• Finland F1, Singles
    Lanne, Ristomatti 2 6 7 2 2 Claesson, Johan 0 4 6 0 0
  • Latvia F1, Singles
    Mridha, Jonathan 1 6 2 6 1 Sielmann, Kevin 1 4 6 5 1
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Smith, Alicia 1 5 6 2 1 Sezer, Melis 1 7 4 4 1
  • Turkey F31, Singles
    Fynn, Mark 0 2 4 0 0 Chervyakov, Fedor 2 6 6 2 2
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Ivanova, Vania 1 5 6 5 1 Bozhilova, Kalina 1 7 2 1 1
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Pillot, Carolina 0 2 6 0 Bronzetti, Lucia 1 6 6 1
  • Turkey F31, Singles
    Shevkedov, Ferdun 0 3 3 0 0 Tinelli, Matteo 2 6 6 2 2
  • Cortina, Italy
    Ramirez Hidalgo, Ruben 2 6 6 2 2 Horansky, Filip 0 4 4 0 0
  • China F12, Singles
    Wang, Aoran 1 7 4 1 Gao, Xin 0 6 2 0
  • China F12, Singles
    Goto, Shotaro 2 6 6 2 2 Duan, Jia QI 0 4 4 0 0
  • China F12, Singles
    Lin, Wei-De 10:00 Lin, Winston
  • China F12, Singles
    LI, Yuanfeng 0 5 2 0 Shiga, Masato 1 7 1 1
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Reix, Sherazad 2 6 6 2 2 Salden, Lara 0 1 4 0 0
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Radanovic, Dejana 1 6 3 1 Raina, Ankita 0 3 2 0
  • Cortina, Italy
    Mager, Gianluca 0 4 5 0 0 Kuznetsov, Andrey 2 6 7 2 2
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 1 7 3 1 Marcora, Roberto 0 6 4 0
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Lazareva, Margarita 1 7 3 1 Mercier, Margot 0 5 2 0
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Fendri, Salima 0 0 2 0 0 Mihail, Diana Maria 2 6 6 2 2
  • Thailand F6, Singles
    Liu, Shao-Fan 0 4 2 0 0 Okamura, Issei 2 6 6 2 2
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Zlatanova, Vivian 1 6 4 1 Makarova, Anna 0 1 4 0
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Jebawy, Jasmin 2 6 6 2 2 Kyrpot, Olena 0 0 1 0 0
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Simic, Jelena 1 6 5 1 Barrere, Eleonore 0 2 3 0
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Atucha Gomez, Ainhoa 1 7 0 1 Rosatello, Camilla 0 6 2 0
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Luque Moreno, Maria Jose 0 3 2 0 Parres Azcoitia, Olga 1 6 2 1
  • Liberec, Czech Republic
    Ramirez, Cesar 0 4 1 0 Veic, Antonio 1 6 2 1
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Pera, Bernarda 1 6 4 1 Rohanova, Petra 0 4 0 0
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Gorgodze, Ekaterine 1 6 1 1 Vajdova, Natalia 0 3 2 0
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Draganova, Aleksandra 0 4 1 0 Suresh, Anjana 1 6 1 1
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Papamichail, Despina 1 7 5 2 1 Primorac, Iva 1 5 7 1 1
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Dascalu, Nicoleta 2 6 6 2 2 Stinga, Teodora 0 2 0 0 0
  • Segovia, Spain
    Crepaldi, Erik 0 1 1 0 0 Kravchuk, Konstantin 2 6 6 2 2
  • Slovakia F4, Singles
    Kolar, Zdenek 1 6 2 0 1 Michnev, Petr 1 3 6 0 1
  • Slovakia F4, Singles
    Sladecek, Andrej 0 1 0 0 0 Tarpov, Danail 2 6 6 2 2
  • Slovakia F4, Singles
    Colella, Alessandro 1 6 5 1 Arvidsson, Isak 0 3 2 0
  • Liberec, Czech Republic
    Bourgue, Mathias 1 6 3 1 Krstin, Pedja 0 2 1 0
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 2 6 6 2 2 Laaksonen, Henri 0 3 0 0 0
  • Segovia, Spain
    Mertens, Yannick 1 6 4 1 Boltz, Sebastien 0 4 2 0
  • Segovia, Spain
    Ortega-Olmedo, Roberto 0 4 2 0 Gojowczyk, Peter 1 6 5 1
  • Thailand F6, Singles
    Anand, Kunal 1 7 2 1 Rawat, Sidharth 0 5 1 0
  • Finland F1, Singles
    Grandon Diaz, Cristobal 1 6 1 1 Appelgren, Daniel 0 4 1 0
  • Latvia F1, Singles
    Podzus, Janis 0 1 MAS Mascolo, Adria 6 3
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Jovanovic, Masa 1 6 2 1 Salimova, Sofia 0 2 2 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Minca, Ioana 2 6 6 2 2 Orellana, Sara 0 0 0 0 0
  • Latvia F1, Singles
    Sabanin, Yan 0 5 0 Ubiergo, Jordan 0 5 0
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Zeballos, Noelia 0 2 2 0 Williams, Claudia 1 6 1 1
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Tolibova, Sadafmoh 0 3 0 Demidova, Diana 0 1 0
  • Latvia F1, Singles
    Martos Gornes, Sergio 0 2 0 Volfson, David 0 4 0
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Hofer, Verena 0 2 1 0 DI Giuseppe, Martina 1 6 2 1
  • Germany F10, Singles
    Dellien, Hugo 0 5 0 Pauffley, Neil 0 2 0
  • Germany F10, Singles
    Fallert, Fabian 0 3 0 Celebic, Ljubomir 0 3 0
