• Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Sheng, Yuqi 2 6 6 2 2 Kong, Lingwei 0 2 3 0 0
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Zhang, Yukun 0 2 4 0 Tang, Hao Chen 1 6 2 1
  • India F1, Doubles
    Lastre A / Mukund S K 08:00 Narasimhan A / Singh K
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Chang K-C / Zheng S 2 6 6 2 2 XU Y F / Zhang K L 0 1 4 0 0
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Zhao, Qianqian 1 6 4 1 Miyahara, Mihoki 0 1 3 0
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Mestach, AN Sophie 1 6 2 1 Eguchi, Misa 0 2 3 0
  • Egypt F8, Singles
    Kocyla, Arkadiusz 0 5 0 Salman, Omar 0 6 0
  • Egypt F8, Singles
    Gabb, Richard 0 5 0 AL Taweel, Issam 0 5 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kharchenko, Anastasia 0 4 0 Huber, Luisa Marie 0 0 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Said, Dalila 0 2 0 Thombare, Prarthana G 0 3 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kaminkova, Katerina 0 3 0 Vondrousova, Marketa 1 6 1
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Fuentes, Camila 0 5 0 Mikheeva, Alina 0 4 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Jurikova, Lenka 1 6 1 1 Vdovenco, Anastasia 0 2 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Piskun, Oleksandra 0 4 0 Pirazhenka, Sviatlana 0 2 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Moore, Tara 1 6 2 1 Akbas, Basak 0 1 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Rinaldo Persson, Kajsa 0 4 0 Shymanovich, Iryna 0 4 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Lemmens, Elke 0 1 0 Nancarrow, Alexandra 0 3 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Dentoni, Corinna 0 3 0 Rosca, Ioana Loredana 0 3 0
  • Turkey F9, Singles
    Schonenberg, Tom 1 6 3 1 Metreveli, Aleksandre 0 1 0 0
  • Turkey F9, Singles
    Kaczynski, Kevin 0 5 0 Jastraunig, Lukas 0 1 0
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Dellacqua, Casey 0 5 0 Hsieh, Su-Wei 0 3 0
  • India F1, Doubles
    Peranamallur V / Rawat S 0 2 0 Sood C / Sood L 0 3 0
  • Egypt F8, Singles
    Surchenko, Dmitry 0 3 0 Nedelko, Ivan 0 3 0
  • Egypt F8, Singles
    Ridout, Robbie 0 1 0 Sekulic, Milos 0 4 0
  • India F1, Doubles
    Byreddy S S R / Mintri A 0 3 0 Ahuja S / Dahiya J 0 3 0
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Pratesi, Martina 09:30 Napolitano, Veronica
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Zmau, Michele Alexandra 09:30 Balducci, Alice
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Eklund, Mia 0 0 Pillot, Carolina 0 0
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Wang, Xi-Yao 0 1 0 Brogan, Anna 0 0 0
  • India F1, Doubles
    Sharma A / Singh R 09:30 Kaliyanda Poonacha N / Khan S
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kuzmova, Viktoria 0 1 0 Sanchez-Quintanar, Cristina 0 2 0
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Pitisci, Fabiana 0 0 0 HO, Jessica 0 3 0
  • Tunisia F8, Singles
    Hoang, Antoine 0 0 Raspudic, Franjo 0 0
  • Tunisia F8, Singles
    Rice, David 09:30 Nourrissat, Valentin
  • Tunisia F8, Singles
    Jaloviec, Marek 09:30 Vanneste, Jeroen
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Beygelzimer, Yuliya 09:35 Zhu, Lin
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Jiang X / Tang Q 09:40 GAI A / Zhao D
  • India F1, Doubles
    Bendre A / Wagh A 0 0 Anand K / Bisht R S 0 0
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Belenova, Elena 0 1 0 Turati, Bianca 0 2 0
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Koshino Y / LU J 09:45 LI Y / WU H C
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Jiang X / Tang Q 09:50 Hasegawa M / Miyahara M
  • Quimper, France
    Kovalik, Jozef 10:00 De Schepper, Kenny
  • Quimper, France
    Broady, Liam 10:00 Kapas, Andriej
  • Quimper, France
    Dustov, Farrukh 10:00 Setkic, Aldin
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Mayr-Achleitner, Patricia 10:00 Koukalova, Klara
  • Quimper, France, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 10:00 Kovalik J / Setkic A
  • Quimper, France, Doubles
    Arends S / Walsh D 10:00 Kapas A / Rousset E
  • Quimper, France, Doubles
    Beck A / Fischer M 10:00 Cerretani J / Grigoriu P
  • Quimper, France, Doubles
    Barrere G / Obry J 10:00 Junaid R / Moser F
  • France F4, Singles
    Trongcharoenchaikul, Wishaya 10:00 Thivant, Yannick
  • Quimper, France
    Couacaud, Enzo 10:00 Brands, Daniel
  • Croatia F3, Singles
    Diarra, Gibril 10:00 Hajek, Jan
  • Croatia F3, Singles
    Eames, Jake 10:00 Antonescu, Vasile
  • Croatia F3, Singles
