• Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Szlavikovics, Szabina 2 7 3 6 2 2 Farfan, Daniela 1 5 6 4 1 1
  • Estonia F1, Singles
    Vervoort, Mark 1 6 3 3 1 1 Kozyukov, Vitaly 2 4 6 6 2 2
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Flood, Emma 2 6 7 2 2 Peckl, Kerstin 0 2 6 0 0
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    Sher C-W / WU H C 0 6 3 0 Choi J-H / Lee S-R 1 7 2 1
  • Biella, Italy
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 1 3 7 2 1 Kicker, Nicolas 1 6 5 0 1
  • Nanchang, China
    Raina, Ankita 0 2 6 0 0 Liu, Chang 2 6 7 2 2
  • Slovakia F3, Singles
    Drzewiecki, Karol 2 7 6 2 2 Simcak, Juraj 0 6 4 0 0
  • Slovakia F3, Singles
    Lomacki, Piotr 1 6 6 0 1 Kalenichenko, Danylo 1 2 7 1 1
  • Slovakia F3, Singles
    Borsos, Gabor 1 4 6 3 1 Staubert, Pavel 1 6 0 2 1
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    Chiang Y K / Hanatani N 1 6 1 1 KI Y-T / NG M Y M 0 3 0 0
  • Serbia F7, Singles
    Rakic, Strahinja 1 6 2 2 1 Tabatruong, Maxime 1 3 6 3 1
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Nagymihaly, Luca 1 7 3 1 Cakarevic, Sara 0 6 1 0
  • France F16, Singles
    Folliot, Quentin 0 5 1 0 Inzerillo, Jerome 1 7 4 1
  • Astana, Kazakhstan
    Kalovelonis, Markos 1 3 6 5 1 Milton, Joshua 1 6 3 1 1
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Burk, Birgit 1 7 0 1 Emulina, Darta-Elizabete 0 6 1 0
  • France F16, Singles
    Nys, Hugo 1 4 6 0 1 Bourbon, Morgan 1 6 1 0 1
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Buzarnescu, Mihaela 0 4 3 0 Eric, Doroteja 1 6 4 1
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Fett, Jana 1 6 2 1 Sotnikova, Alyona 0 1 3 0
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Barbieri, Gioia 1 7 0 1 Jakupovic, Dalila 0 6 0 0
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Paquet, Chloe 1 2 6 1 1 Jani, Reka-Luca 1 6 2 2 1
  • Germany F9, Singles
    Schonenberg, Tom 11:00 Koch, Niklas
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Lyukshinova, Elisabeth 2 6 6 2 2 Parviainen, Kristina 0 4 3 0 0
  • Germany F9, Singles
    Rice, David 1 6 1 1 Prechtel, Sebastian 0 3 4 0
  • Germany F9, Doubles
    Freimuth J T / Kruchen D 11:00 Gerlakh K / Korshunov S
  • Germany F9, Doubles
    Karwasz P-A / Strunk B 0 2 1 0 0 PEL D / Van Scheppingen D 2 6 6 2 2
  • Hamburg, Germany
    Bedene, Aljaz 0 4 0 Gimeno-Traver, Daniel 0 4 0
  • Hamburg, Germany
    Seppi, Andreas 1 6 0 1 Klizan, Martin 0 2 0 0
  • Hamburg, Germany
    Monaco, Juan 0 5 0 Gulbis, Ernests 0 3 0
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Bonaventure, Ysaline 1 6 1 0 1 Bertens, Kiki 1 3 6 1 1
  • Italy F20, Singles
    Lakat, Florian 1 6 4 1 Basso, Andrea 0 1 0 0
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Hogenkamp, Richel 1 7 3 1 Schaefer, Anne 0 6 2 0
  • Italy F20, Singles
    Stefanini, Jacopo 0 4 1 0 Ornago, Fabrizio 1 6 0 1
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Cirstea, Sorana 1 6 4 1 Siedliska, Natalia 0 1 3 0
  • Italy F20, Singles
    Sinicropi, Riccardo 1 6 3 1 Banes, Maverick 0 2 5 0
  • Italy F20, Singles
    Capecchi, Daniele 1 6 1 1 Luisi, Alessandro 0 2 2 0
  • Austria F6, Singles
    Hampel, Lenny 0 3 3 0 Reissig, Nicolas 1 6 4 1
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Kaufinger, Ina 2 6 6 2 2 Shevchenko, Diana 0 0 0 0 0
  • Austria F6, Singles
    Krawcewicz, Kris 0 0 3 0 0 Dittmer, Philipp 2 6 6 2 2
  • Austria F6, Singles
    Nagy, Peter 0 5 1 0 Dankl, Tobias-Maximilian 1 7 0 1
  • Astana, Kazakhstan
    Khassanov, Roman 0 0 2 0 0 Moriya, Hiroki 2 6 6 2 2
  • Turkey F30, Singles
    Haylaz, Muhammet 1 6 5 1 Erdurak, Ege 0 1 3 0
  • Tunisia F16, Singles
    Ouakaa, Aziz 0 3 1 0 0 Mansouri, Skander 2 6 6 2 2
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Eidukonyte, Joana 1 6 2 1 Alay, Ekaterina 0 3 0 0
  • Baku, Azerbaijan
    Kontaveit, Anett 1 7 0 1 Eguchi, Misa 0 5 0 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Tomic, Sara 1 6 0 1 Jovanovic, Masa 0 2 1 0
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Fomina A / Vankova K 1 6 4 1 Kuwata H / Schuurs D 0 1 4 0
  • Tunisia F16, Singles
    BEN Abdallah, Skander 0 1 1 0 0 Kilani, Majed 2 6 6 2 2
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Arafa, Aida 0 0 0 0 Wessel, Alina 1 6 5 1
  • Tunisia F16, Singles
    Alvarez-Guzman, Mauricio 0 2 0 Echargui, Moez 0 5 0
  • Nanchang, China
    Bai, Alison 0 2 0 0 Duan, Ying-Ying 1 6 0 1
  • Nanchang, China
    Ninomiya, Makoto 0 2 1 0 Zhang, Ling 1 6 0 1
  • Belgium F8, Singles
    Goluza, Ivan 0 3 2 0 Roy, Matthieu 1 6 2 1
  • Germany F9, Singles
    Werner, Jean-Marc 11:30 Jahn, Jeremy
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Ekshibarova V / Grajdek K-A 0 4 0 0 Honcova M / Majeric T 1 6 1 1
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Andrianjafitrimo, Tessah 1 6 1 1 Martin Tena, Leire 0 0 0 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Parres Azcoitia, Olga 0 3 0 Canero Perez, Maria Del Rosario 0 3 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Luque Moreno, Maria Jose 0 5 0 Atucha Gomez, Ainhoa 0 3 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Kajevic, Ena 0 4 0 Ghitescu, Andreea 0 3 0
