• Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Cheapchandej, Patcharin 1 7 4 1 Inoue, Miyabi 0 6 3 0
  • Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Kuwata, Hiroko 0 3 4 0 Sema, Erika 1 6 3 1
  • Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Ninomiya, Makoto 0 1 0 Han, Xinyun 0 4 0
  • Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Bai, Alison 07:00 Zhang, Kai Lin
  • Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Lertpitaksinchai, Nicha 07:00 Buayam, Kamonwan
  • Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Hsu, Ching Wen 07:45 Zhang, Ling
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Prosperi, Valeria 08:00 Novikova, Polina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Anshba, Amina 08:00 Sumbadze, Tamari
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Strakhova, Valeriya 08:00 Farfan, Daniela
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Kolb, Nadiya 08:00 Simion, Oana Georgeta
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Peckl, Kerstin 08:00 Rosca, Ioana Loredana
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Chikalkina, Anastasia 08:00 Kushkhova, Aminat
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Curovic, Tamara 08:00 Dmitrieva, Ksenia
  • Romania F8, Singles
    Grigelis, Laurynas 08:30 Frunza, Nicolae
  • Romania F8, Singles
    Cornea, Vlad Victor 08:30 Antonescu, Vasile
  • Romania F8, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 08:30 Portmann, Leandro
  • Romania F8, Singles
    Zukas, Matias 08:30 Bobleaga, Razvan
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    Momkoonthod T / Plipuech P 08:30 HAN S-H / Kato M
  • Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Hanatani, Nagi 08:30 Luangnam, Nudnida
  • Belgium F5, Singles
    Zynga, Lennart 09:00 Lakat, Florian
  • Belgium F5, Singles
    Gonzalez Carrasco, Juan Matias 09:00 Griekspoor, Scott
  • Belgium F5, Singles
    Hinnisdaels, Maxime 09:00 Kanar, Jonathan
  • Turkey F27, Singles
    Echargui, Moez 09:00 Haylaz, Muhammet
  • Turkey F27, Singles
    Gerasimov, Egor 09:00 Azkara, Ege Melih
  • Turkey F27, Singles
    Yalcinkale, Barkin 09:00 Ivashka, Ilya
  • Turkey F27, Singles
    Ilkel, Cem 09:00 Vecchia, Emiliano Franco
  • Turkey F27, Singles
    Guerses, Gustavo 09:00 Shyla, Yaraslau
  • Turkey F27, Singles
    Duldaev, Daniyar 09:00 Cutuli, Mirko
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    HAN X / Zhang K-L 09:15 Abduraimova N / Kuwata H
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Novoselova, Polina 09:30 Sterenbach, Saray
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Sabalenka, Aryna 09:30 Chen, Chaoyi
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Bolkvadze, Mariam 09:30 Chalaganidze, Tamari
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Moroi, Cristina 09:30 Zmau, Michele Alexandra
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Duca, Gabriela 09:30 Fetecau, Irina
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Hristea, Camelia-Elena 09:30 Guna, Ioana
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Grigoriu, Madalina 09:30 Marculescu, Mihaela Lorena
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Akhalkatsi, Ana 09:30 Kunina, Ekaterina
  • France F13, Singles
    Guez, David 10:00 Doumbia, Sadio
  • France F13, Singles
    Reboul, Fabien 10:00 Lestienne, Constant
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Hofer, Verena 10:00 Lim, Alize
  • France F13, Singles
    Musialek, Alexis 10:00 Bouquet, Lucas
  • Italy F17, Singles
    Picco, Francesco 10:00 Giorgini, Daniele
  • Italy F17, Singles
    Klec, Ivo 10:00 Dalla Valle, Enrico
  • Italy F17, Singles
    Turchetti, Nicolo 10:00 Massara, Antonio
  • Italy F17, Singles
    Garanganga, Takanyi 10:00 Mercuri, Fabio
  • Romania F8, Singles
    Torroni, Giulio 10:00 Kestelboim, Mariano
  • Romania F8, Singles
    Bragusi, Darius Florin 10:00 Carpen, Alexandru-Daniel
  • Romania F8, Singles
    Ubiergo, Jordan 10:00 Alekseenko, Vadim
  • Romania F8, Singles
    Petit, Gabriel 10:00 Manda, Calin
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Geukens, Britt 10:00 Landener, Hanna
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Sanesi, Gaia 10:00 Garcia Perez, Georgina
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Razafindranaly, Julie 10:00 Versteeg, Kelly
  • Todi, Italy
    Coppejans, Kimmer 10:00 Martin, Andrej
  • Todi, Italy
