• Lexington, USA
    Clezar, Guilherme 1 6 7 5 1 Jomby, Tom 1 7 5 1 1
  • Canada F6, Singles
    Shapovalov, Denis 1 6 5 1 Scott, Harrison 0 0 6 0
  • Canada F6, Singles
    Ono, Masayoshi 0 6 3 0 Mccourt, Zachary 1 7 1 1
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Chumney M / Lewis K 2 6 6 2 2 Parravi T / Rodgers A 0 4 3 0 0
  • Canada F6, Singles
    Vukic, Aleksandar 2 6 6 2 2 Bazrganian, Sahak 0 0 3 0 0
  • Canada F6, Singles
    Kylar, Kevin 0 4 2 0 Bednarczyk, Dylan 1 6 3 1
  • Canada F6, Singles
    Giron, Marcos 2 6 6 2 2 Bellamy, Robbie C 0 0 4 0 0
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Kijima, Mizuno 0 5 0 Lertcheewakarn, Noppawan 0 1 0
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Palha, Natasha 0 3 0 Gumulya, Beatrice 0 2 0
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Chiang, Yuki Kristina 0 4 0 NG, Kwan Yau 0 0 0
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Watanabe, Hirono 0 1 0 Koshino, Yurina 0 1 0
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Okadaue, Chiaki 05:40 Choi, Ji-Hee
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Saigo, Yukina 05:40 XU, Shilin
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Ozeki, Michika 05:40 Lee, So-Ra
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    NG, Man Ying Maggie 05:40 Dart, Harriet
  • Astana, Kazakhstan
    Fayziev, Sanjar 06:00 Chen, TI
  • Astana, Kazakhstan
    Skugor, Franko 06:00 Donskoy, Evgeny
  • Astana, Kazakhstan
    Molchanov, Denys 06:00 Moriya, Hiroki
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Dzalamidze, Natela 06:00 Taluenko, Arina
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Tarasova, Alena 06:00 Majeric, Tadeja
  • Astana, Kazakhstan
    Kukushkin, Mikhail 06:00 Kalovelonis, Markos
  • Baku, Azerbaijan
    Savchuk, Olga 07:00 Tig, Patricia Maria
  • Astana, Kazakhstan
    Khachanov, Karen 07:20 Popko, Dmitry
  • Astana, Kazakhstan
    Dubarenco, Maxim 07:20 Ismailov, Temur
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Puchkova, Olga 07:30 Pirazhenka, Sviatlana
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Laskutova, Ksenia 07:30 Palkina, Ksenia
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    Koshino Y / Nunome C 07:30 Higuchi Y / Watanabe H
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    Gumulya B / Lertcheewakarn N 07:30 Chong E W / IP K
  • Baku, Azerbaijan
    Yang, Zhaoxuan 08:00 Gasparyan, Margarita
  • Baku, Azerbaijan
    Zhu, Lin 08:00 Vekic, Donna
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Yashina, Ekaterina 08:30 Ainitdinova, Gozal
  • Astana, Kazakhstan, Doubles
    Chung Y / Karimov D 08:30 Moriya H / Smith C
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    Chiang Y K / Hanatani N 08:30 Choi J-H / Lee S-R
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Ekshibarova, Vlada 09:00 Mun, Viktoryia
  • France F16, Singles
    Eremin, Edoardo 09:00 Bois, Michael
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Dascalu, Nicoleta 09:00 Szatmari, Agnes
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono, Federica 09:00 Crespo Azconzabal, Ailen
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Szlavikovics, Szabina 09:00 Gavrila, Oana
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Garcia Gausi, Marta 09:00 Rosca, Andreea Amalia
  • Belgium F8, Singles
    Meulemans, Stijn 09:00 Cunha, Henrique
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Nylund, Nanette 09:00 Denisenko, Valeriya
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Bueno, Marcela-Guimaraes 09:00 Snita, Karolina
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Lykina K / Monova P 09:00 Fomina A / Vankova K
  • Baku, Azerbaijan
    Kovinic, Danka 09:15 Rodina, Evgeniya
  • Baku, Azerbaijan
    Voegele, Stefanie 09:15 Knapp, Karin
  • Hamburg, Germany
    Monaco, Juan 10:00 Pouille, Lucas
  • Turkey F30, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 10:00 Bakshi, Edan
  • Turkey F30, Singles
    Chervyakov, Fedor 10:00 Merunka, Stefan
  • Gstaad, Switzerland
    Goffin, David 10:00 Zeballos, Horacio
  • Nanchang, China
    Han, Na-Lae 10:00 Zhang, Yuxuan
  • Serbia F7, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 10:00 Wojnar, Bartosz
  • Serbia F7, Singles
    Milushev, Plamen 10:00 Walendowsky, Joao
  • Serbia F7, Singles
    Petrovic, Danilo 10:00 Osmakcic, Marko
  • Serbia F7, Singles
    Zgombic, Fran Zvonimir 10:00 Tarpov, Danail
