• Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Peckl, Kerstin 1 1 7 3 1 1 Rosca, Ioana Loredana 2 6 6 6 2 2
  • Romania F8, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 1 4 6 2 1 Portmann, Leandro 1 6 4 3 1
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Chikalkina, Anastasia 1 3 7 2 1 Kushkhova, Aminat 1 6 6 3 1
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Curovic, Tamara 1 3 6 2 1 Dmitrieva, Ksenia 1 6 3 2 1
  • Romania F8, Singles
    Cornea, Vlad Victor 1 6 5 2 1 Antonescu, Vasile 1 4 7 1 1
  • Romania F8, Singles
    Zukas, Matias 2 7 6 2 2 Bobleaga, Razvan 0 6 4 0 0
  • Belgium F5, Singles
    Zynga, Lennart 1 3 6 2 1 Lakat, Florian 1 6 4 5 1
  • Turkey F27, Singles
    Echargui, Moez 2 7 6 2 2 Haylaz, Muhammet 0 6 3 0 0
  • Belgium F5, Singles
    Hinnisdaels, Maxime 0 5 5 0 Kanar, Jonathan 1 7 3 1
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Duca, Gabriela 0 3 1 0 0 Fetecau, Irina 2 6 6 2 2
  • Turkey F27, Singles
    Ilkel, Cem 2 7 6 2 2 Vecchia, Emiliano Franco 0 6 0 0 0
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Grigoriu, Madalina 0 1 3 0 0 Marculescu, Mihaela Lorena 2 6 6 2 2
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Hristea, Camelia-Elena 1 6 3 1 Guna, Ioana 0 2 3 0
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Akhalkatsi, Ana 0 3 0 Kunina, Ekaterina 0 3 0
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Hofer, Verena 0 1 0 0 Lim, Alize 1 6 5 1
  • France F13, Singles
    Musialek, Alexis 1 6 4 1 Bouquet, Lucas 0 0 2 0
  • Italy F17, Singles
    Picco, Francesco 0 1 2 0 Giorgini, Daniele 1 6 4 1
  • Italy F17, Singles
    Turchetti, Nicolo 0 3 0 0 Massara, Antonio 1 6 0 1
  • Italy F17, Singles
    Garanganga, Takanyi 1 6 2 1 Mercuri, Fabio 0 2 1 0
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Geukens, Britt 1 6 5 1 Landener, Hanna 0 1 0 0
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Bolkvadze, Mariam 0 2 2 0 Chalaganidze, Tamari 1 6 1 1
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Razafindranaly, Julie 0 3 0 0 Versteeg, Kelly 1 6 4 1
  • Czech Republic F6, Singles
    Poljak, David 0 4 0 0 Konecny, Michal 1 6 0 1
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Distelmans, Steffi 0 4 1 0 Caramaro, Fanny 1 6 0 1
  • Czech Republic F6, Singles
    Miedler, Lucas 0 4 0 0 Lojda, Dusan 1 6 0 1
  • Czech Republic F6, Singles
    Sikora, Adrian 0 5 0 Suc, Dominik 0 4 0
  • Czech Republic F6, Singles
    Majchrzak, Kamil 1 6 4 1 Safranek, Vaclav 0 3 0 0
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Janssen E / Van Cauter A 10:00 Fourouclas N / Gulbe L
  • Serbia F4, Singles
    Paz, Juan Pablo 1 6 0 1 Serdarusic, Nino 0 2 1 0
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Paykoc, Deniz 0 0 2 0 0 Romeo, Caroline 2 6 6 2 2
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Beygelzimer, Yuliya 0 4 0 0 Amanmuradova, Akgul 1 6 0 1
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Khazaniuk, Deniz 0 2 0 Turati, Bianca 0 3 0
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Marcinkevica, Diana 0 4 0 0 Moser, Lisa Maria 1 6 3 1
  • France F13, Singles
    Guez, David 0 2 0 Doumbia, Sadio 0 5 0
  • France F13, Singles
    Reboul, Fabien 0 5 0 Lestienne, Constant 0 4 0
  • Italy F17, Singles
    Klec, Ivo 0 3 2 0 Dalla Valle, Enrico 1 6 1 1
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Sanesi, Gaia 0 4 1 0 Garcia Perez, Georgina 1 6 0 1
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    Cheapchandej P / Silakul C 1 6 0 1 Miyamura M / Namigata J 0 3 5 0
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Vikhlyantseva, Natalia 0 2 0 Reix, Sherazad 0 5 0
  • Turkey F27, Singles
    Agabigun, Sarp 0 3 0 Chervyakov, Fedor 0 5 0
  • Serbia F4, Singles
    Sabanov, Ivan 0 5 0 Ilic, Luka 0 5 0
  • Serbia F4, Singles
    Kiuamov, Timur 0 5 0 Filipenko, Viktor 0 4 0
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Zhang, Shuai 1 6 3 1 Morgina, Anna 0 1 2 0
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Celik, Susanne 1 6 0 1 Gorgodze, Ekaterine 0 4 0 0
  • Serbia F4, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 0 3 0 Urbanija, Mike 0 4 0
  • Turkey F27, Singles
    Jover Maestre, Javier 1 6 0 1 Erun, Fatih Taha 0 3 0 0
  • Romania F8, Singles
    Petit, Gabriel 0 1 0 Manda, Calin 0 3 0
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    HAN X / Zhang K-L 0 4 0 Abduraimova N / Kuwata H 0 3 0
