• Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Okuno, Ayaka 1 6 3 5 1 Chiang, Yuki Kristina 1 0 6 5 1
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Ishizu, Sachie 04:00 Ozeki, Michika
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Miyamura, Miki 05:30 Higuchi, Yuka
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Zakarlyuk, Marianna 05:30 Gai, AO
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Bhambri, Prerna 0 4 3 0 XU, Shilin 1 6 1 1
  • Astana, Kazakhstan
    Khachanov, Karen 2 7 6 2 2 Weintraub, Amir 0 6 0 0 0
  • Astana, Kazakhstan
    Boltz, Sebastien 0 4 4 0 Popko, Dmitry 1 6 5 1
  • Astana, Kazakhstan
    Smith, Connor 0 6 1 0 Dubarenco, Maxim 1 7 1 1
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Kudermetova, Veronika 1 3 6 2 1 Ekshibarova, Vlada 1 6 1 3 1
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Dzalamidze, Natela 2 6 6 2 2 Malykh, Polina 0 4 3 0 0
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Grajdek, Kim-Alice 1 6 1 0 1 Eraydin, Basak 1 4 6 1 1
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Abou Zekry, Ola 0 1 0 Palha, Natasha 0 0 0
  • Astana, Kazakhstan
    Mertens, Yannick 07:40 Perez Sanz, David
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Skidanova, Angelina 07:40 Majeric, Tadeja
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Tarasova, Alena 07:55 Kalkenova, Karina
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Watanabe, Hirono 07:55 Gai, AO
  • Baku, Azerbaijan
    Beygelzimer, Yuliya 08:00 Yang, Zhaoxuan
  • Astana, Kazakhstan
    Kukushkin, Mikhail 08:00 Chung, Yunseong
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    Gumulya B / Lertcheewakarn N 08:00 Ogata H / Yamamoto M
  • Astana, Kazakhstan
    Lopez-Perez, Enrique 08:00 Molchanov, Denys
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Stakhanova, Aleksandra 08:00 Honcova, Michaela
  • Baku, Azerbaijan
    Abduraimova, Nigina 08:00 Diatchenko, Vitalia
  • Baku, Azerbaijan
    Bondarenko, Kateryna 08:00 Ivakhnenko, Valentyna
  • Astana, Kazakhstan
    Ivashka, Ilya 08:15 Skugor, Franko
  • Astana, Kazakhstan
    Karimov, Djurabeck 08:30 Khabibulin, Timur
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    Hsieh S-Y / Ozeki M 08:55 Koshino Y / Nunome C
  • Astana, Kazakhstan
    Kalovelonis, Markos 08:55 Milton, Joshua
  • France F16, Singles
    Tchoutakian, Maxime 09:00 Crepatte, Baptiste
  • France F16, Singles
    Soler, Joan 09:00 Sansonetti, Valentin
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Vasilyeva, Liubov 09:00 Kruzhkova, Daria
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Van Der Hoek, Rosalie 09:00 Noel, Mallaurie
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Partaud, Marine 09:00 Gobbi Monllau, Ana Victoria
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Ioana Loredana 09:00 Arcidiacono, Federica
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Szlavikovics, Szabina 09:00 Farfan, Daniela
  • Belgium F8, Singles
    Dischinger, Eduardo 09:00 Lestienne, Constant
  • Belgium F8, Singles
    Gille, Sander 09:00 Nickels, Christophe
  • Belgium F8, Singles
    Laurent, Yanais 09:00 Arends, Sander
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Klyueva, Ekaterina 09:10 Pervak, Ksenia
  • Baku, Azerbaijan
    Pliskova, Kristyna 09:15 Zhu, Lin
  • Baku, Azerbaijan
    Ianchuk, Olga 09:15 Tig, Patricia Maria
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    Sher C-W / WU H C 09:15 Choi J-H / Lee S-R
  • Baku, Azerbaijan
    Nara, Kurumi 09:15 Savchuk, Olga
  • Astana, Kazakhstan
    Khassanov, Roman 09:20 Moriya, Hiroki
  • Astana, Kazakhstan
    Zhyrmont, Dzmitry 09:20 Kravchuk, Konstantin
  • Astana, Kazakhstan
    Vasilevski, Andrei 09:20 Lee, Duck Hee
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    Chiang Y K / Hanatani N 09:25 KI Y-T / NG M Y M
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Merenkova, Polina 09:25 Palkina, Ksenia
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Bolkvadze, Mariam 09:30 Khabibulina, Albina
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Flood, Emma 09:30 Peckl, Kerstin
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Dmitrieva, Ksenia 09:30 Parish, Helen
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Londol, Teresia 09:30 Maggen, India
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Wacanno, Eva 09:30 Horackova, Gabriela
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Sarrazin, Laetitia 09:30 Kolesnikova, Ksenia
  • Estonia F1, Singles
    Vervoort, Mark 09:30 Kozyukov, Vitaly
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Duran G / Zeballos H 10:00 Lajovic D / Sousa J
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Marach O / Qureshi A U H 10:00 Haase R / Youzhny M
  • Gstaad, Switzerland
    Goffin, David 10:00 Zeballos, Horacio
  • Biella, Italy
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 10:00 Kicker, Nicolas
  • Biella, Italy
    Marcora, Roberto 10:00 Hernandez-Fernandez, Jose
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar Alba, Pablo 10:00 Lajovic, Dusan
  • Biella, Italy
    Ouahab, Lamine 10:00 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Gstaad, Switzerland
    Delbonis, Federico 10:00 Thiem, Dominic
  • Slovakia F3, Singles
    Drzewiecki, Karol 10:00 Simcak, Juraj
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Munozova, Anette 10:00 Adamescu, Cristina
  • Slovakia F3, Singles
    Beran, Martin 10:00 Fabian, Patrik
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Williams, Claudia 10:00 Stamatova, Julia
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Yazgan, Ebru Zeynep 10:00 Pera, Costanza
  • Slovakia F3, Singles
    Lomacki, Piotr 10:00 Kalenichenko, Danylo
  • Slovakia F3, Singles
    Borsos, Gabor 10:00 Staubert, Pavel
  • Biella, Italy, Doubles