  • Astana, Kazakhstan, Doubles
    Fayziev S / Kalovelonis M 10:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • Hamburg, Germany
    Seppi, Andreas 10:00 Mayer, Florian
  • Nanchang, China
    LU, Jia-Jing 10:00 Namigata, Junri
  • Gstaad, Switzerland
    Carreno-Busta, Pablo 10:00 Haase, Robin
  • Gstaad, Switzerland
    Delbonis, Federico 10:00 Thiem, Dominic
  • Biella, Italy
    Brkic, Tomislav 10:00 De Bakker, Thiemo
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Bolelli S / Fognini F 10:00 Garcia-Lopez G / Verdasco F
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Njoze, Mirabelle 10:00 Cengiz, Berfu
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Yurtkuran, Dilara 10:00 Stamatova, Julia
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Chalaganidze, Tamari 10:00 Sezer, Melis
  • Biella, Italy
    Caruso, Salvatore 10:00 Bellotti, Riccardo
  • Biella, Italy
    Martin, Andrej 10:00 Novak, Dennis
  • Astana, Kazakhstan, Doubles
    Deviatiarov M / Kuzmanov D 10:00 Kravchuk K / Molchanov D
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Flood, Emma 10:00 Dmitrieva, Ksenia
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Wacanno, Eva 10:00 Burk, Birgit
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Zarytska, Anastasia 10:00 Eidukonyte, Joana
  • Estonia F1, Singles
    Granollers-Pujol, Gerard 10:00 Rudnev, Valery
  • Estonia F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 10:00 Sabanin, Yan
  • Estonia F1, Singles
    Mugevicius, Lukas 10:00 Raisma, Kenneth
  • Estonia F1, Singles
    MAS Mascolo, Adria 10:00 Smola, Maciej
  • Nanchang, China
    Kato, Miyu 10:00 Liu, Fangzhou
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Moser F / Struff J-L 10:00 Ramos-Vinolas A / Seppi A
  • Slovakia F3, Singles
    Ignatik, Uladzimir 10:00 Cammarata, Alberto
  • Slovakia F3, Singles
    Puttergill, Calum 10:00 Ternar, Tomislav
  • Slovakia F3, Singles
    Sachko, Vitaliy 10:00 Kellovsky, Dominik
  • Slovakia F3, Singles
    Derkas, Zdenek 10:00 Braun, Niclas
  • Biella, Italy
    Giannessi, Alessandro 10:00 Fabbiano, Thomas
  • Astana, Kazakhstan, Doubles
    Chen T / Skugor F 10:00 Musialek A / Weintraub A
  • Gstaad, Switzerland
    Giraldo, Santiago 10:30 Ilhan, Marsel
  • Baku, Azerbaijan
    Hlavackova, Andrea 10:30 Panova, Alexandra
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Eguchi M / Tig P M 10:30 Beygelzimer Y / Buyukakcay C
  • Portugal F11, Singles
    Salgado, Afonso 10:30 Hernando Ruano, Jorge
  • Portugal F11, Singles
    Lizen, Aswin 10:30 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Portugal F11, Singles
    Alvarez Llamas, Axel 10:30 Addison, Aaron
  • France F16, Singles
    Jacq, Gregoire 10:30 Mazzella, Manuel
  • France F16, Singles
    Sidorenko, Alexandre 10:30 Halys, Quentin
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Partaud, Marine 10:30 Fetecau, Irina
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Spremo, Milana 10:30 Nagymihaly, Luca
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Minca, Ioana 10:30 Romeo, Caroline
  • Belgium F8, Singles
    Desein, Niels 10:30 Vatutin, Alexey
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Pasanen, Milka-Emilia 10:30 Humaloja, Lila
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Leivo, Ella 10:30 Makhorkina, Anna
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Gonzalez M / SA A 10:30 Bednarek T / Junaid R
  • Biella, Italy
    Sousa, Pedro 11:00 Naso, Gianluca
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Jani, Reka-Luca 11:00 Bertens, Kiki
  • Biella, Italy
    Podlipnik-Castillo, Hans 11:00 Velotti, Agustin
  • Hamburg, Germany
    Bedene, Aljaz 11:00 Bautista-Agut, Roberto
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Mrdeza, Tereza 11:00 Ostapenko, Jelena
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Eraydin B / Palkina K 11:00 Kudermetova V / Puchkova O
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Marfutina, Maria 11:00 Elmi, Yosr
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Rodriguez Garcia, Marina 11:00 Guttormsen, Karyn
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Luini, Sofia 11:00 Kyrpot, Olena
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Giger, Samira 11:00 Wessel, Alina
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Baric, Nives 11:00 Barrere, Eleonore
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Atik, Rita 11:00 Moroi, Cristina
