• Club Friendly Games
    FC Zbrojovka Brno 11:00 Hradec Kralove Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Ordebasy Shymkent 14:00 Beitar Jerusalem Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Shirak Gyumri 15:30 Zrinjski Mostar Promene rezultata
  • Indonesia Super League
    Arema Indonesia 16:00 Gresik United Promene rezultata
  • Indonesia Super League
    Persela Lamongan 16:00 Persebaya Surabaya Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    Metallurg Zaporizhya 16:00 FC Gelios Kharkiv Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    FK Mladost Lucani 16:00 OFK Beograd Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Kruoja Pakruojis 17:00 Jagiellonia Bialystok Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Alashkert FC 17:00 ST Johnstone Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    KF Laci 17:30 Inter Baku Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    Shakhtar Donetsk 18:00 Eintracht Braunschweig Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Lusitanos 18:00 West Ham United Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    VPS Vaasan Palloseura 18:00 AIK Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Seinaejoen JK 18:00 FH Hafnarfjordur Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Partizani Tirana 18:00 Stromsgodset IF Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Lahti 18:00 IF Elfsborg Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    UE Sant Julia 18:00 Randers FC Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    NSI Runavik 18:00 Linfield Belfast Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Atlantas Klaipeda 18:00 Beroe Stara Zagora Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Dinamo Tbilisi 18:00 FK Gabala Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Aktobe 18:00 Nomme Kalju FC Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    KS Kukesi 18:00 Torpedo Zhodino Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Flora Tallinn 18:00 FK Rabotnicki Skopje Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Skonto Riga 18:00 ST Patricks Athletic Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Jelgava 18:00 PFC Litex Lovech Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Mladost Podgorica 18:00 Neftchi Baku Pfc Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Dinamo Batumi 18:00 AC Omonia Nicosia Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Olimpic Sarajevo 18:00 FC Spartak Trnava Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Neftchi Baku Pfc 18:00 FK Mladost Podgorica Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Spartaks Jurmala 18:00 FK Buducnost Podgorica Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    Dinamo Kiev 18:30 CS Universitatea Craiova Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    1. FC Kaiserslautern 18:30 Offenbacher Kickers Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    VfL Osnabrück 18:30 FC Viktoria Köln Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Debreceni VSC 18:30 FK Sutjeska Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    JK Sillamae Kalev 18:30 HNK Hajduk Split Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    ROT Weiss Oberhausen 19:00 Fortuna Cologne Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    TSV Zusmarshausen 19:00 FC Augsburg Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Sheriff Tiraspol 19:00 Odds BK Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Brøndby IF 19:00 AC Juvenes/Dogana Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Differdange FC 03 19:00 Bala Town Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Trakai 19:00 HB Torshavn Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Saxan 19:00 Apollon Limassol Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Botosani 19:00 FC Tskhinvali Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Stromsgodset IF 19:00 FK Partizani Tirana Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    SV Oberwart 19:00 1. FC Köln Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    College Europa FC 19:30 SK Slovan Bratislava Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Airbus UK Broughton 19:45 NK Lokomotiva Zagreb Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    NK Celje 20:00 Slask Wroclaw Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    GO Ahead Eagles 20:00 Ferencvarosi TC Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Vikingur Gota 20:00 Rosenborg Trondheim Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    NK Domzale 20:00 FK Cukaricki Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Newtown AFC 20:15 Valletta FC Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    MTK Budapest