    Haider-Maurer, Mario 10:00 Naso, Gianluca
  • Croatia F3, Singles
    Ghedin, Nicola 10:00 Simonsson, Fred
  • Egypt F8, Doubles
    Igoshin A / Klec I 10:30 Liniger J / Von Massow G
  • Egypt F8, Doubles
    Kohler A / Korshunov S 10:30 Tessa L / Zapata Miralles B
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cheapchandej P / Luangnam N 10:30 Hruba M / Vrbenska A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    KIM D / Kitagawa R 10:30 GUO X X / Sun X L
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Dmitrieva S / Shleptsova A 10:30 Bogoliy D / Folts A
  • Turkey F9, Doubles
    Kryvoy Y / Lebedyn A 10:30 Didenko B / Dowson D
  • Turkey F9, Doubles
    Zekic M / Zlatanovic A 10:30 Milko M / Safranek V
  • Turkey F9, Doubles
    Chazal M / Reynet F 10:30 Ergeneman G / Iliescu B
  • Turkey F9, Doubles
    Altuna T / Brydolf P 10:30 Sinicropi R / Vibert F-A
  • Egypt F8, Doubles
    Marsoun L / Papik T 10:40 Surchenko D / Vatutin A
  • Egypt F8, Doubles
    Ridout R / Ruppli A 10:40 Dubarenco M / Novak D
  • India F1, Doubles
    Nedunchezhiyan J / Prashanth N V S 10:40 Marquis C / Stevenson K
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lagoda K / Pektorova H 10:40 Kennel K / Lazareva M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Konotoptseva D / Sills S 10:40 Morgina A / Rohde-Moe C
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Cucca M / Vangelova A 10:40 Kotelesova B / Poikajarvi R
  • Turkey F9, Doubles
    Apostol A S / Apostol B I 10:40 Privato E / Vitali L
  • Turkey F9, Doubles
    Checa-Calvo J / Roca Batalla O 10:40 Bonadio R / Vilella Martinez M
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Linette M / Piter K 10:50 Amanmuradova A / Tanasugarn T
  • Quimper, France
    Michon, Axel 11:00 Guez, David
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Chiesa, Deborah 11:00 Pieri, Tatiana
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Touly, Carla 11:00 Bilardo, Federica
  • Quimper, France
    Groll, Teri 11:00 Arnaboldi, Andrea
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Geiss, Janina 11:00 Schaeder, Laura
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Saitova, Anastasiya 11:00 Stoilkovska, Magdalena
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    D Oliveira, Eden 11:00 Van Der Meij, Charlotte
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Codino, Fiona 11:00 Simmonds, Chanel
  • Tunisia F8, Singles
    Zynga, Lennart 11:00 Cammarata, Alberto
  • Portugal F2, Singles
    Ubiergo, Jordan 11:00 Short, Matthew
  • Portugal F2, Singles
    Ward, Alexander 11:00 Giraldi Requena, Marcos
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Spigarelli, Martina 11:10 Xibilia, Michela
  • Tunisia F8, Singles
    Oradini, Giacomo 11:10 Tabatruong, Maxime
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Doi, Misaki 11:15 Witthoeft, Carina
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Wozniacki, Caroline 11:30 Wang, Yafan
  • France F4, Singles
    Eysseric, Jonathan 11:30 Ruepke, Lukas
  • Croatia F3, Singles
    Serdarusic, Nino 11:30 Suc, Dominik
  • Croatia F3, Singles
    Terzo, Antonio 11:30 Celebic, Ljubomir
  • Egypt F8, Doubles
    Clayton S / Gabb R 12:00 Gresk P / Rakotomalala M
  • Egypt F8, Doubles
    Geens C / Salman O 12:00 Davydov I / Dubrov A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lapko V / Vondrousova M 12:00 Malmqvist L / Wikkerink J
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Akbas B / Cevik I 12:00 Grajdek K-A / Nancarrow A
  • Turkey F9, Doubles
    Fayziev S / Metreveli A 12:00 Jastraunig L / Reissig N
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Arcidiacono F / Dentoni C 12:00 Dinu C / Rosca I L
  • Croatia F3, Singles
    Puc, Borut 12:00 Bellotti, Riccardo
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    De Sutter J / Lemmens E 12:00 Aponasenko V / Novakovic M
  • Turkey F9, Doubles
    Kaczynski K / Schonenberg T 12:00 Kirche L / Pereira J
  • Egypt F8, Doubles
    Fournerie T / Janezic D T 12:10 Kocyla A / Sekulic M
  • Egypt F8, Doubles
    Badanov D / Nedelko I 12:10 Marfia M / Taweel I H
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kharchenko A / Puchkova O 12:10 Basic M / Granic P
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Malmqvist M / Marinkovic B 12:10 Fuentes C / Gibson A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Lister C / Moore T 12:10 Rinaldo Persson K / Ulvefeldt M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Novoselova P / Vdovenco A 12:10 Pirazhenka S / Shymanovich I
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Jani R-L / Jurikova L 12:10 Arshinkova P / Zheleva V
