• Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Miyamura, Miki 0 1 1 0 Hibino, Nao 1 6 4 1
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Namigata, Junri 2 6 6 2 2 Frech, Magdalena 0 3 3 0 0
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Webley-Smith, Emily 0 4 2 0 Bychkova, Ekaterina 1 6 2 1
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Okuno, Ayaka 0 2 1 0 Hozumi, Eri 1 6 4 1
  • Obregon, Singles W-C15-MEX-03A
    Golovin, Jessica 1 6 2 1 Marquina, Abril 0 0 0 0
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Embree, Lauren 0 3 0 YE, Qiu YU 0 1 0
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Sun, XU Liu 0 1 0 Yang, Zhaoxuan 0 3 0
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Zhang, Kai Lin 0 1 0 Simmonds, Chanel 0 3 0
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Celik, Susanne 04:25 Date-Krumm, Kimiko
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Mestach, AN Sophie 04:40 Aoyama, Shuko
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Hibi, Mayo 04:40 Inoue, Miyabi
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Jakupovic, Dalila 04:40 Omae, Akiko
  • Thailand F3, Singles
    Takeuchi, Kento 05:00 Isarow, Pruchya
  • Thailand F3, Singles
    Jayaprakash, Mohit Mayur 05:00 Grills, Jacob
  • Thailand F3, Singles
    Onozawa, Arata 05:00 Burapharitta, Phassawit
  • Obregon, Doubles W-C15-MEX-03A
    Aubuchon M / Valencia Castillo V A 05:15 Guzman A / Leon S
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Zheng, Saisai 05:30 Raina, Ankita
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Wang, Yafan 05:30 Zhang, Ling
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Han, Xinyun 05:30 LU, Jia-Jing
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Kato, Miyu 05:55 Jang, SU Jeong
  • Busan, South Korea
    Nielsen, Frederik 06:00 Ito, Tatsuma
  • Busan, South Korea
    Kutrovsky, Dimitar 06:00 Zhang, ZE
  • Fukukoa, Doubles W-C50-JPN-01A
    Nakano Y / Zakarlyuk M 06:10 Myers A / Okuno A
  • Fukukoa, Doubles W-C50-JPN-01A
    Plipuech P / Wongteanchai V 06:10 Eguchi M / Sawayanagi R
  • Fukukoa, Doubles W-C50-JPN-01A
    Fujiwara R / Ninomiya M 06:10 Miyamura M / Wongteanchai V
  • Thailand F3, Singles
    Shiga, Masato 06:30 Tearney, Finn
  • Thailand F3, Singles
    Santillan, Akira 06:30 Mott, Blake
  • Thailand F3, Singles
    Chatpatcharoen, Puriwat 06:30 Khunjan, Nawakarn
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Gao, Xinyu 07:00 Wang, Qiang
  • Anning, Doubles W-C75-CHN-07A
    Wang Yan / Zhang YI 07:00 Yang Z / YE Q Y
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Naydenova, Aleksandrina 07:00 Zhao, DI
  • Busan, South Korea, Doubles
    Lacko L / Wang J 07:20 Cerretani J / Whittington A
  • Busan, South Korea
    Chung, Hyeon 07:20 Kudla, Denis
  • Karshi, Uzbekistan
    Karatsev, Aslan 07:30 Betov, Sergey
  • Karshi, Uzbekistan
    Novak, Dennis 07:30 Setkic, Aldin
  • Karshi, Uzbekistan
    Myneni, Saketh 07:30 Menendez-Maceiras, Adrian
  • Fukukoa, Doubles W-C50-JPN-01A
    Ayukawa M / Takahata K 07:40 Broady N / Pliskova K
  • Thailand F3, Singles
    Hochwalt, Tyler 08:00 Okamura, Issei
  • Thailand F3, Singles
    Singh, Karunuday 08:00 O'Connell, Christopher
  • Thailand F3, Doubles
    Nalamphun J / Tanasugarn C 08:00 ITO Y / Katayama S
  • Anning, Doubles W-C75-CHN-07A
    XU Y F / Zheng S 08:30 BAI A / Kuwata H
  • Anning, Doubles W-C75-CHN-07A
    LIU C / LU J-J 08:30 Embree L / Guarachi A
  • Anning, Doubles W-C75-CHN-07A
    YOU X / Zhu A W 08:30 HAN X / Zhang K-L
  • Israel F5, Singles
    Barry, Sam 08:30 Ioannides, Constantinos
  • Israel F5, Singles
    Bulis, Mor 08:30 Martin, Toby
  • Israel F5, Singles
    Goldengoren, Tal 08:30 Paris, Joshua
  • Israel F5, Singles
    Rossier, Simeon 08:30 Kobelt, Peter
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Kobelt, Madeleine 08:30 Sterenbach, Saray
  • Karshi, Uzbekistan
    Grigelis, Laurynas 09:00 Bhambri, Yuki
  • Karshi, Uzbekistan
    Donskoy, Evgeny 09:00 Becker, Richard
  • Israel F5, Singles
    Karlovskiy, Evgeny 09:00 Grenier, Hugo
  • Turkey F18, Singles
    Chervyakov, Fedor 09:00 Volfson, David
  • Karshi, Uzbekistan
    Gakhov, Ivan 09:00 Ghedin, Riccardo
