• Australian Open, Melbourne, Au...
    Williams, Serena 2 7 6 2 2 Keys, Madison 0 6 2 0 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Mladenovic K / Nestor D 2 6 6 2 2 Black C / Cabal J S 0 2 3 0 0
  • Hong Kong, Hong Kong
    Matsui, Toshihide 1 6 1 1 1 Desein, Niels 1 1 6 1 1
  • Hong Kong, Hong Kong
    Eysseric, Jonathan 0 1 1 0 0 Chung, Hyeon 2 6 6 2 2
  • Kazakhstan F2, Singles
    Fayziev, Sanjar 0 2 0 Ivashka, Ilya 0 2 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Hsieh S-W / Cuevas P 0 2 0 Srebotnik K / Melo M 0 0 0
  • Kazakhstan F2, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 0 0 0 Tyurnev, Evgeny 0 1 0
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Vinogradova, Polina 0 1 0 Khabibulina, Albina 0 0 0
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Shlomo, Keren 0 1 0 Rudakova, Anastasia 0 0 0
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Albot R / Thompson J 0 0 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 0 0
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Paigina, Marta 0 0 Wacanno, Eva 0 0
  • Hong Kong, Hong Kong
    Rungkat, Christopher 07:45 Ito, Tatsuma
  • Hong Kong, Hong Kong
    Gong, Mao Xin 07:55 Kavcic, Blaz
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Hsieh C-P / YI C-H 08:00 Moser F / Sharan D
  • Kazakhstan F2, Singles
    Dubarenco, Maxim 08:00 Matsukevitch, Denis
  • Iran F3, Singles
    Faber, Mateo 08:00 Alekseenko, Vadim
  • Iran F3, Singles
    Inzerillo, Jerome 08:00 Boluda-Purkiss, Carlos
  • Iran F3, Singles
    Bortolotti, Marco 08:00 Musialek, Alexis
  • Kazakhstan F2, Singles
    Shyla, Yaraslau 08:30 Elgin, Michail
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Gorgodze, Ekaterine 08:30 Stolmar, Rebeka
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Dinu, Cristina 08:30 Stamenkovic, Dunja
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Kvatsabaia, Sofia 08:30 Kukharchuk, Nika
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Barzo, Lilla 08:30 Carreras, Amanda
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Desein N / Ebden M 08:35 LEE H-H / Yang T-H
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Urzhumova, Valeriya 08:40 Chikalkina, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Papamichail, Despina 09:00 Sevastova, Anastasija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hasegawa, Mami 09:00 Rosatello, Camilla
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Geukens, Britt 09:00 Michiels, Morgane
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hasegawa, Risa 09:00 Gaydarzhi, Ksenia
  • Turkey F4, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 09:00 Mclachlan, Ben
  • Turkey F4, Singles
    Kryvonos, Nikita 09:00 Vasilenko, Alexander
  • Turkey F4, Singles
    Miedler, Lucas 09:00 Pereira, Jose
  • Turkey F4, Singles
    Kim, Cheong-Eui 09:00 Neuchrist, Maximilian
  • Egypt F3, Singles
    Zukas, Matias 09:00 Majchrzak, Kamil
  • Egypt F3, Singles
    Maamoun, Karim-Mohamed 09:00 Partl, Adrian
  • Egypt F3, Singles
    AL Taweel, Issam 09:00 Klec, Ivo
  • Egypt F3, Singles
    Yatsyk, Yahor 09:00 Djere, Laslo
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Eysseric J / Sandgren T 09:15 Myneni S / Singh S
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Berdych, Tomas 09:30 Murray, Andy
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Palkina K / Wacanno E 09:30 Gorbachkova N / Novikova P
  • Iran F3, Singles
    Vaisse, Martin 09:30 Antonescu, Vasile
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Grymalska, Anastasia 09:30 Szlavikovics, Szabina
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Scholsen, Helene 09:30 Benoit, Marie
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Herdzelas, Dea 09:30 Kairi, Angeliki
  • Tunisia F3, Singles
    Barbosa, Romain 09:30 Ghedin, Riccardo
  • Tunisia F3, Singles
    Vilella Martinez, Mario 09:30 Tepavac, Marko
  • Tunisia F3, Singles
    Massara, Antonio 09:30 Bejtulahi, Denis