  • Quimper, France
    Vaisse, Martin 12:20 Artunedo Martinavarr, Andres
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Toljan, Janina 12:30 Pieri, Jessica
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Lysakova, Antonina 12:30 Ghitescu, Andreea
  • Quimper, France
    Corrie, Edward 12:30 Millot, Vincent
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Stephenson, Francesca 12:30 Juhaszova, Vivien
  • Tunisia F8, Singles
    Massara, Antonio 12:30 Crepaldi, Erik
  • Tunisia F8, Singles
    Caruso, Salvatore 12:30 Fortuna, Claudio
  • Tunisia F8, Doubles
    Feler M / Lizen A 12:30 Carnello E / Davids C
  • Tunisia F8, Singles
    Roncalli, Simone 12:30 Bejtulahi, Denis
  • Portugal F2, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 12:30 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Portugal F2, Singles
    Gil, Frederico 12:30 Marsalek, James
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Silva, Eden 12:40 Rosatello, Camilla
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Sanchez-Quintanar C / Tanielian C 12:40 Engelmann J / Wahl D
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Dulgheru, Alexandra 12:45 Lisicki, Sabine
  • France F4, Singles
    Bonzi, Benjamin 13:00 Grenier, Hugo
  • France F4, Singles
    Belot, Constantin 13:00 Grabul, Dimitar
  • Croatia F3, Doubles
    De Jager A / Simonsson F 13:30 Maruscak M / Rumler R
  • Croatia F3, Doubles
    Biljesko D / Ritz K 13:30 Gawron M / Panfil G
  • Quimper, France
    Marcora, Roberto 13:50 Hemery, Calvin
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Tona, Miriana 14:00 Caregaro, Martina
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    HO J / Simmonds C 14:00 Sartori G / Turati B
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Bhunu V / Geiss J 14:00 Chen C / Fedosenkova G
  • Tunisia F8, Doubles
    Grassi C / Rice D 14:00 Hoang A / Vanneste J
  • Tunisia F8, Doubles
    Cagnina J / Jankovits Y 14:00 Jaloviec M / Michnev P
  • Tunisia F8, Doubles
    Milovic Z / Vellodi K 14:00 Mannapov A / Zynga L
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Ciraolo V / Eklund M N 14:00 Lauri E / Tassotti E
  • Portugal F2, Singles
    Chettar, Medy 14:00 Gomez-Herrera, Carlos
  • Portugal F2, Singles
    Masur, Daniel 14:00 Kylar, Kevin
  • Portugal F2, Doubles
    Ojeda Lara R / Taberner C 14:00 Barbosa R / Tavares L
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Pigossi, Laura 14:00 Allgurin, Ellen
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Strakhova, Valeriya 14:00 Gamarra Martins, Ingrid
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Kawa, Katarzyna 14:00 Peterson, Rebecca
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Cepede Royg, Veronica 14:00 Podoroska, Nadia
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Pitisci F / Stoilkovska M 14:10 Chantraine C / Van Der Meij C
  • Quimper, France
    Torebko, Peter 14:30 Beck, Andreas
  • France F4, Singles
    Westerhof, Boy 14:30 Denolly, Corentin
  • France F4, Singles
    Ejupovic, Elmar 14:30 Champion, Gauthier
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Occhipinti E / Vitale B 14:30 Rubini S / Spigarelli M
  • Croatia F3, Doubles
    Schmid M / Suc D 15:00 Campo A / Naso G
  • Croatia F3, Doubles
    Ilic L / Vidak A 15:00 Celebic L / Melchiorre D
  • Croatia F3, Doubles
    Antonescu V / Patrui A 15:00 Draganja T / Sancic A
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Rogowska, Olivia 15:30 Kostova, Elitsa
  • Portugal F2, Singles
    Boutillier, Remi 15:30 Oliveira, Goncalo
  • Portugal F2, Doubles
    Ferreiro Nunes J-R / Sousa P 15:30 Pulgar-Garcia Jav / Villacorta-Alonso R
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Pous Tio, Laura 15:30 Cabeza-Candela, Estrella
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Alves, Carolina 15:30 Garcia Vidagany, Beatriz
  • Quimper, France, Doubles
    Arnaboldi A / Viola M 15:50 Michon A / Teixeira M
  • France F4, Singles
    Nicolas, Scott 16:00 Khachanov, Karen
  • France F4, Singles
    Netuschil, Marvin 16:00 Jacq, Gregoire
  • Canada F1, Singles
    King, Kevin 16:00 Beran, Martin
  • Canada F1, Singles
    Reinwein, Sami 16:00 Shane, Justin
  • Canada F1, Singles
    Sigouin, Benjamin 16:00 Nguyen, Daniel
  • Quimper, France
    Lokoli, Laurent 16:30 Boltz, Sebastien
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Babos T / Mladenovic K 17:00 Arruabarrena L / Olaru R
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Bertens K / Larsson J 17:00 Mattek Sands B / Puig M