  • Austria F6, Singles
    Chazal, Maxime 11:00 Ejupovic, Elmar
  • Austria F6, Singles
    Mays, Morgan 11:00 Reissig, Nicolas
  • Austria F6, Singles
    Vibert, Francois Arthur 11:00 Weissborn, Tristan-Samuel
  • Nanchang, China
    Wang, Qiang 11:15 Han, Xinyun
  • Nanchang, China, Doubles
    GAO X / You X 11:15 Buayam K / Kumkhum L
  • Turkey F30, Singles
    Harcila, Cristian 11:30 Frost, Isaac
  • Turkey F30, Singles
    Sentay, Alp 11:30 Celikbilek, Altug
  • Serbia F7, Singles
    Haenle, Pirmin 11:30 Silva, Caio
  • Serbia F7, Singles
    Celebic, Ljubomir 11:30 Grenier, Hugo
  • Serbia F7, Singles
    Fatic, Nerman 11:30 Jankovic, Miki
  • Serbia F7, Singles
    Veger, Filip 11:30 Ilic, Luka
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar Alba, Pablo 11:30 Lajovic, Dusan
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Tishchenko, Iana 11:30 Marti Riembau, Ariadna
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Sexmilo Pascual, Marta 11:30 Bacquie, Alice
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Herrero Garcia Honorato, Claudia 11:30 Belenova, Elena
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Fayol, Clemence 11:30 Boualem, Josephine
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Prosperi, Valeria 11:30 Maetschke, Lisa-Marie
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Esen, Hulya 11:30 Ghitescu, Andreea
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Tomic, Sara 11:30 Pera, Costanza
  • Hamburg, Germany
    Schwartzman, Diego Sebastian 11:30 Cuevas, Pablo
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Kaufinger, Ina 11:30 Maggen, India
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Bogoslavets, Anna 11:30 Sizikova, Yana
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Cepelyte, Agne 11:30 Tolibova, Sadafmoh
  • Estonia F1, Singles
    Kozyukov, Vitaly 11:30 Polyakov, Vladimir
  • Estonia F1, Singles
    Kononov, Jaan 11:30 Picco, Francesco
  • Estonia F1, Singles
    Volfson, David 11:30 Elistratov, Evgeny
  • Estonia F1, Singles
    Libietis, Mikelis 11:30 Ivanov, Vladimir
  • Slovakia F3, Singles
    Safranek, Vaclav 11:30 Kosec, Ivan
  • Slovakia F3, Singles
    Poljak, David 11:30 Sproch, Dominik
  • Slovakia F3, Singles
    Arvidsson, Isak 11:30 Guillin, Joseph
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Yang Z / Zhu L 11:45 Ianchuk O / Korashvili O
  • Baku, Azerbaijan
    Pavlyuchenkova, Anastasia 11:45 Bondarenko, Kateryna
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Marach O / Qureshi A U H 11:50 Haase R / Youzhny M
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Buzarnescu, Mihaela 12:00 Fusinato, Francesca
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Fett, Jana 12:00 Giovine, Claudia
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Trevisan, Martina 12:00 Njiric, Silvia
  • Germany F9, Singles
    Scholz, Philipp 12:00 Heyman, Christopher
  • Portugal F11, Singles
    Gomez-Herrera, Carlos 12:00 Rodriguez Manzano, Borja
  • Portugal F11, Singles
    Falcao, Goncalo 12:00 Cembellin Prieto, Antonio
  • Portugal F11, Singles
    Short, Matthew 12:00 Gil, Frederico
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Skidanova A / Stakhanova A 12:00 Grinchishina A / Mun V
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Tanaka, Yuuki 12:00 Kvatsabaia, Sofia
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Hobgarski, Katharina 12:00 Pella, Catalina
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Gorgodze, Ekaterine 12:00 Shinikova, Isabella
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Radosavljevic, Teodora 12:00 Vdovenco, Anastasia
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Homutova, Anastasija 12:00 Tuomi, Tanja
  • Belgium F8, Singles
    Gille, Sander 12:00 Reuter, Yannik
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Timonen, Roosa 12:00 Scholsen, Helene
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Bukhanko, Anastasia 12:00 Barzo, Lilla
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Hrdinova E / Rodina E 12:00 Diatchenko V / Savchuk O
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Chardy J / Kubot L 12:00 Peya A / Soares B
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Kohlschreiber P / Petzschner P 12:20 Cabal J S / Farah R
  • Biella, Italy
    Samper-Montana, Jordi 12:20 Kicker, Nicolas
  • Biella, Italy, Doubles
    Bellotti R / Novak D 12:20 Carpen A-D / Marcan D