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Elgin M / Matsukevitch D 10:00 Tyurnev E / Zaitcev A
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Elistratov E / Muzaev R 10:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Dmitrieva, Sofia 10:00 Wienerova, Lenka
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Arshinkova, Petia 10:00 Ponomar, Lisa
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Sezer, Melis 10:00 LI, Yihong
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Fetecau, Irina 10:00 Mekovec, Iva
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Khabibulina A / Merenkova P 10:10 Grinchishina A / Klyueva E
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Flood, Emma 10:30 Denisenko, Valeriya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rohde-Moe, Caroline 10:30 Tanaka, Yuuki
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stadler, Nina 10:30 Komardina, Anastasiya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Prati, Federica 10:30 Rinaldo Persson, Kajsa
  • Turkey F4, Singles
    Sakharov, Gleb 10:30 Leite, Wilson
  • Turkey F4, Singles
    Ivanov, Vladimir 10:30 Urbanija, Mike
  • Turkey F4, Singles
    Fournerie, Theo 10:30 Milojevic, Nikola
  • Turkey F4, Singles
    Bellotti, Riccardo 10:30 Krawietz, Kevin
  • Egypt F3, Singles
    Safwat, Mohamed 10:30 NA, Jung-Woong
  • Egypt F3, Singles
    Novak, Dennis 10:30 Janvier, Maxime
  • Egypt F3, Singles
    Lojda, Dusan 10:30 Yun, Jae Won
  • Egypt F3, Singles
    Serdarusic, Nino 10:30 Surchenko, Dmitry
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Ostapenko, Jelena 11:00 Paquet, Chloe
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Tig, Patricia Maria 11:00 Gasparyan, Margarita
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Nakano, Yumi 11:00 Ozeki, Michika
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Palmigiano, Francesca 11:00 Shinikova, Isabella
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Sanchez-Quintanar, Cristina 11:00 Ferrando, Cristiana
  • Tunisia F3, Singles
    Safranek, Vaclav 11:00 Caruso, Salvatore
  • Tunisia F3, Singles
    Watanuki, Yusuke 11:00 Basso, Andrea
  • Tunisia F3, Singles
    Saito, Takashi 11:00 Pulgar-Garcia, Jaime
  • France F3, Singles
    Grigelis, Laurynas 11:00 Chettar, Medy
  • France F3, Singles
    Lestienne, Constant 11:00 Boltz, Sebastien
  • France F3, Singles
    Peliwo, Filip 11:00 Authom, Maxime
  • Spain F1, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 11:00 Ouahab, Lamine
  • Spain F1, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 11:00 Tavares, Leonardo
  • Spain F1, Singles
    Hamou, Maxime 11:00 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Spain F1, Singles
    Toledo Bague, Pol 11:00 Cachin, Pedro
  • Germany F4, Singles
    Haerteis, Johannes 11:00 Kern, Robin
  • Germany F4, Singles
    Ehara, Hiroyasu 11:00 Laaksonen, Henri
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Gaydarzhi K / Intert A 12:00 Rohde-Moe C / Yamamoto M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Michiels M / Van Der Sypt E 12:00 Komardina A / Naydenova A
  • Turkey F4, Doubles
    Rodrigues J / Vacchi R 12:00 Miedler L / Neuchrist M
  • Turkey F4, Doubles
    BAR D / Erguden U B 12:00 Evangelisti A / Zecchinelli E
  • Turkey F4, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 12:00 AL Mousa H / Sayed Hashim D
  • Turkey F4, Doubles
    CAI Z / WU Y 12:00 Kryvonos N / Uzhylovsky V
  • Egypt F3, Doubles
    Vucic I / Wang T K 12:00 Konecny M / Partl A
  • Egypt F3, Doubles
    Filin P / Yatsyk Y 12:00 Maamoun K-M / Taweel I H
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Benoit M / Scholsen H 12:30 Kairi A / Tanielian C
  • Tunisia F3, Doubles
    Bejtulahi D / Tepavac M 12:30 Grazioso A / Mikos K
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Kania, Paula 12:30 Vasylyeva, Anastasiya
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Njiric, Silvia 12:30 Zerbone, Jennifer
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Njoze, Mirabelle 12:30 Evtimova, Dia
