• Germany F9, Singles
    Werner, Jean-Marc 11:30 Jahn, Jeremy
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Kajevic, Ena 1 7 4 6 1 1 Ghitescu, Andreea 2 5 6 7 2 2
  • Belgium F8, Singles
    Nastasi, Ugo 12:00 Cunha, Henrique
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Vogelsang, Erika 12:00 Pella, Catalina
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Cvackova, Natalie 12:00 Prenkovic, Linda
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Bukta, Agnes 12:00 Kairi, Angeliki
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Hobgarski, Katharina 12:00 Stemmer, Stefanie
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Schaeder, Laura 12:00 Primorac, Iva
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Marozava, Lidziya 12:00 Zimmermann, Kimberley
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Peers, Sally 12:00 Klasen, Charlotte
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Ulvefeldt, Malin 12:00 Zaja, Anna
  • Austria F6, Singles
    Pichler, David 1 2 6 3 1 1 Wirlend, Dominik 2 6 3 6 2 2
  • Estonia F1, Singles
    Butler, Samm 1 6 1 4 1 1 Sabanin, Yan 2 3 6 6 2 2
  • Austria F6, Singles
    Woerner, Paul 0 4 5 0 0 Ghedin, Nicola 2 6 7 2 2
  • Italy F20, Singles
    Giustino, Lorenzo 2 3 6 6 2 2 De Vroome, Max 1 6 4 2 1 1
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roemer, Charlotte 0 1 6 0 0 Martinez Martinez, Maria 2 6 7 2 2
  • Baku, Azerbaijan
    Buyukakcay, Cagla 1 1 7 3 1 Flipkens, Kirsten 1 6 6 4 1
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Vogt, Stephanie 2 6 2 6 2 2 Kucova, Kristina 1 4 6 1 1 1
  • Estonia F1, Singles
    Chadaj, Adam 1 5 7 1 1 Picco, Francesco 1 7 5 0 1
  • Biella, Italy
    Podlipnik-Castillo, Hans 2 7 7 2 2 Malla, Bastian 0 5 6 0 0
  • Hamburg, Germany
    Fognini, Fabio 1 6 6 4 1 Chardy, Jeremy 1 3 7 2 1
  • Italy F20, Singles
    Lulli, Gregorio 2 7 6 2 2 Petrone, Alessandro 0 5 4 0 0
  • Slovakia F3, Singles
    Puodziunas, Scott 1 7 4 2 1 Semjan, Marek 1 5 6 2 1
  • Italy F20, Singles
    Maccari, Federico 0 2 0 LO Priore, Pierdanio 0 2 0
  • Hamburg, Germany
    Paire, Benoit 2 6 3 6 2 2 Kohlschreiber, Philipp 1 3 6 1 1 1
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Rubini, Stefania 2 6 6 2 2 Moser, Lisa Maria 0 1 3 0 0
  • Biella, Italy
    Fucsovics, Marton 0 6 1 0 Giannessi, Alessandro 1 7 2 1
  • Hamburg, Germany
    Vesely, Jiri 0 3 4 0 Haider-Maurer, Andreas 1 6 0 1
  • Estonia F1, Singles
    Libietis, Mikelis 2 6 6 2 2 Pollanen, Herkko 0 4 0 0 0
  • Estonia F1, Singles
    Ricca, Giorgio 0 3 5 0 0 Raisma, Kenneth 2 6 7 2 2
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Dascalu, Nicoleta 1 6 6 1 Mihaila, Ana Bianca 0 4 6 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Aksu, Ayla 0 2 5 0 Yastremska, Dayana 1 6 4 1
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Sener A / Tari B 2 6 6 2 2 Demirci M / Takunyaci D S 0 3 4 0 0
  • Germany F9, Singles
    Niesten, Miliaan 0 2 5 0 Netuschil, Marvin 1 6 4 1
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Belova, Natalia 1 7 5 1 Saitova, Anastasiya 0 6 1 0
  • Biella, Italy
    Quinzi, Gianluigi 1 6 1 1 Brkic, Tomislav 0 2 5 0
  • Nanchang, China, Doubles
    XUN F Y / Zhang YI 0 3 3 0 HAN X / Zhang K-L 1 6 5 1
  • Italy F20, Singles
    Lama, Gonzalo 1 6 1 1 Rondoni, Pietro 0 4 2 0
  • Slovakia F3, Singles
    Colella, Alessandro 1 3 6 1 1 Shcherba, Vitalii 1 6 1 0 1
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 2 6 6 2 2 Jdi, Mehdi 0 4 0 0 0
  • Germany F9, Singles
    Sels, Jelle 0 4 1 0 Scholz, Philipp 1 6 2 1
  • Germany F9, Singles
    Sergiienko, Sergiy 1 6 1 1 VON Massow, George 0 3 3 0
  • Turkey F30, Singles
    Madanchi, Amirvala 1 7 0 1 Glancy, Daniel 0 5 1 0
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Deigman L / Rohira T 1 7 4 1 Natal Gomez L / Suarez Alonso M 0 5 2 0