  • Italy F20, Singles
    Ornago, Fabrizio 12:30 Banes, Maverick
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Krejcikova, Barbora 12:30 Stewart, Katerina
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Bonaventure Y / Husarova J 12:30 Baranska A / Suk N
  • Nanchang, China, Doubles
    HAN N-L / Jang S J 12:30 Bychkova E / Raina A
  • Nanchang, China, Doubles
    Kato M / Takahata K 12:30 Namigata J / Sema E
  • Tunisia F16, Singles
    Petit, Gabriel 12:30 Girat Magin, Victor
  • Tunisia F16, Singles
    Torre, Eduardo Agustin 12:30 Nagoudi, Adam
  • Tunisia F16, Singles
    Fong, Blade 12:30 Durguti, Besir
  • Tunisia F16, Singles
    Mercean, Rares Florin 12:30 Jotovski, Tomislav
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Chernetsova, Darya 12:30 Simic, Jelena
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Stanikova, Monika 12:30 Wienerova, Lenka
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Murray J / Peers J 12:30 Mayer F / Vesely J
  • Austria F6, Singles
    Wirlend, Dominik 12:30 Ghedin, Nicola
  • Austria F6, Singles
    Borgo, Francesco 12:30 Kocevar-Desman, Tom
  • Austria F6, Singles
    Nagy, Peter 12:30 Rossier, Simeon
  • Gstaad, Switzerland
    Reister, Julian 12:50 Lopez, Feliciano
  • Turkey F30, Doubles
    Arreche N A / Madanchi A 13:00 Erdurak E / Turker M N
  • Turkey F30, Doubles
    Bakshi E / Elia A 13:00 Altuna T / Mousley B
  • Serbia F7, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 13:00 Gasperini, Lourenzo
  • Serbia F7, Singles
    Turini, Thales 13:00 Kushakov, Alexandr
  • Serbia F7, Singles
    Radinski, Aljaz 13:00 Sabanov, Ivan
  • Serbia F7, Singles
    Sabanov, Matej 13:00 Czepielewski, Daniel
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Cazeaux, Amandine 13:00 Roman Dominguez, Ana
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Deigman, Laura 13:00 Serrano Garcia, Natalia
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Perera Ros, Meritxell 13:00 Cabrera Lafuente, Laura
  • Germany F9, Singles
    Doumbia, Sadio 13:00 Nekic, Tim
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Aksu, Ayla 13:00 Vangelova, Ani
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Alvarez Teran, Maria Fernanda 13:00 Adamescu, Cristina
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Patiuk V / Sterenbach S 13:00 Jovanovic M / Smith A
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Sarrazin, Laetitia 13:00 Paalma, Eva
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Gulbe, Laura 13:00 Sokiran, Anna
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Flood E / Wacanno E 13:00 Grzywocz S / Zarytska A
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ciobanu D / Simion O G 13:00 Mihaila A B / Pairone G
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Borgman A / Czarnik P 13:00 Ciufrila R / Rosca I L
  • Germany F9, Singles
    Charlos, Tomas 13:00 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Estonia F1, Doubles
    Granollers-Pujol G / Vervoort M 13:00 Mesquida Berg O / Renard L
  • Nanchang, China
    Jankovic, Jelena 13:00 Sawayanagi, Riko
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Duran G / Zeballos H 13:10 Lajovic D / Sousa J
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Rubini, Stefania 13:30 Perrin, Conny
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Komardina, Anastasiya 13:30 Grymalska, Anastasia
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Serban, Raluca Georgiana 13:30 DI Sarra, Federica
  • Hamburg, Germany
    Monaco, Juan 13:30 Pouille, Lucas
  • Germany F9, Singles
    Lootsma, Niels 13:30 Okala, Jules
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Peers, Sally 13:30 Prenkovic, Linda
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Pantuckova, Gabriela 13:30 Zimmermann, Kimberley
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Klasen, Anna 13:30 Maleckova, Jesika
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Humaloja L / Nylund N 13:30 Belova N / Vostrikova A
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Bueno M-G / Guimaraes Bueno F 13:30 Parviainen K / Suomalainen P
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Herdzelas D / Van Der Hoek R 13:30 Kruzhkova D / Nikolaeva T
  • Biella, Italy, Doubles
    Martin A / Podlipnik-Castillo H 13:40 Bortolotti M / Quinzi G
  • Biella, Italy
    Ouahab, Lamine 13:40 Hernandez-Fernandez, Jose
