• Egypt F34, Singles Qualifying
    Zednik, Jan 0 2 0 LO Priore, Pierdanio 0 4 0
  • Iran F11, Doubles
    Luetjen J / Reichelt T 12:30 Jotovski T / Kekez D
  • Iran F11, Doubles
    Madanchi A / Shahgholi A 1 6 3 1 Mensurado V / Musialek A 0 4 3 0
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Quattrone, Chiara 2 6 6 2 2 Pokorna, Petra 0 1 3 0 0
  • Iran F11, Doubles
    Maccari F / Mastrelia A 1 6 2 1 Descotte M F / Kocyla A 0 1 4 0
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Arus, Rodrigo 0 4 5 0 Rodrigues Dos Santos, Vinicius 1 6 2 1
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Junior, Osni 2 6 6 2 2 Sanz Gimenez, Marcos 0 1 2 0 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Aksu A / Sliusar K 13:00 Daniel J / Rose M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Anil C / Topsel M 13:00 Crawford M / Fontana K
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Kyrpot O / Wikkerink J 13:00 Gorgodze E / Kvatsabaia S
  • Turkey F42, Doubles
    Miedler L / Weissborn T-S 13:00 Badanov D / Mylokostov D
  • Turkey F42, Doubles
    Bradaric M / Safiullin R 13:00 Erun F T / Yalcinkale B
  • Turkey F42, Doubles
    Tsivadze G / Yarkov A 13:00 Ilkel C / Yurtacan E
  • Turkey F42, Doubles
    Adanali M / Celikbilek A 13:00 Griekspoor S / Griekspoor T
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Hoyt, Evan 2 6 6 2 2 Hassan, Mohamed 0 3 3 0 0
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Buchhass, Matias Rodolfo 1 6 5 1 Santos Dias, Maycon 0 1 0 0
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Kekercheni, Filipp 0 6 2 0 Ghorbel, Anis 1 7 0 1
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Raszkiewicz, Eva 0 4 2 0 D Oliveira, Eden 1 6 1 1
  • Chile F8, Singles
    Garces, Felipe 1 6 1 1 Sanchez, Diego 0 1 0 0
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Espricigo, Renan Conti 0 3 0 Sgarbi, Luiz 0 2 0
  • Chile F8, Singles
    Dischinger, Eduardo 0 1 0 Sanchez, Rodrigo 0 3 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Gevel A / Svinos A 14:30 Ciraolo V / Han S-H
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Fomina A / Kokce E 14:30 Adamescu C / Primorac I
  • Turkey F42, Doubles
    Altuna T / Vorster T 14:30 Karlovskiy E / Popko D
  • Turkey F42, Doubles
    Bellier A / Bodmer A 14:30 Crowley K-P / Fiacan S
  • Turkey F42, Doubles
    Agabigun S / Kiuamov T 14:30 Lootsma N / Mugevicius L
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Tumasonis, Gabriel Pascotto 0 1 0 Bianchini Bogo, Enrique 0 1 0
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Britto, Luis 14:50 De Paula, Pedro
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Goncalves Lima, Vitor 15:00 Michaux, Alejo
  • Domincan Republic F1, Singles
    Lazov, Alexander 15:00 Ulloa, Edmundo
  • Domincan Republic F1, Singles
    Munoz Veras, Pedro 15:00 Kirkman, William
  • Domincan Republic F1, Singles
    Sillanpaa, Henrik 15:00 Smith, Connor
  • Chile F8, Singles
    Achondo, Gonzalo 15:40 Makiguchi, Ryusei
  • Chile F8, Singles
    Banzer, Rodrigo 15:50 Aguilar, Jorge
  • Brazil F15, Singles
    Silva, Caio 16:00 Matos, Rafael
  • Brazil F15, Singles
    Dias, Marcos Vinicius DA Silva 16:00 Russi, Eduardo
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 16:00 Rescaldani, Francesca
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Perez-Garcia, Paula Andrea 16:00 Mina, Brandy
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Guimaraes Bueno, Flavia 16:00 Sanchez, Arantxa
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Ferrero, Melina 16:00 Monsalve, Diana
  • Brazil F15, Singles
    Gutierrez, Oscar Jose 16:15 Kicker, Nicolas
  • Brazil F15, Singles
    Doria, Luciano 16:30 Turini, Thales
  • Domincan Republic F1, Singles
    Moreno De Alboran, Nicolas 16:30 Kohen, Alan
  • Domincan Republic F1, Singles
    Nolasco, Jesus 16:30 Felix, Jesus Francisco
  • Chile F8, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:10 Bruna E / Stuardo F
  • Chile F8, Doubles
    Arreche N A / Malla B 17:20 PAZ J P / Portmann L
  • Brazil F15, Singles
    Neis, Fabricio 17:30 Ficovich, Juan Pablo
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Ilarslan Russo A / Villar J-P 17:30 Alcaraz Ivorra A / Miro A
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Miranda, Liz Andrea 17:30 Lucero, Carla
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Herazo Gonzalez, Maria Fernanda 17:30 Morozova, Alexandra
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Cseplo H / Daza G X 17:30 Becerra A M / Silva Aragon C M
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Aguirri C / Kelly S 17:30 Bosio V / Roldan D
  • Brazil F15, Singles
    Brandao, Filipe 18:00 Longhi Neto, Carlos Alberto
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Lazov A / Sillanpaa H 18:00 Cramer R / Munoz Veras P
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Beretta D / DI Aloy S 18:00 Sendegeya A / Vasilyev I
  • Chile F8, Doubles
    Dischinger E / Guerses G 18:40 Saffirio S / Sanchez D
  • Chile F8, Doubles
    Kestelboim M / Ugarte B 18:50 Araya J / Fleming D
  • Brazil F15, Singles
    Lanzoni, Americo 19:00 Sorgi, Joao Pedro
  • Brazil F15, Doubles
    Giudici R / Oliveira M 19:00 Dias M / Severino C
  • Domincan Republic F1, Doubles
    De Paula F / Monteiro T 19:00 Galarza J I / Kohen A
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Carruthers, Steffi 19:00 Brogan, Anna
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Rescaldani F / Zeballos Melgar N 19:00 Alzate Esmurzaeva A K / Sanchez A
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Bueno M-G / Guimaraes Bueno F 19:00 Guarachi A / Neffa De Los Rios A P
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Arciniegas L D / Monsalve D 19:00 Echeverry Rodriguez L F / Monroy Y
  • Brazil F15, Doubles
    Espricigo R C / Longhi Neto C A 19:15 Buchhass M R / Iriarte T
  • Brazil F15, Doubles
    Britto L / Goncalves Lima V 19:30 Civita-Telles L / Vilella Martinez M
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Gandini K M / Gastien E G 19:30 Felix J F / Kirkman W
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Moreno De Alboran N / Nolasco J 19:30 Echazu M / Surreaux A
  • Chile F8, Doubles
    Torre E A / Villanueva G 20:10 Busch J / Matute J M
  • Chile F8, Doubles
    Ameal J I / Sanchez R 20:20 Aguilar J / Nunez Leal V
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Mina B / Morozova A 20:30 Gutierrez Gomez L A / Quiceno V
  • Brazil F15, Doubles
    Barroetavena M / Doria L 21:00 Silva C / Turini T
  • Chile F8, Doubles
    De Gregorio N A / Vellbach G 21:40 Lipovsek Puches T / Makiguchi R
  • Chile F8, Doubles
    Rivera-Aranguiz G / Saez J C 21:50 Gennaro D / Navarro S
  • Brazil F15, Doubles
    Camargo De Lima J V / Santos Dias M 22:00 Gutierrez O J / Kicker N