  • Germany F10, Singles
    Choinski, Jan 0 3 0 Wessels, Louis 0 3 0
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Bastianello, Lisa 0 2 0 Balducci, Alice 0 5 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Farfan, Daniela 0 2 0 Mare, Tania Andrada 0 3 0
  • Spain F24, Singles
    Kichigin, Vasiliy 0 2 0 Fornell-Mestres, Marc 0 4 0
  • Spain F24, Singles
    Vidal Azorin, Jose Fco 0 2 0 Artunedo Martinavarr, Andres 0 1 0
  • Spain F24, Singles
    Tchoutakian, Maxime 0 4 0 Villacorta-Alonso, Ricardo 0 3 0
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Dolonc, Vesna 0 5 0 Eric, Doroteja 0 2 0
  • Germany F10, Singles
    Ehrat, Sandro 0 3 0 Netuschil, Marvin 0 2 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Ghioca, Mihaela 0 2 0 Fetecau, Irina 0 4 0
  • Spain F24, Singles
    Deus, Nuno 0 4 0 Vega Hernandez, David 0 2 0
  • Italy F21, Singles
    Mosciatti, Marco 0 1 0 Giacalone, Omar 0 4 0
  • Finland F1, Singles
    Solberg, Christoffer 0 2 0 Niklas-Salminen, Patrik 0 1 0
  • Tunisia F17, Singles
    Puttergill, Calum 0 0 0 Gennaro, Dante 0 4 0
  • Turkey F31, Singles
    Metreveli, Aleksandre 0 2 0 Sentay, Alp 0 1 0
  • Italy F21, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 0 4 0 Kirche, Leonardo 0 2 0
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Oyen, Sofie 0 0 0 Hogenkamp, Richel 0 2 0
  • Turkey F31, Singles
    Igoshin, Alexander 0 2 0 Mehdizadehfard, Shayan 0 3 0
  • Tunisia F17, Singles
    Brechemier, Thomas 11:30 Girat Magin, Victor
  • Tunisia F17, Singles
    Allaf, Kareem 0 0 0 Wang, Tak Khunn 0 0 0
  • Tunisia F17, Singles
    Torre, Eduardo Agustin 11:30 Khaddari, Hicham
  • China F12, Doubles
    Kibi Y / Onozawa A 11:30 Feng H / Ning Y
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Gerald 0 1 0 Montanes, Albert 0 0 0
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Carreno Busta P / SA A 11:30 Cermak F / Shamasdin A
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Lykina, Ksenia 0 2 0 Carreras, Amanda 0 0 0
  • Belgium F9, Singles
    Tabatruong, Maxime 11:30 Terczynski, Mateusz
  • Belgium F9, Singles
    Meulemans, Stijn 11:30 Tatlot, Johan Sebastien
  • Finland F1, Singles
    Adaktusson, Jacob 11:35 Ahti, Ville-Petteri
  • Turkey F31, Singles
    Khassanov, Roman 11:35 Radinski, Aljaz
  • Slovakia F4, Singles
    Nagy, Oliver 11:35 Dmitriev, Kirill
  • Belgium F9, Singles
    Hoang, Antoine 11:40 Juszczak, Loic
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Danescu, Oana 11:40 Mihaila, Ana Bianca
  • Segovia, Spain
    Guez, David 11:40 Bachinger, Matthias
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Ewijk, Chayenne 11:40 Rus, Arantxa
  • China F12, Doubles
    QI X / Wang A 11:45 Katayama S / Sato B
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Bianca 11:45 Kairi, Angeliki
  • Liberec, Czech Republic
    Gigounon, Germain 11:45 Pavlasek, Adam
  • Cortina, Italy
    Romboli, Fernando 11:45 Karatsev, Aslan
  • Cortina, Italy
    Munoz-De La Nava, Daniel 11:45 Viola, Matteo
  • Tunisia F17, Singles
    Ciotti, Valentino 11:50 Nieto, Alberto
  • Tunisia F17, Singles
    Dougaz, Aziz 11:50 Diep, Florent
  • China F12, Doubles
    BAI Y / Gong M-X 11:50 YI C-H / YU C-Y
  • China F12, Doubles
    LI Z-T / Purcell R 11:50 Gong X / Huang L-C
  • Latvia F1, Singles
    Mesquida Berg, Oscar 11:50 Inzerillo, Jerome
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Versteeg, Kelly 11:50 Dodin, Oceane
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Alvarez Teran, Maria Fernanda 11:50 Shroff, Kyra
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Antonitsch, Mira 12:00 Stresnakova, Katarina
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Neuwirth, Yvonne 12:00 Bredl, Natasha
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Vajdova, Nikola 12:00 Proese, Natalie
  • Germany F10, Singles
    Lizariturry, Juan 12:00 Baumann, Daniel
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De La Torre-Sanchez, Rocio 12:00 Fayol, Clemence
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Martin Tena, Leire 12:00 Naydenova, Aleksandrina
  • Italy F21, Singles
    Giorgini, Daniele 12:00 Luisi, Alessandro
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Benackova, Karolina 12:00 Spremo, Milana
  • Segovia, Spain
    Silva, Frederico Ferreira 12:00 Brown, Dustin
  • Segovia, Spain
    Basic, Mirza 12:00 WU, DI
