• Kyoto, Japan
    Uchiyama, Yasutaka 1 6 6 5 1 1 Kapas, Andriej 2 4 7 7 2 2
  • Australia F1, Singles
    Klein, Brydan 2 6 6 7 2 2 Barton, Matthew 1 4 7 5 1 1
  • Acapulco, Mexico
    Sharapova, Maria 2 6 4 6 2 2 Rybarikova, Magdalena 1 1 6 2 1 1
  • Acapulco, Mexico, Doubles
    RAE J / Smith A 0 4 1 0 Bertens K / Larsson J 1 6 0 1
  • Clare, Singles W-C15-AUS-03A
    Wang, Yan 0 4 0 Ayukawa, Mana 0 4 0
  • Acapulco, Mexico, Doubles
    Hank T / Sanchez M 0 0 0 Fyrstenberg M / Gonzalez S 0 4 0
  • Acapulco, Mexico
    Karlovic, Ivo 04:40 Harrison, Ryan
  • Kyoto, Japan
    Soeda, GO 04:55 Przysiezny, Michal
  • Acapulco, Mexico
    Tomic, Bernard 05:30 Ferrer, David
  • Kyoto, Japan
    Moriya, Hiroki 06:00 Ito, Tatsuma
  • Australia F1, Doubles
    De Waard S / O'Connell C 06:00 Ball C / Reid M
  • Kolkata, India
    Duckworth, James 06:30 Bemelmans, Ruben
  • Aurangabad, Singles W-C25-IND-...
    Han, Xinyun 06:30 Naydenova, Aleksandrina
  • Kolkata, India
    Chen, TI 06:30 Albot, Radu
  • Kyoto, Japan
    Kondo, Hiroki 07:20 Millman, John
  • Clare, Doubles W-C15-AUS-03A
    Elie J / Moore J 07:30 Ayukawa M / Takahata K
  • Iran F5, Singles
    Dubinski, Artur 07:30 Marie, Jules
  • Kolkata, India, Doubles
    Bemelmans R / Bozoljac I 07:50 Devvarman S / Nedunchezhiyan J
  • Kolkata, India, Doubles
    Duckworth J / Saville L 07:50 Chen T / Lopez-Perez E
  • Aurangabad, Singles W-C25-IND-...
    Jakupovic, Dalila 08:00 Benoit, Marie
  • Turkey F8, Singles
    Stebe, Cedrik-Marcel 08:00 Tybar, Maxim
  • Turkey F8, Singles
    Ratniuk, Maxim 08:00 Deviatiarov, Marat
  • Turkey F8, Singles
    Woerner, Paul 08:00 Konecny, Michal
  • Turkey F8, Singles
    Vorster, Tucker 08:00 Agabigun, Sarp
  • Turkey F8, Singles
    Mridha, Jonathan 08:00 Erun, Fatih Taha
  • Turkey F8, Singles
    Chanakira, Tinotenda 08:00 EL Mihdawy, Adam
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Piskun, Oleksandra 08:00 Shymanovich, Iryna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Rosca, Ioana Loredana 08:00 Wienerova, Lenka
  • Kyoto, Japan, Doubles
    Soeda G / Uchiyama Y 08:40 Singh K / Whittington A
  • Egypt F7, Singles
    Pospisil, Jaroslav 09:00 Sabry, Sherif
  • Egypt F7, Singles
    Tepavac, Marko 09:00 Neuchrist, Maximilian
  • Egypt F7, Singles
    Maamoun, Karim-Mohamed 09:00 Brunner, Pascal
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kairi, Angeliki 09:00 Kushkhova, Aminat
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Terziyska, Julia 09:00 Aksu, Ayla
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Luangnam, Nudnida 09:00 Hruba, Marina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sun, XU Liu 09:00 Cadar, Elena Teodora
  • Saint-Petersburg, Singles W-C5...
    Saidova, Shakhlo 09:00 Dolonc, Vesna
  • Saint-Petersburg, Singles W-C5...
    Burger, Cindy 09:00 Sasnovich, Aliaksandra
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Vajdova, Nikola 09:30 Hattingh, Ilze
  • Tunisia F7, Singles
    Bauvy, Romain 09:30 Solberg, Christoffer
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Malikova, Tereza 09:30 Koehler, Maria Joao
  • Tunisia F7, Singles
    Tabatruong, Maxime 09:30 Jankovits, Yannick
  • Iran F5, Singles
    Ivashka, Ilya 09:30 Zemlja, Grega
  • Turkey F8, Singles
    Baltensperger, Raphael 09:30 Haerteis, Johannes
  • Turkey F8, Singles
    Kobelt, Peter 09:30 Kirche, Leonardo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Evtimova, Dia 09:30 Cheli, Camille
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Sezer, Melis 09:30 Rinaldo Persson, Kajsa