    Hanescu, Victor 10:00 Arnaboldi, Andrea
  • Todi, Italy
    Djere, Laslo 10:00 Montanes, Albert
  • Todi, Italy
    Gigounon, Germain 10:00 Gojowczyk, Peter
  • Todi, Italy
    Bedene, Aljaz 10:00 Melzer, Gerald
  • Todi, Italy
    Gaio, Federico 10:00 Beck, Andreas
  • Czech Republic F6, Singles
    Poljak, David 10:00 Konecny, Michal
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Distelmans, Steffi 10:00 Caramaro, Fanny
  • Czech Republic F6, Singles
    Miedler, Lucas 10:00 Lojda, Dusan
  • Czech Republic F6, Singles
    Sikora, Adrian 10:00 Suc, Dominik
  • Czech Republic F6, Singles
    Majchrzak, Kamil 10:00 Safranek, Vaclav
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    Hisami K / Takahata K 10:00 Lertpitaksinchai N / Plipuech P
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    Cheapchandej P / Silakul C 10:00 Miyamura M / Namigata J
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Janssen E / Van Cauter A 10:00 Fourouclas N / Gulbe L
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Vikhlyantseva, Natalia 10:00 Reix, Sherazad
  • Todi, Italy, Doubles
    Cipolla F / Gonzalez M 10:00 Grigoriu P / Vucic I
  • Todi, Italy, Doubles
    Marcan D / Rola B 10:00 Giacalone O / Napolitano S
  • Todi, Italy, Doubles
    Bourgue M / Pouille L 10:00 Kicker N / Lindell C
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Knowle J / Oswald P 10:00 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Todi, Italy, Doubles
    Motti A / Robert S 10:00 Gonzales R / Roelofse R
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Betov S / Elgin M 10:00 Albot R / Junaid R
  • Serbia F4, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 10:00 Urbanija, Mike
  • Serbia F4, Singles
    Paz, Juan Pablo 10:00 Serdarusic, Nino
  • Serbia F4, Singles
    Sabanov, Ivan 10:00 Ilic, Luka
  • Serbia F4, Singles
    Kiuamov, Timur 10:00 Filipenko, Viktor
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Paykoc, Deniz 10:00 Romeo, Caroline
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Beygelzimer, Yuliya 10:00 Amanmuradova, Akgul
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Zhang, Shuai 10:00 Morgina, Anna
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Khazaniuk, Deniz 10:00 Turati, Bianca
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Celik, Susanne 10:00 Gorgodze, Ekaterine
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Marcinkevica, Diana 10:00 Moser, Lisa Maria
  • Belgium F5, Singles
    Horansky, Filip 10:30 Juszczak, Loic
  • Turkey F27, Singles
    Setkic, Aldin 10:30 Shevkedov, Ferdun
  • Turkey F27, Singles
    Botzer, Bar Tzuf 10:30 Ouvrard, Victor
  • Turkey F27, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 10:30 Erguden, Baris
  • Turkey F27, Singles
    Vives, Jordi 10:30 Dabryian, Artsiom
  • Turkey F27, Singles
    Jover Maestre, Javier 10:30 Erun, Fatih Taha
  • Turkey F27, Singles
    Agabigun, Sarp 10:30 Chervyakov, Fedor
  • Great Britain F6, Singles
    Smethurst, Daniel 11:00 Cox, Daniel
  • Great Britain F6, Singles
    Milton, Joshua 11:00 Peniston, Ryan
  • Belgium F5, Singles
    Tabatruong, Maxime 11:00 Gennaro, Dante
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Ostlund, Fanny 11:00 Kavlashvili, Tinatin
  • Spain F20, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 11:00 Rodriguez Manzano, Borja
  • Spain F20, Singles
    Martos Gornes, Sergio 11:00 Gakhov, Ivan
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Herrero Garcia Honorato, Claudia 11:00 Sarrazin, Laetitia
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Sexmilo Pascual, Marta 11:00 Gonzalez Encinas, Marta Huqi
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Wallace, Isabelle 11:00 Cheli, Camille
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Gasanova A / Zabirova A 11:00 Peiretti G / Testa G
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Amiraghyan, Ani 11:00 Bizhukova, Tamara
  • Austria F3, Singles
    Pichler, David 11:00 Giraldi Requena, Marcos
  • Austria F3, Singles
    Krawietz, Kevin 11:00 Haenle, Pirmin
  • Austria F3, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 11:00 Hampel, Lenny
  • Austria F3, Singles
    Razborsek, Nik 11:00 Ternar, Tomislav
  • Netherlands F4, Singles
    Lizariturry, Juan 11:00 Dischinger, Eduardo
  • Amstelveen, Singles W-C10-NED-...
    Krejsova, Petra 11:00 Kruijer, Nina
  • Amstelveen, Singles W-C10-NED-...