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    Hisami K / Takahata K 0 1 0 Lertpitaksinchai N / Plipuech P 0 3 0
  • Turkey F27, Singles
    Vives, Jordi 1 6 0 1 Dabryian, Artsiom 0 1 0 0
  • Turkey F27, Singles
    Setkic, Aldin 0 3 0 Shevkedov, Ferdun 0 2 0
  • Turkey F27, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 0 3 0 Erguden, Baris 0 0 0
  • Romania F8, Singles
    Ubiergo, Jordan 10:55 Alekseenko, Vadim
  • Great Britain F6, Singles
    Smethurst, Daniel 11:00 Cox, Daniel
  • Great Britain F6, Singles
    Milton, Joshua 11:00 Peniston, Ryan
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Ostlund, Fanny 11:00 Kavlashvili, Tinatin
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Novoselova, Polina 11:00 Sterenbach, Saray
  • Spain F20, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 11:00 Rodriguez Manzano, Borja
  • Spain F20, Singles
    Martos Gornes, Sergio 11:00 Gakhov, Ivan
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Herrero Garcia Honorato, Claudia 11:00 Sarrazin, Laetitia
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Sexmilo Pascual, Marta 0 0 0 Gonzalez Encinas, Marta Huqi 0 0 0
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Wallace, Isabelle 11:00 Cheli, Camille
  • Austria F3, Singles
    Pichler, David 11:00 Giraldi Requena, Marcos
  • Austria F3, Singles
    Krawietz, Kevin 11:00 Haenle, Pirmin
  • Austria F3, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 11:00 Hampel, Lenny
  • Austria F3, Singles
    Razborsek, Nik 11:00 Ternar, Tomislav
  • Netherlands F4, Singles
    Lizariturry, Juan 11:00 Dischinger, Eduardo
  • Amstelveen, Singles W-C10-NED-...
    Krejsova, Petra 11:00 Kruijer, Nina
  • Amstelveen, Singles W-C10-NED-...
    Scheepens, Jainy 11:00 Alves, Carolina
  • Amstelveen, Singles W-C10-NED-...
    Sugnaux, Tess 11:00 Wikkerink, Janneke
  • Amstelveen, Singles W-C10-NED-...
    Ryan, Karis 11:00 Barbat, Karen
  • Great Britain F6, Singles
    Corrie, Edward 11:00 Glasspool, Lloyd
  • Great Britain F6, Singles
    Volfson, David 11:00 Strachan, Bruce
  • Great Britain F6, Singles
    Pauffley, Neil 11:00 O'Mara, Jonny
  • Turkey F27, Singles
    Botzer, Bar Tzuf 11:05 Ouvrard, Victor
  • Romania F8, Singles
    Torroni, Giulio 11:10 Kestelboim, Mariano
  • Romania F8, Singles
    Bragusi, Darius Florin 11:10 Carpen, Alexandru-Daniel
  • Belgium F5, Singles
    Horansky, Filip 11:10 Juszczak, Loic
  • Belgium F5, Singles
    Tabatruong, Maxime 11:10 Gennaro, Dante
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Sabalenka, Aryna 11:10 Chen, Chaoyi
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Moroi, Cristina 11:10 Zmau, Michele Alexandra
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Gasanova A / Zabirova A 11:15 Peiretti G / Testa G
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Grymalska, Anastasia 11:30 Alexandre DA Rosa, Karolayne
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Honcova, Michaela 11:30 Vanlangendonck, Eliessa
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Amiraghyan, Ani 11:30 Bizhukova, Tamara
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Golovin, Jessica 11:30 Peers, Sally
  • Czech Republic F6, Singles
    Jebavy, Roman 11:30 Kolar, Zdenek
  • Czech Republic F6, Singles
    Blasko, Martin 11:30 Nejedly, Pavel
  • Czech Republic F6, Singles
    Zednik, Jan 11:30 Poskocil, Jan
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Askew S B / Kairi A 11:30 Machalova S / Pektorova H
  • Serbia F4, Singles
    Fatic, Nerman 11:30 Markovic, Goran
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Dinu, Cristina 11:30 Sezer, Melis
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Poznikhirenko, Ganna 11:30 Ozgen, Pemra
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Papamichail, Despina 11:30 Knoll, Xenia
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Gatto-Monticone, Giulia 11:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    VON Deichmann, Kathinka 11:35 Matteucci, Alice
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Sramkova, Rebecca 11:40 Michel, Lara
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Holanova, Nina 11:40 Van Oost, Nina
  • Czech Republic F6, Singles
    Jaloviec, Marek 11:40 Michalicka, Marek
  • Serbia F4, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 11:40 Celebic, Ljubomir
  • Serbia F4, Singles
    Borsos, Gabor 11:40 Zlatanovic, Arsenije
