• International Friendly Games
    Mexico 0 Honduras 0 Promene rezultata
  • US Open Cup
    Real Salt Lake 1 Portland Timbers 0 Promene rezultata
  • US Open Cup
    San Jose Earthquakes 0 Los Angeles Galaxy 1 Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Ordebasy Shymkent 14:00 Beitar Jerusalem Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Shirak Gyumri 15:30 Zrinjski Mostar Promene rezultata
  • Indonesia Super League
    Arema Indonesia 16:00 Gresik United Promene rezultata
  • Indonesia Super League
    Persela Lamongan 16:00 Persebaya Surabaya Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Kruoja Pakruojis 17:00 Jagiellonia Bialystok Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Alashkert FC 17:00 ST Johnstone Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    KF Laci 17:30 Inter Baku Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    Shakhtar Donetsk 18:00 Eintracht Braunschweig Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Lusitanos 18:00 West Ham United Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    VPS Vaasan Palloseura 18:00 AIK Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Seinaejoen JK 18:00 FH Hafnarfjordur Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Partizani Tirana 18:00 Stromsgodset IF Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Lahti 18:00 IF Elfsborg Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    UE Sant Julia 18:00 Randers FC Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    NSI Runavik 18:00 Linfield Belfast Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Atlantas Klaipeda 18:00 Beroe Stara Zagora Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Dinamo Tbilisi 18:00 FK Gabala Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Aktobe 18:00 Nomme Kalju FC Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    KS Kukesi 18:00 Torpedo Zhodino Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Flora Tallinn 18:00 FK Rabotnicki Skopje Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Skonto Riga 18:00 ST Patricks Athletic Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Jelgava 18:00 PFC Litex Lovech Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Mladost Podgorica 18:00 Neftchi Baku Pfc Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Dinamo Batumi 18:00 AC Omonia Nicosia Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Olimpic Sarajevo 18:00 FC Spartak Trnava Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Neftchi Baku Pfc 18:00 FK Mladost Podgorica Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Spartaks Jurmala 18:00 FK Buducnost Podgorica Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    Dinamo Kiev 18:30 CS Universitatea Craiova Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    1. FC Kaiserslautern 18:30 Offenbacher Kickers Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    VfL Osnabrück 18:30 FC Viktoria Köln Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Debreceni VSC 18:30 FK Sutjeska Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    JK Sillamae Kalev 18:30 HNK Hajduk Split Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    ROT Weiss Oberhausen 19:00 Fortuna Cologne Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    TSV Zusmarshausen 19:00 FC Augsburg Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Sheriff Tiraspol 19:00 Odds BK Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Brøndby IF 19:00 AC Juvenes/Dogana Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Differdange FC 03 19:00 Bala Town Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Trakai 19:00 HB Torshavn Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Saxan 19:00 Apollon Limassol Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Botosani 19:00 FC Tskhinvali Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Stromsgodset IF 19:00 FK Partizani Tirana Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    SV Oberwart 19:00 1. FC Köln Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    College Europa FC 19:30 SK Slovan Bratislava Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Airbus UK Broughton 19:45 NK Lokomotiva Zagreb Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    NK Celje 20:00 Slask Wroclaw Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    GO Ahead Eagles 20:00 Ferencvarosi