• Monterrey, Mexico
    Mladenovic, Kristina 02:00 Smitkova, Tereza
  • Australia F2, Singles
    Polkinghorne, Darren 1 6 2 1 Tearney, Finn 0 4 2 0
  • Australia F2, Singles
    Addison, Aaron 0 2 0 0 0 Grills, Jacob 2 6 6 2 2
  • Australia F2, Singles
    Hobart, Daniel 1 6 3 1 Zelba, Marious 0 3 2 0
  • Australia F2, Singles
    De Waard, Steven 0 4 0 Puttergill, Calum 1 6 1
  • Port Pirie, Singles W-C15-AUS-...
    Zlochova, Zuzana 0 2 0 Reix, Sherazad 0 2 0
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Tang, Qianhui 0 3 0 Guo, Shanshan 0 2 0
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Kang, Jia QI 0 0 0 LI, Yixuan 0 1 0
  • Australia F2, Singles
    Silcock, Alex 0 3 0 Bilic, Feda 0 3 0
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Flood, Emma 0 0 0 Gai, AO 0 1 0
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Zhao, DI 0 0 0 Hsu, Ching Wen 0 1 0
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Buayam K / Wannasuk N 0 1 0 Collie N / Ryan K 0 1 0
  • Australia F2, Doubles
    Bourchier H / Sofaer D 04:05 Davidson P / Kaldawi S
  • Australia F2, Doubles
    Barclay D / Kramberger P 04:20 Fancutt T / Harper M
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Fujioka N / Minokoshi M 04:25 LIU C / Tian R
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Moore J / Myers A 04:50 Munozova A / Peers S
  • Monterrey, Mexico
    Pavlyuchenkova, Anastasia 05:00 Schmiedlova, Anna-Karolina
  • Australia F2, Doubles
    De Waard S / Grills J 05:10 Puttergill C / Daly Walkin B
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Jiang, Xinyu 05:10 Wallace, Isabelle
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Tang, YU Tong 05:10 Koshino, Yurina
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    WU, HO Ching 05:10 You, Xiaodi
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    LU, Jiaxi 05:10 Gao, Xinyu
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Ayukawa M / Takahata K 05:20 HAN N-L / Jang S J
  • Australia F2, Doubles
    Flavell W / Lombe H 05:35 Harvey L I / Robins M W
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Totka N / Xun F Y 05:50 Kuwata H / Tanaka Y
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Patterson T / Zaniewska S 05:55 Cabrera L / Sumner A
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Konig P / Reix S 06:20 Holland I / Hon P
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    HE, Chun-Yan 06:40 Kijima, Mizuno
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Zhang, Yukun 06:40 Tang, Hao Chen
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Zhao, Qianqian 06:40 Miyahara, Mihoki
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Sheng, Yuqi 06:40 Kong, Lingwei
  • Australia F2, Doubles
    Guccione D / Hobart D 06:40 Barton M / O'Connell C
  • Australia F2, Doubles
    Banes M / Van Peperzeel G 06:50 Polkinghorne D K / Puodziunas S
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Noordin J / Selvarajoo T 07:00 HAN X / Namigata J
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Goerges, Julia 07:00 Kudryavtseva, Alla
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Buyukakcay, Cagla 07:00 Gajdosova, Jarmila
  • Australia F2, Doubles
    Klintcharov A / Zelba M 07:05 Ball C / Reid M
  • Australia F2, Doubles
    Addison A / Sookton-Eng C 07:20 HO H / Pisani A
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Mcphee K / Svinos A 07:25 BAI A / Wang Y
  • India F1, Doubles
    Jayaprakash M M / Kaza V S 08:00 Lopez-Perez E / Perez Sanz D
  • India F1, Doubles
    Lastre A / Mukund S K 08:00 Narasimhan A / Singh K
  • India F1, Doubles
    Peranamallur V / Rawat S 08:00 Sood C / Sood L
