• Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Novoselova, Polina 2 7 6 2 2 Klyueva, Ekaterina 0 5 2 0 0
  • Cambodia F2, Singles
    Kern, Robin 2 6 7 2 2 Kang, Byung-Kook 0 3 5 0 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Antonova, Elena 1 5 6 3 1 1 Taluenko, Arina 2 7 1 6 2 2
  • Kuwait F3, Singles
    Hemery, Calvin 1 7 5 1 Harajchi, Aria 0 5 2 0
  • Kuwait F3, Singles
    Tabrizi, Keivon 1 6 0 2 1 Vanneste, Jeroen 1 2 6 1 1
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Kalkenova, Karina 0 3 3 0 Lysakova, Antonina 1 6 5 1
  • Thailand F10, Doubles
    Congcar C / Stevenson K 1 6 5 1 Toyono J / Wakamatsu K 0 3 2 0
  • Cambodia F2, Doubles
    Kang B-K / Kim J H 08:15 Gurevich V / Khabibulin T
  • Cambodia F2, Doubles
    GAO X / Ouyang B 0 2 0 BAR D / Hung J-C 0 4 0
  • Cambodia F2, Doubles
    Wang C-F / YI C-H 0 4 0 LEE J M / Son J H 0 1 0
  • Cambodia F2, Doubles
    Chung H / Lee D H 0 1 0 Igoshin A / Zubov I 0 1 0
  • Kuwait F3, Singles
    Cappeau, Guillaume 0 1 0 Neuchrist, Maximilian 0 1 0
  • Thailand F10, Doubles
    Tanasugarn C / Udomsuk W 09:00 Kaewsuto C / Sornbutnark W
  • Cyprus F3, Singles Qualifying
    Rizzuti, Giovanni 09:00 Mihaylov, Kaloyan
  • Cyprus F3, Singles Qualifying
    Bulis, Mor 09:00 Pervolarakis, Michail
  • Cyprus F3, Singles Qualifying
    Serdarusic, Nino 09:00 Draganov, Nikolay
  • Cyprus F3, Singles Qualifying
    Ruppli, Andrew 09:00 Meinecke, Jonas
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Kharchenko, Anastasia 09:00 Zmau, Michele Alexandra
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Pradova, Martina 09:00 Gisonna, Alessandra
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Profit, Elizabeth Anita Alexandria 09:00 Bekker, Kseniia
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Cepelyte, Agne 09:00 Nagpal, Manya
  • Egypt F34, Singles Qualifying
    Cias, Pawel 09:00 Nava, Eduardo
  • Egypt F34, Singles Qualifying
    Blecha, Jan 09:00 Jedruszczak, Mikolaj
  • Egypt F34, Singles Qualifying
    Garzelli, Francesco 09:00 Zielinski, Jan
  • Egypt F34, Singles Qualifying
    Drzewiecki, Karol 09:00 Trinker, Jonas
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Grinchishina, Alexandra 09:05 Bryzgalova, Yulia
  • Kuwait F3, Singles
    Inui, Yuichiro 09:10 Patrui, Andrei
  • Kuwait F3, Singles
    Geerts, Michael 09:10 Reyes, Nicholas Alexander
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Parshina Y / Zolotareva A 09:10 Ashirova D / Goloputova P
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Khabibulina, Albina 09:15 Stakhanova, Aleksandra
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Dzhavakian, Yurii 10:00 Favier, Bastien
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Perret, Loic 10:00 Soendergaard, Simon Friis
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Jeppesen, Oscar René 10:00 Plisic, Marin
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Parrizas-Diaz, Nuria 10:00 Heisen, Vivian
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Stephenson, Francesca 10:00 Fahmia, Emna
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Roemer, Charlotte 10:00 Fedosenkova, Georgina
  • Cambodia F2, Doubles
    Kang H-M / Kim S-K 10:10 Kern R / Wagner S
  • Cyprus F3, Singles Qualifying
    Zhang, Zhizhen 10:30 Papayiannis, Leandros
  • Cyprus F3, Singles Qualifying
    Jecan, Mircea-Alexandru 10:30 Salviato, Francesco
  • Cyprus F3, Singles Qualifying
    Neykov, Andreas 10:30 Bod, Tomas
  • Cyprus F3, Singles Qualifying
    Darmon, Aviv 10:30 Efstathiou, Menelaos
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Van Dijkman, Inger 10:30 Geiss, Janina
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Jaeger, Corina 10:30 Novakovic, Milica