  • Turkey F18, Singles
    Alekseenko, Vadim 09:00 AL Taweel, Issam
  • Turkey F18, Singles
    Yalcinkale, Barkin 09:00 Haylaz, Muhammet
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Yurtkuran, Dilara 09:00 Schmidt, Carolin
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Kitagawa, Rio 09:00 Husaric, Anita
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Fuentes, Camila 09:00 Chien, Pei-Ju
  • Busan, South Korea, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 09:00 Jung J / Nguyen D
  • Busan, South Korea, Doubles
    Gong M-X / Peng H-Y 09:30 Kutrovsky D / Skugor F
  • Italy F8, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 09:30 Heras, Patricio
  • Italy F8, Singles
    Stefanini, Jacopo 09:30 Fortuna, Claudio
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Lombardo, Beatrice 09:30 Ladurner, Jasmin
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Zabirova, Adeliya 09:30 Sarrazin, Laetitia
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Guimaraes, Yasmine 09:30 Masini, Maria
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Bolsova Zadoinov, Aliona 09:30 Cucca, Marcella
  • Thailand F3, Doubles
    Isarow P / Kadchapanan N 09:30 Burapharitta P / Kaewsuto C
  • Thailand F3, Doubles
    Jayaprakash M M / Patrombon J 09:30 Sornbutnark W / Wachiramanowong K
  • Thailand F3, Doubles
    LU Y / Stevenson K 09:30 Kondo H / Onozawa A
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Tomic, Sara 09:30 Kushkhova, Aminat
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Vogelsang, Erika 09:30 Horackova, Gabriela
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Gaydarzhi, Ksenia 09:30 Kawasaki, Yoshimi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Denisenko, Valeriya 10:00 Geukens, Britt
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Wang, Ziyu 10:00 Mikheeva, Alina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lukic, Jelena 10:00 Burillo Escorihuela, Irene
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Clerici, Giada 10:00 Momkoonthod, Tamachan
  • Aix en Provence, France
    Mathieu, Paul-Henri 10:00 Golubev, Andrey
  • Busan, South Korea
    Smith, John-Patrick 10:00 Soeda, GO
  • Aix en Provence, France
    Halys, Quentin 10:00 Ghem, Andre
  • Israel F5, Singles
    Patael, Ben 10:00 Bar, Dekel
  • Israel F5, Singles
    Zemel, Yankel 10:00 Weintraub, Amir
  • Israel F5, Singles
    Botzer, Bar Tzuf 10:00 Elia, Alon
  • Karshi, Uzbekistan
    Ebden, Matthew 10:00 Bossel, Adrien
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Cazeaux, Amandine 10:00 Ohana, Noya
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Masuri, Ester 10:00 Totka, Naomi
  • Aix en Provence, France
    Millman, John 10:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Madrid, Spain, Doubles
    Bryan B / Bryan M 10:00 Cabal J S / Mannarino A
  • Madrid, Spain, Doubles
    Arruabarrena L / Begu I-C 10:00 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Egypt F17, Singles
    Tepavac, Marko 10:00 Tutu, Marshall
  • Egypt F17, Singles
    Hossam, Karim 10:00 Jhun, Alexander
  • Romania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 10:00 Braun, Alexander
  • Egypt F17, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 10:00 Desyatnik, Anton
  • Romania F1, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 10:00 Dima, Dragos
  • Egypt F17, Singles
    Drzewiecki, Karol 10:00 Osama, Mazen
  • Romania F1, Singles
    Jecan, Mircea-Alexandru 10:00 Lazov, Alexander
  • Sweden F2, Singles
    Dellien, Hugo 10:15 Choinski, Jan
  • Sweden F2, Singles
    Adaktusson, Jacob 10:15 Eriksson, Markus
  • Sweden F2, Singles
    Podzus, Martins 10:15 Sekulic, Milos
  • Sweden F2, Singles
    Podzus, Janis 10:15 Pauffley, Neil
  • Sweden F2, Singles
    Sillanpaa, Henrik 10:15 Reichelt, Timon
  • Sweden F2, Singles
    Mridha, Jonathan 10:15 Renard, Lucas
  • Sweden F2, Singles
    Gabb, Richard 10:15 Solberg, Christoffer
  • Sweden F2, Singles
    De Goeijen, Bobbie 10:15 Linzer, Michael
  • Busan, South Korea, Doubles
    Chung Y / Hong S-C 10:20 Jenkins J / Kudla D
  • Karshi, Uzbekistan
    Gabashvili, Teimuraz 10:30 Milojevic, Nikola
