• Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Simmonds, Chanel 2 6 4 6 2 2 Lukic, Vojislava 1 2 6 3 1 1
  • China F1, Singles
    Sun, Fajing 0 6 1 0 0 Huang, Liang-Chi 2 7 6 2 2
  • China F1, Doubles
    Feng H / Ouyang B 2 6 7 2 2 Wang A / Yang X 0 3 5 0 0
  • China F1, Singles Qualifying
    Duan, Jia QI 2 7 6 2 2 Lin, Kai-Jie 0 5 2 0 0
  • Melbourne, Doubles Qualifying...
    Jovanovic M / Stojanovic J 2 6 6 2 2 Bollweg S / Mcphee K 0 4 2 0 0
  • China F1, Singles
    Gong, Peng-Xiang 1 6 5 1 LI, Zhao-Tai 0 3 5 0
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Dart, Harriet 0 3 4 0 Sharipova, Sabina 1 6 1 1
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Zhang, Ling 0 3 0 Rungtein, Nichapa 0 1 0
  • Japan F4, Singles
    Sato, Bumpei 0 2 0 Ehara, Hiroyasu 0 1 0
  • Japan F4, Singles
    Nakagawa, Naoki 0 2 0 Yamasaki, Jumpei 0 2 0
  • Japan F4, Singles
    Onozawa, Arata 0 2 0 Sekiguchi, Shuichi 0 1 0
  • Japan F4, Singles
    Ito, Yuichi 0 1 0 Kikuchi, Gengo 0 3 0
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Klaffner, Melanie 07:30 Andrady, Arantxa
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Paul, Sharon Sanchana 07:30 Bavisetti, Sowjanya
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 07:30 Kalva, Bhuvana
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Chilumula, Nidhi 07:30 Bhatia, Riya
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Stefkova, Barbora 0 0 Zlochova, Zuzana 0 0
  • China F1, Doubles
    Chen L / Sun F 08:00 Chetty J / Westerhof B
  • China F1, Doubles
    Completo A / Sualehe D 08:00 Wang H / Zhou S H
  • China F1, Doubles
    LU Y / Tao J N 08:00 Gong P-X / Gong X
  • China F1, Doubles
    LIU J Z / Wang H 08:00 LI J / Wang R
  • China F1, Doubles
    QIU Z / Zhou Z 08:00 BAI Y / Yang T-H
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Sema, Yurika 08:15 Vankova, Katerina
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-12A
    Aksu A / Sezer M 08:30 Cuypers D / Uzcategui A
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Sussarello, Giulia 08:30 Sterenbach, Saray
  • Greece F2, Singles Qualifying
    Kalovelonis, Markos 08:30 Hampel, Lenny
  • Greece F2, Singles Qualifying
    Grant, Michael 08:30 Dowson, Dan
  • Greece F2, Singles Qualifying
    Kaczynski, Kevin 08:30 Lago, Tommaso
  • Greece F2, Singles Qualifying
    Bisko, Michal 08:30 Neykov, Andreas
  • Greece F2, Singles Qualifying
    Papik, Tomas 08:30 Bellier, Antoine
  • Greece F2, Singles Qualifying
    Paval, Costin 08:30 Pehar, Antun
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Wongteanchai V / Wongteanchai V 08:45 Luangnam N / Palha N
  • Japan F4, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 08:50 Okamoto K / Toyono T
  • Japan F4, Doubles
    Takeuchi K / Wachiramanowong K 08:50 Saito T / Watanuki Y
  • Japan F4, Doubles
    Toyono J / Yoshikai K 08:50 Chaplin J / Mclachlan B
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Tehrani, Tina 09:00 Sabljarevic, Sofia
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Siopacha, Maria 09:00 Scholsen, Helene
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Tolibova, Sadafmoh 09:00 Sabljarevic, Teodora
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Fareh, Areej 09:00 AL Sayed Omar, Latifah
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Reddy S S / Tatachar Venugopal D 09:00 Peng S / Shetty S
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Chandrashekar V / Ram M 09:00 Rana S / Shinde V
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Maheta E / Teltumbde R 09:00 Bavisetti S / Chilumula N
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Damayanti A-F / Tananta L 09:00 Dangwal V / Padamata S
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Choi J-H / Kim N R 09:10 Simmonds C / Webley-Smith E
  • Italy F3, Singles
    Reissig, Nicolas 09:30 Altmaier, Daniel
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Inoue M / Omae A 09:45 Dart H / Stojanovic N
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Uzhylovska, Oksana 10:00 Kolesnikova, Yulia
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Bulatova, Darya 10:00 Kulik, Wiktoria
