• Greece F6, Singles Qualifying
    Schinas, Stephanos 2 6 6 6 2 2 Ono, Masayoshi 1 7 4 1 1 1
  • Prague, Czech Republic
    Krunic, Aleksandra 2 3 7 6 2 2 Lucic-Baroni, Mirjana 1 6 6 0 1 1
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Vondrousova, Marketa 0 5 6 0 0 Kovinic, Danka 2 7 7 2 2
  • Ostrava, Czech Republic
    De Greef, Arthur 0 5 6 0 Pospisil, Jaroslav 1 7 6 1
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Baluu, Sharrmadaa 11:45 Daniels, Carolin
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Sevastova, Anastasija 11:50 Stoll, Tatjana
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Janis, Michelle 11:50 Doroshina, Olga
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Grammatikopoulou, Valentini 11:50 Fourouclas, Natasha
  • Taipei City, Taiwan
    LU, Yen-Hsun 2 7 6 2 2 Chen, TI 0 6 2 0 0
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Van Uytvanck, Alison 2 6 6 2 2 Rogowska, Olivia 0 4 4 0 0
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Centenari, Alexander 2 6 6 2 2 Kapiris, Stamatis 0 2 4 0 0
  • Kazakhstan F4, Singles Qualify...
    Kivattsev, Kirill 2 6 7 2 2 Petrov, Pavel 0 1 6 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cavalle-Reimers, Yvonne 1 6 6 1 Suvrijn, Jade 0 2 5 0
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Kan, Victoria 12:05 Engelmann, Jil Nora
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Inwang, Andiyo 12:05 Barbat, Karen
  • Kazakhstan F4, Singles Qualify...
    Galkin, Anton 0 2 5 0 0 Voronin, Dimitriy 2 6 7 2 2
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Chen C / Chimura N 1 6 5 8 1 1 Kolarova V / Stamatova J 2 0 7 10 2 2
  • France F9, Singles
    Moutet, Corentin 1 6 6 1 Meis, Pascal 1 7 3 1
  • Thailand F2, Doubles
    Grills J / O'Connell C 2 5 6 10 2 2 Jayaprakash M M / Patrombon J 1 7 4 3 1 1
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Tsuji, Kanami 1 6 1 1 Zovincova, Vendula 0 4 4 0
  • Prague, Czech Republic
    Cepelova, Jana 0 2 1 0 0 Vesnina, Elena 2 6 6 2 2
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Giovine, Claudia 0 6 5 0 Marfutina, Maria 1 7 1 1
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Lekaj, Adrijana 12:20 Van Lier, Michelle
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Bosnjak, Madeline 12:20 Fomina, Alona
  • Davis Cup Double Matches
    Adas S / Alkotop M 0 6 5 0 Abdulnabi A / Abdulnabi H 1 7 5 1
  • Nigeria F1, Singles
    Cortes Alcaraz, Aaron 2 6 6 2 2 Micheal, Okechukw 0 3 3 0 0
  • France F9, Doubles
    Hemery C / Rochette L 1 6 3 1 Laurent Y / Le Boulch T 0 1 2 0
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Brunstrom J / Erlich J 0 5 4 0 Marach O / Oswald P 1 7 3 1
  • Istanbul, Turkey
    Youzhny, Mikhail 0 6 2 0 Bellucci, Thomaz 1 7 3 1
  • Munich, Germany, Qualifying
    Ledovskikh, Mikhail 1 3 6 1 Melzer, Gerald 1 6 3 1
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Gabashvili, Teimuraz 0 5 0 Albot, Radu 0 5 0
  • Davis Cup Double Matches
    Baudinet B / Llarenas D 1 6 3 1 AL Mayahi A K H / Al-Saady A M A 0 3 5 0
  • Kazakhstan F4, Singles Qualify...
    Lopez Jaen, Miguel Angel 1 2 6 1 Reytman, Grigoriy 1 6 4 1
  • Ostrava, Czech Republic
    Podlipnik-Castillo, Hans 0 4 0 Ignatik, Uladzimir 0 5 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 0 4 0 Balducci, Alice 0 3 0
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Siegemund, Laura 6 6 Glatch, Alexa 1 1
  • Italy F7, Singles
