• China F1, Singles Qualifying
    Gong, Xiao 0 5 4 0 0 Qiu, Zhuoyang 2 7 6 2 2
  • Australia F5, Singles Qualifyi...
    Sookton-Eng, Chanchai 2 6 7 2 2 Levin, Justyn 0 4 5 0 0
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Simmonds, Chanel 1 6 3 1 Lukic, Vojislava 0 2 5 0
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Plipuech, Peangtarn 1 7 4 1 Tanaka, Yuuki 0 5 2 0
  • Melbourne, Doubles Qualifying...
    Donaldson A / Sprague G 0 2 2 0 AH San N / Beck S 1 6 3 1
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Kumkhum, Luksika 1 6 3 1 Stojanovic, Nina 0 4 1 0
  • China F1, Singles Qualifying
    Liang, Wen-Chun 2 6 6 2 2 Zhi, Hao 0 0 2 0 0
  • China F1, Singles
    Completo, Artur 0 5 0 Zhou, Zhe 0 4 0
  • China F1, Singles
    Sun, Fajing 0 5 0 Huang, Liang-Chi 0 4 0
  • China F1, Doubles
    Feng H / Ouyang B 0 4 0 Wang A / Yang X 0 3 0
  • China F1, Singles Qualifying
    Duan, Jia QI 0 3 0 Lin, Kai-Jie 0 1 0
  • Melbourne, Doubles Qualifying...
    Jovanovic M / Stojanovic J 0 0 0 Bollweg S / Mcphee K 0 1 0
  • China F1, Singles
    Gong, Peng-Xiang 06:20 LI, Zhao-Tai
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Zhang, Ling 06:40 Rungtein, Nichapa
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Stefkova, Barbora 06:40 Zlochova, Zuzana
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Dart, Harriet 06:40 Sharipova, Sabina
  • Japan F4, Singles
    Sato, Bumpei 07:00 Ehara, Hiroyasu
  • Japan F4, Singles
    Nakagawa, Naoki 07:00 Yamasaki, Jumpei
  • Japan F4, Singles
    Onozawa, Arata 07:00 Sekiguchi, Shuichi
  • Japan F4, Singles
    Ito, Yuichi 07:00 Kikuchi, Gengo
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Klaffner, Melanie 07:30 Andrady, Arantxa
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Paul, Sharon Sanchana 07:30 Bavisetti, Sowjanya
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 07:30 Kalva, Bhuvana
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Chilumula, Nidhi 07:30 Bhatia, Riya
  • China F1, Doubles
    Chen L / Sun F 08:00 Chetty J / Westerhof B
  • China F1, Doubles
    Completo A / Sualehe D 08:00 Wang H / Zhou S H
  • China F1, Doubles
    LU Y / Tao J N 08:00 Gong P-X / Gong X
  • China F1, Doubles
    LIU J Z / Wang H 08:00 LI J / Wang R
  • China F1, Doubles
    QIU Z / Zhou Z 08:00 BAI Y / Yang T-H
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Sema, Yurika 08:10 Vankova, Katerina
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Wongteanchai V / Wongteanchai V 08:10 Luangnam N / Palha N
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Choi J-H / Kim N R 08:10 Simmonds C / Webley-Smith E
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-12A
    Aksu A / Sezer M 08:30 Cuypers D / Uzcategui A
  • Japan F4, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 08:30 Okamoto K / Toyono T
  • Japan F4, Doubles
    Takeuchi K / Wachiramanowong K 08:30 Saito T / Watanuki Y
  • Japan F4, Doubles
    Toyono J / Yoshikai K 08:30 Chaplin J / Mclachlan B
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Sussarello, Giulia 08:30 Sterenbach, Saray
  • Greece F2, Singles Qualifying
    Kalovelonis, Markos 08:30 Hampel, Lenny
  • Greece F2, Singles Qualifying
    Grant, Michael 08:30 Dowson, Dan
  • Greece F2, Singles Qualifying
    Kaczynski, Kevin 08:30 Lago, Tommaso
  • Greece F2, Singles Qualifying
    Bisko, Michal 08:30 Neykov, Andreas
  • Greece F2, Singles Qualifying
    Papik, Tomas 08:30 Bellier, Antoine
  • Greece F2, Singles Qualifying
    Paval, Costin 08:30 Pehar, Antun
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Tehrani, Tina 09:00 Sabljarevic, Sofia
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Siopacha, Maria 09:00 Scholsen, Helene
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Tolibova, Sadafmoh 09:00 Sabljarevic, Teodora
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Fareh, Areej 09:00 AL Sayed Omar, Latifah
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Reddy S S / Tatachar Venugopal D 09:00 Peng S / Shetty S