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Izuogu, Chinenye 10:00 Silwanowicz, Karolina
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Curovic, Tamara 10:00 Zlatanova, Vivian
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Adaloglou, Magdalini 10:00 Polic, Ema
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kairi, Angeliki 10:00 Ciobanu, Daniela
  • Greece F2, Singles Qualifying
    Ymer, Mikael 10:00 Tsitsipas, Petros
  • Greece F2, Singles Qualifying
    Kapogiannis, Charalampos 10:00 Khomentovskiy, Matvey
  • Egypt F12, Singles Qualifying
    Vorster, Tucker 10:00 Nagyi, Norbert
  • Egypt F12, Singles Qualifying
    Trubrig, Christian 10:00 Petersen, Bjoern
  • Egypt F12, Singles Qualifying
    Jebavy, Roman 10:00 Becuzzi, Enrico
  • Egypt F12, Singles Qualifying
    Ridout, Robbie 10:00 Perunov, Igor
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Plipuech PE / Plipuech PL 10:15 Buayam K / Kumkhum L
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Deigman, Laura 10:30 Behbehani, Sarah
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Bekker K / Faber T 10:30 Pradip K / Samson G M
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Andrady A / Shlomo K 10:30 Sawhney V / Yadlapalli P
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Peddi Reddy S V / Rohira T 10:30 Bhatia R / Paul S S
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Raina A / Zlochova Z 10:40 Sheng Y / Zhang L
  • Italy F3, Singles
    Chiurulli, Daniele 11:00 Capecchi, Daniele
  • Italy F3, Singles
    Vavassori, Andrea 11:00 Rizzuti, Giovanni
  • Italy F3, Singles
    Sinicropi, Riccardo 11:00 Borgo, Francesco
  • Italy F3, Singles
    Nejedly, Pavel 11:00 Giacalone, Omar
  • Raanana, Israel, Qualifying
    Zhang, ZE 11:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Croissy-Beaubourg, Singles Qua...
    Melnikova, Marina 11:00 Kichenok, Nadiia
  • Croissy-Beaubourg, Singles Qua...
    Arvidsson, Sofia 11:00 Jorovic, Ivana
  • Raanana, Israel, Qualifying
    Arnaboldi, Andrea 11:00 Musialek, Alexis
  • El Kantaoui, Singles Qualifyin...
    Kyrpot, Olena 11:00 Bouzgarrou, Mouna
  • El Kantaoui, Singles Qualifyin...
    Zhupanska, Valeriya 11:00 Avvantaggiati, Vittoria
  • Tunisia F12, Singles Qualifyin...
    Kanar, Jonathan 11:00 Desyatnik, Anton
  • Tunisia F12, Singles Qualifyin...
    Oradini, Giacomo 11:00 Monaco, Antoine
  • Tunisia F12, Singles Qualifyin...
    Merino, Alexander 11:00 Van Den Steene, Ignace
  • Raanana, Israel, Qualifying
    Viola, Matteo 11:00 Ebden, Matthew
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Ghitescu, Andreea 11:30 Basic, Martina
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Prati, Federica 11:30 Valenstein, Alexandra
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Selakovic, Nevena 11:30 Grammatikopoulou, Valentini
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Merdeeva A / Zotova M 11:30 Huber L M / Marinkovic B
  • Egypt F12, Singles Qualifying
    Markovic, Goran 11:30 Schott, Hugo
  • Egypt F12, Singles Qualifying
    Kozyukov, Vitaly 11:30 Segal, Lloyd
  • Egypt F12, Singles Qualifying
    Terczynski, Mateusz 11:30 Davydov, Ivan
  • Egypt F12, Singles Qualifying
    Liniger, Jannis 11:30 Grynkowski, Piotr
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Bukhanko A / Gervais F 12:00 BUA T / Seguel D
  • Morocco F3, Singles
    Diep, Florent 12:00 Idmbarek, Yassine
  • Morocco F3, Singles
    Surchenko, Dmitry 12:00 Kontinen, Micke
  • Morocco F3, Singles
    Domingues, Joao 12:00 Torroni, Giulio
  • Morocco F3, Singles
    Allouch, Khalid 12:00 Sahli, Soufiane
  • Italy F3, Singles
    Mazzella, Manuel 12:30 Maccari, Federico
  • Italy F3, Singles
    Rakotomalala, Mandresy 12:30 Moutet, Corentin
  • Italy F3, Singles
    Melchiorre, Davide 12:30 Hoyt, Evan
  • Croissy-Beaubourg, Singles Qua...
    Bonaventure, Ysaline 12:30 Savinykh, Valeria
  • Croissy-Beaubourg, Singles Qua...
    Kostova, Elitsa 12:30 Coin, Julie
  • El Kantaoui, Singles Qualifyin...
    Mokrousova, Greta 12:30 Lampla, Louise