    Scheepens, Jainy 11:00 Alves, Carolina
  • Amstelveen, Singles W-C10-NED-...
    Sugnaux, Tess 11:00 Wikkerink, Janneke
  • Amstelveen, Singles W-C10-NED-...
    Ryan, Karis 11:00 Barbat, Karen
  • Great Britain F6, Singles
    Corrie, Edward 11:00 Glasspool, Lloyd
  • Great Britain F6, Singles
    Volfson, David 11:00 Strachan, Bruce
  • Great Britain F6, Singles
    Pauffley, Neil 11:00 O'Mara, Jonny
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Grymalska, Anastasia 11:30 Alexandre DA Rosa, Karolayne
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    VON Deichmann, Kathinka 11:30 Matteucci, Alice
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Sramkova, Rebecca 11:30 Michel, Lara
  • Romania F8, Singles
    Grandon Diaz, Cristobal 11:30 Ursu, Vadym
  • Romania F8, Singles
    Khaledan, Shahin 11:30 Bonadio, Riccardo
  • Romania F8, Singles
    Apostol, Bogdan Ionut 11:30 Dima, Dragos
  • Romania F8, Singles
    Dancu, Vlad Andrei 11:30 Manafov, Vladyslav
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Holanova, Nina 11:30 Van Oost, Nina
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Honcova, Michaela 11:30 Vanlangendonck, Eliessa
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Golovin, Jessica 11:30 Peers, Sally
  • Czech Republic F6, Singles
    Jebavy, Roman 11:30 Kolar, Zdenek
  • Czech Republic F6, Singles
    Jaloviec, Marek 11:30 Michalicka, Marek
  • Czech Republic F6, Singles
    Blasko, Martin 11:30 Nejedly, Pavel
  • Czech Republic F6, Singles
    Zednik, Jan 11:30 Poskocil, Jan
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Askew S B / Kairi A 11:30 Machalova S / Pektorova H
  • Serbia F4, Singles
    Zelba, Marious 11:30 Vukicevic, Dusan
  • Serbia F4, Singles
    Fatic, Nerman 11:30 Markovic, Goran
  • Serbia F4, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 11:30 Celebic, Ljubomir
  • Serbia F4, Singles
    Borsos, Gabor 11:30 Zlatanovic, Arsenije
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Zander, Nina 11:30 Touly, Carla
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Dinu, Cristina 11:30 Sezer, Melis
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Lekaj, Adrijana 11:30 Buzarnescu, Mihaela
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Poznikhirenko, Ganna 11:30 Ozgen, Pemra
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Papamichail, Despina 11:30 Knoll, Xenia
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Gatto-Monticone, Giulia 11:30 Kvatsabaia, Sofia
  • France F13, Singles
    Grinberg, Thomas 12:00 Peliwo, Filip
  • France F13, Singles
    Libaud, Arthur 12:00 Puget, Adrien
  • France F13, Singles
    Zhang, Zhizhen 12:00 Teixeira, Maxime
  • France F13, Singles
    Gombocz, Adrien 12:00 Nicoud, Florian
  • Braunschweig, Germany
    Daniel, Taro 12:00 Kamke, Tobias
  • Braunschweig, Germany
    Kudryavtsev, Alexander 12:00 Souza, Joao Olavo
  • Braunschweig, Germany
    Ymer, Elias 12:00 Langer, Nils
  • Belgium F5, Singles
    Tchoutakian, Maxime 12:00 Karlovskiy, Evgeny
  • Belgium F5, Singles
    Simbozel, Florian 12:00 Cant, Louis
  • Braunschweig, Germany
    Bachinger, Matthias 12:00 Khachanov, Karen
  • Spain F20, Doubles
    Arenas-Gualda I / Ward A 12:00 MAS Mascolo A / Mesquida Berg O
  • Turkey F27, Singles
    Vellbach, Gustavo 12:00 Yuksel, Anil
  • Turkey F27, Singles
    Metreveli, Aleksandre 12:00 Hobart, Daniel
  • Turkey F27, Singles
    AL Taweel, Issam 12:00 Tinelli, Matteo
  • Turkey F27, Singles
    Matute, Juan Manuel 12:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Turkey F27, Doubles
    Guerses G / Vecchia E F 12:00 Azkara E M / Kuchibhotla S
  • Great Britain F6, Singles
    Hoyt, Evan 12:30 Willis, Marcus
  • Great Britain F6, Singles
    Hudson, Oliver 12:30 Gabb, Richard
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Medina Garrigues A / Lindstedt R 12:30 Gajdosova J / Zimonjic N
  • Spain F20, Singles
    Boluda-Purkiss, Carlos 12:30 Martinez Portero, Pedro
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Martinez Martinez, Maria 12:30 Perera Ros, Meritxell
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Gutierrez Carrasco, Maria 12:30 Nancarrow, Alexandra
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Mattek-Sands B / Safarova L 12:30 Kops-Jones R / Spears A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Wawrinka, Stanislas 12:30 Gasquet, Richard