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Zander, Nina 11:40 Touly, Carla
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Lekaj, Adrijana 11:40 Buzarnescu, Mihaela
  • Serbia F4, Singles
    Zelba, Marious 11:45 Vukicevic, Dusan
  • France F13, Singles
    Grinberg, Thomas 12:00 Peliwo, Filip
  • France F13, Singles
    Libaud, Arthur 12:00 Puget, Adrien
  • France F13, Singles
    Zhang, Zhizhen 12:00 Teixeira, Maxime
  • France F13, Singles
    Gombocz, Adrien 12:00 Nicoud, Florian
  • Braunschweig, Germany
    Daniel, Taro 12:00 Kamke, Tobias
  • Romania F8, Singles
    Apostol, Bogdan Ionut 12:00 Dima, Dragos
  • Braunschweig, Germany
    Kudryavtsev, Alexander 12:00 Souza, Joao Olavo
  • Braunschweig, Germany
    Ymer, Elias 12:00 Langer, Nils
  • Belgium F5, Singles
    Tchoutakian, Maxime 12:00 Karlovskiy, Evgeny
  • Braunschweig, Germany
    Bachinger, Matthias 12:00 Khachanov, Karen
  • Spain F20, Doubles
    Arenas-Gualda I / Ward A 12:00 MAS Mascolo A / Mesquida Berg O
  • Turkey F27, Singles
    Matute, Juan Manuel 12:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Turkey F27, Doubles
    Guerses G / Vecchia E F 12:00 Azkara E M / Kuchibhotla S
  • Turkey F27, Singles
    Vellbach, Gustavo 12:15 Yuksel, Anil
  • Turkey F27, Singles
    Metreveli, Aleksandre 12:15 Hobart, Daniel
  • Romania F8, Singles
    Dancu, Vlad Andrei 12:25 Manafov, Vladyslav
  • Great Britain F6, Singles
    Hoyt, Evan 12:30 Willis, Marcus
  • Great Britain F6, Singles
    Hudson, Oliver 12:30 Gabb, Richard
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Medina Garrigues A / Lindstedt R 12:30 Gajdosova J / Zimonjic N
  • Spain F20, Singles
    Boluda-Purkiss, Carlos 12:30 Martinez Portero, Pedro
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Martinez Martinez, Maria 12:30 Perera Ros, Meritxell
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Gutierrez Carrasco, Maria 12:30 Nancarrow, Alexandra
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Mattek-Sands B / Safarova L 12:30 Kops-Jones R / Spears A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Wawrinka, Stanislas 12:30 Gasquet, Richard
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Akhalkatsi A / Eristavi B 12:30 Helbet J / Patiuk V
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Srebotnik K / Tecau H 12:30 Kops-Jones R / Klaasen R
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Pospisil, Vasek 12:30 Murray, Andy
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Black C / Raymond L 12:30 Makarova E / Vesnina E
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Vesnina E / Matkowski M 12:30 Hlavackova A / Kubot L
  • Austria F3, Singles
    Ofner, Sebastian 12:30 Bortolotti, Marco
  • Austria F3, Singles
    Bega, Alessandro 12:30 Vigani, Joy
  • Austria F3, Singles
    Panfil, Grzegorz 12:30 Kahoun, Jacob
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Simon, Gilles 12:30 Federer, Roger
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Okalova M / Teglas V 12:30 Nefedova A / Pitisci F
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Jacob K / Lebedzeva L 12:30 Tehrani T / Wagemaker M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Hsieh S-W / Pennetta F 12:30 Babos T / Mladenovic K
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Van Der Meij C / Wikkerink J 12:30 De Jong I / Kruijer N
  • Great Britain F6, Singles
    Martin, Toby 12:30 Carter, Robert
  • Great Britain F6, Singles
    Vega Hernandez, David 12:30 Stoute, Isaac
  • Great Britain F6, Singles
    Farquharson, Tom 12:30 Boutillier, Remi
  • Turkey F27, Singles
    AL Taweel, Issam 12:35 Tinelli, Matteo
  • Romania F8, Singles
    Grandon Diaz, Cristobal 12:40 Ursu, Vadym
  • Romania F8, Singles
    Khaledan, Shahin 12:40 Bonadio, Riccardo
  • Belgium F5, Singles
    Simbozel, Florian 12:40 Cant, Louis
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rodionova AN / Sitak A 12:45 Hingis M / Paes L
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Georges, Myrtille 13:00 Lister, Cornelia
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Giovine, Claudia 13:00 Shamayko, Marina
  • Belgium F5, Singles
    Diep, Florent 13:00 Kelly, Dayne
  • Netherlands F4, Singles
    Grills, Jacob 13:00 Monteban, Paul
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Kremer, Dana 13:00 Boeykens, Elyne
  • Netherlands F4, Singles
    Lootsma, Niels 13:00 Stewart, Mitchell
  • Netherlands F4, Singles