  • India F1, Doubles
    Chen T / Ghedin R 08:00 KIM J H / Prabodh S R
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Wang, Xi-Yao 08:10 Brogan, Anna
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Jiang X / Tang Q 08:10 GAI A / Zhao D
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Koshino Y / LU J 08:10 LI Y / WU H C
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Dellacqua, Casey 08:15 Hsieh, Su-Wei
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Mestach, AN Sophie 08:15 Eguchi, Misa
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Chang K-C / Zheng S 08:15 XU Y F / Zhang K L
  • Egypt F8, Singles
    Kocyla, Arkadiusz 09:00 Salman, Omar
  • Egypt F8, Singles
    Gabb, Richard 09:00 AL Taweel, Issam
  • Egypt F8, Singles
    Surchenko, Dmitry 09:00 Nedelko, Ivan
  • Egypt F8, Singles
    Ridout, Robbie 09:00 Sekulic, Milos
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kharchenko, Anastasia 09:00 Huber, Luisa Marie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Said, Dalila 09:00 Thombare, Prarthana G
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kaminkova, Katerina 09:00 Vondrousova, Marketa
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Fuentes, Camila 09:00 Mikheeva, Alina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Jurikova, Lenka 09:00 Vdovenco, Anastasia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Piskun, Oleksandra 09:00 Pirazhenka, Sviatlana
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Moore, Tara 09:00 Akbas, Basak
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Rinaldo Persson, Kajsa 09:00 Shymanovich, Iryna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Lemmens, Elke 09:00 Nancarrow, Alexandra
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Dentoni, Corinna 09:00 Rosca, Ioana Loredana
  • Turkey F9, Singles
    Schonenberg, Tom 09:00 Metreveli, Aleksandre
  • Turkey F9, Singles
    Kaczynski, Kevin 09:00 Jastraunig, Lukas
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Mayr-Achleitner, Patricia 09:30 Koukalova, Klara
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Beygelzimer, Yuliya 09:30 Zhu, Lin
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Pratesi, Martina 09:30 Napolitano, Veronica
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Zmau, Michele Alexandra 09:30 Balducci, Alice
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Eklund, Mia 09:30 Pillot, Carolina
  • India F1, Doubles
    Bendre A / Wagh A 09:30 Anand K / Bisht R S
  • India F1, Doubles
    Byreddy S S R / Mintri A 09:30 Ahuja S / Dahiya J
  • India F1, Doubles
    Sharma A / Singh R 09:30 Kaliyanda Poonacha N / Khan S
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Belenova, Elena 09:30 Turati, Bianca
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kuzmova, Viktoria 09:30 Sanchez-Quintanar, Cristina
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Pitisci, Fabiana 09:30 HO, Jessica
  • Tunisia F8, Singles
    Hoang, Antoine 09:30 Raspudic, Franjo
  • Tunisia F8, Singles
    Rice, David 09:30 Nourrissat, Valentin
  • Tunisia F8, Singles
    Jaloviec, Marek 09:30 Vanneste, Jeroen
  • Quimper, France
    Kovalik, Jozef 10:00 De Schepper, Kenny
  • Quimper, France
    Broady, Liam 10:00 Kapas, Andriej
  • Quimper, France
    Dustov, Farrukh 10:00 Setkic, Aldin
  • Quimper, France, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 10:00 Kovalik J / Setkic A
  • Quimper, France, Doubles
    Arends S / Walsh D 10:00 Kapas A / Rousset E
  • Quimper, France, Doubles
    Beck A / Fischer M 10:00 Cerretani J / Grigoriu P
  • Quimper, France, Doubles
    Barrere G / Obry J 10:00 Junaid R / Moser F
