• Australian Open, Melbourne, Au...
    Bouchard, Eugenie 0 3 2 0 0 Sharapova, Maria 2 6 6 2 2
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Goerges J / Groenefeld A-L 1 6 2 1 Bertens K / Larsson J 0 2 1 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Chan H-C / Murray J 1 6 2 1 Hlavackova A / Peya A 0 3 1 0
  • Hong Kong, Hong Kong
    Edmund, Kyle 0 1 0 Albot, Radu 0 2 0
  • Hong Kong, Hong Kong
    Ebden, Matthew 0 2 0 Sugita, Yuichi 0 2 0
  • Hong Kong, Hong Kong
    Wang, Jimmy 0 0 0 WU, DI 0 3 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Berdych, Tomas 04:10 Nadal, Rafael
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Jans-Ignacik K / Klepac A 04:50 Chan Y J / Zheng J
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Lopez F / Mirnyi M 05:00 Dodig I / Melo M
  • Hong Kong, Hong Kong
    Berankis, Ricardas 05:20 Myneni, Saketh
  • Hong Kong, Hong Kong
    Devvarman, Somdev 05:20 Bhambri, Yuki
  • Hong Kong, Hong Kong
    Duckworth, James 05:20 Eysseric, Jonathan
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Makarova E / Vesnina E 05:20 Mattek-Sands B / Safarova L
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Mladenovic K / Nestor D 05:30 Krajicek M / Mergea F
  • Kazakhstan F2, Singles
    Kravchenko, Pavel 06:00 Ratniuk, Maxim
  • Kazakhstan F2, Singles
    Karasyov, Ivan 06:00 Badanov, Dmytro
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Petzschner P / Wong H K 06:30 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Gavrilova D / Saville L 06:35 Srebotnik K / Melo M
  • Hong Kong, Hong Kong
    HO, Chih-Jen 06:40 Kavcic, Blaz
  • Hong Kong, Hong Kong
    Chen, TI 06:40 Nishioka, Yoshihito
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Ainitdinova, Gozal 07:00 Wacanno, Eva
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Helbet, Julia 07:00 Shlomo, Keren
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Tymofeyeva, Alisa 07:00 Sabalenka, Aryna
  • Kazakhstan F2, Singles
    Khomich, Aleksei 07:00 Shofayziyev, Shonigmatjon
  • Kazakhstan F2, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 07:30 Yevseyev, Denis
  • Kazakhstan F2, Singles
    Smirnov, Artem 07:30 Fayziev, Sanjar
  • Iran F3, Singles
    Khaledan, Shahin 07:45 Mardones, Bruno
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Hsieh C-P / YI C-H 07:50 LI H / Wang J
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Gong M-X / Peng H-Y 08:00 Desein N / Ebden M
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Huang L-C / Sugita Y 08:00 Moser F / Sharan D
  • Iran F3, Singles
    Hung, Jui-Chen 08:00 Linzer, Michael
  • Iran F3, Singles
    Bortolotti, Marco 08:00 Madanchi, Amirvala
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Klyueva, Ekaterina 08:30 Sakalouskaya, Vera
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Golubovskaya, Polina 08:30 Chikalkina, Anastasia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Gamarra Martins, Ingrid 08:30 Barzo, Lilla
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    LI, Yihong 08:30 Scholten, Nina-Isabella
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Ghitescu, Andreea 08:30 Fetecau, Irina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Tricarico, Arianna 08:30 Mekovec, Iva
  • Kazakhstan F2, Singles
    Duldaev, Daniyar 08:30 Bekimov, Kaysar
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Palkina, Ksenia 08:30 Shaydullina, Sabina
  • Egypt F3, Singles
    EL Sallaly, Akram 09:00 Zukas, Matias
  • Egypt F3, Singles
    Schutt, Leon 09:00 Janvier, Maxime
  • Egypt F3, Singles
    Filin, Pavel 09:00 Partl, Adrian
  • Egypt F3, Singles
    Hossam, Youssef 09:00 Yun, Jae Won
  • Kazakhstan F2, Singles
    Dubarenco, Maxim 09:00 Kedryuk, Alexey
  • Kazakhstan F2, Singles
    Shyla, Yaraslau 09:00 Elistratov, Evgeny
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sevastova, Anastasija 09:00 Silva, Eden
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 09:00 Hasegawa, Mami
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Denisenko, Valeriya 09:00 Miller, Nell
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Podlinska, Marcelina 09:00 Rohde-Moe, Caroline
  • Turkey F4, Singles