    Naso G / Volante M 10:00 Cerretani J / Paval C
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Kohlschreiber P / Petzschner P 10:00 Cabal J S / Farah R
  • Nanchang, China
    Wang, Yafan 10:00 Okamura, Kyoka
  • Turkey F30, Singles
    Igoshin, Alexander 10:00 Cooper, Joe
  • Turkey F30, Singles
    Barkai, Yannai 10:00 Elia, Alon
  • Turkey F30, Singles
    Pallares-Gonzalez, Michael-Ray 10:00 Yuksel, Anil
  • Biella, Italy, Doubles
    Bozoljac I / Napolitano S 10:00 Neis F / Sousa P
  • Biella, Italy, Doubles
    Bellotti R / Novak D 10:00 Carpen A-D / Marcan D
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Kuzovkova, Jana 10:00 Paalma, Eva
  • Nanchang, China
    Zhang, Kai Lin 10:00 Bychkova, Ekaterina
  • Nanchang, China
    Chang, Kai-Chen 10:00 Hsieh, Su-Wei
  • Nanchang, China
    Raina, Ankita 10:00 Liu, Chang
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 10:00 Klizan M / Rosol L
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Almagro N / Schwartzman D S 10:00 Cuevas P / Marrero D
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Gonzalez M / SA A 10:00 Bednarek T / Junaid R
  • Baku, Azerbaijan
    Kontaveit, Anett 10:30 Eguchi, Misa
  • France F16, Singles
    Nys, Hugo 10:30 Bourbon, Morgan
  • France F16, Singles
    Folliot, Quentin 10:30 Inzerillo, Jerome
  • Gstaad, Switzerland
    Robert, Stephane 10:30 Souza, Joao Olavo
  • Serbia F7, Singles
    Trendafilov, Petar 10:30 Bellier, Antoine
  • Serbia F7, Singles
    Rakic, Strahinja 10:30 Tabatruong, Maxime
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Fomina A / Vankova K 10:30 Kuwata H / Schuurs D
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Fridman O / Ianchuk E 10:30 Hrdinova E / Rodina E
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Guimaraes Bueno, Flavia 10:30 Niedmers, Nora
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Lyukshinova, Elisabeth 10:30 Parviainen, Kristina
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Radosavljevic, Teodora 10:30 Ciobanu, Daniela
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Duca, Gabriela 10:30 Garcia Gausi, Marta
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Nagymihaly, Luca 10:30 Cakarevic, Sara
  • Belgium F8, Singles
    Goluza, Ivan 10:30 Roy, Matthieu
  • Belgium F8, Singles
    Folie, Alexandre 10:30 Shropshire, Samuel
  • Belgium F8, Singles
    Oliveira, Goncalo 10:30 Jankovits, Yannick
  • Gstaad, Switzerland
    Kavcic, Blaz 10:30 Reister, Julian
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Riley, Alexandra 10:40 Pirazhenka, Sviatlana
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Kunina E / Zabirova A 10:55 Turarbek Z / Zhamiyeva D
  • Astana, Kazakhstan, Doubles
    Lopez-Perez E / Mertens Y 11:00 Chung Y / Karimov D
  • Astana, Kazakhstan, Doubles
    Ismailov T / Shofayziyev S 11:00 Deviatiarov M / Kuzmanov D
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Buzarnescu, Mihaela 11:00 Eric, Doroteja
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Fett, Jana 11:00 Sotnikova, Alyona
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Barbieri, Gioia 11:00 Jakupovic, Dalila
  • Biella, Italy
    Panfil, Grzegorz 11:00 Samper-Montana, Jordi
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Paquet, Chloe 11:00 Jani, Reka-Luca
  • Germany F9, Singles
    Rice, David 11:00 Prechtel, Sebastian
  • Germany F9, Doubles
    Freimuth J T / Kruchen D 11:00 Gerlakh K / Korshunov S
  • Germany F9, Doubles
    Karwasz P-A / Strunk B 11:00 PEL D / Van Scheppingen D
  • Tunisia F16, Singles
    Ouakaa, Aziz 11:00 Mansouri, Skander
  • Tunisia F16, Singles
    Merino, Alexander 11:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Tunisia F16, Singles
    Alvarez-Guzman, Mauricio 11:00 Echargui, Moez
  • Tunisia F16, Singles
    BEN Abdallah, Skander 11:00 Kilani, Majed
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Arafa, Aida 11:00 Wessel, Alina
  • Hamburg, Germany
    Bedene, Aljaz 11:00 Gimeno-Traver, Daniel
  • Hamburg, Germany
    Seppi, Andreas 11:00 Klizan, Martin
  • Hamburg, Germany
    Monaco, Juan 11:00 Gulbis, Ernests
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Bonaventure, Ysaline 11:00 Bertens, Kiki
  • Italy F20, Singles
    Lakat, Florian 11:00 Basso, Andrea
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Hogenkamp, Richel 11:00 Schaefer, Anne
  • Italy F20, Singles
    Stefanini, Jacopo 11:00 Ornago, Fabrizio
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Cirstea, Sorana 11:00 Siedliska, Natalia
  • Italy F20, Singles
    Sinicropi, Riccardo 11:00 Banes, Maverick
  • Italy F20, Singles
    Capecchi, Daniele 11:00 Luisi, Alessandro
  • Austria F6, Singles
    Hampel, Lenny 11:00 Reissig, Nicolas
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Kaufinger, Ina 11:00 Shevchenko, Diana
  • Austria F6, Singles
    Krawcewicz, Kris 11:00 Dittmer, Philipp
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Burk, Birgit 11:00 Emulina, Darta-Elizabete
  • Austria F6, Singles
    Nagy, Peter 11:00 Dankl, Tobias-Maximilian
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Lodikova, Daria 11:00 Zarytska, Anastasia
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Eidukonyte, Joana 11:00 Alay, Ekaterina
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Ekshibarova V / Grajdek K-A 11:00 Honcova M / Majeric T
  • Estonia F1, Singles
    Polyakov, Vladimir 11:00 Martos Gornes, Sergio
  • Estonia F1, Singles
    Mugevicius, Lukas 11:00 Lebedev, Ilya
  • Nanchang, China
    Sema, Erika 11:15 Gao, Xinyu
  • Nanchang, China
    Bai, Alison 11:15 Duan, Ying-Ying
  • Nanchang, China
    Ninomiya, Makoto 11:15 Zhang, Ling
  • Biella, Italy
    Gigounon, Germain 11:20 Velotti, Agustin
  • Biella, Italy
    Podlipnik-Castillo, Hans 11:20 Malla, Bastian