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Bolkvadze, Mariam 10:30 Patiuk, Valeria
  • Turkey F18, Singles
    Neuchrist, Maximilian 10:30 Alekseenko, Gleb
  • Turkey F18, Singles
    Celikbilek, Altug 10:30 Malyshev, Maksim
  • Turkey F18, Singles
    Reboul, Fabien 10:30 Heller, Peter
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Buzarnescu, Mihaela 10:30 Palmigiano, Francesca
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Popivoda, Mila 10:30 Saidova, Shakhlo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Yamasoto, Aki 10:30 Kulikova, Valentina
  • Italy F8, Singles
    Couacaud, Enzo 11:00 Colella, Alessandro
  • Italy F8, Singles
    Hemery, Calvin 11:00 Borgo, Francesco
  • Italy F8, Singles
    Maccari, Federico 11:00 Giacalone, Omar
  • Madrid, Spain
    Garcia, Caroline 11:00 Sharapova, Maria
  • Italy F8, Singles
    Trevisan, Matteo 11:00 Habrman, Milan
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Simic, Jelena 11:00 Eikeri, Ulrikke
  • Madrid, Spain
    Begu, Irina-Camelia 11:00 Strycova, Barbora
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Spigarelli, Martina 11:00 Amodeo, Alessandra
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Martic, Petra 11:00 Radwanska, Urszula
  • Karshi, Uzbekistan, Doubles
    Novak D / Zaitcev A 11:00 Betov S / Elgin M
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Bonaventure, Ysaline 11:00 Bertens, Kiki
  • Portugal F4, Singles
    Neis, Fabricio 11:00 Moya, Jose Maria
  • Portugal F4, Singles
    Campos, Jose 11:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Portugal F4, Singles
    Wang, Tak Khunn 11:00 MAS Mascolo, Adria
  • Spain F12, Singles
    Reuter, Yannik 11:00 Werner, Jean-Marc
  • Spain F12, Singles
    Esteve Lobato, Eduard 11:00 Lopez San Martin, Alvaro
  • Spain F12, Singles
    Checa-Calvo, Jose 11:00 Mesquida Berg, Oscar
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Koukalova, Klara 11:00 Kovinic, Danka
  • Aix en Provence, France
    Przysiezny, Michal 11:00 Zverev, Alexander
  • Aix en Provence, France
    Kapas, Andriej 11:00 Haase, Robin
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Van Der Hoek, Rosalie 11:00 Stefanou, Agni
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Fafaliou, Stamatia 11:00 Peckl, Kerstin
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Tona, Miriana 11:00 Pradova, Martina
  • Madrid, Spain
    Kvitova, Petra 11:00 Pavlyuchenkova, Anastasia
  • Croatia F8, Singles
    Brkic, Tomislav 11:00 Razborsek, Nik
  • Croatia F8, Singles
    Nagal, Sumit 11:00 Krawietz, Kevin
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Zidansek, Tamara 11:00 Baric, Nives
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Bukta, Agnes 11:00 Cuk, Pia
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Pislak, Manca 11:00 Lukas, Tena
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Spremo, Milana 11:00 Gjorcheska, Lina
  • Nigeria F2, Singles
    Pecotic, Matija 11:00 Michael, Moses
  • Nigeria F2, Singles
    Mugabe, Duncan 11:00 Vorster, Tucker
  • Nigeria F2, Singles
    Crowley, Keith-Patrick 11:00 Bikom, Albert Bisong
  • Nigeria F2, Singles
    Zannou, Timothee 11:00 Nedunchezhiyan, Jeevan
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Jurikova, Lenka 11:00 Vankova, Katerina
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Arshinkova, Petia 11:30 Sakkari, Maria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yang, Yifei 11:30 Kharchenko, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Wallace, Isabelle 11:30 Drew, Jazzamay
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Benackova, Karolina 11:30 Tatachar Venugopal, Dhruthi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Radovcic, Phenomena 11:30 Konotoptseva, Danielle
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Knoll, Xenia 11:30 Irigoyen, Maria
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Savoretti, Alice 11:30 Vrljic, Ana
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Ozgen, Pemra 11:30 Kolar, Nastja
  • Israel F5, Doubles
    Barry S / Karlovskiy E 11:30 Ganzi M S / Kobelt P
  • Israel F5, Doubles
    Goldengoren T / Schab Y 11:30 Cukierman D / Leshem E
  • Ashkelon, Doubles W-C10-ISR-01...
