• China F12, Singles
    Lin, Wei-De 10:00 Lin, Winston
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Tolibova, Sadafmoh 0 5 6 0 0 Demidova, Diana 2 7 7 2 2
  • Germany F10, Singles
    Dellien, Hugo 1 6 5 5 1 Pauffley, Neil 1 3 7 4 1
  • Spain F24, Singles
    Vidal Azorin, Jose Fco 1 6 1 2 1 Artunedo Martinavarr, Andres 1 3 6 5 1
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Dolonc, Vesna 1 6 0 1 Eric, Doroteja 0 2 3 0
  • Finland F1, Singles
    Solberg, Christoffer 1 6 4 1 1 Niklas-Salminen, Patrik 1 3 6 5 1
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Oyen, Sofie 1 2 7 2 1 Hogenkamp, Richel 1 6 6 5 1
  • Tunisia F17, Singles
    Brechemier, Thomas 11:30 Girat Magin, Victor
  • Tunisia F17, Singles
    Allaf, Kareem 0 5 2 0 0 Wang, Tak Khunn 2 7 6 2 2
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Gerald 0 4 6 0 0 Montanes, Albert 2 6 7 2 2
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Carreno Busta P / SA A 2 6 6 10 2 2 Cermak F / Shamasdin A 1 7 4 6 1 1
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Danescu, Oana 0 3 2 0 0 Mihaila, Ana Bianca 2 6 6 2 2
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Ewijk, Chayenne 0 4 0 0 0 Rus, Arantxa 2 6 6 2 2
  • China F12, Doubles
    QI X / Wang A 11:45 Katayama S / Sato B
  • Turkey F31, Singles
    Khassanov, Roman 1 7 5 1 Radinski, Aljaz 0 6 3 0
  • Liberec, Czech Republic
    Gigounon, Germain 1 5 6 1 1 Pavlasek, Adam 1 7 4 2 1
  • Cortina, Italy
    Romboli, Fernando 1 7 3 1 1 Karatsev, Aslan 1 6 6 2 1
  • Cortina, Italy
    Munoz-De La Nava, Daniel 1 3 6 6 1 Viola, Matteo 1 6 0 0 1
  • Tunisia F17, Singles
    Ciotti, Valentino 0 6 0 0 Nieto, Alberto 1 7 0 1
  • Tunisia F17, Singles
    Puodziunas, Scott 1 4 6 2 1 Girat Magin, Victor 1 6 1 2 1
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Antonitsch, Mira 1 6 4 0 1 Stresnakova, Katarina 0 2 5 0 0
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Neuwirth, Yvonne 2 6 6 2 2 Bredl, Natasha 0 1 1 0 0
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Vajdova, Nikola 0 4 4 0 0 Proese, Natalie 2 6 6 2 2
  • China F12, Doubles
    BAI Y / Gong M-X 2 6 7 2 2 YI C-H / YU C-Y 0 4 5 0 0
  • Germany F10, Singles
    Lizariturry, Juan 2 6 6 2 2 Baumann, Daniel 0 3 2 0 0
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Martin Tena, Leire 1 6 4 0 1 Naydenova, Aleksandrina 1 4 6 1 1
  • Latvia F1, Singles
    Mugevicius, Lukas 1 2 6 0 1 Libietis, Mikelis 1 6 4 0 1
  • Italy F21, Singles
    Giorgini, Daniele 2 6 6 2 2 Luisi, Alessandro 0 2 1 0 0
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Cavalle-Reimers, Yvonne 0 0 1 0 0 Dinu, Cristina 2 6 6 2 2
  • Latvia F1, Singles
    Mesquida Berg, Oscar 4 3 Inzerillo, Jerome 6 2
  • Slovakia F4, Singles
    Bobrov, Bogdan 2 6 6 2 2 Nejedly, Pavel 0 1 3 0 0
  • Cortina, Italy
    Riba, Pere 0 2 6 0 Brands, Daniel 2 6 7 2
  • China F12, Doubles
    Kibi Y / Onozawa A 2 6 6 2 2 Feng H / Ning Y 0 4 2 0 0
  • Liberec, Czech Republic
    Cipolla, Flavio 1 6 5 1 Carballes Baena, Roberto 0 4 4 0
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Versteeg, Kelly 2 6 6 2 2 Dodin, Oceane 0 3 2 0 0
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Evtimova, Dia 0 6 2 0 CE, Gabriela 1 7 3 1
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Fusinato, Francesca 2 6 6 2 2 Petrei, Marianna 0 2 1 0 0
  • Tunisia F17, Singles
    Dougaz, Aziz 0 5 0 0 Diep, Florent 1 7 0 1
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Alvarez Teran, Maria Fernanda 1 6 3 1 Shroff, Kyra 0 2 2 0
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Olcay, Defne 0 1 0 0 0 Esen, Hulya 2 6 6 2 2