TC Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Vikingur Gota 20:00 Rosenborg Trondheim Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    NK Domzale 20:00 FK Cukaricki Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Newtown AFC 20:15 Valletta FC Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    MTK Budapest FC 20:30 Vojvodina Novi Sad Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    La Fiorita 20:30 FC Vaduz Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Buducnost Podgorica 20:30 FK Spartaks Jurmala Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Birkirkara FC 20:45 FC Ulisses Yerevan Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Glenavon Lurgan 20:45 Shakhter Soligorsk Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    University College Dublin 20:45 F91 Dudelange Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Crvena Zvezda 20:45 FC Kairat Almaty Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Cork City 20:45 KR Reykjavik Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    West Ham United 20:45 FC Lusitanos Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Linfield Belfast 20:45 NSI Runavik Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Glentoran FC 21:00 MSK Zilina Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Skendija 79 Tetovo 21:05 Aberdeen FC Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Vikingur Reykjavik 21:15 FC Luka Koper Promene rezultata
  • Premier League
    Al-Ahly Cairo 22:00 Wadi Degla SC Promene rezultata
  • Premier League
    Misr Lel Makasa 22:00 Al-Zamalek Promene rezultata
  • Premier League
    Ismaily SC 22:00 Smouha SC Promene rezultata
  • Premier League
    Alaab Damanhour 22:00 Talaea EL Gaish Promene rezultata
  • China F9, Singles
    Feng, HE 0 2 6 0 Ghedin, Riccardo 1 6 6 1
  • China F9, Singles
    Hung, Jui-Chen 1 6 5 1 Wang, Aoxiong 0 2 2 0
  • China F9, Singles
    LI, Zhe 2 6 6 2 2 Sun, Fajing 0 3 1 0 0
  • China F9, Singles
    Tearney, Finn 1 6 6 1 Qiu, Zhuoyang 0 1 5 0
  • China F9, Singles
    Chen, Long 0 1 2 0 0 TE, Rigele 2 6 6 2 2
  • China F9, Singles
    HE, Yecong 0 3 2 0 0 WU, DI 2 6 6 2 2
  • China F9, Doubles
    BAI Y / Ghedin R 05:35 Feng H / Ning Y
  • China F9, Singles
    Zhang, ZE 05:35 Hua, Runhao
  • China F9, Doubles
    QI X / Qiu Z 05:40 TAO J N / Zhou S H
  • China F9, Doubles
    XIA H / Zhang H 05:40 Malyshev A / Malyshev M
  • China F9, Doubles
    Hung J-C / Tearney F 05:40 Chen L / Sun F
  • China F9, Singles
    Ouyang, Bowen 05:40 Kim, Young Seok
  • India F10, Singles
    Balaji, N. Sriram 06:30 Grenier, Hugo
  • India F10, Singles
    Escoffier, Antoine 06:30 Virali Murugesan, Ranjeet
  • India F10, Singles
    Vardhan, Vishnu 06:30 Mukund, Sasi Kumar
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-03A
    Spigarelli, Martina 08:00 Anshba, Amina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-03A
    Lysakova, Antonina 08:00 Piskun, Oleksandra
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-03A
    Tolibova, Sadafmoh 08:00 Novikova, Polina
  • India F10, Singles
    Jayaprakash, Mohit Mayur 08:00 Nedunchezhiyan, Jeevan
  • Turkey F26, Singles
    Celikbilek, Altug 09:00 Cid, Roberto
  • Turkey F26, Singles
    Ivashka, Ilya 09:00 Adaktusson, Jacob
  • Turkey F26, Singles
    Bonzi, Benjamin 09:00 Shyla, Yaraslau
  • Turkey F26, Singles
    Botzer, Bar Tzuf 09:00 Chervyakov, Fedor
  • India F10, Doubles
    Balaji N S / Vardhan V 09:00 Khuma B / Solanki A
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Yerolymos, Margot 09:30 Balducci, Alice
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Lukacs, Vanda 09:30 Kremer, Dana
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Kairi, Angeliki 09:30 Scholsen, Helene
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Temin, Marie 09:30 Boeykens, Elyne
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-03A
    Szlavikovics, Szabina 09:30 Bolkvadze, Mariam
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-03A
    Guensler N / Vaynberg S 09:30 Amiraghyan A / Helbet J
  • Padova, Italy
    Podlipnik-Castillo, Hans 10:00 Montanes, Albert
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Soylu, Ipek 10:00 Paquet, Chloe
  • La Possession (Reunion), Singl...
    Bamburac, Sabrina 10:00 Codino, Fiona
  • La Possession (Reunion), Singl...