    Deigman L / Scholsen H 11:30 Fayol C / Kobelt M
  • Romania F1, Singles
    Luncanu, Petru-Alexandru 11:30 Bobrov, Bogdan
  • Romania F1, Singles
    Mugevicius, Lukas 11:30 Vilardo, Francesco
  • Egypt F17, Singles
    Andrzejczuk, Adrian 11:30 Smola, Maciej
  • Romania F1, Singles
    Cornea, Vlad Victor 11:30 Dmitriev, Kirill
  • Egypt F17, Singles
    Lawrence, Kohlman 11:30 Bessire, Francesco
  • Egypt F17, Singles
    Malakhov, Vadim 11:30 Sabry, Sherif
  • Egypt F17, Singles
    Blumenberg, Alex 11:30 Wojnar, Bartosz
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Rinaldo Persson, Kajsa 11:45 Leivo, Ella
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Ornberg, Maja 11:45 Lister, Cornelia
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Herdzelas, Dea 11:45 Wulcan, Paulina
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Rosenqvist, Julia 11:45 Daniels, Carolin
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Fridman, Olga 11:45 Cabaj Awad, Jacqueline
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Ulvefeldt, Malin 11:45 Lizarazo, Yuliana
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Schaeder, Laura 11:45 Zaja, Anna
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Luttikhuis, Nikki 11:45 Stokke, Melanie
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Wachaczyk, Julia 12:00 Siedliska, Natalia
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Maciejewska, Zuzanna 12:00 Lehnert, Katharina
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Alves, Maria Fernanda 12:00 Brozda, Olga
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Chimura, Natsumi 12:00 Rohanova, Petra
  • Busan, South Korea, Doubles
    NAM J S / Song M-K 12:00 Kudryavtsev A / Marchenko I
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Chan C-W / Chuang C-J 12:00 Gavrilova D / Van Uytvanck A
  • Karshi, Uzbekistan, Doubles
    Klein B / Roelofse R 12:00 Ghedin R / Ramanathan R
  • Algeria F1, Singles
    Perez Sanz, David 12:00 Djurdjevic, Bogdan
  • Algeria F1, Singles
    Bouchareb, Yasser 12:00 Descotte, Matias Franco
  • Algeria F1, Singles
    Zioui, Amir Abdelkader 12:00 Nastasi, Ugo
  • Ashkelon, Doubles W-C10-ISR-01...
    Kimhi M / Krolitzky S 12:00 Pushkarevsky A / Sterenbach S
  • Turkey F18, Singles
    Metreveli, Aleksandre 12:00 Orno, Philip
  • Turkey F18, Singles
    Wakita, Shunsuke 12:00 Sieber, Marc
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Sotnikova, Alyona 12:00 Lyukshinova, Elisabeth
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Bukhanko, Anastasia 12:00 Palkina, Ksenia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Rosatello, Camilla 12:00 Dascalu, Nicoleta
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-18A
    Bakhmutkina P / Belova N 12:00 Kajevic E / Topsel M
  • Madrid, Spain, Doubles
    Kops-Jones R / Spears A 12:00 Mladenovic K / Pliskova K
  • Karshi, Uzbekistan, Doubles
    Myneni S / Sharan D 12:00 Bhambri Y / Menendez-Maceiras A
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Martin F / Raja P 12:00 Brunstrom J / Erlich J
  • Madrid, Spain
    Williams, Serena 12:15 Azarenka, Victoria
  • Aix en Provence, France
    Hamou, Maxime 12:20 Jaziri, Malek
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Herbert P-H / Matieu P-H 12:20 Monroe N / Sitak A
  • Italy F8, Singles
    Leonardi, Filippo 12:30 Martinez, Mateo Nicolas
  • Italy F8, Singles
    Licciardi, Pietro 12:30 Naso, Gianluca
  • Italy F8, Doubles
    Rizzuti G / Yamasaki J 12:30 Bonadio R / Rondoni P
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Niedmers, Nora 12:30 Turati, Bianca
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Eto, Naoko 12:30 Sugnaux, Tess
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Pervushina O / Zabirova A 12:30 Lombardo B / Masini M
  • Portugal F4, Singles
    Deus, Miguel 12:30 Sousa, Henrique
  • Portugal F4, Singles
    Haenle, Pirmin 12:30 Gil, Frederico
  • Portugal F4, Singles
    Dubail, Julien 12:30 Barbosa, Romain