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Almagro N / Schwartzman D S 13:40 Cuevas P / Marrero D
  • Italy F20, Singles
    Mager, Gianluca 14:00 Lulli, Gregorio
  • Italy F20, Singles
    Lama, Gonzalo 14:00 Mercuri, Fabio
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Jabeur, Ons 14:00 Sakkari, Maria
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Lister C / Ostapenko J 14:00 Kuncikova L / Stuchla K
  • Belgium F8, Singles
    Folie, Alexandre 14:00 Vliegen, Joran
  • Slovakia F3, Singles
    Capkovic, Kamil 14:00 Horansky, Filip
  • Slovakia F3, Doubles
    Nejedly P / Schiel J 14:00 Bulant R / Srkala T
  • Austria F6, Singles
    Trinker, Bastian 14:00 Dittmer, Philipp
  • Nanchang, China, Doubles
    Liang C / Zhang L 14:20 BAI A / Lee Y-H
  • Turkey F30, Doubles
    Glancy D / Igoshin A 14:30 Cooper J / Pallares-Gonzalez M-R
  • Turkey F30, Doubles
    Erun F T / Sentay A 14:30 Celikbilek A / Yuksel A
  • Serbia F7, Singles
    Wakita, Shunsuke 14:30 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Singles
    Banicevic, Igor 14:30 Biro, Andre
  • Serbia F7, Doubles
    Milushev P / Trendafilov P 14:30 Jovanovic M / Petrovic D
  • Serbia F7, Doubles
    Ilic L / Premovic B 14:30 Fatic N / Jankovic M
  • Germany F9, Singles
    Rice, David 14:30 Netuschil, Marvin
  • Germany F9, Singles
    De Goeijen, Bobbie 14:30 Schonenberg, Tom
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Munozova A / Stamatova J 14:30 Sener A / Tari B
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Chalaganidze T / Njoze M 14:30 Luttikhuis N / Williams C
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Donaldson A / Yusupova G 14:30 Esen H / Esen L
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Horackova G / Sizikova Y 14:30 Eidukonyte J / Parish H
  • Estonia F1, Doubles
    MAS Mascolo A / Picco F 14:30 Lebedev I / Sabanin Y
  • Estonia F1, Doubles
    Ivanov V / Kerner M 14:30 Libietis M / Reese H
  • Estonia F1, Doubles
    Elistratov E / Kozyukov V 14:30 Mugevicius L / Vasilenko A
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 14:30 Klizan M / Rosol L
  • Austria F6, Doubles
    Chazal M / Vibert F-A 14:30 Hampel L / Pichler D
  • Austria F6, Doubles
    Reissig N / Wagner S 14:30 Brunstrom J / Solberg C
  • Hamburg, Germany
    Fognini, Fabio 14:50 Ramos Vinolas, Albert
  • Biella, Italy, Doubles
    Naso G / Volante M 15:00 Cerretani J / Paval C
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Sanchez-Quintanar, Cristina 15:00 Reix, Sherazad
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Ene, Cristina 15:00 Saez Larra, Olga
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Ulvefeldt, Malin 15:00 Schaeder, Laura
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Teichmann J / Von Deichmann K 15:00 Pribylova A / Tanaka Y
  • Germany F9, Singles
    Onken, Julian 15:00 Geens, Clement
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Szatmari A / Szlavikovics S 15:00 Johnson S / Orellana S
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Gavrila O / Rosca A A 15:00 Crespo Azconzabal A / Gobbi Monllau A V
  • Slovakia F3, Doubles
    Cammarata A / Colella A 15:00 Derkas Z / Sachko V
  • Italy F20, Singles
    Giustino, Lorenzo 15:30 Maccari, Federico
  • Florianopolis, Brazil
    Maria, Tatjana 15:30 Torro-Flor, Maria-Teresa
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Voracova, Renata 15:30 Sabino, Lisa
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Carreras A / Savoretti A 15:30 Lekaj A / Njiric S
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Buzarnescu M / Fett J 15:30 Giovine C / Papamichail D
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Brito, Fernanda 15:30 Ramalle, Lourdes
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Lucero, Carla 15:30 Ferrero, Melina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Petit, Stephanie Mariel 15:30 Piai, Eduarda
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Rossi, Nathalia 15:30 Naya, Guillermina
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Bertens K / Hogenkamp R 15:30 Buczynska A / Dobrowolska J
  • Italy F20, Singles
    Vavassori, Andrea 15:30 Trungelliti, Marco
  • Florianopolis, Brazil
    Kania, Paula 15:30 CE, Gabriela
  • Florianopolis, Brazil
    Martincova, Tereza 15:30 Tomljanovic, Ajla
  • Florianopolis, Brazil
    Kostova, Elitsa 15:30 Siegemund, Laura
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 15:30 Hoyt, Evan