  • Estonia F1, Doubles
    Mesquida Berg O / Renard L 1 7 2 1 Moyna A / Volfson D 0 6 0 0
  • Gstaad, Switzerland
    Haase, Robin 0 1 5 0 Granollers, Marcel 1 6 5 1
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Cechova, Karolina 0 5 0 Vdovenco, Anastasia 0 6 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Andreea Amalia 1 6 4 1 Spigarelli, Martina 0 1 5 0
  • Germany F9, Singles
    Heyman, Christopher 1 6 1 1 Sakamoto, Pedro 0 3 1 0
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Brianti, Alberta 0 1 3 0 Mrdeza, Tereza 1 6 0 1
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Frech, Magdalena 1 7 0 1 Oprandi, Romina 0 6 0 0
  • Germany F9, Singles
    Onken, Julian 0 5 0 Plotniy, Andrei 0 6 0
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Flood E / Wacanno E 1 6 1 1 Kuzovkova J / Pihlak L 0 1 3 0
  • Turkey F30, Doubles
    Cooper J / Pallares-Gonzalez M-R 0 5 0 Harcila C / Siciliano R 0 5 0
  • Turkey F30, Doubles
    Chervyakov F / Muller A 14:30 Bakshi E / Elia A
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Sakkari, Maria 1 6 0 1 Alexandrova, Ekaterina 0 1 0 0
  • Hamburg, Germany
    Rosol, Lukas 0 2 0 Bolelli, Simone 0 3 0
  • Nanchang, China, Doubles
    LIU C / LU J-J 0 5 0 Chang K-C / Zheng S 0 4 0
  • Austria F6, Singles
    Dolezel, Filip 0 4 0 Kossler, Bernd 0 2 0
  • Belgium F8, Singles
    Johnson, Hunter 0 3 0 Harris, Billy 0 5 0
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Georges M / Marchetti G 0 3 0 Tehrani T / Testa G 0 2 0
  • Gstaad, Switzerland
    Ilhan, Marsel 0 5 0 Kuznetsov, Andrey 0 1 0
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Khazaniuk, Deniz 15:00 Pribylova, Anastasia
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Gabric, Anna 15:00 Teichmann, Jil Belen
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Konig, Pia 15:00 VON Deichmann, Kathinka
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Intert, Amelie 15:00 Dunne, Katy
  • Estonia F1, Singles
    Dubinski, Artur 0 2 0 MAS Mascolo, Adria 0 1 0
  • Serbia F7, Doubles
    Martinski A / Tarpov D 0 1 0 Ilic L / Premovic B 0 3 0
  • Slovakia F3, Doubles
    Marko M / Novak J 0 2 0 Arvidsson I / Borsos G 0 1 0
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Brito, Fernanda 0 2 0 Chlpac, Agustina 0 1 0
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Garavani, Ornella 0 0 0 Vega, Maria Constanza 0 1 0
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Glorioso, Delfina 0 1 0 Seguel, Daniela 0 1 0
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Cetkovska, Petra 15:05 Shapatava, Sofia
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Grymalska A / Ivankovic P 0 1 0 Carreras A / Savoretti A 0 2 0
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Badem C / Cevik I 0 0 0 Donaldson A / Yusupova G 0 1 0
  • Belgium F8, Singles
    Neveux, Arnaud 0 1 0 Merckx, Jonas 0 0 0
  • Biella, Italy
    Martin, Andrej 0 0 0 Krstin, Pedja 0 0 0
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Grzywocz S / Zarytska A 15:10 Kolesnikova K / Londol T
  • Serbia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 0 0 0 Krnjetin M / Roganovic S 0 0 0
  • Serbia F7, Doubles
    De Paula P / Henrique Hooper C 0 0 0 Gasperini L / Walendowsky J 0 2 0
  • Italy F20, Singles
    Mager, Gianluca 0 0 0 Sant'Anna, Bruno 0 0 0
  • Austria F6, Singles
    Chazal, Maxime 0 1 0 Hirschmueller, Christian 0 0 0
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Njiric, Silvia 0 1 0 De Vroome, Indy 0 0 0
  • Tunisia F16, Singles
    Thivant, Yannick 0 1 0 Miccini, Giacomo 0 1 0
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Teodoro De Oliveira, Lara Isis 0 0 0 Ramalle, Lourdes 0 1 0
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Horackova G / Sizikova Y 15:20 Cepelyte A / Ladurner J
  • Hamburg, Germany
    Nadal, Rafael 15:25 Verdasco, Fernando