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Anna 0 6 0 Turco, Anna 0 6 0
  • Liberec, Czech Republic
    Cervantes Huegun, Inigo 0 4 2 0 Ignatik, Uladzimir 1 6 1 1
  • Belgium F9, Singles
    Tabatruong, Maxime 0 4 0 Terczynski, Mateusz 0 4 0
  • Belgium F9, Singles
    Hoang, Antoine 0 4 0 Juszczak, Loic 0 4 0
  • Belgium F9, Singles
    Meulemans, Stijn 0 4 0 Tatlot, Johan Sebastien 0 4 0
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Bianca 0 4 2 0 Kairi, Angeliki 1 6 1 1
  • Germany F10, Singles
    Boehler, Dominik 0 5 0 Alekseenko, Vadim 0 5 0
  • Latvia F1, Doubles
    Gruber F / Neuhauser M 0 4 2 0 Kossek D / Lutkowski W 1 6 2 1
  • Belgium F9, Singles
    Bensoussan, Samuel 0 2 0 Heyman, Christopher 0 2 0
  • Turkey F31, Doubles
    Yalcinkale B / Yurtacan E 0 6 0 Bakshi E / Barkai Y 0 5 0
  • Latvia F1, Doubles
    Rosenzweig N / Stabins K 1 6 2 1 Hultkrantz-Chesneau J / Mansson M 0 1 3 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Ioana Loredana 1 6 2 1 Duca, Gabriela 0 3 1 0
  • Italy F21, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 0 2 0 0 Rondoni, Pietro 1 6 0 1
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Bejenaru, Karola Patricia 0 3 2 0 Nagymihaly, Luca 1 6 1 1
  • Turkey F31, Singles
    Siciliano, Riccardo 0 3 0 Agabigun, Sarp 0 5 0
  • China F12, Doubles
    Chen L / Sun F 13:00 LIN W-D / Trongcharoenchaikul W
  • Kitzbuhel, Austria
    Struff, Jan-Lennard 0 3 0 Kohlschreiber, Philipp 0 5 0
  • Italy F21, Singles
    Mays, Morgan 0 4 0 Lopez-Perez, Enrique 0 4 0
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Dunne, Katy 0 3 0 Jakupovic, Dalila 0 5 0
  • Slovakia F4, Singles
    Capkovic, Kamil 1 6 0 1 Mammetgulyyev, Isa 0 0 0 0
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De La Torre-Sanchez, Rocio 0 5 0 Fayol, Clemence 0 2 0
  • Finland F1, Singles
    De Goeijen, Bobbie 0 1 0 Kosonen, Mika 0 3 0
  • Finland F1, Singles
    Torpegaard, Mikael 13:10 Arneodo, Romain
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Klasen A / Klasen C 0 3 0 Domagala V / Wlodarczak K 0 5 0
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Genkova M / Mihaylova G 1 6 0 1 Vaneva Z / Zheleva V 0 1 0 0
  • Germany F10, Singles
    Obert, Adrian 0 2 0 Wehnelt, Kai 0 2 0
  • Germany F10, Singles
    Wunner, Matthias 0 3 0 Rice, David 0 1 0
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Szupper, Marlies 0 0 0 Kramperova, Katerina 0 2 0
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Mendesova, Pernilla 0 1 0 Muchova, Karolina 0 4 0
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Cevik, Ipek 0 0 0 Njoze, Mirabelle 0 3 0
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Pous Tio, Laura 0 0 0 Ferro, Fiona 0 3 0
  • China F12, Doubles
    HE Y / Hung J-C 0 2 0 LI Y / Tao J N 0 1 0
  • Russia F5, Doubles
    Razmaitov T / Vasilyev I 0 2 0 Ivanov S / Tarpischev P 0 1 0
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Sarkisova K / Vikhlyantseva N 0 4 0 Tarpischeva A / Vaynberg S 0 0 0
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fyrstenberg M / Gonzalez S 0 2 0 Fognini F / Giraudo A 0 1 0
  • Belgium F9, Singles
    Cailleau, Jolan 13:30 Meyer, Jan
  • Belgium F9, Singles
    Gille, Sander 13:30 Salman, Omar
  • Kitzbuhel, Austria
    Vesely, Jiri 0 0 0 Almagro, Nicholas 0 0 0
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Potocnik, Nina 0 0 0 Scala, Camilla 0 2 0
  • Segovia, Spain
    Millot, Vincent 0 0 0 Molchanov, Denys 0 1 0
  • Segovia, Spain
    Mektic, Nikola 0 0 0 Ouahab, Lamine 0 1 0
  • Italy F21, Singles
    Prechtel, Sebastian 13:35 Bortolotti, Marco
  • Latvia F1, Singles