    Uzhylovsky, Vladimir 09:00 Vasilenko, Alexander
  • Turkey F4, Singles
    Shiga, Masato 09:00 Miedler, Lucas
  • Turkey F4, Singles
    Bellotti, Riccardo 09:00 Tagashira, Kento
  • Turkey F4, Singles
    Krawietz, Kevin 09:00 LI, Zhe
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Murray, Andy 09:15 Kyrgios, Nick
  • Iran F3, Singles
    Jecan, Mircea-Alexandru 09:15 Korovin, Mikhail
  • Iran F3, Singles
    Nadaf, Hamid Reza 09:30 Antonescu, Vasile
  • Iran F3, Singles
    Linge, Thomas 09:30 Musialek, Alexis
  • Tunisia F3, Singles
    Mugevicius, Lukas 09:30 Vilella Martinez, Mario
  • Tunisia F3, Singles
    Medvedev, Daniil 09:30 Safranek, Vaclav
  • Tunisia F3, Singles
    Nastasi, Ugo 09:30 Lazov, Alexander
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Hrabalova, Kristyna 09:30 Szlavikovics, Szabina
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Parres Azcoitia, Olga 09:30 Kairi, Angeliki
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Nakano, Yumi 09:30 Raszkiewicz, Eva
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Krejcikova, Barbora 10:00 Ostapenko, Jelena
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Marozava, Lidziya 10:00 Vrljic, Ana
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Vinogradova, Polina 10:00 Kalkenova, Sara
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Kalkenova, Karina 10:00 Yashina, Ekaterina
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Novikova, Polina 10:00 Novoselova, Polina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Kvatsabaia, Sofia 10:00 Shao, Yijia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Hofer, Verena 10:00 Kukharchuk, Nika
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Nunome, Chihiro 10:00 Carreras, Amanda
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Sezer, Melis 10:00 Landener, Hanna
  • Egypt F3, Singles
    NA, Jung-Woong 10:30 Fatic, Nerman
  • Egypt F3, Singles
    Lojda, Dusan 10:30 Ioannides, Constantinos
  • Egypt F3, Doubles
    Durguti B / Serdarusic N 10:30 Markovic G / Surchenko D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Papamichail D / Rosatello C 10:30 Eklund M N / Hsu C-W
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Drew J / Stadler N 10:30 Bruzzone G / Geukens B
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Karregat D / Van Der Meij C 10:30 Dyba M / Paczena D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Stresnakova K / Suhail U 10:30 Komardina A / Naydenova A
  • Kazakhstan F2, Singles
    Kolobaev, Nikolay 10:30 Mamyr, Bolat
  • Kazakhstan F2, Singles
    Elgin, Michail 10:30 Vasilevski, Andrei
  • Turkey F4, Singles
    Sakharov, Gleb 10:30 Chiu, YU Hsiang
  • Turkey F4, Singles
    Severino, Carlos Eduardo 10:30 Fournerie, Theo
  • Turkey F4, Singles
    Choinski, Jan 10:30 Milojevic, Nikola
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Klepac A / Guccione C 10:45 Dellacqua C / Peers J
  • Iran F3, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 11:00 Boluda-Purkiss, Carlos
  • Iran F3, Doubles
    Inzerillo J / Vaisse M 11:00 Alekseenko V / Madanchi A
  • Tunisia F3, Singles
    Ghedin, Riccardo 11:00 Cutuli, Mirko
  • Tunisia F3, Singles
    Rondoni, Pietro 11:00 Cappeau, Guillaume
  • Tunisia F3, Singles
    Mager, Gianluca 11:00 Watanuki, Yusuke
  • Tunisia F3, Singles
    Basso, Andrea 11:00 Conkic, Petar
  • Tunisia F3, Singles
    Saito, Takashi 11:00 Mikos, Konstantinos
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Argyelan, Csilla 11:00 Scholsen, Helene
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    Kocher, Imane 11:00 Loughlan, Anna
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    Boeykens, Elyne 11:00 Whybourn, Lisa
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    Christie, Freya 11:00 Cecil, Mallory
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    Simpson, Jessica 11:00 Horsfall, Holly
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    Chobanyan, Lusine 11:00 Ruse, Elena Gabriela
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    EL Sayed, Yasmina 11:00 Walker, Alexandra
  • France F3, Singles
    Mertens, Yannick 11:00 Grigelis, Laurynas