    Vangelova, Ani 10:00 Knezevic, Jovana
  • Sakarya, Singles W-C10-TUR-26A
    Lazareva, Margarita 10:00 Munozova, Anette
  • Sakarya, Singles W-C10-TUR-26A
    Yashina, Ekaterina 10:00 Eraydin, Basak
  • Sakarya, Singles W-C10-TUR-26A
    Njoze, Mirabelle 10:00 Curovic, Tamara
  • Padova, Italy
    Martin, Andrej 10:00 Giannessi, Alessandro
  • France F12, Singles
    Laurent, Yanais 10:00 Reuter, Yannik
  • France F12, Singles
    Musialek, Alexis 10:00 Perez Mota, Mauricio
  • Romania F7, Singles
    Antonescu, Vasile 10:00 Manafov, Vladyslav
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Perper, Alexandra 10:00 Sipek, Natalija
  • Romania F7, Singles
    Dubarenco, Maxim 10:00 Grigelis, Laurynas
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Ionescu, Simona 10:00 Esen, Hulya
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Zovincova, Vendula 10:00 Cabeza-Candela, Estrella
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Barzo, Lilla 10:00 Kolb, Nadiya
  • Belgium F4, Singles
    Grinberg, Thomas 10:00 Kelly, Dayne
  • Turkey F26, Singles
    Jankovits, Yannick 10:30 Metreveli, Aleksandre
  • Turkey F26, Singles
    Vives, Jordi 10:30 Erguden, Baris
  • Turkey F26, Singles
    Yuksel, Anil 10:30 Ismailov, Temur
  • Turkey F26, Singles
    Ilkel, Cem 10:30 Janvier, Maxime
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Morderger, Yana 11:00 Molinero, Florencia
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Gorgodze, Ekaterine 11:00 Bara, Irina Maria
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Malikova, Tereza 11:00 Vankova, Katerina
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Eric, Doroteja 11:00 Evtimova, Dia
  • Czech Republic F5, Singles
    Smirnov, Artem 11:00 Blasko, Martin
  • Czech Republic F5, Singles
    Neuchrist, Maximilian 11:00 Suc, Dominik
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Siedliska, Natalia 11:00 Sugnaux, Tess
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Matteucci, Alice 11:00 Matviyenko, Lisa
  • Zimbabwe F3, Singles
    King, Evan 11:00 Song, Evan
  • Zimbabwe F3, Singles
    Tashi, Vullnet 11:00 Scholtz, Nicolaas
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-03A
    Bryzgalova Y / Kushkhova A 11:00 Anshba A / Novikova P
  • Austria F2, Singles
    Windahl, Daniel 11:00 Hampel, Lenny
  • Austria F2, Singles
    Arvidsson, Isak 11:00 Popko, Dmitry
  • Spain F19, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 11:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Sakarya, Singles W-C10-TUR-26A
    Adamescu, Cristina 11:30 Prosperi, Valeria
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Ramialison, Irina 11:30 Rodriguez, Victoria
  • Romania F7, Singles
    Majchrzak, Kamil 11:30 Kestelboim, Mariano
  • Romania F7, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 11:30 Zekic, Miljan
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Crespo Azconzabal, Ailen 11:30 Simion, Oana Georgeta
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Nancarrow, Alexandra 11:30 Spremo, Milana
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Dancetovic, Emilija 11:30 Alibalic, Nina
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Rebersak, Polona 11:30 Tomova, Viktoriya
  • Netherlands F3, Singles
    Desein, Niels 12:00 Banes, Maverick
  • Netherlands F3, Singles
    Huta Galung, Jesse 12:00 Prashanth, N. Vijay Sundar
  • Netherlands F3, Singles
    Marti, Yann 12:00 Novak, Dennis
  • Stuttgart-Vaihingen, Doubles W...
