• Changwon, Singles Qualifying W...
    Han, Sung-Hee 2 5 6 7 2 2 Yoo, Jin 1 7 0 5 1 1
  • Spain F15, Doubles
    Koncilia L / Pla Malfeito J 09:00 Herrera R / Ordeig R
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Peer, Andrina 1 6 4 0 1 Rink, Jennifer 1 3 6 2 1
  • Changwon, Singles Qualifying W...
    Hanatani, Nagi 1 6 6 1 Park, Yunjeong 0 3 6 0
  • India F6, Singles
    Rawat, Sidharth 2 6 7 2 2 Bava, Haadin 0 3 6 0 0
  • Maribor, Singles Qualifying W-...
    Pribylova, Anastasia 1 6 2 1 Muchova, Karolina 0 3 3 0
  • Maribor, Singles Qualifying W-...
    Vajdova, Natalia 0 3 4 0 Cabeza-Candela, Estrella 1 6 5 1
  • Changwon, Singles Qualifying W...
    Yea, Hyojung 2 6 6 2 2 Jung, SO Hee 0 4 3 0 0
  • Maribor, Singles Qualifying W-...
    Krejsova, Petra 2 6 2 6 2 2 Rubini, Stefania 1 2 6 4 1 1
  • Maribor, Singles Qualifying W-...
    Perebiynis, Tatiana 1 4 6 1 Stamatova, Julia 1 6 2 1
  • Maribor, Singles Qualifying W-...
    Luknarova, Zuzana 1 6 4 1 Schaeder, Laura 0 2 3 0
  • Maribor, Singles Qualifying W-...
    Moser, Lisa Maria 1 6 5 1 Wikkerink, Janneke 0 2 4 0
  • Maribor, Singles Qualifying W-...
    Nancarrow, Alexandra 0 2 2 0 Eikeri, Ulrikke 1 6 4 1
  • Maribor, Singles Qualifying W-...
    Wienerova, Lenka 1 7 1 Bonic, Barbara 0 5 0
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Kruzhkova, Daria 0 2 3 0 0 Puchkova, Olga 2 6 6 2 2
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Fridman, Olga 2 6 6 2 2 Frolova, Anastasia 0 2 2 0 0
  • Bangkok, Doubles W-C10-THA-02A
    Sheng Y / Zhang Y 1 6 4 1 Sae-Eung J / Sankaew N 0 4 4 0
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Tarpischeva, Aliya 0 3 1 0 0 Kushkhova, Aminat 2 6 6 2 2
  • India F6, Singles
    Sinha, Nitin Kumar 0 0 0 Mukund, Sasi Kumar 0 1 0
  • Georgia F3, Singles
    Surchenko, Dmitry 2 6 6 2 2 Gurevich, Victor 0 0 1 0 0
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Van Cauter, Anais 0 5 0 Cheli, Camille 0 5 0
  • India F6, Singles
    R Prabodh, Suraj 2 6 6 2 2 Sandhu, Hardeep Singh 0 2 3 0 0
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Ghitescu, Andreea 0 2 2 0 Tehrani, Tina 1 6 0 1
  • Spain F15, Doubles
    Dyke J / Zapata Miralles B 10:30 Lissanevitch I / Perrier A
  • Bangkok, Doubles W-C10-THA-02A
    Momkoonthod T / Plipuech P 1 6 2 1 Wang J / Yang Z 0 1 1 0
  • Romania F4, Singles Qualifying
    Carpen, Alexandru-Daniel 0 2 0 0 Protopopescu, Vlad 1 6 1 1
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Carreras, Amanda 0 1 2 0 Teichmann, Jil Belen 1 6 1 1
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Cervera-Vazquez, Lucia 0 3 0 Uberalova, Petra 0 5 0
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Podoroska, Nadia 0 0 1 0 Zarazua, Renata 1 6 0 1
  • Turkey F21, Singles Qualifying
    Vorster, Tucker 2 6 6 2 2 Eryilmaz, Furkan 0 1 0 0 0
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Teufl, Tamara 0 0 1 0 Serrano Garcia, Natalia 1 6 1 1
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    HE, Jiahuan 0 2 0 Bruehwiler, Jessica 0 2 0