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Chandrashekar V / Ram M 09:00 Rana S / Shinde V
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Maheta E / Teltumbde R 09:00 Bavisetti S / Chilumula N
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Damayanti A-F / Tananta L 09:00 Dangwal V / Padamata S
  • Italy F3, Singles
    Reissig, Nicolas 09:30 Altmaier, Daniel
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Inoue M / Omae A 09:40 Dart H / Stojanovic N
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Raina A / Zlochova Z 09:40 Sheng Y / Zhang L
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Plipuech PE / Plipuech PL 09:40 Buayam K / Kumkhum L
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Uzhylovska, Oksana 10:00 Kolesnikova, Yulia
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Bulatova, Darya 10:00 Kulik, Wiktoria
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Izuogu, Chinenye 10:00 Silwanowicz, Karolina
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Curovic, Tamara 10:00 Zlatanova, Vivian
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Adaloglou, Magdalini 10:00 Polic, Ema
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kairi, Angeliki 10:00 Ciobanu, Daniela
  • Greece F2, Singles Qualifying
    Ymer, Mikael 10:00 Tsitsipas, Petros
  • Greece F2, Singles Qualifying
    Kapogiannis, Charalampos 10:00 Khomentovskiy, Matvey
  • Egypt F12, Singles Qualifying
    Vorster, Tucker 10:00 Nagyi, Norbert
  • Egypt F12, Singles Qualifying
    Trubrig, Christian 10:00 Petersen, Bjoern
  • Egypt F12, Singles Qualifying
    Jebavy, Roman 10:00 Becuzzi, Enrico
  • Egypt F12, Singles Qualifying
    Ridout, Robbie 10:00 Perunov, Igor
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Deigman, Laura 10:30 Behbehani, Sarah
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Bekker K / Faber T 10:30 Pradip K / Samson G M
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Andrady A / Shlomo K 10:30 Sawhney V / Yadlapalli P
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Peddi Reddy S V / Rohira T 10:30 Bhatia R / Paul S S
  • Italy F3, Singles
    Chiurulli, Daniele 11:00 Capecchi, Daniele
  • Italy F3, Singles
    Vavassori, Andrea 11:00 Rizzuti, Giovanni
  • Italy F3, Singles
    Sinicropi, Riccardo 11:00 Borgo, Francesco
  • Italy F3, Singles
    Nejedly, Pavel 11:00 Giacalone, Omar
  • Raanana, Israel, Qualifying
    Zhang, ZE 11:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Croissy-Beaubourg, Singles Qua...
    Melnikova, Marina 11:00 Kichenok, Nadiia
  • Croissy-Beaubourg, Singles Qua...
    Arvidsson, Sofia 11:00 Jorovic, Ivana
  • Raanana, Israel, Qualifying
    Arnaboldi, Andrea 11:00 Musialek, Alexis
  • El Kantaoui, Singles Qualifyin...
    Kyrpot, Olena 11:00 Bouzgarrou, Mouna
  • El Kantaoui, Singles Qualifyin...
    Zhupanska, Valeriya 11:00 Avvantaggiati, Vittoria
  • Tunisia F12, Singles Qualifyin...
    Kanar, Jonathan 11:00 Desyatnik, Anton
  • Tunisia F12, Singles Qualifyin...
    Oradini, Giacomo 11:00 Monaco, Antoine
  • Tunisia F12, Singles Qualifyin...
    Merino, Alexander 11:00 Van Den Steene, Ignace
  • Raanana, Israel, Qualifying
    Viola, Matteo 11:00 Ebden, Matthew
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Ghitescu, Andreea 11:30 Basic, Martina
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Prati, Federica 11:30 Valenstein, Alexandra
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Selakovic, Nevena 11:30 Grammatikopoulou, Valentini
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Merdeeva A / Zotova M 11:30 Huber L M / Marinkovic B
  • Egypt F12, Singles Qualifying
    Markovic, Goran 11:30 Schott, Hugo
  • Egypt F12, Singles Qualifying
    Kozyukov, Vitaly 11:30 Segal, Lloyd
  • Egypt F12, Singles Qualifying
    Terczynski, Mateusz 11:30 Davydov, Ivan
  • Egypt F12, Singles Qualifying
    Liniger, Jannis 11:30 Grynkowski, Piotr
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Bukhanko A / Gervais F 12:00 BUA T / Seguel D
  • Morocco F3, Singles
    Diep, Florent 12:00 Idmbarek, Yassine