  • Spain F12, Singles
    Roca Batalla, Oriol 12:30 Giraldi Requena, Marcos
  • Spain F12, Singles
    Mukund, Sasi Kumar 12:30 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Spain F12, Doubles
    Garcia De Reuse K / Oliveira G 12:30 Merino A / Pla Malfeito J
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Peer, Shahar 12:30 Allertova, Denisa
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Vogt, Stephanie 12:30 Wickmayer, Yanina
  • Croatia F8, Singles
    Barrere, Gregoire 12:30 Raspudic, Franjo
  • Croatia F8, Singles
    Inzerillo, Jerome 12:30 Gorsic, David
  • Croatia F8, Singles
    Safranek, Vaclav 12:30 Celebic, Ljubomir
  • Croatia F8, Singles
    Portmann, Leandro 12:30 Lojda, Dusan
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Parres Azcoitia, Olga 12:30 Pera, Costanza
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Tanielian, Clara 12:30 Nikolopoulou, Natalia
  • Mytilene, Doubles W-C10-GRE-07...
    Grajdek K-A / Stamatova J 12:30 Smith K N / Sokiran A
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Shakovets, Christina 12:30 Perper, Alexandra
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Pashkova, Eugeniya 12:30 Luknarova, Zuzana
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Pereira, Teliana 12:30 Sasnovich, Aliaksandra
  • Nigeria F2, Singles
    Klec, Ivo 12:30 Chetty, Joshua
  • Nigeria F2, Singles
    Atseye, Henry 12:30 Song, Evan
  • Nigeria F2, Singles
    Quigley, Eric 12:30 Christopher Anefu, Edward
  • Nigeria F2, Singles
    Forchap, David Chaplefeh 12:30 Baughman, Deiton
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Chalaganidze, Tamari 13:00 Khabarova, Elizaveta
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Smirnova, Anastasiya 13:00 Gilchrist, Nadja
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bryzgalova, Yulia 13:00 Genesse, Yani
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Glatch, Alexa 13:00 Shapatava, Sofia
  • Aix en Provence, France
    Mayer, Florian 13:00 Rochette, Laurent
  • Madrid, Spain
    Ferrer, David 13:00 Ramos, Albert
  • Karshi, Uzbekistan, Doubles
    Shyla Y / Vasilevski A 13:00 Donskoy E / Ebden M
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Mertens, Elise 13:00 Perrin, Conny
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    BEN Cheikh, Cyrine 13:00 Kostova, Elitsa
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Martincova, Tereza 13:00 Burger, Cindy
  • Madrid, Spain
    Vanni, Luca 13:00 Bolelli, Simone
  • Madrid, Spain
    Verdasco, Fernando 13:00 Cilic, Marin
  • Rome, Italy, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 13:00 Molteni A / Trungelliti M
  • Madrid, Spain
    Bellucci, Thomaz 13:00 Isner, John
  • Israel F5, Doubles
    Saveljev E / Zemel Y 13:00 Buehler S / Ziv T
  • Rome, Italy
    Delic, Mate 13:00 Brown, Dustin
  • Rome, Italy
    Ymer, Elias 13:00 Pavlasek, Adam
  • Romania F1, Singles
    Popko, Dmitry 13:00 Tatomir, Luca Georg
  • Romania F1, Singles
    Dischinger, Eduardo 13:00 Wagner, Bastian
  • Madrid, Spain, Doubles
    Hsieh S-W / Pennetta F 13:15 Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A
  • Sweden F2, Doubles
    Clayton S / Gabb R 13:15 Brydolf P / Renard L
  • Sweden F2, Doubles
    Brunstrom J / Eriksson M 13:15 Mridha J / Simonsson F
  • Sweden F2, Doubles
    Appelgren D / Ymer M 13:15 Hyrkkonen P / Virtanen P
  • Sweden F2, Doubles
    Forberg Skogeng A / Solberg C 13:15 Dellien H / Zeballos F
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Beck A / Millman J 13:20 Daniel M / Moser F
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Garcia-Vidagany B / Hesse A 13:30 RAE J / Smith A
  • Algeria F1, Singles
    Thivant, Yannick 13:30 Mangaloglu, Halit Berke
  • Algeria F1, Singles
    Glancy, Daniel 13:30 Castro, Matias
  • Algeria F1, Singles
    Doumbia, Sadio 13:30 Girat Magin, Victor
  • Israel F5, Doubles
    Belfer D / Reznik O 13:30 BAR D / Martin T
  • Turkey F18, Doubles