    Toledo Bague, Pol 0 4 0 Griekspoor, Scott 0 2 0
  • Estoril, Portugal
    Berankis, Ricardas 0 2 0 Haase, Robin 0 3 0
  • Thailand F2, Doubles
    Kikuchi G / Takeshima S 0 2 0 Dome A / Tearney F 0 3 0
  • Munich, Germany, Qualifying
    Gombos, Norbert 0 5 0 Zverev, Mischa 0 4 0
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Mihaylova G / Rentouli A 0 1 0 Birrell K / Cadar E-T 1 6 1
  • Italy F7, Singles
    Bonadio, Riccardo 0 1 0 Pancaldi, Luca 0 5 0
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    De Schepper, Kenny 0 2 0 Vega Hernandez, David 0 2 0
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Sousa, Pedro 0 4 0 Lestienne, Constant 0 3 0
  • Prague, Czech Republic
    Schmiedlova, Kristina 0 0 0 Cornet, Alize 0 3 0
  • Prague, Czech Republic
    Allertova, Denisa 0 1 0 Vandeweghe, Coco 0 0 0
  • Nigeria F1, Singles
    Quigley, Eric 0 3 0 Hounkpevi, Felix 0 2 0
  • Nigeria F1, Doubles
    Chetty J / Forchap D C 0 3 0 Michael M / Omang T O 0 3 0
  • Italy F7, Singles
    Yamasaki, Jumpei 0 1 0 Maccari, Federico 0 2 0
  • Marrakech, Morocco
    Schmiedlova, Anna-Karolina 0 1 0 Soler-Espinosa, Silvia 0 2 0
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    AL Nabhani, Fatma 0 3 0 Sokiran, Anna 0 1 0
  • Prague, Czech Republic
    Hercog, Polona 0 0 0 Watson, Heather 0 1 0
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Brianti, Alberta 0 1 0 Irigoyen, Maria 0 2 0
  • Nigeria F1, Singles
    Mugabe, Duncan 0 0 0 Enosoregbe, Clifford 0 1 0
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Boren B / Smith K N 0 0 Gevel A / Lyuksheva P 0 0
  • Sweden F1, Singles
    Sporken, Moos 14:00 Onken, Julian
  • Sweden F1, Singles
    Johansson, Morgan 14:00 Hawken, Sebastian
  • Sweden F1, Singles
    Stenberg, Jonathan 14:00 Adaktusson, Jacob
  • Sweden F1, Singles
    Sekulic, Milos 14:00 Solberg, Christoffer
  • Sweden F1, Singles
    Taylor, Sam 14:00 De Goeijen, Bobbie
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Morderger T / Morderger Y 0 0 GAY H / Mackey A 0 0
  • Turin, Italy, Doubles
    Basic M / Brkic T 14:00 Bozoljac I / Jaziri M
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Salaba L / Stanek R 14:00 Mecir M / Suc D
  • France F9, Doubles
    Hoang A / Huber J 14:00 Reinwein S / Wang T K
  • Italy F7, Singles
    Celebic, Ljubomir 14:05 Griekspoor, Tallon
  • Ostrava, Czech Republic
    Pouille, Lucas 14:10 Kolar, Zdenek
  • France F9, Singles
    Bourbon, Morgan 14:10 Chazal, Maxime
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Albot R / Lajovic D 14:15 Ilhan M / Ilkel C
  • Munich, Germany
    Troicki, Viktor 14:30 Estrella Burgos, Victor
  • Marrakech, Morocco
    Arruabarrena-Vecino, Lara 14:30 Nara, Kurumi
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Pavic M / Venus M 14:30 Betov S / Kuznetsov A
  • Prague, Czech Republic
    Wickmayer, Yanina 14:30 Giorgi, Camila
  • Prague, Czech Republic
    Begu, Irina-Camelia 14:30 Siniakova, Katerina
  • Ostrava, Czech Republic
    Torebko, Peter 14:30 Authom, Maxime
  • Taipei City, Taiwan, Doubles
    Groth S / Harrison R 14:30 LIN L Y R / WU T-L
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Brengle M / Husarova J 14:30 Kania P / Krejcikova B
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Klemenschits S / Maria T 14:30 BUA T / Seguel D
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    RAE J / Smith A 14:30 Bonaventure Y / Schuurs D
  • Italy F7, Singles