    Reese, Hunter 13:35 Haenle, Pirmin
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Zovincova, Vendula 13:40 Komardina, Anastasiya
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Barbat, Karen 13:40 Sotnikova, Alyona
  • Belgium F9, Singles
    Nastasi, Ugo 13:40 Vliegen, Joran
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Arol Wiegand S / Birnbaumer H 13:40 Faber T / Prenkovic L
  • China F12, Doubles
    HUA R / Qiu Z 13:40 Hsieh C-P / Yang T-H
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Celik, Susanne 13:45 Minnen, Greet
  • Turkey F31, Doubles
    Escoffier A / Folie A 13:45 Djurdjevic B / Vives J
  • Belgium F9, Doubles
    De Loore J / Geerts M 13:45 Cooper J / Pallares-Gonzalez M-R
  • Liberec, Czech Republic
    Jebavy, Roman 13:45 Mertl, Jan
  • Finland F1, Singles
    Pollanen, Herkko 13:50 Heliovaara, Harri
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Bouzkova, Marie 13:50 Ilowska, Caroline
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Fernandez-Rabener, Arabela 13:50 Mechaala Gordillo, Sara
  • Liberec, Czech Republic
    Puetz, Tim 13:50 Londero, Juan Ignacio
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Niedmers N / Wachaczyk J 13:50 Comlek A / Demirci M
  • Germany F10, Singles
    Kahlke, Jannis 13:50 Smethurst, Daniel
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Brescia, Georgia 13:50 Dario, Alessia
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Kawa K / Tomova V 13:50 Burger C / Wacanno E
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Gerlach K / Tehrani T 13:50 Kaminkova K / Machalova S
  • Cortina, Italy
    Arnaboldi, Andrea 13:50 Velotti, Agustin
  • Cortina, Italy
    Lorenzi, Paolo 13:55 Garin, Christian
  • Belgium F9, Singles
    Oliveira, Goncalo 13:55 Ramiaramanana, Lofo
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Ivanova V / Popivoda M 14:00 Slavova G / Zlateva D
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Mraz, Hana 14:00 Huber, Luisa Marie
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 14:00 Halys, Quentin
  • Liberec, Czech Republic
    Kamke, Tobias 14:00 Nedovyesov, Oleksandr
  • Germany F10, Singles
    Brinkman, Nils 14:00 Sakamoto, Pedro
  • Germany F10, Singles
    Rauch, Felix 14:05 Constantinovici, Robert
  • Cortina, Italy
    Virgili, Adelchi 14:10 Ghem, Andre
  • Turkey F31, Doubles
    Chervyakov F / Fynn M 14:15 Ayman T / Evyapan L
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Daniell M / Demoliner M 14:20 Gimeno-Traver D / Schwartzman D
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Jurgen 14:20 Gimeno-Traver, Daniel
  • Turkey F31, Doubles
    Gezer A / Sumer T 14:25 Arreche N A / Cortes Alcaraz A
  • Italy F21, Singles
    Sonego, Lorenzo 14:30 Reuter, Yannik
  • Italy F21, Singles
    Marterer, Maximilian 14:30 Altamirano, Collin
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Achlamov M / Bardarova V 14:30 Bueno M-G / Guimaraes Bueno F
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Fafaliou S / Makarova A 14:30 Peckl K / Tona M
  • Belgium F9, Doubles
    De Valk R S / De Weerdt O 14:30 Hoang A / Tabatruong M
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Garcia Valle, Alma 14:35 Eklund, Mia
  • Finland F1, Singles
    Hawken, Sebastian 14:40 Virtanen, Panu
  • Finland F1, Singles
    Crepatte, Baptiste 14:40 Lama, Gonzalo
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    BUA T / Garcia-Perez G 14:40 Kuncikova L / Stuchla K
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Bozhilova K / Dyankova H 14:40 Arshinkova P / Stamatova J
  • Germany F10, Singles
    Sikora, Adrian 14:40 Gautier, Alexis