  • France F3, Singles
    Barrere, Gregoire 11:00 Favrot, Alexandre
  • France F3, Singles
    Tabatruong, Maxime 11:00 Authom, Maxime
  • Spain F1, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 11:00 Ubiergo, Jordan
  • Spain F1, Singles
    Esteve Lobato, Eduard 11:00 Panfil, Grzegorz
  • Spain F1, Singles
    Eames, Jake 11:00 Giustino, Lorenzo
  • Spain F1, Singles
    Giraldi Requena, Marcos 11:00 Stefanini, Jacopo
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Vogt, Stephanie 11:30 Melnikova, Marina
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Ryashko, Diana 11:30 Nazarova, Gyulnara
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Tarasova, Alena 11:30 Makhorkina, Anna
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Paquet, Chloe 11:30 Lekaj, Adrijana
  • Egypt F3, Doubles
    Klec I / Novak D 12:00 Konecny M / Partl A
  • Egypt F3, Doubles
    Filin P / Yatsyk Y 12:00 Garzelli F / Pradhan C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Flood E / Silva E 12:00 Gaydarzhi K / Intert A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Peddi Reddy S V / Tatachar Venugopal D 12:00 Rohde-Moe C / Yamamoto M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Chernetsova D / Piskun O 12:00 Michiels M / Van Der Sypt E
  • Turkey F4, Doubles
    Durmus D / Saveljev E 12:00 Miedler L / Neuchrist M
  • Turkey F4, Doubles
    BAR D / Erguden U B 12:00 Evangelisti A / Zecchinelli E
  • Turkey F4, Doubles
    Bellotti R / Urbanija M 12:00 Beran M / Reinwein S
  • Turkey F4, Doubles
    Sucevic L / Zgombic F Z 12:00 Ivanov V / Vasilenko A
  • Egypt F3, Doubles
    EL Sallaly A / Hossam Y 12:30 Fatic N / Zaninovic L
  • Iran F3, Doubles
    Antonescu V / Tatomir L G 12:30 Borsos G / Kellner A
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Zerbone, Jennifer 12:30 Dokei, Tomoko
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Collombon, Alix 12:30 Palmigiano, Francesca
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Ferrando, Cristiana 12:30 Njuki, Brenda
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Tanielian, Clara 12:30 Evtimova, Dia
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Fedosenkova G / Raszkiewicz E 12:30 Miyahara M / Yokota N
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Herdzelas D / Kerfs D 12:30 Nakano Y / Stamatova J
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    Niedmers, Nora 12:30 Nash, Serena
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    Lankri, Ofri 12:30 Mclelland, Louie
  • Great Britain F2, Singles
    Glancy, Daniel 12:30 Ward, Alexander
  • Great Britain F2, Singles
    Haenle, Pirmin 12:30 Rosenzweig, Nicolas
  • Great Britain F2, Singles
    Willis, Marcus 12:30 Salisbury, Joe
  • Great Britain F2, Singles
    Marsalek, James 12:30 Moore, Ewan
  • France F3, Singles
    Grenier, Hugo 12:30 Botzer, Bar Tzuf
  • France F3, Singles
    Jacq, Gregoire 12:30 Belot, Constantin
  • France F3, Singles
    Bauvy, Romain 12:30 Obry, Julien
  • Spain F1, Singles
    Hamou, Maxime 12:30 Lizariturry, Juan
  • Spain F1, Singles
    Taberner, Carlos 12:30 Roca Batalla, Oriol
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Belovukovic M / Selakovic N 13:00 Dinu C / Ghitescu A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Fetecau I / Gamarra Martins I 13:00 Chen S / LI Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Shatalova V / Tricarico A 13:00 Arshinkova P / Zheleva V
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Milosevic I / Mokrova V 13:00 Baranska A / Muntean V
  • Germany F4, Singles
    Sachko, Vitaliy 13:00 Laaksonen, Henri
  • Germany F4, Singles
    Ruepke, Lukas 13:00 Jaloviec, Marek
  • Egypt F3, Doubles
    Djere L / Lojda D 13:30 Janvier M / Majchrzak K
  • Egypt F3, Doubles
    NA J-W / Yun J W 13:30 Kaczynski K / Schutt L
  • Turkey F4, Singles
    Azkara, Ege Melih 13:30 Mclachlan, Ben
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Kerkhove, Lesley 14:00 Golubic, Viktorija
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Zanevska, Maryna 14:00 Peterson, Rebecca
  • Tunisia F3, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 14:00 Petrovic D / Wakita S
  • Tunisia F3, Doubles
