• Australian Open, Melbourne, Au...
    Murray J / Peers J 1 7 2 4 1 1 Dodig I / Melo M 2 6 6 6 2 2
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Wawrinka, Stanislas 2 7 6 3 2 Garcia-Lopez, Guillermo 0 6 4 2 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Chan Y J / Zheng J 2 6 6 2 2 Hingis M / Pennetta F 0 3 3 0 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Williams, Serena 1 2 6 0 1 Muguruza Blanco, Garbine 1 6 3 1 1
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Mattek-Sands B / Safarova L 1 3 6 3 1 Garcia C / Srebotnik K 1 6 2 1 1
  • Hong Kong, Hong Kong, Qualifyi...
    Matsui, Toshihide 1 6 2 1 Sandgren, Tennys 0 4 5 0
  • Kazakhstan F2, Singles Qualify...
    Ikramov, Sarvar 0 2 0 Kedryuk, Alexey 0 2 0
  • Kazakhstan F2, Singles Qualify...
    Ratniuk, Maxim 0 1 0 Khairulla, Nurtazin 0 1 0
  • Kazakhstan F2, Singles Qualify...
    Djamalov, Anton 0 0 0 Karasyov, Ivan 0 1 0
  • Kazakhstan F2, Singles Qualify...
    Bekimov, Kaysar 0 3 0 Abdurahimov, Oybek 0 0 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Bryan B / Bryan M 05:15 Inglot D / Mergea F
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Errani S / Vinci R 05:20 Goerges J / Groenefeld A-L
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Keys, Madison 05:40 Brengle, Madison
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Bolelli S / Fognini F 05:45 Marach O / Venus M
  • Hong Kong, Hong Kong, Qualifyi...
    Bai, Yan 05:45 Mukund, Sasi Kumar
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Ferrer, David 05:50 Nishikori, Kei
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Hsieh S-W / Cuevas P 06:35 Chang K-C / Zhang Z
  • Kazakhstan F2, Singles Qualify...
    Elgin, Michail 06:40 Kutybaev, Sanetulla
  • Kazakhstan F2, Singles Qualify...
    Kim, Maxim 06:40 Khomich, Aleksei
  • Kazakhstan F2, Singles Qualify...
    Kravchenko, Pavel 06:40 Resnyanskiy, Dmitry
  • Kazakhstan F2, Singles Qualify...
    Maizels, Kirill 06:40 Kolobaev, Nikolay
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Lopez, Feliciano 07:00 Raonic, Milos
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Mun, Viktoryia 07:00 Paigina, Marta
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Pogrebnyak, Valeriya 07:00 Rudakova, Anastasia
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Urzhumova, Valeriya 07:00 Merenkova, Polina
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Raymond L / Lindstedt R 07:05 Black C / Cabal J S
  • Hong Kong, Hong Kong, Qualifyi...
    Rungkat, Christopher 07:05 Daniell, Marcus
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Hingis M / Paes L 07:50 Medina Garrigues A / Andujar P
  • Iran F3, Singles
    Vaisse, Martin 08:00 Shahgholi, Anoosha
  • Iran F3, Singles
    Raspudic, Franjo 08:00 Sobolta, Igor
  • Iran F3, Singles
    Kocyla, Arkadiusz 08:00 Semmler, Miguel
  • Iran F3, Singles
    Borsos, Gabor 08:00 Kaliyanda Poonacha, Niki
  • Kazakhstan F2, Singles
    Jomby, Tom 08:10 Abiyev, Kuatbek
  • Kazakhstan F2, Singles
    Popko, Dmitry 08:10 Petrov, Pavel
  • Kazakhstan F2, Singles
    Lescure, Mick 08:10 Matsukevitch, Denis
  • Hong Kong, Hong Kong, Qualifyi...
    Gong, Mao Xin 08:25 Rawat, Sidharth
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Taluenko, Arina 08:30 Khabibulina, Albina
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Grinchishina, Alexandra 08:30 Cheli, Camille
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Kolesnikova K / Ryashko D 08:30 Kalimullina A / Sabalenka A
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Williams, Venus 09:00 Radwanska, Agnieszka
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Zaninovic, Luka 09:00 Morozov, Arseniy
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    NA, Jung-Woong 09:00 Gomaa, Mohamad
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Serdarusic, Nino 09:00 Elkadi, Omar
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Ioannides, Constantinos 09:00 Nazir, Ahmed
  • Turkey F4, Singles Qualifying
    Miedler, Lucas 09:00 Cai, Zhao
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Baranska, Agata 09:00 Shao, Yijia
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Kawasaki, Yoshimi 09:00 Zheleva, Viktoriya
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Takayama, Chihiro 09:00 LI, Yihong
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Kulikova, Yulia 09:00 Stolmar, Rebeka
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Rinaldo Persson, Kajsa 09:00 Eklund, Mia
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Hasegawa, Risa 09:00 Wilk, Zuzanna
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Stresnakova, Katarina 09:00 Kitagawa, Rio
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Andrady, Arantxa 09:00 Miller, Nell
  • Iran F3, Singles
    Tatomir, Luca Georg 09:30 Kushakov, Alexandr
  • Iran F3, Singles
    Inzerillo, Jerome 09:30 Karegaran, Mohammad
  • Iran F3, Singles
    Stelian, Radu Andrei 09:30 Alekseenko, Gleb
  • Iran F3, Doubles
    Tashi V / Ziersch P 09:30 Apostol A S / Jecan M-A
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Kapric, Denis 09:30 Majchrowicz, Adam
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Becker, Robin 09:30 Kahlke, Jannis
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Offermans, Yannick 09:30 Ejupovic, Elmar
  • Kazakhstan F2, Singles
    Khabibulin, Timur 09:40 Tyurnev, Evgeny
  • Kazakhstan F2, Singles
    Ivashka, Ilya 09:40 Muzaev, Richard
  • Kazakhstan F2, Singles
    Khassanov, Roman 09:40 Zaitcev, Anton
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Akzharkenov K / Djamalov A 10:00 Maizels K / Maizels M
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Palkina K / Wacanno E 10:00 MUN V / Sakalouskaya V
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Salimova S / Vaynberg S 10:00 Novoselova P / Urzhumova V
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Chikalkina A / Shaydullina S 10:00 Kalkenova K / Kalkenova S
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Kostova E / Schuurs D 10:00 Kerkhove L / Vrljic A
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Djokovic, Novak 10:15 Muller, Gilles
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Markovic, Goran 10:30 Ahmed, Mohamed
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Filin, Pavel 10:30 Makhlouf, Sherif
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Yatsyk, Yahor 10:30 EL Sayed, Ashraf
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Mounir, Ahmed 10:30 Soliman, Omar
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Dmitrieva, Sofia 10:30 Gomar Isart, Anais
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Chen, Siyu 10:30 Scholten, Nina-Isabella
