• Cambodia F2, Singles
    Gao, Xin 1 7 4 1 YI, Chu-Huan 1 6 6 1
  • Cambodia F2, Singles
    Bar, Dekel 1 6 4 2 1 Hung, Jui-Chen 1 1 6 1 1
  • Cambodia F2, Singles
    Shiga, Masato 1 1 6 2 1 Igoshin, Alexander 1 6 4 1 1
  • Thailand F10, Singles
    Toyono, Junya 1 4 6 4 1 Kaewsuto, Chayanon 1 6 1 5 1
  • Thailand F10, Singles
    Burapharitta, Phassawit 0 3 4 0 0 Congcar, Congsup 2 6 6 2 2
  • Thailand F10, Doubles
    Benjasupawan N / Hobbs R 0 4 0 Kaewwongwattana S / Nalamphun J 0 3 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Detkovskaya, Dariya 0 0 0 Tolibova, Sadafmoh 0 5 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Pogrebnyak, Valeriya 0 3 0 Kalimullina, Ralina 0 1 0
  • Cambodia F2, Singles
    Kern, Robin 06:10 Kang, Byung-Kook
  • Thailand F10, Singles
    Bodhidatta, Punn 06:10 Wachiramanowong, Kittipong
  • Thailand F10, Singles
    Tanasugarn, Chaleechan 06:10 Grills, Jacob
  • Cambodia F2, Doubles
    GAO X / Ouyang B 06:30 BAR D / Hung J-C
  • Cambodia F2, Doubles
    Wang C-F / YI C-H 06:30 LEE J M / Son J H
  • Cambodia F2, Doubles
    NAM H-W / Song M-K 06:30 CHO S-J / Lim Y-K
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Novoselova, Polina 06:30 Klyueva, Ekaterina
  • Thailand F10, Doubles
    Jovanovic M / Willekes Macdonald R 07:00 Khunjan N / Navasirisomboon J
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Antonova, Elena 07:10 Taluenko, Arina
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Kalkenova, Karina 07:10 Lysakova, Antonina
  • Kuwait F3, Singles
    Trubrig, Christian 07:30 Shofayziyev, Shonigmatjon
  • Kuwait F3, Singles
    Hemery, Calvin 07:30 Harajchi, Aria
  • Kuwait F3, Singles
    Tabrizi, Keivon 07:30 Vanneste, Jeroen
  • Thailand F10, Doubles
    Limpatum C / Trisattayakul T 07:40 Burapharitta P / Prahmanee G
  • Thailand F10, Doubles
    Congcar C / Stevenson K 07:40 Toyono J / Wakamatsu K
  • Cambodia F2, Doubles
    Kang B-K / Kim J H 08:00 Gurevich V / Khabibulin T
  • Cambodia F2, Doubles
    Chung H / Lee D H 08:00 Igoshin A / Zubov I
  • Cambodia F2, Doubles
    Kang H-M / Kim S-K 08:00 Kern R / Wagner S
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Grinchishina, Alexandra 08:00 Bryzgalova, Yulia
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Khabibulina, Albina 08:40 Stakhanova, Aleksandra
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Parshina Y / Zolotareva A 08:40 Ashirova D / Goloputova P
  • Kuwait F3, Singles
    Inui, Yuichiro 09:00 Patrui, Andrei
  • Kuwait F3, Singles
    Cappeau, Guillaume 09:00 Neuchrist, Maximilian
  • Kuwait F3, Singles
    Geerts, Michael 09:00 Reyes, Nicholas Alexander
  • Cyprus F3, Singles Qualifying
    Rizzuti, Giovanni 09:00 Mihaylov, Kaloyan
  • Cyprus F3, Singles Qualifying
    Bulis, Mor 09:00 Pervolarakis, Michail
  • Cyprus F3, Singles Qualifying
    Serdarusic, Nino 09:00 Draganov, Nikolay
  • Cyprus F3, Singles Qualifying
    Ruppli, Andrew 09:00 Meinecke, Jonas
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Kharchenko, Anastasia 09:00 Zmau, Michele Alexandra
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Pradova, Martina 09:00 Gisonna, Alessandra
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Profit, Elizabeth Anita Alexandria 09:00 Bekker, Kseniia
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Cepelyte, Agne 09:00 Nagpal, Manya
  • Egypt F34, Singles Qualifying
    Cias, Pawel 09:00 Nava, Eduardo
  • Egypt F34, Singles Qualifying
    Blecha, Jan 09:00 Jedruszczak, Mikolaj
  • Egypt F34, Singles Qualifying
    Garzelli, Francesco 09:00 Zielinski, Jan
  • Egypt F34, Singles Qualifying
    Drzewiecki, Karol 09:00 Trinker, Jonas
  • Thailand F10, Doubles
    Tanasugarn C / Udomsuk W 09:10 Kaewsuto C / Sornbutnark W
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Kerimbayeva K / Yashina E 09:30 Lysakova A / Rudakova A
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Dzhavakian, Yurii 10:00 Favier, Bastien
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Perret, Loic 10:00 Soendergaard, Simon Friis
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Jeppesen, Oscar René 10:00 Plisic, Marin
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Parrizas-Diaz, Nuria 10:00 Heisen, Vivian
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Stephenson, Francesca 10:00 Fahmia, Emna
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Roemer, Charlotte 10:00 Fedosenkova, Georgina
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Tolibova S / Zubkova A 10:10 Kalkenova K / Lyukshinova E