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Pushkareva, Ksenia 0 1 0 Marfutina, Maria 1 6 1
  • Turkey F21, Singles Qualifying
    Barrezueta, Galo 0 1 0 Vespan, Lucian 0 3 0
  • Turkey F21, Singles Qualifying
    Heinz, Otto 0 2 0 Anguelov, Chris 1 6 1
  • Romania F4, Singles Qualifying
    Dubarenco, Maxim 0 3 0 Danes, Alexandru 0 3 0
  • Romania F4, Singles Qualifying
    Leahu, Teodor 0 1 0 Manda, Calin 0 1 0
  • Roland Garros, Paris, France
    Cornet, Alize 0 1 0 Vinci, Roberta 0 1 0
  • Roland Garros, Paris, France
    Dulgheru, Alexandra 0 0 0 Gibbs, Nicole 0 0 0
  • Roland Garros, Paris, France
    Kania, Paula 0 1 0 Barthel, Mona 0 0 0
  • Georgia F3, Singles
    Monteiro, Thiago Moura 0 4 0 Zayed, Mousa Shanan 0 1 0
  • Roland Garros, Paris, France
    Hesse, Amandine 0 1 0 Gajdosova, Jarmila 0 1 0
  • Roland Garros, Paris, France
    Gabashvili, Teimuraz 11:00 Lopez, Feliciano
  • Roland Garros, Paris, France
    Bemelmans, Ruben 0 0 0 Becker, Benjamin 0 1 0
  • Roland Garros, Paris, France
    Monaco, Juan 0 2 0 Delbonis, Federico 0 0 0
  • Roland Garros, Paris, France
    Nishioka, Yoshihito 0 0 0 Berdych, Tomas 0 2 0
  • Roland Garros, Paris, France
    Puig, Monica 0 0 0 Lisicki, Sabine 0 2 0
  • Roland Garros, Paris, France
    Dodig, Ivan 0 0 0 Stepanek, Radek 0 1 0
  • Roland Garros, Paris, France
    Fognini, Fabio 0 1 0 Ito, Tatsuma 0 0 0
  • Roland Garros, Paris, France
    Tiafoe, Francis 0 1 0 Klizan, Martin 0 1 0
  • Roland Garros, Paris, France
    Suarez Navarro, Carla 0 2 0 Niculescu, Monica 0 0 0
  • Roland Garros, Paris, France
    Groth, Samuel 0 0 Cuevas, Pablo 0 0
  • Russia F1, Singles
    Pokotilov, Boris 0 1 0 Gakhov, Ivan 0 1 0
  • Russia F1, Singles
    Tyurnev, Evgeny 0 3 0 Yevseyev, Denis 0 0 0
  • Ukraine F3, Singles
    Alekseenko, Gleb 11:00 Alekseenko, Vadim
  • Ukraine F3, Singles
    Laurent, Yanais 11:00 Mylokostov, Denys
  • Roland Garros, Paris, France
    Dellacqua, Casey 0 2 0 Tomljanovic, Ajla 0 0 0
  • Spain F15, Singles
    Esteve Lobato, Eduard 0 0 Martos Gornes, Sergio 0 0
  • Spain F15, Singles
    Villacorta-Alonso, Ricardo 0 0 0 Papounidis, Ioannis 0 1 0
  • Russia F1, Singles
    Ermak, Yan 0 0 0 Chepelev, Alexandr 0 1 0
  • India F6, Singles
    Kawachi, Kazuma 11:15 Samuel, Rashein
  • Bangkok, Doubles W-C10-THA-02A
    Cheapchandej P / Thamchaiwat B 11:15 Buayam K / Kim D
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Poznikhirenko, Ganna 0 0 Doroshina, Olga 0 0
  • Maribor, Singles Qualifying W-...
    Kan, Victoria 11:20 Kopsova, Ivana
  • Maribor, Singles Qualifying W-...
    Malikova, Tereza 11:20 Kramperova, Katerina
  • Maribor, Singles Qualifying W-...
    Lekaj, Adrijana 11:20 Pislak, Manca
  • Maribor, Singles Qualifying W-...
    Mekovec, Iva 11:20 Hattingh, Ilze
  • Maribor, Singles Qualifying W-...
    Barzo, Lilla 11:20 Eric, Doroteja
  • Maribor, Singles Qualifying W-...
    Kvatsabaia, Sofia 11:20 Pribylova, Anna
  • Maribor, Singles Qualifying W-...
    Uebelhoer, Caroline 11:20 Klasen, Anna
  • India F6, Doubles
