• Damehandboldligaen, Playoffs
    Team Tvis Holstebro 15:10 Silkeborg-Voel Kfum Promene rezultata
  • Handboldligaen Qualification R...
    GOG Handbold 17:10 Aalborg Handbold Promene rezultata
  • Elitserien, Women Promotion/Re...
    IF Hellton 19:00 Skanela IF Promene rezultata
  • Bundesliga
    TSV Hannover Burgdorf 19:00 VfL Gummersbach Promene rezultata
  • Handboldligaen Qualification R...
    HC Midtjylland 19:30 Bjerringbro/Silkeborg Promene rezultata
  • Damehandboldligaen, Relegation...
    Skive FH 20:00 Vendsyssel Handball Promene rezultata
  • Japan F4, Singles
    Uchiyama, Yasutaka 06:00 Takeuchi, Kento
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Thombare, Prarthana G 0 5 5 0 Tatachar Venugopal, Dhruthi 1 7 4 1
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Klaffner, Melanie 1 6 4 1 1 Wannasuk, Nungnadda 1 4 6 5 1
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Yadlapalli, Pranjala 1 0 6 0 1 1 Hsu, Ching Wen 2 6 4 6 2 2
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Simmonds, Chanel 2 6 6 2 2 Sema, Erika 0 3 4 0 0
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Zhang, Ling 1 6 4 3 1 Webley-Smith, Emily 1 3 6 2 1
  • Indonesia F1, Singles
    Navasirisomboon, Jirat 1 3 6 4 1 Hobbs, Roy 1 6 4 2 1
  • China F1, Doubles
    Huang L-C / Lopez-Perez E 1 6 2 1 Feng H / Ouyang B 0 3 3 0
  • China F1, Doubles
    Gong P-X / Gong X 1 6 1 1 BAI Y / Yang T-H 0 2 2 0
  • Japan F4, Doubles
    Kobori R / Sakai Y 1 6 2 1 Chaplin J / Mclachlan B 0 3 3 0
  • Indonesia F1, Singles
    Bodhidatta, Punn 0 2 0 0 Brechemier, Thomas 1 6 3 1
  • Indonesia F1, Singles
    Stevenson, Kelsey 0 3 0 LY, Nam Hoang 1 6 1
  • Indonesia F1, Singles
    Polkinghorne, Darren 0 6 0 Seeberger, Matt 0 5 0
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Maheta E / Teltumbde R 0 1 0 Bhambri P / Sunkara R 0 3 0
  • Japan F4, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 0 2 0 Imai S / Niki T 0 2 0
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Thombare P G / Wannasuk N 08:30 Reddy S S / Tatachar Venugopal D
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Jang S J / Sharipova S 08:35 Inoue M / Omae A
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Hibino N / Kato M 08:35 Choi J-H / Kim N R
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Zaja, Anna 09:00 Hrabalova, Kristyna
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Rohde-Moe, Caroline 09:00 Papamichail, Despina
  • Greece F2, Singles
    Martin, Toby 09:00 Manafov, Vladyslav
  • Greece F2, Singles
    Grant, Michael 09:00 Moraing, Mats
  • Greece F2, Singles
    Bisko, Michal 09:00 Dubarenco, Maxim
  • Greece F2, Singles
    Inzerillo, Jerome 09:00 Ymer, Mikael
  • Indonesia F1, Doubles
    Matsui T / Rungkat C 09:30 Cooper J / Sofaer D
  • Indonesia F1, Doubles
    Castro M / Descotte M F 09:30 KIM J H / Susanto A
  • Indonesia F1, Doubles
    Bodhidatta P / Tanthaseraneewat S 09:30 Hung J-C / Stevenson K
  • Indonesia F1, Doubles
    Sasongko A H / Susanto D A 09:30 Seeberger M / Tearney F
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Gorgodze, Ekaterine 09:30 Barzo, Lilla
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Zimmermann, Kimberley 09:30 Spigarelli, Martina
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Bara, Irina Maria 09:30 Noe, Julie
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Yerolymos, Margot 09:30 Balducci, Alice
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Brescia, Georgia 09:30 Grage, Mai
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Leduc, Marie-Alexandre 09:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Raanana, Israel
    Albot, Radu 10:00 Guez, David
  • Egypt F12, Singles
    Petrovic, Danilo 10:00 Giannuzzi, Alessio
  • Egypt F12, Singles
    Nastasi, Ugo 10:00 Maamoun, Karim-Mohamed
  • Egypt F12, Singles
    Reichelt, Timon 10:00 Salaba, Libor
  • Egypt F12, Singles
    Jebavy, Roman 10:00 Vucic, Ilija
  • Raanana, Israel
    Broady, Liam 10:00 Ilhan, Marsel
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ozgen, Pemra 10:00 Tsuji, Kanami