    Alekseenko G / Alekseenko V 13:30 Heller P / Volfson D
  • Turkey F18, Doubles
    Bellotti R / Ehrat S 13:30 Weidinger D / Yalcinkale B
  • Turkey F18, Doubles
    Barrezueta G / Browne S 13:30 Celikbilek A / Yuksel A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-18A
    Cepelyte A / Tehrani T 13:30 Chien P-J / Wahl D
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-18A
    Brogan A / Yurtkuran D 13:30 Kitagawa R / Vangelova A
  • Egypt F17, Singles
    Pavlov, Anton 13:30 Maamoun, Karim-Mohamed
  • Egypt F17, Singles
    Simon, Tobias 13:30 Pechalov, Mikhail
  • Egypt F17, Singles
    Erguden, Baris 13:30 Segal, Lloyd
  • Egypt F17, Singles
    Pashayan, Daniel 13:30 Ilkel, Cem
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Malikova, Tereza 13:30 Vismane, Daniela
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Jamrichova, Sandra 13:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Argyelan, Csilla 13:30 Fourouclas, Natasha
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Holanova, Nina 13:30 Zlochova, Zuzana
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Haase R / Qureshi A-U-h 13:40 Golubev A / Nedovyesov A
  • Italy F8, Doubles
    Couacaud E / Hemery C 14:00 Galoppini D / Maccari F
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Bolsova Zadoinov A / Hon P 14:00 Eikeri U / Strakhova V
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Bucsa C / Guerrero Alvarez E 14:00 Arcidiacono F / Spigarelli M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Bellucco M / Piran A 14:00 Huber L M / Sarrazin L
  • Portugal F4, Singles
    Alfonso Ruiz, Alvaro 14:00 Canas Garcia, Juan Pablo
  • Portugal F4, Singles
    Vega Hernandez, David 14:00 Cunha-Silva, Felipe
  • Portugal F4, Singles
    Falcao, Goncalo 14:00 Nikles, Johan
  • Spain F12, Singles
    Munar Clar, Jaume Antoni 14:00 Taberner, Carlos
  • Spain F12, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 14:00 Castellon Guasch S / Mesquida Berg O
  • Mytilene, Doubles W-C10-GRE-07...
    Kushkhova A / Pradova M 14:00 Kawasaki Y / Negreanu D
  • Croatia F8, Singles
    Radinski, Aljaz 14:00 Banes, Maverick
  • Croatia F8, Singles
    Soloviev, Nicolai 14:00 Zekic, Miljan
  • Croatia F8, Doubles
    Draganja T / Razborsek N 14:00 Krawietz K / Woerner P
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Radanovic, Dejana 14:00 Hobgarski, Katharina
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Sipek, Natalija 14:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-02A
    CUK P / Zidansek T 14:00 Gjorcheska L / Lukas T
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Fichman, Sharon 14:00 Falconi, Irina
  • Romania F1, Doubles
    Braun A / Khomich A 14:00 De Waard S / Van Peperzeel G
  • Rome, Italy, Doubles
    Marcan D / Sancic A 14:00 Kretschmer G / Satschko A
  • Rome, Italy
    Bedene, Aljaz 14:00 Authom, Maxime
  • Madrid, Spain
    Tsonga, Jo-Wilfried 14:20 Sock, Jack
  • Rome, Italy
    Martin, Andrej 14:20 Starace, Potito
  • Madrid, Spain
    Dimitrov, Grigor 14:20 Fognini, Fabio
  • Aix en Provence, France
    Marti, Yann 14:20 Eysseric, Jonathan
  • Rome, Italy
    Edmund, Kyle 14:20 Berrettini, Matteo
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Soylu, Ipek 14:30 Ozaki, Risa
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Arcangioli, Manon 14:30 Peterson, Rebecca
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Kerkhove, Lesley 14:30 EL Tabakh, Heidi
  • Madrid, Spain, Doubles
    Bopanna R / Mergea F 14:30 Mahut N / Roger-Vasselin E
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Daniels C / Schaeder L 14:45 Corning V M / Ornberg M
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Luttikhuis N / Van Dijkman I 14:45 Hermann A / Wikberg H
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Allgurin E / Njuki B 14:45 Rohde-Moe C / Stokke M
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Jarlskog I / Ostlund F 14:45 Lister C / Lizarazo Y
  • Puszczykowo, Doubles W-C10-POL...