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Sharifova K / Vasilyeva L 12:30 Chalaganidze T / Dmitrieva K
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Akhalkatsi A / Eristavi B 12:30 Helbet J / Patiuk V
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Srebotnik K / Tecau H 12:30 Kops-Jones R / Klaasen R
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Pospisil, Vasek 12:30 Murray, Andy
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Black C / Raymond L 12:30 Makarova E / Vesnina E
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Vesnina E / Matkowski M 12:30 Hlavackova A / Kubot L
  • Austria F3, Singles
    Ofner, Sebastian 12:30 Bortolotti, Marco
  • Austria F3, Singles
    Bega, Alessandro 12:30 Vigani, Joy
  • Austria F3, Singles
    Panfil, Grzegorz 12:30 Kahoun, Jacob
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Simon, Gilles 12:30 Federer, Roger
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Okalova M / Teglas V 12:30 Nefedova A / Pitisci F
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Jacob K / Lebedzeva L 12:30 Tehrani T / Wagemaker M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Hsieh S-W / Pennetta F 12:30 Babos T / Mladenovic K
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Van Der Meij C / Wikkerink J 12:30 De Jong I / Kruijer N
  • Great Britain F6, Singles
    Martin, Toby 12:30 Carter, Robert
  • Great Britain F6, Singles
    Vega Hernandez, David 12:30 Stoute, Isaac
  • Great Britain F6, Singles
    Farquharson, Tom 12:30 Boutillier, Remi
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rodionova AN / Sitak A 12:45 Hingis M / Paes L
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Georges, Myrtille 13:00 Lister, Cornelia
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Giovine, Claudia 13:00 Shamayko, Marina
  • Belgium F5, Singles
    Diep, Florent 13:00 Kelly, Dayne
  • Netherlands F4, Singles
    Grills, Jacob 13:00 Monteban, Paul
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Kremer, Dana 13:00 Boeykens, Elyne
  • Netherlands F4, Singles
    Lootsma, Niels 13:00 Stewart, Mitchell
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Zimmermann, Kimberley 13:00 Parazinskaite, Akvile
  • Netherlands F4, Singles
    Baughman, Deiton 13:00 Wessels, Louis
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Torro-Flor, Maria-Teresa 13:00 Soler-Espinosa, Silvia
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Kovinic, Danka 13:00 Min, Grace
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Salzburg, Jule 13:00 Stephenson, Francesca
  • Germany F6, Singles
    Werner, Jean-Marc 13:00 Nekic, Tim
  • Germany F6, Singles
    Meis, Pascal 13:00 Silva, Caio
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Bertens, Kiki 13:00 Cepelova, Jana
  • Czech Republic F6, Singles
    Laaksonen, Henri 13:00 Partl, Adrian
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Kerkhove, Lesley 13:00 Burger, Cindy
  • Czech Republic F6, Doubles
    Kuncik J / Majchrowicz A 13:00 Konecny M / Michnev P
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Kasatkina, Darya 13:00 Ianchuk, Olga
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Zanevska, Maryna 13:00 Perrin, Conny
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Hrdinova E / Peer S 13:00 Bezmenova A / Kommer F
  • Netherlands F4, Singles
    Van Den Honert, Vincent 13:00 Banes, Maverick
  • Netherlands F4, Singles
    Vatutin, Alexey 13:00 Marie, Jules
  • Serbia F4, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 13:00 Boborykin A / Kiuamov T
  • Serbia F4, Doubles
    Garcia A / Peric N 13:00 Djurdjevic B / Filipenko V
  • Serbia F4, Doubles
    Petrovic D / Serdarusic N 13:00 Jandric D / Jankovic M
  • Serbia F4, Doubles
    Completo A / Gaspar Murta A 13:00 Bjelica I / Draganja T
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Oprandi, Romina 13:00 Lemoine, Quirine
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Evtimova, Dia 13:00 Balducci, Alice
  • Braunschweig, Germany
    Ghem, Andre 13:20 Granollers, Marcel
  • Braunschweig, Germany
    Carreno-Busta, Pablo 13:20 Mayer, Florian
  • Braunschweig, Germany
    Zverev, Mischa 13:20 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Braunschweig, Germany
