• Chinese Taipei F2, Doubles
    LIN W-D / Trongcharoenchaikul W 05:50 Hsieh C-P / Yang T-H
  • Chinese Taipei F2, Doubles
    Centenari A / Halebian A 06:50 Crowley K-P / Hach Verdugo H
  • Korea F5, Doubles
    NAM J S / Noh S-W 2 6 3 10 2 2 Nagao K / Oku H 1 4 6 3 1 1
  • India F11, Doubles
    Nedunchezhiyan J / Prashanth N V S 09:30 Jayaprakash M M / Kaza V S
  • Belgium F12, Singles
    Netuschil, Marvin 10:00 Taberner, Carlos
  • Netherlands F6, Singles
    Barry, Sam 10:00 Lootsma, Niels
  • Netherlands F6, Singles
    DEN Heijer, Guy 10:00 Huta Galung, Jesse
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-02A
    Shapatava, Sofia 10:00 Dascalu, Nicoleta
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-02A
    Marfutina, Maria 10:00 Sadikovic, Amra
  • Serbia F10, Singles
    Bortolotti, Marco 10:00 Katic, Dejan
  • Serbia F10, Singles
    Petrovic, Danilo 10:00 Brtnicky, Filip
  • Austria F9, Singles
    Popko, Dmitry 10:00 Krawietz, Kevin
  • Austria F9, Singles
    Dmitriev, Kirill 10:00 Miedler, Lucas
  • Poertschach, Singles W-C10-AUT...
    Cuk, Pia 10:00 Vajdova, Natalia
  • Poertschach, Singles W-C10-AUT...
    Grabher, Julia 10:00 Rebersak, Polona
  • Netherlands F6, Singles
    Choinski, Jan 10:00 Maden, Yannick
  • Romania F14, Singles
    Dima, Dragos 10:00 Petit, Gabriel
  • Romania F14, Singles
    Boluda-Purkiss, Carlos 10:00 Antonescu, Vasile
  • Tunisia F20, Singles
    Kuzmanov, Dimitar 10:30 Negritu, Christoph
  • Tunisia F20, Singles
    Dougaz, Aziz 10:30 Marfia, Matteo
  • Tunisia F20, Singles
    Mladenov, Vasko 10:30 Perez Sanz, David
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    AL Nabhani, Fatma 10:30 Honcova, Michaela
  • Cakovec, Singles W-C10-CRO-09A
    Pantuckova, Gabriela 11:00 Bukta, Agnes
  • Gabon F1, Singles
    Vorster, Tucker 11:00 Silverman, Cameron
  • Gabon F1, Singles
    Escoffier, Antoine 11:00 Surreaux, Arthur
  • Koper, Singles W-C10-SLO-02A
    Bondar, Anna 11:00 Radanovic, Dejana
  • Koper, Singles W-C10-SLO-02A
    Estable, Julieta 11:00 Stolmar, Rebeka
  • Rotterdam, Doubles W-C10-NED-0...
    Hering K / Kennel K 11:30 Luttikhuis N / Scandalis Z G
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-02A
    Bogdan, Ana 11:30 Cadantu, Alexandra
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-02A
    Buzean, Diana 11:30 Dinu, Cristina
  • Serbia F10, Singles
    Luncanu, Petru-Alexandru 11:30 Safranek, Vaclav
  • Serbia F10, Singles
    Silva, Caio 11:30 Jankovic, Miki
  • Austria F9, Singles
    Brunner, Pascal 11:30 Ofner, Sebastian
  • Poertschach, Singles W-C10-AUT...
    Bouzkova, Marie 11:30 Neuwirth, Yvonne
  • Poertschach, Singles W-C10-AUT...
    Muchova, Karolina 11:30 Jurikova, Lenka
  • Austria F9, Singles
    Goldsteiner, Peter 11:30 Trinker, Bastian
  • Netherlands F6, Singles
    Lestienne, Constant 11:30 Quinzi, Gianluigi
  • Netherlands F6, Singles
    Sakharov, Gleb 11:30 Vatutin, Alexey
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Oyen, Sofie 11:30 Geukens, Britt
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Lamens, Suzan 11:30 Grammatikopoulou, Valentini
  • Poland F3, Singles
    Basso, Andrea 11:30 Michon, Axel
  • Poland F3, Singles
    Kolar, Zdenek 11:30 Cias, Pawel
  • Manerbio, Italy
    Munoz-De La Nava, Daniel 12:00 Gaio, Federico
  • Israel F10, Singles
    Patael, Ben 12:00 Johnson, Eric
  • Israel F10, Singles
    Elia, Alon 12:00 Bulis, Mor
  • Israel F10, Singles
    Botzer, Bar Tzuf 12:00 Song, Evan
  • Israel F10, Singles
    Bar, Dekel 12:00 Kobelt, Peter
  • Manerbio, Italy
    Giustino, Lorenzo 12:00 De Schepper, Kenny
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Borecka, Martina 12:00 Kawa, Katarzyna
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Lukacs, Vanda 12:00 Wacanno, Eva
  • Romania F14, Singles
    Leonardi, Filippo 12:00 Frunza, Nicolae
  • Romania F14, Singles