  • Biella, Italy
    Naso, Gianluca 11:20 Roca Batalla, Oriol
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Kajevic, Ena 11:30 Ghitescu, Andreea
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Alvarez Teran, Maria Fernanda 11:30 Patiuk, Valeria
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Tomic, Sara 11:30 Jovanovic, Masa
  • Slovakia F3, Singles
    Blasko, Martin 11:30 Vajda, Peter
  • Slovakia F3, Singles
    Nejedly, Pavel 11:30 Jaloviec, Marek
  • Slovakia F3, Singles
    Pazicky, Michal 11:30 Semjan, Marek
  • Portugal F11, Singles
    Deus, Nuno 11:30 Hess-Olesen, Soren
  • Portugal F11, Singles
    Hoang, Antoine 11:30 Reinwein, Sami
  • Portugal F11, Singles
    Lourenco, Diogo 11:30 Cacao, Tiago
  • Germany F9, Singles
    Werner, Jean-Marc 11:30 Jahn, Jeremy
  • Germany F9, Singles
    Schutt, Leon 11:30 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Hamburg, Germany
    Coric, Borna 11:30 Bautista-Agut, Roberto
  • Turkey F30, Singles
    Haylaz, Muhammet 11:30 Erdurak, Ege
  • Turkey F30, Singles
    Harajchi, Aria 11:30 Sentay, Alp
  • Turkey F30, Singles
    Altuna, Tuna 11:30 Azkara, Ege Melih
  • Estonia F1, Singles
    Liutarevich, Ivan 11:30 Kononov, Jaan
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Andrianjafitrimo, Tessah 11:30 Martin Tena, Leire
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Parres Azcoitia, Olga 11:30 Canero Perez, Maria Del Rosario
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Luque Moreno, Maria Jose 11:30 Atucha Gomez, Ainhoa
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Codino, Fiona 11:30 Ottomano, Sara
  • Baku, Azerbaijan
    Buyukakcay, Cagla 11:45 Flipkens, Kirsten
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Kalashnikova O / Kovinic D 11:45 Ivakhnenko V / Morgina A
  • Gstaad, Switzerland
    Coppejans, Kimmer 11:50 Bellucci, Thomaz
  • Gstaad, Switzerland
    Giraldo, Santiago 11:50 Lorenzi, Paolo
  • Belgium F8, Singles
    Nastasi, Ugo 12:00 Cunha, Henrique
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Vostrikova, Aleksandra 12:00 Minetti, Mariella
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Suomalainen, Piia 12:00 Nikolaeva, Tatiana
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Bukhanko A / Prozorova E 12:00 Homutova A / Novcic A
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Vogelsang, Erika 12:00 Pella, Catalina
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Cvackova, Natalie 12:00 Prenkovic, Linda
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Bukta, Agnes 12:00 Kairi, Angeliki
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Schaeder, Laura 12:00 Primorac, Iva
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Dzalamidze N / Tarasova A 12:00 Ainitdinova G / Taluenko A
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Dascalu, Nicoleta 12:00 Mihaila, Ana Bianca
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Cechova, Karolina 12:00 Vdovenco, Anastasia
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Andreea Amalia 12:00 Spigarelli, Martina
  • Belgium F8, Singles
    Mitjana, Leny 12:00 Reuter, Yannik
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Skidanova A / Stakhanova A 12:10 Klyueva E / Smagina S
  • Biella, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 12:20 Sousa, Pedro
  • Hamburg, Germany
    Rosol, Lukas 12:20 Bolelli, Simone
  • Hamburg, Germany
    Fognini, Fabio 12:20 Chardy, Jeremy
  • Hamburg, Germany
    Munar Clar, Jaume Antoni 12:20 Garcia-Lopez, Guillermo
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Eraydin B / Palkina K 12:25 Laskutova K / Malykh P
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Rubini, Stefania 12:30 Moser, Lisa Maria
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Komardina, Anastasiya 12:30 Moore, Tara
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Caregaro, Martina 12:30 Papamichail, Despina
  • Germany F9, Singles
    Niesten, Miliaan 12:30 Netuschil, Marvin
  • Germany F9, Singles
    Schonenberg, Tom 12:30 Koch, Niklas
  • Germany F9, Singles
    Mantilla, Felipe 12:30 Lootsma, Niels
  • Tunisia F16, Singles
    Thivant, Yannick 12:30 Miccini, Giacomo
  • Tunisia F16, Singles
    Diep, Florent 12:30 Apellaniz Napal, Javier
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Lippe, Andrea 12:30 Guttormsen, Karyn
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Mahbouli, Feriel 12:30 Kyrpot, Olena
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Chernetsova, Darya 12:30 Saikai, Yui
  • Nanchang, China, Doubles
    Chan C-W / Wang Y 12:30 Rodionova AR / Sharipova S
  • Nanchang, China, Doubles
    XUN F Y / Zhang YI 12:30 HAN X / Zhang K-L
  • Italy F20, Singles
    Lulli, Gregorio 12:30 Petrone, Alessandro
  • Italy F20, Singles
    Giustino, Lorenzo 12:30 De Vroome, Max
  • Italy F20, Singles
    Maccari, Federico 12:30 LO Priore, Pierdanio
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Suk, Natalie 12:30 Ostapenko, Jelena
  • Italy F20, Singles
    Lama, Gonzalo 12:30 Rondoni, Pietro
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Krejcikova, Barbora 12:30 Vrljic, Ana
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Vogt, Stephanie 12:30 Kucova, Kristina
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Jabeur, Ons 12:30 Molinero, Florencia
  • Austria F6, Singles
    Mays, Morgan 12:30 Solberg, Christoffer
  • Austria F6, Singles
    Pichler, David 12:30 Wirlend, Dominik
  • Austria F6, Singles
    Woerner, Paul 12:30 Ghedin, Nicola
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Grinchishina A / Mun V 12:30 Khabibulina A / Merenkova P
  • Estonia F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 12:30 Tamm, Kristjan
  • Estonia F1, Singles
    Butler, Samm 12:30 Sabanin, Yan
  • Estonia F1, Singles