    Merone, Riccardo 14:40 Huesler, Marc-Andrea
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Bondarenko K / Hrdinova E 14:45 Vankova K / Vondrousova M
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Carballes Baena, Roberto 14:50 Granollers-Pujol, Gerard
  • Turin, Italy
    Ymer, Elias 14:55 Coppejans, Kimmer
  • Turin, Italy
    Kamke, Tobias 14:55 Khachanov, Karen
  • Italy F7, Singles
    MAS Mascolo, Adria 14:55 Giraldi Requena, Marcos
  • Prague, Czech Republic
    Kuznetsova, Svetlana 15:00 Zhang, Shuai
  • Ostrava, Czech Republic
    Rikl, Patrik 15:00 Pavlasek, Adam
  • Sao Paulo, Brazil
    Garin, Christian 15:00 Mina, Gianni
  • Sao Paulo, Brazil
    Pella, Guido 15:00 Molteni, Andres
  • Sao Paulo, Brazil
    Gonzalez, Maximo 15:00 Gigounon, Germain
  • Sao Paulo, Brazil
    Cunha, Henrique 15:00 Rola, Blaz
  • Sao Paulo, Brazil
    Musialek, Alexis 15:00 Ghem, Andre
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Kicker N / Lindell C 15:00 Buchanan C / Rola B
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Demoliner M / Reyes-Varela M A 15:00 Dutra Silva R / Ghem A
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Cagnina J / Gigounon G 15:00 Carvalho R / Padilha D
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Michon A / Mina G 15:00 Carvalho F / Lopes T
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Jarry N / Lama G 15:00 Andreozzi G / Galdos S
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Marie J / Musialek A 15:00 Garin C / Saez J C
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Clezar G / De Paula F 15:00 Molteni A / Pella G
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Daniilidou, Eleni 15:00 Rueffer, Lena
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Voll, Sofia 15:00 Fridman, Olga
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Gil, Frederico 15:00 Fischer, Martin
  • Nigeria F1, Doubles
    Mohammed M / Ubon J I 15:05 Crowley K-P / Song E
  • Nigeria F1, Doubles
    Cooper J / Vorster T 15:10 Iloputa I / Micheal O
  • Italy F7, Doubles
    Baldi F / Turchetti N 15:15 Fago M / Mazzella M
  • Ostrava, Czech Republic
    Mertens, Yannick 15:20 Cachin, Pedro
  • Ostrava, Czech Republic
    Poljak, David 15:20 Delic, Mate
  • Nigeria F1, Doubles
    Borges Pereira K / Mufumbila P 15:25 Nedunchezhiyan J / Pecotic M
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Melichar N / Muhammad A 15:30 Cepelova J / Skamlova C
  • Sweden F1, Singles
    Eriksson, Markus 15:30 Soendergaard, Simon Friis
  • Sweden F1, Singles
    Ymer, Mikael 15:30 Brydolf, Patrik
  • Sweden F1, Singles
    Simonsson, Fred 15:30 Moebius, Philip
  • Sweden F1, Doubles
    Reichelt T / Von Massow G 15:30 Hyrkkonen P / Sillanpaa H
  • Turin, Italy, Doubles
    Donati M / Napolitano S 15:30 Marcan D / Sancic A
  • France F9, Singles
    Halys, Quentin 15:40 Diep, Florent
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Panova A / Voracova R 15:45 Foretz S / Parmentier P
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Benhadi G / Hattingh I 15:45 Savchuk O / Svitolina E
  • Estoril, Portugal
    Krajinovic, Filip 16:00 Gonzalez, Alejandro
  • Estoril, Portugal
    Chardy, Jeremy 16:00 Coric, Borna
  • Sweden F1, Doubles
    Samuelsson C / Taylor S 16:00 Bojadjieva S / Johansson M
  • Sweden F1, Doubles
    Sels J / Van Beem C 16:00 Adaktusson J / Blomgren T
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Jebavy R / Satral J 16:00 Dolezel F / Michnev P