  • Belgium F9, Doubles
    Gille S / Vliegen J 14:45 Azzola F / Graisse A
  • Germany F10, Singles
    Hassan, Benjamin 14:45 Scholz, Philipp
  • Cortina, Italy
    Trevisan, Matteo 14:45 Quinzi, Gianluigi
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Klaffner, Melanie 14:50 Slovakova, Anna
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Folts A / Topsel M 14:50 Patiuk V / Quagliardi B
  • Segovia, Spain
    Smith, Connor 14:50 Cunha, Henrique
  • Cortina, Italy
    Bellotti, Riccardo 14:55 Sousa, Pedro
  • Russia F5, Doubles
    Kozyukov V / Polyakov V 14:55 Alekseenko G / Vatutin A
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Gjorcheska L / Pogrebnyak V 14:55 Makhorkina A / Tolibova S
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Arvidsson S / Rus A 14:55 Bara I M / Buzarnescu M
  • Kitzbuhel, Austria
    Youzhny, Mikhail 14:55 Lajovic, Dusan
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Suvrijn, Jade 15:00 Daniilidou, Eleni
  • Belgium F9, Doubles
    Heyman C / Meulemans S 15:00 Cloes L / Juszczak L
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Badosa Gibert, Paula 15:00 Rueffer, Lena
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono F / Spigarelli M 15:00 Cakarevic S / Verpelli M
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Pitisci F / Stoilkovska M 15:00 Saki A / Surdeanu A I
  • Slovakia F4, Doubles
    Kalenichenko D / Ursu V 15:00 Hric I / Pavlovsky T
  • Slovakia F4, Doubles
    Marko M / Novak J 15:00 Gengel M / Janosik K
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Brito, Fernanda 15:00 Monzon, Edith Ayelen
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Estable, Julieta 15:00 Herazo Gonzalez, Maria Fernanda
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Chlpac, Agustina 15:00 Rescaldani, Francesca
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Lucero, Carla 15:00 Montero, Milagros
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Tanaka, Yuuki 15:00 Rueffer, Lena
  • Cortina, Italy
    Volandri, Filippo 15:00 Cagnina, Julien
  • Italy F21, Singles
    Massara, Antonio 15:05 Caruso, Salvatore
  • Liberec, Czech Republic
    Albot, Radu 15:05 Checa-Calvo, Jose
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Krejcikova B / Peterson R 15:10 Kolarova V / Rohanova P
  • Liberec, Czech Republic
    Safranek, Vaclav 15:10 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Korpatsch, Tamara 15:15 Liebens, Klaartje
  • Turkey F31, Doubles
    Milushev P / Shevkedov F 15:15 Erun F T / Frost I
  • Finland F1, Singles
    Kontinen, Micke 15:20 Goldsteiner, Peter
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Kurz, Karoline 15:20 Edwards, Elyse
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Lodzki S / Stresnakova K 15:20 Peers S / Sarrazin L
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Martinez Martinez, Maria 15:20 Grajdek, Kim-Alice
  • Segovia, Spain, Doubles
    Betov S / Elgin M 15:20 Ortega-Olmedo R / Rumenov Payakov G
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Smith A / Zlochova Z 15:20 Piskun O / Sterenbach S
  • Liberec, Czech Republic
    Fucsovics, Marton 15:20 Martin, Andrej
  • Germany F10, Singles
    Simon, Tobias 15:20 Offermans, Yannick
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Samsonova, Ludmilla 15:30 Remondina, Anna-Giulia
  • Germany F10, Singles
    Bernardi, Pedro 15:35 Charlos, Tomas
  • Tunisia F17, Singles
    Mansouri, Skander 16:00 Alvarez-Guzman, Mauricio
  • Tunisia F17, Singles
    Miccini, Giacomo 16:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Wessel, Alina 16:00 Atik, Rita