    Galovic, Viktor 12:00 Vilella Martinez, Mario
  • Belgium F12, Singles
    Hoang, Antoine 12:00 Harris, Billy
  • Cakovec, Singles W-C10-CRO-09A
    Lekaj, Adrijana 12:30 Coopersmith, Nicole
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Alexandrova, Ekaterina 12:30 Benoit, Marie
  • Netherlands F6, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 13:00 Choinski J / Oliveira G
  • Rotterdam, Doubles W-C10-NED-0...
    Van Der Hoek R / Versteeg K 13:00 Grammatikopoulou V / Oyen S
  • Netherlands F6, Doubles
    Otte O / Wunner M 13:00 De Valk R S / Frantzen R
  • Austria F9, Doubles
    Krawietz K / Margaroli L 13:00 Dmitriev K / Miedler L
  • Poertschach, Doubles W-C10-AUT...
    Kolarova V / Krejsova P 13:00 Antonitsch M / Grabher J
  • Poertschach, Doubles W-C10-AUT...
    Hofer V / Ladurner J 13:00 Primorac I / Toljan J
  • Poland F3, Singles
    Lojda, Dusan 13:00 Kapas, Andriej
  • Poland F3, Doubles
    Majchrowicz A / Zielinski J 13:00 Walkow S / Zawisza P
  • Germany F13, Singles
    Simon, Tobias 13:00 Jahn, Jeremy
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Klaffner, Melanie 13:00 Grymalska, Anastasia
  • Manerbio, Italy
    Saez, Juan Carlos 13:20 Kuznetsov, Andrey
  • Woking, Doubles W-C25-GBR-01A
    Jegiolka J / Marcinkevica D 13:30 Arbuthnott E / Christie F
  • Israel F10, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 13:30 BAR D / Song E
  • Israel F10, Doubles
    Johnson E J / Kobelt P 13:30 Kanar J / Rousset E
  • Gabon F1, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 13:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Romania F14, Doubles
    Cornea V V / Fransen S 13:30 Borza B / Tatomir L G
  • Woking, Singles W-C25-GBR-01A
    Ozgen, Pemra 13:30 Golubic, Viktorija
  • Switzerland F4, Singles
    Diez, Steven 13:30 Nys, Hugo
  • Serbia F10, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 14:00 Bortolotti M / Rondoni P
  • Cakovec, Doubles W-C10-CRO-09A
    Bukta A / Juhaszova V 14:00 Holanova N / Stresnakova K
  • Germany F13, Singles
    Obert, Adrian 14:00 Urrutia Fuentes, Laslo
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Pipa S-D / Rosnowska A 14:00 Ayukawa M / Sanesi G
  • Belgium F12, Singles
    Diep, Florent 14:00 Lama, Gonzalo
  • Koper, Doubles W-C10-SLO-02A
    Estable J L / Kotelesova B 14:00 Jablonovska J / Pislak M
  • Poland F3, Doubles
    Eriksson M / Windahl D 14:30 Gajewski K / Lomacki P
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Pieri, Jessica 14:30 Reix, Sherazad
  • Germany F13, Singles
    Masur, Daniel 15:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Gabon F1, Singles
    Grant, Michael 15:00 Scholtz, Nicolaas
  • Manerbio, Italy, Doubles
    Cipolla F / Munoz-De La Nava D 15:00 Marcan D / Sancic A
  • Woking, Doubles W-C25-GBR-01A
    Geuer N / Golubic V 15:00 Dart H / Dunne K
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Brouleau, Lou 15:00 LI, Yuenu
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Gaydarzhi, Ksenia 15:00 Shlomo, Keren
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Aponasenko, Vasilisa 15:00 Stamatova, Julia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Kerfs, Deborah 15:00 Sezer, Melis
  • Turkey F34, Singles
    Ilkel, Cem 15:00 Celikbilek, Altug
  • Turkey F34, Singles
    Niesten, Miliaan 15:00 Montero, Jorge
  • Switzerland F4, Singles
    Coria, Federico 15:00 Bensoussan, Samuel
  • Poland F3, Singles
    Gawron, Marcin 15:30 Michalicka, Marek
  • Italy F24, Singles
    Eremin, Edoardo 15:30 Bega, Alessandro
  • Argentina F10, Singles
    Makiguchi, Ryusei 15:30 Heras, Patricio
  • Argentina F10, Doubles
    Ameal J I / Pini S E 15:30 Gutierrez O J / Hidalgo G A
  • Belgium F12, Singles
    De Loore, Joris 16:00 Geens, Clement
  • Brazil F5, Singles
    Neis, Fabricio 16:00 Severino, Carlos Eduardo
  • Brazil F5, Singles
    Pereira, Jose 16:00 Turini, Thales
  • Mamaia, Doubles W-C25-ROU-02A