FC 20:30 Vojvodina Novi Sad Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    La Fiorita 20:30 FC Vaduz Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Buducnost Podgorica 20:30 FK Spartaks Jurmala Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Birkirkara FC 20:45 FC Ulisses Yerevan Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Glenavon Lurgan 20:45 Shakhter Soligorsk Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    University College Dublin 20:45 F91 Dudelange Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Crvena Zvezda 20:45 FC Kairat Almaty Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Cork City 20:45 KR Reykjavik Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    West Ham United 20:45 FC Lusitanos Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Linfield Belfast 20:45 NSI Runavik Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Glentoran FC 21:00 MSK Zilina Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Skendija 79 Tetovo 21:05 Aberdeen FC Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Vikingur Reykjavik 21:15 FC Luka Koper Promene rezultata
  • Premier League
    Al-Ahly Cairo 22:00 Wadi Degla SC Promene rezultata
  • Premier League
    Misr Lel Makasa 22:00 Al-Zamalek Promene rezultata
  • Premier League
    Ismaily SC 22:00 Smouha SC Promene rezultata
  • Premier League
    Alaab Damanhour 22:00 Talaea EL Gaish Promene rezultata
  • China F9, Singles
    Ouyang, Bowen 0 2 4 0 Kim, Young Seok 1 6 4 1
  • China F9, Doubles
    XIA H / Zhang H 0 1 1 0 0 Malyshev A / Malyshev M 2 6 6 2 2
  • India F10, Singles
    Balaji, N. Sriram 0 4 0 Grenier, Hugo 0 3 0
  • India F10, Singles
    Vardhan, Vishnu 0 5 0 Mukund, Sasi Kumar 0 3 0
  • India F10, Singles
    Escoffier, Antoine 4 4 Virali Murugesan, Ranjeet 1 1
  • China F9, Doubles
    BAI Y / Ghedin R 07:25 Feng H / Ning Y
  • China F9, Doubles
    QI X / Qiu Z 07:30 TAO J N / Zhou S H
  • China F9, Doubles
    Hung J-C / Tearney F 07:30 Chen L / Sun F
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-03A
    Spigarelli, Martina 08:00 Anshba, Amina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-03A
    Lysakova, Antonina 08:00 Piskun, Oleksandra
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-03A
    Tolibova, Sadafmoh 08:00 Novikova, Polina
  • India F10, Singles
    Jayaprakash, Mohit Mayur 08:10 Nedunchezhiyan, Jeevan
  • Turkey F26, Singles
    Celikbilek, Altug 09:00 Cid, Roberto
  • Turkey F26, Singles
    Ivashka, Ilya 09:00 Adaktusson, Jacob
  • Turkey F26, Singles
    Bonzi, Benjamin 09:00 Shyla, Yaraslau
  • Turkey F26, Singles
    Botzer, Bar Tzuf 09:00 Chervyakov, Fedor
  • India F10, Doubles
    Balaji N S / Vardhan V 09:00 Khuma B / Solanki A
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Yerolymos, Margot 09:30 Balducci, Alice
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Lukacs, Vanda 09:30 Kremer, Dana
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Kairi, Angeliki 09:30 Scholsen, Helene
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Temin, Marie 09:30 Boeykens, Elyne
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-03A
    Szlavikovics, Szabina 09:30 Bolkvadze, Mariam
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-03A
    Guensler N / Vaynberg S 09:30 Amiraghyan A / Helbet J
  • Padova, Italy
    Podlipnik-Castillo, Hans 10:00 Montanes, Albert
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Soylu, Ipek 10:00 Paquet, Chloe
  • La Possession (Reunion), Singl...
    Bamburac, Sabrina 10:00 Codino, Fiona
  • La Possession (Reunion), Singl...
    Vangelova, Ani 10:00 Knezevic, Jovana
  • Sakarya, Singles W-C10-TUR-26A
    Lazareva, Margarita 10:00 Munozova, Anette
  • Sakarya, Singles W-C10-TUR-26A
    Yashina, Ekaterina 10:00 Eraydin, Basak
  • Sakarya, Singles W-C10-TUR-26A
    Njoze, Mirabelle 10:00 Curovic, Tamara
  • Padova, Italy
    Martin, Andrej 10:00 Giannessi, Alessandro
  • France F12, Singles
    Laurent, Yanais 10:00 Reuter, Yannik
  • France F12, Singles
    Musialek, Alexis 10:00 Perez Mota, Mauricio
  • Romania F7, Singles
    Antonescu, Vasile 10:00 Manafov, Vladyslav
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Perper, Alexandra 10:00 Sipek, Natalija
  • Romania F7, Singles
    Dubarenco, Maxim 10:00 Grigelis, Laurynas
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Ionescu, Simona 10:00 Esen, Hulya
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Zovincova, Vendula 10:00 Cabeza-Candela, Estrella
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Barzo, Lilla 10:00 Kolb, Nadiya
  • Belgium F4, Singles
    Grinberg, Thomas 10:00 Kelly, Dayne
  • Turkey F26, Singles
    Jankovits, Yannick 10:30 Metreveli, Aleksandre