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Pereira, Jose 16:00 Lopes, Tiago
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Hocevar, Ricardo 16:00 Walendowsky, Joao
  • Tallahassee, USA
    Dancevic, Frank 16:00 Sandgren, Tennys
  • Tallahassee, USA
    Ward, Alexander 16:00 Kubler, Jason
  • Tallahassee, USA
    Santiago, Mico 16:00 Millot, Vincent
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Coria, Federico 16:00 Zormann DA Silva, Marcelo
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Ball C / Reid M 16:00 Bangoura S / Statham J
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Lock B / Nunez M A 16:00 Novikov D / Peralta J
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Duran G / Olivo R 16:00 Cerretani J / Dancevic F
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Devvarman S / Singh S 16:00 King K / O Brien D
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Gabueva, Angelina 16:00 Weinhold, Ashley
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Cako, Jacqueline 16:00 Sanders, Storm
  • Italy F7, Doubles
    Griekspoor K / Griekspoor S 16:10 Bortolotti M / Moncagatto F
  • Turin, Italy
    Karatsev, Aslan 16:15 Arnaboldi, Andrea
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Koukalova K / Smitkova T 16:15 Dushevina V / Hlavackova A
  • Turin, Italy, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 16:15 Bedene A / Rice D
  • Italy F7, Doubles
    Giraldi Requena M / Mas Mascolo A 16:25 Martos Gornes S / Toledo Bague P
  • Munich, Germany
    Zverev, Alexander 16:30 Becker, Benjamin
  • Italy F7, Doubles
    Bensoussan S / Gillet J 16:45 Galoppini D / Maccari F
  • Turin, Italy
    Sonego, Lorenzo 17:00 Laaksonen, Henri
  • France F9, Doubles
    De Schepper J / Puget A 17:00 Bourbon M / Fournerie T
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Brinkmann, Lisa 17:00 Simion, Oana Georgeta
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Moore, Tara 17:00 Piontek, Theresa
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Lipovsek Puches, Tomas 17:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • France F9, Singles
    Massa, Alexandre 17:10 Reboul, Fabien
  • Estoril, Portugal
    Silva, Frederico Ferreira 17:20 Muller, Gilles
  • Tallahassee, USA
    Broady, Liam 17:20 Bangoura, Sekou
  • Tallahassee, USA
    Arguello, Facundo 17:20 Kozlov, Stefan
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Whitehurst T / Whitehurst T 17:20 King D / Seeberger M
  • Sao Paulo, Brazil
    Buchanan, Chase 17:30 Lindell, Christian
  • Sao Paulo, Brazil
    Kicker, Nicolas 17:30 Jarry, Nicolas
  • Sao Paulo, Brazil
    Hernandez-Fernandez, Jose 17:30 Sakamoto, Pedro
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Brito, Fernanda 17:30 Giangreco Campiz, Camila
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Kurata, Nathaly 17:30 Martinich, Ivania
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Svinos, Angelique 17:30 De Carli, Maria Agustina
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Bonardi, Berta 17:30 Ganga, Eugenia
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Rampre, Petra 17:30 Frenkel, Nicole
  • Mexico F1, Singles
    Boutillier, Remi 18:00 Bakalov, Boris Nicola
  • Mexico F1, Singles
    Astorga, Mauricio 18:00 Sarkissian, Alexander
  • Mexico F1, Singles
    Echazu, Mauricio 18:00 Alvarez Cerdan, Andres
  • Tallahassee, USA