    Chadaj, Adam 12:30 Picco, Francesco
  • Estonia F1, Singles
    Dubinski, Artur 12:30 MAS Mascolo, Adria
  • Estonia F1, Singles
    Libietis, Mikelis 12:30 Pollanen, Herkko
  • Estonia F1, Doubles
    Mesquida Berg O / Renard L 12:30 Moyna A / Volfson D
  • Biella, Italy
    Fucsovics, Marton 12:40 Giannessi, Alessandro
  • Biella, Italy
    Martin, Andrej 12:40 Krstin, Pedja
  • Gstaad, Switzerland
    Haase, Robin 13:00 Granollers, Marcel
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Cengiz, Berfu 13:00 Sterenbach, Saray
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Aksu, Ayla 13:00 Yastremska, Dayana
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Sener A / Tari B 13:00 Demirci M / Takunyaci D S
  • Turkey F30, Singles
    Madanchi, Amirvala 13:00 Glancy, Daniel
  • Turkey F30, Singles
    Mousley, Bradley 13:00 Adanali, Mert
  • Turkey F30, Singles
    Elbaz, Shahar 13:00 Turker, Mert Naci
  • Estonia F1, Singles
    Ricca, Giorgio 13:00 Raisma, Kenneth
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roemer, Charlotte 13:00 Martinez Martinez, Maria
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    De La Puerta Uribe, Lucia 13:00 Proese, Natalie
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Smallbone A / Weymouth K 13:00 Cortina Pou A / Herrero Garcia Honorato C
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Deigman L / Rohira T 13:00 Natal Gomez L / Suarez Alonso M
  • Nanchang, China
    Wang, Qiang 13:00 Jang, SU Jeong
  • Gstaad, Switzerland
    Carreno-Busta, Pablo 13:10 Youzhny, Mikhail
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Ulvefeldt, Malin 13:30 Zaja, Anna
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Hobgarski, Katharina 13:30 Stemmer, Stefanie
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Herdzelas, Dea 13:30 Eklund, Mia
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Belova, Natalia 13:30 Saitova, Anastasiya
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Mironova, Daria 13:30 Orpana, Oona
  • Hamburg, Germany
    Paire, Benoit 13:30 Kohlschreiber, Philipp
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Marozava, Lidziya 13:30 Zimmermann, Kimberley
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Peers, Sally 13:30 Klasen, Charlotte
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Bolkvadze M / Riley A 13:30 Kudermetova V / Puchkova O
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Simion, Oana Georgeta 13:30 Fetecau, Irina
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Horakova, Nikola 13:30 Romeo, Caroline
  • Hamburg, Germany
    Schwartzman, Diego Sebastian 13:40 Cuevas, Pablo
  • Hamburg, Germany
    Vesely, Jiri 13:40 Haider-Maurer, Andreas
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Moser F / Struff J-L 13:40 Ramos-Vinolas A / Seppi A
  • Biella, Italy
    Quinzi, Gianluigi 14:00 Brkic, Tomislav
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Sakkari, Maria 14:00 Alexandrova, Ekaterina
  • Slovakia F3, Singles
    Colella, Alessandro 14:00 Shcherba, Vitalii
  • Germany F9, Singles
    Onken, Julian 14:00 Plotniy, Andrei
  • Germany F9, Singles
    Sels, Jelle 14:00 Scholz, Philipp
  • Germany F9, Singles
    Heyman, Christopher 14:00 Sakamoto, Pedro
  • Germany F9, Singles
    Sergiienko, Sergiy 14:00 VON Massow, George
  • Germany F9, Singles
    Charlos, Tomas 14:00 Loccisano, Benjamin
  • Italy F20, Singles
    Mager, Gianluca 14:00 Sant'Anna, Bruno
  • Italy F20, Singles
    Tsitsipas, Stefanos 14:00 Leite, Wilson
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Brianti, Alberta 14:00 Mrdeza, Tereza
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Cetkovska, Petra 14:00 Shapatava, Sofia
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Frech, Magdalena 14:00 Oprandi, Romina
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Flood E / Wacanno E 14:00 Kuzovkova J / Pihlak L
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Grzywocz S / Zarytska A 14:00 Kolesnikova K / Londol T
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Horackova G / Sizikova Y 14:00 Cepelyte A / Ladurner J
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Eidukonyte J / Parish H 14:00 Lodikova D / Maggen I
  • Estonia F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 14:00 Smola, Maciej
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Jdi, Mehdi
  • Belgium F8, Singles
    Johnson, Hunter 14:00 Harris, Billy
  • Nanchang, China, Doubles
    LIU C / LU J-J 14:15 Chang K-C / Zheng S
  • Gstaad, Switzerland
    Ilhan, Marsel 14:20 Kuznetsov, Andrey
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Njiric, Silvia 14:30 De Vroome, Indy
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Georges M / Marchetti G 14:30 Tehrani T / Testa G
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Grymalska A / Ivankovic P 14:30 Carreras A / Savoretti A
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Munozova A / Stamatova J 14:30 Boru Y A / Quagliardi B
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Badem C / Cevik I 14:30 Donaldson A / Yusupova G
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Olcay D / Yazgan E Z 14:30 Esen H / Esen L
  • Turkey F30, Doubles
    Cooper J / Pallares-Gonzalez M-R 14:30 Harcila C / Siciliano R
  • Turkey F30, Doubles
    Chervyakov F / Muller A 14:30 Bakshi E / Elia A
  • Austria F6, Singles
    Chazal, Maxime 14:30 Hirschmueller, Christian
  • Austria F6, Singles
    Vibert, Francois Arthur 14:30 Schmidt, Gabriel
  • Austria F6, Singles
    Dolezel, Filip 14:30 Kossler, Bernd
  • Estonia F1, Singles
    Kerner, Markus 14:30 Ivanov, Vladimir
  • Hamburg, Germany
    Nadal, Rafael 14:50 Verdasco, Fernando
  • Biella, Italy
    Neis, Fabricio 15:00 De Bakker, Thiemo
  • Biella, Italy
    Kovalik, Jozef 15:00 Caruso, Salvatore