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Salimova S / Vaynberg S 10:30 Detkovskaya D / Stakhanova A
  • Cyprus F3, Singles Qualifying
    Zhang, Zhizhen 10:30 Papayiannis, Leandros
  • Cyprus F3, Singles Qualifying
    Jecan, Mircea-Alexandru 10:30 Salviato, Francesco
  • Cyprus F3, Singles Qualifying
    Neykov, Andreas 10:30 Bod, Tomas
  • Cyprus F3, Singles Qualifying
    Darmon, Aviv 10:30 Efstathiou, Menelaos
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Van Dijkman, Inger 10:30 Geiss, Janina
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Jaeger, Corina 10:30 Novakovic, Milica
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Mikulskyte, Justina 10:30 VAZ Osorio De Souza, Andressa Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 10:30 Pribylova, Anna
  • Egypt F34, Singles Qualifying
    Uzhylovsky, Vladimir 10:30 Lizen, Aswin
  • Egypt F34, Singles Qualifying
    Ridout, Robbie 10:30 Kellovsky, Dominik
  • Egypt F34, Singles Qualifying
    Zaninovic, Luka 10:30 Smola, Maciej
  • Egypt F34, Singles Qualifying
    Zednik, Jan 10:30 LO Priore, Pierdanio
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Bolatova K / Yepisheva A 11:00 Khabibulina A / Merenkova P
  • Kuwait F3, Singles
    Wirlend, Dominik 11:30 Pancaldi, Luca
  • Kuwait F3, Doubles
    Alshatti A / Sayed Hashim D 11:30 Gohlke D / Trubrig C
  • Kuwait F3, Doubles
    Hemery C / Vanneste J 11:30 Mitsuhashi J / Nakamura R
  • Kuwait F3, Doubles
    Capel C / Solpi N 11:30 Kaelin Y / Stucker R
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Aswat, Imran 11:30 Alexeev, Antoine-Michel
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Kalambay, Jessy 11:30 Jaensch-Mueller, Vincent
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Mladenov, Vasil 11:30 Onishi, Ken
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Partaud, Marine 11:30 Bechri, Chiraz
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Intert, Amelie 11:30 Franze, Claudia
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Simpson, Jessica 11:30 Codino, Fiona
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Kolesnikova K / Zhamiyeva D 11:40 Bryzgalova Y / Lazareva M
  • Iran F11, Doubles
    Maccari F / Mastrelia A 12:30 Descotte M F / Kocyla A
  • Iran F11, Doubles
    Luetjen J / Reichelt T 12:30 Jotovski T / Kekez D
  • Iran F11, Doubles
    Madanchi A / Shahgholi A 12:30 Mensurado V / Musialek A
  • Kuwait F3, Singles
    Al-Qallaf, Ali 13:00 Smethurst, Daniel
  • Kuwait F3, Doubles
    Haenle P / Pulgar-Garcia J 13:00 Micov S / Patrui A
  • Kuwait F3, Doubles
    Giacomelli L / Tabrizi K 13:00 AL Mousa H / Ghareeb A
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Kekercheni, Filipp 13:00 Ghorbel, Anis
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Hoyt, Evan 13:00 Hassan, Mohamed
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Quattrone, Chiara 13:00 Pokorna, Petra
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Raszkiewicz, Eva 13:00 D Oliveira, Eden
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Civita-Telles, Leonardo 13:00 Mendonca, Pedro De Souza V.
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Arus, Rodrigo 13:00 Rodrigues Dos Santos, Vinicius
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Buchhass, Matias Rodolfo 13:00 Santos Dias, Maycon
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Junior, Osni 13:00 Sanz Gimenez, Marcos
  • Chile F8, Singles
    Garces, Felipe 14:00 Sanchez, Diego
  • Chile F8, Singles
    Dischinger, Eduardo 14:00 Sanchez, Rodrigo
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Tumasonis, Gabriel Pascotto 14:30 Bianchini Bogo, Enrique
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Goncalves Lima, Vitor 14:30 Michaux, Alejo
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Espricigo, Renan Conti 14:30 Sgarbi, Luiz
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Britto, Luis 14:30 De Paula, Pedro
  • Domincan Republic F1, Singles
    Lazov, Alexander 15:00 Ulloa, Edmundo
  • Domincan Republic F1, Singles
    Munoz Veras, Pedro 15:00 Kirkman, William
  • Domincan Republic F1, Singles
    Sillanpaa, Henrik 15:00 Smith, Connor
  • Chile F8, Singles
    Achondo, Gonzalo 15:30 Makiguchi, Ryusei
  • Chile F8, Singles
    Banzer, Rodrigo 15:30 Aguilar, Jorge
  • Brazil F15, Singles
    Silva, Caio 16:00 Matos, Rafael
  • Brazil F15, Singles
    Dias, Marcos Vinicius DA Silva 16:00 Russi, Eduardo
  • Brazil F15, Singles
    Doria, Luciano 16:00 Turini, Thales
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 16:00 Rescaldani, Francesca