Empajer Stejt u bojama zastave Srbije

Sport

Autor:

.Istočna strana nebodera biće u bojama zastave Srbije, dok će ostale tri strane biti osvetljene zastavama Kanade, Bugarske i Grčke

Počast olimpijcima: Empajer u boji zastava učesnika OI

Počast olimpijcima: Empajer u boji zastava učesnika OI

NJUJORK - Najviša zgrada u Njujorku, Empajer stejt bilding, pridružila se obeležavanju Olimpijskih igara koje se održavaju u Londonu, tako što svakodnevno svaku od četiri strane osvetljava zastavama učesnica igara, a danas je na redu zastava Srbije.

Istočna strana nebodera biće u bojama zastave Srbije, dok će ostale tri strane biti osvetljene zastavama Kanade, Bugarske i Grčke.

Prvog dana otvaranja Olimpijskih igara, Empajer stejt bilding je bio osvetljen sa po dve strane zastavama SAD i Velike Britanije, dok će poslednjeg dana, 12. avgusta sve četiri strane ukrašavati američka zastava.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • SARA SUISSE

    SARA SUISSE

    I STA SADA .MISLITE DA SMO VISE VOLJENI OD NJIH.
    SMESNO

    2 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Kad Hrvatska bude mogla da bez policije sačuva 10 ćiriličnih tabli, onda može da drži lekcije Srbiji Ivica Dačić šef srpske diplomatije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!