• Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Wallace, Isabelle 1 6 1 3 1 Kijima, Mizuno 1 2 6 2 1
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Guo, Shanshan 1 6 1 2 1 Koshino, Yurina 1 1 6 0 1
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Flood, Emma 2 6 6 2 2 Yuan, Yue 0 3 3 0 0
  • Monterrey, Mexico
    Pavlyuchenkova, Anastasia 0 4 1 0 Schmiedlova, Anna-Karolina 1 6 2 1
  • Port Pirie, Singles W-C15-AUS-...
    Jang, SU Jeong 0 1 0 Wang, Yan 0 1 0
  • Australia F2, Singles
    Klein, Brydan 1 6 2 1 Onishi, Ken 0 3 1 0
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Dabrowski G / Rosolska A 1 6 3 1 Irigoyen M / Krunic A 0 3 0 0
  • Port Pirie, Singles W-C15-AUS-...
    Konig, Pia 1 6 1 1 Sumner, Ashling 0 2 0 0
  • Port Pirie, Singles W-C15-AUS-...
    Koch-Benvenuto, Andrea 0 4 0 Stojanovic, Jelena 0 2 0
  • Australia F2, Singles
    O'Connell, Christopher 0 2 0 Klintcharov, Alexander 0 1 0
  • Port Pirie, Singles W-C15-AUS-...
    Elie, Jennifer 04:50 Lee, Ji-Hee
  • India F1, Singles
    Singh, Digvijaypratap 0 1 0 Mukund, Sasi Kumar 0 2 0
  • India F1, Singles
    Kim, Jae Hwan 0 0 Marquis, Christopher 0 0
  • India F1, Singles
    Sood, Chandril 05:00 Anand, Kunal
  • Port Pirie, Singles W-C15-AUS-...
    Ayukawa, Mana 05:00 Peers, Sally
  • India F1, Singles
    Jayaprakash, Mohit Mayur 05:00 Prashanth, N. Vijay Sundar
  • India F1, Singles
    Singh, Karunuday 05:00 Vishwakarma, Siddharth
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Sheng Y / Zhang Y 05:10 LI Y / Wang X-Y
  • India F1, Singles
    Lopez-Perez, Enrique 0 1 0 Bisht, Ronit Singh 0 1 0
  • Monterrey, Mexico
    Hantuchova, Daniela 05:30 Puig, Monica
  • Australia F2, Doubles
    De Waard S / Grills J 05:30 Harvey L I / Robins M W
  • Port Pirie, Singles W-C15-AUS-...
    Kuwata, Hiroko 05:40 Smith, Alicia
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Konig P / Reix S 05:45 LIU C / Tian R
  • Australia F2, Doubles
    Polkinghorne D K / Puodziunas S 06:10 Fancutt T / Harper M
  • India F1, Singles
    Kaza, Vinayak Sharma 06:30 Peranamallur, Chandrasekhar Vignesh
  • India F1, Singles
    R Prabodh, Suraj 06:30 Singh, Ranjeet
  • India F1, Singles
    Ghedin, Riccardo 06:30 Sood, Lakshit
  • India F1, Singles
    Wagh, Akash 06:30 Perez Sanz, David
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Moore J / Myers A 06:30 Patterson T / Zaniewska S
  • India F1, Singles
    Singh, Gurinder 06:30 Saran, Jajbir
  • India F1, Singles
    Stevenson, Kelsey 06:30 Pungliya, Jayesh
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Putintseva, Yulia 07:00 Kulichkova, Elizaveta
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Kumkhum, Luksika 07:00 Gajdosova, Jarmila
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Christie F / Wallace I 07:00 Koshino Y / LU J
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Tang Y T / Yuan Y 07:00 HSU C-W / Tang H C
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    YE Q Y / Zhang Y 07:00 Jiang X / Tang Q
  • Australia F2, Doubles
    Addison A / Sookton-Eng C 07:05 Ball C / Reid M
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    HAN N-L / Jang S J 07:35 BAI A / Wang Y
  • Australia F2, Doubles
    Bourchier H / Sofaer D 08:00 Barton M / O'Connell C
  • India F1, Singles
    Nedunchezhiyan, Jeevan 08:00 Khuma, Basil
  • India F1, Singles
    Rawat, Sidharth 08:00 Solanki, Alex
  • India F1, Singles
    Deswal, Aditya 08:00 Chen, TI
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Nara, Kurumi 08:30 Linette, Magda
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Collie N / Ryan K 08:40 Kuwata H / Tanaka Y
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    HAN X / Namigata J 09:00 Liang C / Wang Y
  • Egypt F8, Singles
    Novak, Dennis 09:00 Rossier, Simeon
  • Egypt F8, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 09:00 Dubrov, Anton
  • Egypt F8, Singles
    Liniger, Jannis 09:00 Badanov, Dmytro
  • Egypt F8, Singles
    Milojevic, Nikola 09:00 Grinberg, Thomas