    Baughman, Deiton 13:00 Wessels, Louis
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Torro-Flor, Maria-Teresa 13:00 Soler-Espinosa, Silvia
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Salzburg, Jule 13:00 Stephenson, Francesca
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Sharifova K / Vasilyeva L 13:00 Chalaganidze T / Dmitrieva K
  • Germany F6, Singles
    Werner, Jean-Marc 13:00 Nekic, Tim
  • Germany F6, Singles
    Meis, Pascal 13:00 Silva, Caio
  • Czech Republic F6, Singles
    Laaksonen, Henri 13:00 Partl, Adrian
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Kerkhove, Lesley 13:00 Burger, Cindy
  • Czech Republic F6, Doubles
    Kuncik J / Majchrowicz A 13:00 Konecny M / Michnev P
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Kasatkina, Darya 13:00 Ianchuk, Olga
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Zanevska, Maryna 13:00 Perrin, Conny
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Hrdinova E / Peer S 13:00 Bezmenova A / Kommer F
  • Netherlands F4, Singles
    Van Den Honert, Vincent 13:00 Banes, Maverick
  • Netherlands F4, Singles
    Vatutin, Alexey 13:00 Marie, Jules
  • Serbia F4, Doubles
    Petrovic D / Serdarusic N 13:00 Jandric D / Jankovic M
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Evtimova, Dia 13:00 Balducci, Alice
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Oprandi, Romina 13:05 Lemoine, Quirine
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Zimmermann, Kimberley 13:10 Parazinskaite, Akvile
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Kovinic, Danka 13:10 Min, Grace
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Bertens, Kiki 13:10 Cepelova, Jana
  • Serbia F4, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 13:10 Boborykin A / Kiuamov T
  • Serbia F4, Doubles
    Completo A / Gaspar Murta A 13:10 Bjelica I / Draganja T
  • Serbia F4, Doubles
    Garcia A / Peric N 13:15 Djurdjevic B / Filipenko V
  • Braunschweig, Germany
    Ghem, Andre 13:20 Granollers, Marcel
  • Braunschweig, Germany
    Carreno-Busta, Pablo 13:20 Mayer, Florian
  • Braunschweig, Germany
    Zverev, Mischa 13:20 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Braunschweig, Germany
    Zeballos, Horacio 13:20 Marterer, Maximilian
  • France F13, Singles
    Massa, Alexandre 13:30 Giraudeau, Thomas
  • France F13, Singles
    Le Boulch, Thomas 13:30 Eysseric, Jonathan
  • Turkey F27, Doubles
    Agabigun S / Haylaz M 13:30 Mohamed Hatem M / Moriones J
  • France F13, Singles
    Samper-Montana, Jordi 13:30 Groll, Teri
  • France F13, Singles
    Furness, Evan 13:30 Reynet, Florian
  • Turkey F27, Doubles
    Gerasimov E / Shyla Y 13:45 Suluoglu S / Yalcinkale B
  • Turkey F27, Doubles
    Erguden U B / Setkic A 13:45 Durmus D / Erun F T
  • Great Britain F6, Singles
    Malik, Jamie 14:00 Goodall, Josh
  • Great Britain F6, Singles
    Tutu, Marshall 14:00 Evans, Daniel
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Sharapova, Maria 14:00 Vandeweghe, Coco
  • Austria F3, Singles
    Vilardo, Francesco 14:00 Basso, Andrea
  • Austria F3, Doubles
    Colorado M / Platzeck Cavalcante P 14:00 Krawietz K / Wagner H
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Ewijk C / Scheepens J 14:00 Luttikhuis N / Vogelsang E
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Baric N / Karaitiana J 14:00 Furlanetto V / Pella C
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Pivovarova, Anastasia 14:00 Buyukakcay, Cagla
  • Great Britain F6, Singles
    Kobelt, Peter 14:00 Clayton, Scott
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Melnikova M / Pous-Tio L 14:00 Majeric T / Morgina A
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Paykoc D / Yurtkuran D 14:00 Shapatava S / Vasylyeva A
  • Great Britain F6, Singles
    Rice, David 14:00 Oakley, Keelan
  • Great Britain F6, Singles
    Malik, Jathan 14:00 Thompson, Jordan
  • Turkey F27, Doubles
    Echargui M / Ouvrard V 14:05 Altinalev M / Sentay A
  • Belgium F5, Singles
    Storme, James Junior 14:10 Demois, Julien
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Naydenova, Aleksandrina 14:30 Kachar, Marina
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Pera, Bernarda 14:30 Mayr-Achleitner, Patricia
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Luknarova, Zuzana 14:30 Oyen, Sofie
  • Spain F20, Singles
    Davidovich Fokina, Alejandro 14:30 Divar, Carlos
  • Contrexeville, Doubles W-C100-...
