• Davis Cup Single Matches
    Lal, Shibu 0 3 3 0 Hobbs, Roy 1 6 4 1
  • Kazakhstan F4, Singles Qualify...
    Lopez Jaen, Miguel Angel 09:30 Reytman, Grigoriy
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Nedovyesov, Oleksandr 1 6 7 4 1 Donskoy, Evgeny 1 7 5 2 1
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Govortsova, Olga 2 7 4 6 2 2 Ostapenko, Jelena 1 5 6 1 1 1
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Riondy, Mikael 2 3 6 6 2 2 DU Toit, Riaan 1 6 3 1 1 1
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kokkinaki, Evaggelia 0 2 3 0 0 De Cesare, Helen 2 6 6 2 2
  • Istanbul, Turkey
    Golubev, Andrey 1 6 5 1 Basilashvili, Nikoloz 0 1 3 0
  • Munich, Germany, Qualifying
    Stepanek, Radek 2 6 6 2 Trinker, Bastian 0 2 2 0
  • Munich, Germany, Qualifying
    Brown, Dustin 1 6 4 0 1 Langer, Nils 1 3 6 1 1
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Bessire, Francesco 2 6 6 2 2 Dobek, Mitchell 0 1 1 0 0
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Jhun, Alexander 2 6 6 2 2 Kossov, Oleg 0 2 3 0 0
  • Nigeria F1, Singles
    Atseye, Henry 2 6 6 2 2 Borges Pereira, Kevin 0 1 1 0 0
  • Nigeria F1, Singles
    Omang, Thomas Otu 2 6 6 2 2 Merunka, Stefan 0 4 2 0 0
  • Nigeria F1, Singles
    Michael, Moses 2 6 6 2 2 Missodey, Kokou 0 2 1 0 0
  • Italy F7, Singles
    Martos Gornes, Sergio 0 6 0 Mazzella, Manuel 0 6 0
  • Italy F7, Singles
    Bortolotti, Marco 0 4 0 Ghedin, Nicola 0 5 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Shamayko, Marina 0 2 3 0 Remondina, Anna-Giulia 1 6 3 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dinu, Cristina 2 6 6 2 2 Kennel, Karin 0 4 0 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Teichmann, Jil Belen 2 6 6 2 2 Korzeniak, Anna 0 1 3 0 0
  • Kazakhstan F4, Singles Qualify...
    Resnyanskiy, Dmitry 1 6 5 1 Yessenbekov, Serizhan 0 4 1 0
  • Ostrava, Czech Republic
    Couacaud, Enzo 1 7 2 1 Molchanov, Denys 0 5 2 0
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Portales, Nino 2 6 6 2 2 Mise, Marin 0 0 3 0 0
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Kavcic, Blaz 2 6 6 2 2 Fucsovics, Marton 0 0 1 0 0
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Schinas, Stephanos 0 6 1 0 Ono, Masayoshi 1 7 1 1
  • Prague, Czech Republic
    Krunic, Aleksandra 0 3 3 0 Lucic-Baroni, Mirjana 1 6 2 1
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Dankl, Tobias-Maximilian 1 6 4 1 Zednik, Jan 0 3 2 0
  • Ostrava, Czech Republic, Quali...
    Panfil, Grzegorz 1 7 1 Michnev, Petr 0 6 0
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Vondrousova, Marketa 0 4 0 Kovinic, Danka 0 4 0
  • Kazakhstan F4, Singles Qualify...
    Kolisnyk, Olexiy 1 6 2 1 Pulatov, Sardor 0 1 0 0
  • Ostrava, Czech Republic
    De Greef, Arthur 0 3 0 Pospisil, Jaroslav 0 2 0
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Baluu, Sharrmadaa 11:45 Daniels, Carolin
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Sevastova, Anastasija 11:50 Stoll, Tatjana
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Janis, Michelle 11:50 Doroshina, Olga
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Grammatikopoulou, Valentini 11:50 Fourouclas, Natasha
  • Taipei City, Taiwan
    LU, Yen-Hsun 0 1 0 Chen, TI 0 2 0
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Babos T / Mladenovic K 0 2 0 Atik R / EL Houari Z 0 1 0
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Van Uytvanck, Alison 0 1 0 Rogowska, Olivia 0 1 0
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Pereira, Teliana 0 1 0 Radwanska, Urszula 0 1 0
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Kawasaki Y / Negreanu D 0 3 0 Fafaliou S / Xie C 0 2 0
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Centenari, Alexander 0 3 0 Kapiris, Stamatis 0 2 0
  • Kazakhstan F4, Singles Qualify...
    Kivattsev, Kirill 0 5 0 Petrov, Pavel 0 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cavalle-Reimers, Yvonne 0 1 0 Suvrijn, Jade 0 1 0
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Kan, Victoria 12:05 Engelmann, Jil Nora
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Inwang, Andiyo 12:05 Barbat, Karen
  • Kazakhstan F4, Singles Qualify...
    Galkin, Anton 0 0 0 Voronin, Dimitriy 0 3 0
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Chen C / Chimura N 0 3 0 Kolarova V / Stamatova J 0 0 0
  • France F9, Singles
    Moutet, Corentin 0 3 0 Meis, Pascal 0 1 0
  • Thailand F2, Doubles
    Grills J / O'Connell C 0 2 0 Jayaprakash M M / Patrombon J 0 2 0
  • Thailand F2, Doubles
    Isarow P / Kadchapanan N 0 2 0 NAM J S / Song M-K 0 2 0
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Tsuji, Kanami 12:15 Zovincova, Vendula
  • Thailand F2, Doubles