  • Hamburg, Germany
    Coric, Borna 0 3 1 0 Bautista-Agut, Roberto 1 6 0 1
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Lodikova, Daria 0 3 0 Zarytska, Anastasia 0 5 0
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Fridman O / Ianchuk E 0 1 0 0 Hrdinova E / Rodina E 1 6 1 1
  • Portugal F11, Singles
    Deus, Nuno 0 1 0 0 Hess-Olesen, Soren 1 6 1 1
  • Portugal F11, Singles
    Hoang, Antoine 1 6 0 1 Reinwein, Sami 0 1 0 0
  • Germany F9, Singles
    Schutt, Leon 0 4 0 Rivera-Aranguiz, Guillermo 0 3 0
  • Tunisia F16, Singles
    Merino, Alexander 0 3 0 PLA Malfeito, Jaume 0 4 0
  • Turkey F30, Singles
    Altuna, Tuna 0 5 0 Azkara, Ege Melih 0 1 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Codino, Fiona 0 4 0 Ottomano, Sara 0 3 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Alvarez Teran, Maria Fernanda 0 4 0 Patiuk, Valeria 0 2 0
  • Portugal F11, Singles
    Lourenco, Diogo 0 0 0 0 Cacao, Tiago 1 6 1 1
  • Turkey F30, Singles
    Harajchi, Aria 0 2 0 Sentay, Alp 0 3 0
  • Estonia F1, Singles
    Liutarevich, Ivan 0 1 0 0 Kononov, Jaan 1 6 0 1
  • Biella, Italy
    Gigounon, Germain 0 3 0 Velotti, Agustin 0 2 0
  • Biella, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 0 5 0 Sousa, Pedro 0 3 0
  • Biella, Italy
    Naso, Gianluca 0 2 0 Roca Batalla, Oriol 0 3 0
  • Slovakia F3, Singles
    Nejedly, Pavel 0 1 0 Jaloviec, Marek 0 5 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Duca, Gabriela 0 3 0 Garcia Gausi, Marta 0 2 0
  • Belgium F8, Singles
    Oliveira, Goncalo 11:50 Jankovits, Yannick
  • Gstaad, Switzerland
    Coppejans, Kimmer 0 1 0 Bellucci, Thomaz 0 2 0
  • Gstaad, Switzerland
    Giraldo, Santiago 11:55 Lorenzi, Paolo
  • Belgium F8, Singles
    Mitjana, Leny 1 1 Reuter, Yannik 4 4
  • Belgium F8, Singles
    Nastasi, Ugo 12:00 Cunha, Henrique
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Ulvefeldt, Malin 12:00 Zaja, Anna
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Hobgarski, Katharina 12:00 Stemmer, Stefanie
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Vostrikova, Aleksandra 0 3 0 Minetti, Mariella 0 0 0
  • Germany F9, Singles
    Mantilla, Felipe 0 2 0 Lootsma, Niels 0 1 0
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Vogelsang, Erika 12:00 Pella, Catalina
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Cvackova, Natalie 12:00 Prenkovic, Linda
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Bukta, Agnes 12:00 Kairi, Angeliki
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Schaeder, Laura 12:00 Primorac, Iva
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Marozava, Lidziya 12:00 Zimmermann, Kimberley
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Peers, Sally 12:00 Klasen, Charlotte
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Eraydin B / Palkina K 0 4 0 Laskutova K / Malykh P 0 1 0
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Skidanova A / Stakhanova A 12:00 Klyueva E / Smagina S
  • Estonia F1, Singles
    Polyakov, Vladimir 0 1 0 Martos Gornes, Sergio 0 0 0
  • Astana, Kazakhstan, Doubles
    Ismailov T / Shofayziyev S 0 0 0 Deviatiarov M / Kuzmanov D 0 3 0
  • Slovakia F3, Singles
    Blasko, Martin 0 0 0 Vajda, Peter 0 0 0
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Bukhanko A / Prozorova E 0 0 0 Homutova A / Novcic A 0 1 0
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Dzalamidze N / Tarasova A 0 1 0 Ainitdinova G / Taluenko A 0 2 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Radosavljevic, Teodora 12:15 Ciobanu, Daniela
  • Estonia F1, Singles
    Mugevicius, Lukas 12:20 Lebedev, Ilya
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Chernetsova, Darya 12:25 Saikai, Yui
  • Astana, Kazakhstan
    Vasilevski, Andrei 12:25 Lee, Duck Hee
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Rubini, Stefania 12:30 Moser, Lisa Maria
  • Germany F9, Singles
    Niesten, Miliaan 12:30 Netuschil, Marvin
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Suomalainen, Piia 12:30 Nikolaeva, Tatiana
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Suk, Natalie 12:30 Ostapenko, Jelena
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Krejcikova, Barbora 12:30 Vrljic, Ana
  • Nanchang, China
    Sema, Erika 12:30 Gao, Xinyu
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Vogt, Stephanie 12:30 Kucova, Kristina
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Jabeur, Ons 12:30 Molinero, Florencia
  • Turkey F30, Singles
    Elbaz, Shahar 12:30 Turker, Mert Naci
  • Austria F6, Singles
    Mays, Morgan 12:30 Solberg, Christoffer
  • Austria F6, Singles
    Pichler, David 12:30 Wirlend, Dominik
  • Austria F6, Singles
    Woerner, Paul 12:30 Ghedin, Nicola
  • Slovakia F3, Singles
    Puodziunas, Scott 12:30 Semjan, Marek
  • Estonia F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 12:30 Tamm, Kristjan
  • Estonia F1, Singles
    Butler, Samm 12:30 Sabanin, Yan
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Dascalu, Nicoleta 12:30 Mihaila, Ana Bianca