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Mikulskyte, Justina 10:30 VAZ Osorio De Souza, Andressa Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 10:30 Pribylova, Anna
  • Egypt F34, Singles Qualifying
    Uzhylovsky, Vladimir 10:30 Lizen, Aswin
  • Egypt F34, Singles Qualifying
    Ridout, Robbie 10:30 Kellovsky, Dominik
  • Egypt F34, Singles Qualifying
    Zaninovic, Luka 10:30 Smola, Maciej
  • Egypt F34, Singles Qualifying
    Zednik, Jan 10:30 LO Priore, Pierdanio
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Kerimbayeva K / Yashina E 10:35 Lysakova A / Rudakova A
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Salimova S / Vaynberg S 10:40 Detkovskaya D / Stakhanova A
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Tolibova S / Zubkova A 10:45 Kalkenova K / Lyukshinova E
  • Kuwait F3, Singles
    Wirlend, Dominik 11:30 Pancaldi, Luca
  • Kuwait F3, Doubles
    Alshatti A / Sayed Hashim D 11:30 Gohlke D / Trubrig C
  • Kuwait F3, Doubles
    Hemery C / Vanneste J 11:30 Mitsuhashi J / Nakamura R
  • Kuwait F3, Doubles
    Capel C / Solpi N 11:30 Kaelin Y / Stucker R
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Aswat, Imran 11:30 Alexeev, Antoine-Michel
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Kalambay, Jessy 11:30 Jaensch-Mueller, Vincent
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Mladenov, Vasil 11:30 Onishi, Ken
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Partaud, Marine 11:30 Bechri, Chiraz
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Intert, Amelie 11:30 Franze, Claudia
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Simpson, Jessica 11:30 Codino, Fiona
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Bolatova K / Yepisheva A 12:05 Khabibulina A / Merenkova P
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Kolesnikova K / Zhamiyeva D 12:15 Bryzgalova Y / Lazareva M
  • Iran F11, Doubles
    Maccari F / Mastrelia A 12:30 Descotte M F / Kocyla A
  • Iran F11, Doubles
    Luetjen J / Reichelt T 12:30 Jotovski T / Kekez D
  • Iran F11, Doubles
    Madanchi A / Shahgholi A 12:30 Mensurado V / Musialek A
  • Kuwait F3, Singles
    Al-Qallaf, Ali 13:00 Smethurst, Daniel
  • Kuwait F3, Doubles
    Haenle P / Pulgar-Garcia J 13:00 Micov S / Patrui A
  • Kuwait F3, Doubles
    Giacomelli L / Tabrizi K 13:00 AL Mousa H / Ghareeb A
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Kekercheni, Filipp 13:00 Ghorbel, Anis
  • Tunisia F9, Singles Qualifying
    Hoyt, Evan 13:00 Hassan, Mohamed
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Quattrone, Chiara 13:00 Pokorna, Petra
  • Sousse, Singles Qualifying W-C...
    Raszkiewicz, Eva 13:00 D Oliveira, Eden
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Civita-Telles, Leonardo 13:00 Mendonca, Pedro De Souza V.
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Arus, Rodrigo 13:00 Rodrigues Dos Santos, Vinicius
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Buchhass, Matias Rodolfo 13:00 Santos Dias, Maycon
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Junior, Osni 13:00 Sanz Gimenez, Marcos
  • Chile F8, Singles
    Garces, Felipe 14:00 Sanchez, Diego
  • Chile F8, Singles
    Dischinger, Eduardo 14:00 Sanchez, Rodrigo
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Tumasonis, Gabriel Pascotto 14:30 Bianchini Bogo, Enrique
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Goncalves Lima, Vitor 14:30 Michaux, Alejo
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Espricigo, Renan Conti 14:30 Sgarbi, Luiz
  • Brazil F15, Singles Qualifying
    Britto, Luis 14:30 De Paula, Pedro
  • Domincan Republic F1, Singles
    Lazov, Alexander 15:00 Ulloa, Edmundo
  • Domincan Republic F1, Singles
    Munoz Veras, Pedro 15:00 Kirkman, William
  • Domincan Republic F1, Singles
    Sillanpaa, Henrik 15:00 Smith, Connor
  • Chile F8, Singles
    Achondo, Gonzalo 15:30 Makiguchi, Ryusei