  • France F4, Singles
    Trongcharoenchaikul, Wishaya 10:00 Thivant, Yannick
  • Quimper, France
    Couacaud, Enzo 10:00 Brands, Daniel
  • Croatia F3, Singles
    Diarra, Gibril 10:00 Hajek, Jan
  • Croatia F3, Singles
    Eames, Jake 10:00 Antonescu, Vasile
  • Croatia F3, Singles
    Haider-Maurer, Mario 10:00 Naso, Gianluca
  • Croatia F3, Singles
    Ghedin, Nicola 10:00 Simonsson, Fred
  • Egypt F8, Doubles
    Igoshin A / Klec I 10:30 Liniger J / Von Massow G
  • Egypt F8, Doubles
    Kohler A / Korshunov S 10:30 Tessa L / Zapata Miralles B
  • Egypt F8, Doubles
    Marsoun L / Papik T 10:30 Surchenko D / Vatutin A
  • Egypt F8, Doubles
    Ridout R / Ruppli A 10:30 Dubarenco M / Novak D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cheapchandej P / Luangnam N 10:30 Hruba M / Vrbenska A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    KIM D / Kitagawa R 10:30 GUO X X / Sun X L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lagoda K / Pektorova H 10:30 Kennel K / Lazareva M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Konotoptseva D / Sills S 10:30 Morgina A / Rohde-Moe C
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Dmitrieva S / Shleptsova A 10:30 Bogoliy D / Folts A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Cucca M / Vangelova A 10:30 Kotelesova B / Poikajarvi R
  • Turkey F9, Doubles
    Apostol A S / Apostol B I 10:30 Privato E / Vitali L
  • Turkey F9, Doubles
    Kryvoy Y / Lebedyn A 10:30 Didenko B / Dowson D
  • Turkey F9, Doubles
    Zekic M / Zlatanovic A 10:30 Milko M / Safranek V
  • Turkey F9, Doubles
    Chazal M / Reynet F 10:30 Ergeneman G / Iliescu B
  • Turkey F9, Doubles
    Altuna T / Brydolf P 10:30 Sinicropi R / Vibert F-A
  • Turkey F9, Doubles
    Checa-Calvo J / Roca Batalla O 10:30 Bonadio R / Vilella Martinez M
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Linette M / Piter K 10:45 Amanmuradova A / Tanasugarn T
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Doi, Misaki 10:45 Witthoeft, Carina
  • Quimper, France
    Michon, Axel 11:00 Guez, David
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Chiesa, Deborah 11:00 Pieri, Tatiana
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Touly, Carla 11:00 Bilardo, Federica
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Spigarelli, Martina 11:00 Xibilia, Michela
  • Quimper, France
    Groll, Teri 11:00 Arnaboldi, Andrea
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Geiss, Janina 11:00 Schaeder, Laura
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Saitova, Anastasiya 11:00 Stoilkovska, Magdalena
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    D Oliveira, Eden 11:00 Van Der Meij, Charlotte
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Codino, Fiona 11:00 Simmonds, Chanel
  • Tunisia F8, Singles
    Zynga, Lennart 11:00 Cammarata, Alberto
  • Tunisia F8, Singles
    Oradini, Giacomo 11:00 Tabatruong, Maxime
  • Portugal F2, Singles
    Ubiergo, Jordan 11:00 Short, Matthew
  • Portugal F2, Singles
    Ward, Alexander 11:00 Giraldi Requena, Marcos
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Wozniacki, Caroline 11:30 Wang, Yafan
  • France F4, Singles
    Eysseric, Jonathan 11:30 Ruepke, Lukas
  • Croatia F3, Singles
    Serdarusic, Nino 11:30 Suc, Dominik
  • Croatia F3, Singles
    Terzo, Antonio 11:30 Celebic, Ljubomir
  • Egypt F8, Doubles
    Clayton S / Gabb R 12:00 Gresk P / Rakotomalala M
  • Egypt F8, Doubles
    Fournerie T / Janezic D T 12:00 Kocyla A / Sekulic M
  • Egypt F8, Doubles
    Geens C / Salman O 12:00 Davydov I / Dubrov A
  • Egypt F8, Doubles