    Schaeder L / Zaja A 12:00 Geuer N / Golubic V
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Pous Tio, Laura 12:00 Schaefer, Anne
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Cadantu, Alexandra 12:00 Ozaki, Risa
  • Turkey F26, Doubles
    Ivashka I / Shyla Y 12:00 Erun F T / Yalcinkale B
  • Turkey F26, Doubles
    Agabigun S / Haylaz M 12:00 Altuna T / Kalovelonis M
  • Belgium F4, Singles
    Griekspoor, Scott 12:00 Arneodo, Romain
  • Belgium F4, Singles
    Meulemans, Stijn 12:00 Barry, Sam
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Muguruza G / Suarez Navarro C 12:30 Black C / Raymond L
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Groth, Samuel 12:30 Duckworth, James
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Dellacqua C / Shvedova Y 12:30 Hantuchova D / Stosur S
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Kyrgios, Nick 12:30 Raonic, Milos
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Ward, James 12:30 Vesely, Jiri
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Jovanovski B / Kichenok N 12:30 Erakovic M / Watson H
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Mattek-Sands B / Safarova L 12:30 RAE J / Smith A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Baghdatis, Marcos 12:30 Goffin, David
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Dushevina V / Martinez Sanchez M J 12:30 Koukalova K / Pironkova T
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Martincova, Tereza 12:30 Maciejewska, Zuzanna
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Shapatava, Sofia 12:30 Sramkova, Rebecca
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bopanna R / Mergea F 12:30 Bellucci T / Duran G
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Paire, Benoit 12:30 Bautista-Agut, Roberto
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Wozniacki, Caroline 12:30 Allertova, Denisa
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Kudla, Denis 12:30 Giraldo, Santiago
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Ianchuk, Elizaveta 12:30 Mertens, Elise
  • Czech Republic F5, Singles
    Michalicka, Marek 12:30 Lojda, Dusan
  • Czech Republic F5, Singles
    Partl, Adrian 12:30 Escobar, Gonzalo
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Sharapova, Maria 12:30 Begu, Irina-Camelia
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Dimitrov, Grigor 12:30 Gasquet, Richard
  • Zimbabwe F3, Singles
    Vorster, Tucker 12:30 Grant, Michael
  • Zimbabwe F3, Singles
    Bushamuka, William 12:30 Joncour, Ronan
  • Austria F2, Doubles
    Mandujano R / Resendiz Dominguez M 12:30 Dischinger E / Silva C
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Vandeweghe, Coco 12:30 Stosur, Samantha
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rojer J-J / Tecau H 12:30 Begemann A / Knowle J
  • Austria F2, Singles
    Trinker, Bastian 12:30 Basso, Andrea
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Hewitt L / Kokkinakis T 12:30 Draganja M / Kontinen H
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Muller G / Qureshi A-U-h 12:30 Becker B / Maytin R
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Inglot D / Roger-Vasselin E 12:30 Junaid R / Shamasdin A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Arruabarrena-Vecino, Lara 12:30 Giorgi, Camila
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Kubot L / Mirnyi M 12:30 Granollers M / Lopez M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Govortsova, Olga 12:30 Cornet, Alize
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Mayer, Leonardo 12:30 Anderson, Kevin
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Cilic, Marin 12:30 Isner, John
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Diyas, Zarina 12:30 Petkovic, Andrea
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Albot R / Kukushkin M 12:30 Fyrstenberg M / Gonzalez S
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Butorac E / Fleming C 12:30 Pospisil V / Sock J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Pavlyuchenkova, Anastasia 12:30 Kerber, Angelique
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Makarova, Ekaterina 12:30 Rybarikova, Magdalena
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Muguruza, Garbine 12:30 Lucic-Baroni, Mirjana
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Djokovic, Novak 12:30 Tomic, Bernard
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Kucova, Kristina 13:00 Dinu, Cristina
  • Sakarya, Doubles W-C10-TUR-26A
    Eraydin B / Lazareva M 13:00 Adamescu C / Anil C
  • Sakarya, Doubles W-C10-TUR-26A
    Munozova A / Topsel M 13:00 Curovic T / Yashina E
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Burger, Cindy 13:00 Laisne, Kinnie
  • Germany F5, Singles
    Simunek, David 13:00 Rousset, Elie
  • Germany F5, Singles
    Bensoussan, Samuel 13:00 Reichelt, Timon
  • Turkey F26, Doubles
    Jankovits Y / Nys H 13:00 Khabibulin T / Metreveli A
  • Turkey F26, Doubles
    Botzer B T / Martin T 13:00 Celikbilek A / Yuksel A
  • Prokuplje, Doubles W-C10-SRB-0...
    Esen H / Esen L 13:00 Kolb M / Kolb N
  • Italy F16, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 13:00 Lipovsek Puches, Tomas
  • Italy F16, Singles
    Bonadio, Riccardo 13:00 Klec, Ivo
  • Spain F19, Singles
    Kobelt, Peter 13:00 Hernando Ruano, Jorge
  • Spain F19, Singles
    Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 13:00 Rumenov Payakov, Georgi
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Buyukakcay, Cagla 13:30 Jani, Reka-Luca
  • Stuttgart-Vaihingen, Doubles W...