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Brito, Fernanda 15:00 Chlpac, Agustina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Teodoro De Oliveira, Lara Isis 15:00 Ramalle, Lourdes
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Garavani, Ornella 15:00 Vega, Maria Constanza
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Glorioso, Delfina 15:00 Seguel, Daniela
  • Serbia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:00 Krnjetin M / Roganovic S
  • Serbia F7, Doubles
    De Paula P / Henrique Hooper C 15:00 Gasperini L / Walendowsky J
  • Serbia F7, Doubles
    Martinski A / Tarpov D 15:00 Ilic L / Premovic B
  • Slovakia F3, Doubles
    Marko M / Novak J 15:00 Arvidsson I / Borsos G
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Konig, Pia 15:00 VON Deichmann, Kathinka
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Intert, Amelie 15:00 Dunne, Katy
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Murray J / Peers J 15:00 Mayer F / Vesely J
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Johnson S / Orellana S 15:00 Doboara S / Nagymihaly L
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Prati F / Verpelli M 15:00 Ciufrila R / Rosca I L
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Chardy J / Kubot L 15:00 Peya A / Soares B
  • Biella, Italy, Doubles
    Ramirez C / Reyes-Varela M-A 15:20 Fransen S / Kicker N
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Borecka, Martina 15:30 Ozgen, Pemra
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Bonaventure Y / Husarova J 15:30 Baluu S / Siedliska N
  • Germany F9, Singles
    Doumbia, Sadio 15:30 Van Den Honert, Vincent
  • Germany F9, Singles
    Nekic, Tim 15:30 Peters, Flemming
  • Germany F9, Singles
    Kern, Jan Lukas 15:30 Okala, Jules
  • Germany F9, Singles
    Daljev, Pavle 15:30 Choinski, Jan
  • Germany F9, Doubles
    Netuschil M / Scholz P 15:30 Charlos T / Peters F
  • Florianopolis, Brazil
    Peterson, Rebecca 15:30 Torro-Flor, Maria-Teresa
  • Florianopolis, Brazil
    Cepede Royg, Veronica 15:30 Goncalves, Paula Cristina
  • Florianopolis, Brazil
    Melnikova, Marina 15:30 Siegemund, Laura
  • USA F23, Singles
    Escobar, Gonzalo 15:30 Austin, Gonzales
  • USA F23, Singles
    Gabb, Richard 15:30 Grant, Michael
  • USA F23, Singles
    Uchida, Kaichi 15:30 Mclachlan, Ben
  • USA F23, Singles
    Krainik, Pavel 15:30 Santiago, Mico
  • Italy F20, Singles
    WU, DI 15:30 Paz, Juan Pablo
  • Italy F20, Singles
    Bahamonde, Francisco 15:30 Marti, Javier
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Bouzkova, Marie 15:30 Rueffer, Lena
  • Belgium F8, Singles
    Neveux, Arnaud 15:30 Merckx, Jonas
  • Florianopolis, Brazil
    Pivovarova, Anastasia 15:30 Kostova, Elitsa
  • Belgium F8, Singles
    Cannell, Joel 15:30 Vliegen, Joran
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bury A / Istomin D 15:30 Fyrstenberg M / Gonzalez S
  • Lexington, USA
    Corrie, Edward 16:00 Zhang, ZE
  • Lexington, USA
    Krueger, Mitchell 16:00 Ito, Tatsuma
  • Lexington, USA
    Donati, Matteo 16:00 Novikov, Dennis
  • Lexington, USA
    Saville, Luke 16:00 Nguyen, Daniel
  • Lexington, USA
    Jarry, Nicolas 16:00 Nishioka, Yoshihito
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Glatch, Alexa 16:00 Segarelli, Francesca
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Voracova, Renata 16:00 Kotlica, Boba
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Guarachi Mathison, Alexa 16:00 Moore, Jessica
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Chypyha, Lauren 16:00 Zacarias, Marcela
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Komardina A / Sotnikova A 16:00 DI Sarra F / Rubini S
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Buzarnescu M / Fett J 16:00 Jakupovic D / Negreanu D
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Vaidisova, Nicole 16:00 Dinu, Cristina
  • Slovakia F3, Doubles
    Horansky F / Zelenay I 16:00 Simcak J / Sproch D
  • Slovakia F3, Doubles
    Drzewiecki K / Lomacki P 16:00 Capkovic K / Kalenichenko D
  • Slovakia F3, Doubles
    Kellovsky D / Staubert P 16:00 Beran M / Beran M
  • Tunisia F16, Singles
    Gennaro, Dante 16:00 Wang, Tak Khunn
  • Tunisia F16, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 16:00 Fong B / Street M
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Bechri, Chiraz 16:00 Giger, Samira
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Atik, Rita 16:00 Verster, Nelise
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Stanikova, Monika 16:00 Turki, Meriem
  • Atlanta, USA
    Eubanks, Christopher 16:00 Stepanek, Radek
  • Atlanta, USA
    Berankis, Ricardas 16:00 Smyczek, Tim
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 16:00 Pospisil, Vasek
  • Atlanta, USA, Doubles
    Huey T C / Johnson S 16:00 Martin F / Raja P
  • Atlanta, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Groth S / Guccione C
  • Lexington, USA, Doubles
    Ball C / Klein B 16:00 Broady L / Ward J
  • Lexington, USA, Doubles
    Fratangelo B / Jarry N 16:00 Gonzales R / Walsh D
  • Atlanta, USA, Doubles
    Daniell M / Demoliner M 16:00 Krajicek A / Monroe N
  • Atlanta, USA, Doubles
    Becker B / Lacko L 16:00 Baghdatis M / Jaziri M
  • Atlanta, USA, Doubles
    LU Y H / Marray J 16:00 Fish M / Roddick A
  • Estonia F1, Doubles
    Granollers-Pujol G / Vervoort M 16:00 Klettenberg C R / Randpere M V
  • Atlanta, USA, Qualifying
    Kudla, Denis 16:00 Donaldson, Jared
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Gutierrez Carrasco, Maria 16:00 Drew, Jazzamay
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Fayol C / Van Cauter A 16:00 Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Boualem J / Marti Riembau A 16:00 Atucha Gomez A / D'Oliveira E
