Prikaži najnovije vesti
savate, pobednik beograd, nikola bajčetić

Borcima Pobednika Trofej Beograda u savateu

3

BEOGRAD - U Kaluđerici u tržnom centru Point u organizaciji Savate saveza Beograda i Savate boks kluba Kaluđerica, a pod pokroviteljstvom Gradskog sekretarijata za sport održan je Trofej Beograda u savateu za 2011.godinu

BEOGRAD - U Kaluđerici u tržnom centru Point u organizaciji Savate saveza Beograda i Savate boks kluba Kaluđerica, a pod pokroviteljstvom Gradskog sekretarijata za sport održan je Trofej Beograda u savateu za 2011.godinu.

 
Učestvovalo je oko 80 takmičara iz 10 klubova članova Savate saveza Beograda. U okviru takmičenja održan je i Kup Kaluđerica Point koji je superiorno osvojio domaći takmičar Uroš Zdravković.
 
Na kraju takmičenja proglašeni su i najuspešniji kojima su dodeljeni pehari. U konkurenciji  mlađih  pionira najbolja je Anđela Mirković iz FKK Beograda, najbolji stariji pionir je  Aleksandar Gajović takođe iz FKK Beograda, najbolji kadet je Aleksa Mitić član Pobednika, najbolji junior je Semir Muratović član Pobednika Beograd i najbolji senior je takođe član Pobednika Beograd Nikola Bajčetić.
 
Za najuspešnijeg trenera pehar je dodeljen treneru Pobednika Beograd Marku Simiću.Veliki pehar trofej Beograda u savateu za 2011 godinu namenenjen najuspešnijem klubu inače dar pokrovitelja manifestacije gradskog sekretarijata za sport uručio je predstavnik sekretarijata Dragan Ćirić.
 
 

 

Rezultati finalnih borbi:
Mlađi pioniri:
 
Do 40 kg:1.Aleksa Stojanović-Kaluđerica
                2.Nikola Matejić-Kaluđerica
 
Do 55 kg:1.Vasilije Nišavić-Kaluđerica
                2.Filip Filipović - Grocka
 
Do 42 kg:1.Anđela Mirković- FKK Beograd
                2.Katarina Ilić-Kaluđerica
 
Stariji pioniri:
 
Do 50 kg:1. Uroš Gradojević-Knez Lazar Obrenovac
                2. Nemanja Antevski -Knez Lazar Obrenovac
 
Do 55 kg:1.Boris Dimitrijević-Pobednik Beograd
                2.Toplica Maksimović-Knez Lazar Obrenovac
 
Do 60 kg:1.Lazar Matijašević-Knez Lazar Obrenovac
                2.Jovan Maksimović- Kaluđerica
 
Do 65 kg:1Milan Trifković-FKK Beograd
                2.Filip Čolović-Pobednik Beograd
 
Do 75 kg:1.Igor Gavrilović-Knez Lazar Obrenovac
                2.Miloš Stankov- Knez Lazar Obrenovac
 
Do 80 kg:1.Aleksandar Gajović- FKK Beograd
                2.Petar Vučić- Pobednik Beograd
 
Do 65 kg:1.Nataša Knežević-Kaluđerica
                2.Kristina Pantić-Knez Lazar Obrenovac
 
 
 
 
Kadeti:
 
Do 65 kg:1.Stevan Glišić-FKK Beograd
                2.Stefan Ljubičić -Pobednik Beograd
 
Do 70 kg:1.Aleksa Mitić-Pobednik Beograd
                2.Nikola Gavrilović-Knez Lazar Obrenovac
 
Do 75 kg:1.Damir Pajaziti-Pobednik Beograd
                2.Aleksandar Ranković-Knez Lazar Obrenovac
 
Do 80 kg:1.Uroš Zdravković-Kaluđerica
                2.Petar Marinković-FKK Beograd
 
  + 85 kg:1.Miloš Vojnović- Pobednik Beograd
               2.Mitar Lučić- FKK Beograd
 
 
Juniori:
 
Do 75 kg:1.Semir Muratović-Pobednik Beograd
                2.Svetozar Prvanović-FKK Beograd
 
Do 80 kg:1.Petar Ognjanović- Pobednik Beograd
                2.Nikola Radulović-Pobednik Beograd
 
Do 85 kg:1.Marko Subotić-Pobednik Beograd
                2.Mihajlo Kostre- FKK Beograd
 
  + 85 kg:1.Andrej Petrović-Pobednik Beograd
               2.Igor Blagojev- Kaluđerica
 
 
Seniori:
 
Do 60 kg:1.Ana Kukrić-Pobednik Beograd
                2.Stefana Ivanović-SBK Beograd
 
Do 70 kg:1.Goran Vukašinović-Pobednik Beograd
                2.Stefan Kališkić-Knez Lazar Obrenovac
 
Do 75 kg:1.Đorđe Marčić-Pobednik Beograd
                2.Milanko Anej - Pobednik Beograd
 
Do 85 kg:1.Dragan Bojović-Knez Lazar Obrenovac
                2.Dušan Mitrović-Pobednik Beograd
 
  +85 kg:1.Nikola Bajčetić-Pobednik Beograd
              2.Filip Volšek-Pobednik Beograd
 
Pratite KURIR na VIBERU: http://chats.viber.com/kurir