    Caruso S / Massara A 14:00 Mugevicius L / Nastasi U
  • Tunisia F3, Doubles
    Lazov A / Medvedev D 14:00 Bonadio R / Sinicropi R
  • Tunisia F3, Doubles
    Blasko M / Safranek V 14:00 Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Njoze M / Zotova M 14:00 Bolkvadze M / Szlavikovics S
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Fernandes M / Gaspar C 14:00 Njiric S / Parres Azcoitia O
  • Great Britain F2, Singles
    Nejedly, Pavel 14:00 Griekspoor, Scott
  • Great Britain F2, Singles
    Roy, Matthieu 14:00 Aswat, Imran
  • Great Britain F2, Singles
    Milton, Joshua 14:00 Burton, Lewis
  • Great Britain F2, Singles
    Wunner, Matthias 14:00 Carter, Robert
  • Great Britain F2, Singles
    Arvidsson, Isak 14:00 Gabb, Richard
  • Great Britain F2, Singles
    Pauffley, Neil 14:00 Cox, Daniel
  • France F3, Singles
    Gigounon, Germain 14:00 Reuter, Yannik
  • France F3, Doubles
    Fortuna C / Grigelis L 14:00 Artunedo Martinavarr A / Barry S
  • France F3, Doubles
    Le Boulch T / Massa A 14:00 Barrere G / Peliwo F
  • Germany F4, Singles
    Fallert, Florian 14:30 Otte, Oscar
  • Germany F4, Doubles
    Haerteis J / Marterer M 14:30 Kolar Z / Kuncik J
  • Spain F1, Singles
    Tleshov, Adil 15:00 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Spain F1, Doubles
    Eames J / Oliveira G 15:00 MAS Mascolo A / Mesquida Berg O
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Knoll X / Krejcikova B 15:30 Doroshina O / Perrin C
  • Great Britain F2, Singles
    Corrie, Edward 15:30 Ward Hibbert, Joshua
  • Great Britain F2, Singles
    Bubka, Sergei 15:30 Halys, Quentin
  • Great Britain F2, Singles
    Evans, Daniel 15:30 Grant, Michael
  • Great Britain F2, Singles
    Canter, Alexis 15:30 Rice, David
  • Great Britain F2, Singles
    Bambridge, Luke 15:30 Kontinen, Micke
  • Great Britain F2, Singles
    Oakley, Luke 15:30 Smethurst, Daniel
  • France F3, Doubles
    Authom M / Mertens Y 15:30 Lamasine T / Obry J
  • Bucaramanga, Colombia
    Kim, Kevin 16:00 Samper-Montana, Jordi
  • Bucaramanga, Colombia
    Elias, Gastao 16:00 Gonzalez, Alejandro
  • Bucaramanga, Colombia
    Montanes, Albert 16:00 Londero, Juan Ignacio
  • Bucaramanga, Colombia
    Lorenzi, Paolo 16:00 Lama, Gonzalo
  • Bucaramanga, Colombia
    Kubler, Jason 16:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Bucaramanga, Colombia
    Carballes Baena, Roberto 16:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Bucaramanga, Colombia
    Falla, Alejandro 16:00 De Paula, Fabiano
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Krejsova, Petra 16:00 Razzano, Virginie
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Ramirez C / Reyes-Varela M-A 16:00 Cuevas M / Pella G
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Dellien H / Londero J I 16:00 Barnett S / Kim K
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Duran G / Molteni A 16:00 Ghem A / Melzer G
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Bendeck J D / Cordonnier G 16:00 Kretschmer G / Satschko A
  • Germany F4, Doubles
    Kapric D / Ruepke L 16:00 Mannapov A / Willems J
  • USA F6, Singles
    Eriksson, Markus 16:00 Paul, Tommy
  • USA F6, Singles
    Coria, Federico 16:00 Heras, Patricio
  • USA F6, Singles
    Martinez, Luis David 16:00 Quinzi, Gianluigi
  • USA F6, Doubles
    Grollman J / Kaster K 16:00 Spencer W / Sun F
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Pigossi, Laura 16:00 Porry, Ann-Sophie
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Ivanova, Dasha 16:00 Alves, Maria Fernanda
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Liang, Gloria 16:00 Van Der Hoek, Rosalie
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Leduc, Marie-Alexandre 16:00 Riley, Alexandra
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Bellis, Catherine Cartan 16:00 Sramkova, Rebecca
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Scholl, Chiara 16:00 Goncalves, Paula Cristina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Embree, Lauren 16:00 Saez Larra, Olga
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Sakkari, Maria 16:00 Gallovits-Hall, Edina
  • Spain F1, Doubles
