• Fed Cup Single Matches
    Doi, Misaki 06:00 Azarenka, Victoria
  • Indonesia F3, Singles
    Rungkat, Christopher 0 5 0 Takeuchi, Kento 0 3 0
  • Indonesia F3, Singles
    Lee, Duck Hee 1 6 1 1 Udomchoke, Danai 0 2 0 0
  • Uzbekistan F2, Singles
    Khachanov, Karen 07:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Fed Cup Single Matches
    Nara, Kurumi 07:15 Govortsova, Olga
  • Indonesia F3, Doubles
    Nedunchezhiyan J / Udomchoke D 08:00 Matsui T / Rungkat C
  • Istanbul, Singles Qualifying W...
    Gulman, Yasmin 09:00 Olcay, Defne
  • Istanbul, Singles Qualifying W...
    Kudermetova, Veronika 09:00 Fett, Jana
  • Istanbul, Singles Qualifying W...
    Arshinkova, Petia 09:00 Fomina, Alona
  • Istanbul, Singles Qualifying W...
    Khazaniuk, Deniz 09:00 Dzalamidze, Natela
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Serban, Raluca Georgiana 09:00 Lee, Pei-Chi
  • Greece F4, Singles
    Jakupovic, Alexandros 09:00 Surreaux, Arthur
  • Cairo, Singles W-C10-EGY-14A
    Samir, Sandra 10:00 Mihalikova, Tereza
  • Cairo, Singles W-C10-EGY-14A
    Morgina, Anna 10:00 Herdzelas, Dea
  • Mersin, Turkey
    Coppejans, Kimmer 10:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Turkey F15, Singles
    Brunner, Pascal 10:00 Bellotti, Riccardo
  • Turkey F15, Singles
    Deviatiarov, Marat 10:00 Jankovits, Yannick
  • Egypt F14, Singles
    Novak, Dennis 10:00 Ubiergo, Jordan
  • Egypt F14, Singles
    Maamoun, Karim-Mohamed 10:00 Fischer, Martin
  • Italy F5, Singles
    Gaio, Federico 10:00 Napolitano, Stefano
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Balducci, Alice 10:00 Matteucci, Alice
  • Stuttgart, Germany, Qualifying
    Bondarenko, Kateryna 10:00 Gerlach, Katharina
  • Stuttgart, Germany, Qualifying
    Kania, Paula 10:00 Konjuh, Ana
  • Spain F9, Singles
    Majchrzak, Kamil 10:00 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Bucharest, Romania, Qualifying
    Apostol, Bogdan Ionut 10:00 Setkic, Aldin
  • Bucharest, Romania, Qualifying
    Paval, Costin 10:00 Donskoy, Evgeny
  • Bucharest, Romania, Qualifying
    Kamke, Tobias 10:00 Giustino, Lorenzo
  • Bucharest, Romania, Qualifying
    Djere, Laslo 10:00 Cox, Daniel
  • Barcelona, Spain, Qualifying
    Granollers-Pujol, Gerard 10:00 Fucsovics, Marton
  • Barcelona, Spain, Qualifying
    Ward, James 10:00 Guell Bartrina, Eduard
  • Barcelona, Spain, Qualifying
    Cachin, Pedro 10:00 Pospisil, Jaroslav
  • Istanbul, Singles Qualifying W...
    Akbas, Basak 10:30 Oral, Seven
  • Istanbul, Singles Qualifying W...
    Anil, Cemre 10:30 Koken, Irem Talya
  • Istanbul, Singles Qualifying W...
    Shinikova, Isabella 10:30 Marozava, Lidziya
  • Istanbul, Singles Qualifying W...
    Zander, Nina 10:30 Konig, Pia
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Lankri, Ofri 10:30 Sanchez-Quintanar, Cristina
  • Greece F4, Singles
    Eremin, Edoardo 10:30 Eriksson, Markus
  • Fed Cup Double Matches
    Aoyama S / Morita A 11:00 Lapko V / Sasnovich A
  • Monte-Carlo, Monaco, Doubles
    Bolelli S / Fognini F 11:00 Dodig I / Melo M
  • Tunisia F14, Singles
    Boltz, Sebastien 11:00 Jomby, Tom
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Tolibova, Sadafmoh 11:00 Cascino, Estelle
  • Stuttgart, Germany, Qualifying
    Glatch, Alexa 11:15 Putintseva, Yulia
  • Stuttgart, Germany, Qualifying
    Siniakova, Katerina 11:15 Vogt, Stephanie
  • Bucharest, Romania, Qualifying