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Heinrichs, Laura 10:00 Shkudun, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Romeo, Caroline 10:00 Kalinskaya, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Masini, Maria 10:00 Kachar, Marina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Malikova, Tereza 10:00 Vajdova, Natalia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Stolmar, Rebeka 10:00 Sotnikova, Alyona
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Lukacs, Vanda 10:00 Caciotti, Martina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Engelmann, Jil Nora 10:00 Juhaszova, Vivien
  • Raanana, Israel
    Przysiezny, Michal 10:30 Donskoy, Evgeny
  • Croatia F7, Singles
    Ignatik, Uladzimir 10:30 Urbanija, Mike
  • Croatia F7, Singles
    Jotovski, Tomislav 10:30 Puc, Borut
  • Croatia F7, Singles
    Bjelica, Ivan 10:30 Ofner, Patrick
  • Croatia F7, Singles
    Sabanov, Matej 10:30 Lojda, Dusan
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kaminkova, Katerina 10:30 Bonic, Barbara
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kuzmova, Viktoria 10:30 Cabaj Awad, Jacqueline
  • Greece F2, Singles
    Krstin, Pedja 10:30 Paval, Costin
  • Greece F2, Singles
    Tsitsipas, Stefanos 10:30 Kapogiannis, Charalampos
  • Greece F2, Singles
    Dima, Dragos 10:30 Stanek, Robin
  • Greece F2, Singles
    Hampel, Lenny 10:30 Milojevic, Nikola
  • Italy F3, Singles
    Naso, Gianluca 11:00 Colella, Alessandro
  • Italy F3, Singles
    Fallert, Florian 11:00 Lizariturry, Juan
  • Italy F3, Singles
    Sinicropi, Riccardo 11:00 Mager, Gianluca
  • Italy F3, Singles
    Moutet, Corentin 11:00 Giacalone, Omar
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Neuwirth, Yvonne 11:00 Sartori, Carlotta
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rubini, Stefania 11:00 Daniilidou, Eleni
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Buzarnescu, Mihaela 11:00 Prenkovic, Linda
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kerfs, Deborah 11:00 Murta, Ines
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Sipek, Natalija 11:00 Parrizas-Diaz, Nuria
  • Tunisia F12, Singles
    Chala, Remy 11:00 Durasovic, Viktor
  • Tunisia F12, Singles
    Medvedev, Daniil 11:00 Frigerio, Lorenzo
  • Tunisia F12, Singles
    Igoshin, Alexander 11:00 Perez Sanz, David
  • Spain F7, Singles
    Deus, Nuno 11:00 Rumenov Payakov, Georgi
  • Spain F7, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 11:00 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Raanana, Israel
    Djere, Laslo 11:20 Molchanov, Denys
  • Raanana, Israel
    Rola, Blaz 11:20 Kravchuk, Konstantin
  • Egypt F12, Singles
    Sabry, Sherif 11:30 Elistratov, Evgeny
  • Egypt F12, Singles
    Tashi, Vullnet 11:30 Konecny, Michal
  • Egypt F12, Singles
    Schutt, Leon 11:30 Hossam, Karim
  • Egypt F12, Singles
    Fatic, Nerman 11:30 Vorster, Tucker
  • Turkey F13, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 11:30 Dankl, Tobias-Maximilian
  • Turkey F13, Singles
    Janvier, Maxime 11:30 Plotniy, Andrei
  • Turkey F13, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 11:30 Yuksel, Anil
  • Turkey F13, Singles
    Zynga, Lennart 11:30 Brkic, Tomislav
  • Turkey F13, Singles
    Erguden, Baris 11:30 Kamynin, Dmytro
  • Turkey F13, Singles
    Celikbilek, Altug 11:30 Jankovic, Miki
  • Turkey F13, Singles
    Fortuna, Claudio 11:30 Sonego, Lorenzo
  • Turkey F13, Singles
    Brinkman, Nils 11:30 Novak, Dennis
  • Raanana, Israel, Doubles
    Albot R / Nedovyesov O 11:50 Betov S / Przysiezny M
  • Croatia F7, Singles
    Serdarusic, Nino 12:00 Bellotti, Riccardo
  • Croatia F7, Singles
    Brunner, Pascal 12:00 Sabanov, Ivan
  • Croatia F7, Singles
    Kalenichenko, Danylo 12:00 Gaio, Federico
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Papamichail D / Zaja A 12:00 Kobelt M / Zlatanova V
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Grammatikopoulou V / Komardina A 12:00 Ciobanu D / Pinto G
  • Greece F2, Doubles
    Dubarenco M / Manafov V 12:00 Dunlap D / Inzerillo J
  • Greece F2, Doubles
    Bisko M / Papik T 12:00 Jakupovic A / Kalovelonis M
  • Morocco F3, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 12:00 Chazal, Maxime
  • Morocco F3, Singles
    Sousa, Pedro 12:00 Kontinen, Micke
  • Morocco F3, Singles
    Domingues, Joao 12:00 Giner, Marc
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Schaffner Riera, Aina 12:30 Claffey, Jennifer