  • Morocco F3, Singles
    Surchenko, Dmitry 12:00 Kontinen, Micke
  • Morocco F3, Singles
    Domingues, Joao 12:00 Torroni, Giulio
  • Morocco F3, Singles
    Allouch, Khalid 12:00 Sahli, Soufiane
  • Italy F3, Singles
    Mazzella, Manuel 12:30 Maccari, Federico
  • Italy F3, Singles
    Rakotomalala, Mandresy 12:30 Moutet, Corentin
  • Italy F3, Singles
    Melchiorre, Davide 12:30 Hoyt, Evan
  • Croissy-Beaubourg, Singles Qua...
    Bonaventure, Ysaline 12:30 Savinykh, Valeria
  • Croissy-Beaubourg, Singles Qua...
    Kostova, Elitsa 12:30 Coin, Julie
  • El Kantaoui, Singles Qualifyin...
    Mokrousova, Greta 12:30 Lampla, Louise
  • El Kantaoui, Singles Qualifyin...
    Ivankovic, Petra 12:30 Ciufrila, Raluca
  • Tunisia F12, Singles Qualifyin...
    Joncour, Ronan 12:30 Longo, Michele
  • Tunisia F12, Singles Qualifyin...
    Catarina, Lucas 12:30 Jaensch-Mueller, Vincent
  • Tunisia F12, Singles Qualifyin...
    Khotkov, Oleg 12:30 Bothwell, Peter
  • Spain F7, Singles
    Roca Batalla, Oriol 12:30 Zapata Miralles, Bernabe
  • Spain F7, Singles
    Amantegui, Javier 12:30 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Spain F7, Singles
    Vega Hernandez, David 12:30 Blanco Paris, Francisco Adolfo
  • Spain F7, Singles
    Semmler, Miguel 12:30 Yevseyev, Denis
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Papamichail D / Zaja A 13:00 Hrabalova K / Kuzmova V
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Kairi A / Primorac I 13:00 Kobelt M / Zlatanova V
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Ciobanu D / Pinto G 13:00 Patiuk V / Sterenbach S
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Adaloglou M / Rentouli A 13:00 Cubranovic M / Dancetovic E
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Eguchi M / Tanasugarn T 13:30 DOI M / Kuwata H
  • Morocco F3, Doubles
    Falcao G / Gil F 13:30 Haimas H / Khaddari K
  • Morocco F3, Doubles
    Claesson J / Solberg C 13:30 Sporken M / Van Den Honert V
  • Morocco F3, Doubles
    Alekseenko G / Kushakov A 13:30 Jastraunig L / Waloch M
  • Italy F3, Doubles
    Bortolotti M / Lizariturry J 14:00 Capecchi D / Vavassori A
  • Italy F3, Doubles
    Borgo F / Naso G 14:00 Botticelli G / Santini L
  • Italy F3, Doubles
    Frelich P / Nejedly P 14:00 Fallert F / Raab D
  • Italy F3, Doubles
    Bonuccelli F / Leonardi F 14:00 Giacalone O / Volante M
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Arcangioli M / Paquet C 14:00 Hozumi E / Ninomiya M
  • El Kantaoui, Singles Qualifyin...
    Buzarnescu, Mihaela 14:00 BEN Abdallah, Yasmine
  • El Kantaoui, Singles Qualifyin...
    Van Der Meij, Charlotte 14:00 Fahmia, Emna
  • El Kantaoui, Singles Qualifyin...
    Pitisci, Fabiana 14:00 Turki, Meriem
  • Tunisia F12, Singles Qualifyin...
    Mladenov, Vasko 14:00 Mhiri, Yassine
  • Tunisia F12, Singles Qualifyin...
    Bothwell, Samuel 14:00 Wallart, Enzo
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Buzean D / Klemenschits S 14:30 Foretz S / Vrljic A
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Chipan N / Kokni M 15:00 Scholsen H / Tolibova S
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Heisen V / Hering K 15:00 Sabljarevic T / Ugarkovic F
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Fafaliou S / Jebawy J 15:00 Mdlulwa W / Sabljarevic S
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Codino F / Morvayova V 15:00 Fareh A / Jones M G
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Broady N / Pliskova K 15:00 Melnikova M / Shapatava S
  • Qatar F1, Doubles
    Simon T / Vibert F-A 15:00 Aljufairi O A / Shanan AL Harrasi I
  • Qatar F1, Doubles
    Marsalek J / Rice D 15:00 Faber M / Madanchi A
  • Qatar F1, Doubles
    Dzaleta N / Kamal K 15:00 Fabian P / Merckx J
  • Qatar F1, Doubles
    De Goeijen B / Griekspoor T 15:00 Popko D / Weidinger D
  • Morocco F3, Doubles
    Allouch K / Sahli S 15:00 Mazon-Hernandez R / Serrano Sanz L
  • Morocco F3, Doubles
    Domingues J / Sousa P 15:00 Vatutin A / Werner J-M
  • Morocco F3, Doubles