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Cengiz, Berfu 15:25 Sterenbach, Saray
  • Florianopolis, Brazil
    Peterson, Rebecca 15:30 Torro-Flor, Maria-Teresa
  • Florianopolis, Brazil
    Cepede Royg, Veronica 15:30 Goncalves, Paula Cristina
  • Florianopolis, Brazil
    Melnikova, Marina 15:30 Siegemund, Laura
  • Florianopolis, Brazil
    Pivovarova, Anastasia 15:30 Kostova, Elitsa
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Bouzkova, Marie 15:30 Rueffer, Lena
  • Estonia F1, Singles
    Kerner, Markus 15:30 Ivanov, Vladimir
  • Italy F20, Singles
    Tsitsipas, Stefanos 15:30 Leite, Wilson
  • Austria F6, Singles
    Vibert, Francois Arthur 15:30 Schmidt, Gabriel
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Olcay D / Yazgan E Z 15:30 Esen H / Esen L
  • Germany F9, Singles
    Charlos, Tomas 15:30 Loccisano, Benjamin
  • USA F23, Singles
    Escobar, Gonzalo 15:30 Austin, Gonzales
  • USA F23, Singles
    Gabb, Richard 15:30 Grant, Michael
  • USA F23, Singles
    Uchida, Kaichi 15:30 Mclachlan, Ben
  • USA F23, Singles
    Krainik, Pavel 15:30 Santiago, Mico
  • Biella, Italy
    Kovalik, Jozef 15:35 Caruso, Salvatore
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Moser F / Struff J-L 15:35 Ramos-Vinolas A / Seppi A
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Murray J / Peers J 15:35 Mayer F / Vesely J
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bury A / Istomin D 15:40 Fyrstenberg M / Gonzalez S
  • Hamburg, Germany
    Schwartzman, Diego Sebastian 15:40 Cuevas, Pablo
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Eidukonyte J / Parish H 15:40 Lodikova D / Maggen I
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Simion, Oana Georgeta 15:40 Fetecau, Irina
  • Germany F9, Singles
    Nekic, Tim 15:40 Peters, Flemming
  • Germany F9, Doubles
    Netuschil M / Scholz P 15:40 Charlos T / Peters F
  • Biella, Italy, Doubles
    Ramirez C / Reyes-Varela M-A 15:45 Fransen S / Kicker N
  • Biella, Italy
    Neis, Fabricio 15:45 De Bakker, Thiemo
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Borecka, Martina 15:50 Ozgen, Pemra
  • Germany F9, Singles
    Kern, Jan Lukas 15:50 Okala, Jules
  • Estonia F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 15:55 Smola, Maciej
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Horakova, Nikola 15:55 Romeo, Caroline
  • Germany F9, Singles
    Doumbia, Sadio 15:55 Van Den Honert, Vincent
  • Lexington, USA
    Corrie, Edward 16:00 Zhang, ZE
  • Lexington, USA
    Saville, Luke 16:00 Nguyen, Daniel
  • Lexington, USA
    Jarry, Nicolas 16:00 Nishioka, Yoshihito
  • Atlanta, USA
    Eubanks, Christopher 16:00 Stepanek, Radek
  • Atlanta, USA
    Berankis, Ricardas 16:00 Smyczek, Tim
  • Atlanta, USA, Doubles
    Huey T C / Johnson S 16:00 Martin F / Raja P
  • Atlanta, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Groth S / Guccione C
  • Atlanta, USA, Doubles
    Daniell M / Demoliner M 16:00 Krajicek A / Monroe N
  • Atlanta, USA, Doubles
    Becker B / Lacko L 16:00 Baghdatis M / Jaziri M
  • Atlanta, USA, Doubles
    LU Y H / Marray J 16:00 Fish M / Roddick A
  • Lexington, USA, Doubles
    Fratangelo B / Jarry N 16:00 Gonzales R / Walsh D
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Gutierrez Carrasco, Maria 16:00 Drew, Jazzamay
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Fayol C / Van Cauter A 16:00 Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Boualem J / Marti Riembau A 16:00 Atucha Gomez A / D'Oliveira E
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Vaidisova, Nicole 16:00 Dinu, Cristina
  • Tunisia F16, Singles
    Gennaro, Dante 16:00 Wang, Tak Khunn
  • Tunisia F16, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 16:00 Fong B / Street M
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Bechri, Chiraz 16:00 Giger, Samira