    Congcar C / Waewboot R 0 0 0 Kondo H / Onozawa A 0 1 0
  • Kazakhstan F4, Singles Qualify...
    Mnushkin, Dmitry 0 2 0 Bekimov, Kaysar 0 0 0
  • Prague, Czech Republic
    Cepelova, Jana 12:20 Vesnina, Elena
  • Nigeria F1, Singles
    Kamal, Kshitij 0 0 0 Bikom, Albert Bisong 0 2 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Bara, Irina Maria 0 0 DI Giuseppe, Martina 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Giovine, Claudia 0 0 Marfutina, Maria 0 0
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Lekaj, Adrijana 12:20 Van Lier, Michelle
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Bosnjak, Madeline 12:20 Fomina, Alona
  • Nigeria F1, Singles
    Ubon, Joseph Imeh 12:25 Baughman, Deiton
  • Nigeria F1, Singles
    Cortes Alcaraz, Aaron 12:30 Micheal, Okechukw
  • France F9, Doubles
    Hemery C / Rochette L 12:30 Laurent Y / Le Boulch T
  • Istanbul, Turkey
    Youzhny, Mikhail 12:35 Bellucci, Thomaz
  • Munich, Germany, Qualifying
    Ledovskikh, Mikhail 12:35 Melzer, Gerald
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Brunstrom J / Erlich J 12:40 Marach O / Oswald P
  • Prague, Czech Republic
    Hercog, Polona 12:45 Watson, Heather
  • Munich, Germany, Qualifying
    Gombos, Norbert 12:45 Zverev, Mischa
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Gabashvili, Teimuraz 12:45 Albot, Radu
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    AL Nabhani, Fatma 12:50 Sokiran, Anna
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 12:55 Balducci, Alice
  • Prague, Czech Republic
    Allertova, Denisa 13:00 Vandeweghe, Coco
  • Ostrava, Czech Republic
    Pouille, Lucas 13:00 Kolar, Zdenek
  • Ostrava, Czech Republic
    Podlipnik-Castillo, Hans 13:00 Ignatik, Uladzimir
  • Sweden F1, Singles
    Sporken, Moos 13:00 Onken, Julian
  • Sweden F1, Singles
    Johansson, Morgan 13:00 Hawken, Sebastian
  • Sweden F1, Singles
    Stenberg, Jonathan 13:00 Adaktusson, Jacob
  • Sweden F1, Singles
    Sekulic, Milos 13:00 Solberg, Christoffer
  • Sweden F1, Singles
    Taylor, Sam 13:00 De Goeijen, Bobbie
  • Turin, Italy, Doubles
    Basic M / Brkic T 13:00 Bozoljac I / Jaziri M
  • Turin, Italy
    Ymer, Elias 13:10 Coppejans, Kimmer
  • Turin, Italy
    Kamke, Tobias 13:10 Khachanov, Karen
  • Italy F7, Singles
    Yamasaki, Jumpei 13:10 Maccari, Federico
  • Marrakech, Morocco
    Schmiedlova, Anna-Karolina 13:15 Soler-Espinosa, Silvia
  • Prague, Czech Republic
    Schmiedlova, Kristina 13:15 Cornet, Alize
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Siegemund, Laura 13:15 Glatch, Alexa
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Brianti, Alberta 13:15 Irigoyen, Maria
  • Taipei City, Taiwan, Doubles
    Groth S / Harrison R 13:20 LIN L Y R / WU T-L
  • Italy F7, Singles
    Toledo Bague, Pol 13:20 Griekspoor, Scott
  • Prague, Czech Republic
    Wickmayer, Yanina 13:30 Giorgi, Camila
  • Estoril, Portugal
    Berankis, Ricardas 13:30 Haase, Robin
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Brengle M / Husarova J 13:30 Kania P / Krejcikova B
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Mihaylova G / Rentouli A 13:30 Birrell K / Cadar E-T
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    De Schepper, Kenny 13:30 Vega Hernandez, David
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Sousa, Pedro 13:30 Lestienne, Constant
  • Italy F7, Singles
    Celebic, Ljubomir 13:35 Griekspoor, Tallon
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Albot R / Lajovic D 13:40 Ilhan M / Ilkel C
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Boren B / Smith K N 13:40 Gevel A / Lyuksheva P
  • France F9, Singles
    Bourbon, Morgan 13:40 Chazal, Maxime
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Pavic M / Venus M 13:45 Betov S / Kuznetsov A
  • Prague, Czech Republic
    Begu, Irina-Camelia 13:45 Siniakova, Katerina
  • Munich, Germany
    Troicki, Viktor 13:50 Estrella Burgos, Victor
  • Nigeria F1, Doubles
    Chetty J / Forchap D C 13:50 Michael M / Omang T O
  • Italy F7, Singles
    Bonadio, Riccardo 13:50 Pancaldi, Luca
  • Thailand F2, Doubles
    Kikuchi G / Takeshima S 13:55 Dome A / Tearney F
  • Nigeria F1, Singles
    Quigley, Eric 13:55 Hounkpevi, Felix
  • Ostrava, Czech Republic
    Torebko, Peter 14:00 Authom, Maxime
  • Ostrava, Czech Republic
    Rikl, Patrik 14:00 Pavlasek, Adam
  • Nigeria F1, Singles
    Mugabe, Duncan 14:00 Enosoregbe, Clifford
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Salaba L / Stanek R 14:00 Mecir M / Suc D
  • France F9, Doubles
    Hoang A / Huber J 14:00 Reinwein S / Wang T K
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Morderger T / Morderger Y 14:20 GAY H / Mackey A
