• Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Herdzelas, Dea 0 3 0 Belova, Natalia 0 1 0
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Kruzhkova, Daria 2 6 6 2 2 Niedmers, Nora 0 3 4 0 0
  • Astana, Kazakhstan
    Mertens, Yannick 1 1 7 1 1 Kravchuk, Konstantin 1 6 6 3 1
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Bolelli S / Fognini F 10:00 Garcia-Lopez G / Verdasco F
  • Turkey F30, Singles
    Igoshin, Alexander 1 6 1 1 Glancy, Daniel 0 4 2 0
  • Slovakia F3, Singles
    Jaloviec, Marek 0 1 5 0 Semjan, Marek 1 6 2 1
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Njoze, Mirabelle 1 0 6 1 1 Aksu, Ayla 1 6 2 0 1
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Stamatova, Julia 0 2 1 0 Sezer, Melis 1 6 0 1
  • Belgium F8, Singles
    Vatutin, Alexey 0 5 2 0 Lestienne, Constant 1 7 1 1
  • Slovakia F3, Singles
    Ignatik, Uladzimir 2 6 6 2 2 Colella, Alessandro 0 0 0 0 0
  • Baku, Azerbaijan
    Tig, Patricia Maria 1 6 2 1 Vekic, Donna 0 3 1 0
  • Gstaad, Switzerland
    Giraldo, Santiago 0 4 0 Lopez, Feliciano 0 5 0
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Bolkvadze, Mariam 0 2 0 0 Pervak, Ksenia 1 6 0 1
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Suomalainen, Piia 1 6 0 1 Scholsen, Helene 0 2 0 0
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Lykina K / Monova P 0 3 0 Diatchenko V / Savchuk O 0 4 0
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Pirazhenka S / Yashina E 10:50 Dzalamidze N / Tarasova A
  • Tunisia F16, Singles
    Urzua-Rivera, Ricardo 0 1 0 Jotovski, Tomislav 0 3 0
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Marfutina, Maria 0 4 0 Luini, Sofia 0 1 0
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Simic, Jelena 0 1 0 Wienerova, Lenka 0 2 0
  • Tunisia F16, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 0 1 0 Wang, Tak Khunn 0 2 0
  • Nanchang, China
    Han, Xinyun 0 1 0 Liu, Fangzhou 0 2 0
  • Nanchang, China, Doubles
    BAI A / Lee Y-H 0 1 0 Kato M / Takahata K 0 5 0
  • Nanchang, China
    Wang, Yafan 0 2 0 Chang, Kai-Chen 0 0 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Partaud, Marine 11:00 Arcidiacono, Federica
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Mishina, Daria 0 1 0 Barzo, Lilla 0 1 0
  • Turkey F30, Singles
    Chervyakov, Fedor 0 0 0 Celikbilek, Altug 0 1 0
  • Portugal F11, Singles
    Barbosa, Romain 0 2 0 Berrettini, Matteo 0 1 0
  • Slovakia F3, Singles
    Arvidsson, Isak 11:20 Horansky, Filip
  • Hamburg, Germany
    Pouille, Lucas 11:30 Paire, Benoit
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roman Dominguez, Ana 11:30 Martinez Martinez, Maria
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Canero Perez, Maria Del Rosario 11:30 Luque Moreno, Maria Jose
  • Turkey F30, Singles
    Mousley, Bradley 11:30 Yuksel, Anil
  • Baku, Azerbaijan
    Pavlyuchenkova, Anastasia 11:35 Flipkens, Kirsten
  • Slovakia F3, Singles
    Safranek, Vaclav 11:40 Ternar, Tomislav
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Kalashnikova O / Kovinic D 11:45 Yang Z / Zhu L
  • Gstaad, Switzerland
    Carreno-Busta, Pablo 11:50 Thiem, Dominic
  • Biella, Italy
    Podlipnik-Castillo, Hans 12:00 Kicker, Nicolas
  • Biella, Italy
    Martin, Andrej 12:00 Fabbiano, Thomas
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Sabino, Lisa 12:00 Fett, Jana
  • Belgium F8, Singles
    Vliegen, Joran 12:00 Cunha, Henrique
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Humaloja L / Nylund N 12:10 Niedmers N / Scholsen H
  • Nanchang, China
    Han, Na-Lae 12:15 LU, Jia-Jing
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Szlavikovics, Szabina 12:30 Spremo, Milana
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Herdzelas D / Van Der Hoek R 12:30 Mishina D / Vasilyeva L
  • Portugal F11, Singles
    Gomez-Herrera, Carlos 12:30 Alvarez Llamas, Axel
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Jabeur, Ons 13:00 Ostapenko, Jelena
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Krejcikova, Barbora 13:00 Bertens, Kiki
  • Nanchang, China
    Jankovic, Jelena 13:00 Duan, Ying-Ying
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Cabal J S / Farah R 13:00 Peya A / Soares B
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Konig, Pia 13:00 Ene, Cristina
  • Serbia F7, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 13:00 Sorgi, Joao Pedro
  • Serbia F7, Singles
    Petrovic, Danilo 13:00 Jankovic, Miki
  • Austria F6, Singles
    Chazal, Maxime 13:00 Ghedin, Nicola
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Andrianjafitrimo, Tessah 13:00 Marti Riembau, Ariadna
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Deigman, Laura 13:00 Boualem, Josephine
  • Turkey F30, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 13:00 Frost, Isaac
  • Italy F20, Doubles
    Basso A / Ceppellini A 13:00 Leite W / Sant'Anna B
  • Biella, Italy
    Naso, Gianluca 13:20 Ouahab, Lamine
  • Biella, Italy
    Caruso, Salvatore 13:20 Brkic, Tomislav
  • Hamburg, Germany