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Kalashnikova O / Kovinic D 12:35 Ivakhnenko V / Morgina A
  • Astana, Kazakhstan, Doubles
    Lopez-Perez E / Mertens Y 12:40 Chung Y / Karimov D
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Komardina, Anastasiya 12:40 Moore, Tara
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Caregaro, Martina 12:40 Papamichail, Despina
  • Biella, Italy
    Fucsovics, Marton 12:40 Giannessi, Alessandro
  • Italy F20, Singles
    Lulli, Gregorio 12:40 Petrone, Alessandro
  • Italy F20, Singles
    Giustino, Lorenzo 12:40 De Vroome, Max
  • Italy F20, Singles
    Maccari, Federico 12:40 LO Priore, Pierdanio
  • Italy F20, Singles
    Lama, Gonzalo 12:40 Rondoni, Pietro
  • Baku, Azerbaijan
    Buyukakcay, Cagla 12:45 Flipkens, Kirsten
  • Biella, Italy
    Podlipnik-Castillo, Hans 12:45 Malla, Bastian
  • Tunisia F16, Singles
    Diep, Florent 12:45 Apellaniz Napal, Javier
  • Estonia F1, Singles
    Chadaj, Adam 12:45 Picco, Francesco
  • Tunisia F16, Singles
    Thivant, Yannick 12:55 Miccini, Giacomo
  • Nanchang, China, Doubles
    Chan C-W / Wang Y 12:55 Rodionova AR / Sharipova S
  • Nanchang, China, Doubles
    XUN F Y / Zhang YI 12:55 HAN X / Zhang K-L
  • Gstaad, Switzerland
    Haase, Robin 13:00 Granollers, Marcel
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Aksu, Ayla 13:00 Yastremska, Dayana
  • Hamburg, Germany
    Rosol, Lukas 13:00 Bolelli, Simone
  • Hamburg, Germany
    Fognini, Fabio 13:00 Chardy, Jeremy
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Grinchishina A / Mun V 13:00 Khabibulina A / Merenkova P
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roemer, Charlotte 13:00 Martinez Martinez, Maria
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Smallbone A / Weymouth K 13:00 Cortina Pou A / Herrero Garcia Honorato C
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Deigman L / Rohira T 13:00 Natal Gomez L / Suarez Alonso M
  • Nanchang, China
    Wang, Qiang 13:00 Jang, SU Jeong
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Cengiz, Berfu 13:05 Sterenbach, Saray
  • Hamburg, Germany
    Munar Clar, Jaume Antoni 13:05 Garcia-Lopez, Guillermo
  • Estonia F1, Singles
    Libietis, Mikelis 13:05 Pollanen, Herkko
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    De La Puerta Uribe, Lucia 13:05 Proese, Natalie
  • Gstaad, Switzerland
    Carreno-Busta, Pablo 13:10 Youzhny, Mikhail
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Lippe, Andrea 13:10 Guttormsen, Karyn
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Mahbouli, Feriel 13:10 Kyrpot, Olena
  • Turkey F30, Singles
    Mousley, Bradley 13:10 Adanali, Mert
  • Biella, Italy
    Martin, Andrej 13:15 Krstin, Pedja
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Sener A / Tari B 13:15 Demirci M / Takunyaci D S
  • Turkey F30, Singles
    Madanchi, Amirvala 13:15 Glancy, Daniel
  • Estonia F1, Singles
    Ricca, Giorgio 13:15 Raisma, Kenneth
  • Belgium F8, Singles
    Nastasi, Ugo 13:20 Cunha, Henrique
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Andreea Amalia 13:20 Spigarelli, Martina
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Herdzelas, Dea 13:30 Eklund, Mia
  • Hamburg, Germany
    Paire, Benoit 13:30 Kohlschreiber, Philipp
  • Estonia F1, Doubles
    Mesquida Berg O / Renard L 13:35 Moyna A / Volfson D
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Belova, Natalia 13:40 Saitova, Anastasiya
  • Hamburg, Germany
    Schwartzman, Diego Sebastian 13:40 Cuevas, Pablo
  • Hamburg, Germany
    Vesely, Jiri 13:40 Haider-Maurer, Andreas
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Bolkvadze M / Riley A 13:40 Kudermetova V / Puchkova O
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Moser F / Struff J-L 13:40 Ramos-Vinolas A / Seppi A
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Cechova, Karolina 13:45 Vdovenco, Anastasia
  • Estonia F1, Singles
    Dubinski, Artur 13:50 MAS Mascolo, Adria
  • Biella, Italy
    Quinzi, Gianluigi 14:00 Brkic, Tomislav
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Sakkari, Maria 14:00 Alexandrova, Ekaterina
  • Slovakia F3, Singles
    Colella, Alessandro 14:00 Shcherba, Vitalii
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Mironova, Daria 14:00 Orpana, Oona
  • Germany F9, Singles
    Onken, Julian 14:00 Plotniy, Andrei
  • Germany F9, Singles
    Sels, Jelle 14:00 Scholz, Philipp
  • Germany F9, Singles
    Heyman, Christopher 14:00 Sakamoto, Pedro
  • Germany F9, Singles
    Sergiienko, Sergiy 14:00 VON Massow, George
  • Germany F9, Singles
    Charlos, Tomas 14:00 Loccisano, Benjamin
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Brianti, Alberta 14:00 Mrdeza, Tereza
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Cetkovska, Petra 14:00 Shapatava, Sofia
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Frech, Magdalena 14:00 Oprandi, Romina
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Flood E / Wacanno E 14:00 Kuzovkova J / Pihlak L
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Grzywocz S / Zarytska A 14:00 Kolesnikova K / Londol T
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Jdi, Mehdi