  • Italy F7, Singles
    Merone, Riccardo 14:25 Huesler, Marc-Andrea
  • Turin, Italy
    Karatsev, Aslan 14:30 Arnaboldi, Andrea
  • Marrakech, Morocco
    Arruabarrena-Vecino, Lara 14:30 Nara, Kurumi
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Klemenschits S / Maria T 14:30 BUA T / Seguel D
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    RAE J / Smith A 14:30 Bonaventure Y / Schuurs D
  • Sweden F1, Singles
    Eriksson, Markus 14:30 Soendergaard, Simon Friis
  • Sweden F1, Singles
    Ymer, Mikael 14:30 Brydolf, Patrik
  • Sweden F1, Singles
    Simonsson, Fred 14:30 Moebius, Philip
  • Sweden F1, Doubles
    Reichelt T / Von Massow G 14:30 Hyrkkonen P / Sillanpaa H
  • Turin, Italy, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 14:30 Bedene A / Rice D
  • Italy F7, Doubles
    Baldi F / Turchetti N 14:40 Fago M / Mazzella M
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Bondarenko K / Hrdinova E 14:45 Vankova K / Vondrousova M
  • Italy F7, Singles
    MAS Mascolo, Adria 14:50 Giraldi Requena, Marcos
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Carballes Baena, Roberto 14:50 Granollers-Pujol, Gerard
  • Prague, Czech Republic
    Kuznetsova, Svetlana 15:00 Zhang, Shuai
  • Sao Paulo, Brazil
    Garin, Christian 15:00 Mina, Gianni
  • Sao Paulo, Brazil
    Pella, Guido 15:00 Molteni, Andres
  • Sao Paulo, Brazil
    Gonzalez, Maximo 15:00 Gigounon, Germain
  • Sao Paulo, Brazil
    Cunha, Henrique 15:00 Rola, Blaz
  • Sao Paulo, Brazil
    Musialek, Alexis 15:00 Ghem, Andre
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Kicker N / Lindell C 15:00 Buchanan C / Rola B
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Demoliner M / Reyes-Varela M A 15:00 Dutra Silva R / Ghem A
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Cagnina J / Gigounon G 15:00 Carvalho R / Padilha D
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Michon A / Mina G 15:00 Carvalho F / Lopes T
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Jarry N / Lama G 15:00 Andreozzi G / Galdos S
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Marie J / Musialek A 15:00 Garin C / Saez J C
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Clezar G / De Paula F 15:00 Molteni A / Pella G
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Daniilidou, Eleni 15:00 Rueffer, Lena
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Voll, Sofia 15:00 Fridman, Olga
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Gil, Frederico 15:00 Fischer, Martin
  • France F9, Singles
    Halys, Quentin 15:10 Diep, Florent
  • Ostrava, Czech Republic
    Mertens, Yannick 15:20 Cachin, Pedro
  • Ostrava, Czech Republic
    Poljak, David 15:20 Delic, Mate
  • Nigeria F1, Doubles
    Cooper J / Vorster T 15:20 Iloputa I / Micheal O
  • Nigeria F1, Doubles
    Mohammed M / Ubon J I 15:25 Crowley K-P / Song E
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Melichar N / Muhammad A 15:30 Cepelova J / Skamlova C
  • Nigeria F1, Doubles
    Borges Pereira K / Mufumbila P 15:30 Nedunchezhiyan J / Pecotic M
  • Turin, Italy, Doubles
    Donati M / Napolitano S 15:30 Marcan D / Sancic A
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Panova A / Voracova R 15:45 Foretz S / Parmentier P
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Benhadi G / Hattingh I 15:45 Savchuk O / Svitolina E
  • Italy F7, Doubles
    Griekspoor K / Griekspoor S 15:55 Bortolotti M / Moncagatto F
  • Estoril, Portugal
    Krajinovic, Filip 16:00 Gonzalez, Alejandro
  • Estoril, Portugal
    Chardy, Jeremy 16:00 Coric, Borna
  • Sweden F1, Doubles
    Samuelsson C / Taylor S 16:00 Bojadjieva S / Johansson M
  • Sweden F1, Doubles
    Sels J / Van Beem C 16:00 Adaktusson J / Blomgren T
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Jebavy R / Satral J 16:00 Dolezel F / Michnev P
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Pereira, Jose 16:00 Lopes, Tiago
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Hocevar, Ricardo 16:00 Walendowsky, Joao
  • Tallahassee, USA
    Dancevic, Frank 16:00 Sandgren, Tennys
  • Tallahassee, USA
    Ward, Alexander 16:00 Kubler, Jason
  • Tallahassee, USA
    Santiago, Mico 16:00 Millot, Vincent
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Coria, Federico 16:00 Zormann DA Silva, Marcelo
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Ball C / Reid M 16:00 Bangoura S / Statham J
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Lock B / Nunez M A 16:00 Novikov D / Peralta J
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Duran G / Olivo R 16:00 Cerretani J / Dancevic F
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Devvarman S / Singh S 16:00 King K / O Brien D
