• Kuwait F2, Singles
    Masur, Daniel 2 7 7 2 2 Pulgar-Garcia, Jaime 0 5 6 0 0
  • Toyota, Doubles W-C75-JPN-02A
    Aoyama S / Namigata J 0 3 0 0 Hozumi E / Ninomiya M 1 6 1 1
  • Cyprus F2, Doubles
    Bortolotti M / Crepaldi E 0 5 0 0 Clayton S / Gabb R 1 7 3 1
  • Kuwait F3, Singles Qualifying
    Stucker, Raphael 0 2 1 0 Pfannes, Simon 1 6 2 1
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pribylova, Anastasia 0 2 0 Stojanovic, Nina 1 6 1
  • Kuwait F3, Singles Qualifying
    De Montfalcon, Maxime 0 2 0 Wirlend, Dominik 1 6 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-42A
    Skamlova, Chantal 0 3 0 Schmiedlova, Kristina 0 4 0
  • Egypt F33, Singles
    Safwat, Mohamed 1 6 1 Bonadio, Riccardo 0 4 0
  • Egypt F33, Singles
    Jomby, Tom 0 5 0 Salaba, Libor 0 3 0
  • Kuwait F3, Singles Qualifying
    Hallak, Tamim 10:00 Cappeau, Guillaume
  • Kuwait F3, Singles Qualifying
    Al-Qallaf, Ali 10:00 Mohan, Govind
  • Nules, Singles W-C10-ESP-21A
    Carreras, Amanda 10:00 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Turkey F41, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 10:00 Semrajc, Janez
  • Tunisia F8, Singles
    Perez Sanz, David 10:00 Escoffier, Antoine
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-06A
    Melichar, Nicole 10:00 Dzalamidze, Natela
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-06A
    Korashvili, Oleksandra 10:00 Tomova, Viktoriya
  • Cyprus F2, Singles
    Lokoli, Laurent 10:10 Sikora, Adrian
  • Kuwait F3, Singles Qualifying
    Capel, Carlos 10:15 Inui, Yuichiro
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lukic, Vojislava 10:30 Benoit, Marie
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-42A
    Alibalic, Nina 10:30 Bara, Irina Maria
  • Kuwait F3, Singles Qualifying
    Patil, Saurabh 10:40 Portales, Nino
  • Zawada (near Opole), Singles W...
    Dodin, Oceane 11:00 Kalinina, Anhelina
  • Nules, Singles W-C10-ESP-21A
    Saez Larra, Olga 11:30 Ozga, Justine
  • Turkey F41, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 11:30 Choinski, Jan
  • Tunisia F8, Singles
    Bettles, Andrew 11:30 Jankovits, Yannick
  • Cyprus F2, Singles
    Chrysochos, Petros 11:40 Djere, Laslo
  • Kuwait F2, Doubles
    Mitsuhashi J / Nakamura R 12:00 Geerts M / Masur D
  • Casablanca, Singles W-C10-MAR-...
    Konig, Pia 12:00 Dentoni, Corinna
  • Egypt F33, Doubles
    Sabry S / Safwat M 12:00 Blecha J / Brunner P
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-06A
    Michiels M / Van Der Sypt E 12:00 Dzalamidze N / Korashvili O
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Stojanovic N 12:30 Mikheeva A / Pradova M
  • Zawada (near Opole), Singles W...
    Ostapenko, Jelena 13:00 Kostova, Elitsa
  • Turkey F41, Doubles
    Adanali M / Celikbilek A 13:00 Wunner M / Zynga L
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-42A
    Kostic N / Skamlova C 13:00 Fomina A / Gorgodze E
  • Tunisia F8, Doubles
    Domingues J / Gaspar Murta A 13:00 Ribeiro Navarrete S / Vivero Gonzalez P
  • Morocco F6, Singles
    Tabatruong, Maxime 13:20 Werner, Jean-Marc
  • Morocco F6, Doubles
    Baranski P / Wojnar B 13:30 Ouahab L / Saber M
  • Montevideo, Uruguay
    Quinzi, Gianluigi 14:00 Cachin, Pedro
  • Montevideo, Uruguay
    Molteni, Andres 14:00 Arguello, Facundo
  • Montevideo, Uruguay
    Samper-Montana, Jordi 14:00 Dellien, Hugo
  • Montevideo, Uruguay
    Cuevas, Pablo 14:00 Jarry, Nicolas
  • Andria, Italy, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 14:30 Jebavy R / Siljestrom A
  • Asuncion, Singles W-C50-PAR-01...
    Pivovarova, Anastasia 15:00 Botto, Bianca
  • Zawada (near Opole), Doubles W...
    Muchova K / Chmelinova G 15:00 Kalinina A / Shkudun A
  • Davis Cup Double Matches
    Benneteau J / Gasquet R 15:30 Chiudinelli M / Lammer M
  • Chile F7, Singles
    Agamenone, Franco 15:30 Sborowitz, Matias
  • Asuncion, Singles W-C50-PAR-01...
    Gonzalez, Montserrat 16:00 Molinero, Florencia
  • Colombia F8, Singles
    Zeballos, Federico 16:00 Struvay, Eduardo
  • Asuncion, Singles W-C50-PAR-01...
    Pivovarova, Anastasia 16:00 Botto, Bianca
  • Montevideo, Uruguay, Doubles
    Jarry N / Lama G 16:10 Behar A / Quinzi G
  • Montevideo, Uruguay, Doubles
    Cuevas M / Cuevas P 16:10 Leite W / Miele A
  • Andria, Italy
    Berankis, Ricardas 16:30 Berrer, Michael
  • USA F32, Singles
    Fournerie, Theo 17:00 Shabaz, Michael
  • USA F32, Singles
    Shane, Justin 17:00 Mclachlan, Ben
  • Colombia F8, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 17:30 Mantilla F / Zeballos F
  • Lima, Peru
    Pella, Guido 18:30 Saez, Juan Carlos
  • Andria, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 18:30 Kravchuk, Konstantin
  • Tour Finals, Sao Paulo, Brazil
    Schwartzman, Diego Sebastian 19:00 Bolelli, Simone
  • Lima, Peru
    Hernandez, Jose 19:50 Kubler, Jason
  • Tour Finals, Sao Paulo, Brazil
    Estrella Burgos, Victor 21:00 Clezar, Guilherme
  • Lima, Peru, Doubles
    Demoliner M / Maytin R 21:20 Galdos S / Pella G