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Stanikova, Monika 16:00 Turki, Meriem
  • Slovakia F3, Doubles
    Horansky F / Zelenay I 16:00 Simcak J / Sproch D
  • Slovakia F3, Doubles
    Drzewiecki K / Lomacki P 16:00 Capkovic K / Kalenichenko D
  • Slovakia F3, Doubles
    Kellovsky D / Staubert P 16:00 Beran M / Beran M
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 16:00 Pospisil, Vasek
  • Atlanta, USA, Qualifying
    Kudla, Denis 16:00 Donaldson, Jared
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Glatch, Alexa 16:00 Segarelli, Francesca
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Guarachi Mathison, Alexa 16:00 Moore, Jessica
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Chypyha, Lauren 16:00 Zacarias, Marcela
  • Lexington, USA, Doubles
    Ball C / Klein B 16:00 Broady L / Ward J
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Frenkel, Nicole 16:00 Lertpitaksinchai, Nicha
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Rodgers, Amanda 16:00 Loeb, Jamie
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Chang, Sophie 16:00 Plipuech, Peangtarn
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Chardy J / Kubot L 16:10 Peya A / Soares B
  • Hamburg, Germany
    Zverev, Alexander 16:10 Robredo, Tommy
  • Belgium F8, Singles
    Cannell, Joel 16:10 Vliegen, Joran
  • Biella, Italy
    Fabbiano, Thomas 16:20 Ghem, Andre
  • Biella, Italy
    Bortolotti, Marco 16:20 Bellotti, Riccardo
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Buzarnescu M / Fett J 16:25 Jakupovic D / Negreanu D
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Klasen A / Klasen C 16:30 Luknarova Z / Primorac I
  • Serbia F7, Doubles
    Celebic L / Jandric D 16:30 Milushev P / Trendafilov P
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sliusar, Kateryna 16:30 Ostlund, Fanny
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Muntean, Victoria 16:30 Kislyak, Kristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Samir, Sandra 16:30 Tinjic, Jasmina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Franze, Claudia 16:30 Lazareva, Margarita
  • Egypt F24, Singles
    AL Taweel, Issam 16:30 Farinola, Damian
  • Egypt F24, Singles
    Petrenko, Anatoliy 16:30 Kolisnyk, Olexiy
  • Egypt F24, Singles
    Allemby, James 16:30 Petersen, Bjoern
  • Egypt F24, Singles
    Vilardo, Francesco 16:30 Richard, Antoine
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Carle, Maria Lourdes 16:30 Isaeva, Anhzelika
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Komardina A / Sotnikova A 16:35 DI Sarra F / Rubini S
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Bonaventure Y / Husarova J 16:35 Baluu S / Siedliska N
  • Belgium F8, Doubles
    Laurent Y / Lestienne C 16:35 Johnson H / Johnson Y
  • Serbia F7, Doubles
    Jovanovic M / Petrovic D 16:40 Panic S / Vlaovic A
  • Serbia F7, Doubles
    Osmakcic M / Osmakcic M 16:40 Romboli F / Silva C
  • Italy F20, Singles
    WU, DI 16:40 Paz, Juan Pablo
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Voracova, Renata 16:40 Kotlica, Boba
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Atik, Rita 16:40 Verster, Nelise
  • Slovakia F3, Doubles
    Habrman M / Poljak D 16:40 Jaloviec M / Safranek V
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Ferrero, Melina 16:40 Rescaldani, Francesca
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Zehnder, Maria Jose 16:40 Sanchez, Ana Sofia
  • Florianopolis, Brazil
    Sevastova, Anastasija 16:45 Chirico, Louisa
  • Florianopolis, Brazil
    Alves, Carolina 16:45 Beck, Annika
  • Florianopolis, Brazil
    Lemoine, Quirine 16:45 Martincova, Tereza
  • Florianopolis, Brazil
    Burger, Cindy 16:45 CE, Gabriela
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Delbonis F / Lorenzi P 16:50 Carreno Busta P / Molteni A