    Ahuja S / Dahiya J 11:20 Manoharan M / Srinivasa D
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Simsek, Selin Gülseren 11:20 Shimizu, Seira
  • Maribor, Singles Qualifying W-...
    Tishchenko, Iana 11:25 Neuwirth, Yvonne
  • India F6, Doubles
    Tewari A / Vakil N 11:25 Sood C / Sood L
  • Croatia F11, Singles
    Zekic, Miljan 11:30 Mridha, Jonathan
  • Croatia F11, Singles
    Banes, Maverick 11:30 Joncour, Ronan
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Lukas, Tena 11:30 Husak, Regina
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Novakovic, Milica 11:30 Szlavikovics, Szabina
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Fomina, Alona 11:30 Vanlangendonck, Eliessa
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Baric, Nives 11:30 Estable, Julieta
  • Bangkok, Doubles W-C10-THA-02A
    Boonyarat K / Rachdanone P 11:30 Cabrera L / Hives Z
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Ionescu, Simona 11:40 Hristea, Camelia-Elena
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    De Sutter, Justine 11:40 Remondina, Anna-Giulia
  • Spain F15, Doubles
    Cancel T / Rakotondramanga A 12:00 Levendale B / Papounidis I
  • Italy F11, Singles
    Langer, Nils 12:00 Moroni, Gian Marco
  • Italy F11, Singles
    Mager, Gianluca 12:00 Bourbon, Morgan
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Chantraine, Catherine 12:00 Sugnaux, Tess
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Dinu, Cristina 12:00 Savoretti, Alice
  • Turkey F21, Singles Qualifying
    Barranco, Sergio 12:00 Buyuksagis, Dora
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Cavalle-Reimers, Yvonne 12:10 Balducci, Alice
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Feng, Qian Nan 12:10 Sakchatchawan, Chatchaya
  • Roland Garros, Paris, France
    Wickmayer, Yanina 12:15 Svitolina, Elina
  • Roland Garros, Paris, France
    Vanni, Luca 12:15 Tomic, Bernard
  • Roland Garros, Paris, France
    Daniel, Taro 12:15 Verdasco, Fernando
  • Roland Garros, Paris, France
    Elias, Gastao 12:15 Paire, Benoit
  • Roland Garros, Paris, France
    Berankis, Ricardas 12:15 Stakhovsky, Sergiy
  • Roland Garros, Paris, France
    Pouille, Lucas 12:15 Simon, Gilles
  • Turkey F21, Singles Qualifying
    Durmus, Durukan 12:15 Sabeshinskij, Maxim
  • Roland Garros, Paris, France
    Voegele, Stefanie 12:15 Diatchenko, Vitalia
  • Roland Garros, Paris, France
    Krunic, Aleksandra 12:20 Putintseva, Yulia
  • Roland Garros, Paris, France
    Radwanska, Agnieszka 12:20 Beck, Annika
  • Roland Garros, Paris, France
    Matosevic, Marinko 12:20 Bellucci, Thomaz
  • Roland Garros, Paris, France
    Stosur, Samantha 12:20 Brengle, Madison
  • Roland Garros, Paris, France
    Razzano, Virginie 12:20 Cepede Royg, Veronica
  • Roland Garros, Paris, France
    Larsson, Johanna 12:20 Gavrilova, Daria
  • Roland Garros, Paris, France
    Babos, Timea 12:20 Kerber, Angelique
  • Roland Garros, Paris, France
    Thiem, Dominic 12:20 Bedene, Aljaz
  • Georgia F3, Singles