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Cavalle-Reimers, Yvonne 12:00 Dinu, Cristina
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Evtimova, Dia 12:00 CE, Gabriela
  • Slovakia F4, Singles
    Bobrov, Bogdan 12:00 Nejedly, Pavel
  • Slovakia F4, Singles
    Capkovic, Kamil 12:00 Mammetgulyyev, Isa
  • Cortina, Italy
    Riba, Pere 12:00 Brands, Daniel
  • Liberec, Czech Republic
    Cipolla, Flavio 12:05 Carballes Baena, Roberto
  • Finland F1, Singles
    Torpegaard, Mikael 12:10 Arneodo, Romain
  • Latvia F1, Singles
    Mugevicius, Lukas 12:10 Libietis, Mikelis
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Mendesova, Pernilla 12:10 Muchova, Karolina
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Hlavackova, Andrea 12:10 Pradova, Martina
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Olcay, Defne 12:10 Esen, Hulya
  • Liberec, Czech Republic
    Cervantes Huegun, Inigo 12:10 Ignatik, Uladzimir
  • Latvia F1, Doubles
    Gruber F / Neuhauser M 12:15 Kossek D / Lutkowski W
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Cevik, Ipek 12:15 Njoze, Mirabelle
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Sarkisova K / Vikhlyantseva N 12:25 Tarpischeva A / Vaynberg S
  • Belgium F9, Singles
    Bensoussan, Samuel 12:30 Heyman, Christopher
  • Germany F10, Singles
    Wunner, Matthias 12:30 Rice, David
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Bejenaru, Karola Patricia 12:30 Nagymihaly, Luca
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Anna 12:30 Turco, Anna
  • Latvia F1, Doubles
    Rosenzweig N / Stabins K 12:35 Hultkrantz-Chesneau J / Mansson M
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Fusinato, Francesca 12:35 Petrei, Marianna
  • Italy F21, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 12:40 Rondoni, Pietro
  • Germany F10, Singles
    Obert, Adrian 12:40 Wehnelt, Kai
  • Germany F10, Singles
    Boehler, Dominik 12:40 Alekseenko, Vadim
  • Germany F10, Singles
    Kahlke, Jannis 12:40 Smethurst, Daniel
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Ioana Loredana 12:40 Duca, Gabriela
  • Russia F5, Doubles
    Razmaitov T / Vasilyev I 12:45 Ivanov S / Tarpischev P
  • Italy F21, Singles
    Mays, Morgan 12:45 Lopez-Perez, Enrique
  • Finland F1, Singles
    Pollanen, Herkko 12:50 Heliovaara, Harri
  • Turkey F31, Doubles
    Yalcinkale B / Yurtacan E 12:50 Bakshi E / Barkai Y
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fyrstenberg M / Gonzalez S 12:50 Fognini F / Giraudo A
  • Kitzbuhel, Austria
    Vesely, Jiri 12:50 Almagro, Nicholas
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Celik, Susanne 12:55 Minnen, Greet
  • Turkey F31, Singles
    Siciliano, Riccardo 12:55 Agabigun, Sarp
  • Cortina, Italy
    Lorenzi, Paolo 13:00 Garin, Christian
  • China F12, Doubles
    HE Y / Hung J-C 13:00 LI Y / Tao J N
  • Kitzbuhel, Austria
    Struff, Jan-Lennard 13:00 Kohlschreiber, Philipp
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Klasen A / Klasen C 13:00 Domagala V / Wlodarczak K
  • Belgium F9, Singles
    Cailleau, Jolan 13:00 Meyer, Jan
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Genkova M / Mihaylova G 13:00 Vaneva Z / Zheleva V
  • Belgium F9, Singles
    Nastasi, Ugo 13:00 Vliegen, Joran
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Dunne, Katy 13:00 Jakupovic, Dalila
  • Cortina, Italy
    Virgili, Adelchi 13:00 Ghem, Andre
  • Cortina, Italy
    Arnaboldi, Andrea 13:00 Velotti, Agustin
  • Finland F1, Singles
    De Goeijen, Bobbie 13:05 Kosonen, Mika
  • Turkey F31, Doubles
    Escoffier A / Folie A 13:05 Djurdjevic B / Vives J
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Pous Tio, Laura 13:10 Ferro, Fiona
  • Belgium F9, Singles
    Gille, Sander 13:10 Salman, Omar
  • Liberec, Czech Republic
    Kamke, Tobias 13:10 Nedovyesov, Oleksandr
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Mraz, Hana 13:15 Huber, Luisa Marie
  • China F12, Doubles
    Chen L / Sun F 13:20 LIN W-D / Trongcharoenchaikul W
  • Latvia F1, Singles
    Reese, Hunter 13:20 Haenle, Pirmin
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Barbat, Karen 13:20 Sotnikova, Alyona
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Niedmers N / Wachaczyk J 13:20 Comlek A / Demirci M
  • China F12, Doubles
    HUA R / Qiu Z 13:20 Hsieh C-P / Yang T-H
  • Liberec, Czech Republic
    Puetz, Tim 13:25 Londero, Juan Ignacio