  • Turkey F26, Singles
    Vives, Jordi 10:30 Erguden, Baris
  • Turkey F26, Singles
    Yuksel, Anil 10:30 Ismailov, Temur
  • Turkey F26, Singles
    Ilkel, Cem 10:30 Janvier, Maxime
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Morderger, Yana 11:00 Molinero, Florencia
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Gorgodze, Ekaterine 11:00 Bara, Irina Maria
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Malikova, Tereza 11:00 Vankova, Katerina
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Eric, Doroteja 11:00 Evtimova, Dia
  • Czech Republic F5, Singles
    Smirnov, Artem 11:00 Blasko, Martin
  • Czech Republic F5, Singles
    Neuchrist, Maximilian 11:00 Suc, Dominik
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Siedliska, Natalia 11:00 Sugnaux, Tess
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Matteucci, Alice 11:00 Matviyenko, Lisa
  • Zimbabwe F3, Singles
    King, Evan 11:00 Song, Evan
  • Zimbabwe F3, Singles
    Tashi, Vullnet 11:00 Scholtz, Nicolaas
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-03A
    Bryzgalova Y / Kushkhova A 11:00 Anshba A / Novikova P
  • Austria F2, Singles
    Windahl, Daniel 11:00 Hampel, Lenny
  • Austria F2, Singles
    Arvidsson, Isak 11:00 Popko, Dmitry
  • Spain F19, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 11:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Sakarya, Singles W-C10-TUR-26A
    Adamescu, Cristina 11:30 Prosperi, Valeria
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Ramialison, Irina 11:30 Rodriguez, Victoria
  • Romania F7, Singles
    Majchrzak, Kamil 11:30 Kestelboim, Mariano
  • Romania F7, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 11:30 Zekic, Miljan
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Crespo Azconzabal, Ailen 11:30 Simion, Oana Georgeta
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Nancarrow, Alexandra 11:30 Spremo, Milana
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Dancetovic, Emilija 11:30 Alibalic, Nina
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Rebersak, Polona 11:30 Tomova, Viktoriya
  • Netherlands F3, Singles
    Desein, Niels 12:00 Banes, Maverick
  • Netherlands F3, Singles
    Huta Galung, Jesse 12:00 Prashanth, N. Vijay Sundar
  • Netherlands F3, Singles
    Marti, Yann 12:00 Novak, Dennis
  • Stuttgart-Vaihingen, Doubles W...
    Schaeder L / Zaja A 12:00 Geuer N / Golubic V
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Pous Tio, Laura 12:00 Schaefer, Anne
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Cadantu, Alexandra 12:00 Ozaki, Risa
  • Turkey F26, Doubles
    Ivashka I / Shyla Y 12:00 Erun F T / Yalcinkale B
  • Turkey F26, Doubles
    Agabigun S / Haylaz M 12:00 Altuna T / Kalovelonis M
  • Belgium F4, Singles
    Griekspoor, Scott 12:00 Arneodo, Romain
  • Belgium F4, Singles
    Meulemans, Stijn 12:00 Barry, Sam
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Muguruza G / Suarez Navarro C 12:30 Black C / Raymond L
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Groth, Samuel 12:30 Duckworth, James
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Dellacqua C / Shvedova Y 12:30 Hantuchova D / Stosur S
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Kyrgios, Nick 12:30 Raonic, Milos
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Ward, James 12:30 Vesely, Jiri
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Jovanovski B / Kichenok N 12:30 Erakovic M / Watson H
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Mattek-Sands B / Safarova L 12:30 RAE J / Smith A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Baghdatis, Marcos 12:30 Goffin, David
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Dushevina V / Martinez Sanchez M J 12:30 Koukalova K / Pironkova T
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Martincova, Tereza 12:30 Maciejewska, Zuzanna
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Shapatava, Sofia 12:30 Sramkova, Rebecca
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bopanna R / Mergea F 12:30 Bellucci T / Duran G
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Paire, Benoit 12:30 Bautista-Agut, Roberto
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Wozniacki, Caroline 12:30 Allertova, Denisa
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Kudla, Denis 12:30 Giraldo, Santiago
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Ianchuk, Elizaveta 12:30 Mertens, Elise
  • Czech Republic F5, Singles
    Michalicka, Marek 12:30 Lojda, Dusan
  • Czech Republic F5, Singles
    Partl, Adrian 12:30 Escobar, Gonzalo
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Sharapova, Maria 12:30 Begu, Irina-Camelia