    Fognini, Fabio 13:30 Bedene, Aljaz
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Wacanno, Eva 13:30 Sizikova, Yana
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Eidukonyte, Joana 13:30 Tolibova, Sadafmoh
  • Estonia F1, Singles
    MAS Mascolo, Adria 13:30 Ivanov, Vladimir
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Flood, Emma 13:30 Maggen, India
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Caregaro, Martina 13:30 Trevisan, Martina
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Munozova A / Stamatova J 14:00 Luttikhuis N / Williams C
  • Germany F9, Singles
    Geens, Clement 14:00 Heyman, Christopher
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Reuter, Yannik
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Knowle J / Oswald P 14:00 Bury A / Istomin D
  • Nanchang, China, Doubles
    Chang K-C / Zheng S 14:15 HAN X / Zhang K-L
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Hogenkamp, Richel 14:30 Cetkovska, Petra
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Bouzkova, Marie 14:30 Daniels, Carolin
  • Austria F6, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 14:30 Ofner, Sebastian
  • Turkey F30, Doubles
    Glancy D / Igoshin A 14:30 Altuna T / Mousley B
  • Biella, Italy, Doubles
    Bozoljac I / Napolitano S 14:40 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Biella, Italy, Doubles
    Carpen A-D / Marcan D 14:40 Cerretani J / Paval C
  • Hamburg, Germany
    Nadal, Rafael 14:50 Cuevas, Pablo
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar Alba, Pablo 15:00 Bellucci, Thomaz
  • Estonia F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 15:00 Picco, Francesco
  • Estonia F1, Singles
    Raisma, Kenneth 15:00 Elistratov, Evgeny
  • Estonia F1, Singles
    Granollers-Pujol, Gerard 15:00 Polyakov, Vladimir
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Sarrazin, Laetitia 15:00 Gulbe, Laura
  • Serbia F7, Singles
    Bellier, Antoine 15:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Singles
    Ilic, Luka 15:00 Rakic, Strahinja
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Zimmermann, Kimberley 15:00 Maleckova, Jesika
  • Florianopolis, Brazil
    Sevastova, Anastasija 15:30 Pereira, Teliana
  • USA F23, Singles
    Escobar, Gonzalo 15:30 King, Evan
  • USA F23, Singles
    Santiago, Mico 15:30 Bourchier, Harry
  • USA F23, Singles
    Corwin, Felix 15:30 Thompson, Clay
  • USA F23, Singles
    Pavic, Ante 15:30 Meister, Nicolas
  • Portugal F11, Doubles
    Baldi F / Berrettini M 15:30 Barbosa R / Bonzi B
  • Slovakia F3, Doubles
    Horansky F / Zelenay I 16:00 Kellovsky D / Staubert P
  • Slovakia F3, Doubles
    Jaloviec M / Safranek V 16:00 Arvidsson I / Borsos G
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Mihaila A B / Pairone G 16:00 Ciufrila R / Rosca I L
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Borecka, Martina 16:00 Vaidisova, Nicole
  • Germany F9, Singles
    VON Massow, George 16:00 Schonenberg, Tom
  • Belgium F8, Singles
    Laurent, Yanais 16:00 Jankovits, Yannick
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    DI Lorenzo, Francesca 16:00 Coppoc, Morgan
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Carruthers, Steffi 16:00 Graham, Alexa
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 16:30 Ferrero M / Herazo Gonzalez M F
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Gatica B / Petit S M 16:30 Kurata N / Piai E
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Pribylova, Anastasia 16:30 Reix, Sherazad
  • Austria F6, Doubles
    Hampel L / Pichler D 16:30 Borgo F / Ghedin N
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Pella C / Perez Rojas G 16:30 Dunne K / Ulvefeldt M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 16:30 Sliusar, Kateryna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Muntean, Victoria 16:30 Nepliy, Elina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Samir, Sandra 16:30 Bekker, Kseniia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Clerici, Giada 16:30 Lazareva, Margarita
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Flood E / Wacanno E 16:30 Eidukonyte J / Parish H
  • Portugal F11, Doubles
    Gomez-Herrera C / Short M 16:30 Falcao G / Pereira G
  • Egypt F24, Singles
    Tepavac, Marko 16:30 Brtnicky, Filip
  • Egypt F24, Singles
    Kolisnyk, Olexiy 16:30 Bonadio, Riccardo
  • Egypt F24, Singles
    Hossam, Karim 16:30 Ward, Alexander
  • Egypt F24, Singles
    Richard, Antoine 16:30 Bega, Alessandro
  • Estonia F1, Doubles
    Lebedev I / Sabanin Y 16:30 Ivanov V / Kerner M
  • Hamburg, Germany
    Seppi, Andreas 16:45 Bolelli, Simone
  • Florianopolis, Brazil
    Beck, Annika 16:45 Mattek-Sands, Bethanie
  • Gstaad, Switzerland
    Goffin, David 17:00 Sousa, Joao (POR)
  • Serbia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 17:00 Fatic N / Jankovic M
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Moore T / Perrin C 17:00 Giovine C / Papamichail D
  • Tunisia F16, Singles