  • Turkey F9, Singles
    Roca Batalla, Oriol 09:00 Perchicot, Mathieu
  • Turkey F9, Singles
    Apostol, Bogdan Ionut 09:00 Iliescu, Berk
  • Turkey F9, Singles
    Bonadio, Riccardo 09:00 Chazal, Maxime
  • Turkey F9, Singles
    Zekic, Miljan 09:00 Uhlig, Daniel
  • Turkey F9, Singles
    Ergeneman, Gokberk 09:00 Kryvoy, Yuriy
  • Turkey F9, Singles
    Safranek, Vaclav 09:00 Sinicropi, Riccardo
  • Turkey F9, Singles
    Checa-Calvo, Jose 09:00 Fayziev, Sanjar
  • Turkey F9, Singles
    Fornell-Mestres, Marc 09:00 Vilella Martinez, Mario
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Basic, Martina 09:00 Puchkova, Olga
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lapko, Vera 09:00 Tsuji, Kanami
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Klaffner, Melanie 09:00 Deigman, Laura
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sills, Savannah 09:00 Granic, Petra
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Lodikova, Daria 09:30 Chen, Chaoyi
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Sartori, Giulia 09:30 Chantraine, Catherine
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Pillot, Carolina 09:30 Sibille, Constance
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Spigarelli, Martina 09:30 Touly, Carla
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    De Cesare, Helen 09:30 Balducci, Alice
  • Tunisia F8, Singles
    Jaensch-Mueller, Vincent 09:30 Vasilevski, Andrei
  • Tunisia F8, Singles
    Brinkman, Nils 09:30 Giacalone, Omar
  • Tunisia F8, Singles
    Ghorbel, Anis 09:30 Bega, Alessandro
  • Tunisia F8, Singles
    Abid, Mehdi 09:30 Shyla, Yaraslau
  • Quimper, France, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 10:00 Kovalik J / Setkic A
  • Quimper, France, Doubles
    Authom M / Jouan R 10:00 De Schepper K / Martin F
  • Croatia F3, Singles
    Panfil, Grzegorz 10:00 Kekez, Duje
  • Croatia F3, Singles
    Borgo, Francesco 10:00 Luncanu, Petru-Alexandru
  • Croatia F3, Singles
    Lizariturry, Juan 10:00 Biljesko, Domagoj
  • Croatia F3, Singles
    Lago, Tommaso 10:00 Ilic, Luka
  • Croatia F3, Singles
    Schmid, Michal 10:00 Bortolotti, Marco
  • France F4, Singles
    Fallert, Florian 10:00 Blancaneaux, Geoffrey
  • Quimper, France
    Guez, David 10:00 Beck, Andreas
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Yang Z / Zhu L 10:15 Chang K-C / Zheng S
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Grajdek, Kim-Alice 10:30 Arcidiacono, Federica
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Jani, Reka-Luca 10:30 Aponasenko, Vasilisa
  • Egypt F8, Singles
    VON Massow, George 10:30 Weinhandl, Lukas
  • Egypt F8, Singles
    Wakita, Shunsuke 10:30 Vatutin, Alexey
  • Egypt F8, Singles
    Tepavac, Marko 10:30 Korshunov, Stanislav
  • Egypt F8, Singles
    Fournerie, Theo 10:30 Marfia, Matteo
  • Turkey F9, Singles
    Vibert, Francois Arthur 10:30 Altuna, Tuna
  • Turkey F9, Singles
    Camilo, Rafael 10:30 Zlatanovic, Arsenije
  • Turkey F9, Singles
    Cias, Pawel 10:30 Reissig, Nicolas
  • Turkey F9, Singles
    Jotovski, Tomislav 10:30 Milko, Michal
  • Turkey F9, Singles
    Kirche, Leonardo 10:30 Lebedyn, Alexander
  • Turkey F9, Singles
    Raab, Demian 10:30 Pereira, Jose
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lazareva, Margarita 10:30 Sun, XU Liu
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Luangnam, Nudnida 10:30 Swan, Katie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cheapchandej, Patcharin 10:30 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Vrbenska, Anna 10:30 Morgina, Anna
  • Quimper, France
    Broady, Liam 11:00 Kapas, Andriej
  • Quimper, France
    Dustov, Farrukh 11:00 Setkic, Aldin
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Ramialison, Irina 11:00 Aleshcheva, Vera
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Arcangioli, Manon 11:00 Fedosenkova, Georgina
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Elmi, Yosr 11:00 Bhunu, Valeria