    Zeballos, Horacio 13:20 Marterer, Maximilian
  • France F13, Singles
    Massa, Alexandre 13:30 Giraudeau, Thomas
  • France F13, Singles
    Le Boulch, Thomas 13:30 Eysseric, Jonathan
  • Belgium F5, Singles
    Storme, James Junior 13:30 Demois, Julien
  • Turkey F27, Doubles
    Agabigun S / Haylaz M 13:30 Mohamed Hatem M / Moriones J
  • Turkey F27, Doubles
    Erguden U B / Setkic A 13:30 Durmus D / Erun F T
  • Turkey F27, Doubles
    Echargui M / Ouvrard V 13:30 Altinalev M / Sentay A
  • France F13, Singles
    Samper-Montana, Jordi 13:30 Groll, Teri
  • France F13, Singles
    Furness, Evan 13:30 Reynet, Florian
  • Great Britain F6, Singles
    Malik, Jamie 14:00 Goodall, Josh
  • Great Britain F6, Singles
    Tutu, Marshall 14:00 Evans, Daniel
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Sharapova, Maria 14:00 Vandeweghe, Coco
  • Austria F3, Singles
    Vilardo, Francesco 14:00 Basso, Andrea
  • Austria F3, Doubles
    Colorado M / Platzeck Cavalcante P 14:00 Krawietz K / Wagner H
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Ewijk C / Scheepens J 14:00 Luttikhuis N / Vogelsang E
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Baric N / Karaitiana J 14:00 Furlanetto V / Pella C
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Pivovarova, Anastasia 14:00 Buyukakcay, Cagla
  • Great Britain F6, Singles
    Kobelt, Peter 14:00 Clayton, Scott
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Melnikova M / Pous-Tio L 14:00 Majeric T / Morgina A
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Paykoc D / Yurtkuran D 14:00 Shapatava S / Vasylyeva A
  • Great Britain F6, Singles
    Rice, David 14:00 Oakley, Keelan
  • Great Britain F6, Singles
    Malik, Jathan 14:00 Thompson, Jordan
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Naydenova, Aleksandrina 14:30 Kachar, Marina
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Pera, Bernarda 14:30 Mayr-Achleitner, Patricia
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Bondar, Anna 14:30 De Sutter, Justine
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Luknarova, Zuzana 14:30 Oyen, Sofie
  • Spain F20, Singles
    Davidovich Fokina, Alejandro 14:30 Divar, Carlos
  • Contrexeville, Doubles W-C100-...
    Leune E / Vikhlyantseva N 14:30 Boev M / Sammons M
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Voracova, Renata 14:30 Larsson, Johanna
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Bonic, Barbara 14:30 Rosca, Andreea Amalia
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Negreanu D / Wlodarczak K 14:30 Kuncikova L / Stuchla K
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Zeballos, Noelia 14:30 Tatarus, Gabriela Nicole
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Stinga, Teodora 14:30 Ghioroaie, Ilona Georgiana
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Muguruza, Garbine 14:30 Bacsinszky, Timea
  • Germany F6, Singles
    Masur, Daniel 14:30 Kopeinigg, Daniel
  • Germany F6, Singles
    Finzelberg, Lukas 14:30 Giner, Marc
  • Austria F3, Singles
    Schroll, Philipp 14:30 Gawron, Marcin
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Peterson, Rebecca 14:30 Jakupovic, Dalila
  • Knokke, Doubles W-C10-BEL-02A
    Golovin J / Malm M 14:30 Holanova N / Novotna N
  • Netherlands F4, Singles
    Griekspoor, Tallon 14:30 Wang, Tak Khunn
  • Netherlands F4, Doubles
    Hermans M / Weverink E 14:30 Anderson O / Grills J
  • Netherlands F4, Doubles
    Dankl T-M / Dijkhuizen M 14:30 Goluza I / Street M
  • Czech Republic F6, Doubles
    Blasko M / Miedler L 14:30 Ignatik U / Jebavy R
  • Serbia F4, Doubles
    Celebic L / Radinski A 14:30 Bejtulahi D / Djokovic D
  • Serbia F4, Doubles
    Puttergill C / Zelba M 14:30 Ilic L / Rakic S
  • Serbia F4, Doubles
    Markovic G / Sucevic L 14:30 Krnjetin M / Roganovic S
  • Serbia F4, Doubles
    Saveljic I / Saveljic I 14:30 PAZ J P / Rivera-Aranguiz G
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Brescia, Georgia 14:30 Badosa Gibert, Paula
  • Braunschweig, Germany
    Krajinovic, Filip 14:40 Riba, Pere
  • Braunschweig, Germany
    Albot, Radu 14:40 Struff, Jan-Lennard
  • Braunschweig, Germany
    Dustov, Farrukh 14:40 Dutra Silva, Rogerio
  • Romania F8, Doubles
    Ameal J I / Kestelboim M 15:00 Jecan M-A / Sulea T C
  • Romania F8, Doubles