    Leune E / Vikhlyantseva N 14:30 Boev M / Sammons M
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Voracova, Renata 14:30 Larsson, Johanna
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Bonic, Barbara 14:30 Rosca, Andreea Amalia
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Negreanu D / Wlodarczak K 14:30 Kuncikova L / Stuchla K
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Zeballos, Noelia 14:30 Tatarus, Gabriela Nicole
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Stinga, Teodora 14:30 Ghioroaie, Ilona Georgiana
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Muguruza, Garbine 14:30 Bacsinszky, Timea
  • Germany F6, Singles
    Masur, Daniel 14:30 Kopeinigg, Daniel
  • Germany F6, Singles
    Finzelberg, Lukas 14:30 Giner, Marc
  • Austria F3, Singles
    Schroll, Philipp 14:30 Gawron, Marcin
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Peterson, Rebecca 14:30 Jakupovic, Dalila
  • Knokke, Doubles W-C10-BEL-02A
    Golovin J / Malm M 14:30 Holanova N / Novotna N
  • Netherlands F4, Singles
    Griekspoor, Tallon 14:30 Wang, Tak Khunn
  • Netherlands F4, Doubles
    Hermans M / Weverink E 14:30 Anderson O / Grills J
  • Netherlands F4, Doubles
    Dankl T-M / Dijkhuizen M 14:30 Goluza I / Street M
  • Czech Republic F6, Doubles
    Blasko M / Miedler L 14:30 Ignatik U / Jebavy R
  • Serbia F4, Doubles
    Puttergill C / Zelba M 14:30 Ilic L / Rakic S
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Peya A / Soares B 14:30 Murray J / Peers J
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Brescia, Georgia 14:35 Badosa Gibert, Paula
  • Braunschweig, Germany
    Krajinovic, Filip 14:40 Riba, Pere
  • Braunschweig, Germany
    Albot, Radu 14:40 Struff, Jan-Lennard
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Bondar, Anna 14:40 De Sutter, Justine
  • Braunschweig, Germany
    Dustov, Farrukh 14:40 Dutra Silva, Rogerio
  • Serbia F4, Doubles
    Celebic L / Radinski A 14:40 Bejtulahi D / Djokovic D
  • Serbia F4, Doubles
    Markovic G / Sucevic L 14:40 Krnjetin M / Roganovic S
  • Serbia F4, Doubles
    Saveljic I / Saveljic I 14:45 PAZ J P / Rivera-Aranguiz G
  • Romania F8, Doubles
    Ameal J I / Kestelboim M 15:00 Jecan M-A / Sulea T C
  • Romania F8, Doubles
    Anagnastopol V-M / Cornea V V 15:00 Fortuna C / Grigelis L
  • Belgium F5, Singles
    Cailleau, Jolan 15:00 Thivant, Yannick
  • Belgium F5, Doubles
    Johnson H / Johnson Y 15:00 Taylor A / Taylor J
  • Spain F20, Singles
    Korovin, Mikhail 15:00 Mendieta, Jorge
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Bouzo Zanotti, Noelia 15:00 Emma, Victoria
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Vekic, Donna 15:00 Tatishvili, Anna
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Cirstea, Sorana 15:00 Mitu, Cristina-Andreea
  • Todi, Italy
    Desein, Niels 15:00 Bourgue, Mathias
  • Todi, Italy
    Gonzalez, Alejandro 15:00 Zopp, Jurgen
  • Germany F6, Singles
    Trongcharoenchaikul, Wishaya 15:00 Inzerillo, Jerome
  • Turkey F27, Doubles
    Chervyakov F / Shevkedov F 15:00 Altuna T / Taweel I H
  • France F13, Singles
    Portales, Nino 15:00 Medvedev, Daniil
  • France F13, Singles
    Rousset, Elie 15:00 Mina, Gianni
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Williams, Serena 15:15 Azarenka, Victoria