    Bakshi, Aleksandre 12:30 Baluda, Victor
  • Georgia F3, Doubles
    Baryshev S / Korovin M 12:30 Bakshi A / Dolidze N
  • Russia F1, Singles
    Muzaev, Richard 12:30 Yatsyk, Yahor
  • Ukraine F3, Singles
    Badanov, Dmytro 12:30 Gevel, Denys
  • Spain F15, Singles
    Camilo, Rafael 12:40 Nys, Hugo
  • India F6, Doubles
    Bhatia R / Singh M 12:45 Batra G / Choudhary S
  • Georgia F3, Doubles
    Avetisyan M / Khachatryan M 12:45 Javakhishvili G / Metreveli A
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Terteac, Olga 12:50 Bienkowska, Agata Jadwiga
  • Croatia F11, Singles
    Biljesko, Domagoj 13:00 Eriksson, Markus
  • Croatia F11, Singles
    Kahoun, Jacob 13:00 Solberg, Christoffer
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Petrackova, Eliska 13:00 Holanova, Nina
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Drazic, Mariana 13:00 Stolmar, Rebeka
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Alibalic, Nina 13:00 Kleinsteuber, Theresa
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Zorgovska, Natalia 13:00 Crespo Azconzabal, Ailen
  • Romania F4, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 13:00 Borza, Bogdan
  • Romania F4, Singles
    Frunza, Nicolae 13:00 Majchrzak, Kamil
  • Romania F4, Singles
    Jankovic, Miki 13:00 Vucic, Ilija
  • Ukraine F3, Doubles
    Malyshev M / Mladenov V 13:00 Liutarevich I / Petrenko A
  • Ukraine F3, Doubles
    Grinberg T / Lestienne C 13:00 Khotkov O / Kolisnyk O
  • Spain F15, Doubles
    MAS Mascolo A / Vervoort M 13:30 Camilo R / Russi E
  • Italy F11, Singles
    Karimov, Djurabeck 13:30 Ficovich, Juan Pablo
  • Italy F11, Singles
    Stefanini, Jacopo 13:30 Chung, Yunseong
  • Roland Garros, Paris, France
    Golubev, Andrey 13:30 Robredo, Tommy
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Shamayko, Marina 13:30 Dentoni, Corinna
  • Roland Garros, Paris, France
    Mattek-Sands, Bethanie 13:30 Begu, Irina-Camelia
  • Roland Garros, Paris, France
    Torro-Flor, Maria-Teresa 13:35 Azarenka, Victoria
  • Roland Garros, Paris, France
    Riske, Alison 13:35 Errani, Sara
  • Roland Garros, Paris, France
    Basilashvili, Nikoloz 13:35 Kokkinakis, Thanasi
  • Roland Garros, Paris, France
    Coric, Borna 13:35 Querrey, Sam
  • Roland Garros, Paris, France
    Monfils, Gael 13:35 Roger-Vasselin, Edouard
  • Roland Garros, Paris, France
    Giraldo, Santiago 13:35 Young, Donald
  • Roland Garros, Paris, France
    Goffin, David 13:35 Krajinovic, Filip
  • Roland Garros, Paris, France
    Istomin, Denis 13:35 Kyrgios, Nick
  • Roland Garros, Paris, France
    Troicki, Viktor 13:35 Struff, Jan-Lennard
  • Roland Garros, Paris, France
    Schwartzman, Diego Sebastian 13:35 Haider-Maurer, Andreas
  • Roland Garros, Paris, France
    Kanepi, Kaia 13:35 Sharapova, Maria
  • Roland Garros, Paris, France
    Zheng, Saisai 13:40 Hradecka, Lucie
  • Roland Garros, Paris, France
    Gasparyan, Margarita 13:40 Konjuh, Ana
  • Argentina F7, Singles Qualifyi...
    Kestelboim, Mariano 14:00 Moreno, Federico