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Frenkel, Nicole 16:00 Lertpitaksinchai, Nicha
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Rodgers, Amanda 16:00 Loeb, Jamie
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Chang, Sophie 16:00 Plipuech, Peangtarn
  • Hamburg, Germany
    Zverev, Alexander 16:10 Robredo, Tommy
  • Biella, Italy
    Bortolotti, Marco 16:20 Bellotti, Riccardo
  • Biella, Italy
    Fabbiano, Thomas 16:20 Ghem, Andre
  • Serbia F7, Doubles
    Celebic L / Jandric D 16:30 Milushev P / Trendafilov P
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Carle, Maria Lourdes 16:30 Isaeva, Anhzelika
  • Serbia F7, Doubles
    Jovanovic M / Petrovic D 16:30 Panic S / Vlaovic A
  • Serbia F7, Doubles
    Osmakcic M / Osmakcic M 16:30 Romboli F / Silva C
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Ferrero, Melina 16:30 Rescaldani, Francesca
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Zehnder, Maria Jose 16:30 Sanchez, Ana Sofia
  • Slovakia F3, Doubles
    Habrman M / Poljak D 16:30 Jaloviec M / Safranek V
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Khazaniuk, Deniz 16:30 Pribylova, Anastasia
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Gabric, Anna 16:30 Teichmann, Jil Belen
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Klasen A / Klasen C 16:30 Luknarova Z / Primorac I
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sliusar, Kateryna 16:30 Ostlund, Fanny
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Muntean, Victoria 16:30 Kislyak, Kristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Samir, Sandra 16:30 Tinjic, Jasmina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Franze, Claudia 16:30 Lazareva, Margarita
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Szatmari A / Szlavikovics S 16:30 Danescu O / Grigoriu M
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Duca G / Ghioca M 16:30 Crespo Azconzabal A / Gobbi Monllau A V
  • Egypt F24, Singles
    AL Taweel, Issam 16:30 Farinola, Damian
  • Egypt F24, Singles
    Petrenko, Anatoliy 16:30 Kolisnyk, Olexiy
  • Egypt F24, Singles
    Allemby, James 16:30 Petersen, Bjoern
  • Egypt F24, Singles
    Vilardo, Francesco 16:30 Richard, Antoine
  • Florianopolis, Brazil
    Sevastova, Anastasija 16:45 Chirico, Louisa
  • Florianopolis, Brazil
    Alves, Carolina 16:45 Beck, Annika
  • Florianopolis, Brazil
    Lemoine, Quirine 16:45 Martincova, Tereza
  • Florianopolis, Brazil
    Burger, Cindy 16:45 CE, Gabriela
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Delbonis F / Lorenzi P 16:50 Carreno Busta P / Molteni A
  • Colombia F6, Singles
    Pereira, Jose 17:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Mendoza, Alejandro 17:00 Zornosa, Steffen
  • Colombia F6, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 17:00 Mora, Daniel
  • Colombia F6, Singles
    Ruiz Naranjo, Mateo Andres 17:00 Diaz-Figueroa, Christopher
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Kuncikova L / Stuchla K 17:00 Molinero F / Vogt S
  • Spain F23, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 17:00 Vidal Azorin, Jose Fco
  • Spain F23, Singles
    Kaliyanda Poonacha, Niki 17:00 Dominguez Alonso, Pedro
  • Spain F23, Singles
    Toledo Bague, Pol 17:00 Brancaccio, Raul
  • Spain F23, Singles
    Lopez Perez Fuster, Jorge 17:00 Mardones, Bruno
  • Gstaad, Switzerland
    Laaksonen, Henri 17:00 Sousa, Joao (POR)
  • Spain F23, Doubles
    Fornell-Mestres M / Neubau M 17:00 Blasco Hervas A / Sanchez Herrero D
  • Germany F9, Singles
    Constantinovici, Robert 17:00 Geens, Clement
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Smith, Kristina N 17:00 HO, Jessica
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Ivanova, Dasha 17:00 Boren, Brynn
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    DI Lorenzo, Francesca 17:00 Zhu, Amy
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 17:00 Goldsmith, Jayci
  • Germany F9, Doubles
    Niesten M / Schonenberg T 17:00 Forchap D C / Kranz A
  • Germany F9, Doubles
    Smith M / Solanki A 17:00 Loccisano B / Oetzbach A
  • USA F23, Singles
    Clayton, Scott 17:00 King, Evan
  • USA F23, Singles
    Thompson, Clay 17:00 Garza, Daniel
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Perez Rojas, Guadalupe 17:00 Daniilidou, Eleni
  • Belgium F8, Doubles
    Laurent Y / Lestienne C 17:00 Johnson H / Johnson Y
  • Belgium F8, Doubles
    Ramiaramanana L / Shropshire S 17:00 Jankovits Y / Roy M
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Cavaday, Naomi 17:30 Albanese, Lauren
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Broomfield, Ayan 17:30 Inoue, Miyabi
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Shamayko M / Touly C 17:30 Giovine C / Papamichail D
  • France F16, Singles
    Le Boulch, Thomas 17:30 Kekez, Duje
  • France F16, Doubles
    Inzerillo J / Tchoutakian M 17:30 Levy G / Tomi A
  • Portugal F11, Doubles
    Deus M / Deus N 17:30 Falcao G / Pereira G
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Jorovic, Ivana 17:30 Brady, Jennifer
  • Portugal F11, Doubles
    GIL F / Sousa Coutinho D 17:30 Alvarez Llamas A / Hess-Olesen S
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Elbaba, Julia 17:30 Rogowska, Olivia
  • Portugal F11, Doubles
    Lourenco D / Mazon-Hernandez R 17:30 Barbosa R / Bonzi B
  • USA F23, Doubles
    Kohen A / Lamble J 17:30 BAR D / Johns C
  • USA F23, Doubles
    Corwin F / Koch K 17:30 Meister N / Pavic A
  • Tunisia F16, Doubles
    Allaf K / Merzetti S 17:30 Merino A / Pla Malfeito J
  • Tunisia F16, Doubles
    BEN Hassen A / Dougaz A 17:30 Babelis T / Garcia-Roman M
  • Tunisia F16, Doubles
    Adnaoui M / Khaddari H 17:30 Alvarez-Guzman M / Dyke J
  • Tunisia F16, Doubles
    Kilani F / Kilani M 17:30 Ghorbel A / Mansouri S