  • Turkey F27, Doubles
    Matute J / Vellbach G 15:15 Ilkel C / Yuksel A
  • Turkey F27, Doubles
    Duldaev D / Hobart D 15:15 Botzer B T / Ndayishimiye H
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rojer J-J / Tecau H 15:25 Matkowski M / Zimonjic N
  • Great Britain F6, Singles
    Prashanth, N. Vijay Sundar 15:30 Ridout, Robbie
  • Great Britain F6, Doubles
    Findel-Hawkins J / Mitchell T 15:30 Hoyt E / Mousley B
  • Great Britain F6, Doubles
    FOX D / Martin T 15:30 Vega Hernandez D / Volfson D
  • Great Britain F6, Doubles
    Kivanda S E / Persad A 15:30 Smethurst D / Willis M
  • Italy F17, Doubles
    Coria F / Lipovsek Puches T 15:30 Safwat M / Weissborn T-S
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Cheli C / Marti Riembau A 15:30 Rosatello C / Sarrazin L
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Beygelzimer Y / Krejcikova B 15:30 Munozova A / Topsel M
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Eraydin B / Gabueva A 15:30 Gjorcheska L / Sezer M
  • Belgium F5, Singles
    Dubail, Julien 15:40 Dehaen, Thomas
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Keys, Madison 15:45 Radwanska, Agnieszka
  • France F13, Singles
    Chettar, Medy 16:00 Millot, Vincent
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Leykina, Polina 16:00 Devits, Mathilde
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Perper, Alexandra 16:00 Beberechi, Andreia
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Scala, Camilla 16:00 Ghioca, Mihaela
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Prisacariu, Andreea 16:00 Gobbi Monllau, Ana Victoria
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Crespo Azconzabal A / Farfan D 16:00 Ionescu S / Szatmari A
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Molinero, Florencia 16:00 Mikulcic, Ema
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Vogt, Stephanie 16:00 Gerlach, Katharina
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Hogenkamp R / Kerkhove L 16:00 Klasen A / Klasen C
  • Germany F6, Singles
    Kekez, Duje 16:00 Kuhn, Nicola
  • Germany F6, Singles
    Fago, Matteo 16:00 Muller, Benedikt
  • Austria F3, Doubles
    Bortolotti M / Ghedin N 16:00 Hampel L / Pichler D
  • Netherlands F4, Doubles
    Baughman D / Dischinger E 16:00 Banes M / Van Peperzeel G
  • Contrexeville, Doubles W-C100-...
    Baranska A / Muntean V 16:00 Garcia-Perez G / Sanchez-Quintanar C
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Ianchuk O / Kasatkina D 16:00 Klemenschits S / Lottner A
  • Austria F3, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 16:00 Lagos V / Moral F
  • Todi, Italy, Doubles
    Caruso S / Gaio F 16:00 Martin A / Melzer G
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Harris, Samantha 16:10 Cuypers, Dorien
  • Todi, Italy
    Rola, Blaz 16:20 Lindell, Christian
  • Todi, Italy
    Kicker, Nicolas 16:20 Lajovic, Dusan
  • Romania F8, Doubles
    Luncanu P-A / Mugevicius L 16:30 Bucur S I / Stanca T
  • Romania F8, Doubles
    Carpen A D / Craciun T D 16:30 Bobleaga R / Damian M D
  • Braunschweig, Germany
    Zverev, Alexander 16:30 Kuzmanov, Dimitar
  • Germany F6, Doubles
    Pashayan D / Prudnikau A 16:30 Abohabaga S / Hassan B
  • Contrexeville, Doubles W-C100-...