  • El Kantaoui, Singles Qualifyin...
    Ivankovic, Petra 12:30 Ciufrila, Raluca
  • Tunisia F12, Singles Qualifyin...
    Joncour, Ronan 12:30 Longo, Michele
  • Tunisia F12, Singles Qualifyin...
    Catarina, Lucas 12:30 Jaensch-Mueller, Vincent
  • Tunisia F12, Singles Qualifyin...
    Khotkov, Oleg 12:30 Bothwell, Peter
  • Spain F7, Singles
    Roca Batalla, Oriol 12:30 Zapata Miralles, Bernabe
  • Spain F7, Singles
    Amantegui, Javier 12:30 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Spain F7, Singles
    Vega Hernandez, David 12:30 Blanco Paris, Francisco Adolfo
  • Spain F7, Singles
    Semmler, Miguel 12:30 Yevseyev, Denis
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Papamichail D / Zaja A 13:00 Hrabalova K / Kuzmova V
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Kairi A / Primorac I 13:00 Kobelt M / Zlatanova V
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Ciobanu D / Pinto G 13:00 Patiuk V / Sterenbach S
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Adaloglou M / Rentouli A 13:00 Cubranovic M / Dancetovic E
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Eguchi M / Tanasugarn T 13:30 DOI M / Kuwata H
  • Morocco F3, Doubles
    Falcao G / Gil F 13:30 Haimas H / Khaddari K
  • Morocco F3, Doubles
    Claesson J / Solberg C 13:30 Sporken M / Van Den Honert V
  • Morocco F3, Doubles
    Alekseenko G / Kushakov A 13:30 Jastraunig L / Waloch M
  • Italy F3, Doubles
    Bortolotti M / Lizariturry J 14:00 Capecchi D / Vavassori A
  • Italy F3, Doubles
    Borgo F / Naso G 14:00 Botticelli G / Santini L
  • Italy F3, Doubles
    Frelich P / Nejedly P 14:00 Fallert F / Raab D
  • Italy F3, Doubles
    Bonuccelli F / Leonardi F 14:00 Giacalone O / Volante M
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Arcangioli M / Paquet C 14:00 Hozumi E / Ninomiya M
  • El Kantaoui, Singles Qualifyin...
    Buzarnescu, Mihaela 14:00 BEN Abdallah, Yasmine
  • El Kantaoui, Singles Qualifyin...
    Van Der Meij, Charlotte 14:00 Fahmia, Emna
  • El Kantaoui, Singles Qualifyin...
    Pitisci, Fabiana 14:00 Turki, Meriem
  • Tunisia F12, Singles Qualifyin...
    Mladenov, Vasko 14:00 Mhiri, Yassine
  • Tunisia F12, Singles Qualifyin...
    Bothwell, Samuel 14:00 Wallart, Enzo
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Buzean D / Klemenschits S 14:30 Foretz S / Vrljic A
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Chipan N / Kokni M 15:00 Scholsen H / Tolibova S
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Heisen V / Hering K 15:00 Sabljarevic T / Ugarkovic F
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Fafaliou S / Jebawy J 15:00 Mdlulwa W / Sabljarevic S
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Codino F / Morvayova V 15:00 Fareh A / Jones M G
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Broady N / Pliskova K 15:00 Melnikova M / Shapatava S
  • Qatar F1, Doubles
    Simon T / Vibert F-A 15:00 Aljufairi O A / Shanan AL Harrasi I
  • Qatar F1, Doubles
    Marsalek J / Rice D 15:00 Faber M / Madanchi A
  • Qatar F1, Doubles
    Dzaleta N / Kamal K 15:00 Fabian P / Merckx J
  • Qatar F1, Doubles
    De Goeijen B / Griekspoor T 15:00 Popko D / Weidinger D
  • Morocco F3, Doubles
    Allouch K / Sahli S 15:00 Mazon-Hernandez R / Serrano Sanz L
  • Morocco F3, Doubles
    Domingues J / Sousa P 15:00 Vatutin A / Werner J-M
  • Morocco F3, Doubles
    Ouahabi T / Tifnouti T 15:00 Giner M / Surchenko D
  • Morocco F3, Doubles
    Chazal M / Diep F 15:00 Bensoussan S / Gillet J
  • Italy F3, Doubles
    Galoppini D / Rakotomalala M 15:30 Biffi L / Lamberti E
  • Miami, USA, Doubles
    Niculescu M / Panova A 16:00 Hsieh S-W / Pennetta F
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Sasnovich, Aliaksandra 16:00 Martic, Petra
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Georges, Myrtille 16:00 Abduraimova, Nigina
  • Miami, USA, Doubles
    Dushevina V / Martinez Sanchez M J 16:00 Babos T / Mladenovic K
  • Miami, USA
    Anderson, Kevin 16:00 Murray, Andy
  • Miami, USA
    Mannarino, Adrian 16:00 Thiem, Dominic
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Kerkhove, Lesley 16:00 Osaka, Naomi
