• China F12, Singles Qualifying
    Lin, Winston 10:00 Tan, Li-Wie
  • China F12, Singles Qualifying
    Hsieh, Cheng-Peng 2 7 7 2 2 Hadavi, Shawn H 0 6 6 0 0
  • China F12, Singles Qualifying
    Duan, Jia QI 10:00 Xia, Haitong
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Kilani, Majed 1 7 3 1 Puodziunas, Scott 0 6 2 0
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Dentoni, Corinna 1 6 3 0 1 Kolarova, Veronika 1 3 6 0 1
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Klasen, Anna 1 4 6 3 1 Prochazkova, Tereza 1 6 1 2 1
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Rudakova, Anastasia 1 6 2 1 1 Tolibova, Sadafmoh 1 3 6 1 1
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Rutarova, Eva 2 6 7 2 2 Sumova, Diana 0 3 5 0 0
  • Latvia F1, Singles
    Tverijonas, Aleksas 1 0 6 3 1 Hirschmueller, Christian 1 6 3 4 1
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Stephenson, Francesca 1 3 6 2 1 Drew, Jazzamay 1 6 2 0 1
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Filip, Alexandra 1 2 6 3 1 Bejenaru, Karola Patricia 1 6 1 1 1
  • Finland F1, Singles
    Griekspoor, Tallon 2 6 6 2 2 Kaukovalta, Patrick 0 3 4 0 0
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Rajaonah, Mathieu 0 4 3 0 0 Sentay, Alp 2 6 6 2 2
  • Spain F24, Singles
    Garcia Saez, Alejandro 0 2 5 0 Addison, Aaron 1 6 4 1
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Heisen, Vivian 11:00 Hon, Priscilla
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Delic, Mate 2 6 6 2 2 Salaba, Libor 0 4 3 0 0
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Uebelhoer, Caroline 11:00 Siedliska, Natalia
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Tomova, Viktoriya 11:00 Vasilescu, Arina Gabriela
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Kimmelmann, Julia 11:00 Stokke, Melanie
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Stinga, Teodora 1 7 0 1 Gavrila, Oana 0 6 0 0
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Kimmelmann, Julia 1 0 Stokke, Melanie 6 3
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Cipolla, Flavio 0 1 5 0 Dima, Dragos 1 6 6 1
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Tsitsipas, Stefanos 0 1 4 0 Virgili, Adelchi 1 6 5 1
  • Latvia F1, Doubles
    Mesquida Berg O / Sielmann K 1 7 5 1 Matic N / Volfson D 0 5 5 0
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Rizea, Clara Patricia 0 5 2 0 Stoica, Denise-Antonela 1 7 1 1
  • Spain F24, Singles
    Petrone, Alessandro 0 4 3 0 Mazon-Hernandez, Rafael 1 6 5 1
  • Spain F24, Singles
    Bauvy, Romain 1 6 1 1 Collado-Castells, Marc 0 1 5 0
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Heisen, Vivian 0 3 1 0 Hon, Priscilla 1 6 3 1
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Uebelhoer, Caroline 1 6 5 1 Siedliska, Natalia 0 2 2 0
  • Spain F24, Singles
    Cembellin Prieto, Antonio 1 2 7 0 1 Ribeiro Navarrete, Samuel 1 6 5 0 1
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Nagymihaly, Luca 1 6 5 1 Novac, Izabela Gabriela 0 1 3 0
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Trevisan, Matteo 1 6 2 1 Luz, Orlando 0 3 2 0
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Ciotti, Valentino 1 6 4 1 Ferchichi, Marouan 0 3 2 0
  • Kitzbuhel, Austria
    Carreno-Busta, Pablo 0 5 0 0 Delbonis, Federico 1 7 0 1
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Barkai, Yannai 0 3 4 0 Dodens, Pierre Louis 1 6 0 1
  • China F12, Singles
    Ning, Yuqing 11:30 QI, XI
  • China F12, Doubles
    Chiu Y H / Wang A 11:30 Onoda K / Shiga M
  • China F12, Singles
    Huang, Liang-Chi 0 4 0 HE, Yecong 0 5 0
  • China F12, Singles
    Kibi, Yuuya 0 3 0 Ouyang, Bowen 0 5 0
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Grieco, Giovanni 0 5 0 BEN Hassen, Ameur 0 5 0
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Marti Riembau, Ariadna 0 2 0 Bacquie, Alice 0 5 0
  • Latvia F1, Doubles
    Mugevicius L / Sabanin Y 0 5 0 Losbergs M / Slobodkins A 0 4 0
  • Latvia F1, Doubles
    Lootsma N / Sels J 0 2 0 0 Martos Gornes S / Mas Mascolo A 1 6 0 1
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Georges, Myrtille 0 2 0 Arvidsson, Sofia 0 2 0
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Alvarez-Guzman, Mauricio 0 5 0 Ikhlef, Aymen 0 2 0
  • Finland F1, Doubles
    Appelgren D / Solberg C 1 6 0 1 Claesson J / Stenberg J 0 2 0 0
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Savoretti, Alice 0 4 0 Klaffner, Melanie 0 5 0
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Ramirez, Cesar 0 3 0 Schmid, Michal 0 4 0
  • Segovia, Spain