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Malikova, Tereza 11:00 Lykina, Ksenia
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Schmiedlova, Kristina 11:00 Scholsen, Helene
  • Tunisia F8, Singles
    Cagnina, Julien 11:00 Grassi, Claudio
  • Tunisia F8, Singles
    Cunha, Henrique 11:00 Galovic, Viktor
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Pratesi, Martina 11:00 Silva, Eden
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Chiesa, Deborah 11:00 Caregaro, Martina
  • Portugal F2, Singles
    Manrique-Velazquez, Diego-Jose 11:00 Vega Hernandez, David
  • Portugal F2, Singles
    Sousa, Henrique 11:00 Portales, Nino
  • Portugal F2, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 11:00 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Jurak D / Koukalova K 11:30 Broady N / Witthoeft C
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Goerges, Julia 11:30 Kozlova, Kateryna
  • Croatia F3, Singles
    Baranski, Piotr 11:30 Gawron, Marcin
  • Croatia F3, Singles
    Partl, Adrian 11:30 Nejedly, Pavel
  • Croatia F3, Singles
    Steficar, Edi 11:30 Sancic, Antonio
  • Croatia F3, Singles
    Colella, Alessandro 11:30 Razborsek, Nik
  • France F4, Singles
    Lestienne, Constant 11:30 Medvedev, Daniil
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Matviyenko, Lisa 12:00 Arshinkova, Petia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Cevik, Ipek 12:00 Ponomar, Lisa
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Kotelesova, Barbara 12:00 De Sutter, Justine
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Dinu, Cristina 12:00 Tiel, Elke
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Lister, Cornelia 12:00 Tekbas, Zehra Lara
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Cheli, Camille 12:00 Vangelova, Ani
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Ostlund, Fanny 12:00 Folts, Arina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Bogoliy, Diana 12:00 Evtimova, Dia
  • Egypt F8, Singles
    Mohamed Hatem, Mostafa 12:00 Dubarenco, Maxim
  • Egypt F8, Singles
    Ruppli, Andrew 12:00 Gresk, Phillip
  • Egypt F8, Singles
    Geens, Clement 12:00 Clayton, Scott
  • Egypt F8, Singles
    Igoshin, Alexander 12:00 Klec, Ivo
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kim, Dabin 12:00 Wikkerink, Janneke
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rohde-Moe, Caroline 12:00 Marinkovic, Bojana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kennel, Karin 12:00 Dmitrieva, Ksenia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rizzolo, Kayla 12:00 Yastremska, Dayana
  • Quimper, France, Doubles
    Barrere G / Obry J 12:30 Junaid R / Moser F
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Remondina, Anna-Giulia 12:30 Spiteri, Dalila
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Tanielian, Clara 12:30 Wahl, Dominique
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Engelmann, Jil Nora 12:30 Georges, Myrtille
  • Tunisia F8, Singles
    Lizen, Aswin 12:30 Durasovic, Viktor
  • Tunisia F8, Singles
    Martin, Toby 12:30 Jankovits, Yannick
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Toljan, Janina 12:30 Ghitescu, Andreea
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Bellucco M / Scala C 12:30 Bilardo F / Napolitano V
  • Portugal F2, Singles
    Gaspar Murta, Andre 12:30 Rumenov Payakov, Georgi
  • Portugal F2, Singles
    Barbosa, Romain 12:30 Deus, Nuno
  • Portugal F2, Doubles
    Kylar K / Van Den Honert V 12:30 Amantegui J / Ortega Palacios A
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Duan, Ying-Ying 12:45 Dulgheru, Alexandra
  • France F4, Singles
    Ejupovic, Elmar 13:00 Khachanov, Karen
  • Croatia F3, Doubles
    Bortolotti M / Lizariturry J 13:30 Curavic L / Puc B
  • Croatia F3, Doubles
    Kolar Z / Poljak D 13:30 Kekez D / Serdarusic N
  • Tunisia F8, Doubles
    Bega A / Oradini G 14:00 Pehar A / Raspudic F
  • Tunisia F8, Doubles
    Brinkman N / Jaensch-Mueller V 14:00 Fortuna C / Giacalone O
  • Tunisia F8, Doubles