    Kuncikova L / Stuchla K 13:30 Fomina A / Shkudun A
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Daniels, Carolin 13:30 Melnikova, Marina
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Lopez, Feliciano 13:45 Basilashvili, Nikoloz
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Maria, Tatjana 13:45 Duan, Ying-Ying
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Kavcic, Blaz 13:45 Simon, Gilles
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Seppi, Andreas 13:45 Coric, Borna
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Betov S / Bury A 13:45 Corrie E / Edmund K
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bacsinszky, Timea 13:45 Soler-Espinosa, Silvia
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Mayer L / Schwartzman D S 13:45 Dodig I / Melo M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Pospisil, Vasek 13:45 Fognini, Fabio
  • Marburg, Germany
    Satral, Jan 14:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Zacarias, Marcela 14:00 Tan, Harmony
  • Netherlands F3, Singles
    Tchoutakian, Maxime 14:00 Neis, Fabricio
  • Zeeland, Singles W-C15-NED-03A
    Kerkhove, Lesley 14:00 Pera, Bernarda
  • Zeeland, Singles W-C15-NED-03A
    Sotnikova, Alyona 14:00 Maleckova, Jesika
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Keys, Madison 14:00 Kulichkova, Elizaveta
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Liang C / Olaru R 14:00 Bencic B / Siniakova K
  • La Possession (Reunion), Doubl...
    Bamburac S / Vangelova A 14:00 Hattingh I / Payet P
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Mchale, Christina 14:00 Lisicki, Sabine
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Gatto-Monticone, Giulia 14:00 Frech, Magdalena
  • Czech Republic F5, Doubles
    Miedler L / Neuchrist M 14:00 Kuncik J / Schmid M
  • Czech Republic F5, Doubles
    Blasko M / Zielinski J 14:00 Cias P / Majchrowicz A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Dellacqua, Casey 14:00 Svitolina, Elina
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Haase, Robin 14:00 Murray, Andy
  • Zimbabwe F3, Doubles
    King E / Reed A 14:00 Chetty J / Forchap D C
  • Zimbabwe F3, Doubles
    Surreaux A / Tashi V 14:00 Lock B / Lock C J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Giraldo S / Sousa J 14:00 Pavic M / Venus M
  • Austria F2, Singles
    Dmitriev, Kirill 14:00 Gawron, Marcin
  • Austria F2, Doubles
    Arvidsson I / Windahl D 14:00 Bodmer A / Kahoun J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Cabal J S / Farah R 14:00 Guccione C / SA A
  • Romania F7, Doubles
    Antonescu V / Dima D 14:00 Fortuna C / Grigelis L
  • Romania F7, Doubles
    Dubarenco M / Manafov V 14:00 Granollers-Pujol G / Vervoort M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Murray J / Peers J 14:00 Bambridge L / Broady L
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Radwanska, Agnieszka 14:00 Tomljanovic, Ajla
  • Belgium F4, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Merckx, Jonas
  • Padova, Italy
    Dellien, Hugo 14:00 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Remondina, Anna-Giulia 14:30 Lim, Alize
  • Germany F5, Singles
    Krawietz, Kevin 14:30 Lomacki, Piotr
  • Germany F5, Singles
    Meyer, Jan 14:30 Haenle, Pirmin
  • Italy F16, Singles
    Razborsek, Nik 14:30 Petrone, Alessandro
  • Prokuplje, Doubles W-C10-SRB-0...