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Rodriguez V / Zacarias M 17:00 Bacsinszky T / Zvonareva V
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Soler-Espinosa S / Torro-Flor M T 17:00 Rodionova AN / Rodionova AR
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Hsu, Chieh-Yu 17:00 Goncalves, Paula Cristina
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Babos, Timea 17:00 Bondarenko, Kateryna
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Hogenkamp, Richel 17:00 Radwanska, Urszula
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Vaidisova, Nicole 17:00 Rodionova, Arina
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Mattek-Sands, Bethanie 17:00 Falconi, Irina
  • Portugal F2, Doubles
    Banzer V / Martin Adalia P 17:00 Graça J / Machado T
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Molinero, Florencia 17:00 Brito, Fernanda
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Gamiz, Andrea 17:00 Dominguez Lino, Lourdes
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Babos, Timea 17:00 Bondarenko, Kateryna
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Hogenkamp, Richel 17:00 Radwanska, Urszula
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Vaidisova, Nicole 17:00 Rodionova, Arina
  • Quimper, France, Doubles
    Corrie E / Thornley S 17:10 Cipolla F / Meffert D
  • France F4, Doubles
    Mertens Y / Westerhof B 17:30 Denolly C / Grenier H
  • Canada F1, Singles
    Quigley, Eric 17:30 Sandgren, Tennys
  • Canada F1, Singles
    Grant, Michael 17:30 Roy, Matthieu
  • Canada F1, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 17:30 Ghinda, Iancu-Lustinian
  • Nicaragua F1, Singles
    Reyes, Nicholas Alexander 17:30 Merino, Alexander
  • Nicaragua F1, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 17:30 Mora, Daniel
  • Nicaragua F1, Singles
    Dill, Morgan 17:30 Panta Herreros, Jorge Brian
  • Monterrey, Mexico
    Jaksic, Jovana 18:00 Rybarikova, Magdalena
  • Monterrey, Mexico
    Tsurenko, Lesia 18:00 Rogers, Shelby
  • Monterrey, Mexico
    Wickmayer, Yanina 18:00 Bacsinszky, Timea
  • Monterrey, Mexico
    Krunic, Aleksandra 18:00 Parmentier, Pauline
  • Quimper, France
    Paire, Benoit 18:30 Fischer, Martin
  • France F4, Singles
    Olivier, Maxence 18:30 Coco, Rudy
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Bonaventure Y / Peterson R 19:00 Perez Rojas G / Podoroska N
  • Canada F1, Singles
    Jenkins, Jarmere 19:00 Scott, Harrison
  • Canada F1, Singles
    Tabilo, Alejandro 19:00 Meister, Nicolas
  • Nicaragua F1, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 19:00 Barros, Manuel
  • Nicaragua F1, Singles
    Alvarez Cerdan, Andres 19:00 Johns, Collin
  • Nicaragua F1, Singles
    Cordonnier, Gregorio 19:00 Descotte, Matias Franco
  • Monterrey, Mexico
    Davis, Lauren 19:15 Errani, Sara
  • Monterrey, Mexico
    Larsson, Johanna 19:15 Bertens, Kiki
  • Monterrey, Mexico
    Sanchez, Ana Sofia 19:15 Hercog, Polona
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    RAE J / Smith A 19:15 Hlavackova A / Hradecka L
  • Quimper, France
    Authom, Maxime 20:00 Zopp, Jurgen
  • Monterrey, Mexico
    Garcia, Caroline 20:30 Knapp, Karin
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Mitu, Cristina-Andreea 20:30 Stefani, Luisa
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Sakkari, Maria 20:30 Glushko, Julia
  • Canada F1, Doubles
    Frljanic S / Shrom S 20:30 Donati M / Mager G
  • Canada F1, Doubles
    ROY M / Veger F 20:30 Gigounon G / Smethurst D
  • Nicaragua F1, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 20:30 Escobar, Felipe
  • Nicaragua F1, Singles
    Rojas, Felipe 20:30 Montes, Juan
  • Nicaragua F1, Singles
    Busch, Julian 20:30 Endara, Ivan
  • Monterrey, Mexico
    Zvonareva, Vera 21:45 Riske, Alison
  • Monterrey, Mexico
    Mladenovic, Kristina 21:45 Smitkova, Tereza
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Bogdan E / Melichar N 21:45 Chuang C J / Parmentier P
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Kurata, Nathaly 22:00 Pereira, Teliana
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Gamarra Martins I / Stefani L 22:00 CE G / Pigossi L
  • Canada F1, Doubles
    Scott H / Tabilo A 22:00 Quigley E / Reed A
  • Canada F1, Doubles
    Krainik P / Mylnikov T 22:00 Gosea F F / Kutrovsky D
  • Nicaragua F1, Doubles
    Crowley K-P / Hach Verdugo H 22:00 Andrade Y / Pini S E
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Dabrowski G / Rosolska A 23:00 Irigoyen M / Krunic A
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Hrdinova E / Kania P 23:00 Chan C-W / Thorpe L