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Cengiz, Berfu 09:30 Eraydin, Basak
  • Kyoto, Japan, Doubles
    Mitchell B / Thompson J 10:00 Katayama S / Sato B
  • Palmanova (Mallorca), Singles...
    Bukta, Agnes 10:00 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Egypt F7, Singles
    Sillanpaa, Henrik 10:30 Gabb, Richard
  • Egypt F7, Doubles
    Badanov D / Surchenko D 10:30 Liniger J / Von Massow G
  • Saint-Petersburg, Singles W-C5...
    Tig, Patricia Maria 10:30 Vrljic, Ana
  • Saint-Petersburg, Singles W-C5...
    Jorovic, Ivana 10:30 Ostapenko, Jelena
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Novoselova P / Shymanovich I 11:00 Folts A / Lister C
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Tanielian, Clara 11:00 Klasen, Anna
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    De Bernardi, Clothilde 11:00 Vajdova, Natalia
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Stephenson, Francesca 11:00 Belenova, Elena
  • Egypt F7, Doubles
    Cagnina J / Maamoun K-M 11:00 Miedler L / Neuchrist M
  • Macon, Singles W-C10-FRA-06A
    Oyen, Sofie 11:00 Partaud, Marine
  • Iran F5, Doubles
    Munoz-Abreu J / Vervoort M 11:30 Inzerillo J / Marie J
  • Palmanova (Mallorca), Singles...
    Boualem, Josephine 11:30 Samir, Sandra
  • Dubai, UAE, Doubles
    Bopanna R / Nestor D 11:30 Rojer J-J / Tecau H
  • Turkey F8, Doubles
    Assuncao Garla F / Ergeneman G 12:00 GAO X / Ouyang B
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Dmitrieva K / Zubkova A 12:00 Cheli C / Pinto G
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C5...
    Ozgen P / Pirazhenka S 12:00 Foretz S / Vrljic A
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C5...
    Golubic V / Sasnovich A 12:00 Gasparyan M / Tarasova A
  • Turkey F8, Doubles
    EL Mihdawy A / Voinea C F 12:00 Anguelov C / Jhun A
  • Turkey F8, Doubles
    Haerteis J / Wagner H 12:00 Kirche L / Wolmarans F
  • Turkey F8, Doubles
    Agabigun S / Erun F T 12:00 Sentay A / Yalcinkale B
  • Turkey F8, Doubles
    Fayziev S / Metreveli A 12:00 Kiuamov T / Ratniuk M
  • Beinasco, Singles W-C25-ITA-01...
    Knoll, Xenia 12:00 Kucova, Kristina
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Sezer M / Wienerova L 12:00 Eraydin B / Poikajarvi R
  • Portugal F1, Singles
    Vega Hernandez, David 12:00 Boutillier, Remi
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Matviyenko L / Piskun O 12:30 Kajevic E / Tomey E
  • Aurangabad, Doubles W-C25-IND-...
    LEE Y-H / Wongteanchai V 12:30 HSU C-W / Lee P-C
  • Cherbourg, France
    Gombos, Norbert 12:30 Teixeira, Maxime
  • Macon, Singles W-C10-FRA-06A
    Laisne, Kinnie 12:30 Hobgarski, Katharina
  • Spain F5, Singles
    Kontinen, Micke 12:30 Chazal, Maxime
  • Palmanova (Mallorca), Doubles...
    Grajdek K-A / Parazinskaite A 13:00 Bara I M / Bukta A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Terziyska J 13:00 Cheapchandej P / Luangnam N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Aksu A / Topsel M 13:00 Koek M / Wikkerink J
  • Portugal F1, Singles
    Ubiergo, Jordan 13:00 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Ostlund F / Rinaldo Persson K 13:30 Lemmens E / Tiel E
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Buzean D / Gulman Y 13:30 Gjorcheska L / Kawasaki Y
  • Cherbourg, France
    Kravchuk, Konstantin 13:50 Authom, Maxime
  • Dubai, UAE
    Coric, Borna 14:00 Federer, Roger
  • Macon, Singles W-C10-FRA-06A
    Wacanno, Eva 14:00 Fridman, Olga
  • Spain F5, Singles
    Ramirez Hidalgo, Ruben 14:00 Granollers-Pujol, Gerard
  • Beinasco, Singles W-C25-ITA-01...