  • Italy F20, Singles
    Mager, Gianluca 14:10 Sant'Anna, Bruno
  • Italy F20, Singles
    Tsitsipas, Stefanos 14:10 Leite, Wilson
  • Nanchang, China, Doubles
    LIU C / LU J-J 14:15 Chang K-C / Zheng S
  • Gstaad, Switzerland
    Ilhan, Marsel 14:20 Kuznetsov, Andrey
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Njiric, Silvia 14:30 De Vroome, Indy
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Georges M / Marchetti G 14:30 Tehrani T / Testa G
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Grymalska A / Ivankovic P 14:30 Carreras A / Savoretti A
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Olcay D / Yazgan E Z 14:30 Esen H / Esen L
  • Turkey F30, Doubles
    Chervyakov F / Muller A 14:30 Bakshi E / Elia A
  • Austria F6, Singles
    Chazal, Maxime 14:30 Hirschmueller, Christian
  • Austria F6, Singles
    Vibert, Francois Arthur 14:30 Schmidt, Gabriel
  • Austria F6, Singles
    Dolezel, Filip 14:30 Kossler, Bernd
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Munozova A / Stamatova J 14:35 Boru Y A / Quagliardi B
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Horackova G / Sizikova Y 14:35 Cepelyte A / Ladurner J
  • Turkey F30, Doubles
    Cooper J / Pallares-Gonzalez M-R 14:40 Harcila C / Siciliano R
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Badem C / Cevik I 14:45 Donaldson A / Yusupova G
  • Estonia F1, Singles
    Kerner, Markus 14:45 Ivanov, Vladimir
  • Hamburg, Germany
    Nadal, Rafael 14:50 Verdasco, Fernando
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Simion, Oana Georgeta 14:50 Fetecau, Irina
  • Belgium F8, Singles
    Johnson, Hunter 14:50 Harris, Billy
  • Biella, Italy
    Neis, Fabricio 15:00 De Bakker, Thiemo
  • Biella, Italy
    Kovalik, Jozef 15:00 Caruso, Salvatore
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Brito, Fernanda 15:00 Chlpac, Agustina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Teodoro De Oliveira, Lara Isis 15:00 Ramalle, Lourdes
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Garavani, Ornella 15:00 Vega, Maria Constanza
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Glorioso, Delfina 15:00 Seguel, Daniela
  • Serbia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:00 Krnjetin M / Roganovic S
  • Serbia F7, Doubles
    De Paula P / Henrique Hooper C 15:00 Gasperini L / Walendowsky J
  • Serbia F7, Doubles
    Martinski A / Tarpov D 15:00 Ilic L / Premovic B
  • Slovakia F3, Doubles
    Marko M / Novak J 15:00 Arvidsson I / Borsos G
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Khazaniuk, Deniz 15:00 Pribylova, Anastasia
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Gabric, Anna 15:00 Teichmann, Jil Belen
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Konig, Pia 15:00 VON Deichmann, Kathinka
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Intert, Amelie 15:00 Dunne, Katy
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Murray J / Peers J 15:00 Mayer F / Vesely J
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Chardy J / Kubot L 15:00 Peya A / Soares B
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Eidukonyte J / Parish H 15:05 Lodikova D / Maggen I
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Horakova, Nikola 15:15 Romeo, Caroline
  • Biella, Italy, Doubles
    Ramirez C / Reyes-Varela M-A 15:20 Fransen S / Kicker N
  • Estonia F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 15:20 Smola, Maciej
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Borecka, Martina 15:30 Ozgen, Pemra
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Bonaventure Y / Husarova J 15:30 Baluu S / Siedliska N
  • Germany F9, Singles
    Doumbia, Sadio 15:30 Van Den Honert, Vincent
  • Germany F9, Singles
    Nekic, Tim 15:30 Peters, Flemming
  • Germany F9, Singles
    Kern, Jan Lukas 15:30 Okala, Jules
  • Germany F9, Singles
    Daljev, Pavle 15:30 Choinski, Jan
  • Germany F9, Doubles
    Netuschil M / Scholz P 15:30 Charlos T / Peters F
  • Florianopolis, Brazil
    Peterson, Rebecca 15:30 Torro-Flor, Maria-Teresa
  • Florianopolis, Brazil
    Cepede Royg, Veronica 15:30 Goncalves, Paula Cristina
  • Florianopolis, Brazil
    Melnikova, Marina 15:30 Siegemund, Laura
  • USA F23, Singles
    Escobar, Gonzalo 15:30 Austin, Gonzales
  • USA F23, Singles
    Gabb, Richard 15:30 Grant, Michael
  • USA F23, Singles
    Uchida, Kaichi 15:30 Mclachlan, Ben
  • USA F23, Singles
    Krainik, Pavel 15:30 Santiago, Mico
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Bouzkova, Marie 15:30 Rueffer, Lena
  • Belgium F8, Singles
    Neveux, Arnaud 15:30 Merckx, Jonas
  • Florianopolis, Brazil
    Pivovarova, Anastasia 15:30 Kostova, Elitsa
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bury A / Istomin D 15:30 Fyrstenberg M / Gonzalez S
  • Italy F20, Singles
    WU, DI 15:40 Paz, Juan Pablo
  • Italy F20, Singles
    Bahamonde, Francisco 15:40 Marti, Javier
  • Lexington, USA
    Corrie, Edward 16:00 Zhang, ZE
  • Lexington, USA
    Saville, Luke 16:00 Nguyen, Daniel
  • Lexington, USA
    Jarry, Nicolas 16:00 Nishioka, Yoshihito