Đoković i dalje u poteri za Federerom

Tenis

Autor:

Đoković je do sada sakupio 10.470 bodova, a slede ga Britanac Endi Marej (8.570) i Španac Rafael Nadal (7.385)

Novak Đoković, Rodžer Federer, vimbldon,

Novak Đoković i Rodžer Federer

LONDON - Najbolji srpski teniser Novak Đoković ostao je na drugoj poziciji danas objavljene ATP rang liste sa 1.335 bodova manje od vodećeg, Švajcarca Rodžera Federera.

Drugi najbolje rangirani srpski teniser Janko Tipsarević sačuvao je deveto mesto sa 3.285 bodova, dok je Viktor Troicki ostao na 31. poziciji sa 1.255 bodova.

Dušan Lajović napredovao je za jedno mesto i sada je 144. teniser sveta sa 385 bodova.

Prvih 20 tenisera na listi:

1. (1) Rodžer Federer (Švajcarska) 11.805 bodova

2. (2) Novak Đoković (Srbija) 10.470

3. (3) Endi Marej (Velika Britanija) 8.570

4. (4) Rafael Nadal (Španija) 7.385

5. (5) David Ferer (Španija) 5.960

6. (6) Tomaš Berdih (Češka) 4.965

7. (7) Žo Vilfred Conga (Francuska) 4.520

8. (8) Huan Martin del Potro (Argentina) 3.850

9. (9) Janko Tipsarević (Srbija) 3.285

10. (10) DŽon Izner (SAD) 2.610

11. (11) Huan Monako (Argentina) 2.565

12. (12) Nikolas Almagro (Španija) 2.515

13. (13) Marin Čilić (Hrvatska) 2.455

14. (14) Rišar Gasket (Francuska) 2.165

15. (15) Miloš Raonić (Kanada) 2.090

16. (16) Stanislas Vavrinka (Švajcarska) 1.865

17. (17) Kei Nišikori (Japan) 1.865

18. (18) Filip Kolšrajber (Nemačka) 1.855

19. (20) Žil Simon (Francuska) 1.800

20. (19) Aleksandar Dolgopolov (Ukrajina) 1.745

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Sve pretnje, pa makar one bile i šala, treba shvatiti ozbiljno dok se ne utvrdi o čemu je reč Dobrivoje Radovanović kriminolog

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!