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Bondarenko, Kateryna 16:00 Krejsova, Petra
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Khromacheva, Irina 16:00 Goncalves, Paula Cristina
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Amanmuradova A / Kichenok N 16:30 Kostova E / Marozava L
  • Spain F7, Doubles
    Ribeiro Navarrete S / Zapata Miralles B 16:30 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R
  • Miami, USA
    Nishikori, Kei 16:50 Troicki, Viktor
  • Miami, USA, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 17:00 Cabal J S / Farah R
  • Miami, USA
    Williams, Venus 17:00 Wozniacki, Caroline
  • Miami, USA
    Radwanska, Agnieszka 17:00 Suarez Navarro, Carla
  • Spain F7, Doubles
    Lora-Prado J / Redondo Pereira D 17:00 Alcaraz Ivorra A / Vega Hernandez D
  • Spain F7, Doubles
    Amantegui J / Semmler M 17:00 Arenas-Gualda I / Ortega-Olmedo R
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Ozaki, Risa 17:30 Hogenkamp, Richel
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Evtimova, Dia 17:30 Kalinina, Anhelina
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Rus, Arantxa 17:30 Caregaro, Martina
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Pegula, Jessica 17:30 Mrdeza, Tereza
  • Spain F7, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 18:00 Plaza, Santiago
  • Miami, USA
    Bellucci, Thomaz 18:10 Dolgopolov, Alexandr
  • Miami, USA
    Goffin, David 18:15 Janowicz, Jerzy
  • Miami, USA
    Williams, Serena 18:15 Kuznetsova, Svetlana
  • Miami, USA, Doubles
    Garcia C / Srebotnik K 18:20 Chan H-C / Jankovic J
  • Spain F7, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Pulgar-Garcia J 18:30 Gomez Mantilla I / Thurau U
  • Spain F7, Doubles
    Oliveira G / Roy M 18:30 Folie A / Yevseyev D
  • Le Gosier, Guadeloupe, Qualify...
    Jasika, Omar 19:00 Romboli, Fernando
  • Le Gosier, Guadeloupe, Qualify...
    Middelkoop, Matwe 19:00 Volfson, David
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Soylu, Ipek 19:00 Abanda, Francoise
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Irigoyen, Maria 19:00 Gonzalez, Montserrat
  • Miami, USA, Doubles
    Rodionova AN / Rodionova AR 19:30 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Miami, USA
    Chardy, Jeremy 19:30 Raonic, Milos
  • Miami, USA, Doubles
    Hlavackova A / Hradecka L 19:35 Jans-Ignacik K / Klepac A
  • Miami, USA
    Pliskova, Karolina 19:35 Gavrilova, Daria
  • Le Gosier, Guadeloupe, Qualify...
    Cunha, Henrique 20:20 Ubiergo, Jordan
  • Le Gosier, Guadeloupe, Qualify...
    Balagne, Stephane 20:20 Koolhof, Wesley
  • Miami, USA
    Djokovic, Novak 20:50 Darcis, Steve
  • Miami, USA, Doubles
    Bolelli S / Fognini F 20:50 Pospisil V / Sock J
  • Miami, USA
    Errani, Sara 20:50 Lisicki, Sabine
  • Miami, USA
    Makarova, Ekaterina 21:00 Petkovic, Andrea
  • Miami, USA, Doubles
    Almagro N / Garcia-Lopez G 22:00 Anderson K / Chardy J
  • Miami, USA
    Stephens, Sloane 22:05 Bencic, Belinda
  • Miami, USA, Doubles
    Bellucci T / Souza J 22:10 Draganja M / Kontinen H
  • Miami, USA
    Rosol, Lukas 22:15 Ferrer, David
  • Miami, USA
    Simon, Gilles 23:00 Falla, Alejandro
  • Miami, USA, Doubles
    Murray J / Peers J 23:30 Melo M / Soares B

Umetnost

MAJSTOR: Loptom nacrtao Mesija i Ronalda!

Fudbal

Autor:

Umetnik je koristeći samo loptu uspeo da napravi portrete dvojice najboljih igrača sveta

Lionel Mesi

Umetnik pravi portret Mesija

MADRID - Jedan umetnik koji sebe zove ATFLenard napravio je loptom portrete dvojice najboljih igrača sveta Lionela Mesija i Kristijana Ronalda.

On je istakao da je na ovaj način uspeo da spoji svoje dve ljubavi, fudbal i slikarstvo. Umetnik je istakao da se divi Mesiju i Ronaldu.

ATFLenard je za svoje delo koristio samo loptu.

http://www.youtube.com/watch?v=MqP001Fr47M

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

U situaciji u kojoj se nalazi Srbija, to me podseća na Marka Miloševića i gradnju Bambilenda Mahmud Bušatlija ekonomista

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!