    Dima, Dragos 11:20 Trinker, Bastian
  • Bucharest, Romania, Qualifying
    Albot, Radu 11:20 Davydenko, Philip
  • Bucharest, Romania, Qualifying
    Androic, Toni 11:20 Cornea, Vlad Victor
  • Bucharest, Romania, Qualifying
    Fabbiano, Thomas 11:20 Hernych, Jan
  • Barcelona, Spain, Qualifying
    Roca Batalla, Oriol 11:20 Mecir, Miloslav
  • Barcelona, Spain, Qualifying
    PLA Malfeito, Jaume 11:20 Torebko, Peter
  • Barcelona, Spain, Qualifying
    Marti, Javier 11:20 Machado, Rui
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-15A
    Njiric, Silvia 11:30 Negreanu, Daiana
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-15A
    LU, Jia-Jing 11:30 Skamlova, Chantal
  • Egypt F14, Doubles
    Podzus J / Podzus M 11:30 Fischer M / Liniger J
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Burnett, Nastassya 11:30 Paolini, Jasmine
  • Spain F9, Singles
    Esteve Lobato, Eduard 11:30 Giner, Marc
  • Fed Cup Single Matches
    Safarova, Lucie 12:00 Garcia, Caroline
  • Fed Cup Single Matches
    Radwanska, Agnieszka 12:00 Hingis, Martina
  • Mersin, Turkey
    Krajinovic, Filip 12:00 Ilhan, Marsel
  • Istanbul, Singles Qualifying W...
    Savinykh, Valeria 12:00 Bayraktaroglu, Melis
  • Istanbul, Singles Qualifying W...
    Sramkova, Rebecca 12:00 Seguel, Daniela
  • Istanbul, Singles Qualifying W...
    Lekaj, Adrijana 12:00 Kachar, Marina
  • Istanbul, Singles Qualifying W...
    Frech, Magdalena 12:00 Gorgodze, Ekaterine
  • Stuttgart, Germany, Qualifying
    Beck, Annika 12:30 Martic, Petra
  • Stuttgart, Germany, Qualifying
    Foretz, Stephanie 12:30 Karatantcheva, Sesil
  • Cairo, Doubles W-C10-EGY-14A
    Kotelesova B / Mihalikova T 12:30 Partaud M / Totka N
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Baluu S / Lee P-C 12:30 Curovic T / Sabalenka A
  • Greece F4, Doubles
    Jakupovic A / Kalovelonis M 12:30 Salisbury J / Ward-Hibbert J
  • Tunisia F14, Singles
    Medvedev, Daniil 12:30 Joncour, Ronan
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    VON Deichmann, Kathinka 12:30 Honcova, Michaela
  • Bucharest, Romania, Qualifying
    Desein, Niels 12:40 Krstin, Pedja
  • Bucharest, Romania, Qualifying
    Tatomir, Luca Georg 12:40 Ungur, Adrian
  • Bucharest, Romania, Qualifying
    Mektic, Nikola 12:40 Patrui, Andrei
  • Bucharest, Romania, Qualifying
    Sulea, Tudor Cristian 12:40 Antonescu, Vasile
  • Barcelona, Spain, Qualifying
    Sugita, Yuichi 12:40 Lizariturry, Juan
  • Barcelona, Spain, Qualifying
    Munoz-De La Nava, Daniel 12:40 Munar Clar, Jaume Antoni
  • Fed Cup Single Matches
    Kuznetsova, Svetlana 13:00 Goerges, Julia
  • Fed Cup Single Matches
    Giorgi, Camila 13:00 Williams, Serena
  • Monte-Carlo, Monaco
    Berdych, Tomas 13:00 Monfils, Gael
  • Fed Cup Single Matches
    Krunic, Aleksandra 13:00 Cepede Royg, Veronica
  • Barcelona, Spain, Qualifying
    De Schepper, Kenny 13:00 Michalicka, Marek
  • Fed Cup Single Matches
    Kvitova, Petra 13:15 Mladenovic, Kristina
  • Fed Cup Single Matches
    Radwanska, Urszula 13:15 Bacsinszky, Timea
  • Fed Cup Single Matches
    Bertens, Kiki 13:30 Gajdosova, Jarmila
  • Turkey F15, Doubles
    Bellotti R / Brunner P 13:30 Gabb R / Neuchrist M
  • Istanbul, Singles Qualifying W...
    Ivakhnenko, Valentyna 13:30 Ene, Cristina
  • Istanbul, Singles Qualifying W...
    Takunyaci, Doga Selen 13:30 Eric, Doroteja
  • Istanbul, Singles Qualifying W...