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Dimitrov, Grigor 12:30 Gasquet, Richard
  • Zimbabwe F3, Singles
    Vorster, Tucker 12:30 Grant, Michael
  • Zimbabwe F3, Singles
    Bushamuka, William 12:30 Joncour, Ronan
  • Austria F2, Doubles
    Mandujano R / Resendiz Dominguez M 12:30 Dischinger E / Silva C
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Vandeweghe, Coco 12:30 Stosur, Samantha
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rojer J-J / Tecau H 12:30 Begemann A / Knowle J
  • Austria F2, Singles
    Trinker, Bastian 12:30 Basso, Andrea
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Hewitt L / Kokkinakis T 12:30 Draganja M / Kontinen H
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Muller G / Qureshi A-U-h 12:30 Becker B / Maytin R
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Inglot D / Roger-Vasselin E 12:30 Junaid R / Shamasdin A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Arruabarrena-Vecino, Lara 12:30 Giorgi, Camila
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Kubot L / Mirnyi M 12:30 Granollers M / Lopez M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Govortsova, Olga 12:30 Cornet, Alize
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Mayer, Leonardo 12:30 Anderson, Kevin
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Cilic, Marin 12:30 Isner, John
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Diyas, Zarina 12:30 Petkovic, Andrea
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Albot R / Kukushkin M 12:30 Fyrstenberg M / Gonzalez S
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Butorac E / Fleming C 12:30 Pospisil V / Sock J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Pavlyuchenkova, Anastasia 12:30 Kerber, Angelique
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Makarova, Ekaterina 12:30 Rybarikova, Magdalena
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Muguruza, Garbine 12:30 Lucic-Baroni, Mirjana
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Djokovic, Novak 12:30 Tomic, Bernard
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Kucova, Kristina 13:00 Dinu, Cristina
  • Sakarya, Doubles W-C10-TUR-26A
    Eraydin B / Lazareva M 13:00 Adamescu C / Anil C
  • Sakarya, Doubles W-C10-TUR-26A
    Munozova A / Topsel M 13:00 Curovic T / Yashina E
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Burger, Cindy 13:00 Laisne, Kinnie
  • Germany F5, Singles
    Simunek, David 13:00 Rousset, Elie
  • Germany F5, Singles
    Bensoussan, Samuel 13:00 Reichelt, Timon
  • Turkey F26, Doubles
    Jankovits Y / Nys H 13:00 Khabibulin T / Metreveli A
  • Turkey F26, Doubles
    Botzer B T / Martin T 13:00 Celikbilek A / Yuksel A
  • Prokuplje, Doubles W-C10-SRB-0...
    Esen H / Esen L 13:00 Kolb M / Kolb N
  • Italy F16, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 13:00 Lipovsek Puches, Tomas
  • Italy F16, Singles
    Bonadio, Riccardo 13:00 Klec, Ivo
  • Spain F19, Singles
    Kobelt, Peter 13:00 Hernando Ruano, Jorge
  • Spain F19, Singles
    Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 13:00 Rumenov Payakov, Georgi
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Buyukakcay, Cagla 13:30 Jani, Reka-Luca
  • Stuttgart-Vaihingen, Doubles W...
    Kuncikova L / Stuchla K 13:30 Fomina A / Shkudun A
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Daniels, Carolin 13:30 Melnikova, Marina
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Lopez, Feliciano 13:45 Basilashvili, Nikoloz
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Maria, Tatjana 13:45 Duan, Ying-Ying
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Kavcic, Blaz 13:45 Simon, Gilles
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Seppi, Andreas 13:45 Coric, Borna
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Betov S / Bury A 13:45 Corrie E / Edmund K
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bacsinszky, Timea 13:45 Soler-Espinosa, Silvia
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Mayer L / Schwartzman D S 13:45 Dodig I / Melo M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Pospisil, Vasek 13:45 Fognini, Fabio
  • Marburg, Germany
    Satral, Jan 14:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Zacarias, Marcela 14:00 Tan, Harmony
  • Netherlands F3, Singles
    Tchoutakian, Maxime 14:00 Neis, Fabricio
  • Zeeland, Singles W-C15-NED-03A
    Kerkhove, Lesley 14:00 Pera, Bernarda
  • Zeeland, Singles W-C15-NED-03A
    Sotnikova, Alyona 14:00 Maleckova, Jesika
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Keys, Madison 14:00 Kulichkova, Elizaveta
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Liang C / Olaru R 14:00 Bencic B / Siniakova K
  • La Possession (Reunion), Doubl...