    Gerasimov, Egor 0 5 0 Moriya, Hiroki 0 4 0
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Maqdas, Abdullah 0 4 0 Laaribi, Aws 0 1 0
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Tanaka, Yuuki 1 6 0 1 Gaemperle, Martina 0 0 0 0
  • Finland F1, Doubles
    Bhullar R-R / Hawken S 0 3 0 Hedman A / Virtanen P 0 4 0
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Palkina, Ksenia 0 2 0 Stashenkova, Ksenia 0 2 0
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Apostolico, Niccolo 0 1 0 Harajchi, Aria 0 2 0
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Nieto, Alberto 0 3 0 Mercean, Rares Florin 0 1 0
  • China F12, Singles
    Wang, Aoxiong 12:20 Hung, Jui-Chen
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Muchova, Karolina 0 1 0 Stuchla, Karolina 0 1 0
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Gabric, Anna 0 0 0 Grammatikopoulou, Valentini 0 1 0
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Leykina, Polina 12:30 Ekshibarova, Vlada
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Tanaka, Yuuki 12:30 Gaemperle, Martina
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Gabric, Anna 12:30 Grammatikopoulou, Valentini
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Perez Rojas, Guadalupe 12:30 Schmitz, Ann-Katrin
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Kommer, Franziska 12:30 Pella, Catalina
  • Finland F1, Doubles
    Ahti V / Ahti V-P 12:30 Niklas-Salminen P / Vasa E
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Londero, Juan Ignacio 12:30 Davydenko, Philip
  • Latvia F1, Doubles
    Podzus J / Smola M 12:35 Libietis M / Reese H
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Giovine, Claudia 12:40 Juhaszova, Vivien
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Perez Rojas, Guadalupe 12:40 Schmitz, Ann-Katrin
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Kommer, Franziska 12:40 Pella, Catalina
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono, Federica 12:40 Stoilkovska, Magdalena
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Malikova, Tereza 12:40 Vajdova, Natalia
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De Bernardi, Clothilde 12:40 Gutierrez Carrasco, Maria
  • Latvia F1, Doubles
    Liutarevich I / Zarichanskiy D 12:45 Slobodchikov R / Zubov I
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Prati, Federica 12:45 Crespo Azconzabal, Ailen
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Vdovenco, Anastasia 12:45 Gobbi Monllau, Ana Victoria
  • Belgium F9, Singles
    De Valk, Roy Sarut 13:00 Plaza, Marcelo
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Mertl J / Nedovyesov O 13:00 Safranek V / Suc D
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Jablonovska, Jana 13:00 Toljan, Janina
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Kaminkova, Katerina 13:00 Bukta, Agnes
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Machalova, Sabina 13:00 Peers, Sally
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Sarrazin, Laetitia 13:00 Horackova, Gabriela
  • Kitzbuhel, Austria
    Schwartzman, Diego Sebastian 13:00 Ramos Vinolas, Albert
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Vives, Jordi 13:00 Elbaz, Shahar
  • Italy F21, Singles
    Masur, Daniel 13:00 Kekez, Duje
  • Italy F21, Singles
    Sant'Anna, Bruno 13:00 Lamberti, Edoardo
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Velotti, Agustin 13:00 Paz, Juan Pablo
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Souza J / Vesely J 13:05 Erler A / Kohlschreiber P
  • Segovia, Spain
    Rumenov Payakov, Georgi 13:20 Chung, Yunseong
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Bassols Ribera, Marina 13:25 Casteleyn, Emily
  • Belgium F9, Singles
    Otte, Oscar 13:30 De Weerdt, Olaf
  • Cortina, Italy, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 13:30 Cerretani J / Paval C
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Stoll, Tatjana 13:35 Fuentes, Camila
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Mertens, Elise 13:40 Lemoine, Quirine
  • Finland F1, Doubles
    Kosonen M / Tuomi V 13:40 Ilkka K / Rouvala M
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Schmidt, Lara 13:55 Fridman, Olga
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Stoll, Tatjana 14:00 Fuentes, Camila
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Rittberger, Sabrina 14:00 Primorac, Iva
  • Finland F1, Doubles
    Holtari O / Von Troil F 14:00 De Goeijen B / Griekspoor T
  • Finland F1, Doubles
    Goldsteiner P / Vasilenko A 14:00 Hyrkkonen P / Lanne R