    Merzetti, Sasha 17:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Tunisia F16, Singles
    Echargui, Moez 17:00 Khaddari, Hicham
  • Tunisia F16, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:00 Diep F / Wang T K
  • Tunisia F16, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Dyke J 17:00 Ghorbel A / Mansouri S
  • Portugal F11, Singles
    Cacao, Tiago 17:00 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Spain F23, Singles
    Giner, Marc 17:00 Toledo Bague, Pol
  • Spain F23, Singles
    Checa-Calvo, Jose 17:00 Martinez Portero, Pedro
  • France F16, Singles
    Guez, David 17:00 Arneodo, Romain
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 17:00 Janvier, Maxime
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Glatch, Alexa 17:00 Abanda, Francoise
  • USA F23, Doubles
    Clayton S / Gabb R 17:30 Lopez Villasenor G / Uchida K
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Totka, Naomi 17:30 Kratzer, Ashley
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Weinhold, Ashley 17:30 Herring, Lauren
  • Atlanta, USA, Doubles
    Eubanks C / Young D 18:00 Krajicek A / Monroe N
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Daniels C / Marozava L 18:00 Luknarova Z / Primorac I
  • Germany F9, Doubles
    Netuschil M / Scholz P 18:00 Pauffley N / Rice D
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Bertens K / Hogenkamp R 18:00 Lister C / Ostapenko J
  • Belgium F8, Doubles
    Arends S / Behar A 18:00 Gille S / Vliegen J
  • Spain F23, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 18:00 Martin, Toby
  • Lexington, USA, Doubles
    Kutrovsky D / Myneni S 18:00 Ball C / Klein B
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Arcangioli, Manon 18:00 Coin, Julie
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Frenkel, Nicole 18:00 Hibino, Nao
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Beck A / Siegemund L 18:00 Irigoyen M / Kania P
  • Egypt F24, Doubles
    Dowson D / Ward A 18:00 Pulgar-Garcia J / Tepavac M
  • Egypt F24, Doubles
    Kolisnyk O / Petrenko A 18:00 Richard A / Taweel I H
  • Colombia F6, Singles
    Struvay, Eduardo 18:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-16A
    Wessel A / Wienerova L 18:30 Luini S / Simic J
  • USA F23, Doubles
    Escobar G / Krainik P 18:30 Kohen A / Lamble J
  • Spain F23, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 18:30 Boluda-Purkiss, Carlos
  • France F16, Singles
    Inzerillo, Jerome 18:30 Lokoli, Laurent
  • France F16, Singles
    Eremin, Edoardo 18:30 Sidorenko, Alexandre
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lazareva M / Strakhova V 18:30 Kuznetsova V / Sipek N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ostlund F / Rohde-Moe C 18:30 Bekker K / Nepliy E
  • Spain F23, Doubles
    Blasco Hervas A / Sanchez Herrero D 18:30 Elangovan N / Kaliyanda Poonacha N
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Zhao, Carol 18:30 Albanese, Lauren
  • Portugal F11, Singles
    Hess-Olesen, Soren 19:00 Hernando Ruano, Jorge
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Collie N / Kopinski M 19:00 Dvorak S / Kiro L
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Ouellet-Pizer C M / Smith G 19:00 Golovin J / Wacnik J
  • Italy F20, Singles
    Banes, Maverick 19:00 Mager, Gianluca
  • Canada F6, Singles
    Giron, Marcos 19:00 Nevolo, Dennis
  • Canada F6, Singles
    Dome, Andre 19:00 Vukic, Aleksandar
  • Lexington, USA
    Uchiyama, Yasutaka 19:20 Nishioka, Yoshihito
  • Lexington, USA
    Clezar, Guilherme 19:20 Millman, John
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 19:30 Martinez Martinez M / Ottomano S
  • Colombia F6, Singles
    Pereira, Jose 19:30 Gomez, Juan Sebastian
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hesse, Amandine 19:30 Kalinina, Anhelina
  • Atlanta, USA
    Kudla, Denis 20:00 Sela, Dudi
  • France F16, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 20:00 Inzerillo J / Tchoutakian M
  • France F16, Doubles
    Janvier M / Reboul F 20:00 Arneodo R / Nys H
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Rodriguez, Victoria 20:00 Zacarias, Marcela
  • Canada F6, Singles
    Sarmiento, Raymond 20:30 Reid, Matt
  • Lexington, USA
    Fratangelo, Bjorn 20:40 Bhambri, Yuki
  • Colombia F6, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 21:00 Mena F / Montero J
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Hibino N / Webley-Smith E 21:00 Chang S / Simmonds C
  • Atlanta, USA
    Isner, John 21:20 Berankis, Ricardas
  • Italy F20, Singles
    Giustino, Lorenzo 21:30 Trungelliti, Marco
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Leduc M-A / Robillard-Millette C 22:00 Moore J / Zhao C
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Cavaday N / Glatch A 22:00 Rodriguez V / Zacarias M
  • Canada F6, Doubles
    Giron M / Gosea F F 23:00 Haddad V / Stafford J
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Andreescu, Bianca Vanessa 23:30 Aoyama, Shuko