    Bamburac S / Vangelova A 14:00 Hattingh I / Payet P
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Mchale, Christina 14:00 Lisicki, Sabine
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Gatto-Monticone, Giulia 14:00 Frech, Magdalena
  • Czech Republic F5, Doubles
    Miedler L / Neuchrist M 14:00 Kuncik J / Schmid M
  • Czech Republic F5, Doubles
    Blasko M / Zielinski J 14:00 Cias P / Majchrowicz A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Dellacqua, Casey 14:00 Svitolina, Elina
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Haase, Robin 14:00 Murray, Andy
  • Zimbabwe F3, Doubles
    King E / Reed A 14:00 Chetty J / Forchap D C
  • Zimbabwe F3, Doubles
    Surreaux A / Tashi V 14:00 Lock B / Lock C J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Giraldo S / Sousa J 14:00 Pavic M / Venus M
  • Austria F2, Singles
    Dmitriev, Kirill 14:00 Gawron, Marcin
  • Austria F2, Doubles
    Arvidsson I / Windahl D 14:00 Bodmer A / Kahoun J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Cabal J S / Farah R 14:00 Guccione C / SA A
  • Romania F7, Doubles
    Antonescu V / Dima D 14:00 Fortuna C / Grigelis L
  • Romania F7, Doubles
    Dubarenco M / Manafov V 14:00 Granollers-Pujol G / Vervoort M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Murray J / Peers J 14:00 Bambridge L / Broady L
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Radwanska, Agnieszka 14:00 Tomljanovic, Ajla
  • Belgium F4, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Merckx, Jonas
  • Padova, Italy
    Dellien, Hugo 14:00 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Remondina, Anna-Giulia 14:30 Lim, Alize
  • Germany F5, Singles
    Krawietz, Kevin 14:30 Lomacki, Piotr
  • Germany F5, Singles
    Meyer, Jan 14:30 Haenle, Pirmin
  • Italy F16, Singles
    Razborsek, Nik 14:30 Petrone, Alessandro
  • Prokuplje, Doubles W-C10-SRB-0...
    Perper A / Simion O G 14:30 Cabeza-Candela E / Nancarrow A
  • Spain F19, Singles
    Toledo Bague, Pol 14:30 Fournerie, Theo
  • Marburg, Germany
    Basic, Mirza 15:00 Khachanov, Karen
  • Torun, Doubles W-C25-POL-01A
    Borecka M / Vankova K 15:00 Domagala V / Wlodarczak K
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Niculescu, Monica 15:00 Cepelova, Jana
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Jankovic, Jelena 15:00 Rodina, Evgeniya
  • Italy F16, Singles
    Marcora, Roberto 15:00 Licciardi, Pietro
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Berdych, Tomas 15:15 Mahut, Nicolas
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Querrey, Sam 15:15 Federer, Roger
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Hsieh S-W / Pennetta F 15:15 Bogdan E / Halep S
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Kuznetsova, Svetlana 15:15 Pliskova, Kristyna
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Monfils, Gael 15:15 Mannarino, Adrian
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bryan B / Bryan M 15:15 Kretschmer G / Satschko A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Skupski K / Skupski N 15:15 Matkowski M / Zimonjic N
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Troicki, Viktor 15:15 Bedene, Aljaz
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Lindstedt R / Melzer J 15:15 Bhupathi M / Tipsarevic J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Linette M / Minella M 15:15 Babos T / Mladenovic K
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rosol, Lukas 15:15 Andujar, Pablo
  • Padova, Italy
    Cachin, Pedro 15:20 Hemery, Calvin
  • USA F21, Singles
    King, Darian 15:30 Thompson, Clay
  • USA F21, Singles
    Hiltzik, Jared 15:30 Aubone, Jean-Yves
  • USA F21, Singles
    Krueger, Mitchell 15:30 Santiago, Mico
  • USA F21, Singles
    Austin, Gonzales 15:30 Meister, Nicolas
  • USA F21, Singles
    Singh, Sanam 15:30 Chappell, Nick
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Cornet A / Krunic A 15:30 Hlavackova A / Hradecka L
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Lepchenko V / Mchale C 15:30 Arruabarrena L / Begu I-C
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Hobgarski, Katharina 15:30 Amanmuradova, Akgul
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Petkovic A / Rybarikova M 15:30 Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A
  • Denain, Doubles W-C25-FRA-17A
    Gamiz A / Garcia-Vidagany B 15:30 Mertens E / Soylu I
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Nara, Kurumi 15:30 Kvitova, Petra
  • Zeeland, Singles W-C15-NED-03A
    Sanchez, Ana Sofia 16:00 Lemoine, Quirine
  • Padova, Italy, Doubles
    Martin A / Podlipnik-Castillo H 16:00 Giacalone O / Napolitano S
  • La Possession (Reunion), Singl...