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Bouzkova, Marie 13:30 Ilowska, Caroline
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Szupper, Marlies 13:30 Kramperova, Katerina
  • Italy F21, Singles
    Prechtel, Sebastian 13:30 Bortolotti, Marco
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Fernandez-Rabener, Arabela 13:30 Mechaala Gordillo, Sara
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Garcia Valle, Alma 13:30 Eklund, Mia
  • Segovia, Spain
    Millot, Vincent 13:30 Molchanov, Denys
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Stokke M / Tanaka Y 13:30 Fuentes C / Hon P
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Kawa K / Tomova V 13:30 Burger C / Wacanno E
  • Liberec, Czech Republic
    Jebavy, Roman 13:30 Mertl, Jan
  • Segovia, Spain
    Mektic, Nikola 13:30 Ouahab, Lamine
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Gerlach K / Tehrani T 13:30 Kaminkova K / Machalova S
  • Finland F1, Singles
    Crepatte, Baptiste 13:40 Lama, Gonzalo
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Klaffner, Melanie 13:40 Slovakova, Anna
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Zovincova, Vendula 13:40 Komardina, Anastasiya
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Arol Wiegand S / Birnbaumer H 13:40 Faber T / Prenkovic L
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Folts A / Topsel M 13:45 Patiuk V / Quagliardi B
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Gjorcheska L / Pogrebnyak V 14:00 Makhorkina A / Tolibova S
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Brescia, Georgia 14:00 Dario, Alessia
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 14:00 Halys, Quentin
  • Germany F10, Singles
    Hassan, Benjamin 14:00 Scholz, Philipp
  • Germany F10, Singles
    Brinkman, Nils 14:00 Sakamoto, Pedro
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Potocnik, Nina 14:05 Scala, Camilla
  • Italy F21, Singles
    Marterer, Maximilian 14:10 Altamirano, Collin
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Daniell M / Demoliner M 14:10 Gimeno-Traver D / Schwartzman D
  • Kitzbuhel, Austria
    Youzhny, Mikhail 14:10 Lajovic, Dusan
  • Germany F10, Singles
    Rauch, Felix 14:10 Constantinovici, Robert
  • Germany F10, Singles
    Sikora, Adrian 14:10 Gautier, Alexis
  • Germany F10, Singles
    Simon, Tobias 14:10 Offermans, Yannick
  • Russia F5, Doubles
    Kozyukov V / Polyakov V 14:15 Alekseenko G / Vatutin A
  • Italy F21, Singles
    Sonego, Lorenzo 14:15 Reuter, Yannik
  • Cortina, Italy
    Bellotti, Riccardo 14:20 Sousa, Pedro
  • Finland F1, Singles
    Kontinen, Micke 14:20 Goldsteiner, Peter
  • Turkey F31, Doubles
    Chervyakov F / Fynn M 14:20 Ayman T / Evyapan L
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Jurgen 14:20 Gimeno-Traver, Daniel
  • Cortina, Italy
    Trevisan, Matteo 14:20 Quinzi, Gianluigi
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Korpatsch, Tamara 14:25 Liebens, Klaartje
  • Turkey F31, Doubles
    Gezer A / Sumer T 14:25 Arreche N A / Cortes Alcaraz A
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    BUA T / Garcia-Perez G 14:30 Kuncikova L / Stuchla K
  • Belgium F9, Singles
    Oliveira, Goncalo 14:30 Ramiaramanana, Lofo
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Achlamov M / Bardarova V 14:30 Bueno M-G / Guimaraes Bueno F
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Fafaliou S / Makarova A 14:30 Peckl K / Tona M
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Ivanova V / Popivoda M 14:30 Slavova G / Zlateva D
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Bozhilova K / Dyankova H 14:30 Arshinkova P / Stamatova J
  • Belgium F9, Doubles
    De Valk R S / De Weerdt O 14:30 Hoang A / Tabatruong M
  • Liberec, Czech Republic
    Fucsovics, Marton 14:30 Martin, Andrej
  • Finland F1, Singles
    Hawken, Sebastian 14:35 Virtanen, Panu
  • Turkey F31, Doubles
    Milushev P / Shevkedov F 14:35 Erun F T / Frost I
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Arvidsson S / Rus A 14:40 Bara I M / Buzarnescu M
  • Belgium F9, Doubles
    De Loore J / Geerts M 14:40 Cooper J / Pallares-Gonzalez M-R
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Samsonova, Ludmilla 14:45 Remondina, Anna-Giulia
  • Liberec, Czech Republic
    Safranek, Vaclav 14:45 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Smith A / Zlochova Z 14:50 Piskun O / Sterenbach S
  • Segovia, Spain