  • Slovakia F3, Doubles
    Puodziunas S / Puttergill C 15:30 Blasko M / Fabian P
  • Austria F6, Doubles
    Kossler B / Wirlend D 16:00 Borgo F / Ghedin N
  • Lexington, USA
    Couacaud, Enzo 16:00 Millman, John
  • Germany F9, Singles
    VON Massow, George 16:00 Choinski, Jan
  • Lexington, USA
    Ramanathan, Ramkumar 16:00 Klein, Brydan
  • Serbia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 16:00 Bellier A / Grenier H
  • Serbia F7, Doubles
    Gasperini L / Walendowsky J 16:00 Romboli F / Silva C
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Parres Azcoitia O / Paredes Roemer L C 16:00 Cortina Pou A / Herrero Garcia Honorato C
  • Atlanta, USA
    Sock, Jack 16:00 Kudla, Denis
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    De La Puerta Uribe L / Falceto Font L 16:00 Martinez Martinez M / Ottomano S
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Boualem J / Marti Riembau A 16:00 Bacquie A / Drew J
  • Germany F9, Doubles
    Freimuth J T / Kruchen D 16:00 PEL D / Van Scheppingen D
  • Portugal F11, Singles
    Barbosa, Romain 16:00 Andrews, Max
  • Portugal F11, Singles
    Bolla, Andrea 16:00 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Portugal F11, Doubles
    Addison A / Cooprider C 16:00 Gautam V / Gazivoda P
  • Lexington, USA
    Crepaldi, Erik 16:00 Novikov, Dennis
  • Tunisia F16, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 16:00 BEN Hassen, Ameur
  • Tunisia F16, Singles
    Ikhlef, Aymen 16:00 Dougaz, Aziz
  • Tunisia F16, Singles
    Merzetti, Sasha 16:00 Tifnouti, Taha
  • Tunisia F16, Singles
    Khaddari, Hicham 16:00 Marfia, Matteo
  • Tunisia F16, Singles
    Ghorbel, Anis 16:00 Urzua-Rivera, Ricardo
  • Lexington, USA, Doubles
    Ball C / Klein B 16:00 Broady L / Ward J
  • Lexington, USA, Doubles
    Krueger M / Nielsen F 16:00 O'Brien D / Roelofse R
  • Austria F6, Doubles
    Goldsteiner P / Krawcewicz K 16:00 Jastraunig L / Weissborn T-S
  • Hamburg, Germany
    Paire, Benoit 16:10 Robredo, Tommy
  • Egypt F24, Singles
    Tepavac, Marko 16:30 Farhang, Piers
  • Egypt F24, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 16:30 Dowson, Dan
  • Egypt F24, Singles
    Hossam, Karim 16:30 Guerses, Gustavo
  • Egypt F24, Singles
    Gudozhnikov, Nikita 16:30 Ioannides, Constantinos
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Pella C / Perez Rojas G 16:30 Konig P / Peers S
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 16:30 Gardella, Federica Joe
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Aleshcheva, Vera 16:30 Jebawy, Jasmin
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Melsted, Cecile 16:30 Miyazaki, Yuriko Lily
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Umanskaya, Arina 16:30 Pinto, Giorgia
  • Germany F9, Doubles
    Smith M / Solanki A 16:30 Pauffley N / Rice D
  • Florianopolis, Brazil
    Lim, Alize 16:45 Beck, Annika
  • Florianopolis, Brazil
    Mattek-Sands, Bethanie 16:45 Bogdan, Ana
  • Florianopolis, Brazil
    Cepede Royg, Veronica 16:45 Sevastova, Anastasija
  • Austria F6, Singles
    Dolezel, Filip 17:00 Ofner, Sebastian
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Caregaro, Martina 17:00 Jakupovic, Dalila
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Moore T / Perrin C 17:00 DI Giuseppe M / Remondina A-G
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Komardina A / Sotnikova A 17:00 Georges M / Marchetti G
  • Spain F23, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 17:00 De Minaur, Alex
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Carle, Maria Lourdes 17:00 Vega, Maria Constanza
  • Spain F23, Singles
    Barranco Cosano, Javier 17:00 Guell Bartrina, Eduard
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Kurata, Nathaly 17:00 Monzon, Edith Ayelen
  • Spain F23, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 17:00 Giraldi Requena, Marcos
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Ganga, Eugenia 17:00 Seguel, Daniela
  • Spain F23, Singles
    Kaliyanda Poonacha, Niki 17:00 Boluda-Purkiss, Carlos
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Herazo Gonzalez, Maria Fernanda 17:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Spain F23, Singles
    Toledo Bague, Pol 17:00 Vilella Martinez, Mario
  • Canada F6, Singles
    Day, Alexander 17:00 Halebian, Alexios
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Glatch, Alexa 17:00 Moore, Jessica