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Munozova A / Stamatova J 16:55 Boru Y A / Quagliardi B
  • Gstaad, Switzerland
    Laaksonen, Henri 17:00 Sousa, Joao (POR)
  • Spain F23, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 17:00 Vidal Azorin, Jose Fco
  • Spain F23, Singles
    Kaliyanda Poonacha, Niki 17:00 Dominguez Alonso, Pedro
  • Spain F23, Singles
    Toledo Bague, Pol 17:00 Brancaccio, Raul
  • Spain F23, Singles
    Lopez Perez Fuster, Jorge 17:00 Mardones, Bruno
  • Spain F23, Doubles
    Fornell-Mestres M / Neubau M 17:00 Blasco Hervas A / Sanchez Herrero D
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Perez Rojas, Guadalupe 17:00 Daniilidou, Eleni
  • Estonia F1, Doubles
    Granollers-Pujol G / Vervoort M 17:00 Klettenberg C R / Randpere M V
  • Italy F20, Singles
    Bahamonde, Francisco 17:00 Marti, Javier
  • Germany F9, Singles
    Daljev, Pavle 17:00 Choinski, Jan
  • USA F23, Singles
    Clayton, Scott 17:00 King, Evan
  • USA F23, Singles
    Thompson, Clay 17:00 Garza, Daniel
  • Colombia F6, Singles
    Pereira, Jose 17:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Mendoza, Alejandro 17:00 Zornosa, Steffen
  • Colombia F6, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 17:00 Mora, Daniel
  • Colombia F6, Singles
    Ruiz Naranjo, Mateo Andres 17:00 Diaz-Figueroa, Christopher
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Smith, Kristina N 17:00 HO, Jessica
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Ivanova, Dasha 17:00 Boren, Brynn
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    DI Lorenzo, Francesca 17:00 Zhu, Amy
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 17:00 Goldsmith, Jayci
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Johnson S / Orellana S 17:10 Doboara S / Nagymihaly L
  • Germany F9, Doubles
    Niesten M / Schonenberg T 17:20 Forchap D C / Kranz A
  • Lexington, USA
    Krueger, Mitchell 17:20 Kuznetsov, Alex
  • Lexington, USA
    Sweeting, Ryan 17:20 Ball, Carsten
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Prati F / Verpelli M 17:25 Ciufrila R / Rosca I L
  • Germany F9, Singles
    Constantinovici, Robert 17:25 Geens, Clement
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Karatantcheva, Sesil 17:30 Piter, Katarzyna
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Jomby T 17:30 O'Brien D / Roelofse R
  • Austria F6, Singles
    Trinker, Bastian 17:30 Brunstrom, Jesper
  • Austria F6, Singles
    Goldsteiner, Peter 17:30 Kocevar-Desman, Tom
  • France F16, Singles
    Le Boulch, Thomas 17:30 Kekez, Duje
  • France F16, Doubles
    Inzerillo J / Tchoutakian M 17:30 Levy G / Tomi A
  • Tunisia F16, Doubles
    Allaf K / Merzetti S 17:30 Merino A / Pla Malfeito J
  • Tunisia F16, Doubles
    BEN Hassen A / Dougaz A 17:30 Babelis T / Garcia-Roman M
  • Tunisia F16, Doubles
    Adnaoui M / Khaddari H 17:30 Alvarez-Guzman M / Dyke J
  • USA F23, Doubles
    Kohen A / Lamble J 17:30 BAR D / Johns C
  • USA F23, Doubles
    Corwin F / Koch K 17:30 Meister N / Pavic A
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Cavaday, Naomi 17:30 Albanese, Lauren
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Broomfield, Ayan 17:30 Inoue, Miyabi
  • Portugal F11, Doubles
    Deus M / Deus N 17:30 Falcao G / Pereira G
  • Portugal F11, Doubles
    GIL F / Sousa Coutinho D 17:30 Alvarez Llamas A / Hess-Olesen S
  • Portugal F11, Doubles
    Lourenco D / Mazon-Hernandez R 17:30 Barbosa R / Bonzi B
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Jorovic, Ivana 17:30 Brady, Jennifer
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Elbaba, Julia 17:30 Rogowska, Olivia
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Simmonds, Chanel 17:30 Cako, Jacqueline
  • Belgium F8, Doubles
    Ramiaramanana L / Shropshire S 17:40 Jankovits Y / Roy M