    Smith, Connor 14:50 Cunha, Henrique
  • Liberec, Czech Republic
    Albot, Radu 14:50 Checa-Calvo, Jose
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Kurz, Karoline 15:00 Edwards, Elyse
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Suvrijn, Jade 15:00 Daniilidou, Eleni
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Lodzki S / Stresnakova K 15:00 Peers S / Sarrazin L
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Deigman, Laura 15:00 Saucedo, Veronica
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Martinez Martinez, Maria 15:00 Grajdek, Kim-Alice
  • Italy F21, Singles
    Massara, Antonio 15:00 Caruso, Salvatore
  • Belgium F9, Doubles
    Heyman C / Meulemans S 15:00 Cloes L / Juszczak L
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Badosa Gibert, Paula 15:00 Rueffer, Lena
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono F / Spigarelli M 15:00 Cakarevic S / Verpelli M
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Pitisci F / Stoilkovska M 15:00 Saki A / Surdeanu A I
  • Slovakia F4, Doubles
    Kalenichenko D / Ursu V 15:00 Hric I / Pavlovsky T
  • Slovakia F4, Doubles
    Marko M / Novak J 15:00 Gengel M / Janosik K
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Brito, Fernanda 15:00 Monzon, Edith Ayelen
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Estable, Julieta 15:00 Herazo Gonzalez, Maria Fernanda
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Chlpac, Agustina 15:00 Rescaldani, Francesca
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Lucero, Carla 15:00 Montero, Milagros
  • Cortina, Italy
    Volandri, Filippo 15:00 Cagnina, Julien
  • Finland F1, Doubles
    Arneodo R / Navarro S 15:10 Pollanen H / Torpegaard M
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Ianchuk O / Vankova K 15:10 Borecka M / Maleckova J
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Krejcikova B / Peterson R 15:10 Kolarova V / Rohanova P
  • Segovia, Spain, Doubles
    Betov S / Elgin M 15:20 Ortega-Olmedo R / Rumenov Payakov G
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Inglot D / Lindstedt R 15:30 Almagro N / Berlocq C
  • Germany F10, Doubles
    Borroni A / Celebic L 15:30 Hoek C-R / Kern J L
  • Italy F21, Singles
    Banes, Maverick 15:40 Leonardi, Filippo
  • Germany F10, Doubles
    Ehrat S / Hauser J 15:40 PEL D / Van Scheppingen D
  • Germany F10, Singles
    Bernardi, Pedro 15:40 Charlos, Tomas
  • Italy F21, Doubles
    Altamirano C / Rodriguez-Pace R 15:45 Giacalone O / Rondoni P
  • Finland F1, Singles
    Vasa, Eero 15:50 Ruud, Casper
  • Liberec, Czech Republic
    Darcis, Steve 15:50 Delic, Mate
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Benoit M / Celik S 15:55 Jegiolka J / Reix S
  • Tunisia F17, Singles
    Mansouri, Skander 16:00 Alvarez-Guzman, Mauricio
  • Tunisia F17, Singles
    Miccini, Giacomo 16:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Wessel, Alina 16:00 Atik, Rita
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Natali, Marianna 16:00 Wienerova, Lenka
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Baric N / Chernetsova D 16:00 BEN Abdallah Y / Charrad O
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Arafa A / Mahbouli F 16:00 Barrere E / Davesne K
  • Washington, USA, Doubles
    Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A 16:00 Cornet A / Linette M
  • Stanford, USA
    Doi, Misaki 16:00 Radwanska, Agnieszka
  • Stanford, USA
    Riske, Alison 16:00 Suarez Navarro, Carla
  • Washington, USA, Doubles
    Krajicek A / Monroe N 16:00 Cabal J S / Farah R
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Majsajdr L / Zahradka M 16:00 Coppejans K / Gigounon G
  • Belgium F9, Doubles
    Gille S / Vliegen J 16:00 Azzola F / Graisse A
  • Belgium F9, Singles
    Barbosa, Romain 16:00 Harris, Billy
  • Washington, USA, Doubles
    HSU C-Y / Kuwata H 16:00 Marand S / Townsend T
  • Washington, USA, Doubles
    Mestach A-S / Van Uytvanck A 16:00 Falconi I / Niculescu M
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Jakupovic D / Moore T 16:00 Baranska A / Siedliska N
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Hewitt L 16:00 Matkowski M / Zimonjic N
  • Washington, USA, Doubles
    Johnson S / Querrey S 16:00 Lopez F / Mirnyi M
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Murray J / Peers J
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Graham, Alexa 16:00 Daniell, Andie K.