    Komardina A / Shapatava S 16:00 Knoll X / Sadikovic A
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Teichmann, Jil Belen 16:00 Klasen, Charlotte
  • Tunisia F20, Singles
    Testoni, Cesar 16:00 Kilani, Majed
  • Tunisia F20, Doubles
    Kuzmanov D / Perez Sanz D 16:00 Ghorbel A / Mladenov V
  • Tunisia F20, Doubles
    Marfia M / Negritu C 16:00 Dyke J / Torre E A
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Finck, Sarah 16:00 Kazionova, Ekaterina
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Lazareva M / Luini S 16:00 AL Nabhani F / Honcova M
  • Gabon F1, Doubles
    Pulgar-Garcia J / Silverman C 16:30 Escoffier A / Pulgar-Garcia J
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Brescia, Georgia 16:30 Proese, Natalie
  • Turkey F34, Singles
    Alekseenko, Vadim 16:30 Konecny, Michal
  • Turkey F34, Singles
    Vajda, Peter 16:30 Ocleppo, Julian
  • Egypt F28, Singles
    Jankovits, Yannick 16:30 Nastasi, Ugo
  • Egypt F28, Singles
    AL Taweel, Issam 16:30 Bonzi, Benjamin
  • Egypt F28, Singles
    Erguden, Baris 16:30 Jacq, Gregoire
  • Egypt F28, Singles
    Salaba, Libor 16:30 Milton, Joshua
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Kichenok, Lyudmyla 17:00 Ahn, Kristie
  • Germany F13, Singles
    Granollers-Pujol, Gerard 17:00 Sieber, Marc
  • Manerbio, Italy
    Caruso, Salvatore 17:00 Volandri, Filippo
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Ymer, Elias 17:00 Montanes, Albert
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kravchuk, Konstantin 17:00 Gonzalez, Maximo
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Ostapenko, Jelena 17:00 Bellis, Catherine Cartan
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Abou Zekry, Ola 17:00 Hancharova, Lizaveta
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Buayam, Kamonwan 17:00 Pradova, Martina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ottomano, Sara 17:00 Muntean, Victoria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zavatska, Katarina 17:00 LU, Jiaxi
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Karatsev, Aslan 17:00 Berrer, Michael
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Mathieu, Paul-Henri 17:00 Falla, Alejandro
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Liu, Claire 17:00 Panova, Alexandra
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Pella, Guido 17:00 Bourgue, Mathias
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hibi, Mayo 17:00 Cirstea, Sorana
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kudryavtseva, Alla 17:00 Rogers, Shelby
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Eric, Doroteja 17:00 Schaefer, Anne
  • Italy F24, Singles
    Halys, Quentin 17:00 Boltz, Sebastien
  • Argentina F10, Singles
    Vernier, Michel 17:00 Casanova, Hernan
  • Canada F7, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 17:00 Peliwo, Filip
  • Germany F13, Doubles
    Jahn J / Schonenberg T 17:30 Fallert F / Obert A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Fomina A / Wessel A 17:30 Kerfs D / Morderger Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Gaydarzhi K / Stamatova J 17:30 Grajdek K-A / Shlomo K
  • Switzerland F4, Doubles
    NYS H / Wang T K 17:30 Coria F / Rossier S
  • Turkey F34, Doubles
    Altuna T / Ilkel C 17:30 Konecny M / Vajda P
  • Brazil F5, Doubles
    Neis F / Sorgi J P 17:30 Maresca S / Oliveira A G
  • Brazil F5, Doubles
    Estevez M / Gomez E 17:30 Miele A / Tsuchiya A
  • Belgium F12, Doubles
    Hoang A / Vliegen J 18:00 Benning K / Merckx J
  • Turkey F34, Doubles
    Alekseenko V / Niesten M 18:00 Denolly C / Ocleppo J
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Webley-Smith, Emily 18:00 Fichman, Sharon
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Pegula, Jessica 18:15 Oudin, Melanie
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Chiudinelli, Marco 18:15 Paul, Tommy