    Nanda Kumar, Asha 16:00 Bouzkova, Marie
  • USA F20, Singles
    Gomez, Emilio 16:00 Callahan, Hunter
  • USA F20, Singles
    Kamynin, Dmytro 16:00 HU, Nicholas S
  • USA F20, Singles
    Kryvonos, Nikita 16:00 Troy, Caleb
  • Germany F5, Singles
    Marterer, Maximilian 16:00 Otte, Oscar
  • Germany F5, Singles
    Fanselow, Sebastian 16:00 Ehrat, Sandro
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Oprandi, Romina 16:00 Vajdova, Natalia
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Fett, Jana 16:00 Shymanovich, Iryna
  • Marburg, Germany
    Langer, Nils 16:00 De Greef, Arthur
  • Belgium F4, Doubles
    Arneodo R / Barry S 16:00 Gonzalez Carrasco J M / Kelly D
  • Zeeland, Singles W-C15-NED-03A
    Rus, Arantxa 16:00 Santamaria, Sabrina
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Groenefeld A-L / Vandeweghe C 16:15 Brengle M / Maria T
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Dolgopolov, Alexandr 16:15 Karlovic, Ivo
  • Torun, Doubles W-C25-POL-01A
    Gorgodze E / Shapatava S 16:30 Dinu C / Kvatsabaia S
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Garcia-Lopez G / Jaziri M 16:30 Daniell M / Demoliner M
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Klaffner, Melanie 16:30 Piter, Katarzyna
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Erlich J / Petzschner P 16:30 Huey T C / Lipsky S
  • Italy F16, Doubles
    Borgo F / Volante M 16:30 Bonadio R / Della Tommasina D
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Ebden M / Ward J 16:30 Gabashvili T / LU Y H
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Brown, Dustin 16:45 Nadal, Rafael
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Tsonga, Jo-Wilfried 16:45 Ramos Vinolas, Albert
  • Denain, Doubles W-C25-FRA-17A
    Knoll X / Molinero F 17:00 Rodriguez V / Zacarias M
  • USA F21, Singles
    Carter, Andrew 17:00 Sandgren, Tennys
  • USA F21, Singles
    Mcdonald, Mackenzie 17:00 Clark, Zeke
  • USA F21, Singles
    Rubin, Noah 17:00 Cunha, Henrique
  • USA F20, Singles
    Catanzariti, A J 17:00 Mcnally, John
  • Colombia F4, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 17:00 Mena, Facundo
  • Colombia F4, Singles
    Olivares, Jose 17:00 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Germany F5, Doubles
    Polonskiy I / Sabanin Y 17:00 Glancy D / Haenle P
  • France F12, Singles
    Zhang, Zhizhen 17:00 Sakharov, Gleb
  • Netherlands F3, Doubles
    Dankl T-M / Novak D 17:30 Banes M / Neis F
  • Zeeland, Doubles W-C15-NED-03A
    Van De Velde B / Van Der Meet A 17:30 Perrin C / Sotnikova A
  • Padova, Italy
    Volandri, Filippo 17:30 Gaio, Federico
  • USA F20, Singles
    Halebian, Alexios 17:30 DI Feo, Hugo
  • USA F20, Singles
    Volfson, David 17:30 Torpegaard, Mikael
  • USA F20, Singles
    Silverman, Cameron 17:30 Juneau, Isade
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Daniel, Jaeda 17:30 Oyen, Sofie
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Parazinskaite, Akvile 17:30 Geukens, Britt
  • Brussels, Doubles W-C10-BEL-01...