  • Argentina F7, Singles Qualifyi...
    Tsuchiya, Alexandre 14:00 Buchhass, Tomas
  • Argentina F7, Singles Qualifyi...
    Matute, Juan Manuel 14:00 Arus, Rodrigo
  • Argentina F7, Singles Qualifyi...
    Gutierrez, Oscar Jose 14:00 Gimenez Pilutik, Inaki
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-02A
    Ciutescu F D / Vladescu A 14:00 Romeo C / Tholey L
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-02A
    Gavrila O / Surdeanu A I 14:00 Beberechi A / Toma M
  • Russia F1, Singles
    Tarpischev, Philipp 14:00 Vatutin, Alexey
  • Russia F1, Singles
    Davydenko, Philip 14:00 Ratniuk, Maxim
  • Ukraine F3, Doubles
    Alekseenko V / Yastremskiy S 14:00 Shcherba V / Ursu V
  • Grado, Doubles W-C25-ITA-14A
    Schmiedlova K / Uberalova P 14:00 Abanda E / Abanda F
  • Grado, Doubles W-C25-ITA-14A
    Georges M / Teichmann J 14:00 Gamiz A / Zarazua R
  • Spain F15, Doubles
    Martos Gornes S / Toledo Bague P 14:10 Santo-Valdivieso J / Videla L
  • Russia F1, Singles
    Zaitcev, Anton 14:10 Kozyukov, Vitaly
  • Spain F15, Singles
    Diep, Florent 14:30 Djurdjevic, Bogdan
  • Vicenza, Italy
    Pavlasek, Adam 14:30 Novikov, Dennis
  • Romania F4, Doubles
    Avram M A / Diaconu T 14:30 Damian M D / Grigorita A
  • Romania F4, Doubles
    Burghelea T / Saveluc S A 14:30 Grigoriu P / Tatomir L G
  • Ukraine F3, Doubles
    Deviatiarov M / Uzhylovsky V 14:30 Mylokostov D / Petrov D
  • Ukraine F3, Doubles
    Alekseenko G / Dzhavakian Y 14:30 Didenko B / Harper-Griffith L
  • Roland Garros, Paris, France
    Kuznetsov, Andrey 14:45 Jaziri, Malek
  • Roland Garros, Paris, France
    Mannarino, Adrian 14:50 Melzer, Jurgen
  • Roland Garros, Paris, France
    Edmund, Kyle 14:50 Robert, Stephane
  • Roland Garros, Paris, France
    Murray, Andy 14:50 Arguello, Facundo
  • Roland Garros, Paris, France
    Bolelli, Simone 14:50 Darcis, Steve
  • Roland Garros, Paris, France
    Stephens, Sloane 14:55 Williams, Venus
  • Roland Garros, Paris, France
    Strycova, Barbora 14:55 Pironkova, Tsvetana
  • Roland Garros, Paris, France
    Johansson, Mathilde 14:55 Watson, Heather
  • Roland Garros, Paris, France
    Allertova, Denisa 14:55 Konta, Johanna
  • Roland Garros, Paris, France
    Witthoeft, Carina 14:55 Siniakova, Katerina
  • Roland Garros, Paris, France
    Pliskova, Karolina 14:55 Zhang, Shuai
  • Roland Garros, Paris, France
    Mitu, Cristina-Andreea 14:55 Lim, Alize
  • Croatia F11, Doubles
    Banes M / Van Peperzeel G 15:00 Kekercheni F / Zednik J
  • Croatia F11, Doubles
    DU Toit R / Ghinda I-L 15:00 Kirche L / Portmann L
  • Croatia F11, Doubles
    Bradaric M / Latifovic A 15:00 Dischinger E / Neis F
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-05A
    Emulina D-E / Klymenko A 15:00 Lukas T / Primorac I
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-05A
    Barrere E / Capurro Taborda M 15:00 Barbir N / Intert A
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-05A
    Husak R / Novakovic M 15:00 Vanlangendonck E / Vogelsang E
  • Italy F11, Doubles