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Glatch, Alexa 16:00 Segarelli, Francesca
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Voracova, Renata 16:00 Kotlica, Boba
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Guarachi Mathison, Alexa 16:00 Moore, Jessica
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Chypyha, Lauren 16:00 Zacarias, Marcela
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Komardina A / Sotnikova A 16:00 DI Sarra F / Rubini S
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Buzarnescu M / Fett J 16:00 Jakupovic D / Negreanu D
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Vaidisova, Nicole 16:00 Dinu, Cristina
  • Slovakia F3, Doubles
    Horansky F / Zelenay I 16:00 Simcak J / Sproch D
  • Slovakia F3, Doubles
    Drzewiecki K / Lomacki P 16:00 Capkovic K / Kalenichenko D
  • Slovakia F3, Doubles
    Kellovsky D / Staubert P 16:00 Beran M / Beran M
  • Tunisia F16, Singles
    Gennaro, Dante 16:00 Wang, Tak Khunn
  • Tunisia F16, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 16:00 Fong B / Street M
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Bechri, Chiraz 16:00 Giger, Samira
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Atik, Rita 16:00 Verster, Nelise
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Stanikova, Monika 16:00 Turki, Meriem
  • Atlanta, USA
    Eubanks, Christopher 16:00 Stepanek, Radek
  • Atlanta, USA
    Berankis, Ricardas 16:00 Smyczek, Tim
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 16:00 Pospisil, Vasek
  • Atlanta, USA, Doubles
    Huey T C / Johnson S 16:00 Martin F / Raja P
  • Atlanta, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Groth S / Guccione C
  • Lexington, USA, Doubles
    Ball C / Klein B 16:00 Broady L / Ward J
  • Lexington, USA, Doubles
    Fratangelo B / Jarry N 16:00 Gonzales R / Walsh D
  • Atlanta, USA, Doubles
    Daniell M / Demoliner M 16:00 Krajicek A / Monroe N
  • Atlanta, USA, Doubles
    Becker B / Lacko L 16:00 Baghdatis M / Jaziri M
  • Atlanta, USA, Doubles
    LU Y H / Marray J 16:00 Fish M / Roddick A
  • Atlanta, USA, Qualifying
    Kudla, Denis 16:00 Donaldson, Jared
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Gutierrez Carrasco, Maria 16:00 Drew, Jazzamay
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Fayol C / Van Cauter A 16:00 Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Boualem J / Marti Riembau A 16:00 Atucha Gomez A / D'Oliveira E
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Frenkel, Nicole 16:00 Lertpitaksinchai, Nicha
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Rodgers, Amanda 16:00 Loeb, Jamie
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Chang, Sophie 16:00 Plipuech, Peangtarn
  • Hamburg, Germany
    Zverev, Alexander 16:10 Robredo, Tommy
  • Estonia F1, Doubles
    Granollers-Pujol G / Vervoort M 16:15 Klettenberg C R / Randpere M V
  • Biella, Italy
    Bortolotti, Marco 16:20 Bellotti, Riccardo
  • Biella, Italy
    Fabbiano, Thomas 16:20 Ghem, Andre
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Johnson S / Orellana S 16:20 Doboara S / Nagymihaly L
  • Belgium F8, Singles
    Cannell, Joel 16:20 Vliegen, Joran
  • Serbia F7, Doubles
    Celebic L / Jandric D 16:30 Milushev P / Trendafilov P
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Carle, Maria Lourdes 16:30 Isaeva, Anhzelika
  • Serbia F7, Doubles
    Jovanovic M / Petrovic D 16:30 Panic S / Vlaovic A
  • Serbia F7, Doubles
    Osmakcic M / Osmakcic M 16:30 Romboli F / Silva C
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Ferrero, Melina 16:30 Rescaldani, Francesca
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Zehnder, Maria Jose 16:30 Sanchez, Ana Sofia
  • Slovakia F3, Doubles
    Habrman M / Poljak D 16:30 Jaloviec M / Safranek V
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Klasen A / Klasen C 16:30 Luknarova Z / Primorac I
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sliusar, Kateryna 16:30 Ostlund, Fanny
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Muntean, Victoria 16:30 Kislyak, Kristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Samir, Sandra 16:30 Tinjic, Jasmina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Franze, Claudia 16:30 Lazareva, Margarita
  • Egypt F24, Singles
    AL Taweel, Issam 16:30 Farinola, Damian
  • Egypt F24, Singles
    Petrenko, Anatoliy 16:30 Kolisnyk, Olexiy
  • Egypt F24, Singles
    Allemby, James 16:30 Petersen, Bjoern
  • Egypt F24, Singles
    Vilardo, Francesco 16:30 Richard, Antoine
  • Florianopolis, Brazil
    Sevastova, Anastasija 16:45 Chirico, Louisa
  • Florianopolis, Brazil
    Alves, Carolina 16:45 Beck, Annika
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Prati F / Verpelli M 16:45 Ciufrila R / Rosca I L
  • Florianopolis, Brazil
    Lemoine, Quirine 16:45 Martincova, Tereza
  • Florianopolis, Brazil
    Burger, Cindy 16:45 CE, Gabriela
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Delbonis F / Lorenzi P 16:50 Carreno Busta P / Molteni A
  • Colombia F6, Singles
    Pereira, Jose 17:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Mendoza, Alejandro 17:00 Zornosa, Steffen