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Geukens, Britt 12:30 Sarrazin, Laetitia
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Atucha Gomez, Ainhoa 12:30 Pitisci, Fabiana
  • Tunisia F12, Singles
    Cagnina, Julien 12:30 Salman, Omar
  • Tunisia F12, Singles
    Geens, Clement 12:30 Marfia, Matteo
  • Tunisia F12, Singles
    Catarina, Lucas 12:30 Nava, Eduardo
  • Spain F7, Singles
    Checa-Calvo, Jose 12:30 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Spain F7, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 12:30 Semmler, Miguel
  • Raanana, Israel
    Goldengoren, Tal 12:40 Lacko, Lukas
  • Raanana, Israel
    Kavcic, Blaz 12:40 Basilashvili, Nikoloz
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Pliskova, Kristyna 13:00 Gasparyan, Margarita
  • Egypt F12, Doubles
    Jebavy R / Salaba L 13:00 Nedelko I / Sobolta I
  • Egypt F12, Doubles
    Peters F / Ruppli A 13:00 Petrovic D / Vucic I
  • Egypt F12, Doubles
    Liniger J / Miedler L 13:00 Schutt L / Tashi V
  • Egypt F12, Doubles
    Fatic N / Nastasi U 13:00 Konecny M / Maamoun K-M
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    RAE J / Smith A 13:00 Broady N / Pliskova K
  • Turkey F13, Doubles
    Adanali M / Suluoglu S 13:00 Silverman C / Smith R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Kalinskaya A / Vdovenco A 13:00 Ishizu S / Tsuji K
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    LU J-J / Sotnikova A 13:00 Anil C / Bogoslavets A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Manekina E / Shkudun A 13:00 Hristea C-E / Negreanu D
  • Greece F2, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 13:30 Glancy D / Martin T
  • Greece F2, Doubles
    Economidis K / Tsitsipas S 13:30 Bader S / Stanek R
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Giovine C / Zimmermann K 13:30 Remy V / Temin M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Leduc M-A / Yerolymos M 13:30 Cascapera G / Mone M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Grage M / Noe J 13:30 Bara I M / Barzo L
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Dabija E / Simic J 13:30 Balducci A / Brescia G
  • Morocco F3, Singles
    Ouahab, Lamine 13:30 Vatutin, Alexey
  • Morocco F3, Doubles
    Falcao G / Gil F 13:30 Sporken M / Van Den Honert V
  • Morocco F3, Doubles
    Giner M / Surchenko D 13:30 Chazal M / Diep F
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Van Dijkman, Inger 14:00 Daniels, Carolin
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Lampla, Louise 14:00 Brouleau, Lou
  • Tunisia F12, Singles
    Kanar, Jonathan 14:00 Mertens, Yannick
  • Tunisia F12, Doubles
    Perez Sanz D / Pla Malfeito J 14:00 Bothwell P / Bothwell S
  • Spain F7, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Pulgar-Garcia J 14:00 Alcaraz Ivorra A / Vega Hernandez D
  • Spain F7, Doubles
    Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R 14:00 Arenas-Gualda I / Ortega-Olmedo R
  • Croatia F7, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 14:30 Ghedin, Nicola
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Caciotti M / Masini M 14:30 Stolmar R / Szlavikovics S
  • Turkey F13, Doubles
    Erguden U B / Ramanathan R 14:30 Pazicky M / Sproch D
  • Turkey F13, Doubles
    Agabigun S / Yurtacan E 14:30 Yalcinkale B / Yuksel A
  • Qatar F1, Singles
    Machado, Rui 14:30 Merckx, Jonas
  • Qatar F1, Singles
    Tepavac, Marko 14:30 Dmitriev, Kirill
  • Qatar F1, Singles
    Griekspoor, Scott 14:30 Marsalek, James
  • Qatar F1, Singles
    Rice, David 14:30 Pospisil, Jaroslav
  • Turkey F13, Doubles
    Mozgovoy A / Plotniy A 14:30 Wagner S / Wunner M
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Johansson, Mathilde 15:00 Georges, Myrtille
  • Croatia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:00 Kolar Z / Poljak D
  • Croatia F7, Doubles
    Razborsek N / Stosic M 15:00 Bjelica I / Jotovski T
  • Croatia F7, Doubles
    Ternar T / Urbanija M 15:00 Carpen A-D / Draganja T
  • Italy F3, Doubles
    Bortolotti M / Lizariturry J 15:00 Borgo F / Naso G
  • Italy F3, Doubles
    Fallert F / Raab D 15:00 Giacalone O / Volante M
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Coin J / Johansson M 15:00 Foretz S / Vrljic A
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Drew J / Prenkovic L 15:00 Jamrichova S / Sipek N