    Ouahabi T / Tifnouti T 15:00 Giner M / Surchenko D
  • Morocco F3, Doubles
    Chazal M / Diep F 15:00 Bensoussan S / Gillet J
  • Italy F3, Doubles
    Galoppini D / Rakotomalala M 15:30 Biffi L / Lamberti E
  • Miami, USA, Doubles
    Niculescu M / Panova A 16:00 Hsieh S-W / Pennetta F
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Sasnovich, Aliaksandra 16:00 Martic, Petra
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Georges, Myrtille 16:00 Abduraimova, Nigina
  • Miami, USA, Doubles
    Dushevina V / Martinez Sanchez M J 16:00 Babos T / Mladenovic K
  • Miami, USA
    Anderson, Kevin 16:00 Murray, Andy
  • Miami, USA
    Mannarino, Adrian 16:00 Thiem, Dominic
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Kerkhove, Lesley 16:00 Osaka, Naomi
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Bondarenko, Kateryna 16:00 Krejsova, Petra
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Khromacheva, Irina 16:00 Goncalves, Paula Cristina
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Amanmuradova A / Kichenok N 16:30 Kostova E / Marozava L
  • Spain F7, Doubles
    Ribeiro Navarrete S / Zapata Miralles B 16:30 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R
  • Miami, USA
    Nishikori, Kei 16:50 Troicki, Viktor
  • Miami, USA, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 17:00 Cabal J S / Farah R
  • Miami, USA
    Williams, Venus 17:00 Wozniacki, Caroline
  • Miami, USA
    Radwanska, Agnieszka 17:00 Suarez Navarro, Carla
  • Spain F7, Doubles
    Lora-Prado J / Redondo Pereira D 17:00 Alcaraz Ivorra A / Vega Hernandez D
  • Spain F7, Doubles
    Amantegui J / Semmler M 17:00 Arenas-Gualda I / Ortega-Olmedo R
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Ozaki, Risa 17:30 Hogenkamp, Richel
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Evtimova, Dia 17:30 Kalinina, Anhelina
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Rus, Arantxa 17:30 Caregaro, Martina
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Pegula, Jessica 17:30 Mrdeza, Tereza
  • Spain F7, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 18:00 Plaza, Santiago
  • Miami, USA
    Bellucci, Thomaz 18:10 Dolgopolov, Alexandr
  • Miami, USA
    Goffin, David 18:15 Janowicz, Jerzy
  • Miami, USA
    Williams, Serena 18:15 Kuznetsova, Svetlana
  • Miami, USA, Doubles
    Garcia C / Srebotnik K 18:20 Chan H-C / Jankovic J
  • Spain F7, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Pulgar-Garcia J 18:30 Gomez Mantilla I / Thurau U
  • Spain F7, Doubles
    Oliveira G / Roy M 18:30 Folie A / Yevseyev D
  • Le Gosier, Guadeloupe, Qualify...
    Jasika, Omar 19:00 Romboli, Fernando
  • Le Gosier, Guadeloupe, Qualify...
    Middelkoop, Matwe 19:00 Volfson, David
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Soylu, Ipek 19:00 Abanda, Francoise
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Irigoyen, Maria 19:00 Gonzalez, Montserrat
  • Miami, USA, Doubles
    Rodionova AN / Rodionova AR 19:30 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Miami, USA
    Chardy, Jeremy 19:30 Raonic, Milos
  • Miami, USA, Doubles
    Hlavackova A / Hradecka L 19:35 Jans-Ignacik K / Klepac A
  • Miami, USA
    Pliskova, Karolina 19:35 Gavrilova, Daria
  • Le Gosier, Guadeloupe, Qualify...
    Cunha, Henrique 20:20 Ubiergo, Jordan
  • Le Gosier, Guadeloupe, Qualify...
    Balagne, Stephane 20:20 Koolhof, Wesley
  • Miami, USA
    Djokovic, Novak 20:50 Darcis, Steve
  • Miami, USA, Doubles
    Bolelli S / Fognini F 20:50 Pospisil V / Sock J
  • Miami, USA
    Errani, Sara 20:50 Lisicki, Sabine
  • Miami, USA
    Makarova, Ekaterina 21:00 Petkovic, Andrea
  • Miami, USA, Doubles
    Almagro N / Garcia-Lopez G 22:00 Anderson K / Chardy J
  • Miami, USA
    Stephens, Sloane 22:05 Bencic, Belinda
  • Miami, USA, Doubles
    Bellucci T / Souza J 22:10 Draganja M / Kontinen H
  • Miami, USA
    Rosol, Lukas 22:15 Ferrer, David
  • Miami, USA
    Simon, Gilles 23:00 Falla, Alejandro
  • Miami, USA, Doubles
    Murray J / Peers J 23:30 Melo M / Soares B