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Natali, Marianna 16:00 Wienerova, Lenka
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Baric N / Chernetsova D 16:00 BEN Abdallah Y / Charrad O
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Arafa A / Mahbouli F 16:00 Barrere E / Davesne K
  • Washington, USA, Doubles
    Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A 16:00 Cornet A / Linette M
  • Stanford, USA
    Doi, Misaki 16:00 Radwanska, Agnieszka
  • Stanford, USA
    Riske, Alison 16:00 Suarez Navarro, Carla
  • Washington, USA, Doubles
    Krajicek A / Monroe N 16:00 Cabal J S / Farah R
  • Italy F21, Singles
    Banes, Maverick 16:00 Leonardi, Filippo
  • Italy F21, Doubles
    Altamirano C / Rodriguez-Pace R 16:00 Giacalone O / Rondoni P
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Majsajdr L / Zahradka M 16:00 Coppejans K / Gigounon G
  • Belgium F9, Singles
    Barbosa, Romain 16:00 Harris, Billy
  • Washington, USA, Doubles
    HSU C-Y / Kuwata H 16:00 Marand S / Townsend T
  • Washington, USA, Doubles
    Mestach A-S / Van Uytvanck A 16:00 Falconi I / Niculescu M
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Jakupovic D / Moore T 16:00 Baranska A / Siedliska N
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Hewitt L 16:00 Matkowski M / Zimonjic N
  • Washington, USA, Doubles
    Johnson S / Querrey S 16:00 Lopez F / Mirnyi M
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Murray J / Peers J
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Graham, Alexa 16:00 Daniell, Andie K.
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Kinard, Tori 16:00 Boren, Brynn
  • Cortina, Italy
    Gonzalez, Maximo 16:00 Safwat, Mohamed
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Zarazua, Renata 16:00 Smith, Kristina N
  • Cortina, Italy
    Bahamonde, Francisco 16:00 Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Norris, Marie 16:00 Totka, Naomi
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Deigman, Laura 16:05 Saucedo, Veronica
  • Finland F1, Singles
    Hedman, Alex 16:10 Griekspoor, Scott
  • Finland F1, Doubles
    Arneodo R / Navarro S 16:10 Pollanen H / Torpegaard M
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 16:10 Kudryavtsev A / Molchanov D
  • Segovia, Spain, Doubles
    Brown D / Chiudinelli M 16:10 Skupski K / Skupski N
  • Germany F10, Doubles
    Ehrat S / Hauser J 16:10 PEL D / Van Scheppingen D
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Inglot D / Lindstedt R 16:15 Almagro N / Berlocq C
  • Germany F10, Doubles
    Borroni A / Celebic L 16:15 Hoek C-R / Kern J L
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Ianchuk O / Vankova K 16:20 Borecka M / Maleckova J
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Smirnova A / Smirnova V 16:25 Bertens K / Hogenkamp R
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Mokrova V / Zipfel R 16:30 Kramperova K / Neuwirth Y
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sipek, Natalija 16:30 Alhussein Abdel Aziz, Lamis
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zotova, Maria 16:30 Muntean, Victoria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Burillo Escorihuela, Irene 16:30 Kuznetsova, Varvara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tonoyan, Anna 16:30 Nepliy, Elina
  • Egypt F25, Singles
    AL Taweel, Issam 16:30 Oakley, Keelan
  • Egypt F25, Singles
    Tutu, Marshall 16:30 Moyano, Agustin
  • Egypt F25, Singles
    Farhang, Piers 16:30 Kolisnyk, Olexiy
  • Egypt F25, Singles
    Brtnicky, Filip 16:30 Ward, Alexander
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Crespo Azconzabal A / Gobbi Monllau A V 16:30 Cheli C / Romeo C