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Albanese, Lauren 17:00 Inoue, Miyabi
  • Italy F20, Singles
    Tsitsipas, Stefanos 17:00 Marti, Javier
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    BUA T / Garcia-Perez G 17:00 Krejcikova B / Piter K
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Gabric A / Stemmer S 17:00 Hobgarski K / Rueffer L
  • Gstaad, Switzerland
    Robert, Stephane 17:00 Bellucci, Thomaz
  • Belgium F8, Doubles
    Arends S / Behar A 17:00 Taylor A / Taylor J
  • Belgium F8, Doubles
    Nastasi U / Oliveira G 17:00 Johnson H / Johnson Y
  • Lexington, USA
    Fratangelo, Bjorn 17:20 Bangoura, Sekou
  • Germany F9, Doubles
    Mantilla F / Sakamoto P 17:30 Forchap D C / Kranz A
  • Portugal F11, Singles
    Barra, Joao 17:30 Pereira, Goncalo
  • Portugal F11, Doubles
    Hernando-Ruano J / Vivero Gonzalez P 17:30 Gomez-Herrera C / Short M
  • Portugal F11, Doubles
    Saraiva B / Skajaa N 17:30 Ramalho R / Rosa G
  • France F16, Doubles
    Halys Q / Sidorenko A 17:30 Inzerillo J / Tchoutakian M
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Daniels, Carolin 17:30 Bukta, Agnes
  • France F16, Doubles
    Bourbon M / Kanar J 17:30 Arneodo R / Nys H
  • Tunisia F16, Doubles
    Diep F / Wang T K 17:30 Durguti B / Jotovski T
  • Tunisia F16, Doubles
    Girat Magin V / Thivant Y 17:30 Gennaro D / Torre E A
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-16A
    Wessel A / Wienerova L 17:30 Barrere E / Davesne K
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-16A
    Kyrpot O / Marfutina M 17:30 Rodriguez Garcia M / Verster N
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-16A
    BEN Abdallah Y / Fendri S 17:30 Baric N / Moroi C
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-16A
    Atik R / Bechri C 17:30 Luini S / Simic J
  • Germany F9, Doubles
    Netuschil M / Scholz P 17:30 De Boer S / Lootsma N
  • Italy F20, Singles
    WU, DI 18:00 Lakat, Florian
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Melnikova M / Pous-Tio L 18:00 Alves M-F / Pigossi L
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Van Cauter, Anais 18:00 Suarez Alonso, Maria
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Deigman L / Rohira T 18:00 Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P
  • Egypt F24, Singles
    Kadry, Karim 18:00 Chetty, Joshua
  • Egypt F24, Singles
    Sulea, Tudor Cristian 18:00 Brtnicky, Filip
  • Egypt F24, Singles
    Lago, Tommaso 18:00 Feitt, Franco
  • Egypt F24, Singles
    Canter, Alexis 18:00 Bonadio, Riccardo
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Maleckova J / Shinikova I 18:00 Daniilidou E / Kairi A
  • Atlanta, USA
    Berankis, Ricardas 18:00 Smyczek, Tim
  • Florianopolis, Brazil
    Pereira, Teliana 18:00 Ozaki, Risa
  • Biella, Italy, Doubles
    Bozoljac I / Napolitano S 18:00 Neis F / Sousa P
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Burger C / Kostova E 18:00 Irigoyen M / Kania P
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zotova, Maria 18:00 Reimchen, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Nepliy, Elina 18:00 Tatachar Venugopal, Dhruthi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tonoyan, Anna 18:00 Kuznetsova, Varvara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rohde-Moe, Caroline 18:00 Burillo Escorihuela, Irene
  • Spain F23, Singles
    Giner, Marc 18:30 Fornell-Mestres, Marc
  • Spain F23, Singles
    Martinez Portero, Pedro 18:30 Martinez, Mateo Nicolas
  • Canada F6, Singles
    HU, Nicholas S 18:30 Polansky, Peter
  • Canada F6, Singles
    Schnur, Brayden 18:30 Nicholas, Hunter
  • Spain F23, Singles
    Checa-Calvo, Jose 18:30 Ribeiro Navarrete, Samuel
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Zhao, Carol 18:30 Inoue, Akari
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Molnar S / Mueller A 18:30 Rodriguez V / Zacarias M
  • Belgium F8, Doubles
    Dischinger E / Vatutin A 18:30 Ramiaramanana L / Shropshire S
  • Belgium F8, Doubles
    Harris B / Hoyt E 18:30 Gille S / Vliegen J
  • Lexington, USA
    Broady, Liam 18:40 Jasika, Omar
  • Lexington, USA
    Uchiyama, Yasutaka 18:40 Zhang, ZE
  • Spain F23, Doubles
    Diez S / Mardones B 19:00 Bolanos-Salvador M / De Minaur A
  • Portugal F11, Singles
    Domingues, Joao 19:00 Baldi, Filippo
  • Portugal F11, Singles
    Bonzi, Benjamin 19:00 Corbett, Jai
  • Portugal F11, Singles
    Milovic, Zeljko 19:00 Berrettini, Matteo