Ni blizu norme

Jelača bez finala u bacanju koplja

Ostali sportovi

Autor:

Šampionka Srbije bacala je veoma loše i nije se ni probližila kvalifikacionoj normi od 63 metra

Reprezentativka Srbije u atletici Tatjana Jelača nije uspela da se plasira u finale u bacanju koplja, pošto je u svojoj kvalifikacionoj grupi zauzela 13. mesto.Šampionka Srbije bacala je veoma loše i nije se ni probližila kvalifikacionoj normi od 63 metra.

U prvoj seriji bacila je 52,58, u drugoj je prestupila, da bi u trećoj seriji imala hitac od 57,09 metara.Tako je Jelača eliminisana i pre nego što je kvalifikacije počela druga grupa, jer na osnovu ostvarenog rezultata ne može da se nada ulasku u finale.

Tatjana Jelača je rekla da je razočarana i da je mnogo više očekivala od nastupa na Olimpijskim igrama.

"Razočarana sam, mnogo više sam očekivala. Dve nedelje pre ovoga bacila sam 60,89 metara što bi sada bilo dovoljno za ulazak među prvih 12. Znam da mogu mnogo više od toga i bila sam spremna minimum za 62,3", rekla je posle taklmičenja Jelača.

On je dodala da je bila iscrpljena i neispavana.

"Spavala sam tri sata pred ovako važno takmičenje, to je katastrofa, nedelju dana niko ne može da spava, svi se žale zbog toga. Organizacija je nula. Svaka čast onome ko može. Nadam se da će Ivana Španović uspeti da se odmori preko dana i da neće doći u moju siutuaciju", požalila se Jelača.

Srpska atletičarka je u kvalifikacijama zauzela 13. mesto u svojoj grupi u konkurenciji 21 takmičarke. U prvom pokušaju koplje je bacila 52,58 metara, zatim je prestupila, dok je u trećem zabeležila rezultat od 57,09 metara.

"Prvi hitac sam totalno promašila, nisam imala osećaj da sam došla na stadion. Ne tražim nikakvo opravdanje, nisam zadovoljna jer znam da sam spremna za više. Nisam to pokazala, šta je tu je. Da se razumemo - 57 metara nije loš rezultat, ali nije dovoljan", zaključila je Jelača.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

U situaciji u kojoj se nalazi Srbija, to me podseća na Marka Miloševića i gradnju Bambilenda Mahmud Bušatlija ekonomista

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!