    Perper A / Simion O G 14:30 Cabeza-Candela E / Nancarrow A
  • Spain F19, Singles
    Toledo Bague, Pol 14:30 Fournerie, Theo
  • Marburg, Germany
    Basic, Mirza 15:00 Khachanov, Karen
  • Torun, Doubles W-C25-POL-01A
    Borecka M / Vankova K 15:00 Domagala V / Wlodarczak K
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Niculescu, Monica 15:00 Cepelova, Jana
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Jankovic, Jelena 15:00 Rodina, Evgeniya
  • Italy F16, Singles
    Marcora, Roberto 15:00 Licciardi, Pietro
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Berdych, Tomas 15:15 Mahut, Nicolas
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Querrey, Sam 15:15 Federer, Roger
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Hsieh S-W / Pennetta F 15:15 Bogdan E / Halep S
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Kuznetsova, Svetlana 15:15 Pliskova, Kristyna
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Monfils, Gael 15:15 Mannarino, Adrian
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bryan B / Bryan M 15:15 Kretschmer G / Satschko A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Skupski K / Skupski N 15:15 Matkowski M / Zimonjic N
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Troicki, Viktor 15:15 Bedene, Aljaz
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Lindstedt R / Melzer J 15:15 Bhupathi M / Tipsarevic J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Linette M / Minella M 15:15 Babos T / Mladenovic K
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rosol, Lukas 15:15 Andujar, Pablo
  • Padova, Italy
    Cachin, Pedro 15:20 Hemery, Calvin
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Cornet A / Krunic A 15:30 Hlavackova A / Hradecka L
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Lepchenko V / Mchale C 15:30 Arruabarrena L / Begu I-C
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Hobgarski, Katharina 15:30 Amanmuradova, Akgul
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Petkovic A / Rybarikova M 15:30 Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A
  • Denain, Doubles W-C25-FRA-17A
    Gamiz A / Garcia-Vidagany B 15:30 Mertens E / Soylu I
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Nara, Kurumi 15:30 Kvitova, Petra
  • Zeeland, Singles W-C15-NED-03A
    Sanchez, Ana Sofia 16:00 Lemoine, Quirine
  • Padova, Italy, Doubles
    Martin A / Podlipnik-Castillo H 16:00 Giacalone O / Napolitano S
  • La Possession (Reunion), Singl...
    Nanda Kumar, Asha 16:00 Bouzkova, Marie
  • Germany F5, Singles
    Marterer, Maximilian 16:00 Otte, Oscar
  • Germany F5, Singles
    Fanselow, Sebastian 16:00 Ehrat, Sandro
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Oprandi, Romina 16:00 Vajdova, Natalia
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Fett, Jana 16:00 Shymanovich, Iryna
  • Marburg, Germany
    Langer, Nils 16:00 De Greef, Arthur
  • Belgium F4, Doubles
    Arneodo R / Barry S 16:00 Gonzalez Carrasco J M / Kelly D
  • Zeeland, Singles W-C15-NED-03A
    Rus, Arantxa 16:00 Santamaria, Sabrina
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Groenefeld A-L / Vandeweghe C 16:15 Brengle M / Maria T
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Dolgopolov, Alexandr 16:15 Karlovic, Ivo
  • Torun, Doubles W-C25-POL-01A
    Gorgodze E / Shapatava S 16:30 Dinu C / Kvatsabaia S
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Garcia-Lopez G / Jaziri M 16:30 Daniell M / Demoliner M
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Klaffner, Melanie 16:30 Piter, Katarzyna
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Erlich J / Petzschner P 16:30 Huey T C / Lipsky S
  • Italy F16, Doubles
    Borgo F / Volante M 16:30 Bonadio R / Della Tommasina D
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Ebden M / Ward J 16:30 Gabashvili T / LU Y H
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Brown, Dustin 16:45 Nadal, Rafael
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Tsonga, Jo-Wilfried 16:45 Ramos Vinolas, Albert
  • Denain, Doubles W-C25-FRA-17A
    Knoll X / Molinero F 17:00 Rodriguez V / Zacarias M
  • Germany F5, Doubles
    Polonskiy I / Sabanin Y 17:00 Glancy D / Haenle P
  • France F12, Singles
    Zhang, Zhizhen 17:00 Sakharov, Gleb
  • Netherlands F3, Doubles
    Dankl T-M / Novak D 17:30 Banes M / Neis F
  • Zeeland, Doubles W-C15-NED-03A
    Van De Velde B / Van Der Meet A 17:30 Perrin C / Sotnikova A
  • Padova, Italy
    Volandri, Filippo 17:30 Gaio, Federico
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Daniel, Jaeda 17:30 Oyen, Sofie
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Parazinskaite, Akvile 17:30 Geukens, Britt
  • Brussels, Doubles W-C10-BEL-01...
    Boeykens E / Michiels M 17:30 Distelmans S / Scholsen H
  • Brussels, Doubles W-C10-BEL-01...