    Anagnastopol V-M / Cornea V V 15:00 Fortuna C / Grigelis L
  • Belgium F5, Singles
    Cailleau, Jolan 15:00 Thivant, Yannick
  • Belgium F5, Doubles
    Johnson H / Johnson Y 15:00 Taylor A / Taylor J
  • Belgium F5, Singles
    Dubail, Julien 15:00 Dehaen, Thomas
  • Spain F20, Singles
    Korovin, Mikhail 15:00 Mendieta, Jorge
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Bouzo Zanotti, Noelia 15:00 Emma, Victoria
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Vekic, Donna 15:00 Tatishvili, Anna
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Cirstea, Sorana 15:00 Mitu, Cristina-Andreea
  • Todi, Italy
    Desein, Niels 15:00 Bourgue, Mathias
  • Todi, Italy
    Gonzalez, Alejandro 15:00 Zopp, Jurgen
  • Germany F6, Singles
    Trongcharoenchaikul, Wishaya 15:00 Inzerillo, Jerome
  • Turkey F27, Doubles
    Matute J / Vellbach G 15:00 Ilkel C / Yuksel A
  • Turkey F27, Doubles
    Duldaev D / Hobart D 15:00 Botzer B T / Ndayishimiye H
  • Turkey F27, Doubles
    Chervyakov F / Shevkedov F 15:00 Altuna T / Taweel I H
  • France F13, Singles
    Portales, Nino 15:00 Medvedev, Daniil
  • France F13, Singles
    Rousset, Elie 15:00 Mina, Gianni
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Williams, Serena 15:15 Azarenka, Victoria
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rojer J-J / Tecau H 15:25 Matkowski M / Zimonjic N
  • Great Britain F6, Singles
    Prashanth, N. Vijay Sundar 15:30 Ridout, Robbie
  • Great Britain F6, Doubles
    Findel-Hawkins J / Mitchell T 15:30 Hoyt E / Mousley B
  • Great Britain F6, Doubles
    FOX D / Martin T 15:30 Vega Hernandez D / Volfson D
  • Great Britain F6, Doubles
    Kivanda S E / Persad A 15:30 Smethurst D / Willis M
  • Italy F17, Doubles
    Coria F / Lipovsek Puches T 15:30 Safwat M / Weissborn T-S
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Cheli C / Marti Riembau A 15:30 Rosatello C / Sarrazin L
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Beygelzimer Y / Krejcikova B 15:30 Munozova A / Topsel M
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Eraydin B / Gabueva A 15:30 Gjorcheska L / Sezer M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Keys, Madison 15:45 Radwanska, Agnieszka
  • France F13, Singles
    Chettar, Medy 16:00 Millot, Vincent
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Leykina, Polina 16:00 Devits, Mathilde
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Perper, Alexandra 16:00 Beberechi, Andreia
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Scala, Camilla 16:00 Ghioca, Mihaela
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Prisacariu, Andreea 16:00 Gobbi Monllau, Ana Victoria
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Crespo Azconzabal A / Farfan D 16:00 Ionescu S / Szatmari A
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Molinero, Florencia 16:00 Mikulcic, Ema
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Vogt, Stephanie 16:00 Gerlach, Katharina
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Hogenkamp R / Kerkhove L 16:00 Klasen A / Klasen C
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Harris, Samantha 16:00 Cuypers, Dorien
  • Germany F6, Singles
    Kekez, Duje 16:00 Kuhn, Nicola
  • Germany F6, Singles
    Fago, Matteo 16:00 Muller, Benedikt
  • Austria F3, Doubles
    Bortolotti M / Ghedin N 16:00 Hampel L / Pichler D
  • Netherlands F4, Doubles
    Baughman D / Dischinger E 16:00 Banes M / Van Peperzeel G
  • Contrexeville, Doubles W-C100-...
    Baranska A / Muntean V 16:00 Garcia-Perez G / Sanchez-Quintanar C
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Ianchuk O / Kasatkina D 16:00 Klemenschits S / Lottner A
  • Austria F3, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 16:00 Lagos V / Moral F
  • Todi, Italy, Doubles
    Caruso S / Gaio F 16:00 Martin A / Melzer G
  • Todi, Italy
    Rola, Blaz 16:20 Lindell, Christian
  • Todi, Italy
    Kicker, Nicolas 16:20 Lajovic, Dusan
  • Romania F8, Doubles
    Luncanu P-A / Mugevicius L 16:30 Bucur S I / Stanca T
  • Romania F8, Doubles
    Carpen A D / Craciun T D 16:30 Bobleaga R / Damian M D
  • Braunschweig, Germany
    Zverev, Alexander 16:30 Kuzmanov, Dimitar
  • Germany F6, Doubles
    Pashayan D / Prudnikau A 16:30 Abohabaga S / Hassan B
  • Contrexeville, Doubles W-C100-...