    Ramialison I / Sibille C 16:30 Partaud M / Touly C
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Babos T / Peya A 16:40 Savchuck O / Marach O
  • Great Britain F6, Doubles
    COX D / Rice D 17:00 Addison A / Ilett M
  • Great Britain F6, Doubles
    Milton J / Thompson J 17:00 Hudson O / Whiteford J
  • Great Britain F6, Doubles
    Modica S / Stoute I 17:00 Goodall J / Meehan H
  • Great Britain F6, Doubles
    O'Mara J / Strachan B 17:00 Clayton S / Gabb R
  • Italy F17, Singles
    Ciurletti, Andres Gabriel 17:00 Giannessi, Alessandro
  • Italy F17, Singles
    Bahamonde, Francisco 17:00 Abbruciati, Lorenzo
  • Italy F17, Singles
    Altamirano, Collin 17:00 Travaglia, Stefano
  • Italy F17, Singles
    Borgo, Francesco 17:00 Sakamoto, Pedro
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Erlich J / Petzschner P 17:00 Dodig I / Melo M
  • Spain F20, Doubles
    Eldagsen E / Flores I 17:00 Boluda-Purkiss C / Ortega-Olmedo R
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Parish, Helen 17:00 Dentoni, Corinna
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Cervera-Vazquez L / Nancarrow A 17:00 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bryan B / Bryan M 17:00 Bopanna R / Mergea F
  • Winnetka, USA, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 17:00 Jung J / Smith C
  • Winnetka, USA, Doubles
    Devvarman S / Singh S 17:00 Alrutz G / Nevolo D
  • Winnetka, USA, Doubles
    Mcdonald M / Meister N 17:00 Jones G / Kuznetsov A
  • Winnetka, USA, Doubles
    Hiltzik J / Stineman R 17:00 Nguyen D / Sarkissian A
  • Winnetka, USA, Doubles
    Jasika O / Mitchell B 17:00 Bolt A / Whittington A
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Canero Perez M D R / Sexmilo Pascual M 17:00 Cortina Pou A / Herrero Garcia Honorato C
  • Netherlands F4, Singles
    Lazov, Alexander 17:00 Schoorel, Thomas
  • Colombia F5, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 17:00 Pabon Cuesta, Ricardo
  • Colombia F5, Singles
    Valero, Luis 17:00 Rengifo, Frazier
  • Colombia F5, Singles
    Bendeck, Jose Daniel 17:00 Mena, Facundo
  • Colombia F5, Singles
    Torres, Andres 17:00 Ruiz Naranjo, Mateo Andres
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Dzumhur D / Skugor F 17:00 Koolhof W / Middelkoop M
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 17:00 Gonzalez S / Shamasdin A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Konjuh A / Draganja M 17:10 Mirza S / Soares B
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Moroi C / Peckl K 17:30 Kolb M / Kolb N
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Hobgarski, Katharina 17:30 Rus, Arantxa
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Pekhova P / Witthoeft C 17:30 Daniels C / Geuer N
  • Germany F6, Singles
    Vibert, Francois Arthur 17:30 Kern, Robin
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Baluu S / Siedliska N 17:30 Moore T / Perrin C
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Langer N / Marterer M 17:50 Kretschmer G / Satschko A
  • Winnetka, USA
    Krueger, Mitchell 18:00 Bolt, Alex
  • Winnetka, USA
    Nguyen, Daniel 18:00 Cunha, Henrique
  • France F13, Singles
    Rufin, Guillaume 18:00 Humbert, Ugo
  • Winnetka, USA
    Kozlov, Stefan 18:00 Harrison, Ryan
  • France F13, Singles
    Sakharov, Gleb 18:00 Blanchet, Ugo
  • Belgium F5, Doubles
    Gennaro D / Munafo P 18:00 Malisse X / Storme J J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Black C / Cabal J S 18:00 Mladenovic K / Nestor D
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Aristegui, Mercedes 18:00 Parres Azcoitia, Olga
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Ferro, Fiona 18:00 Dominguez Lino, Lourdes
  • Todi, Italy
    Fabbiano, Thomas 18:00 Cecchinato, Marco
  • Germany F6, Doubles
    Kopeinigg D / Maier H 18:00 Bensoussan S / Masur D
  • Todi, Italy, Doubles
    Cerretani J / Paval C 18:00 Collarini A / Galdos S
  • Italy F17, Singles
    Lago, Tommaso 18:30 Sabry, Sherif
  • Italy F17, Doubles
    Della Tommasina D / Rondoni P 18:30 Carli C / Stefanini J
  • Great Britain F6, Doubles
    Daniell M / Gan O 18:30 Malik J / Ridout R
  • Spain F20, Doubles
    Martos Gornes S / Toledo Bague P 18:30 Esteve Lobato E / Martinez Portero P
  • Spain F20, Doubles