    Alves M-F / Zlochova Z 15:00 Chimura N / Proese N
  • Puszczykowo, Doubles W-C10-POL...
    Bonic B / Marinkovic B 15:00 Brozda O / Maciejewska Z
  • Puszczykowo, Doubles W-C10-POL...
    Baluu S / Fourouclas N 15:00 Lazareva M / Lehnert K M
  • Puszczykowo, Doubles W-C10-POL...
    Kolarova V / Rohanova P 15:00 Siedliska N / Wachaczyk J
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Gasparyan, Margarita 15:00 Fett, Jana
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Melichar N / Muhammad A 15:00 Kichenok N / Linette M
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Fleming C / Marray J 15:00 Jaziri M / Petzschner P
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Jabeur, Ons 15:00 Abaza, Jan
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Smitkova, Tereza 15:00 Cepelova, Jana
  • Madrid, Spain
    Wozniacki, Caroline 15:00 Radwanska, Agnieszka
  • Nigeria F2, Doubles
    Crowley K-P / Vorster T 15:00 Bikom A B / Paul C
  • Nigeria F2, Doubles
    Cooper J / Klec I 15:00 Michael M / Mugabe D
  • Nigeria F2, Doubles
    Balami U / Christopher Anefu E 15:00 Nedunchezhiyan J / Pecotic M
  • Nigeria F2, Doubles
    Hounkpevi F / Zannou T 15:00 Baughman D / Quigley E
  • Romania F1, Doubles
    Margaroli L / Weissborn T-S 15:00 Cornea V V / Sulea T C
  • Romania F1, Doubles
    Blecha J / Lazov A 15:00 Apostol A S / Jecan M-A
  • Madrid, Spain
    Nadal, Rafael 15:15 Johnson, Steve
  • Rome, Italy
    Cachin, Pedro 15:20 Ungur, Adrian
  • Rome, Italy, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 15:20 Bedene A / Rice D
  • Italy F8, Doubles
    Stefanini J / Trevisan M 15:30 Heras P / Martinez M N
  • Italy F8, Doubles
    Borgo F / Naso G 15:30 Licciardi P / Oradini G
  • Algeria F1, Singles
    Sahtali, Toufik 15:30 Kanar, Jonathan
  • Algeria F1, Singles
    Hassan, Mohamed 15:30 Vilella Martinez, Mario
  • Algeria F1, Doubles
    Ahuja S / Zioui A A 15:30 Completo A / Sualehe D
  • Portugal F4, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 15:30 Rajski, Maciej
  • Portugal F4, Singles
    Pereira, Goncalo 15:30 Gaspar Murta, Andre
  • Portugal F4, Doubles
    Ferreiro Nunes J-R / Ojeda Lara R 15:30 Deus N / Sousa H
  • Croatia F8, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:30 Betella L / Portmann L
  • Croatia F8, Doubles
    Pehar A / Raspudic F 15:30 Lojda D / Safranek V
  • Croatia F8, Doubles
    Curavic L / Vidak A 15:30 Barrere G / Inzerillo J
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-02A
    Pashkova E / Shakovets C 15:30 Basic M / Spremo M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-02A
    Maggen I / Rebersak P 15:30 Luknarova Z / Zimmermann K
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Witthoeft, Carina 15:30 Buyukakcay, Cagla
  • Rome, Italy
    Fabbiano, Thomas 15:40 Daniel, Taro
  • Madrid, Spain
    Mayer, Leonardo 15:40 Lopez, Feliciano
  • Rome, Italy
    Cecchinato, Marco 15:40 Rublev, Andrey
  • Madrid, Spain
    Safarova, Lucie 15:40 Vinci, Roberta
  • Madrid, Spain, Doubles
    Murray J / Peers J 15:50 Dodig I / Melo M
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Vasylyeva, Anastasiya 16:00 Kania, Paula
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Schmiedlova, Kristina 16:00 Krejcikova, Barbora
  • Mytilene, Doubles W-C10-GRE-07...
    Horackova G / Peckl K 16:00 Garcia-Perez G / Parres Azcoitia O
  • Madrid, Spain
    Suarez Navarro, Carla 16:15 Ivanovic, Ana
  • Madrid, Spain, Doubles
    Isner J / Verdasco F 16:20 Cuevas P / Marrero D
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Minella, Mandy 16:30 Savinykh, Valeria
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Ostapenko, Jelena 16:30 Kasatkina, Darya
  • Mytilene, Doubles W-C10-GRE-07...