    Doroshina, Olga 13:30 Monova, Polina
  • Stuttgart, Germany, Qualifying
    Ozaki, Risa 13:45 Brianti, Alberta
  • Stuttgart, Germany, Qualifying
    Lottner, Antonia 13:45 Linette, Magda
  • Mersin, Turkey, Doubles
    Ghedin R / Ramanathan R 14:00 Pavic M / Venus M
  • Fed Cup Single Matches
    Schmiedlova, Anna-Karolina 14:00 Peterson, Rebecca
  • Bucharest, Romania, Qualifying
    Luncanu, Petru-Alexandru 14:00 Pavlasek, Adam
  • Bucharest, Romania, Qualifying
    Guccione, Chris 14:00 Lazov, Alexander
  • Bucharest, Romania, Qualifying
    Ignatik, Uladzimir 14:00 Melzer, Gerald
  • Bucharest, Romania, Qualifying
    Zopp, Jurgen 14:00 Sitak, Artem
  • Barcelona, Spain, Qualifying
    Gombos, Norbert 14:00 Marrero Santana, David
  • Barcelona, Spain, Qualifying
    Rublev, Andrey 14:00 Huta Galung, Jesse
  • Barcelona, Spain, Qualifying
    De Bakker, Thiemo 14:00 Becker, Richard
  • Fed Cup Single Matches
    Pavlyuchenkova, Anastasia 14:15 Lisicki, Sabine
  • Fed Cup Single Matches
    Errani, Sara 14:15 Davis, Lauren
  • Fed Cup Single Matches
    Ivanovic, Ana 14:15 Gonzalez, Montserrat
  • Fed Cup Single Matches
    Rus, Arantxa 14:45 Stosur, Samantha
  • Stuttgart, Germany, Qualifying
    Pironkova, Tsvetana 15:00 Mattek-Sands, Bethanie
  • Stuttgart, Germany, Qualifying
    Beygelzimer, Yuliya 15:00 Abduraimova, Nigina
  • Ponta Delgada, Singles W-C10-P...
    Coin, Julie 15:00 Carrillo Marin, Alba
  • Ponta Delgada, Singles W-C10-P...
    Garcia Perez, Georgina 15:00 Scholsen, Helene
  • Fed Cup Single Matches
    Hantuchova, Daniela 15:15 Celik, Susanne
  • Monte-Carlo, Monaco
    Djokovic, Novak 15:30 Nadal, Rafael
  • Qatar F3, Singles
    Fabian, Patrik 15:30 Rice, David
  • Tunisia F14, Doubles
    Cordonnier G / Dyke J 15:30 Horansky F / Ursu V
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Bacquie A / Cascino E 15:30 Albie A / Touly C
  • Fed Cup Single Matches
    Ormaechea, Paula 16:00 Sorribes Tormo, Sara
  • Stuttgart, Germany, Qualifying
    Friedsam, Anna-Lena 16:15 Pfizenmaier, Dinah
  • Stuttgart, Germany, Qualifying
    Razzano, Virginie 16:15 Allertova, Denisa
  • Monte-Carlo, Monaco, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:50 Matkowski M / Zimonjic N
  • Ponta Delgada, Doubles W-C10-P...
    Cazeaux A / Hering K 17:00 Palhoto M / Paredes Roemer L C
  • Fed Cup Single Matches
    Irigoyen, Maria 17:15 Arruabarrena-Vecino, Lara
  • Stuttgart, Germany, Qualifying
    Rueffer, Lena 17:30 Melnikova, Marina
  • Stuttgart, Germany, Qualifying
    Krejcikova, Barbora 17:30 Rodina, Evgeniya
  • Bogota, Colombia
    Svitolina, Elina 17:30 Pereira, Teliana
  • Pelham, Singles W-C25-USA-08A
    Gallovits-Hall, Edina 18:00 Kalinina, Anhelina
  • Pelham, Singles W-C25-USA-08A
    Whoriskey, Caitlin 18:00 Konta, Johanna
  • Pelham, Singles W-C25-USA-08A
    Mueller, Alexandra 18:00 Siegemund, Laura
  • Sarasota, USA
    Bagnis, Facundo 18:00 Buchanan, Chase
  • Stuttgart, Germany, Qualifying
    Flipkens, Kirsten 18:45 Kucova, Kristina
  • Stuttgart, Germany, Qualifying
    Mayr-Achleitner, Patricia 18:45 Hobgarski, Katharina
  • Fed Cup Single Matches
    Abanda, Francoise 19:00 Begu, Irina-Camelia
  • Fed Cup Single Matches
    Bouchard, Eugenie 20:15 Dulgheru, Alexandra
  • Bogota, Colombia, Doubles
    Falconi I / Rogers S 20:30 Duque-Marino M / Puig M
  • Sarasota, USA, Doubles
    Arguello F / Bagnis F 22:00 Martin F / Raja P