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Perez-Garcia, Paula Andrea 16:00 Mina, Brandy
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Guimaraes Bueno, Flavia 16:00 Sanchez, Arantxa
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Ferrero, Melina 16:00 Monsalve, Diana
  • Domincan Republic F1, Singles
    Moreno De Alboran, Nicolas 16:30 Kohen, Alan
  • Domincan Republic F1, Singles
    Nolasco, Jesus 16:30 Felix, Jesus Francisco
  • Chile F8, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:00 Bruna E / Stuardo F
  • Chile F8, Doubles
    Arreche N A / Malla B 17:00 PAZ J P / Portmann L
  • Brazil F15, Singles
    Neis, Fabricio 17:30 Ficovich, Juan Pablo
  • Brazil F15, Singles
    Brandao, Filipe 17:30 Longhi Neto, Carlos Alberto
  • Brazil F15, Singles
    Gutierrez, Oscar Jose 17:30 Kicker, Nicolas
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Ilarslan Russo A / Villar J-P 17:30 Alcaraz Ivorra A / Miro A
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Miranda, Liz Andrea 17:30 Lucero, Carla
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Herazo Gonzalez, Maria Fernanda 17:30 Morozova, Alexandra
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Cseplo H / Daza G X 17:30 Becerra A M / Silva Aragon C M
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Aguirri C / Kelly S 17:30 Bosio V / Roldan D
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Lazov A / Sillanpaa H 18:00 Cramer R / Munoz Veras P
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Beretta D / DI Aloy S 18:00 Sendegeya A / Vasilyev I
  • Chile F8, Doubles
    Dischinger E / Guerses G 18:30 Saffirio S / Sanchez D
  • Chile F8, Doubles
    Kestelboim M / Ugarte B 18:30 Araya J / Fleming D
  • Brazil F15, Singles
    Lanzoni, Americo 19:00 Sorgi, Joao Pedro
  • Brazil F15, Doubles
    Giudici R / Oliveira M 19:00 Dias M / Severino C
  • Brazil F15, Doubles
    Britto L / Goncalves Lima V 19:00 Civita-Telles L / Vilella Martinez M
  • Domincan Republic F1, Doubles
    De Paula F / Monteiro T 19:00 Galarza J I / Kohen A
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Carruthers, Steffi 19:00 Brogan, Anna
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Rescaldani F / Zeballos Melgar N 19:00 Alzate Esmurzaeva A K / Sanchez A
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Bueno M-G / Guimaraes Bueno F 19:00 Guarachi A / Neffa De Los Rios A P
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Arciniegas L D / Monsalve D 19:00 Echeverry Rodriguez L F / Monroy Y
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Gandini K M / Gastien E G 19:30 Felix J F / Kirkman W
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Moreno De Alboran N / Nolasco J 19:30 Echazu M / Surreaux A
  • Chile F8, Doubles
    Ameal J I / Sanchez R 20:00 Aguilar J / Nunez Leal V
  • Chile F8, Doubles
    Torre E A / Villanueva G 20:00 Busch J / Matute J M
  • Brazil F15, Doubles
    Espricigo R C / Longhi Neto C A 20:30 Buchhass M R / Iriarte T
  • Brazil F15, Doubles
    Barroetavena M / Doria L 20:30 Silva C / Turini T
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Mina B / Morozova A 20:30 Gutierrez Gomez L A / Quiceno V
  • Chile F8, Doubles
    Rivera-Aranguiz G / Saez J C 21:30 Gennaro D / Navarro S
  • Chile F8, Doubles
    De Gregorio N A / Vellbach G 21:30 Lipovsek Puches T / Makiguchi R
  • Brazil F15, Doubles
    Camargo De Lima J V / Santos Dias M 22:00 Gutierrez O J / Kicker N

Đoković protiv Del Potra od 19 sati

Tenis

Autor:

Srbin i Argentinac do sada su igrali šest puta, vodi Đoković sa 4:2, ali je Del Potro dobio poslednja dva duela

Novak Đoković i Del Potro

Đoković i Del Potro

Najbolji srpski teniser Novak Đoković večeras od 19 sati u polufinalu mastersa u Sinsinatiju igra protiv Argentinca Huana Martina Del Potra.

Biće to idealna prilika da se Đoković revanšira Del Potru za nedavni poraz u borbi za bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Londonu.

Đoković je posle Londona u odličnoj formi, osvojio je masters u Torontu, bez problema je stigao do polufinala Sinsinatija, dok se Del Potro "mučio" protiv Viktora Troickog u osmini finala, prvenstveno zbog povrede zgloba leve ruke.

Posle duela Đokovića i Del Potra na teren će u meču drugog polufinala izaći Švajcarci Rodžer Federer i Stanislas Vavrinka.

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Prete mojoj deci, ljudima s kojima sam najbliži, i sve to može da se pretvori u nešto mnogo ozbiljnije Bruno Vekarić zamenik tužioca za ratne zločine

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!