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    CE G / Shinikova I 16:30 Papamichail D / Sakkari M
  • Slovakia F4, Doubles
    Kurek V / Sladecek A 16:30 Tarpov D / Van Peperzeel G
  • Slovakia F4, Doubles
    Brna D D / Obal P 16:30 Kellovsky D / Staubert P
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Ramalle, Lourdes 16:30 Asensos, Macarena
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Isaeva, Anhzelika 16:30 Piai, Eduarda
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Seguel, Daniela 16:30 Gatica, Barbara
  • Liberec, Czech Republic
    Satral, Jan 16:30 Molteni, Andres
  • Italy F21, Singles
    Vigani, Joy 16:35 Fallert, Florian
  • Liberec, Czech Republic
    Darcis, Steve 16:40 Delic, Mate
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Benoit M / Celik S 16:45 Jegiolka J / Reix S
  • Finland F1, Singles
    Vasa, Eero 16:50 Ruud, Casper
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Grabher, Julia 16:50 Melounova, Petra
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Askew, Sarah Beth 16:50 Carrillo Marin, Alba
  • Kitzbuhel, Austria
    Haider-Maurer, Andreas 16:50 Souza, Joao Olavo
  • Germany F10, Singles
    Lenz, Julian 16:50 Lazov, Alexander
  • Colombia F7, Singles
    Maresca, Santiago 17:00 Mendoza, Alejandro
  • Colombia F7, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 17:00 Ramirez Utermann, Carlos
  • Colombia F7, Singles
    Olivares, Jose 17:00 Zeballos, Federico
  • Colombia F7, Singles
    Lacalle, Eduardo 17:00 Barrientos, Nicolas
  • USA F24, Singles
    Saville, Luke 17:00 Hank, Tigre
  • USA F24, Doubles
    Bambridge L / Gosea F F 17:00 Fawcett T / Schneider R
  • USA F24, Doubles
    HO J / Monaghan Q 17:00 Agar R / Bader S
  • Belgium F9, Doubles
    Oliveira G / Shropshire S 17:00 Taylor A / Taylor J
  • Cortina, Italy
    Naso, Gianluca 17:00 Krajinovic, Filip
  • Tunisia F17, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:30 Allaf K / Merzetti S
  • Tunisia F17, Doubles
    Ianakiev M / Merino A 17:30 Fong B / Street M
  • Tunisia F17, Doubles
    Diep F / Wang T K 17:30 Dougaz A / Ghorbel A
  • Tunisia F17, Doubles
    Durguti B / Jotovski T 17:30 Puodziunas S / Puttergill C
  • Italy F21, Doubles
    Marterer M / Masur D 17:30 Bortolotti M / Giorgini D
  • Belgium F9, Singles
    Lestienne, Constant 17:30 Schonenberg, Tom
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Thiem, Julia 17:30 Coppola, Claudia
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Stefanini, Lucrezia 17:30 Lioi, Emma
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Ivankovic, Petra 17:30 Sanesi, Gaia
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Saez Larra, Olga 17:30 Zaja, Anna
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Brouleau, Lou 17:30 Urbina, Nazari
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Collie, Nicole 17:30 Hives, Zoe
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Olmos, Giuliana 17:30 Xie, Carolyn
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Kobelt M / Silich A 17:30 Kuhlman M J / Manasse M
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Martin Tena L / Suarez Alonso M 17:35 Parres Azcoitia O / Rosatello C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Pinto G / Procacci A M 18:00 Eltony M / Samir S
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dell'Edera F / Zerulo M 18:00 Ostlund F / Rigozzi C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Reimchen A / Suhail U 18:00 Lazareva A / Umanskaya A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kallmunzerova N / Novotna N 18:00 Bavisetti S / Riley A