Fudbaleri Koreje na penale eliminisali Britaniju

Fudbal

Autor:

Južna Koreja se u polufinalu, 7. avgusta u Mančesteru, sastaje sa Brazilom, a drugi polufinalni par čine Japan i Meksiko, koji istog dana igraju u Londonu

Koreja

KARDIF - Fudbalska reprezentacija Južne Koreje plasirala se u polufinale olimpijskog turnira pošto je u subotu veče u Kardifu, u preostaloj četvrtfinalnoj utakmici, savladala domaću selekciju Velike Britanije boljim izvođenjem penala sa 5:4.

U regularnom toku i posle produžetaka susret je završen nerešeno 1:1 (1:1, 0:0).

Azijska reprezentacija povela je golom Đija u 29, a izjednačio je Remzi u 36. minutu.

Južna Koreja se u polufinalu, 7. avgusta u Mančesteru, sastaje sa Brazilom, a drugi polufinalni par čine Japan i Meksiko, koji istog dana igraju u Londonu.

Ranije je Japan pobedio Egipat sa 3:0, Meksiko je bio bolji od Senegala posle produžetaka - 4:2, dok je Brazil savladao Honduras sa 3:2.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Nikada nećemo uvesti sankcije Rusiji, niti razmatramo tu mogućnost Slavenko Terzić ambasador Srbije u Rusiji

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!