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Dunne K / Ulvefeldt M 19:00 Gorgodze E / Kvatsabaia S
  • France F16, Singles
    Groll, Teri 19:00 Levy, Gregory
  • France F16, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 19:00 Eremin E / Mazzella M
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Beck A / Siegemund L 19:15 LIM A / Sevastova A
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Minella M / Torro Flor T 19:15 CE G / Gamiz A
  • Italy F20, Doubles
    Stefanini J / Vavassori A 19:30 Licciardi P / Rondoni P
  • Egypt F24, Singles
    Papik, Tomas 19:30 Filenkov, Alexei
  • Egypt F24, Singles
    Carli, Cristian 19:30 Ward, Alexander
  • Egypt F24, Singles
    Adoncecchi, Giacomo 19:30 Schott, Hugo
  • Egypt F24, Singles
    Mugabe, Duncan 19:30 Bega, Alessandro
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sipek, Natalija 19:30 Walters, Alexandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Korzhova, Ekaterina 19:30 Beslagic, Binasa
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bekker, Kseniia 19:30 Wallace, Isabelle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Clerici, Giada 19:30 Haakansson, Emma
  • Italy F20, Doubles
    Banes M / Lama G 20:00 Maccari F / Mager G
  • Lexington, USA
    Saville, Luke 20:00 Nishioka, Yoshihito
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Ferrero M / Herazo Gonzalez M F 20:00 Capurro Taborda M / Naya G
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Gatica B / Petit S M 20:00 Rossi N / Tomita G
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Montero M / Verbauwen G 20:00 Kurata N / Piai E
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 20:00 Pospisil, Vasek
  • Atlanta, USA
    Eubanks, Christopher 20:20 Stepanek, Radek
  • France F16, Singles
    Pontico, Hugo 20:30 Janvier, Maxime
  • Atlanta, USA
    Baghdatis, Marcos 21:20 Groth, Samuel
  • Lexington, USA, Doubles
    Bangoura S / Dancevic F 21:20 Niki T / Uchiyama Y
  • Italy F20, Singles
    Capecchi, Daniele 21:30 Giorgini, Daniele
  • Canada F6, Doubles
    Davidson P / Reid M 21:30 Beren S / Kylar K
  • Canada F6, Doubles
    DAY A / Mccourt Z 21:30 Dome A / Tearney F
  • Atlanta, USA
    Soeda, GO 21:40 Mannarino, Adrian
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Cavaday N / Glatch A 22:00 HSU C-Y / Stefkova B
  • Canada F6, Doubles
    ONO M / Tanaka-Tamaki K 22:00 Bulis M / Cukierman D
  • Atlanta, USA, Doubles
    Huey T C / Johnson S 22:40 Martin F / Raja P
  • Canada F6, Doubles
    Farren C / Halebian A 23:00 Giron M / Gosea F F
  • Canada F6, Doubles
    Bellamy R C / HU N S 23:00 Klintcharov A / Shapovalov D
  • Canada F6, Doubles
    Nicholas H / Schnur M J 23:00 Johnson E J / Sarmiento R
  • Atlanta, USA, Doubles
    Becker B / Lacko L 23:00 Baghdatis M / Jaziri M
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Irani, Natasha 23:30 Abanda, Francoise

Brinu za nezaposlene

Fudbal

Sindikat Nezavisnost organizovao besplatne pripreme na Zlatiboru za svoje članove koji su bez angažmana

sindikat Nezavisnost, nezaposleni, pripreme, Zlatibor,

Tomislav Sivić

Usputna stanica!
Fudbaleri srpskih klubova, koji trenutno nemaju klub, a članovi su sindikata Nezavisnost, čiji je predsednik Mirko Poledica, imaju priliku da sasvim besplatno treniraju pod vođstvom iskusnog trenera Tomislava Sivića.

- Smatram da je ovo humana akcija i zbog toga sam prihvatio ponudu Mirka Poledice da bez ikakve nadoknade radim s ovim igračima. Na okupu smo već nedelju dana, a nedavno smo odigrali susret protiv makedonskog Vardara, kojem je to bila generalna proba pred kvalifikacije za Ligu šampiona, i rezultat je bio 1:1 - kaže Sivić.

Narednog vikenda ovih 15 igrača i tri golmana, koliko ih je trenutno na Zlatiboru, putuje u Bugarsku, gde će sa sličnim sindikatima zemlje domaćina i Grčke odigrati trijagonal.

- Treniramo kao da smo u klubu i svako od nas se nada da će uskoro pronaći novi angažman, a ovde održavamo formu, kako ne bismo gubili vreme. Međunarodne utakmice prilika su da pronađemo posao u inostranstvu, zbog čega bih svim igračima preporučio da se pridruže sindikatu - kaže doskorašnji prvotimac Novog Pazara Ivan Babić.

(K. R.)


Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ja nosim sat „festina“ od 100-200 evra, ali nemam ništa protiv da neko nosi skuplji ako je pošteno zaradio Zoran Babić, šef poslaničke grupe SNS

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!