  • Chile F8, Singles
    Banzer, Rodrigo 15:30 Aguilar, Jorge
  • Brazil F15, Singles
    Silva, Caio 16:00 Matos, Rafael
  • Brazil F15, Singles
    Dias, Marcos Vinicius DA Silva 16:00 Russi, Eduardo
  • Brazil F15, Singles
    Doria, Luciano 16:00 Turini, Thales
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 16:00 Rescaldani, Francesca
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Perez-Garcia, Paula Andrea 16:00 Mina, Brandy
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Guimaraes Bueno, Flavia 16:00 Sanchez, Arantxa
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Ferrero, Melina 16:00 Monsalve, Diana
  • Domincan Republic F1, Singles
    Moreno De Alboran, Nicolas 16:30 Kohen, Alan
  • Domincan Republic F1, Singles
    Nolasco, Jesus 16:30 Felix, Jesus Francisco
  • Chile F8, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:00 Bruna E / Stuardo F
  • Chile F8, Doubles
    Arreche N A / Malla B 17:00 PAZ J P / Portmann L
  • Brazil F15, Singles
    Neis, Fabricio 17:30 Ficovich, Juan Pablo
  • Brazil F15, Singles
    Brandao, Filipe 17:30 Longhi Neto, Carlos Alberto
  • Brazil F15, Singles
    Gutierrez, Oscar Jose 17:30 Kicker, Nicolas
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Ilarslan Russo A / Villar J-P 17:30 Alcaraz Ivorra A / Miro A
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Miranda, Liz Andrea 17:30 Lucero, Carla
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Herazo Gonzalez, Maria Fernanda 17:30 Morozova, Alexandra
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Cseplo H / Daza G X 17:30 Becerra A M / Silva Aragon C M
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Aguirri C / Kelly S 17:30 Bosio V / Roldan D
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Lazov A / Sillanpaa H 18:00 Cramer R / Munoz Veras P
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Beretta D / DI Aloy S 18:00 Sendegeya A / Vasilyev I
  • Chile F8, Doubles
    Dischinger E / Guerses G 18:30 Saffirio S / Sanchez D
  • Chile F8, Doubles
    Kestelboim M / Ugarte B 18:30 Araya J / Fleming D
  • Brazil F15, Singles
    Lanzoni, Americo 19:00 Sorgi, Joao Pedro
  • Brazil F15, Doubles
    Giudici R / Oliveira M 19:00 Dias M / Severino C
  • Brazil F15, Doubles
    Britto L / Goncalves Lima V 19:00 Civita-Telles L / Vilella Martinez M
  • Domincan Republic F1, Doubles
    De Paula F / Monteiro T 19:00 Galarza J I / Kohen A
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Carruthers, Steffi 19:00 Brogan, Anna
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Rescaldani F / Zeballos Melgar N 19:00 Alzate Esmurzaeva A K / Sanchez A
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Bueno M-G / Guimaraes Bueno F 19:00 Guarachi A / Neffa De Los Rios A P
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Arciniegas L D / Monsalve D 19:00 Echeverry Rodriguez L F / Monroy Y
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Gandini K M / Gastien E G 19:30 Felix J F / Kirkman W
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Moreno De Alboran N / Nolasco J 19:30 Echazu M / Surreaux A
  • Chile F8, Doubles
    Ameal J I / Sanchez R 20:00 Aguilar J / Nunez Leal V
  • Chile F8, Doubles
    Torre E A / Villanueva G 20:00 Busch J / Matute J M
  • Brazil F15, Doubles
    Espricigo R C / Longhi Neto C A 20:30 Buchhass M R / Iriarte T
  • Brazil F15, Doubles
    Barroetavena M / Doria L 20:30 Silva C / Turini T
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Mina B / Morozova A 20:30 Gutierrez Gomez L A / Quiceno V
  • Chile F8, Doubles
    Rivera-Aranguiz G / Saez J C 21:30 Gennaro D / Navarro S
  • Chile F8, Doubles
    De Gregorio N A / Vellbach G 21:30 Lipovsek Puches T / Makiguchi R
  • Brazil F15, Doubles
    Camargo De Lima J V / Santos Dias M 22:00 Gutierrez O J / Kicker N