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Shvedova, Yaroslava 18:15 Mrdeza, Tereza
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Marchenko, Illya 18:15 Menendez-Maceiras, Adrian
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Tatishvili, Anna 18:15 Bonaventure, Ysaline
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Klein, Brydan 18:20 Ebden, Matthew
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Daniel, Taro 18:20 Donskoy, Evgeny
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sasnovich, Aliaksandra 18:20 Eguchi, Misa
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Konta, Johanna 18:20 Paszek, Tamira
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Broady, Naomi 18:20 Kontaveit, Anett
  • Caslano, Doubles W-C10-SUI-01A
    Touly C / Wacanno E 18:30 Grimm C / Stadler N
  • Egypt F28, Doubles
    Jankovits Y / Nastasi U 18:30 Bonzi B / Jacq G
  • Egypt F28, Doubles
    Salaba L / Sekulic M 18:30 Ramirez L F / Zeballos F
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Buayam K / Muntean V 18:30 Bhunu V / Hancharova L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Wang D N / YU Y 18:30 Bryzgalova Y / Kharchenko A
  • Argentina F10, Doubles
    Agamenone F / Heras P 18:30 Gennaro D / Paz J P
  • Canada F7, Singles
    Santiago, Mico 18:30 Rybakov, Alex
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Wozniak, Aleksandra 18:30 Krajicek, Michaella
  • Bagnatica, Doubles W-C15-ITA-0...
    Grymalska A / Kremen I 19:00 Balducci A / Reix S
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Edmund, Kyle 19:30 Nishioka, Yoshihito
  • Canada F7, Singles
    Hank, Tigre 19:30 Wolmarans, Fritz
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Clezar, Guilherme 19:30 Smith, John-Patrick
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Rublev, Andrey 19:30 Gojowczyk, Peter
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kulichkova, Elizaveta 19:35 Kasatkina, Darya
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bertens, Kiki 19:35 Voracova, Renata
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gonzalez, Alejandro 19:35 Bagnis, Facundo
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Basilashvili, Nikoloz 19:35 Fabbiano, Thomas
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Zverev, Alexander 19:35 Dodig, Ivan
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sakkari, Maria 19:40 Martic, Petra
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Lim, Alize 19:40 Siegemund, Laura
  • Canada F7, Singles
    Nevolo, Dennis 20:00 Escobar, Gonzalo
  • San Luis Potosi, Singles W-C15...
    Jones, Julia 20:00 Urbina, Nazari
  • San Luis Potosi, Singles W-C15...
    Herring, Lauren 20:00 Gonzalez, Montserrat
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Jaksic, Jovana 20:00 Frech, Magdalena
  • New Haven, USA, Doubles
    Goerges J / Hradecka L 20:15 Kops-Jones R / Spears A
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Zidansek, Tamara 20:30 Tarasova, Alena
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Coppejans, Kimmer 20:50 Melzer, Jurgen
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bondarenko, Kateryna 20:55 Hibino, Nao
  • Italy F24, Doubles
    Vervoort M / Vucic I 21:00 Stefanini J / Vavassori A
  • Winston-Salem, USA
    Herbert, Pierre Hugues 21:00 Johnson, Steve
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Fichman S / Jaksic J 21:00 Kopinski M / Tjandramulia O
  • New Haven, USA, Doubles
    Chuang C-J / Liang C 21:30 Groenefeld A-L / Larsson J
  • San Luis Potosi, Singles W-C15...
    Rodriguez, Victoria 21:30 Gorches, Constanza
  • San Luis Potosi, Singles W-C15...
    Alvarez Teran, Maria Fernanda 21:30 Hsu, Chieh-Yu
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    AHN K / Guillermo L M 22:00 Neel I / Stollar F
  • Winston-Salem, USA, Doubles
    Kubot L / Nestor D 22:20 Butorac E / Lipsky S