    Ramialison I / Sibille C 16:30 Partaud M / Touly C
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Babos T / Peya A 16:40 Savchuck O / Marach O
  • Great Britain F6, Doubles
    COX D / Rice D 17:00 Addison A / Ilett M
  • Great Britain F6, Doubles
    Milton J / Thompson J 17:00 Hudson O / Whiteford J
  • Great Britain F6, Doubles
    Modica S / Stoute I 17:00 Goodall J / Meehan H
  • Great Britain F6, Doubles
    O'Mara J / Strachan B 17:00 Clayton S / Gabb R
  • Italy F17, Singles
    Ciurletti, Andres Gabriel 17:00 Giannessi, Alessandro
  • Italy F17, Singles
    Bahamonde, Francisco 17:00 Abbruciati, Lorenzo
  • Italy F17, Singles
    Altamirano, Collin 17:00 Travaglia, Stefano
  • Italy F17, Singles
    Borgo, Francesco 17:00 Sakamoto, Pedro
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Erlich J / Petzschner P 17:00 Dodig I / Melo M
  • Spain F20, Doubles
    Eldagsen E / Flores I 17:00 Boluda-Purkiss C / Ortega-Olmedo R
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Parish, Helen 17:00 Dentoni, Corinna
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Cervera-Vazquez L / Nancarrow A 17:00 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bryan B / Bryan M 17:00 Bopanna R / Mergea F
  • Winnetka, USA, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 17:00 Jung J / Smith C
  • Winnetka, USA, Doubles
    Devvarman S / Singh S 17:00 Alrutz G / Nevolo D
  • Winnetka, USA, Doubles
    Mcdonald M / Meister N 17:00 Jones G / Kuznetsov A
  • Winnetka, USA, Doubles
    Hiltzik J / Stineman R 17:00 Nguyen D / Sarkissian A
  • Winnetka, USA, Doubles
    Jasika O / Mitchell B 17:00 Bolt A / Whittington A
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Canero Perez M D R / Sexmilo Pascual M 17:00 Cortina Pou A / Herrero Garcia Honorato C
  • Netherlands F4, Singles
    Lazov, Alexander 17:00 Schoorel, Thomas
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Dzumhur D / Skugor F 17:00 Koolhof W / Middelkoop M
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 17:00 Gonzalez S / Shamasdin A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Konjuh A / Draganja M 17:10 Mirza S / Soares B
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Moroi C / Peckl K 17:30 Kolb M / Kolb N
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Hobgarski, Katharina 17:30 Rus, Arantxa
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Pekhova P / Witthoeft C 17:30 Daniels C / Geuer N
  • Germany F6, Singles
    Vibert, Francois Arthur 17:30 Kern, Robin
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Baluu S / Siedliska N 17:30 Moore T / Perrin C
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Langer N / Marterer M 17:50 Kretschmer G / Satschko A
  • Winnetka, USA
    Krueger, Mitchell 18:00 Bolt, Alex
  • Winnetka, USA
    Nguyen, Daniel 18:00 Cunha, Henrique
  • France F13, Singles
    Rufin, Guillaume 18:00 Humbert, Ugo
  • Winnetka, USA
    Kozlov, Stefan 18:00 Harrison, Ryan
  • France F13, Singles
    Sakharov, Gleb 18:00 Blanchet, Ugo
  • Belgium F5, Doubles
    Gennaro D / Munafo P 18:00 Malisse X / Storme J J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Black C / Cabal J S 18:00 Mladenovic K / Nestor D
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Aristegui, Mercedes 18:00 Parres Azcoitia, Olga
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Ferro, Fiona 18:00 Dominguez Lino, Lourdes
  • Todi, Italy
    Fabbiano, Thomas 18:00 Cecchinato, Marco
  • Germany F6, Doubles
    Kopeinigg D / Maier H 18:00 Bensoussan S / Masur D
  • Todi, Italy, Doubles
    Cerretani J / Paval C 18:00 Collarini A / Galdos S
  • Italy F17, Singles
    Lago, Tommaso 18:30 Sabry, Sherif
  • Italy F17, Doubles
    Della Tommasina D / Rondoni P 18:30 Carli C / Stefanini J
  • Great Britain F6, Doubles
    Daniell M / Gan O 18:30 Malik J / Ridout R
  • Spain F20, Doubles
    Martos Gornes S / Toledo Bague P 18:30 Esteve Lobato E / Martinez Portero P
  • Spain F20, Doubles