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Gabueva, Angelina 16:00 Weinhold, Ashley
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Cako, Jacqueline 16:00 Sanders, Storm
  • Italy F7, Doubles
    Bensoussan S / Gillet J 16:10 Galoppini D / Maccari F
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Koukalova K / Smitkova T 16:15 Dushevina V / Hlavackova A
  • Italy F7, Doubles
    Giraldi Requena M / Mas Mascolo A 16:20 Martos Gornes S / Toledo Bague P
  • Munich, Germany
    Zverev, Alexander 16:30 Becker, Benjamin
  • France F9, Singles
    Massa, Alexandre 16:40 Reboul, Fabien
  • Turin, Italy
    Sonego, Lorenzo 17:00 Laaksonen, Henri
  • France F9, Doubles
    De Schepper J / Puget A 17:00 Bourbon M / Fournerie T
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Brinkmann, Lisa 17:00 Simion, Oana Georgeta
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Moore, Tara 17:00 Piontek, Theresa
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Lipovsek Puches, Tomas 17:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • Estoril, Portugal
    Silva, Frederico Ferreira 17:20 Muller, Gilles
  • Tallahassee, USA
    Broady, Liam 17:20 Bangoura, Sekou
  • Tallahassee, USA
    Arguello, Facundo 17:20 Kozlov, Stefan
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Whitehurst T / Whitehurst T 17:20 King D / Seeberger M
  • Sao Paulo, Brazil
    Buchanan, Chase 17:30 Lindell, Christian
  • Sao Paulo, Brazil
    Kicker, Nicolas 17:30 Jarry, Nicolas
  • Sao Paulo, Brazil
    Hernandez-Fernandez, Jose 17:30 Sakamoto, Pedro
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Brito, Fernanda 17:30 Giangreco Campiz, Camila
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Kurata, Nathaly 17:30 Martinich, Ivania
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Svinos, Angelique 17:30 De Carli, Maria Agustina
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Bonardi, Berta 17:30 Ganga, Eugenia
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Rampre, Petra 17:30 Frenkel, Nicole
  • Mexico F1, Singles
    Boutillier, Remi 18:00 Bakalov, Boris Nicola
  • Mexico F1, Singles
    Astorga, Mauricio 18:00 Sarkissian, Alexander
  • Mexico F1, Singles
    Echazu, Mauricio 18:00 Alvarez Cerdan, Andres
  • Tallahassee, USA
    Statham, Jose 18:40 Aubone, Jean-Yves
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Kubler J / Ward A 18:40 Kuznetsov A / Sandgren T
  • Sao Paulo, Brazil
    Marie, Jules 18:50 De Paula, Fabiano
  • Sao Paulo, Brazil
    Leite, Wilson 18:50 Andreozzi, Guido
  • Sao Paulo, Brazil
    Saez, Juan Carlos 18:50 Dutra Silva, Rogerio
  • Spain F11, Doubles
    Arrogante-De Lanuza F / Llaneza Alcala P 19:00 Checa-Calvo J / Willis M
  • Spain F11, Doubles
    Amantegui J / Paccini Sancho M 19:00 Manrique-Velazquez D-J / Ribeiro Navarrete S
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Pereira A R E / Tomita G 19:00 Petit S M / Rescaldani F
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Capato Camargo I / Silva M 19:00 Gobbi Monllau A / Vega M C
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Dveksler Celin M / Ramalle L 19:00 Crespo Azconzabal A / Estable J L
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Wong, Keri 19:00 Stevenson, Alexandra
  • Mexico F1, Singles
    Ortiz Sanchez, Patricio 19:30 Alcantara Rangel, Orlando
  • Mexico F1, Singles
    Gomez, Lucas 19:30 Matthews, Oscar Fabian
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Kozlov S / Williams R 20:00 Arguello F / Collarini A
  • Mexico F1, Doubles
    Alvarez Cerdan A / Mendoza A 20:30 Carpenter K J / Nunez Aguilera A
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Brito F / Giangreco Campiz C 20:30 Farfan D / Gimenez S
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Ferrero M / Lucero C 20:30 Bonardi B / Rossi N
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Naya G / Verbauwen G 20:30 Kurata N / Piai E
  • Mexico F1, Doubles
    Krainik P / Sarkissian A 21:00 Barrientos N / Trevino Andrade F
  • Mexico F1, Doubles
    Bakalov B N / Ramirez Utermann C 21:00 Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Gonzalez M / Maytin R 22:00 Cluskey J / O'Hare D
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Luini S / Perez Rojas G 22:00 Svinos A / Vaz Teixeira M B
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Ganga E / Nicolini S H 22:00 Gatica B / Mercier M
  • Mexico F1, Doubles
    Rodriguez Billerbeck B / Ruiz-Rosales A 22:30 Matthews O F / Nicholas J H
  • Mexico F1, Doubles
    Mandujano R / Ortiz Sanchez P 22:30 Astorga M / Rojas-Maldonado A
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Skupski K / Skupski N 23:30 Bambridge L / Broady L