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Kinard, Tori 16:00 Boren, Brynn
  • Cortina, Italy
    Gonzalez, Maximo 16:00 Safwat, Mohamed
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Zarazua, Renata 16:00 Smith, Kristina N
  • Cortina, Italy
    Bahamonde, Francisco 16:00 Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Norris, Marie 16:00 Totka, Naomi
  • Finland F1, Singles
    Hedman, Alex 16:05 Griekspoor, Scott
  • Liberec, Czech Republic
    Satral, Jan 16:05 Molteni, Andres
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Smirnova A / Smirnova V 16:10 Bertens K / Hogenkamp R
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 16:10 Kudryavtsev A / Molchanov D
  • Segovia, Spain, Doubles
    Brown D / Chiudinelli M 16:10 Skupski K / Skupski N
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Grabher, Julia 16:30 Melounova, Petra
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Mokrova V / Zipfel R 16:30 Kramperova K / Neuwirth Y
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sipek, Natalija 16:30 Alhussein Abdel Aziz, Lamis
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zotova, Maria 16:30 Muntean, Victoria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Burillo Escorihuela, Irene 16:30 Kuznetsova, Varvara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tonoyan, Anna 16:30 Nepliy, Elina
  • Italy F21, Singles
    Vigani, Joy 16:30 Fallert, Florian
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Askew, Sarah Beth 16:30 Carrillo Marin, Alba
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Martin Tena L / Suarez Alonso M 16:30 Parres Azcoitia O / Rosatello C
  • Germany F10, Singles
    Lenz, Julian 16:30 Lazov, Alexander
  • Egypt F25, Singles
    AL Taweel, Issam 16:30 Oakley, Keelan
  • Egypt F25, Singles
    Tutu, Marshall 16:30 Moyano, Agustin
  • Egypt F25, Singles
    Farhang, Piers 16:30 Kolisnyk, Olexiy
  • Egypt F25, Singles
    Brtnicky, Filip 16:30 Ward, Alexander
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Crespo Azconzabal A / Gobbi Monllau A V 16:30 Cheli C / Romeo C
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    CE G / Shinikova I 16:30 Papamichail D / Sakkari M
  • Slovakia F4, Doubles
    Kurek V / Sladecek A 16:30 Tarpov D / Van Peperzeel G
  • Slovakia F4, Doubles
    Brna D D / Obal P 16:30 Kellovsky D / Staubert P
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Ramalle, Lourdes 16:30 Asensos, Macarena
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Isaeva, Anhzelika 16:30 Piai, Eduarda
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Seguel, Daniela 16:30 Gatica, Barbara
  • Kitzbuhel, Austria
    Haider-Maurer, Andreas 16:50 Souza, Joao Olavo
  • Colombia F7, Singles
    Maresca, Santiago 17:00 Mendoza, Alejandro
  • Colombia F7, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 17:00 Ramirez Utermann, Carlos
  • Colombia F7, Singles
    Olivares, Jose 17:00 Zeballos, Federico
  • Colombia F7, Singles
    Lacalle, Eduardo 17:00 Barrientos, Nicolas
  • USA F24, Singles
    Saville, Luke 17:00 Hank, Tigre
  • USA F24, Doubles
    Bambridge L / Gosea F F 17:00 Fawcett T / Schneider R
  • USA F24, Doubles
    HO J / Monaghan Q 17:00 Agar R / Bader S
  • Belgium F9, Doubles
    Oliveira G / Shropshire S 17:00 Taylor A / Taylor J
  • Cortina, Italy
    Naso, Gianluca 17:00 Krajinovic, Filip
  • Italy F21, Doubles
    Marterer M / Masur D 17:10 Bortolotti M / Giorgini D
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Gamiz A / Lister C 17:25 Boeykens E / Versteeg K
  • Tunisia F17, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:30 Allaf K / Merzetti S
  • Tunisia F17, Doubles
    Ianakiev M / Merino A 17:30 Fong B / Street M
  • Tunisia F17, Doubles
    Diep F / Wang T K 17:30 Dougaz A / Ghorbel A
  • Tunisia F17, Doubles
    Durguti B / Jotovski T 17:30 Puodziunas S / Puttergill C
  • Belgium F9, Singles