  • Egypt F25, Doubles
    Busch J / Moyano A 18:00 Bonadio R / Lago T
  • Egypt F25, Doubles
    Mugabe D / Sulea T C 18:00 Khalanskiy A / Litovchenko F
  • Egypt F25, Doubles
    Feitt F / Rodriguez Taverna S F 18:00 Matejcek M / Roberto R
  • Egypt F25, Doubles
    Farinola D / Tepavac M 18:00 Bega A / Vilardo F
  • Segovia, Spain
    Granollers, Marcel 18:00 Zampieri, Caio
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Stokke M / Tanaka Y 18:00 Fuentes C / Hon P
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Baranano, Paula 18:00 Kurata, Nathaly
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Ganga, Eugenia 18:00 Ferrero, Melina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Verbauwen, Giuliana 18:00 Naya, Guillermina
  • Spain F24, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 18:00 De Leon Elias, David
  • Spain F24, Singles
    Martinez Portero, Pedro 18:00 Artunedo, Alejandro
  • Spain F24, Singles
    Becke, Carlos 18:00 Falcao, Goncalo
  • Spain F24, Singles
    Manrique-Velazquez, Diego-Jose 18:00 Giraldi Requena, Marcos
  • Spain F24, Doubles
    Amantegui J / Miro A 18:00 Vega Hernandez D / Villacorta-Alonso R
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Knowle J / Oswald P 18:10 Melzer J / Petzschner P
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Gamiz A / Lister C 18:15 Boeykens E / Versteeg K
  • Colombia F7, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 18:30 Bendeck, Jose Daniel
  • Colombia F7, Singles
    Sepulveda Navarro, Carlos Andres 18:30 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • USA F24, Singles
    Surreaux, Arthur 18:30 Garza, Daniel
  • USA F24, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 18:30 Barrere G / Jomby T
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Herring L / King M 19:00 Closs M / Kratzer A
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Sanchez M 19:00 Barthel M / Lisicki S
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan C-W / Jurak D 19:00 Diatchenko V / Tatishvili A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Morozova A / Norris M 19:00 Altick F / Bortles A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Brogan A / Carruthers S 19:00 Facey A / Facey K
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Shimizu S / Skidanova A 19:30 AL Nabhani F / Alhussein Abdel Aziz L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Sipek N 19:30 Walters A / Zotova M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bekker K / Nepliy E 19:30 Siskova E / Talcott S
  • Egypt F25, Doubles
    Statzberger T / Taweel I 19:30 Kadry K / Ridout R
  • Egypt F25, Doubles
    Oakley K / Tutu M 19:30 Kolisnyk O / Petrenko A
  • Egypt F25, Doubles
    Gudozhnikov N / Matyukov M 19:30 Dowson D / Ward A
  • Egypt F25, Doubles
    Canter A / Chetty J 19:30 Brtnicky F / Guerses G
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Oest, Cindy 19:30 Zamprogno, Agostina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Petit, Stephanie Mariel 19:30 Sanchez, Ana Sofia
  • Spain F24, Singles
    Morillo Diaz, Luis 19:30 Mosquera-Perez, Pablo
  • Spain F24, Doubles
    Fornell-Mestres M / Neubau M 19:30 Mazon-Hernandez R / Vidal Azorin J F
  • Washington, USA
    Mchale, Christina 19:50 Vandeweghe, Coco
  • Stanford, USA
    Lucic-Baroni, Mirjana 20:00 Lepchenko, Varvara
  • Colombia F7, Singles
    Pereira, Jose 20:00 Sanchez Montemayor, Manuel
  • Colombia F7, Singles
    Montero, Jorge 20:00 Souto, David
  • Colombia F7, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 20:00 Torres, Oscar
  • Colombia F7, Singles
    Oliveira, Allan Gomes 20:00 Gomez, Juan Sebastian