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Shamayko M / Touly C 17:55 Giovine C / Papamichail D
  • Biella, Italy
    Napolitano, Stefano 18:00 Novak, Dennis
  • Florianopolis, Brazil
    Bogdan, Ana 18:00 Stefani, Luisa
  • Florianopolis, Brazil
    Mattek-Sands, Bethanie 18:00 Minella, Mandy
  • Atlanta, USA
    Lacko, Lukas 18:00 Johnson, Steve
  • Florianopolis, Brazil
    Pereira, Teliana 18:00 Irigoyen, Maria
  • Florianopolis, Brazil
    Ozaki, Risa 18:00 Gamiz, Andrea
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Carrillo Marin, Alba 18:00 Cortez Llorca, Lucia
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    De La Puerta Uribe L / Falceto Font L 18:00 Roman Dominguez A / Serrano Garcia N
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Cabrera Lafuente L / Martin Tena L 18:00 Martinez Martinez M / Ottomano S
  • Serbia F7, Doubles
    Bellier A / Grenier H 18:00 Lovrinovic M / Zgombic F Z
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Aleshcheva V / Zotova M 18:00 Gardella F J / Pinto G
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Sipek N 18:00 Eltony M / Korzhova E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Haakansson E / Melsted C L 18:00 Burillo Escorihuela I / Wallace I
  • Egypt F24, Doubles
    Pulgar-Garcia J / Tepavac M 18:00 Canter A / Ioannides C
  • Egypt F24, Doubles
    Chetty J / Mugabe D 18:00 Nagyi N / Naqvi M
  • Egypt F24, Doubles
    Carli C / Lago T 18:00 Bonadio R / Sulea T C
  • Egypt F24, Doubles
    Farinola D / Lynch K 18:00 Feitt F / Moyano A
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Surraco, Josefina 18:00 Ganga, Eugenia
  • Atlanta, USA
    Baghdatis, Marcos 18:00 Krajicek, Austin
  • Canada F6, Singles
    Shapovalov, Denis 18:00 Scott, Harrison
  • Canada F6, Singles
    Vukic, Aleksandar 18:00 Bazrganian, Sahak
  • Canada F6, Singles
    Kylar, Kevin 18:00 Bednarczyk, Dylan
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Kuncikova L / Stuchla K 18:05 Molinero F / Vogt S
  • Belgium F8, Doubles
    Hill T / Menichella S 18:05 Dischinger E / Vatutin A
  • Serbia F7, Doubles
    Fatic N / Jankovic M 18:10 Haenle P / Van Peperzeel G
  • Tunisia F16, Doubles
    Kilani F / Kilani M 18:10 Ghorbel A / Mansouri S
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Jacobo, Sheila 18:10 Monzon, Edith Ayelen
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    De Carli, Maria Agustina 18:10 Piai, Eduarda
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Granollers M / Lopez M 18:20 Bossel A / Chiudinelli M
  • Spain F23, Singles
    Checa-Calvo, Jose 18:30 Amantegui, Javier
  • Spain F23, Singles
    Ciotti, Valentino 18:30 Diez, Steven
  • Spain F23, Singles
    Martin, Toby 18:30 Ojeda Lara, Ricardo
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Daniels C / Marozava L 18:30 ENE C / Reix S
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Sanchez-Quintanar C / Schaeder L 18:30 Fernandez Rabener A / Vogelsang E
  • Germany F9, Doubles
    Smith M / Solanki A 18:30 Loccisano B / Oetzbach A
  • Colombia F6, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 18:30 Endara, Ivan
  • Colombia F6, Singles
    Quintero, Michael 18:30 Sanchez Montemayor, Manuel
  • Colombia F6, Singles
    Mena, Facundo 18:30 Bendeck, Jose Daniel
  • Colombia F6, Singles
    Builes, Tomas 18:30 Oliveira, Allan Gomes
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Totka, Naomi 18:30 Xie, Carolyn
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Contreras Gomez, Fernanda 18:30 Kratzer, Ashley
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Kobelt, Madeleine 18:30 Failla, Jessica
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Golovin J / Wacnik J 18:30 Facey A / Facey K
  • Lexington, USA
    Jung, Jason 18:40 Millman, John
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Szatmari A / Szlavikovics S 18:40 Danescu O / Grigoriu M