Ode u funkcionere

Čavić uskoro diplomata

Ostali sportovi

Autor:

Naredne dane na OI u Londonu srpski plivač će iskoristiti za kampanju da postane član Međunarodnog olimpijskog komiteta

Milorad Čavić, član Međunarodnog olimpijskog komiteta,

Čavić rešio da se bavi politikom

Našao novi posao!
Milorad Čavić (28) završio je plivačku karijeru bez osvojene medalje na Igrama u Londonu, ali je odmah krenuo u kampanju za ulazak u organe Međunarodnog olimpijskog komiteta. Tamo će predstavljati Srbiju.

Milorad Čavić je diplomirao političku ekonomiju na prestižnom američkom univerzitetu Berkli. Krajni cilj Čavića je da jednog dana postane ministar sporta u Srbiji.

- Ulazim u sportsku politiku. Cilj mi je da budem izabran za člana sportske komisije Međunarodnog olimpijskog komiteta. Glasanje će biti obavljeno 9. avgusta, a zvanična promocija biće održana na zatvaranju Igara - rekao je Milorad Čavić i dodao:

- Naredne dane moram da provedem u kampanji, da kružim oko olimpijskog sela i skupljam potpise. Nije sve u mojim rukama, jer su kandidati koji se ne bave ozbiljno sportom već sedam dana u kampanji i imaju prednost.

Najbolji srpski plivač svih vremena istakao je da će braniti interese sportista i da će se boriti za njihova prava:

- Veoma sam počastvovan time što sam kandidat. Biće mi veliko zadovoljstvo da zastupam prava sportista. Boriću se za njihovo obrazovanje i protiv dopinga. Voleo bih da budem glas sportista - zaključio je Čavić.

Dosta je bilo plivanja! zoom Dosta je bilo plivanja!

Medalje Milorada Čavića Svetska prvenstva

2005 - zlato na 50 metara delfin i srebro na 100 delfin
2009 - zlato na 50 i srebro na 100 delfin

Evropska prvenstva

2003 - zlato na 100 metara delfin, srebro na 50 kraul
2006 - zlato na 100 metara delfin, srebro na 50 kraul
2007 - zlato na 50 i 100 metara delfin
2008 - srebro na 50 i zlato na 100 metara delfin
2012 (50 metara bazen): zlato na 100 metara delfin, zlato na 50 metara delfin

 

Olimpijske igre

2008 - srebro na 100 metara delfin

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Nije loto više ono što je bio. Vratite nam Suzanu Mančić Aleksandar Šapić, predsednik opštine Novi Beograd

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!