  • Colombia F6, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 17:00 Mora, Daniel
  • Colombia F6, Singles
    Ruiz Naranjo, Mateo Andres 17:00 Diaz-Figueroa, Christopher
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Kuncikova L / Stuchla K 17:00 Molinero F / Vogt S
  • Spain F23, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 17:00 Vidal Azorin, Jose Fco
  • Spain F23, Singles
    Kaliyanda Poonacha, Niki 17:00 Dominguez Alonso, Pedro
  • Spain F23, Singles
    Toledo Bague, Pol 17:00 Brancaccio, Raul
  • Spain F23, Singles
    Lopez Perez Fuster, Jorge 17:00 Mardones, Bruno
  • Gstaad, Switzerland
    Laaksonen, Henri 17:00 Sousa, Joao (POR)
  • Spain F23, Doubles
    Fornell-Mestres M / Neubau M 17:00 Blasco Hervas A / Sanchez Herrero D
  • Germany F9, Singles
    Constantinovici, Robert 17:00 Geens, Clement
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Smith, Kristina N 17:00 HO, Jessica
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Ivanova, Dasha 17:00 Boren, Brynn
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    DI Lorenzo, Francesca 17:00 Zhu, Amy
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 17:00 Goldsmith, Jayci
  • Germany F9, Doubles
    Niesten M / Schonenberg T 17:00 Forchap D C / Kranz A
  • USA F23, Singles
    Clayton, Scott 17:00 King, Evan
  • USA F23, Singles
    Thompson, Clay 17:00 Garza, Daniel
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Perez Rojas, Guadalupe 17:00 Daniilidou, Eleni
  • Belgium F8, Doubles
    Laurent Y / Lestienne C 17:00 Johnson H / Johnson Y
  • Germany F9, Doubles
    Smith M / Solanki A 17:05 Loccisano B / Oetzbach A
  • Lexington, USA
    Krueger, Mitchell 17:20 Kuznetsov, Alex
  • Lexington, USA
    Sweeting, Ryan 17:20 Ball, Carsten
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Cavaday, Naomi 17:30 Albanese, Lauren
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Broomfield, Ayan 17:30 Inoue, Miyabi
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Shamayko M / Touly C 17:30 Giovine C / Papamichail D
  • France F16, Singles
    Le Boulch, Thomas 17:30 Kekez, Duje
  • France F16, Doubles
    Inzerillo J / Tchoutakian M 17:30 Levy G / Tomi A
  • Portugal F11, Doubles
    Deus M / Deus N 17:30 Falcao G / Pereira G
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Jorovic, Ivana 17:30 Brady, Jennifer
  • Portugal F11, Doubles
    GIL F / Sousa Coutinho D 17:30 Alvarez Llamas A / Hess-Olesen S
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Elbaba, Julia 17:30 Rogowska, Olivia
  • Portugal F11, Doubles
    Lourenco D / Mazon-Hernandez R 17:30 Barbosa R / Bonzi B
  • USA F23, Doubles
    Kohen A / Lamble J 17:30 BAR D / Johns C
  • USA F23, Doubles
    Corwin F / Koch K 17:30 Meister N / Pavic A
  • Tunisia F16, Doubles
    Allaf K / Merzetti S 17:30 Merino A / Pla Malfeito J
  • Tunisia F16, Doubles
    BEN Hassen A / Dougaz A 17:30 Babelis T / Garcia-Roman M
  • Tunisia F16, Doubles
    Adnaoui M / Khaddari H 17:30 Alvarez-Guzman M / Dyke J
  • Tunisia F16, Doubles
    Kilani F / Kilani M 17:30 Ghorbel A / Mansouri S
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Karatantcheva, Sesil 17:30 Piter, Katarzyna
  • Austria F6, Singles
    Trinker, Bastian 17:30 Brunstrom, Jesper
  • Austria F6, Singles
    Goldsteiner, Peter 17:30 Kocevar-Desman, Tom
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Jomby T 17:30 O'Brien D / Roelofse R
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Simmonds, Chanel 17:30 Cako, Jacqueline
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Szatmari A / Szlavikovics S 17:50 Danescu O / Grigoriu M
  • Belgium F8, Doubles
    Ramiaramanana L / Shropshire S 17:50 Jankovits Y / Roy M
  • Florianopolis, Brazil
    Pereira, Teliana 18:00 Irigoyen, Maria
  • Biella, Italy
    Napolitano, Stefano 18:00 Novak, Dennis
  • Canada F6, Singles
    Shapovalov, Denis 18:00 Scott, Harrison
  • Canada F6, Singles
    Vukic, Aleksandar 18:00 Bazrganian, Sahak
  • Canada F6, Singles
    Kylar, Kevin 18:00 Bednarczyk, Dylan
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Jacobo, Sheila 18:00 Monzon, Edith Ayelen
  • Serbia F7, Doubles
    Bellier A / Grenier H 18:00 Lovrinovic M / Zgombic F Z
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Surraco, Josefina 18:00 Ganga, Eugenia
  • Serbia F7, Doubles
    Fatic N / Jankovic M 18:00 Haenle P / Van Peperzeel G
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    De Carli, Maria Agustina 18:00 Piai, Eduarda
  • Florianopolis, Brazil
    Bogdan, Ana 18:00 Stefani, Luisa
  • Florianopolis, Brazil
    Mattek-Sands, Bethanie 18:00 Minella, Mandy
  • Atlanta, USA
    Lacko, Lukas 18:00 Johnson, Steve
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Aleshcheva V / Zotova M 18:00 Gardella F J / Pinto G
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Sipek N 18:00 Eltony M / Korzhova E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Haakansson E / Melsted C L 18:00 Burillo Escorihuela I / Wallace I
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Carrillo Marin, Alba 18:00 Cortez Llorca, Lucia