    Giannuzzi A / Rigamonti M 15:00 Luczak P / Polmans M
  • Romania F4, Doubles
    Giner M / Vega Hernandez D 15:00 Palma A / Stuardo F
  • Grado, Doubles W-C25-ITA-14A
    Balducci A / Caregaro M 15:00 Noury T / Rizzolo K
  • Argentina F7, Singles Qualifyi...
    Vellbach, Gustavo 15:30 Maresca, Santiago
  • Argentina F7, Singles Qualifyi...
    Banzer, Rodrigo 15:30 Perez Mota, Mauricio
  • Argentina F7, Singles Qualifyi...
    Caratini, Valentino Raul 15:30 Ceppo, Andres
  • Argentina F7, Singles Qualifyi...
    Senattore, Rodrigo 15:30 Farfan, Lucas
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-02A
    Gulman Y / Saki A 15:30 Grigoriu M / Tatarus G N
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-02A
    Cheli C / Van Cauter A 15:30 Helbet J / Vdovenco A
  • Russia F1, Doubles
    Ermak Y / Melnikov V 15:30 Dzhanashia S / Komarov K
  • Russia F1, Singles
    Karlovskiy, Evgeny 15:30 Polyakov, Vladimir
  • Ukraine F3, Doubles
    Sobolta I / Yanchenko V 15:30 Badanov D / Nedelko I
  • Grado, Doubles W-C25-ITA-14A
    Coglitore G / Gonzalez M 15:30 Klemenschits S / Ormaechea P
  • Grado, Doubles W-C25-ITA-14A
    Brescia G / Podoroska N 15:30 Fichman S / Piter K
  • Russia F1, Doubles
    Inzerillo J / Ivanov V 15:35 Chepelev A / Yatsyk Y
  • Spain F15, Singles
    Ventura Perez, Ricky 15:40 Granollers-Pujol, Gerard
  • Russia F1, Singles
    Levine, Andrei 15:40 Evloev, Tamerlan
  • Vicenza, Italy
    Buchanan, Chase 15:50 Olivo, Renzo
  • Spain F15, Doubles
    Colvee Debrot P / Roca Carreras B 16:00 Arauzo-Martinez J-S / Villacorta-Alonso R
  • Italy F11, Doubles
    Moroni G M / Roncalli S 16:00 Carlone N / Moghini G
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-02A
    De Sutter J / Van De Graaf G 16:00 Ciobanu D / Perper A
  • Romania F4, Doubles
    Luncanu P-A / Mugevicius L 16:00 Antonescu V / Dima D
  • Romania F4, Doubles
    Craciun T-D / Waite R 16:00 Ignat D C / Manole A V
  • Ukraine F3, Doubles
    Sergiienko S / Smirnov A 16:00 Glancy D / Laurent Y
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Zotova, Maria 16:30 Ryskova, Lujza
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Radovcic, Lulu 16:30 Tymofeyeva, Alisa
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Amiri, Sara 16:30 Shroff, Kyra
  • Croatia F11, Doubles
    Appelgren D / Pauffley N 16:30 Kekez D / Vidak A
  • Croatia F11, Doubles
    Androic T / Djokovic D 16:30 Kahlke J / Otte O
  • Croatia F11, Doubles
    De Valk R S / Goluza I 16:30 Mridha J / Simonsson F
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-05A
    Fomina A / Shakovets C 16:30 Holanova N / Huber L M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-05A
    Farfan D / Gobbi Monllau A V 16:30 Petrackova E / Zorgovska N
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-05A
    Baric N / Karaitiana J 16:30 Alves M-F / Crespo Azconzabal A
  • Vicenza, Italy
    Clezar, Guilherme 16:30 Dancevic, Frank
  • Egypt F20, Singles Qualifying
    Agar, Ryan 16:30 Tringali, Tristan
  • Egypt F20, Singles Qualifying