Brinu za nezaposlene

Fudbal

Sindikat Nezavisnost organizovao besplatne pripreme na Zlatiboru za svoje članove koji su bez angažmana

sindikat Nezavisnost, nezaposleni, pripreme, Zlatibor,

Tomislav Sivić

Usputna stanica!
Fudbaleri srpskih klubova, koji trenutno nemaju klub, a članovi su sindikata Nezavisnost, čiji je predsednik Mirko Poledica, imaju priliku da sasvim besplatno treniraju pod vođstvom iskusnog trenera Tomislava Sivića.

- Smatram da je ovo humana akcija i zbog toga sam prihvatio ponudu Mirka Poledice da bez ikakve nadoknade radim s ovim igračima. Na okupu smo već nedelju dana, a nedavno smo odigrali susret protiv makedonskog Vardara, kojem je to bila generalna proba pred kvalifikacije za Ligu šampiona, i rezultat je bio 1:1 - kaže Sivić.

Narednog vikenda ovih 15 igrača i tri golmana, koliko ih je trenutno na Zlatiboru, putuje u Bugarsku, gde će sa sličnim sindikatima zemlje domaćina i Grčke odigrati trijagonal.

- Treniramo kao da smo u klubu i svako od nas se nada da će uskoro pronaći novi angažman, a ovde održavamo formu, kako ne bismo gubili vreme. Međunarodne utakmice prilika su da pronađemo posao u inostranstvu, zbog čega bih svim igračima preporučio da se pridruže sindikatu - kaže doskorašnji prvotimac Novog Pazara Ivan Babić.

(K. R.)


Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

To se zove vanredni let i mislim da je pilot postupio po svim pravilima i prizemljio avion Sreto Malinović, bivši zamenik komandanta RV I PVO

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!