Larcher De Brito, Michelle 21:50 Hogenkamp, Richel
    Radwanska, Urszula 22:15 Hlavackova, Andrea
    Bellis, Catherine Cartan 23:00 Sanchez, Maria
    Ormaechea, Paula 23:30 Mattek-Sands, Bethanie

revanš

Liverpul ubedlivo nadigrao Čelsi

Autor:

Dve ekipe su se poslednji put sastale u subotu, kada je Čelsi na stadionu Vembli u Londonu savladao Liverpul u finalu engleskog FA kupa sa 2:1.

Slatka pobeda, al bez značaja: Fudbaleri Liverpula

Sltka pobeda, al bez značaja: Fudbaleri Čelsija

LIVERPUL - Fudbaleri Liverpula ubedljivo su na svom terenu pobedili Čelsi sa 4:1, u poslednjoj utakmici 37. kola engleske Premijer lige. Liverpul je poveo autogolom Majkla Esijena u 19, a na 2:0 povećao je Džordan Henderson u 25. minutu.

Prednost Liverpula na 3:0 doneo je Danijel Ager pogotkom u 28, a potom je Ramireš smanjio rezultat u 50. minutu. Konačnih 4:1 postavio je Džondžo Šelvi u 61. minutu.

Fudbaleri Liverpula imali su priliku da povedu sa 4:0, ali je Stjuart Dauning promašio penal u poslednjim trenucima prvog poluvremena.