  • Lexington, USA
    Ward, James 18:40 Uchiyama, Yasutaka
  • Lexington, USA
    Broady, Liam 18:50 Myneni, Saketh
  • Germany F9, Doubles
    De Boer S / Lootsma N 18:50 Elliott E / Genovese N
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Duca G / Ghioca M 18:55 Crespo Azconzabal A / Gobbi Monllau A V
  • Germany F9, Doubles
    Mantilla F / Sakamoto P 18:55 Janzon K M / Mannheims B
  • Spain F23, Doubles
    Torregrosa Velilla A / Vidal Azorin J F 19:00 Esteve Lobato E / Martinez Portero P
  • Italy F20, Singles
    Licciardi, Pietro 19:00 Trungelliti, Marco
  • France F16, Singles
    Arneodo, Romain 19:00 Reboul, Fabien
  • France F16, Singles
    Scaglia, Mathieu 19:00 Lokoli, Laurent
  • Spain F23, Doubles
    Elangovan N / Kaliyanda Poonacha N 19:00 Giraldi Requena M / Russi E
  • USA F23, Doubles
    Lopez Villasenor G / Uchida K 19:00 Austin G / Hiltzik J
  • USA F23, Doubles
    Jesse A A / Kopinski T 19:00 Cotrone D / Goldin G M
  • USA F23, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 19:00 Grant M / Surreaux A
  • USA F23, Doubles
    Daciek P / Fawcett T 19:00 Escobar G / Krainik P
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Sebov, Katherine 19:00 Jeukeng, Anne-Liz
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Mueller, Alexandra 19:00 Koch-Benvenuto, Andrea
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    De Bernardi, Clothilde 19:00 Aoyama, Shuko
  • Portugal F11, Singles
    Gomez, Ibai 19:00 Cooprider, Chris
  • Portugal F11, Doubles
    Andrews M / Milovic Z 19:00 Completo A / Salgado A
  • Portugal F11, Doubles
    Marques J / Ramos F 19:00 Baldi F / Berrettini M
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Pegula, Jessica 19:00 Ahn, Kristie
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Carter M / Turner E B 19:00 Hibino N / Webley-Smith E
  • Belgium F8, Doubles
    Nastasi U / Oliveira G 19:10 De Weerdt O / Meulemans S
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Melnikova M / Pous-Tio L 19:15 Cepede Royg V / Peterson R
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Ormaechea P / Pivovarova A 19:15 LIM A / Sevastova A
  • Atlanta, USA
    Berrer, Michael 19:20 Becker, Benjamin
  • Atlanta, USA
    Kudla, Denis 19:20 Harrison, Ryan
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Miyazaki Y L / Walters A 19:30 Kislyak K / Tonoyan A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Samir S / Tinjic J 19:30 Ostlund F / Rohde-Moe C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Franze C / Reimchen A 19:30 Bekker K / Nepliy E
  • Egypt F24, Doubles
    Bega A / Vilardo F 19:30 Hossam K / Hossam Y
  • Egypt F24, Doubles
    Dowson D / Ward A 19:30 Petersen B / Schott H
  • Egypt F24, Doubles
    Kolisnyk O / Petrenko A 19:30 Brtnicky F / Guerses G
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 19:30 Baranano P / Carle M L
  • Canada F6, Singles
    Ono, Masayoshi 19:30 Mccourt, Zachary
  • Canada F6, Singles
    HU, Nicholas S 19:30 Polansky, Peter
  • Canada F6, Singles
    Schnur, Brayden 19:30 Nicholas, Hunter
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Kurata, Nathaly 19:40 Zamprogno, Agostina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Beccio, Victoria Ariadna 19:40 Naya, Guillermina
  • Lexington, USA
    Fratangelo, Bjorn 20:00 Bangoura, Sekou
  • Italy F20, Doubles
    Della Tommasina D / Sinicropi R 20:00 Basso A / Ceppellini A
  • Germany F9, Doubles
    Andres M-F / Martin L 20:00 Pauffley N / Rice D
  • Colombia F6, Singles
    Souto, David 20:00 Valero, Luis
  • Colombia F6, Singles
    Heras, Patricio 20:00 Rojas, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 20:00 Ruiz Naranjo, Pedro Pablo
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Hine K / Smith K N 20:00 Czarniak Rego S / Maltby F