    Divar C / Innerarity Abascal P 18:30 Canas Garcia J P / Orozco Carrasco G
  • Netherlands F4, Doubles
    Niesten M / Vatutin A 18:30 Granollers-Pujol G / Vervoort M
  • Spain F20, Doubles
    Korovin M / Voronin D 18:30 Gakhov I / Igoshin A
  • Colombia F5, Singles
    Hernandez Ramirez, Sergio Luis 18:30 Builes, Tomas
  • Colombia F5, Singles
    Guerrero, Juan Camilo 18:30 Montero, Jorge
  • Colombia F5, Singles
    Quintero, Michael 18:30 Barrios, Geronimo
  • Todi, Italy, Doubles
    Beck A / Gojowczyk P 18:30 Desein N / Gigounon G
  • Colombia F5, Singles
    King, Kevin 18:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Italy F17, Singles
    Kwiatkowski, Thai-Son 19:00 Naso, Gianluca
  • Winnetka, USA
    Dancevic, Frank 19:20 Myneni, Saketh
  • Winnetka, USA
    Ito, Tatsuma 19:20 Meister, Nicolas
  • Winnetka, USA
    Sandgren, Tennys 19:20 Escobedo, Ernesto
  • Winnetka, USA
    Whittington, Andrew 19:20 Mcdonald, Mackenzie
  • Belgium F5, Singles
    Laurent, Yanais 19:30 Folie, Alexandre
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Spiteri, Dalila 19:30 Kordolaimi, Eleni
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Suhail, Ushna 19:30 Antoun, Maddison
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Huber, Luisa Marie 19:30 Zhuravleva, Angelina
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Payet, Eva Pauline 19:30 De La Puerta Uribe, Lucia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Agarwal, Disha Satish 19:30 Kuznetsova, Varvara
  • Germany F6, Doubles
    Schwarz D / Schwarz L 19:30 Korshunov S / Sabanin Y
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Aristegui M / Emma V 20:00 Martinez Martinez M / Parres Azcoitia O
  • Todi, Italy, Doubles
    Barnett S / Kim K 20:00 Ramirez C / Reyes-Varela M-A
  • Colombia F5, Singles
    Espricigo, Renan Conti 20:00 Makiguchi, Ryusei
  • Colombia F5, Doubles
    Bendeck J D / Gomez A 20:00 Ruiz Naranjo M A / Ruiz Naranjo P P
  • Colombia F5, Doubles
    Mora D / Perez Cortez A 20:00 Escobar F / Valero L
  • Winnetka, USA
    Bossel, Adrien 20:40 Kuznetsov, Alex
  • Winnetka, USA, Doubles
    Peralta J / Seeberger M 20:40 Kutrovsky D / O'Brien D
  • Italy F17, Singles
    Licciardi, Pietro 21:00 Leonardi, Filippo
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dixon G / Zotova M 21:00 Pinto G / Zerulo M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Malikova K 21:00 Franze C / Squarcialupi G
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    CHO I-H / Guttormsen K 21:00 Gardella F J / Prati F
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bhunu V / Geiss J 21:00 Bukhanko A / Prozorova E
  • Todi, Italy
    Mager, Gianluca 21:30 Gonzalez, Maximo
  • Colombia F5, Doubles
    Hank T / Zornosa S 21:30 Hernandez Ramirez S L / Hoyos Franco A
  • Winnetka, USA
    Tiafoe, Francis 22:00 Devvarman, Somdev
  • Winnetka, USA
    Kavcic, Blaz 22:00 Sarkissian, Alexander
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Gaydarzhi K / Lazareva M 22:00 Singh O / Suhail U
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Malykh P / Sakchatchawan C 22:00 Procacci A M / Spiteri D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Costa Melgar C / Zhuravleva A 22:00 Aleshcheva V / Paperini D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Agarwal D S / Antoun M 22:00 Abou Zekry O / Rana S
  • Winnetka, USA, Doubles
    Crepaldi E / Cunha H 22:00 Myneni S / Reid M
  • Winnetka, USA
    Nevolo, Dennis 23:20 Jung, Jason

Pripreme za nastavak sezone

KAKVO TELO ONA IMA: Španovićeva vežba u teretani

Ostali sportovi

Autor:

Ivana Španović je tokom vikenda izjednačila državni rekord u skoku u dalj

Ivana Španović

Španovićeva u teretani u Novom Sadu

NOVI SAD - Jedna od najboljih i najlepših srpskih atletičarki Ivana Španović nastavila je sa pripremama za novu sezonu.

Španovićeva je na Tviteru objavila sliku iz teretane gde vežba dizanje tegova.

Ona je tokom vikenda još jednom izjednačila državni rekord u skoku u dalj, na mitingu u Novom Sadu, skokom od 6,63 metra.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Može se očekivati da se posle bure stvari kompromisno dogovore jer nikome nije u interesu da ruši EU Miroljub Aleksić, vlasnik „Alko grupe“

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!