• Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Kerimbayeva, Kamila 0 3 0 0 Yashina, Ekaterina 1 6 3 1
  • Iran F11, Singles
    Androic, Toni 07:30 Kocyla, Arkadiusz
  • Iran F11, Singles
    Fornell-Mestres, Marc 0 4 0 Musialek, Alexis 0 1 0
  • Egypt F34, Singles
    Pospisil, Jaroslav 09:00 Jomby, Tom
  • Egypt F34, Singles
    Safwat, Mohamed 09:00 Cagnina, Julien
  • Cyprus F3, Singles
    Gabb, Richard 09:00 Chrysochos, Petros
  • Cyprus F3, Singles
    Dubail, Julien 09:00 Crepaldi, Erik
  • Turkey F42, Singles
    Dmitriev, Kirill 09:00 Safiullin, Roman
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Buzean, Diana 09:00 Jani, Reka-Luca
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pribylova, Anastasia 09:30 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Nina 09:30 Totka, Naomi
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli, Manon 10:00 Caregaro, Martina
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Oyen, Sofie 10:00 Korashvili, Oleksandra
  • Kuwait F3, Singles
    Trubrig, Christian 10:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Turkey F42, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 10:30 Mylokostov, Denys
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Gorgodze, Ekaterine 10:30 Wikkerink, Janneke
  • Tunisia F9, Singles
    Ruepke, Lukas 11:00 Jankovits, Yannick
  • Egypt F34, Doubles
    Salaba L / Satral J 11:30 Kellovsky D / Pospisil J
  • Cyprus F3, Doubles
    Bortolotti M / Crepaldi E 11:30 Barry S / O'Hare D
  • Tunisia F9, Doubles
    Munoz-Abreu J / Perez Sanz D 11:30 Gooch D / Marsalek J
  • Tunisia F9, Singles
    Giacalone, Omar 12:30 Domingues, Joao
  • Iran F11, Doubles
    Fornell-Mestres M / Neubau M 12:30 Muller A / Rakotomalala M
  • Iran F11, Doubles
    Jotovski T / Kekez D 12:30 Mensurado V / Musialek A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Pribylova A 12:30 Reddy S S / Tatachar Venugopal D
  • Turkey F42, Doubles
    Miedler L / Weissborn T-S 13:00 Bellier A / Bodmer A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Jani R-L / Stamatova J 13:00 Gorgodze E / Kvatsabaia S
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Bonic B / Korashvili O 14:30 Balducci A / Caregaro M
  • Chile F8, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 14:30 Aguilar, Jorge
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Koch-Benvenuto, Andrea 16:00 Bosio, Victoria
  • Dominican Republic F1, Singles
    Van Der Duim, Antal 16:00 Smith, Connor
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Rampre, Petra 16:00 Broomfield, Ayan
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Luk, Stephanie 16:00 Parazinskaite, Akvile
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Lee, Pei-Chi 16:00 Gonzalez Romero, Mariana
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Gutierrez, Mariaryeni 16:00 Cako, Jacqueline
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Betancourt, Carolina 16:00 Failla, Jessica
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Perez Lopez, Ana Luisa 16:00 Januskova, Petra
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Hermoso, Ximena 17:30 Nitescu, Andra Maria
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Shao, Yijia 17:30 Liang, Gloria
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Abaza, Jan 17:30 Vikhlyantseva, Natalia
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Leduc, Marie-Alexandre 17:30 Halbauer, Ellie
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Estable, Julieta 17:30 Urbina, Nazari
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Mills, Danielle 17:30 Grajdek, Kim-Alice
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Jerardino, Fiorella 18:00 Labrana, Fernanda
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Arce Riquelme, Catalina Paz 18:00 Aguilar Sepulveda Francisca Gisella, Pancha
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Bueno, Marcela-Guimaraes 18:00 Cordero, Magdalena
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Segarelli, Francesca 19:00 Craciun, Georgia Andreea
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Zacarias, Maria Jose 19:00 Glatch, Alexa
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Bouzkova, Marie 19:00 Zhuravleva, Angelina
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Espindola Mancera, Maria Regina 19:00 Fuentes, Camila
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Obreque, Paulina Javiera 19:30 Leitch, Daniela Renee
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Soto, Leslie 19:30 Hernandez, Francisca
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Lopez, Daniela Macarena 19:30 Vergara Jofre, Francisca Emilia
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Rizzolo, Kayla 21:00 Ramirez Mesina, Valeria
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Alvarez, Javiera 21:00 Molesini, Manuela Luz
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Schnaidt Hagedorn, Paulina 21:00 Espinoza Pena, Paula

revanš

Liverpul ubedlivo nadigrao Čelsi

Fudbal

Autor:

Dve ekipe su se poslednji put sastale u subotu, kada je Čelsi na stadionu Vembli u Londonu savladao Liverpul u finalu engleskog FA kupa sa 2:1.

Slatka pobeda, al bez značaja: Fudbaleri Liverpula

Sltka pobeda, al bez značaja: Fudbaleri Čelsija

LIVERPUL - Fudbaleri Liverpula ubedljivo su na svom terenu pobedili Čelsi sa 4:1, u poslednjoj utakmici 37. kola engleske Premijer lige. Liverpul je poveo autogolom Majkla Esijena u 19, a na 2:0 povećao je Džordan Henderson u 25. minutu.

Prednost Liverpula na 3:0 doneo je Danijel Ager pogotkom u 28, a potom je Ramireš smanjio rezultat u 50. minutu. Konačnih 4:1 postavio je Džondžo Šelvi u 61. minutu.

Fudbaleri Liverpula imali su priliku da povedu sa 4:0, ali je Stjuart Dauning promašio penal u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Dve ekipe su se poslednji put sastale u subotu, kada je Čelsi na stadionu Vembli u Londonu savladao Liverpul u finalu engleskog FA kupa sa 2:1.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Hvala Čileu što su odbili da igraju utakmicu sa tzv. reprezentacijom Kosova Ivica Dačić šef diplomatije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!