    Boeykens E / Michiels M 17:30 Distelmans S / Scholsen H
  • Brussels, Doubles W-C10-BEL-01...
    Smirnova A / Smirnova V 17:30 Wagemaker M / Wikkerink J
  • Germany F5, Singles
    Trongcharoenchaikul, Wishaya 17:30 Fallert, Florian
  • France F12, Doubles
    Lamasine T / Teixeira M 17:30 Lozano D / Musialek A
  • France F12, Doubles
    Doumbia S / Reboul F 17:30 Laurent Y / Lestienne C
  • Spain F19, Doubles
    Eros T / Kobelt P 17:30 Diez S / Mardones B
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Lottner, Antonia 18:00 Grabher, Julia
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rodionova AN / Rodionova AR 18:00 Barthel M / Kichenok L
  • Marburg, Germany
    Brands, Daniel 18:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Torun, Doubles W-C25-POL-01A
    Kennel K / Kolar N 18:00 Frech M / Lehnert K M
  • Italy F16, Doubles
    Licciardi P / Maccari F 18:00 Lipovsek Puches T / Martinez M N
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Jurak D / Konjuh A 18:00 Kops-Jones R / Spears A
  • El Paso, Singles W-C25-USA-11A
    Halbauer, Ellie 18:00 Marand, Sanaz
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Konta J / Sanchez M 18:00 Chan H-C / Van Uytvanck A
  • Germany F5, Singles
    Raspudic, Franjo 18:00 Mijic, Ivo
  • Stuttgart-Vaihingen, Doubles W...
    Daniels C / Klemenschits S 18:00 Schaefer A / Zimmermann K
  • El Paso, Singles W-C25-USA-11A
    Mckenzie, Kylie 18:00 Anderson, Robin
  • El Paso, Singles W-C25-USA-11A
    Sanders, Storm 18:00 Simmonds, Chanel
  • El Paso, Singles W-C25-USA-11A
    Townsend, Taylor 18:00 Loeb, Jamie
  • Belgium F4, Doubles
    Johnson H / Johnson Y 18:00 Gille S / Merckx J
  • Marburg, Germany, Doubles
    Kamke T / Stadler S 18:20 Jebavy R / Satral J
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Zaniewska, Sandra 18:30 Badosa Gibert, Paula
  • Colombia F4, Singles
    Struvay, Eduardo 18:30 Gomez, Juan Sebastian
  • Colombia F4, Singles
    Zornosa, Steffen 18:30 Gomez, Alejandro
  • Netherlands F3, Doubles
    Lootsma N / Westerhof B 19:00 Prashanth N V S / Zednik J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Davis L / Nara K 19:00 Wang Y / Zhang K-L
  • USA F20, Singles
    Uspensky, Dennis 19:00 Rybakov, Alex
  • USA F20, Doubles
    Callahan H / Pollanen H 19:00 Harrington H / Pasha N
  • France F12, Singles
    Guez, David 19:00 Cayre, Paul
  • Canada F4, Singles
    Sarmiento, Raymond 19:00 Reid, Matt
  • Canada F4, Singles
    Johnson, Eric 19:00 Hach Verdugo, Hans
  • Canada F4, Singles
    Hobbs, Roy 19:00 Bester, Philip
  • Zeeland, Doubles W-C15-NED-03A
    Pigossi L / Pirazhenka S 19:00 Kerkhove L / Lemoine Q
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Momkoonthod, Tamachan 19:30 Gibson, Aimee
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kuznetsova, Varvara 19:30 Zhuravleva, Angelina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Malykh, Polina 19:30 Malikova, Katya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Huber, Luisa Marie 19:30 Sharma, Astra
  • El Paso, Singles W-C25-USA-11A
    Hibi, Mayo 19:30 Albanese, Lauren
  • El Paso, Singles W-C25-USA-11A
    Guarachi, Alexa 19:30 Brady, Jennifer
  • El Paso, Singles W-C25-USA-11A
    Elie, Jennifer 19:30 Zhao, Carol
  • El Paso, Singles W-C25-USA-11A