    Hossam, Karim 16:30 Choudhary, Ahmed
  • Egypt F20, Singles Qualifying
    Naser, Javier 16:30 Geiss, Kilian
  • Egypt F20, Singles Qualifying
    Becuzzi, Enrico 16:30 Ridout, Charlie
  • Colombia F3, Singles
    Barros, Manuel 17:00 Escobar, Felipe
  • Argentina F7, Singles
    Torre, Eduardo Agustin 17:00 Agamenone, Franco
  • Argentina F7, Singles
    Caceres, Julian 17:00 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F7, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 17:00 Casanova, Hernan
  • Argentina F7, Singles
    Makiguchi, Ryusei 17:00 Urzua-Rivera, Ricardo
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-02A
    Klasen C / Remondina A-G 17:00 Ghioroaie I-G / Ionescu S
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-02A
    Ghioca M / Oante I 17:00 Hristea C-E / Tehrani T
  • Russia F1, Doubles
    Perfilov A / Pokotilov B 17:00 Vatutin A / Yevseyev D
  • Russia F1, Doubles
    Davydov I / Perunov I 17:05 Gakhov I / Tyurnev E
  • Russia F1, Doubles
    Lebedev D / Morozov A 17:10 Desyatnik A / Khaldeev M
  • Spain F15, Doubles
    Djurdjevic B / Fago M 17:30 Diep F / Nys H
  • Vicenza, Italy
    Ward, James 17:30 Volandri, Filippo
  • Romania F4, Doubles
    Jankovic M / Majchrzak K 17:30 Apostol A S / Frunza N
  • Italy F11, Doubles
    Giannessi A / Mager G 18:00 PEL D / Tabatruong M
  • Italy F11, Doubles
    Casati A / De Marinis M 18:00 Schena F / Vitari J
  • Egypt F20, Singles Qualifying
    Canter, Alexis 18:00 Wakita, Shunsuke
  • Egypt F20, Singles Qualifying
    VON Pueckler, Constantin 18:00 Power, Luke
  • Egypt F20, Singles Qualifying
    Mohamed Hatem, Mostafa 18:00 Santomenna, Ugo
  • Egypt F20, Singles Qualifying
    Ezaka, Kei 18:00 Lawrence, Kohlman
  • Argentina F7, Doubles
    Egea F E / Villanueva G 18:30 Estevez M / Zukas M
  • Argentina F7, Doubles
    Ameal J / Senattore Baumbach R 18:30 Coria F / Lipovsek Puches T
  • Argentina F7, Doubles
    Caratini V R / Etcheverry T M 18:30 Garnier F / Nani L F
  • Colombia F3, Singles
    Bandres, Jesus 19:30 Leite, Wilson
  • Colombia F3, Singles
    Mantilla, Felipe 19:30 Gomez, Juan Sebastian
  • Colombia F3, Singles
    Montero, Jorge 19:30 Gomez, Emilio
  • Italy F11, Singles
    Frigerio, Lorenzo 20:00 Molteni, Andres
  • Argentina F7, Doubles
    Kestelboim M / Makiguchi R 20:00 Arreche N A / Torre E A
  • Argentina F7, Doubles
    PAZ J P / Perez Mota M 20:00 Miele A / Tsuchiya A
  • Argentina F7, Doubles
    Galarza J / Kicker N 20:00 Aguilar J / Ceppo A
  • Colombia F3, Doubles
    Mena F / Rivera-Aranguiz G 21:30 Mateus Rubiano J J / Melano Granados W J
  • Colombia F3, Doubles
    Hernandez Ramirez S L / Santamaria F 21:30 Carvajal Torres J F / Sierra J C
  • Colombia F3, Doubles
    Erazo C A / Mora D 21:30 Bendeck J D / Gomez A
  • Argentina F7, Doubles
    Gutierrez O J / Severino C E 21:30 Agamenone F / Casanova H
  • Argentina F7, Doubles
    Matute J / Vellbach G 21:30 Kohen A / Urzua-Rivera R
  • Colombia F3, Doubles
    Santos N / Zampieri C 22:00 Barros M / Olivares J