    Caregaro, Martina 14:00 Krejcikova, Barbora
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Dinu C / Rosca I L 14:00 Kotelesova B / Zimmermann K
  • Italy F2, Singles
    Halys, Quentin 14:00 Barry, Sam
  • Italy F2, Singles
    Galovic, Viktor 14:00 Frigerio, Lorenzo
  • Portugal F1, Singles
    Machado, Rui 14:00 Masur, Daniel
  • Tunisia F7, Doubles
    Fortuna C / Giacalone O 14:30 Solberg C / Solberg R
  • Tunisia F7, Doubles
    Milovic Z / Vellodi K 14:30 Bellier A / Kanar J
  • Tunisia F7, Doubles
    Caruso S / Massara A 14:30 Sabanov I / Sabanov M
  • Doha, Qatar
    Suarez Navarro, Carla 14:30 Safarova, Lucie
  • Chile F2, Singles
    Malla, Bastian 15:00 Beretta, Duilio
  • Cherbourg, France, Doubles
    Michon A / Teixeira M 15:10 Skupski K / Skupski N
  • Doha, Qatar, Doubles
    Kops-Jones R / Spears A 15:30 Makarova E / Vesnina E
  • Italy F2, Singles
    Trevisan, Matteo 15:30 Bester, Philip
  • Doha, Qatar
    Williams, Venus 15:45 Azarenka, Victoria
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Andrianjafitrimo T / Salas E 16:00 Kuzmova V / Schmiedlova K
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Van Der Meij C / Vogelsang E 16:00 Scholsen H / Tanielian C
  • Dubai, UAE
    Djokovic, Novak 16:00 Berdych, Tomas
  • Macon, Singles W-C10-FRA-06A
    Ghesquiere, Celine 16:00 Haas, Sina
  • Portugal F1, Singles
    Ward, Alexander 16:00 Pavic, Mate
  • Portugal F1, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 16:00 Deus N / Sousa P
  • USA F9, Singles
    Smith, Connor 16:00 Maden, Yannick
  • Chile F2, Singles
    Marti, Javier 16:30 Samper-Montana, Jordi
  • USA F9, Singles
    Van Der Duim, Antal 16:30 Mena, Facundo
  • USA F9, Singles
    Turini, Thales 16:30 Folie, Alexandre
  • Doha, Qatar, Doubles
    Hsieh S-W / Mirza S 17:00 Chan H-C / Dellacqua C
  • Spain F5, Doubles
    Esteve Lobato E / Werner J-M 17:00 Igoshin A / Martos Gornes S
  • Beinasco, Doubles W-C25-ITA-01...
    Knoll X / Matteucci A 17:00 Schuurs D / Seguel D
  • Italy F2, Singles
    Barrere, Gregoire 17:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Italy F2, Doubles
    Arends S / Lootsma N 17:00 Barry S / Galovic V
  • Cherbourg, France
    De Schepper, Kenny 17:00 Paire, Benoit
  • Acapulco, Mexico, Doubles
    Dodig I / Melo M 17:00 Cabal J S / Farah R
  • Acapulco, Mexico
    Nishikori, Kei 17:00 Anderson, Kevin
  • Acapulco, Mexico
    Bacsinszky, Timea 17:00 Karatantcheva, Sesil
  • Acapulco, Mexico, Doubles
    Hlavackova A / Hradecka L 17:00 Bogdan E / Melichar N
  • Acapulco, Mexico
    Sharapova, Maria 17:00 Garcia, Caroline
  • Dubai, UAE, Doubles
    Inglot D / Mergea F 17:20 Qureshi A U H / Zimonjic N
  • Macon, Doubles W-C10-FRA-06A
    Shinikova I / Wacanno E 17:30 Laisne K / Partaud M
  • Portugal F1, Doubles
    Geerts M / Masur D 17:30 Barbosa R / Tavares L
  • Buenos Aires, Argentina
    Monaco, Juan 17:50 Cuevas, Pablo
  • Chile F2, Doubles
    Aguilar J / Podlipnik-Castillo H 18:00 Cuevas M / Kicker N
  • USA F9, Singles
    Uspensky, Dennis 18:00 Aubone, Jean-Yves
  • Cherbourg, France
    Arnaboldi, Andrea 19:00 Couacaud, Enzo
  • Panama F1, Singles
    Endara, Ivan 20:00 Trinker, Bastian
  • Buenos Aires, Argentina
    Almagro, Nicholas 20:00 Robredo, Tommy
  • Cherbourg, France, Doubles
    Junaid R / Shamasdin A 20:20 Daniell M / De Schepper K
  • USA F9, Doubles
    Matos R / Magalhaes Hueb De Menezes J L 21:00 Sant'Anna B / Turini T
  • Panama F1, Singles
    King, Darian 22:00 Peralta, Julio
  • Buenos Aires, Argentina
    Berlocq, Carlos 22:45 Rola, Blaz