    Divar C / Innerarity Abascal P 18:30 Canas Garcia J P / Orozco Carrasco G
  • Netherlands F4, Doubles
    Niesten M / Vatutin A 18:30 Granollers-Pujol G / Vervoort M
  • Spain F20, Doubles
    Korovin M / Voronin D 18:30 Gakhov I / Igoshin A
  • Todi, Italy, Doubles
    Beck A / Gojowczyk P 18:30 Desein N / Gigounon G
  • Italy F17, Singles
    Kwiatkowski, Thai-Son 19:00 Naso, Gianluca
  • Winnetka, USA
    Dancevic, Frank 19:20 Myneni, Saketh
  • Winnetka, USA
    Ito, Tatsuma 19:20 Meister, Nicolas
  • Winnetka, USA
    Sandgren, Tennys 19:20 Escobedo, Ernesto
  • Winnetka, USA
    Whittington, Andrew 19:20 Mcdonald, Mackenzie
  • Belgium F5, Singles
    Laurent, Yanais 19:30 Folie, Alexandre
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Spiteri, Dalila 19:30 Kordolaimi, Eleni
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Suhail, Ushna 19:30 Antoun, Maddison
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Huber, Luisa Marie 19:30 Zhuravleva, Angelina
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Payet, Eva Pauline 19:30 De La Puerta Uribe, Lucia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Agarwal, Disha Satish 19:30 Kuznetsova, Varvara
  • Germany F6, Doubles
    Schwarz D / Schwarz L 19:30 Korshunov S / Sabanin Y
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Aristegui M / Emma V 20:00 Martinez Martinez M / Parres Azcoitia O
  • Todi, Italy, Doubles
    Barnett S / Kim K 20:00 Ramirez C / Reyes-Varela M-A
  • Winnetka, USA
    Bossel, Adrien 20:40 Kuznetsov, Alex
  • Winnetka, USA
    Kavcic, Blaz 20:40 Sarkissian, Alexander
  • Winnetka, USA, Doubles
    Crepaldi E / Cunha H 20:40 Myneni S / Reid M
  • Italy F17, Singles
    Licciardi, Pietro 21:00 Leonardi, Filippo
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dixon G / Zotova M 21:00 Pinto G / Zerulo M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Malikova K 21:00 Franze C / Squarcialupi G
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    CHO I-H / Guttormsen K 21:00 Gardella F J / Prati F
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bhunu V / Geiss J 21:00 Bukhanko A / Prozorova E
  • Todi, Italy
    Mager, Gianluca 21:30 Gonzalez, Maximo
  • Winnetka, USA
    Tiafoe, Francis 22:00 Devvarman, Somdev
  • Winnetka, USA
    Nevolo, Dennis 22:00 Jung, Jason
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Gaydarzhi K / Lazareva M 22:00 Singh O / Suhail U
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Malykh P / Sakchatchawan C 22:00 Procacci A M / Spiteri D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Costa Melgar C / Zhuravleva A 22:00 Aleshcheva V / Paperini D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Agarwal D S / Antoun M 22:00 Abou Zekry O / Rana S
  • Winnetka, USA, Doubles
    Peralta J / Seeberger M 22:00 Kutrovsky D / O'Brien D

Rolan Garos

Đoković - Nadal zbog kiše u ponedeljak?

Tenis

Prema trenutnoj prognozi u nedelju bi mogla da pada kiša od jutra do popodneva

Rolan Garos, kisa

PARIZ - Finale Otvorenog prvenstva Francuske u tenisu između Novaka Đokovića i Španca Rafaela Nadala moglo bi da bude odloženo za ponedeljak, zbog najavljene kiše, saopštili su organizatori meča.

Žensko finale, u kojem će snage odmeriti Ruskinja Marija Šarapova i Italijanka Sara Erani na programu je danas od 13 sati.

"Prema trenutnoj prognozi u nedelju bi mogla da pada kiša od jutra do popodneva. Za sada sve ostaje prema rasporedu, finale je u 15 sati. Ipak, spremni smo i za mogućnost premeštanja meča u ponedeljak, koji bi na programu bio u ranim popodnevnim satima", rekao je direktor Rolan Garosa Žilber Isern.

Poslednji put finale Rolan Garosa nije održano u neđelju 1973. godine, kada se zbog padavina turnir završio tek u utorak.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Može se očekivati da se posle bure stvari kompromisno dogovore jer nikome nije u interesu da ruši EU Miroljub Aleksić, vlasnik „Alko grupe“

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!