    Badanov D / Nedelko I 12:00 Marfia M / Taweel I H
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kharchenko A / Puchkova O 12:00 Basic M / Granic P
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lapko V / Vondrousova M 12:00 Malmqvist L / Wikkerink J
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Malmqvist M / Marinkovic B 12:00 Fuentes C / Gibson A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Lister C / Moore T 12:00 Rinaldo Persson K / Ulvefeldt M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Novoselova P / Vdovenco A 12:00 Pirazhenka S / Shymanovich I
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Jani R-L / Jurikova L 12:00 Arshinkova P / Zheleva V
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Akbas B / Cevik I 12:00 Grajdek K-A / Nancarrow A
  • Turkey F9, Doubles
    Fayziev S / Metreveli A 12:00 Jastraunig L / Reissig N
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Arcidiacono F / Dentoni C 12:00 Dinu C / Rosca I L
  • Croatia F3, Singles
    Puc, Borut 12:00 Bellotti, Riccardo
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    De Sutter J / Lemmens E 12:00 Aponasenko V / Novakovic M
  • Quimper, France
    Vaisse, Martin 12:20 Artunedo Martinavarr, Andres
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Silva, Eden 12:30 Rosatello, Camilla
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Toljan, Janina 12:30 Pieri, Jessica
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Lysakova, Antonina 12:30 Ghitescu, Andreea
  • Quimper, France
    Corrie, Edward 12:30 Millot, Vincent
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Stephenson, Francesca 12:30 Juhaszova, Vivien
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Sanchez-Quintanar C / Tanielian C 12:30 Engelmann J / Wahl D
  • Tunisia F8, Singles
    Massara, Antonio 12:30 Crepaldi, Erik
  • Tunisia F8, Singles
    Caruso, Salvatore 12:30 Fortuna, Claudio
  • Tunisia F8, Doubles
    Feler M / Lizen A 12:30 Carnello E / Davids C
  • Tunisia F8, Singles
    Roncalli, Simone 12:30 Bejtulahi, Denis
  • Portugal F2, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 12:30 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Portugal F2, Singles
    Gil, Frederico 12:30 Marsalek, James
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Dulgheru, Alexandra 12:45 Lisicki, Sabine
  • France F4, Singles
    Bonzi, Benjamin 13:00 Grenier, Hugo
  • France F4, Singles
    Belot, Constantin 13:00 Grabul, Dimitar
  • Croatia F3, Doubles
    De Jager A / Simonsson F 13:30 Maruscak M / Rumler R
  • Croatia F3, Doubles
    Biljesko D / Ritz K 13:30 Gawron M / Panfil G
  • Quimper, France
    Marcora, Roberto 13:50 Hemery, Calvin
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Tona, Miriana 14:00 Caregaro, Martina
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    HO J / Simmonds C 14:00 Sartori G / Turati B
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Bhunu V / Geiss J 14:00 Chen C / Fedosenkova G
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Pitisci F / Stoilkovska M 14:00 Chantraine C / Van Der Meij C
  • Tunisia F8, Doubles
    Grassi C / Rice D 14:00 Hoang A / Vanneste J
  • Tunisia F8, Doubles
    Cagnina J / Jankovits Y 14:00 Jaloviec M / Michnev P
  • Tunisia F8, Doubles
    Milovic Z / Vellodi K 14:00 Mannapov A / Zynga L
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Ciraolo V / Eklund M N 14:00 Lauri E / Tassotti E
  • Portugal F2, Singles
    Chettar, Medy 14:00 Gomez-Herrera, Carlos
  • Portugal F2, Singles
    Masur, Daniel 14:00 Kylar, Kevin
  • Portugal F2, Doubles
    Ojeda Lara R / Taberner C 14:00 Barbosa R / Tavares L