    Smirnova A / Smirnova V 17:30 Wagemaker M / Wikkerink J
  • Germany F5, Singles
    Trongcharoenchaikul, Wishaya 17:30 Fallert, Florian
  • France F12, Doubles
    Lamasine T / Teixeira M 17:30 Lozano D / Musialek A
  • France F12, Doubles
    Doumbia S / Reboul F 17:30 Laurent Y / Lestienne C
  • Spain F19, Doubles
    Eros T / Kobelt P 17:30 Diez S / Mardones B
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Lottner, Antonia 18:00 Grabher, Julia
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rodionova AN / Rodionova AR 18:00 Barthel M / Kichenok L
  • Marburg, Germany
    Brands, Daniel 18:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Torun, Doubles W-C25-POL-01A
    Kennel K / Kolar N 18:00 Frech M / Lehnert K M
  • Italy F16, Doubles
    Licciardi P / Maccari F 18:00 Lipovsek Puches T / Martinez M N
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Jurak D / Konjuh A 18:00 Kops-Jones R / Spears A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Konta J / Sanchez M 18:00 Chan H-C / Van Uytvanck A
  • Germany F5, Singles
    Raspudic, Franjo 18:00 Mijic, Ivo
  • Stuttgart-Vaihingen, Doubles W...
    Daniels C / Klemenschits S 18:00 Schaefer A / Zimmermann K
  • Belgium F4, Doubles
    Johnson H / Johnson Y 18:00 Gille S / Merckx J
  • Marburg, Germany, Doubles
    Kamke T / Stadler S 18:20 Jebavy R / Satral J
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Zaniewska, Sandra 18:30 Badosa Gibert, Paula
  • Netherlands F3, Doubles
    Lootsma N / Westerhof B 19:00 Prashanth N V S / Zednik J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Davis L / Nara K 19:00 Wang Y / Zhang K-L
  • France F12, Singles
    Guez, David 19:00 Cayre, Paul
  • Zeeland, Doubles W-C15-NED-03A
    Pigossi L / Pirazhenka S 19:00 Kerkhove L / Lemoine Q
  • Padova, Italy
    Cecchinato, Marco 20:30 Lee, Duck Hee
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hofer, Verena 21:00 Sizikova, Yana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Guttormsen, Karyn 21:00 Cho, I-Hsuan
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Abou Zekry O / Kordolaimi E 22:30 Dixon G / Gibson A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Momkoonthod T / Plipuech P 22:30 Malykh P / Sharma A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Malikova K 22:30 Peddi Reddy S V / Sizikova Y
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Costa Melgar C / Zhuravleva A 22:30 Huber L M / Intert A

gaze redom

Mladi košarkaši Srbije slistili Grčku

Košarka

Autor:

To je već peta pobeda zaredom ekipe selektora Aleksandra Džikića kojom je samo potvrđen plasman u četvrtfinale šampionata za igrače do 20 godina

Pet pobeda u nizu: Mladi košarkaši Srbije

Pet pobeda u nizu: Mladi košarkaši Srbije

KRANJSKA GORA - Mlada košarkaška reprezentacija Srbije savladala je selekciju Grčke sa 86:69 (21:21, 17:16, 28:12, 20:20) u drugom kolu E četvrtfinalne grupe prvenstva Evrope u Sloveniji.

To je već peta pobeda zaredom ekipe selektora Aleksandra Džikića kojom je samo potvrđen plasman u četvrtfinale šampionata za igrače do 20 godina.

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Miljenović sa 16, Bogdanović sa 15 i Mitrović sa 13 poena, dok je grčki sastav predvodio Antonakis sa 21 poenom.Srbija u trećem kolu sutra od 18:30 sati igra protiv Rusije.

U ostalim mečevima 2. kola E grupe Nemačka je ranije danas pobedila Rusiju sa 74:59 (16:17, 21:12, 13.12, 24.18), a Francuska Ukrajinu sa 75:62 (15:21, 26:16, 23:14, 11:11).

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Zbog Kosova, juga Srbije i migranata koji su učestvovali u ratu u Siriji, Srbija može da bude pogodno tle za napade Marko Nicović, bivši šef beogradske policije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!