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Atucha Gomez A / Schaffner Riera A 15:00 Murta I / Stokke M
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Heisen, Vivian 15:00 Hering, Katharina
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Jebawy, Jasmin 15:00 Tehrani, Tina
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Deigman, Laura 15:00 Fuentes, Camila
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Tolibova, Sadafmoh 15:00 AL Nabhani, Fatma
  • Raanana, Israel, Doubles
    Junaid R / Shamasdin A 15:20 Kowalczyk M / Zelenay I
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Ciufrila R / Mokrousova G 15:30 Geukens B / Sarrazin L
  • Tunisia F12, Doubles
    Frigerio L / Oradini G 15:30 Bhullar R-R / Durasovic V
  • Tunisia F12, Doubles
    Fournerie T / Gresk P 15:30 Cagnina J / Vanneste J
  • Tunisia F12, Doubles
    Longo M / Marfia M 15:30 Igoshin A / Medvedev D
  • Miami, USA, Doubles
    Hingis M / Mirza S 16:00 Babos T / Mladenovic K
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kovinic, Danka 16:00 Chirico, Louisa
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Cerretani J / Van Der Duim A 16:00 Andujar P / Romboli F
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Glatch, Alexa 16:00 Buyukakcay, Cagla
  • Qatar F1, Doubles
    Fabian P / Merckx J 16:00 Kellovsky D / Pospisil J
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Rogers, Shelby 16:00 Osaka, Naomi
  • Qatar F1, Doubles
    Simon T / Vibert F-A 16:00 Marsalek J / Rice D
  • Miami, USA, Doubles
    Hlavackova A / Hradecka L 16:00 Makarova E / Vesnina E
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Govortsova, Olga 17:00 Linette, Magda
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Rus, Arantxa 17:30 Rodina, Evgeniya
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kalinina, Anhelina 17:30 Kucova, Kristina
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    AL Nabhani F / Fuentes C 18:00 Heisen V / Hering K
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Brengle, Madison 18:00 Glushko, Julia
  • Miami, USA
    Suarez Navarro, Carla 19:00 Petkovic, Andrea
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Beygelzimer, Yuliya 19:00 Razzano, Virginie
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Min, Grace 19:00 Soylu, Ipek
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Buyukakcay C / Cepelova J 19:00 Moore T / Slater N
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Cepede Royg V / Irigoyen M 19:30 Cako J / Vickery S
  • San Luis Potosi, Mexico
    Pella, Guido 20:00 Krajicek, Austin
  • San Luis Potosi, Mexico
    Lapentti, Giovanni 20:00 Molteni, Andres
  • San Luis Potosi, Mexico
    Gabashvili, Teimuraz 20:00 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Kuncikova L / Stuchla K 20:30 Kerkhove L / Rus A
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Edmund, Kyle 21:00 De Schepper, Kenny
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Bemelmans, Ruben 21:00 Rochette, Laurent
  • Miami, USA
    Nishikori, Kei 21:00 Isner, John
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Ghem, Andre 21:00 Gonzalez, Maximo
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Mayr-Achleitner P / Ormaechea P 21:00 Kalinina A / Korashvili O
  • San Luis Potosi, Mexico
    Londero, Juan Ignacio 21:20 Zampieri, Caio
  • San Luis Potosi, Mexico
    Clezar, Guilherme 21:20 Mcgee, James
  • San Luis Potosi, Mexico
    Melzer, Gerald 21:30 Lorenzi, Paolo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Gombos, Norbert 22:20 Smith, John-Patrick
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Paire, Benoit 22:20 Hernych, Jan
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Trungelliti, Marco 22:20 Jasika, Omar
  • Miami, USA, Doubles
    Melo M / Soares B 22:45 Pospisil V / Sock J
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Fyrstenberg M / Qureshi A-U-h 23:00 Galdos S / Pella G
  • San Luis Potosi, Mexico
    Duckworth, James 23:00 Endara, Ivan
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Behar A / Olivo R 23:00 Garza D / Patino L
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Baghdatis, Marcos 23:40 Roger-Vasselin, Edouard
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Cunha, Henrique 23:40 Klec, Ivo