    Lestienne, Constant 17:30 Schonenberg, Tom
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Thiem, Julia 17:30 Coppola, Claudia
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Stefanini, Lucrezia 17:30 Lioi, Emma
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Ivankovic, Petra 17:30 Sanesi, Gaia
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Saez Larra, Olga 17:30 Zaja, Anna
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Brouleau, Lou 17:30 Urbina, Nazari
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Collie, Nicole 17:30 Hives, Zoe
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Olmos, Giuliana 17:30 Xie, Carolyn
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Kobelt M / Silich A 17:30 Kuhlman M J / Manasse M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Pinto G / Procacci A M 18:00 Eltony M / Samir S
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dell'Edera F / Zerulo M 18:00 Ostlund F / Rigozzi C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Reimchen A / Suhail U 18:00 Lazareva A / Umanskaya A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kallmunzerova N / Novotna N 18:00 Bavisetti S / Riley A
  • Egypt F25, Doubles
    Busch J / Moyano A 18:00 Bonadio R / Lago T
  • Egypt F25, Doubles
    Mugabe D / Sulea T C 18:00 Khalanskiy A / Litovchenko F
  • Egypt F25, Doubles
    Feitt F / Rodriguez Taverna S F 18:00 Matejcek M / Roberto R
  • Egypt F25, Doubles
    Farinola D / Tepavac M 18:00 Bega A / Vilardo F
  • Segovia, Spain
    Granollers, Marcel 18:00 Zampieri, Caio
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Baranano, Paula 18:00 Kurata, Nathaly
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Ganga, Eugenia 18:00 Ferrero, Melina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Verbauwen, Giuliana 18:00 Naya, Guillermina
  • Spain F24, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 18:00 De Leon Elias, David
  • Spain F24, Singles
    Martinez Portero, Pedro 18:00 Artunedo, Alejandro
  • Spain F24, Singles
    Becke, Carlos 18:00 Falcao, Goncalo
  • Spain F24, Singles
    Manrique-Velazquez, Diego-Jose 18:00 Giraldi Requena, Marcos
  • Spain F24, Doubles
    Amantegui J / Miro A 18:00 Vega Hernandez D / Villacorta-Alonso R
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Knowle J / Oswald P 18:10 Melzer J / Petzschner P
  • Colombia F7, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 18:30 Bendeck, Jose Daniel
  • Colombia F7, Singles
    Sepulveda Navarro, Carlos Andres 18:30 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • USA F24, Singles
    Surreaux, Arthur 18:30 Garza, Daniel
  • USA F24, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 18:30 Barrere G / Jomby T
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Herring L / King M 19:00 Closs M / Kratzer A
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Sanchez M 19:00 Barthel M / Lisicki S
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan C-W / Jurak D 19:00 Diatchenko V / Tatishvili A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Morozova A / Norris M 19:00 Altick F / Bortles A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Brogan A / Carruthers S 19:00 Facey A / Facey K
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Shimizu S / Skidanova A 19:30 AL Nabhani F / Alhussein Abdel Aziz L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Sipek N 19:30 Walters A / Zotova M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bekker K / Nepliy E 19:30 Siskova E / Talcott S
  • Egypt F25, Doubles
    Statzberger T / Taweel I 19:30 Kadry K / Ridout R
  • Egypt F25, Doubles
    Oakley K / Tutu M 19:30 Kolisnyk O / Petrenko A
  • Egypt F25, Doubles
    Gudozhnikov N / Matyukov M 19:30 Dowson D / Ward A
  • Egypt F25, Doubles
    Canter A / Chetty J 19:30 Brtnicky F / Guerses G
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Oest, Cindy 19:30 Zamprogno, Agostina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Petit, Stephanie Mariel 19:30 Sanchez, Ana Sofia