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    De La Puerta Uribe L / Falceto Font L 18:00 Roman Dominguez A / Serrano Garcia N
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Cabrera Lafuente L / Martin Tena L 18:00 Martinez Martinez M / Ottomano S
  • Florianopolis, Brazil
    Ozaki, Risa 18:00 Gamiz, Andrea
  • Egypt F24, Doubles
    Pulgar-Garcia J / Tepavac M 18:00 Canter A / Ioannides C
  • Egypt F24, Doubles
    Chetty J / Mugabe D 18:00 Nagyi N / Naqvi M
  • Egypt F24, Doubles
    Carli C / Lago T 18:00 Bonadio R / Sulea T C
  • Egypt F24, Doubles
    Farinola D / Lynch K 18:00 Feitt F / Moyano A
  • Atlanta, USA
    Baghdatis, Marcos 18:00 Krajicek, Austin
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Duca G / Ghioca M 18:15 Crespo Azconzabal A / Gobbi Monllau A V
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Granollers M / Lopez M 18:20 Bossel A / Chiudinelli M
  • Colombia F6, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 18:30 Endara, Ivan
  • Colombia F6, Singles
    Quintero, Michael 18:30 Sanchez Montemayor, Manuel
  • Colombia F6, Singles
    Mena, Facundo 18:30 Bendeck, Jose Daniel
  • Colombia F6, Singles
    Builes, Tomas 18:30 Oliveira, Allan Gomes
  • Spain F23, Singles
    Checa-Calvo, Jose 18:30 Amantegui, Javier
  • Spain F23, Singles
    Ciotti, Valentino 18:30 Diez, Steven
  • Spain F23, Singles
    Martin, Toby 18:30 Ojeda Lara, Ricardo
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Totka, Naomi 18:30 Xie, Carolyn
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Contreras Gomez, Fernanda 18:30 Kratzer, Ashley
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Kobelt, Madeleine 18:30 Failla, Jessica
  • Germany F9, Doubles
    Mantilla F / Sakamoto P 18:30 Janzon K M / Mannheims B
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Golovin J / Wacnik J 18:30 Facey A / Facey K
  • Germany F9, Doubles
    De Boer S / Lootsma N 18:30 Elliott E / Genovese N
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Daniels C / Marozava L 18:30 ENE C / Reix S
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Sanchez-Quintanar C / Schaeder L 18:30 Fernandez Rabener A / Vogelsang E
  • Belgium F8, Doubles
    Hill T / Menichella S 18:30 Dischinger E / Vatutin A
  • Germany F9, Doubles
    Andres M-F / Martin L 18:35 Pauffley N / Rice D
  • Lexington, USA
    Jung, Jason 18:40 Millman, John
  • Lexington, USA
    Ward, James 18:40 Uchiyama, Yasutaka
  • Lexington, USA
    Broady, Liam 18:50 Myneni, Saketh
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Sebov, Katherine 19:00 Jeukeng, Anne-Liz
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Mueller, Alexandra 19:00 Koch-Benvenuto, Andrea
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    De Bernardi, Clothilde 19:00 Aoyama, Shuko
  • France F16, Singles
    Scaglia, Mathieu 19:00 Lokoli, Laurent
  • France F16, Doubles
    Eremin E / Mazzella M 19:00 Bezert G / Sola M A
  • Spain F23, Doubles
    Torregrosa Velilla A / Vidal Azorin J F 19:00 Esteve Lobato E / Martinez Portero P
  • Portugal F11, Singles
    Gomez, Ibai 19:00 Cooprider, Chris
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Pegula, Jessica 19:00 Ahn, Kristie
  • Portugal F11, Doubles
    Andrews M / Milovic Z 19:00 Completo A / Salgado A
  • Portugal F11, Doubles
    Marques J / Ramos F 19:00 Baldi F / Berrettini M
  • USA F23, Doubles
    Lopez Villasenor G / Uchida K 19:00 Austin G / Hiltzik J
  • USA F23, Doubles
    Jesse A A / Kopinski T 19:00 Cotrone D / Goldin G M
  • USA F23, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 19:00 Grant M / Surreaux A
  • USA F23, Doubles
    Daciek P / Fawcett T 19:00 Escobar G / Krainik P
  • Italy F20, Singles
    Licciardi, Pietro 19:00 Trungelliti, Marco
  • Spain F23, Doubles
    Elangovan N / Kaliyanda Poonacha N 19:00 Giraldi Requena M / Russi E
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Carter M / Turner E B 19:00 Hibino N / Webley-Smith E
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Melnikova M / Pous-Tio L 19:15 Cepede Royg V / Peterson R
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Ormaechea P / Pivovarova A 19:15 LIM A / Sevastova A
  • Atlanta, USA
    Kudla, Denis 19:20 Harrison, Ryan
  • Atlanta, USA
    Berrer, Michael 19:20 Becker, Benjamin
  • Belgium F8, Doubles
    Nastasi U / Oliveira G 19:20 De Weerdt O / Meulemans S
  • Egypt F24, Doubles
    Dowson D / Ward A 19:30 Petersen B / Schott H
  • Egypt F24, Doubles
    Kolisnyk O / Petrenko A 19:30 Brtnicky F / Guerses G
  • Canada F6, Singles
    Ono, Masayoshi 19:30 Mccourt, Zachary
  • Canada F6, Singles
    HU, Nicholas S 19:30 Polansky, Peter
  • Canada F6, Singles
    Schnur, Brayden 19:30 Nicholas, Hunter
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Kurata, Nathaly 19:30 Zamprogno, Agostina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Beccio, Victoria Ariadna 19:30 Naya, Guillermina
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Miyazaki Y L / Walters A 19:30 Kislyak K / Tonoyan A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Samir S / Tinjic J 19:30 Ostlund F / Rohde-Moe C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Franze C / Reimchen A 19:30 Bekker K / Nepliy E
