• Iran F11, Singles
    Androic, Toni 1 6 4 1 Kocyla, Arkadiusz 0 2 1 0
  • Iran F11, Singles
    Fornell-Mestres, Marc 1 6 2 1 Musialek, Alexis 0 1 1 0
  • Cyprus F3, Singles
    Gabb, Richard 0 3 0 Chrysochos, Petros 0 2 0
  • Cyprus F3, Singles
    Dubail, Julien 0 1 0 Crepaldi, Erik 0 3 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Buzean, Diana 0 1 0 Jani, Reka-Luca 0 2 0
  • Egypt F34, Singles
    Pospisil, Jaroslav 0 2 0 Jomby, Tom 0 3 0
  • Egypt F34, Singles
    Safwat, Mohamed 4 4 Cagnina, Julien 0 0
  • Turkey F42, Singles
    Dmitriev, Kirill 0 2 0 Safiullin, Roman 0 2 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pribylova, Anastasia 09:30 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Nina 09:30 Totka, Naomi
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli, Manon 10:00 Caregaro, Martina
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Oyen, Sofie 10:00 Korashvili, Oleksandra
  • Kuwait F3, Singles
    Trubrig, Christian 10:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Gorgodze, Ekaterine 10:30 Wikkerink, Janneke
  • Turkey F42, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 10:40 Mylokostov, Denys
  • Tunisia F9, Singles
    Ruepke, Lukas 11:00 Jankovits, Yannick
  • Egypt F34, Doubles
    Salaba L / Satral J 11:30 Kellovsky D / Pospisil J
  • Cyprus F3, Doubles
    Bortolotti M / Crepaldi E 11:30 Barry S / O'Hare D
  • Tunisia F9, Doubles
    Munoz-Abreu J / Perez Sanz D 11:30 Gooch D / Marsalek J
  • Tunisia F9, Singles
    Giacalone, Omar 12:30 Domingues, Joao
  • Iran F11, Doubles
    Fornell-Mestres M / Neubau M 12:30 Muller A / Rakotomalala M
  • Iran F11, Doubles
    Jotovski T / Kekez D 12:30 Mensurado V / Musialek A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Pribylova A 12:30 Reddy S S / Tatachar Venugopal D
  • Turkey F42, Doubles
    Miedler L / Weissborn T-S 13:00 Bellier A / Bodmer A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Jani R-L / Stamatova J 13:00 Gorgodze E / Kvatsabaia S
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Bonic B / Korashvili O 14:30 Balducci A / Caregaro M
  • Chile F8, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 14:30 Aguilar, Jorge
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Koch-Benvenuto, Andrea 16:00 Bosio, Victoria
  • Dominican Republic F1, Singles
    Van Der Duim, Antal 16:00 Smith, Connor
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Rampre, Petra 16:00 Broomfield, Ayan
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Luk, Stephanie 16:00 Parazinskaite, Akvile
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Lee, Pei-Chi 16:00 Gonzalez Romero, Mariana
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Gutierrez, Mariaryeni 16:00 Cako, Jacqueline
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Betancourt, Carolina 16:00 Failla, Jessica
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Perez Lopez, Ana Luisa 16:00 Januskova, Petra
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Hermoso, Ximena 17:30 Nitescu, Andra Maria
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Shao, Yijia 17:30 Liang, Gloria
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Abaza, Jan 17:30 Vikhlyantseva, Natalia
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Leduc, Marie-Alexandre 17:30 Halbauer, Ellie
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Estable, Julieta 17:30 Urbina, Nazari
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Mills, Danielle 17:30 Grajdek, Kim-Alice
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Jerardino, Fiorella 18:00 Labrana, Fernanda
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Arce Riquelme, Catalina Paz 18:00 Aguilar Sepulveda Francisca Gisella, Pancha
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Bueno, Marcela-Guimaraes 18:00 Cordero, Magdalena
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Segarelli, Francesca 19:00 Craciun, Georgia Andreea
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Zacarias, Maria Jose 19:00 Glatch, Alexa
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Bouzkova, Marie 19:00 Zhuravleva, Angelina
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Espindola Mancera, Maria Regina 19:00 Fuentes, Camila
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Obreque, Paulina Javiera 19:30 Leitch, Daniela Renee
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Soto, Leslie 19:30 Hernandez, Francisca
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Lopez, Daniela Macarena 19:30 Vergara Jofre, Francisca Emilia
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Rizzolo, Kayla 21:00 Ramirez Mesina, Valeria
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Alvarez, Javiera 21:00 Molesini, Manuela Luz
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Schnaidt Hagedorn, Paulina 21:00 Espinoza Pena, Paula

Monako protivnik Tipsarevića u finalu Štutgarta

Tenis

Srpski teniser je protiv Monaka do sada igrao tri puta i Argentinac vodi sa 2:1

Pravac finale: Janko Tisparević

ŠTUGART - Argentinski teniser Huan Monako pobedio je u subotu veče u polufinalu Mercedes kupa u Štutgartu Španca Giljerma Garsiju Lopeza sa 6:3, 3:6, 7:5 i u nedelju će se za trofej boriti sa Jankom Tipsarevićem.

Srpski teniser je protiv Monaka do sada igrao tri puta i Argentinac vodi sa 2:1.

Nedeljni finalni meč trebalo bi da počne u 16 sati.

Turnir u Štutgartu igra se za nagradni fond od 410.000 evra, a pobednik će osvojiti ček na 64.700 evra i novih 250 bodova.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Poslednji komentar

  • sandra

    sandra

    Janko svaka cast,,,,zasluzio si pobjedu

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Hvala Čileu što su odbili da igraju utakmicu sa tzv. reprezentacijom Kosova Ivica Dačić šef diplomatije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!