    Grammatikopoulou V / Van Der Hoek R 16:30 Gaydarzhi K / Tomic S
  • Romania F1, Doubles
    Carpen A-D / Tatomir L G 16:30 Dubarenco M / Mugevicius L
  • Madrid, Spain
    Federer, Roger 16:35 Kyrgios, Nick
  • Madrid, Spain, Doubles
    Cilic M / Troicki V 16:55 Rojer J-J / Tecau H
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Konta J / Thorpe L 17:00 Klemenschits S / Sasnovich A
  • Cali, Colombia
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 17:00 Mina, Gianni
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Hattingh I / Stephenson F 17:00 Coin J / Foretz S
  • Cali, Colombia
    Romboli, Fernando 17:00 Desein, Niels
  • Algeria F1, Doubles
    Castro M / Descotte M F 17:00 Bouchareb Y / Yasri H
  • Algeria F1, Doubles
    Kerroum M A / Ouahab M-R 17:00 Mangaloglu H B / Perez Sanz D
  • Algeria F1, Doubles
    Chala R / Girat Magin V 17:00 Doumbia S / Glancy D
  • Portugal F4, Doubles
    Deus M / Lourenco D 17:00 Barbosa R / Dubail J
  • Madrid, Spain
    Monfils, Gael 17:00 Granollers, Marcel
  • Rome, Italy, Doubles
    Brown D / Cermak F 17:00 Arnaboldi A / Cipolla F
  • Madrid, Spain, Doubles
    Pospisil V / Sock J 17:10 Anderson K / Chardy J
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Friedsam A-L / Jurikova L 17:30 Cepede Royg V / Vogt S
  • Madrid, Spain
    Bautista-Agut, Roberto 17:30 Querrey, Sam
  • Madrid, Spain, Doubles
    Peya A / Soares B 17:40 Lopez F / Mirnyi M
  • Portugal F4, Singles
    Caldas, Francisco 18:00 Zbroja, Piotr
  • Madrid, Spain
    Goffin, David 18:20 Nishikori, Kei
  • Cali, Colombia
    Rola, Blaz 19:00 Zampieri, Caio
  • Cali, Colombia
    Hernandez-Fernandez, Jose 19:00 King, Kevin
  • Portugal F4, Doubles
    Roman-Gomez J-M / Vidal Azorin J F 20:00 GIL F / Silva F F
  • Madrid, Spain
    Kuznetsova, Svetlana 20:00 Stosur, Samantha
  • Cali, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Romboli F 20:20 Desein N / Seeberger M
  • Cali, Colombia
    Lapentti, Giovanni 20:20 Londero, Juan Ignacio
  • Madrid, Spain
    Kohlschreiber, Philipp 21:30 Murray, Andy
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gomez E / Maytin R 21:40 Salamanca C / Souto D
  • Cali, Colombia
    Cunha, Henrique 21:40 Jarry, Nicolas
  • Cali, Colombia, Doubles
    Buchanan C / Rola B 22:00 King K / O Brien D

Bez pritiska

Mandić: To što predstavljamo Srbiju je dodatna motivacija

Ostali sportovi

Autor:

Srbiju će, pored Milice Mandić, u tekvondou na Igrama u Londonu predstavljati i Dragana Gladović u kategoriji do 57 kilograma i Damir Fejzić u kategoriji do 68 kilograma

Milica Mandić

Milica Mandić

Reprezentativka Srbije u tekvondou Milica Mandić rekla je danas da to što će se na Olimpijskim igrama u Londonu boriti za svoju zemlju takmičarima daje dodatnu motivaciju.

"Došao je i taj dan. Svesni smo da smo mladi i da smo sportisti u razvoju. Svako od nas je dao 100 odsto tokom priprema, fizički i psihički, a sada hoćemo to da prenesemo na borilište. Nema pritiska, svi radimo za Srbiju i to nam je dodatna motivacija", rekla je Milica Mandić na beogradskom aerodromu Nikola Tesla pred let za London.

Takmičenja u tekvondou počinju u subotu, 11. avgusta, a srpski olimpijci će sutra saznati ko su im protivnici u prvom kolu.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ovlašćenja predsednika su mala, ali je pitanje da li on treba da ima ista ovlašćenja kao francuski šef države Đorđe Vukadinović, politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!