• Iran F11, Singles
    Cammarata, Alberto 0 2 3 0 0 Lizariturry, Juan 2 6 6 2 2
  • Iran F11, Singles
    Maccari, Federico 07:30 Musialek, Alexis
  • Iran F11, Singles
    Klec, Ivo 08:55 Luetjen, Jonas
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sanchez-Quintanar, Cristina 1 4 6 1 1 1 Pribylova, Anastasia 2 6 3 6 2 2
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Toljan, Janina 1 7 3 2 1 Profit, Elizabeth Anita Alexandria 1 6 6 2 1
  • Egypt F34, Singles
    Trinker, Bastian 1 5 6 4 1 Jedruszczak, Mikolaj 1 7 4 3 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Haas, Sina 1 6 5 1 Gaydarzhi, Ksenia 0 2 6 0
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Liebens, Klaartje 2 6 6 2 2 Raszkiewicz, Eva 0 2 4 0 0
  • Kuwait F3, Singles
    Bossel, Adrien 1 7 2 1 Smethurst, Daniel 0 6 1 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Hering, Katharina 2 6 6 2 2 Kvatsabaia, Sofia 0 4 4 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Buzean, Diana 2 7 6 2 2 Sliusar, Kateryna 0 5 4 0 0
  • Tunisia F9, Singles
    Milojevic, Nikola 2 6 6 2 2 Margaroli, Luca 0 4 2 0 0
  • Tunisia F9, Singles
    Domingues, Joao 2 6 6 2 2 Mladenov, Vasko 0 4 2 0 0
  • Turkey F42, Singles
    Liniger, Jannis 0 1 2 0 0 Safiullin, Roman 2 6 6 2 2
  • Tunisia F9, Singles
    Marcan, Dino 1 4 6 1 1 Hoyt, Evan 1 6 2 1 1
  • Turkey F42, Singles
    Vorster, Tucker 1 6 1 1 Karlovskiy, Evgeny 0 3 2 0
  • Cyprus F3, Singles
    Goldengoren, Tal 0 2 4 0 Zhang, Zhizhen 1 6 3 1
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Kerimbayeva K / Yashina E 2 6 6 2 2 Antonova E / Pogrebnyak V 0 2 0 0 0
  • Cyprus F3, Singles
    Bois, Michael 0 5 1 0 Gabb, Richard 1 7 2 1
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Husaric, Anita 1 6 4 1 Stephenson, Francesca 0 4 0 0
  • Cyprus F3, Singles
    Crepaldi, Erik 1 6 4 1 Kyratzis, Sergis 0 1 3 0
  • Cyprus F3, Singles
    Simon, Tobias 1 6 4 1 Djere, Laslo 0 4 2 0
  • Turkey F42, Singles
    Griekspoor, Scott 0 6 0 Silva, Frederico Ferreira 0 6 0
  • Iran F11, Singles
    Androic, Toni 10:25 Sobolta, Igor
  • Egypt F34, Singles
    Barrere, Gregoire 1 7 2 1 Salaba, Libor 0 5 3 0
  • Egypt F34, Singles
    Osama, Mazen 0 3 1 0 0 Safwat, Mohamed 2 6 6 2 2
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Reddy, Snehadevi S 0 2 0 Cavaday, Naomi 1 6 1
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Deigman, Laura 0 3 2 0 Giovine, Claudia 1 6 1 1
  • Egypt F34, Singles
    Garzelli, Francesco 0 4 0 Cagnina, Julien 0 3 0
  • Turkey F42, Singles
    Erguden, Baris 0 5 0 Dmitriev, Kirill 0 6 0
  • Iran F11, Singles
    Kekez, Duje 11:00 Galoppini, Davide
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Bonic, Barbara 0 2 0 Simic, Jelena 0 2 0
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Khabibulina A / Merenkova P 0 2 0 Bryzgalova Y / Lazareva M 0 1 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Nina 0 1 0 Stadler, Nina 0 1 0
  • Tunisia F9, Singles
    Jankovits, Yannick 0 0 Bettles, Andrew 0 0
  • Tunisia F9, Singles
    Munoz-Abreu, Jordi 0 0 0 Ghedin, Nicola 0 1 0
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Melichar, Nicole 0 0 Oyen, Sofie 0 0
  • Tunisia F9, Singles
    Perret, Loic 11:35 Ruepke, Lukas
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Jaeger, Corina 11:40 Totka, Naomi
  • Egypt F34, Singles
    Sabry, Sherif 11:40 Ridout, Robbie
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Orlova, Natalia 11:40 Caregaro, Martina
  • Egypt F34, Doubles
    Salaba L / Satral J 12:00 Borella F / Kadry K
  • Egypt F34, Doubles
    Blecha J / Smola M 12:00 Kellovsky D / Pospisil J
  • Cyprus F3, Doubles
    Hovhannisyan M / Jecan M-A 12:00 Milushev P / Neykov A
  • Cyprus F3, Doubles
    Mihaylov K / Neykov T 12:00 Barry S / O'Hare D
  • Turkey F42, Doubles
    Adanali M / Celikbilek A 12:00 Lootsma N / Mugevicius L
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Jani R-L / Stamatova J 12:00 Ciraolo V / Han S-H
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Daniel J / Rose M 12:00 Anil C / Topsel M
  • Egypt F34, Doubles
    Cagnina J / Gille S 12:05 Uzhylovsky V / Zielinski J
  • Turkey F42, Doubles
    Bellier A / Bodmer A 12:10 Ilkel C / Yurtacan E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Reddy S S / Tatachar Venugopal D 12:15 Giovine C / Toljan J