Ocena

Kou: Felps je najuspešniji, ali ne i najveći

Ostali sportovi

Sebastijan Kou rekao je da američki plivač Majkl Felps nije najveći olimpijski šampion svih vremena

Majkl Felps se plezi London

Predsednik Organizacionog komiteta Igara u Londonu Sebastijan Kou rekao je da američki plivač Majkl Felps nije najveći olimpijski šampion svih vremena.

„Može da se kaže da je najuspešniji, ali nisam siguran da je najveći. Ko je najveći? Po mom mišljenju Felps to nije“, rekao je Kou.

Felps je u utorak postao sportista sa najviše medalja u istoriji Olimpijskih igara, pošto je kao član pobedničke štafete na 4x200 metara slobodno osvojio svoje ukupno 19. odličje.

Osvajač osam zlatnih medalja pre četiri godine u Pekingu, pretekao je dosadašnju rekorderku, rusku gimnastičarku Larisu Latinjinu, koja je između 1956. i 1964. godine osvojila 18 olimpijskih trofeja.  Felps je u utorak uveče osvojio srebro na 200 metara leptir, a sat vremena kasnije i zaltnu medalju u štafeti 4x200 metara slobodno, koja je trijumfovala ispred Francuske i Kine.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ne bi bilo iznenađenje i ne bi bilo prvi put da neko vrati mandat narodu Zoran Stojiljković, profesor na FPN

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!