Kakav otac takav sin

Maradona junior spreman da zaigra u Argentini

Fudbal

Autor:

Očekuje se da Dijego Sinagra Maradona, uglavnom poznat kao Maradona Junior, pristupi klubu El Porvenir

Tatinim stopama: Sinagra Maradona

Tatinim stopama: Sinagra Maradona

BUENOS AIRES - Sin legendarnog Dijega Maradone blizu je dolaska u redove argentinskog fudbalskog trećeligaša, preneli su argentinski mediji.

Očekuje se da Dijego Sinagra Maradona, uglavnom poznat kao Maradona Junior, pristupi klubu El Porvenir.

Trener tog kluba naveo je da će papirologija biti završena kada sin legendarnog "El Pibea" doputuje sledeće nedelje u Argentinu.

Dijego Junior rođen je 1986. godine u Italiji iz Maradonine veze sa Italijankom Kristinom Sinagra dok je igrao za Napoli.

Do sada je imalo malo kontakata sa slavnim ocem, a nije nasledio ni njegov fudbalski talenat. Dijego Junior igrao u nižerazrednim italijanskim klubovima, ali je rekao da je oduvek želeo da zaigra u Argentini.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ove retoričke razmene mogu da stvore lošu klimu, pooštre odnose i pojačaju distancu između Srbije i Hrvatske Dejan Vuk Stanković politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!