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Kremer, Dana 10:30 Belovukovic, Monique
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Tricarico, Arianna 10:30 Milosevic, Ines
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Dangwal, Vaniya 10:30 Hasegawa, Mami
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Yamamoto, Midori 10:30 Michiels, Morgane
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Van Der Sypt, Elena 10:30 Suhail, Ushna
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 10:30 Prati, Federica
  • France F3, Singles Qualifying
    Tabatruong, Maxime 10:30 Massa, Alexandre
  • France F3, Singles Qualifying
    Favrot, Alexandre 10:30 Danes, Alexandru
  • France F3, Singles Qualifying
    Grenier, Hugo 10:30 Simbozel, Florian
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Elgin M / Matsukevitch D 11:10 Kedryuk A / Yevseyev D
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Bekimov K / Ikramov S 11:10 Badanov D / Ratniuk M
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Igamberdyev T / Petrov P 11:10 Duldaev D / Resnyanskiy D
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Abiyev K / Mamyr B 11:30 Shyla Y / Vasilevski A
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Helbet J / Paigina M 11:30 Gorbachkova N / Novikova P
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Bekker K / Shleptsova A 11:30 Cheli C / Shlomo K
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Ainitdinova G / Golubovskaya P 11:30 Khabibulina A / Merenkova P
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Knoll X / Krejcikova B 11:30 Garcia-Perez G / Zakarlyuk M
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Sachko, Vitaliy 11:30 Willems, Johann
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Bara I M / Buzean D 12:00 Rosca I L / Tig P M
  • France F3, Singles Qualifying
    Chettar, Medy 12:00 Laurent, Yanais
  • France F3, Singles Qualifying
    Belot, Constantin 12:00 Lugassy, Gary
  • France F3, Singles Qualifying
    Grinberg, Thomas 12:00 Le Boulch, Thomas
  • Iran F3, Doubles
    Musialek A / Shahgholi A 12:30 Esmail Yazdi H / Esmail Yazdi H
  • Iran F3, Doubles
    Bortolotti M / Kocyla A 12:30 De Valk R S / Linge T
  • Iran F3, Doubles
    Blanco Guadalupe J / Mardones B 12:30 Jotovski T / Raspudic F
  • Iran F3, Doubles
    Khaledan S / Nadaf H R 12:30 Boluda-Purkiss C / Semmler M
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Arends, Sander 12:30 Onken, Julian
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Brtnicky, Filip 12:30 Otte, Oscar
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Dubarenco M / Ivashka I 12:40 Khabibulin T / Khassanov R
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Tyurnev E / Zaitcev A 12:40 Jomby T / Lescure M
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Fayziev S / Shofayziyev S 12:40 Elistratov E / Muzaev R
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Makhorkina A / Pogrebnyak V 13:00 Grinchishina A / Klyueva E
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Stanek, Robin 13:00 Brinkman, Nils
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Golubic V / Ozgen P 13:30 Doroshina O / Perrin C
  • France F3, Singles Qualifying
    Jacq, Gregoire 13:30 Bauvy, Romain
  • France F3, Singles Qualifying
    Botzer, Bar Tzuf 13:30 Ruivo, Jordan
  • France F3, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 13:30 Guillin J / Petel M
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Marozava L / Shkudun A 15:00 Frech M / Sotnikova A
  • France F3, Doubles
    Artunedo Martinavarr A / Barry S 15:00 Bouquet L / Setodji T
  • France F3, Doubles
    Mitjana L / Mitjana T 15:00 Le Boulch T / Massa A
  • France F3, Doubles
    Authom M / Mertens Y 15:00 Belot C / Chettar M
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Dolonc V / Klemenschits S 15:30 Arcangioli M / Paquet C
  • Bucaramanga, Colombia
    Kim, Kevin 16:00 Samper-Montana, Jordi
  • Bucaramanga, Colombia
    Ghem, Andre 16:00 Bagnis, Facundo
  • Bucaramanga, Colombia
    Elias, Gastao 16:00 Gonzalez, Alejandro
  • Bucaramanga, Colombia
    Montanes, Albert 16:00 Londero, Juan Ignacio
  • Bucaramanga, Colombia
    Lorenzi, Paolo 16:00 Lama, Gonzalo
  • Bucaramanga, Colombia
    Kubler, Jason 16:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Bucaramanga, Colombia
    Pella, Guido 16:00 Arguello, Facundo
  • Bucaramanga, Colombia
    Carballes Baena, Roberto 16:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Bucaramanga, Colombia
    Falla, Alejandro 16:00 De Paula, Fabiano
  • Bucaramanga, Colombia
    Jarry, Nicolas 16:00 Donskoy, Evgeny
  • Bucaramanga, Colombia
    Gimeno-Traver, Daniel 16:00 Mina, Gianni
  • Bucaramanga, Colombia
    Ruiz Naranjo, Pedro Pablo 16:00 Estrella Burgos, Victor
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Sawayanagi, Riko 16:00 Scholl, Chiara
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Embree, Lauren 16:00 Melichar, Nicole
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Perez, Adriana 16:00 Saez Larra, Olga
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Sakkari, Maria 16:00 Chang, Sophie
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Bellis, Catherine Cartan 17:30 Kramperova, Katerina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Ladurner, Jasmin 17:30 Goncalves, Paula Cristina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Bondar, Anna 17:30 Gallovits-Hall, Edina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Bogdan, Elena 17:30 Lukas, Tena
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Barbieri G / Ostapenko J 18:00 Broady N / Hesse A
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 19:00 Sramkova, Rebecca
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    De Vroome, Indy 19:00 Korashvili, Oleksandra
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Rampre, Petra 19:00 Soylu, Ipek
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Shishkina, Maria 19:00 Pera, Bernarda
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Chang, Eden Megan 20:30 Uzcategui, Aymet
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Jani, Reka-Luca 20:30 Caregaro, Martina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Vaidisova, Nicole 20:30 Shamayko, Marina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Webley-Smith, Emily 20:30 Mueller, Alexandra
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Vikhlyantseva, Natalia 20:30 Pivovarova, Anastasia
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Robinson, Jada 21:00 Boccard, Alize
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Kobelt, Madeleine 21:00 Daniel, Jaeda
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Corning, Veronica M 22:00 Gay, Haley