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Bukovec A / Bukovec K 14:00 Huber L M / Kairi A
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Coppola C / Lukacs V 14:00 Marchetti G / Masini M
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Rittberger, Sabrina 14:10 Primorac, Iva
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Serrano Garcia, Natalia 14:10 Suarez Alonso, Maria
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Cheli, Camille 14:15 Spigarelli, Martina
  • Kitzbuhel, Austria
    Novak, Dennis 14:20 Bedene, Aljaz
  • Kitzbuhel, Austria
    De Schepper, Kenny 14:25 Mathieu, Paul-Henri
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Gerlach, Katharina 14:30 Pribylova, Anna
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Skamlova, Chantal 14:30 Tehrani, Tina
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Jurikova, Lenka 14:30 Kremer, Dana
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Lodzki S / Stresnakova K 14:30 Kaineder R / Kollarova B
  • Italy F21, Singles
    Dalla Valle, Enrico 14:30 Ciurletti, Andres Gabriel
  • Italy F21, Singles
    Leite, Wilson 14:30 Stefanini, Jacopo
  • Segovia, Spain
    Dubarenco, Maxim 14:40 Kudryavtsev, Alexander
  • Cortina, Italy, Doubles
    Lorenzi P / Viola M 14:50 Turchetti N / Vavassori A
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    De La Torre-Sanchez R / Naydenova A 14:55 Fayol C / Van Cauter A
  • Belgium F9, Doubles
    Azzola F / Graisse A 15:00 Jennes G / Mentenich T
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Cechova K / Horakova N 15:00 Mihaila A B / Rauta V O
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Farfan D / Pairone G 15:00 Ciufrila R / Rosca I L
  • Liberec, Czech Republic
    Saez, Juan Carlos 15:00 Coppejans, Kimmer
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Buzarnescu, Mihaela 15:10 Lister, Cornelia
  • Belgium F9, Singles
    Plotniy, Andrei 15:30 Geens, Clement
  • Belgium F9, Singles
    Hoyt, Evan 15:30 Geerts, Michael
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Sexmilo Pascual, Marta 15:40 Martinez Regalado, Eva
  • Kitzbuhel, Austria
    Giraldo, Santiago 15:45 Dutra Silva, Rogerio
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ivascu I M / Minca I 15:45 Rizea C P / Tupan A G
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Arafa, Aida 16:00 Bouzgarrou, Mouna
  • Washington, USA
    Jaziri, Malek 16:00 Muller, Gilles
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Luini, Sofia 16:00 Davesne, Kassandra
  • Washington, USA
    Lacko, Lukas 16:00 Johnson, Steve
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Baric, Nives 16:00 Chernetsova, Darya
  • Washington, USA
    Dolgopolov, Oleksandr 16:00 Smyczek, Tim
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Palhoto, Maria 16:00 Elmi, Yosr
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Giger, Samira 16:00 Finck, Sarah
  • Washington, USA
    Groth, Samuel 16:00 Bellucci, Thomaz
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Jebawy J / Kyrpot O 16:00 Handous A / Turki M
  • Washington, USA
    Kudla, Denis 16:00 Rola, Blaz
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukhanko A / Prozorova E 16:00 Kaminkova K / Machalova S
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Antonitsch M / Kurz K 16:00 Mokrova V / Zipfel R
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukta A / Toljan J 16:00 Houbova A / Vojcinakova I
  • Washington, USA, Doubles
    Chirico L / Lim A 16:00 RAE J / Smith A
  • Washington, USA, Doubles
    HSU C-Y / Kuwata H 16:00 Marand S / Townsend T
  • Cortina, Italy, Doubles
    Moser F / Satschko A 16:00 Quinzi G / Virgili A
  • Washington, USA, Doubles
    Coin J / Melichar N 16:00 Arruabarrena L / Klepac A
  • Washington, USA, Doubles
    Mestach A-S / Van Uytvanck A 16:00 Falconi I / Niculescu M
  • Italy F21, Doubles
    Merone R / Spinnato D 16:00 Altamirano C / Rodriguez-Pace R
  • Italy F21, Doubles
    Luisi A / Massara A 16:00 Giacalone O / Rondoni P
  • Washington, USA, Doubles
    Klaasen R / Ram R 16:00 Dodig I / Melo M
  • Washington, USA, Doubles
    Cuevas P / Marrero D 16:00 Peya A / Soares B
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Hewitt L 16:00 Matkowski M / Zimonjic N
  • Washington, USA, Doubles
    Johnson S / Querrey S 16:00 Lopez F / Mirnyi M
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Murray J / Peers J
  • Liberec, Czech Republic
    Olivo, Renzo 16:00 Stanek, Robin
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Martinez Pastur, Corina 16:00 Capurro Taborda, Martina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Garbino, Jimena Paula 16:00 Tomita, Giovanna