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 19:30 Baranano P / Carle M L
  • Egypt F24, Doubles
    Bega A / Vilardo F 19:30 Hossam K / Hossam Y
  • Lexington, USA
    Fratangelo, Bjorn 20:00 Bangoura, Sekou
  • Colombia F6, Singles
    Souto, David 20:00 Valero, Luis
  • Colombia F6, Singles
    Heras, Patricio 20:00 Rojas, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 20:00 Ruiz Naranjo, Pedro Pablo
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Hine K / Smith K N 20:00 Czarniak Rego S / Maltby F
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Ouellet-Pizer C M / Smith G 20:00 Vyrlan K K / Westby M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    DI Lorenzo F / Pollner G 20:00 Eikeri U / Ivanova D
  • Italy F20, Doubles
    Della Tommasina D / Sinicropi R 20:00 Basso A / Ceppellini A
  • Lexington, USA
    Pecotic, Matija 20:00 Bhambri, Yuki
  • Lexington, USA
    Dancevic, Frank 20:10 Rubin, Noah
  • France F16, Singles
    Guez, David 20:30 Emery, David
  • France F16, Singles
    Arneodo, Romain 20:30 Reboul, Fabien
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Andreescu, Bianca Vanessa 20:30 Halbauer, Ellie
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Moore J / Zhao C 20:30 Boulais I / Wong V
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Stefkova, Barbora 20:30 Robson, Laura
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Sanchez, Maria 20:30 Broady, Naomi
  • USA F23, Doubles
    Clayton S / Gabb R 20:30 Catanzariti A / Hiltzik A
  • USA F23, Doubles
    Estevez M / Garza D 20:30 Agar R / Bader S
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Oudin M / Rogowska O 20:30 Lertpitaksinchai N / Plipuech P
  • Atlanta, USA
    Devvarman, Somdev 20:40 Donaldson, Jared
  • Atlanta, USA
    Groth, Samuel 20:40 Tiafoe, Francis
  • Egypt F24, Doubles
    Kadry K / Mohamed Hatem M 21:00 Richard A / Taweel I H
  • Canada F6, Singles
    Giron, Marcos 21:00 Bellamy, Robbie C
  • Canada F6, Singles
    Day, Alexander 21:00 Halebian, Alexios
  • Lexington, USA
    Ramanathan, Ramkumar 21:20 Klein, Brydan
  • Italy F20, Doubles
    Luisi A / Massara A 21:30 Bahamonde F / Tsitsipas S
  • Italy F20, Singles
    DI Nicola, Gianluca 21:30 Vavassori, Andrea
  • Lexington, USA
    Crepaldi, Erik 21:30 Novikov, Dennis
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Hsu, Chieh-Yu 22:00 Rodriguez, Victoria
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Jeukeng-Nkamgouo A-L / Leon S 22:00 Broomfield A / Januskova P
  • Colombia F6, Singles
    Salamanca Caicedo, Carlos 22:00 Struvay, Eduardo
  • Atlanta, USA, Doubles
    Fleming C / Muller G 22:00 Pospisil V / Sock J
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    LAO D / Whoriskey C 22:00 Adachi M / Hozumi E
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Quammen A / Rolph M 22:00 Corning V / Elbaba J
  • Colombia F6, Doubles
    Barros M / Mendoza A 22:30 Oliveira A G / Pereira J
  • Colombia F6, Doubles
    Mora D / Olivares J 22:30 Bendeck J D / Gomez A
  • Colombia F6, Doubles
    Sanchez Montemayor M / Zornosa S 22:30 Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C
  • Canada F6, Doubles
    Davidson P / Reid M 22:30 Beren S / Kylar K
  • Canada F6, Doubles
    ONO M / Tanaka-Tamaki K 22:30 Bulis M / Cukierman D
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / Mannarino A 23:20 Butorac E / Sitak A
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Sanders, Storm 23:30 Robillard-Millette, Charlotte

Pripreme Vulvsa

Milijaš ubija, al’ na Soniju!

Fudbal

Autor:

Srpski fudbaler pobedio Kamerunca Elokobija igrajući „plejstejšn“

Nenad Milijaš, Soni, plejstejšn, Džordž Elokobi

Dobro se zabavlja.
Nenad Milijaš nije rešio svoj status u Vulverhemptonu, ali mu to ne smeta da se dobro zabavlja na pripremama kluba u Irskoj. Srpski fudbaler je u pauzi između treninga igrao „soni plejstejšn“ protiv Kamerunca Džordža Elokobija i pobedio ga!

Nenad Milijaš znao je da proslavi trijumf nad kolegom i cimerom. Posle datog gola srpski fudbaler skakao je po sobi, radovao se, a meč između dvojice prijatelja posmatralo je i nekoliko igrača Vulvsa, koji su se takođe dobro zabavili. Milijaš nije krio emocije i oduševljenje, znao je kako da proslavi pobedu.

Zanimljivo je istaći da Nenad Milijaš (29) i Džordž Elokobi (26) još nisu sigurni hoće li i naredne sezone nositi dres Vulvsa. Obojici predstoji razgovor s trenerom Staleom Solbakenom. Norvežanin nije siguran da li će u startnoj postavi u Čempionšipu biti mesta za srpsko-kamerunski tandem, pošto i Milijaš i Elokobi imaju visoka primanja.

Nenad Milijaš ima rezervnu varijantu u vidu Crvene zvezde, jer se još pre mesec dana dogovorio sa čelnicima kluba da se vrati na Marakanu ukoliko dobije slobodu u Vulverhemptonu.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ja nosim sat „festina“ od 100-200 evra, ali nemam ništa protiv da neko nosi skuplji ako je pošteno zaradio Zoran Babić, šef poslaničke grupe SNS

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!