ESPN-ova geografija: Gruzija je u Americi

Fudbal

Posle serije kikseva vezano za poznavanje fudbalskih pravila i činjenica, poznata američka TV stanica ispisala je da je Španija savladala Džordžiju, a ne Gruziju

Gruzija - Španija

Gruzija ili Džordžija

Američka sportska TV stanica ESPN već se u nekoliko navrata pošteno osramotila neznanjem o fudbalu, a novim gafom pokazala da joj problem ne predstavlja samo sport već i geografija.

U kvalifikacionoj utakmici za Svetsko prvenstvo 2014. između Gruzije i Španije ESPN je nakon pobedničkog pogotka Soldada na grafici ispisao Georgia - Spain. No ništa ne bi bilo sporno da pored Gruzije (Georgia) nije stajala američka zastava što je utakmici dalo sasvim novi kontekst.

Prema ESPN-u Španci su se do 86. minute pošteno namučili protiv američke savezne države Džordžije, a ne bivše države - članice Sovjetskog Saveza. Domaća reprezentacija ipak je poraz doživela u Tbilisiju, a ne u glavnom gradu Atlanti, kako bi možda novinarska ekipa ESPN-a pomislila.

Podsetimo se nekih od gafova, američka TV stanica već je 'briljirala' svojim grafikama uvrstivši Benzemu i Iguaina u Barcelonu, zamenila brazilskog i portugalskog Ronalda, ali i upitala kkavu će igru Leo Mesi pružiti na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ne treba isključiti mogućnost da je Šariću nuđena manja kazna pod uslovom da kompromituje Dačića Boža Spasić bivši visoki funkcioner DB

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!