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Karatantcheva, Sesil 17:30 Piter, Katarzyna
  • Austria F6, Singles
    Trinker, Bastian 17:30 Brunstrom, Jesper
  • Austria F6, Singles
    Goldsteiner, Peter 17:30 Kocevar-Desman, Tom
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Jomby T 17:30 O'Brien D / Roelofse R
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Simmonds, Chanel 17:30 Cako, Jacqueline
  • Florianopolis, Brazil
    Pereira, Teliana 18:00 Irigoyen, Maria
  • Biella, Italy
    Napolitano, Stefano 18:00 Novak, Dennis
  • Canada F6, Singles
    Shapovalov, Denis 18:00 Scott, Harrison
  • Canada F6, Singles
    Vukic, Aleksandar 18:00 Bazrganian, Sahak
  • Canada F6, Singles
    Kylar, Kevin 18:00 Bednarczyk, Dylan
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Jacobo, Sheila 18:00 Monzon, Edith Ayelen
  • Serbia F7, Doubles
    Bellier A / Grenier H 18:00 Lovrinovic M / Zgombic F Z
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Surraco, Josefina 18:00 Ganga, Eugenia
  • Serbia F7, Doubles
    Fatic N / Jankovic M 18:00 Haenle P / Van Peperzeel G
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    De Carli, Maria Agustina 18:00 Piai, Eduarda
  • Florianopolis, Brazil
    Bogdan, Ana 18:00 Stefani, Luisa
  • Florianopolis, Brazil
    Mattek-Sands, Bethanie 18:00 Minella, Mandy
  • Atlanta, USA
    Lacko, Lukas 18:00 Johnson, Steve
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Aleshcheva V / Zotova M 18:00 Gardella F J / Pinto G
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Sipek N 18:00 Eltony M / Korzhova E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Haakansson E / Melsted C L 18:00 Burillo Escorihuela I / Wallace I
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Carrillo Marin, Alba 18:00 Cortez Llorca, Lucia
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    De La Puerta Uribe L / Falceto Font L 18:00 Roman Dominguez A / Serrano Garcia N
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Cabrera Lafuente L / Martin Tena L 18:00 Martinez Martinez M / Ottomano S
  • Florianopolis, Brazil
    Ozaki, Risa 18:00 Gamiz, Andrea
  • Egypt F24, Doubles
    Pulgar-Garcia J / Tepavac M 18:00 Canter A / Ioannides C
  • Egypt F24, Doubles
    Chetty J / Mugabe D 18:00 Nagyi N / Naqvi M
  • Egypt F24, Doubles
    Carli C / Lago T 18:00 Bonadio R / Sulea T C
  • Egypt F24, Doubles
    Farinola D / Lynch K 18:00 Feitt F / Moyano A
  • Atlanta, USA
    Baghdatis, Marcos 18:00 Krajicek, Austin
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Granollers M / Lopez M 18:20 Bossel A / Chiudinelli M
  • Colombia F6, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 18:30 Endara, Ivan
  • Colombia F6, Singles
    Quintero, Michael 18:30 Sanchez Montemayor, Manuel
  • Colombia F6, Singles
    Mena, Facundo 18:30 Bendeck, Jose Daniel
  • Colombia F6, Singles
    Builes, Tomas 18:30 Oliveira, Allan Gomes
  • Spain F23, Singles
    Checa-Calvo, Jose 18:30 Amantegui, Javier
  • Spain F23, Singles
    Ciotti, Valentino 18:30 Diez, Steven
  • Spain F23, Singles
    Martin, Toby 18:30 Ojeda Lara, Ricardo
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Totka, Naomi 18:30 Xie, Carolyn
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Contreras Gomez, Fernanda 18:30 Kratzer, Ashley
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Kobelt, Madeleine 18:30 Failla, Jessica
  • Germany F9, Doubles
    Mantilla F / Sakamoto P 18:30 Janzon K M / Mannheims B
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Golovin J / Wacnik J 18:30 Facey A / Facey K
  • Germany F9, Doubles
    De Boer S / Lootsma N 18:30 Elliott E / Genovese N
  • Germany F9, Doubles
    Andres M-F / Martin L 18:30 Pauffley N / Rice D
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Daniels C / Marozava L 18:30 ENE C / Reix S
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Sanchez-Quintanar C / Schaeder L 18:30 Fernandez Rabener A / Vogelsang E
  • Belgium F8, Doubles
    Nastasi U / Oliveira G 18:30 De Weerdt O / Meulemans S
  • Belgium F8, Doubles
    Hill T / Menichella S 18:30 Dischinger E / Vatutin A
  • Lexington, USA
    Jung, Jason 18:40 Millman, John
  • Lexington, USA
    Broady, Liam 18:50 Myneni, Saketh
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Sebov, Katherine 19:00 Jeukeng, Anne-Liz
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Mueller, Alexandra 19:00 Koch-Benvenuto, Andrea
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    De Bernardi, Clothilde 19:00 Aoyama, Shuko
  • France F16, Singles
    Scaglia, Mathieu 19:00 Lokoli, Laurent
  • France F16, Doubles
    Eremin E / Mazzella M 19:00 Bezert G / Sola M A
  • Spain F23, Doubles
    Torregrosa Velilla A / Vidal Azorin J F 19:00 Esteve Lobato E / Martinez Portero P
  • Portugal F11, Singles
    Gomez, Ibai 19:00 Cooprider, Chris
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Pegula, Jessica 19:00 Ahn, Kristie
  • Portugal F11, Doubles
    Andrews M / Milovic Z 19:00 Completo A / Salgado A
  • Portugal F11, Doubles
    Marques J / Ramos F 19:00 Baldi F / Berrettini M
  • USA F23, Doubles
    Lopez Villasenor G / Uchida K 19:00 Austin G / Hiltzik J
  • USA F23, Doubles
    Jesse A A / Kopinski T 19:00 Cotrone D / Goldin G M
  • USA F23, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 19:00 Grant M / Surreaux A
  • USA F23, Doubles
    Daciek P / Fawcett T 19:00 Escobar G / Krainik P
  • Italy F20, Singles
    Licciardi, Pietro 19:00 Trungelliti, Marco
  • Spain F23, Doubles
    Elangovan N / Kaliyanda Poonacha N 19:00 Giraldi Requena M / Russi E
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Carter M / Turner E B 19:00 Hibino N / Webley-Smith E
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Melnikova M / Pous-Tio L 19:15 Cepede Royg V / Peterson R