    Djurdjevic B / Tavares L 16:30 Martos Gornes S / Toledo Bague P
  • Germany F4, Singles
    Arends, Sander 16:30 Karlovskiy, Evgeny
  • Spain F1, Singles
    Castellon Guasch, Sergio 16:45 Cachin, Pedro
  • Bucaramanga, Colombia
    Pella, Guido 17:00 Arguello, Facundo
  • Bucaramanga, Colombia
    Gimeno-Traver, Daniel 17:00 Mina, Gianni
  • Great Britain F2, Doubles
    Marsalek J / Salisbury J 17:00 Rosenzweig N / Strachan B
  • France F3, Singles
    Chettar, Medy 17:00 Petel, Maxime
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Dolonc V / Klemenschits S 17:00 Ramialison I / Sibille C
  • Germany F4, Doubles
    Chyba M / Jaloviec M 17:30 Celebic L / Melchiorre D
  • USA F6, Singles
    Uchida, Kaichi 17:30 Gomez-Herrera, Carlos
  • USA F6, Singles
    Zieba, Konrad 17:30 Smith, Connor
  • USA F6, Doubles
    Vance J / Vance J 17:30 Halebian A / Krainik P
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Moriarty, Julia 17:30 Broomfield, Ayan
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Johanson, Rosie 17:30 Guarachi, Alexa
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Korashvili, Oleksandra 17:30 Soylu, Ipek
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Jani, Reka-Luca 17:30 Pera, Bernarda
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Lukas, Tena 17:30 Vaidisova, Nicole
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Mueller, Alexandra 17:30 Vikhlyantseva, Natalia
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Kuwata, Hiroko 18:00 Hesse, Amandine
  • Germany F4, Singles
    Michalicka, Marek 18:00 Gast, Julian
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Frenkel, Nicole 18:00 Mackey, Ashley
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Gay, Haley 18:00 Partaud, Marine
  • Bucaramanga, Colombia
    Ghem, Andre 18:20 Bagnis, Facundo
  • Bucaramanga, Colombia
    Jarry, Nicolas 19:00 Donskoy, Evgeny
  • Germany F4, Doubles
    Garcia N / Heger T 19:00 Fallert F / Torebko P
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Uzcategui, Aymet 19:00 Sime, Marthe-Eugenie
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Stollar, Fanny 19:00 Norris, Marie
  • Germany F4, Singles
    Kuerschner, Alexander 19:30 Kern, Robin
  • USA F6, Doubles
    Martinez L D / Surreaux A 20:00 Garza D / Reed A
  • USA F6, Doubles
    Moreno Figueroa A / Ramirez Utermann C 20:00 Eriksson M / Rosenholm P
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Porry A-S / Tournebize V 20:30 Ivanova D / Morozova A
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Corning V M / Sadler T 20:30 Guarachi A / Riley A
  • Maui, USA
    Buchanan, Chase 21:00 Nguyen, Daniel
  • Maui, USA
    Cunha, Henrique 21:00 Odesnik, Wayne
  • Maui, USA
    Donaldson, Jared 21:00 Uchiyama, Yasutaka
  • Maui, USA
    Kutrovsky, Dimitar 21:00 King, Darian
  • Maui, USA
    Novikov, Dennis 21:00 Harrison, Ryan
  • Maui, USA
    Williams, Rhyne 21:00 Berland, Thibaud
  • Maui, USA
    Jenkins, Jarmere 21:00 Ehrat, Sandro
  • Maui, USA
    Nielsen, Frederik 21:00 Jung, Jason
  • Maui, USA
    Niki, Takuto 21:00 Molchanov, Denys
  • Maui, USA
    Russell, Michael 21:00 Krueger, Mitchell
  • Maui, USA
    Kudla, Denis 21:00 Reid, Matt
  • Maui, USA
    Lenz, Marko 21:00 Mcgee, James
  • Maui, USA
    Fratangelo, Bjorn 21:00 Klahn, Bradley
  • USA F6, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Rhoden C 21:00 Groen S / Vega Hernandez D
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Boccard, Ambre 21:00 Mina, Brandy
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Graham, Alexa 21:00 Robinson, Jada
  • USA F6, Doubles
    Polonskiy I / Vasilyev I 21:30 Smith R / Zieba K
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Kobelt M / Norris M 22:00 Broomfield A / Leduc M-A
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Boccard A / Uzcategui A 22:00 Schenck S / Sime M-E
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Reix S / Van Der Hoek R 22:30 Johanson R / Liang G
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Arconada U M / Frenkel N 22:30 Alves M-F / Guimaraes Y
  • Bucaramanga, Colombia
    Ruiz Naranjo, Pedro Pablo 23:00 Estrella Burgos, Victor