  • Stanford, USA
    Zheng, Saisai 20:00 Konjuh, Ana
  • USA F24, Doubles
    Hank T / Lopez Villasenor G 20:00 Escobar G / Krainik P
  • USA F24, Doubles
    King E / King K 20:00 Beckwith J / Payne S
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Zanevska, Maryna 20:00 Lottner, Antonia
  • Spain F24, Doubles
    Bauvy R / Tchoutakian M 20:00 Giraldi Requena M / Guaita-Pais E
  • Spain F24, Doubles
    Addison A / Ilett M 20:00 Falcao G / Ojeda Lara R
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 20:15 Stosur, Samantha
  • Italy F21, Singles
    Klec, Ivo 20:30 Prader, Patrick
  • Stanford, USA, Doubles
    Bellis C / Cako J 21:30 Medina Garrigues A / Parra Santonja A
  • Stanford, USA
    Svitolina, Elina 22:00 Bondarenko, Kateryna
  • Colombia F7, Doubles
    Endara I / Zeballos F 22:00 Cordonnier G / Rojas F
  • Colombia F7, Doubles
    Olivares J / Varillas Patino-Samudio J P 22:00 Barrientos N / Montes J
  • Colombia F7, Doubles
    Dutra DA Silva D / Maresca S 22:00 Escobar F / Marino J S
  • Washington, USA
    Lacko, Lukas 22:00 Johnson, Steve
  • Washington, USA
    Groth, Samuel 22:00 Bellucci, Thomaz
  • USA F24, Doubles
    Garza D / Moreno A 22:00 Bushamuka W / Ramanathan R
  • USA F24, Doubles
    Bourchier H / Pavic A 22:00 Clayton S / Gabb R
  • Washington, USA
    Querrey, Sam 22:00 Soeda, GO
  • Washington, USA
    Makarova, Ekaterina 22:00 Van Uytvanck, Alison
  • Washington, USA
    Broady, Naomi 22:00 Gajdosova, Jarmila
  • Washington, USA
    Hercog, Polona 22:00 Glushko, Julia
  • Stanford, USA, Doubles
    Krunic A / Petkovic A 22:45 Dabrowski G / Rosolska A
  • Colombia F7, Doubles
    Erazo C A / Mateus Rubiano J J 23:00 Galarza J I / Heras P
  • Washington, USA
    Pella, Guido 23:15 Baghdatis, Marcos
  • Stanford, USA
    Diatchenko, Vitalia 23:15 Tomljanovic, Ajla
  • Washington, USA, Doubles
    Chirico L / Lim A 23:15 RAE J / Smith A
  • Washington, USA, Doubles
    Cuevas P / Marrero D 23:15 Peya A / Soares B
  • Washington, USA
    Kudla, Denis 23:20 Rola, Blaz
  • Washington, USA
    Smith, John-Patrick 23:30 Hewitt, Lleyton
  • Washington, USA
    Bemelmans, Ruben 23:30 Sock, Jack

odlučili

Crvena zvezda: Učinićemo sve da Pešić ostane

Košarka

Autor:

U saopštenju crveno-belih navodi se da je na sednicama potvrđeno apsolutno jedinstvo svih članova kluba u sprovođenju unapred pripremljenog plana reorganizacije koji je usvojen u stečajnom postupku pred Privrednim sudom u Beogradu

Sve za Pešića: Rukovodsrtvo Crvene zvezde

Sve za Pešića: Rukovodstvo Crvene zvezde

BEOGRAD - Skupština i predsedništvo Košarkaškog kluba Crvena zvezda odbacili su tvrdnje u pojedinim medijima o navodnom nejedinstvu u klubu i postojanju bilo kakvih struja koje imaju različito viđenje o vođenju kluba.

U saopštenju crveno-belih navodi se da je na sednicama potvrđeno apsolutno jedinstvo svih članova kluba u sprovođenju unapred pripremljenog plana reorganizacije koji je usvojen u stečajnom postupku pred Privrednim sudom u Beogradu.

"Na skupštini i predsedništvu jednoglasno je usvojen i zaključak da je trener Svetislav Pešić dugoročno rešenje kluba i da treba učiniti sve da on ostane i sledećih sezona, kako je to predviđeno ugovorom. Skupština kluba je u skladu sa Statutom ovlastila predsednika i predsedništvo kluba da sprovedu navedene zaključke", stoji u saopštenju KK Crvena zvezda.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Pitanje je šta će se dalje dešavati ako nešto ozbiljno ne preduzmemo kao država protiv nasilja u porodici Vesna Stanojević, koordinatorka sigurne kuće

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!