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    De Carli, Maria Agustina 16:00 Rossi, Nathalia
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Tumosa, Camila 16:00 Carle, Maria Lourdes
  • Washington, USA
    Makarova, Ekaterina 16:00 Van Uytvanck, Alison
  • Washington, USA
    Bencic, Belinda 16:00 Smitkova, Tereza
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 16:00 Rybarikova, Magdalena
  • Washington, USA
    Mchale, Christina 16:00 Vandeweghe, Coco
  • Washington, USA
    Stephens, Sloane 16:00 Linette, Magda
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 16:00 Stosur, Samantha
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Zidansek, Tamara 16:00 Fossa Huergo, Nicole
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Jebavy R / Satral J 16:20 Bednarek T / Peralta J
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Askew S B / Deigman L 16:25 Mechaala Gordillo N / Mechaala Gordillo S
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bejenaru K P / Ghioca M 16:30 Benackova K / Tutunaru L
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Hofbauer, Lisa 16:30 Vlkovska, Veronika
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Raina A / Weijers B 16:30 Lemoine Q / Pous-Tio L
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Minnen G / Oyen S 16:30 Georges M / Ghesquiere C
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Alhussein Abdel Aziz, Lamis 16:30 Umanskaya, Arina
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Reimchen, Anastasia 16:30 Talcott, Shelby
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Skidanova, Angelina 16:30 Burillo Escorihuela, Irene
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Eltony, Mayar 16:30 Sliusar, Kateryna
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Boeykens, Elyne 16:40 Negreanu, Daiana
  • Kitzbuhel, Austria
    Monaco, Juan 16:50 Haase, Robin
  • Cortina, Italy
    Marti, Javier 17:00 Gaio, Federico
  • Segovia, Spain, Doubles
    Basic M / WU D 17:00 Bachinger M / Gojowczyk P
  • Belgium F9, Doubles
    Bensoussan S / Lestienne C 17:00 Forchap D C / Lanckohr B
  • Belgium F9, Singles
    Saive, Thibault 17:00 Dubail, Julien
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Ramirez Utermann, Carlos 17:00 Bernal, Joseph
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Olivares, Jose 17:00 Marino, Juan Sebastian
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Ruiz Naranjo, Pedro Pablo 17:00 Bendeck, Jose Daniel
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Carvajal Torres, Jose Fernando 17:00 Oliveira, Allan Gomes
  • USA F24, Singles Qualifying
    Goldin, Grayson M. 17:00 Schneider, Ronnie
  • USA F24, Singles Qualifying
    Kohen, Alan 17:00 Chappell, Nick
  • USA F24, Singles Qualifying
    Lopez Villasenor, Gerardo 17:00 Catanzariti, A J
  • USA F24, Singles Qualifying
    Grant, Michael 17:00 Monaghan, Quentin
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Bacquie A / Saucedo V 17:10 Drew J / Eklund M N
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    EL Fahimi A / Lippe A 17:30 Guttormsen K / Mercier M
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Atik R / Fendri S 17:30 Bechri C / Verster N
  • Belgium F9, Singles
    Cuypers, Seppe 17:30 De Loore, Joris
  • Italy F21, Doubles
    Kekez D / Vidak A 17:30 DI Maro L / Weis A
  • Italy F21, Doubles
    Marterer M / Masur D 17:30 Bonuccelli F / Lamberti E
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Ferrero M / Herazo Gonzalez M F 17:30 Naya G / Zamprogno A
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Montero M / Verbauwen G 17:30 Chlpac A / Glorioso D
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Macri R / Vaz Teixeira M B 17:30 Kurata N / Piai E
  • Spain F24, Singles
    Martin, Toby 18:00 Miro, Antonio
  • Spain F24, Singles
    Amantegui, Javier 18:00 Cacao, Tiago
  • Spain F24, Doubles
    Bauvy R / Tchoutakian M 18:00 Aranda Peidro B / De Leon Elias D
  • Spain F24, Doubles
    Addison A / Ilett M 18:00 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Segovia, Spain
    Chiudinelli, Marco 18:00 Blanco Paris, Francisco Adolfo
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Tonoyan, Anna 18:00 Manchanda, Shivani
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Lioi E / Todaro E 18:00 Brescia G / Fusinato F
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Remondina A-G / Scala C 18:00 Samsonova L / Stefanini L
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Haider-Maurer A / Junaid R 18:10 Begemann A / Kubot L