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Ormaechea P / Pivovarova A 19:15 LIM A / Sevastova A
  • Atlanta, USA
    Kudla, Denis 19:20 Harrison, Ryan
  • Atlanta, USA
    Berrer, Michael 19:20 Becker, Benjamin
  • Egypt F24, Doubles
    Dowson D / Ward A 19:30 Petersen B / Schott H
  • Egypt F24, Doubles
    Kolisnyk O / Petrenko A 19:30 Brtnicky F / Guerses G
  • Canada F6, Singles
    Ono, Masayoshi 19:30 Mccourt, Zachary
  • Canada F6, Singles
    HU, Nicholas S 19:30 Polansky, Peter
  • Canada F6, Singles
    Schnur, Brayden 19:30 Nicholas, Hunter
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Kurata, Nathaly 19:30 Zamprogno, Agostina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Beccio, Victoria Ariadna 19:30 Naya, Guillermina
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Miyazaki Y L / Walters A 19:30 Kislyak K / Tonoyan A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Samir S / Tinjic J 19:30 Ostlund F / Rohde-Moe C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Franze C / Reimchen A 19:30 Bekker K / Nepliy E
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 19:30 Baranano P / Carle M L
  • Egypt F24, Doubles
    Bega A / Vilardo F 19:30 Hossam K / Hossam Y
  • Lexington, USA
    Fratangelo, Bjorn 20:00 Bangoura, Sekou
  • Colombia F6, Singles
    Souto, David 20:00 Valero, Luis
  • Colombia F6, Singles
    Heras, Patricio 20:00 Rojas, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 20:00 Ruiz Naranjo, Pedro Pablo
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Hine K / Smith K N 20:00 Czarniak Rego S / Maltby F
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Ouellet-Pizer C M / Smith G 20:00 Vyrlan K K / Westby M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    DI Lorenzo F / Pollner G 20:00 Eikeri U / Ivanova D
  • Italy F20, Doubles
    Della Tommasina D / Sinicropi R 20:00 Basso A / Ceppellini A
  • France F16, Singles
    Guez, David 20:30 Emery, David
  • France F16, Singles
    Arneodo, Romain 20:30 Reboul, Fabien
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Andreescu, Bianca Vanessa 20:30 Halbauer, Ellie
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Moore J / Zhao C 20:30 Boulais I / Wong V
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Stefkova, Barbora 20:30 Robson, Laura
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Sanchez, Maria 20:30 Broady, Naomi
  • USA F23, Doubles
    Clayton S / Gabb R 20:30 Catanzariti A / Hiltzik A
  • USA F23, Doubles
    Estevez M / Garza D 20:30 Agar R / Bader S
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Oudin M / Rogowska O 20:30 Lertpitaksinchai N / Plipuech P
  • Atlanta, USA
    Devvarman, Somdev 20:40 Donaldson, Jared
  • Atlanta, USA
    Groth, Samuel 20:40 Tiafoe, Francis
  • Egypt F24, Doubles
    Kadry K / Mohamed Hatem M 21:00 Richard A / Taweel I H
  • Canada F6, Singles
    Giron, Marcos 21:00 Bellamy, Robbie C
  • Canada F6, Singles
    Day, Alexander 21:00 Halebian, Alexios
  • Lexington, USA
    Ramanathan, Ramkumar 21:20 Klein, Brydan
  • Italy F20, Doubles
    Luisi A / Massara A 21:30 Bahamonde F / Tsitsipas S
  • Italy F20, Singles
    DI Nicola, Gianluca 21:30 Vavassori, Andrea
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Hsu, Chieh-Yu 22:00 Rodriguez, Victoria
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Jeukeng-Nkamgouo A-L / Leon S 22:00 Broomfield A / Januskova P
  • Colombia F6, Singles
    Salamanca Caicedo, Carlos 22:00 Struvay, Eduardo
  • Atlanta, USA, Doubles
    Fleming C / Muller G 22:00 Pospisil V / Sock J
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    LAO D / Whoriskey C 22:00 Adachi M / Hozumi E
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Quammen A / Rolph M 22:00 Corning V / Elbaba J
  • Colombia F6, Doubles
    Barros M / Mendoza A 22:30 Oliveira A G / Pereira J
  • Colombia F6, Doubles
    Mora D / Olivares J 22:30 Bendeck J D / Gomez A
  • Colombia F6, Doubles
    Sanchez Montemayor M / Zornosa S 22:30 Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C
  • Canada F6, Doubles
    Davidson P / Reid M 22:30 Beren S / Kylar K
  • Canada F6, Doubles
    ONO M / Tanaka-Tamaki K 22:30 Bulis M / Cukierman D
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / Mannarino A 23:20 Butorac E / Sitak A
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Sanders, Storm 23:30 Robillard-Millette, Charlotte

Povrede

Hulahan ne igra protiv Srbije

Fudbal

Irci će u Beogradu igrati i bez trojice najiskusnijih igrača koji su nastupali za reprezentaciju na Evropskom prvenstvu u Poljskoj i Ukrajini – Kina, Givena i Dana

Vesli Hulahan Irska, fudbal

Fudbalski savez Irske saopštio je da će igrač sredine terena Vesli Hulahan zbog povrede propustiti prijateljsku utakmicu sa Srbijom sledeće srede u Beogradu. Selektor Đovani Trapatoni pozvao je Hulahana u reprezentaciju umesto takođe povređenog Darona Gibsona iz Evertona, ali fudbaler Noriča ima problem sa petom zbog kojeg neće moći da igra.

Kako se navodi u saopštenju, 30-godišnji Hulahan je razočaran što neće doći u Beograd, ali je odlučio da ne rizikuje pošto će uskoro početi nova sezona engleske Premijer lige.  On, inače, nije igrao za nacionalni tim Irske još od 2008. godine.  Irci će u Beogradu igrati i bez trojice najiskusnijih igrača koji su nastupali za reprezentaciju na Evropskom prvenstvu u Poljskoj i Ukrajini – Robija Kina, Šeja Givena i Ričarda Dana.

Utakmica Srbije i Irske naredne srede na „Marakani“ počeće u 20.45, a to će biti debitantski meč Siniše Mihajlovića kao selektora Srbije na domaćem terenu.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ja nosim sat „festina“ od 100-200 evra, ali nemam ništa protiv da neko nosi skuplji ako je pošteno zaradio Zoran Babić, šef poslaničke grupe SNS

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!