  • Iran F11, Doubles
    Lizariturry J / Vervoort M 12:30 Hossein Zade M / Mohazebnia M
  • Iran F11, Doubles
    Esmail Yazdi H / Esmail Yazdi H 12:30 Fornell-Mestres M / Neubau M
  • Iran F11, Doubles
    Dabiri A / Nadaf H R 12:30 Muller A / Rakotomalala M
  • Iran F11, Doubles
    Anand K / Sharma A 12:30 Jotovski T / Kekez D
  • Iran F11, Doubles
    Schoerner L K / Schutt L 12:30 Mensurado V / Musialek A
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Korashvili, Oleksandra 12:30 Wessel, Alina
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Pribylova A 12:45 Cepelyte A / Mikulskyte J
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Touly, Carla 12:50 Herdzelas, Dea
  • Tunisia F9, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 12:55 Giacalone, Omar
  • Kuwait F3, Doubles
    Gohlke D / Trubrig C 13:00 Hemery C / Vanneste J
  • Kuwait F3, Doubles
    Kaelin Y / Stucker R 13:00 Neuchrist M / Wirlend D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Drew J / Stadler N 13:00 Abou Zekry O / Kharchenko A
  • Egypt F34, Doubles
    Cias P / Jedruszczak M 13:10 Petrovic D / Vucic I
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli M / Partaud M 13:10 Boulter K / Simpson J
  • Cyprus F3, Doubles
    Bortolotti M / Crepaldi E 13:30 Bois M / Glancy D
  • Cyprus F3, Doubles
    Baghdatis P / Hadjistyllis S 13:30 Chrysochos P / Serdarusic N
  • Turkey F42, Doubles
    Karlovskiy E / Popko D 13:30 Bradaric M / Safiullin R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Gaydarzhi K / Skamlova C 13:30 Gorgodze E / Kvatsabaia S
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Adamescu C / Primorac I 13:30 Gjorcheska L / Konig P
  • Tunisia F9, Doubles
    Ghedin N / Margaroli L 13:30 Bettles A / Hoyt E
  • Turkey F42, Doubles
    Dmitriev K / Plotniy A 13:40 Miedler L / Weissborn T-S
  • Tunisia F9, Doubles
    Munoz-Abreu J / Perez Sanz D 14:25 Marcan D / Onishi K
  • Tunisia F9, Doubles
    Jeppesen O R / Soendergaard S F 14:35 Dzhavakian Y / Mladenov V
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Bonic B / Korashvili O 15:00 Touly C / Versteeg K
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Horvat I / Raszkiewicz E 15:00 Herdzelas D / Husaric A
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Oyen S / Wessel A 15:00 Balducci A / Caregaro M
  • Chile F8, Singles
    Paz, Juan Pablo 15:00 Arreche, Nicolas Alberto
  • Chile F8, Singles
    Malla, Bastian 15:00 Aguilar, Jorge
  • Chile F8, Doubles
    Ameal J I / Sanchez R 15:00 Torre E A / Villanueva G
  • Domincan Republic F1, Singles
    Van Der Duim, Antal 16:00 Escobar, Felipe
  • Domincan Republic F1, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 16:00 Echazu, Mauricio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Beretta, Duilio 16:00 Smith, Connor
  • Domincan Republic F1, Singles
    Monteiro, Thiago Moura 16:00 De Paula, Fabiano
  • Chile F8, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 16:30 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Chile F8, Singles
    Saez, Juan Carlos 16:30 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Brogan, Anna 16:30 Lucero, Carla
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Morozova, Alexandra 16:30 Bosio, Victoria
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Koch-Benvenuto, Andrea 18:00 Perez Garcia, Maria Paulina
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Quiceno, Valerie 18:00 Monroy, Yuliana
  • Chile F8, Doubles
    Bruna E / Stuardo F 19:00 PAZ J P / Portmann L
  • Brazil F15, Singles
    Buchhass, Matias Rodolfo 19:00 Neis, Fabricio
  • Brazil F15, Singles
    Civita-Telles, Leonardo 19:00 Brandao, Filipe
  • Brazil F15, Singles
    Vilella Martinez, Mario 19:00 Kicker, Nicolas
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Groen S / Van Der Duim A 19:30 Lazov A / Sillanpaa H
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Bernardi P / Smith C 19:30 Echazu M / Surreaux A
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Mina B / Morozova A 19:30 Bosio V / Roldan D
  • Brazil F15, Doubles
    Buchhass M R / Iriarte T 20:30 Civita-Telles L / Vilella Martinez M
  • Brazil F15, Singles
    Matos, Rafael 22:00 Dias, Marcos Vinicius DA Silva
  • Brazil F15, Doubles
    Neis F / Romboli F 23:30 Gutierrez O J / Kicker N