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Jegiolka, Justyna 18:10 Benoit, Marie
  • Belgium F9, Doubles
    Ramiaramanana L / Veremeychuk D 18:30 Harris B / Hoyt E
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Barros, Manuel 18:30 Maresca, Santiago
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Mora, Daniel 18:30 Sepulveda Navarro, Carlos Andres
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Lacalle, Eduardo 18:30 Cordonnier, Gregorio
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Erazo, Camilo Andres 18:30 DO Porto, Enzo
  • USA F24, Singles Qualifying
    Stein, Will E 18:30 Krainik, Pavel
  • USA F24, Singles Qualifying
    Bushamuka, William 18:30 Pasha, Nathan
  • USA F24, Singles Qualifying
    Corwin, Felix 18:30 Kirchheimer, Strong
  • USA F24, Singles Qualifying
    Cotrone, Dominic 18:30 Fawcett, Tom
  • Stanford, USA
    Lucic-Baroni, Mirjana 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Stanford, USA
    Diatchenko, Vitalia 19:00 Tomljanovic, Ajla
  • Stanford, USA
    Kerber, Angelique 19:00 Gavrilova, Daria
  • Stanford, USA
    Zheng, Saisai 19:00 Konjuh, Ana
  • Stanford, USA, Doubles
    Bellis C / Cako J 19:00 Medina Garrigues A / Parra Santonja A
  • Stanford, USA, Doubles
    Krunic A / Petkovic A 19:00 Dabrowski G / Rosolska A
  • Italy F21, Doubles
    Ciurletti A G / Dalla Valle E 19:00 Kirche L / Leite W
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 19:00 Capurro Taborda M / Gatica B
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Garcia Vazquez F / Tumosa C 19:00 Surraco J / Vazquez M D R
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Rescaldani F / Tomita G 19:00 Petit S M / Rossi N
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Sanchez M 19:00 Barthel M / Lisicki S
  • Stanford, USA, Doubles
    Jans-Ignacik K / Lucic-Baroni M 19:00 XU Y F / Zheng S
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan C-W / Jurak D 19:00 Diatchenko V / Tatishvili A
  • Spain F24, Doubles
    Mazon-Hernandez R / Vidal Azorin J F 19:30 Petrone A / Rodriguez Manzano B
  • Spain F24, Doubles
    Manrique-Velazquez D-J / Ribeiro Navarrete S 19:30 Falcao G / Ojeda Lara R
  • Spain F24, Doubles
    Giraldi Requena M / Guaita-Pais E 19:30 Morillo Diaz L / Mosquera-Perez P
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Mertens E / Schuurs D 19:40 Distelmans S / Wikkerink J
  • Washington, USA
    Brengle, Madison 19:50 Begu, Irina-Camelia
  • Washington, USA
    Chirico, Louisa 19:50 Watson, Heather
  • Stanford, USA
    Doi, Misaki 20:00 Bellis, Catherine Cartan
  • Spain F24, Doubles
    Ardanza-Trevijano R / Carroza O 20:00 Amantegui J / Miro A
  • Stanford, USA
    Riske, Alison 20:00 Maria, Tatjana
  • Colombia F7, Singles
    Gomez, Alejandro 20:00 Mena, Facundo
  • Colombia F7, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 20:00 Heras, Patricio
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    De Carli M A / Estable J L 20:30 Jofre J / Reis De Campos L
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Bosch M V / Garbino J P 20:30 Baranano P / Carle M L
  • Colombia F7, Doubles
    Mendoza A / Ramirez Utermann C 21:00 Gomez J S / Sanchez Montemayor M
  • Colombia F7, Singles
    Endara, Ivan 21:30 Escobar, Felipe
  • Colombia F7, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C 21:30 Ruiz Naranjo M A / Ruiz Naranjo P P
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Chan Y-J 21:30 Date-Krumm K / Minella M
  • Stanford, USA
    Garcia, Caroline 22:00 Gibbs, Nicole
  • Washington, USA
    Duckworth, James 22:00 Harrison, Ryan
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 22:00 Jarry, Nicolas
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 22:00 Chung, Hyeon
  • Washington, USA
    Nara, Kurumi 22:00 Putintseva, Yulia
  • Washington, USA
    Niculescu, Monica 22:00 Arruabarrena-Vecino, Lara
  • Stanford, USA, Doubles
    Muhammad A / Tomjanovic A 22:45 Irigoyen M / Kania P
  • Colombia F7, Doubles
    Souto D / Torres O 23:00 Oliveira A G / Pereira J
  • Washington, USA, Doubles
    Dimitrov G / Fish M 23:00 Pospisil V / Sock J
  • Stanford, USA
    Witthoeft, Carina 23:15 Petkovic, Andrea
  • Washington, USA
    Matosevic, Marinko 23:20 Bemelmans, Ruben
  • Washington, USA
    King, Darian 23:20 Soeda, GO
  • Washington, USA
    Nishioka, Yoshihito 23:30 Zverev, Alexander
  • Colombia F7, Singles
    Montes, Juan 23:30 Salamanca Caicedo, Carlos
  • Washington, USA, Doubles
    Bencic B / Mladenovic K 23:30 Begu I-C / Vandeweghe C