    Girat Magin V / Nourrissat V 14:00 Cunha H / Ghorbel A
  • Tunisia F8, Doubles
    Cammarata A / Roncalli S 14:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • Quimper, France
    Marchenko, Illya 14:00 Boltz, Sebastien
  • Portugal F2, Singles
    Tavares, Leonardo 14:00 Pavic, Mate
  • Portugal F2, Singles
    Taberner, Carlos 14:00 Sousa, Pedro
  • Portugal F2, Doubles
    Geerts M / Masur D 14:00 Oliveira G / Zgombic F Z
  • France F4, Singles
    Lootsma, Niels 14:30 Commin, Cedrick
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Balducci A / Caregaro M 15:00 Rubini S / Spigarelli M
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Silva E / Touly C 15:00 Chiesa D / Rosatello C
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Ciraolo V / Eklund M N 15:00 Ramialison I / Sibille C
  • Quimper, France
    Couacaud, Enzo 15:20 Brands, Daniel
  • France F4, Singles
    De Weerdt, Olaf 16:00 Halys, Quentin
  • France F4, Doubles
    Wegner K / Willems J 16:00 Eysseric J / Lestienne C
  • Portugal F2, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 16:00 Ferreiro Nunes, Jose-Ricardo
  • Portugal F2, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 16:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Portugal F2, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 16:00 Hernando-Ruano J / Rodriguez Manzano B
  • Canada F1, Singles
    Mager, Gianluca 16:00 Galarneau, Alexis
  • Canada F1, Singles
    Donaldson, Brandon 16:00 Donati, Matteo
  • Quimper, France, Doubles
    Beck A / Fischer M 17:00 Cerretani J / Grigoriu P
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Babos T / Mladenovic K 17:00 Arruabarrena L / Olaru R
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Bertens K / Larsson J 17:00 Mattek Sands B / Puig M
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Rodriguez V / Zacarias M 17:00 Bacsinszky T / Zvonareva V
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Soler-Espinosa S / Torro-Flor M T 17:00 Rodionova AN / Rodionova AR
  • Monterrey, Mexico
    Tsurenko, Lesia 17:00 Bacsinszky, Timea
  • Monterrey, Mexico
    Hercog, Polona 17:00 Rybarikova, Magdalena
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Strakhova, Valeriya 17:00 Bonaventure, Ysaline
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Cepede Royg, Veronica 17:00 Peterson, Rebecca
  • Monterrey, Mexico
    Babos, Timea 17:00 Errani, Sara
  • Monterrey, Mexico
    Mladenovic, Kristina 17:00 Zvonareva, Vera
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Bosio V / Gonzalez M 17:00 HSU C-Y / Kostova E
  • Monterrey, Mexico
    Garcia, Caroline 17:00 Schiavone, Francesca
  • Monterrey, Mexico
    Ivanovic, Ana 17:00 Parmentier, Pauline
  • Portugal F2, Doubles
    Deus N / Gil F 17:30 Falcao G / Sousa H
  • Canada F1, Singles
    O'Brien, Dean 17:30 Veger, Filip
  • Canada F1, Singles
    Stege, Stephen 17:30 Krainik, Pavel
  • Quimper, France, Doubles
    Arends S / Walsh D 18:20 Kapas A / Rousset E
  • Quimper, France
    Kovalik, Jozef 18:30 De Schepper, Kenny
  • France F4, Singles
    Jacq, Gregoire 18:30 Mertens, Yannick
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Vogt, Stephanie 18:30 Allgurin, Ellen
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Gamiz A / Goncalves P C 18:30 Kurata N / Vega M C
  • Canada F1, Singles
    Smethurst, Daniel 19:00 Gosea, Farris Fathi
  • Canada F1, Singles
    Mylnikov, Tommy 19:00 Gigounon, Germain
  • Quimper, France
    Arnaboldi, Andrea 20:00 Teixeira, Maxime
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Bonaventure Y / Peterson R 20:00 Furlanetto V / Pella C
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Gamarra Martins I / Stefani L 20:00 Garcia-Vidagany B / Molinero F
  • Canada F1, Doubles
    King K / O'Brien D 20:30 Donati M / Mager G
  • Canada F1, Doubles
    Jenkins J / Shane J S 20:30 Quigley E / Reed A
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Kovinic, Danka 22:00 Rogowska, Olivia
  • Canada F1, Singles
    Bester, Philip 23:00 Volfson, David