    Statham, Jose 18:40 Aubone, Jean-Yves
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Kubler J / Ward A 18:40 Kuznetsov A / Sandgren T
  • Sao Paulo, Brazil
    Marie, Jules 18:50 De Paula, Fabiano
  • Sao Paulo, Brazil
    Leite, Wilson 18:50 Andreozzi, Guido
  • Sao Paulo, Brazil
    Saez, Juan Carlos 18:50 Dutra Silva, Rogerio
  • Spain F11, Doubles
    Arrogante-De Lanuza F / Llaneza Alcala P 19:00 Checa-Calvo J / Willis M
  • Spain F11, Doubles
    Amantegui J / Paccini Sancho M 19:00 Manrique-Velazquez D-J / Ribeiro Navarrete S
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Pereira A R E / Tomita G 19:00 Petit S M / Rescaldani F
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Capato Camargo I / Silva M 19:00 Gobbi Monllau A / Vega M C
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Dveksler Celin M / Ramalle L 19:00 Crespo Azconzabal A / Estable J L
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Wong, Keri 19:00 Stevenson, Alexandra
  • Mexico F1, Singles
    Ortiz Sanchez, Patricio 19:30 Alcantara Rangel, Orlando
  • Mexico F1, Singles
    Gomez, Lucas 19:30 Matthews, Oscar Fabian
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Kozlov S / Williams R 20:00 Arguello F / Collarini A
  • Mexico F1, Doubles
    Alvarez Cerdan A / Mendoza A 20:30 Carpenter K J / Nunez Aguilera A
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Brito F / Giangreco Campiz C 20:30 Farfan D / Gimenez S
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Ferrero M / Lucero C 20:30 Bonardi B / Rossi N
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Naya G / Verbauwen G 20:30 Kurata N / Piai E
  • Mexico F1, Doubles
    Krainik P / Sarkissian A 21:00 Barrientos N / Trevino Andrade F
  • Mexico F1, Doubles
    Bakalov B N / Ramirez Utermann C 21:00 Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Gonzalez M / Maytin R 22:00 Cluskey J / O'Hare D
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Luini S / Perez Rojas G 22:00 Svinos A / Vaz Teixeira M B
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Ganga E / Nicolini S H 22:00 Gatica B / Mercier M
  • Mexico F1, Doubles
    Rodriguez Billerbeck B / Ruiz-Rosales A 22:30 Matthews O F / Nicholas J H
  • Mexico F1, Doubles
    Mandujano R / Ortiz Sanchez P 22:30 Astorga M / Rojas-Maldonado A
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Skupski K / Skupski N 23:30 Bambridge L / Broady L

Uspeo

Kajakaš Novaković u finalu K1 na 200 metara

Ostali sportovi

Autor:

Novaković se plasirao u finale trke K1 na 200 metara, dok je Nikolina Moldovan zauzela četvrto mesto u polufinalu i završiće učešće na Igrama u B finalu

Za medalju: Marko Novaković

Za medalju: Marko Novaković

LONDON - Na Olimpijskim igrama u Londonu 14. dana takmičenja od sportista iz Srbije samo je kajakaš Marko Novaković uspeo da se plasira u finale.

Novaković se plasirao u finale trke K1 na 200 metara, dok je Nikolina Moldovan zauzela četvrto mesto u polufinalu i završiće učešće na Igrama u B finalu.

Vaterpolisti, kao poslednji predstavnici Srbije u kolektivnim sportovima, nisu uspeli da pobede Italijane u polufinalu i da osiguraju medalju. Izgubili su 7:9 i u nedelju će se boriti za bronzu sa selekcijom Crne Gore.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ne bi bilo iznenađenje i ne bi bilo prvi put da neko vrati mandat narodu Zoran Stojiljković, profesor na FPN

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!