Čekaju utakmicu

Grobari okupirali Trg u Milanu

Fudbal

Autor:

Prema procenama utakmici bi trebalo da prisustvuje blizu 4.000 navijača crno-belih, što iz Srbije, što iz drugih zemalja

Grobari u Milanu

Grupa od nekoliko stotina navijača Partizana stigla je na čuveni Trg Duomo u Milanu gde pod budnim okom italijanske policije čeka početak utakmice između fudbalera Intera i crno-belih u Ligi Evrope.

Sve protiče u najboljem redu, nema nikakvih incidenata, a navijači Partizana pevaju uobičajene pesme podrške svom timu. U centru grada raspoređene su policijske marice i desetine "karabinjera", koje su italijanske vlasti angažovale u strahu da se ne ponove incidenti slični onima iz 2010. godine u Đenovi, uoči prekinutog meča između reprezentacija Italije i Srbije.

Organizatori su u saradnji sa italijanskom i srpskom policijom preduzeli sve mere da bezbednost bude na najvišem nivou, a u tom smislu doneta je i odluka da tokom današnjeg dana u Milanu ne bude dozvoljena prodaja alkohola.
Tokom popodneva očekuje se dolazak još navijača Partizana, od kojih će većina direktno na stadion "Đuzepe Meaca". Prema procenama utakmici bi trebalo da prisustvuje blizu 4.000 navijača crno-belih, što iz Srbije, što iz drugih zemalja.

Duel Intera i Partizana u trećem kolu H grupe Lige Evrope igra se večeras od 19 sati.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Postala je prava pomama za nasiljem, naročito porodičnim, ali je ovde u priči najbizarnija ljubavnica Zlatko Nikolić, kriminolog

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!