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Pigossi, Laura 14:00 Allgurin, Ellen
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Strakhova, Valeriya 14:00 Gamarra Martins, Ingrid
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Kawa, Katarzyna 14:00 Peterson, Rebecca
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Cepede Royg, Veronica 14:00 Podoroska, Nadia
  • Quimper, France
    Torebko, Peter 14:30 Beck, Andreas
  • France F4, Singles
    Westerhof, Boy 14:30 Denolly, Corentin
  • France F4, Singles
    Ejupovic, Elmar 14:30 Champion, Gauthier
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Occhipinti E / Vitale B 14:30 Rubini S / Spigarelli M
  • Croatia F3, Doubles
    Schmid M / Suc D 15:00 Campo A / Naso G
  • Croatia F3, Doubles
    Ilic L / Vidak A 15:00 Celebic L / Melchiorre D
  • Croatia F3, Doubles
    Antonescu V / Patrui A 15:00 Draganja T / Sancic A
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Rogowska, Olivia 15:30 Kostova, Elitsa
  • Portugal F2, Singles
    Boutillier, Remi 15:30 Oliveira, Goncalo
  • Portugal F2, Doubles
    Ferreiro Nunes J-R / Sousa P 15:30 Pulgar-Garcia J / Villacorta-Alonso R
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Pous Tio, Laura 15:30 Cabeza-Candela, Estrella
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Alves, Carolina 15:30 Garcia Vidagany, Beatriz
  • Quimper, France, Doubles
    Arnaboldi A / Viola M 15:50 Michon A / Teixeira M
  • France F4, Singles
    Nicolas, Scott 16:00 Khachanov, Karen
  • France F4, Singles
    Netuschil, Marvin 16:00 Jacq, Gregoire
  • Canada F1, Singles
    King, Kevin 16:00 Beran, Martin
  • Canada F1, Singles
    Reinwein, Sami 16:00 Shane, Justin
  • Canada F1, Singles
    Sigouin, Benjamin 16:00 Nguyen, Daniel
  • Quimper, France
    Lokoli, Laurent 16:30 Boltz, Sebastien
  • Monterrey, Mexico
    Davis, Lauren 17:00 Errani, Sara
  • Monterrey, Mexico
    Hantuchova, Daniela 17:00 Puig, Monica
  • Monterrey, Mexico
    Larsson, Johanna 17:00 Bertens, Kiki
  • Monterrey, Mexico
    Jaksic, Jovana 17:00 Rybarikova, Magdalena
  • Monterrey, Mexico
    Tsurenko, Lesia 17:00 Rogers, Shelby
  • Monterrey, Mexico
    Wickmayer, Yanina 17:00 Bacsinszky, Timea
  • Monterrey, Mexico
    Zvonareva, Vera 17:00 Riske, Alison
  • Monterrey, Mexico
    Garcia, Caroline 17:00 Knapp, Karin
  • Monterrey, Mexico
    Krunic, Aleksandra 17:00 Parmentier, Pauline
  • Monterrey, Mexico
    Sanchez, Ana Sofia 17:00 Hercog, Polona
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Bogdan E / Melichar N 17:00 Chuang C J / Parmentier P
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Babos T / Mladenovic K 17:00 Arruabarrena L / Olaru R
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Dabrowski G / Rosolska A 17:00 Irigoyen M / Krunic A
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Bertens K / Larsson J 17:00 Mattek Sands B / Puig M
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Hrdinova E / Kania P 17:00 Chan C-W / Thorpe L
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Rodriguez V / Zacarias M 17:00 Bacsinszky T / Zvonareva V
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    RAE J / Smith A 17:00 Hlavackova A / Hradecka L
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Soler-Espinosa S / Torro-Flor M T 17:00 Rodionova AN / Rodionova AR
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Hsu, Chieh-Yu 17:00 Goncalves, Paula Cristina
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Babos, Timea 17:00 Bondarenko, Kateryna
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Hogenkamp, Richel 17:00 Radwanska, Urszula