    Manasse, Maegan 19:30 Gilchrist, Nadja
  • Colombia F4, Doubles
    Olivares J / Varillas Patino-Samudio J P 20:00 Mena F / Montero J
  • Padova, Italy
    Cecchinato, Marco 20:30 Lee, Duck Hee
  • USA F20, Doubles
    Juneau I / Monette S 20:30 Halebian A / Vinsant S
  • USA F20, Doubles
    Arconada J / Catanzariti A 20:30 Kamynin D / Kryvonos N
  • Canada F4, Singles
    Seeberger, Matt 20:30 Schnur, Brayden
  • Canada F4, Singles
    Wang, Johnny 20:30 Quigley, Eric
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stotyka, Veronika 21:00 Singh, Ojasvinee
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sakchatchawan, Chatchaya 21:00 Intert, Amelie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hofer, Verena 21:00 Sizikova, Yana
  • El Paso, Doubles W-C25-USA-11A
    Moore J / Simmonds C 21:00 Carruthers S / Fuentes C
  • El Paso, Doubles W-C25-USA-11A
    Sanders S / Weinhold A 21:00 Loeb J / Marand S
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Guttormsen, Karyn 21:00 Cho, I-Hsuan
  • Colombia F4, Doubles
    Bendeck J D / Gomez A 21:30 Sanchez Montemayor M / Zornosa S
  • Canada F4, Singles
    Wolmarans, Fritz 22:00 Kryvchun, Kyryll
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Abou Zekry O / Kordolaimi E 22:30 Dixon G / Gibson A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Momkoonthod T / Plipuech P 22:30 Malykh P / Sharma A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Malikova K 22:30 Peddi Reddy S V / Sizikova Y
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Costa Melgar C / Zhuravleva A 22:30 Huber L M / Intert A
  • El Paso, Doubles W-C25-USA-11A
    Muhammad A / Townsend T 22:30 Anderson R / Manasse M
  • El Paso, Doubles W-C25-USA-11A
    Morozova A / Totka N 22:30 Brady J / Guarachi Mathison A
  • Canada F4, Doubles
    Nicholas H / Sarmiento R 23:00 Crowley K-P / Hach Verdugo H

ESPN-ova geografija: Gruzija je u Americi

Fudbal

Posle serije kikseva vezano za poznavanje fudbalskih pravila i činjenica, poznata američka TV stanica ispisala je da je Španija savladala Džordžiju, a ne Gruziju

Gruzija - Španija

Gruzija ili Džordžija

Američka sportska TV stanica ESPN već se u nekoliko navrata pošteno osramotila neznanjem o fudbalu, a novim gafom pokazala da joj problem ne predstavlja samo sport već i geografija.

U kvalifikacionoj utakmici za Svetsko prvenstvo 2014. između Gruzije i Španije ESPN je nakon pobedničkog pogotka Soldada na grafici ispisao Georgia - Spain. No ništa ne bi bilo sporno da pored Gruzije (Georgia) nije stajala američka zastava što je utakmici dalo sasvim novi kontekst.

Prema ESPN-u Španci su se do 86. minute pošteno namučili protiv američke savezne države Džordžije, a ne bivše države - članice Sovjetskog Saveza. Domaća reprezentacija ipak je poraz doživela u Tbilisiju, a ne u glavnom gradu Atlanti, kako bi možda novinarska ekipa ESPN-a pomislila.

Podsetimo se nekih od gafova, američka TV stanica već je 'briljirala' svojim grafikama uvrstivši Benzemu i Iguaina u Barcelonu, zamenila brazilskog i portugalskog Ronalda, ali i upitala kkavu će igru Leo Mesi pružiti na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ova rezolucija apsolutno ne treba nikome osim članicama SB UN da bi se međusobno sporile Dušan Janjić, politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!