ČOVIĆ: Srbi će bolje živeti ako Zvezda bude šampion!

Košarka

Autor:

Crveno-beli predstavili tim za novu sezonu

Nebojša Čović, Crvena zvezda Diva, Mali Kalemegdan

Nebojša Čović - Dizao teško, pa se ušinuo

BEOGRAD - Predsednik Crvena zvezda Diva Nebojša Čović izjavio je tokom promocije tima za novu sezonu da će se "u Srbiji lepše živeti, ako Zvezda postane šampion".

Crveno-beli su na otvorenim terenima na Malom Kalemegdanu predstavili tim za novu sezonu. Promociji su prisustvovali mnogobrojni bivši asovi kluba, predstavnici fudbalskog, rukometnog i vaterpolo kluba.

"Uspeli smo da uz pomoć republičke i gradske vlasti stabilizujemo klub. Pred nama je nova sezona, biće iskušenja, ali i velikih očekivanja. Ako uspemo da ih ostvarimo i Zvezda postane šampion, u Srbiji će se lakše živeti", rekao je Čović na promociji tima za novu sezonu.

Crveno-beli su na otvorenim terenim na Malom Kalemegdanu, uz prisustvu nekoliko stotina navijača, predstavili ekipu, koja će ove godine pokušati da prekine višegodišnju dominaciju Partizana.

Trener Zvezde Milivoje Lazić rekao je da njegov tim ima obavezu da opravda velika očekivanja i da će jurišati na trofeje u svim takmičenjima.

"Radili smo naporno mesec i po dana. Očekujem podršku publike i energiju sa tribina, kako bi omogućili ono što Zvezdaši sanjaju godinam, a to je da vratimo primat na Mali Kalemegdan", rekao je Lazić.

Pored promene na klupi, gde je Lazić zamenio Svetislava Pešića, tim srpskog vicešampiona pojačali su Igor Rakočević, Elton Braun, Demarkus Nelson, Moris Almond, Marko Simonović, Boris Savović, Raško Katić i Luka Mitrović.

"Pred nama je bitna sezona, ove godine klub je zahvaljujući upravi stao na noge i stvoreni su uslovi da se borimo za trofeje u svim takmičenjima. Potrebna nam je podrška navijača i verujem da će uživati u lepoj i atraktivnoj košarci", rekao je kapiten Rakočević.

Promociji košarkaške ekipe prisustvovali su i Zvezdini rukometaši, vaterpolisti i fudbaleri, koje je predvodio trener Aleksandar Janković, Nenad Milijaš, Luka Milivojević, Filip Mladenović i Filip Kasalica.

Okupljenima se obratio i prvi trener Milivoje Lazić, a predstavljeni su i brojevi koje će igrači nositi: 4 Čović, 5 Cvetković, 6 Braun, 7 Subotić, 8 Rakočević, 9 Mitrović, 10 Lazić, 12 Simonović, 13 Milovanović, 14 Savović, 15 Katić, 16 Smiljanić, 18 Radivojević 21 Nelson, 22 Almond.

Jedva čekaju da obraduju Delije zoom Jedva čekaju da obraduju Delije


Igorov sin: Napred Zvezda!

Igor Rakočević veliko je pojačanje crveno-belih. Njegov sin Ivan se pokazao kao pravi zvezdaš jer je u mikrofon uzviknuo: „Napred, Zvezda!“ Fešti je prisustvovao mali Matea, sin pleja Zvezde Filipa Čovića.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Te devojke nemaju izgrađene moralne vrednosti. Ne može niko za ovakve stvari da optužuje bez dokaza Aleksandra Janković, psiholog

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!