Rolan Garos

Đoković - Nadal zbog kiše u ponedeljak?

Tenis

Prema trenutnoj prognozi u nedelju bi mogla da pada kiša od jutra do popodneva

Rolan Garos, kisa

PARIZ - Finale Otvorenog prvenstva Francuske u tenisu između Novaka Đokovića i Španca Rafaela Nadala moglo bi da bude odloženo za ponedeljak, zbog najavljene kiše, saopštili su organizatori meča.

Žensko finale, u kojem će snage odmeriti Ruskinja Marija Šarapova i Italijanka Sara Erani na programu je danas od 13 sati.

"Prema trenutnoj prognozi u nedelju bi mogla da pada kiša od jutra do popodneva. Za sada sve ostaje prema rasporedu, finale je u 15 sati. Ipak, spremni smo i za mogućnost premeštanja meča u ponedeljak, koji bi na programu bio u ranim popodnevnim satima", rekao je direktor Rolan Garosa Žilber Isern.

Poslednji put finale Rolan Garosa nije održano u neđelju 1973. godine, kada se zbog padavina turnir završio tek u utorak.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Mi nismo kultura u kojoj će političar pasti zbog seks-afere, kao što je slučaj u nekim evropskim zemljama Dobrivoje Radovanović kriminolog

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!