• Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    NG, Man Ying Maggie 0 2 3 0 0 Choi, Ji-Hee 2 6 6 2 2
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Han, Sung-Hee 0 4 2 0 Xun, Fang Ying 1 6 1 1
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Kang, Seo-Kyung 0 1 0 Hong, Seung-Yeon 0 2 0
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Morgina, Anna 0 4 0 Dunne, Katy 0 2 0
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Leykina, Polina 0 2 0 LU, Jia-Jing 0 2 0
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Allgurin, Ellen 0 3 0 Inoue, Miyabi 0 1 0
  • Hong Kong, Doubles W-C10-HKG-0...
    Yang Z / YE Q Y 06:05 KI Y T / Leung L S
  • Hong Kong, Doubles W-C10-HKG-0...
    LEE Y-H / Wang Y 06:20 GAO X / Zhang Y
  • Hong Kong, Doubles W-C10-HKG-0...
    Ozeki M / Sakai Y 07:00 Zhang Yux / Zhu L
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Miyamura, Miki 07:00 Papamichail, Despina
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Thandi, Karman Kaur 07:10 Okuno, Ayaka
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Palha, Natasha 07:10 Pirazhenka, Sviatlana
  • Hong Kong, Doubles W-C10-HKG-0...
    Chong E W / WU H C 07:35 Choi J-H / Kim N R
  • Hong Kong, Doubles W-C10-HKG-0...
    Ninomiya M / Okamura K 07:50 XUN F Y / You X
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Frech, Magdalena 08:30 Arcangioli, Manon
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Buayam, Kamonwan 08:40 Kerimbayeva, Kamila
  • Pune, Doubles W-C25-IND-04A
    Lazareva M / Shapatava S 08:40 Baluu S / Thombare P G
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Soylu, Ipek 09:00 Arshinkova, Petia
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Rudakova, Anastasia 09:00 Tinjic, Jasmina
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Sezer, Melis 09:00 Bolkvadze, Mariam
  • Turkey F46, Singles
    Fatic, Nerman 09:00 Ursu, Vadym
  • Turkey F46, Singles
    Chervyakov, Fedor 09:00 Adaktusson, Jacob
  • Pune, Doubles W-C25-IND-04A
    Morgina A / Stojanovic N 10:00 LU J-J / Raina A
  • Pune, Doubles W-C25-IND-04A
    Bhosale R / Chilumula N 10:10 Kalva B / Palha N
  • Pune, Doubles W-C25-IND-04A
    Bonic B / Sotnikova A 10:10 Inoue M / Miyamura M
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Piludu, Natasha 10:30 Aksu, Ayla
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Paykoc, Deniz 10:30 Fett, Jana
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Dascalu, Nicoleta 10:30 Katsitadze, Mayya
  • Turkey F46, Singles
    Pichler, David 10:30 Adanali, Mert
  • Turkey F46, Singles
    Reboul, Fabien 10:30 Yalcinkale, Barkin
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Brouleau, Lou 12:00 Kennel, Karin
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-46...
    Anil C / Topsel M 12:00 Heisen V / Yurtkuran D
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-46...
    Park S / Sim S S N 12:00 Rudakova A / Tinjic J
  • Turkey F46, Singles
    Alekseenko, Gleb 12:00 Agabigun, Sarp
  • Turkey F46, Singles
    Ofner, Sebastian 12:00 Haylaz, Muhammet
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-46...
    Ianchuk O / Shkudun A 13:30 Fett J / Lekaj A
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-46...
    Bolkvadze M / Ogut I 13:30 Esen H / Esen L
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-46...
    OH S B / Sul Y-N 13:30 Aksu A / Soylu I
  • Turkey F46, Singles
    Kapric, Denis 13:30 Uzakov, Vaja
  • Turkey F46, Singles
    Alekseenko, Vadim 13:30 Yuksel, Anil
  • Chile F12, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 14:30 Nunez Leal, Victor
  • Chile F12, Singles
    Volfson, David 14:30 Fleming, David
  • Chile F12, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 14:30 Brandao, Filipe
  • Turkey F46, Doubles
    Fatic N / Jankovic M 15:00 Ofner S / Pichler D
  • Turkey F46, Doubles
    Sobolta I / Ursu V 15:00 Ilkel C / Yurtacan E
  • Chile F12, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 16:00 Buchhass, Matias Rodolfo
  • Chile F12, Singles
    Montero, Jorge 16:00 Hamou, Maxime
  • Chile F12, Singles
    Urzua-Rivera, Ricardo 16:00 Sborowitz, Matias
  • Turkey F46, Doubles
    Chervyakov F / Shevkedov F 16:30 Tekkaya S / Topac C T
  • Turkey F46, Doubles
    Agabigun S / Bulbul E 16:30 Adaktusson J / Renard L
  • Chile F12, Singles
    Naser, Javier 17:30 Paz, Juan Pablo
  • Chile F12, Doubles
    Fleming D / Stuardo F 17:30 Peralta J / Podlipnik-Castillo H
  • Chile F12, Doubles
    Aguilar J / Parada F 17:30 Bueno Tapia J I / Plaza M
  • Chile F12, Doubles
    Garin C / Martinez M N 19:00 Becerra Jeria S / Jofre F
  • Chile F12, Doubles
    Brandao F / Maynard V 19:00 Buchhass M R / Volfson D
  • Chile F12, Doubles
    Ameal J I / Sanchez R 19:00 Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R
  • Chile F12, Doubles
    Britto L / Lima De Freitas L 20:30 Irarrazabal G / Naser J
  • Chile F12, Doubles
    Nunez G / Paz J P 20:30 Rivera-Aranguiz G / Saez J C
  • Chile F12, Doubles
    Behar A / Lama G 20:30 Hamou M / Nunez Leal V

Tokio

Ana bez problema u drugom kolu

Tenis

Autor:

U borbi za plasman u treće kolo, Anu očekuje susret sa Poljakinjom Ursulom Radvanjskom, koja je pobedila domaću teniserku Kurumi Naru sa 6:2, 6:4

ana ivanovic

TOKIO - Najbolja srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u drugo kolo turnira u Tokiju, pošto joj je Čehinja Andrea Hlavačkova predala meč.

Čehinja se predaje u drugom setu, pri vođstvu Ivanovićeve sa 2:0, pošto je prethodno dobila prvi set sa 6:3.

U borbi za plasman u treće kolo, Anu očekuje susret sa Poljakinjom Ursulom Radvanjskom, koja je pobedila domaću teniserku Kurumi Naru sa 6:2, 6:4.

Od samog početka meča, Ana je kontrolisala rezultat i nije dozvolila svojoj rivalki ni šansu da joj uzvrati. Ivanovićevoj je u prvom setu bio dovoljan jedan brejk da bi ga osvojila, dok je odmah na startu drugog učinila isto pre nego što joj je Slovakinja predala meč.

Hlavačkova, inače, tokom celog meča nije imala nijednu priliku da Ivanovićevoj oduzme servis. 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Nisam spreman na to da predsednik skupštine Vojvodine bude neko ko će da pobegne čim dođe do problema Nenad Čanak, LSV

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!