  • Spain F24, Singles
    Morillo Diaz, Luis 19:30 Mosquera-Perez, Pablo
  • Spain F24, Doubles
    Fornell-Mestres M / Neubau M 19:30 Mazon-Hernandez R / Vidal Azorin J F
  • Washington, USA
    Mchale, Christina 19:50 Vandeweghe, Coco
  • Stanford, USA
    Lucic-Baroni, Mirjana 20:00 Lepchenko, Varvara
  • Colombia F7, Singles
    Pereira, Jose 20:00 Sanchez Montemayor, Manuel
  • Colombia F7, Singles
    Montero, Jorge 20:00 Souto, David
  • Colombia F7, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 20:00 Torres, Oscar
  • Colombia F7, Singles
    Oliveira, Allan Gomes 20:00 Gomez, Juan Sebastian
  • Stanford, USA
    Zheng, Saisai 20:00 Konjuh, Ana
  • USA F24, Doubles
    Hank T / Lopez Villasenor G 20:00 Escobar G / Krainik P
  • USA F24, Doubles
    King E / King K 20:00 Beckwith J / Payne S
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Zanevska, Maryna 20:00 Lottner, Antonia
  • Spain F24, Doubles
    Bauvy R / Tchoutakian M 20:00 Giraldi Requena M / Guaita-Pais E
  • Spain F24, Doubles
    Addison A / Ilett M 20:00 Falcao G / Ojeda Lara R
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 20:15 Stosur, Samantha
  • Italy F21, Singles
    Klec, Ivo 20:30 Prader, Patrick
  • Stanford, USA, Doubles
    Bellis C / Cako J 21:30 Medina Garrigues A / Parra Santonja A
  • Stanford, USA
    Svitolina, Elina 22:00 Bondarenko, Kateryna
  • Colombia F7, Doubles
    Endara I / Zeballos F 22:00 Cordonnier G / Rojas F
  • Colombia F7, Doubles
    Olivares J / Varillas Patino-Samudio J P 22:00 Barrientos N / Montes J
  • Colombia F7, Doubles
    Dutra DA Silva D / Maresca S 22:00 Escobar F / Marino J S
  • Washington, USA
    Lacko, Lukas 22:00 Johnson, Steve
  • Washington, USA
    Groth, Samuel 22:00 Bellucci, Thomaz
  • USA F24, Doubles
    Garza D / Moreno A 22:00 Bushamuka W / Ramanathan R
  • USA F24, Doubles
    Bourchier H / Pavic A 22:00 Clayton S / Gabb R
  • Washington, USA
    Querrey, Sam 22:00 Soeda, GO
  • Washington, USA
    Makarova, Ekaterina 22:00 Van Uytvanck, Alison
  • Washington, USA
    Broady, Naomi 22:00 Gajdosova, Jarmila
  • Washington, USA
    Hercog, Polona 22:00 Glushko, Julia
  • Stanford, USA, Doubles
    Krunic A / Petkovic A 22:45 Dabrowski G / Rosolska A
  • Colombia F7, Doubles
    Erazo C A / Mateus Rubiano J J 23:00 Galarza J I / Heras P
  • Washington, USA
    Pella, Guido 23:15 Baghdatis, Marcos
  • Stanford, USA
    Diatchenko, Vitalia 23:15 Tomljanovic, Ajla
  • Washington, USA, Doubles
    Chirico L / Lim A 23:15 RAE J / Smith A
  • Washington, USA, Doubles
    Cuevas P / Marrero D 23:15 Peya A / Soares B
  • Washington, USA
    Kudla, Denis 23:20 Rola, Blaz
  • Washington, USA
    Smith, John-Patrick 23:30 Hewitt, Lleyton
  • Washington, USA
    Bemelmans, Ruben 23:30 Sock, Jack

Umetničko delo

MAGIJA: Ronaldinjo čarobnjak i na papiru!

Fudbal

Autor:

Brzim listanjem sveske vide se najbolji potezi čuvenog Dinja

Ronaldinjo

Ronaldinjo i na papiru

BELO HORIZONTE - Fudbaler Atletiko Mineira Ronaldinjo inspirisao je umetnika Etoileka da napravi knjižicu pokretnih slika sa najboljim potezima čuvenog brazilskog igrača.

Brzim listanjem male sveske sa slikama mogu se videti neke od najboljih poteza Ronaldinja u vreme dok je igrao za Barselonu i Milan. Etoilek je ovo uradio na genijalan način i gledanje ovog klipa podseća na najbolje driblinge, slobodne udarce, trikove i radovanja nakon postignutog gola brazilskog fudbalera.

http://www.youtube.com/watch?v=LAExZjcwydk

Ronaldinjo je pored Atletika, Barselone i Milana igrao i za Flamengo, Pari Sen Žermen i Gremio.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Pitanje je šta će se dalje dešavati ako nešto ozbiljno ne preduzmemo kao država protiv nasilja u porodici Vesna Stanojević, koordinatorka sigurne kuće

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!