Ode u funkcionere

Čavić uskoro diplomata

Ostali sportovi

Autor:

Naredne dane na OI u Londonu srpski plivač će iskoristiti za kampanju da postane član Međunarodnog olimpijskog komiteta

Milorad Čavić, član Međunarodnog olimpijskog komiteta,

Čavić rešio da se bavi politikom

Našao novi posao!
Milorad Čavić (28) završio je plivačku karijeru bez osvojene medalje na Igrama u Londonu, ali je odmah krenuo u kampanju za ulazak u organe Međunarodnog olimpijskog komiteta. Tamo će predstavljati Srbiju.

Milorad Čavić je diplomirao političku ekonomiju na prestižnom američkom univerzitetu Berkli. Krajni cilj Čavića je da jednog dana postane ministar sporta u Srbiji.

- Ulazim u sportsku politiku. Cilj mi je da budem izabran za člana sportske komisije Međunarodnog olimpijskog komiteta. Glasanje će biti obavljeno 9. avgusta, a zvanična promocija biće održana na zatvaranju Igara - rekao je Milorad Čavić i dodao:

- Naredne dane moram da provedem u kampanji, da kružim oko olimpijskog sela i skupljam potpise. Nije sve u mojim rukama, jer su kandidati koji se ne bave ozbiljno sportom već sedam dana u kampanji i imaju prednost.

Najbolji srpski plivač svih vremena istakao je da će braniti interese sportista i da će se boriti za njihova prava:

- Veoma sam počastvovan time što sam kandidat. Biće mi veliko zadovoljstvo da zastupam prava sportista. Boriću se za njihovo obrazovanje i protiv dopinga. Voleo bih da budem glas sportista - zaključio je Čavić.

Dosta je bilo plivanja! zoom Dosta je bilo plivanja!

Medalje Milorada Čavića Svetska prvenstva

2005 - zlato na 50 metara delfin i srebro na 100 delfin
2009 - zlato na 50 i srebro na 100 delfin

Evropska prvenstva

2003 - zlato na 100 metara delfin, srebro na 50 kraul
2006 - zlato na 100 metara delfin, srebro na 50 kraul
2007 - zlato na 50 i 100 metara delfin
2008 - srebro na 50 i zlato na 100 metara delfin
2012 (50 metara bazen): zlato na 100 metara delfin, zlato na 50 metara delfin

 

Olimpijske igre

2008 - srebro na 100 metara delfin

>> Pratite KURIR na VIBERU: http://chats.viber.com/kurir <<
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Dobro se snalazimo s velikim prilivom izbeglica, mi smo najorganizovanija država na njihovom putu Aleksandar Vulin, ministar za rad i socijalna pitanja

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!