Hej izvređao Klička pred meč u Hamburgu

Sport

Autor:

LONDON - Svetski šampion u teškoj kategoriiji u WBA verziji Britanac Dejvid Hej kaže da će se sa aktuelnim IBF i WBO prvakom Ukrajincem Vladimirom Kličkom rukovati samo - kada ga bude posetio u bolnici posle meča u subotu

boks, vladimir kličko, dejvid hej

LONDON - Svetski šampion u teškoj kategoriiji u WBA verziji Britanac Dejvid Hej kaže da će se sa aktuelnim IBF i WBO prvakom Ukrajincem Vladimirom Kličkom rukovati samo - kada ga bude posetio u bolnici posle meča u subotu.

Ovo je poslednja iz "bogatog aresenala" pretnji kojima je Hej u poslednje vreme "čašćavao" protivnika u meču za objedinjenu titulu u Hamburgu.
Hej je odbio da se rukuje sa Kličkom na konferenicji za novinare u ponedeljak.

- Egzekucija kojoj ćete prisustvovati na ringu u subotu nije viđena godinama unazad- poručio je Hej svojim navijačima.

Kličko je s druge strane, ocenio da je ovakvo ponašanje Heja "sramotno".
- Sramotno je da zelite drugom čoveku da narušite zdravlje- rekao je Kličko.

On je podsetio na čijenicu da je u boksu bilo puno slučajeva u kojima su borci u ringu ostali invalidi, a mnogi su i umrli od posledica prebijanja.
- Sramota me je zbog ovakvog ponašanja Heja koje baca veliku senku na naš sport- rekao je Kličko i dodao da se oseća obaveznim da "učestvuje u rehabilitaciji Heja u subotu".

 - Ta rehabilitacija će ga učiniti dobrom osobom- rekao je Kličko i dodao da je bes i ljutnju koje je osećao u poslednje tri godine "transformisao u potpunu fokusiranbost na meč i visoku motivisanost".

Predstojeći meč biće tek peta borba Heja u teškoj kategoriji Kličko koji je do sada od ukupno 58 mečeva nokautom dobio 49 borbi, insistira da mu Hej bude 50. na listi nokautiranih.



 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (2)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • TNT

    TNT

    UZIVACU DOK GA KLICKO BUDE RAZARAO.

    39 Odgovori 
  • PREDATOR

    PREDATOR

    2.7 OVE SUBOTE BOKSUJU DIREKTAN PRENOS OD 22:00h.a mec pocinje negde oko 22:45 ili 23:00h kako glavni servis RTL-javlja.jedino RTL ima ugovor sa oba brata Klickova za prenos njihovih meceva.ugovori medzu oba KLICKOVA I RTL-a TEZAK 10-12 milijona evra godisnje a pre par godina ti ugovori potpisani.

    17 Odgovori 

Poslednji komentar

  • TNT

    TNT

    UZIVACU DOK GA KLICKO BUDE RAZARAO.

    39 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Kad Hrvatska bude mogla da bez policije sačuva 10 ćiriličnih tabli, onda može da drži lekcije Srbiji Ivica Dačić šef srpske diplomatije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!