Dželat iz Artmedije peva grobarske pesme

Fudbal

Autor:

Jan Durica, koji je s Artmedijom izbacio Partizan, voli navijačke pesme crno-belih

Jan Durica, Artmedija, Partizan, navijačke pesme, grobarske pesme

Što ja volim taj seks...

Zavoleo Partizan.
Slovački reprezentativac Jan Durica, koji je sa Artmedijom sprečio Partizan da uđe u Ligu šampiona, kaže da obožava navijačke pesme beogradskog kluba.

Fudbaler moskovske Lokomotive u tom meču 2005. izveo je možda i najvažniji penal - onaj posle promašaja Pjera Boje. Sudbina je htela da Vladimir Vermezović u Sloveniji sretne dva „krvnika“ iz te 2005. godine - kolegu Vladimira Vajsa, sadašnjeg trenera Slovana, a tada Artmedije, ali i Duricu.

- Partizan je veliki klub. Igrao sam protiv njega - rekao je Durica za Mondo, a onda zapevao na tečnom srpskom jeziku: „Da volim crno-bele, ponosno kažem svima...“, nakon čega je usledilo objašnjenje:

- Partizan ima najbolje navijače. Atmosferu iz Beograda nisam nigde više doživeo.

(S. R.)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Sve pretnje, pa makar one bile i šala, treba shvatiti ozbiljno dok se ne utvrdi o čemu je reč Dobrivoje Radovanović kriminolog

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!