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Vaidisova, Nicole 17:00 Rodionova, Arina
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Mattek-Sands, Bethanie 17:00 Falconi, Irina
  • Portugal F2, Doubles
    Banzer V / Martin Adalia P 17:00 Graça J / Machado T
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Molinero, Florencia 17:00 Brito, Fernanda
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Gamiz, Andrea 17:00 Dominguez Lino, Lourdes
  • Quimper, France, Doubles
    Corrie E / Thornley S 17:10 Cipolla F / Meffert D
  • France F4, Doubles
    Mertens Y / Westerhof B 17:30 Denolly C / Grenier H
  • Canada F1, Singles
    Quigley, Eric 17:30 Sandgren, Tennys
  • Canada F1, Singles
    Grant, Michael 17:30 Roy, Matthieu
  • Canada F1, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 17:30 Ghinda, Iancu-Lustinian
  • Nicaragua F1, Singles
    Reyes, Nicholas Alexander 17:30 Merino, Alexander
  • Nicaragua F1, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 17:30 Mora, Daniel
  • Nicaragua F1, Singles
    Dill, Morgan 17:30 Panta Herreros, Jorge Brian
  • Quimper, France
    Paire, Benoit 18:30 Fischer, Martin
  • France F4, Singles
    Olivier, Maxence 18:30 Coco, Rudy
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Bonaventure Y / Peterson R 19:00 Perez Rojas G / Podoroska N
  • Canada F1, Singles
    Jenkins, Jarmere 19:00 Scott, Harrison
  • Canada F1, Singles
    Tabilo, Alejandro 19:00 Meister, Nicolas
  • Nicaragua F1, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 19:00 Barros, Manuel
  • Nicaragua F1, Singles
    Alvarez Cerdan, Andres 19:00 Johns, Collin
  • Nicaragua F1, Singles
    Cordonnier, Gregorio 19:00 Descotte, Matias Franco
  • Quimper, France
    Authom, Maxime 20:00 Zopp, Jurgen
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Mitu, Cristina-Andreea 20:30 Stefani, Luisa
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Sakkari, Maria 20:30 Glushko, Julia
  • Canada F1, Doubles
    Frljanic S / Shrom S 20:30 Donati M / Mager G
  • Canada F1, Doubles
    ROY M / Veger F 20:30 Gigounon G / Smethurst D
  • Nicaragua F1, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 20:30 Escobar, Felipe
  • Nicaragua F1, Singles
    Rojas, Felipe 20:30 Montes, Juan
  • Nicaragua F1, Singles
    Busch, Julian 20:30 Endara, Ivan
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Kurata, Nathaly 22:00 Pereira, Teliana
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Gamarra Martins I / Stefani L 22:00 CE G / Pigossi L
  • Canada F1, Doubles
    Scott H / Tabilo A 22:00 Quigley E / Reed A
  • Canada F1, Doubles
    Krainik P / Mylnikov T 22:00 Gosea F F / Kutrovsky D
  • Nicaragua F1, Doubles
    Crowley K-P / Hach Verdugo H 22:00 Andrade Y / Pini S E

Kraj sezone za Kadua?

Fudbal

Odlični vezista crveno-belih pokidao ukrštene ligamente

Kadu, povreda, Crvena zvezda,

Kadu

Maler!
Crvena zvezda narednih šest do osam meseci neće moći da računa na iskusnog vezistu Kadua. Brazilac je, prema saznanjima Mocart sporta, pokidao prednje ukrštene ligamente i znatno oštetio meniskus, tako da mu je neophodna operacija.

Narednih dana uprava će zajedno s medicinskom službom kluba odlučiti gde će biti izvršen hirurški zahvat. Već sada je jasno da Kaduu predstoji dug oporavak i povratak na teren pred kraj prvenstva, na proleće.

Neočekivani gubitak veznog igrača mogao bi da primora crveno-bele da potraže pojačanje na fudbalskom tržištu.

(D. P.)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Glavni odbor SNS u svakom trenutku može da pokrene pitanje preispitivanja rada svih naših funkcionera Goran Knežević, potpredsednik SNS

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!