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Ouellet-Pizer C M / Smith G 20:00 Vyrlan K K / Westby M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    DI Lorenzo F / Pollner G 20:00 Eikeri U / Ivanova D
  • Lexington, USA
    Pecotic, Matija 20:00 Bhambri, Yuki
  • Lexington, USA
    Dancevic, Frank 20:10 Rubin, Noah
  • France F16, Singles
    Guez, David 20:30 Emery, David
  • USA F23, Doubles
    Clayton S / Gabb R 20:30 Catanzariti A / Hiltzik A
  • USA F23, Doubles
    Estevez M / Garza D 20:30 Agar R / Bader S
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Andreescu, Bianca Vanessa 20:30 Halbauer, Ellie
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Moore J / Zhao C 20:30 Boulais I / Wong V
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Stefkova, Barbora 20:30 Robson, Laura
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Sanchez, Maria 20:30 Broady, Naomi
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Oudin M / Rogowska O 20:30 Lertpitaksinchai N / Plipuech P
  • Atlanta, USA
    Groth, Samuel 20:40 Tiafoe, Francis
  • Atlanta, USA
    Devvarman, Somdev 20:40 Donaldson, Jared
  • Egypt F24, Doubles
    Kadry K / Mohamed Hatem M 21:00 Richard A / Taweel I H
  • Canada F6, Singles
    Giron, Marcos 21:00 Bellamy, Robbie C
  • Canada F6, Singles
    Day, Alexander 21:00 Halebian, Alexios
  • Lexington, USA
    Ramanathan, Ramkumar 21:20 Klein, Brydan
  • Italy F20, Doubles
    Luisi A / Massara A 21:30 Bahamonde F / Tsitsipas S
  • Italy F20, Singles
    DI Nicola, Gianluca 21:30 Vavassori, Andrea
  • Lexington, USA
    Crepaldi, Erik 21:30 Novikov, Dennis
  • Atlanta, USA, Doubles
    Fleming C / Muller G 22:00 Pospisil V / Sock J
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Hsu, Chieh-Yu 22:00 Rodriguez, Victoria
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Jeukeng-Nkamgouo A-L / Leon S 22:00 Broomfield A / Januskova P
  • Colombia F6, Singles
    Salamanca Caicedo, Carlos 22:00 Struvay, Eduardo
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    LAO D / Whoriskey C 22:00 Adachi M / Hozumi E
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Quammen A / Rolph M 22:00 Corning V / Elbaba J
  • Canada F6, Doubles
    ONO M / Tanaka-Tamaki K 22:30 Bulis M / Cukierman D
  • Colombia F6, Doubles
    Barros M / Mendoza A 22:30 Oliveira A G / Pereira J
  • Colombia F6, Doubles
    Mora D / Olivares J 22:30 Bendeck J D / Gomez A
  • Colombia F6, Doubles
    Sanchez Montemayor M / Zornosa S 22:30 Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C
  • Canada F6, Doubles
    Davidson P / Reid M 22:30 Beren S / Kylar K
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / Mannarino A 23:20 Butorac E / Sitak A
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Sanders, Storm 23:30 Robillard-Millette, Charlotte

Hrvati se raduju porazu kockastih

Fudbal

Selektor Hrvatske Igor Štimac optužio „sile mraka“ da šire negativnu atmosferu oko ekipe

reprezentacija hrvatske, kvalifikacije SP 2014, Igor Štimac,

Teorija zavere!
Selektor Srbije gubi planove, a njegov kolega na klupi selekcije Hrvatske gubi živce. Igor Štimac optužio je „sile mraka i bezumlja“ da šire negativnu atmosferu Hrvatskom i da se priželjkuje neuspeh njegove ekipe. Aktuelni „izbornik“ otvorio je i front prema nekim igračima koji nisu protiv Makedonije odigrali po njegovom ukusu.

- Ovo nisam doživeo nigde osim u Hrvatskoj. Stvara se negativna atmosfera i traži se poraz reprezentacije umesto pobede - rekao je Štimac.

Hiroviti trener je za minimalnu pobedu nad Makedonijom pronašao i prvu žrtvu među igračima:

- Svi su odigrali izuzetno dobro, osim Rakitića.

(D. P.)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ja nosim sat „festina“ od 100-200 evra, ali nemam ništa protiv da neko nosi skuplji ako je pošteno zaradio Zoran Babić, šef poslaničke grupe SNS

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!