zbornaja dobila selektora

Kapelo preuzima reprezentaciju Rusije

Fudbal

Autor:

Poznati italijanski stručnjak, doskorašnji selektor reprezentacije Engleske, doputovao je na pregovore u Moskvu i ugovor bi trebalo da potpiše sledeće nedelje

Na kormilu Russije: Fabio Kapelo

Na kormilu Rusije: Fabio Kapelo

MOSKVA - Ruska fudbalska unija (RFU) sporazumela se sa Fabiom Kapelom da preuzme mesto selektora nacionalne reprezentacije, preneli su ruski mediji.

Poznati italijanski stručnjak, doskorašnji selektor reprezentacije Engleske, doputovao je na pregovore u Moskvu i ugovor bi trebalo da potpiše sledeće nedelje, preneo je dnevnik "Sport Ekspres".

Kapelo bi trebalo da vodi reprezentaciju Rusije do svetskog prvenstva 2014. u Brazilu, a mediji tvrde da će godišnje zarađivati između pet i šest miliona dolara.

Rusija će u kvalifikacijama za prvenstvio sveta igrati u F grupi sa Portugalijom, Izraelom, Severnom Irskom, Azerbejdžanom i Luksemburgom.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Odbijao sam da budem ministar u prethodnim vladama, ali premijer kaže da sledeći put neću moći da odbijem Dragan Marković Palma, predsednik JS

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!