poručio

Mihajlović:Pozdraviću Štimca iako mi je neprijatelj

Fudbal

Autor:

On je istakao da njegovo neprijateljstvo sa Igorom Štimcem nema veze sa fudbalom i da će se rukovati sa novim selektorom Hrvatske.

Siniša MIhajlović: Selektor sa zadatkom

Siniša Mihajlović: Selektor sa zadatkom

BEOGRAD - Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Siniša Mihajlović izjavio je da je na tu poziciju došao, između ostalog, i zbog toga što će selekcija Hrvatske biti jedan od rivala u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Brazili 2014. godine.

"Jedan od razloga zašto sam postao selektor Srbije je i to što se u našoj grupi nalazi Hrvatska. To je moj veliki motiv. Hrvatska je favorit, trenutno ima kvalitetniji tim, što je pokazala i na EP. Mislim da će Hrvatska biti prva u grupi, Belgija i mi ćemo se boriti za drugo mesto", rekao je Mihajlović za hrvatske medije.

On je istakao da njegovo neprijateljstvo sa Igorom Štimcem nema veze sa fudbalom i da će se rukovati sa novim selektorom Hrvatske.

"Vaspitanje i poštovanje prema poslu nalažu da se sa njim pozdravim. Ja, kao srpski selektor, moram da budem primer lepog ponašanja na terenu svojim igračima, navijačima i celoj zemlji. To što Štimac i ja ne razgovaramo, što nismo prijatelji nema nikakave veze sa fudbalom. Predstavljaću tada svoju zemlju i moram da se ponašam kako dolikuje. Da se sretnemo u gradu ne znam da li bismo se pozdravili", poručio je Mihajlović.

Mihajović je rekao da je prilikom izbora za selektora obećao da će u reprezentaciju uvesti red, rad i disciplinu.

"Kada sam ja igrao u reprezentaciji nije bilo reda. Nismo imali autoritativnog selektora i svako je radio šta je hteo. Čim sam postao selektor uveo sam veću disciplinu i standarde rada koji vrede u Evropi. Postavio sam sebi dva cilja: da se kvalifikujemo na SP u Brazilu i da promenimo loše mišljenje u evropskom i svetskom fudbalu o srpskim navijačima", rekao je Mihajlović.

Prvi korak ka uspostavljanju discipline bilo je obavezno pevanje himne uoči meča.

"Dok sam bio reprezentativac, uvek sam zavideo rivalima na tome. Svoju himnu nismo mogli da pevamo, jer nije bila naša nego jugoslovenska. Bilo mi je krivo i tada sam rekao:

"Ako jednog dana budem selektor, svi će morati da pevaju himnu. Sada svi pevaju. Ko neće nema mesta u državnom timu", objasnio je Mihajlović.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ovakvi slučajevi mogu da naprave veliku štetu našoj diplomatiji Branko Radun, politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!