  • Tunisia F3, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 12:30 Rondoni, Pietro
  • Tunisia F3, Singles
    Petrovic, Danilo 12:30 Nastasi, Ugo
  • France F3, Singles
    Jacq, Gregoire 12:30 Bauvy, Romain
  • France F3, Singles
    King, Kevin 12:30 Lamasine, Tristan
  • France F3, Singles
    Gigounon, Germain 12:30 Barrere, Gregoire
  • Spain F1, Singles
    Munar Clar, Jaume Antoni 12:30 Panfil, Grzegorz
  • Spain F1, Singles
    Giustino, Lorenzo 12:30 Roca Batalla, Oriol
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Kostova, Elitsa 12:30 Perrin, Conny
  • Germany F4, Singles
    Fallert, Florian 12:30 Blecha, Jan
  • Germany F4, Singles
    Marterer, Maximilian 12:30 Jaloviec, Marek
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Papamichail D / Rosatello C 13:00 Bruzzone G / Geukens B
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Karregat D / Van Der Meij C 13:00 Klaffner M / Sevastova A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 13:00 Husak R / Stamenkovic D
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Barzo L / Stolmar R 13:00 Kawasaki Y / Nunome C
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Belovukovic M / Selakovic N 13:00 Chen S / LI Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Arshinkova P / Zheleva V 13:00 Baranska A / Muntean V
  • Turkey F4, Doubles
    Beran M / Reinwein S 13:30 Sucevic L / Zgombic F Z
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Dokei T / Ozeki M 14:00 Hrabalova K / Wessel A
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Ferrando C / Grymalska A 14:00 Palmigiano F / Pratesi M
  • Tunisia F3, Doubles
    Saito T / Watanuki Y 14:00 Barbosa R / Silva F F
  • France F3, Singles
    Guez, David 14:00 Botzer, Bar Tzuf
  • France F3, Singles
    Guillin, Joseph 14:00 Van Der Duim, Antal
  • Germany F4, Singles
    Michalicka, Marek 14:00 Karlovskiy, Evgeny
  • Germany F4, Singles
    Baumann, Moritz 14:00 Torebko, Peter
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Vrljic, Ana 15:00 Razzano, Virginie
  • Spain F1, Singles
    Ramirez Hidalgo, Ruben 15:00 Checa-Calvo, Jose
  • Spain F1, Doubles
    Castellon Guasch S / Zapata Miralles B 15:00 Martos Gornes S / Toledo Bague P
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Dolonc V / Klemenschits S 15:00 Barbieri G / Ostapenko J
  • Germany F4, Singles
    Bemelmans, Ruben 15:30 Netuschil, Marvin
  • Germany F4, Doubles
    Kern R / Wagner S 15:30 Haerteis J / Marterer M
  • Bucaramanga, Colombia
    Struvay, Eduardo 16:00 Estrella Burgos, Victor
  • Bucaramanga, Colombia
    Montanes, Albert 16:00 Bagnis, Facundo
  • Bucaramanga, Colombia
    Gimeno-Traver, Daniel 16:00 Menendez-Maceiras, Adrian
  • Bucaramanga, Colombia
    Samper-Montana, Jordi 16:00 Souza, Joao Olavo
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Demoliner M / Elias G 16:00 Barrientos N / Struvay E
  • Bucaramanga, Colombia
    Pella, Guido 16:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Maui, USA
    Ehrat, Sandro 16:00 Williams, Rhyne
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Duran G / Molteni A 16:00 Galan D E / Gomez J S
  • Bucaramanga, Colombia
    Lorenzi, Paolo 16:00 Melzer, Gerald
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Cuevas M / Pella G 16:00 Becuzzi E / Lorenzi P
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Carballes Baena R / Montanes A 16:00 Kretschmer G / Satschko A
  • Bucaramanga, Colombia
    Falla, Alejandro 16:00 Donskoy, Evgeny
  • Bucaramanga, Colombia
    Carballes Baena, Roberto 16:00 Elias, Gastao
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Zanevska, Maryna 16:30 Golubic, Viktorija
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Melnikova, Marina 16:30 Hesse, Amandine
  • Spain F1, Singles
    Granollers-Pujol, Gerard 16:45 Giraldi Requena, Marcos
  • Spain F1, Doubles
    Esteve Lobato E / Roca Batalla O 16:45 Eames J / Oliveira G
  • France F3, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 17:00 Authom M / Mertens Y
  • Germany F4, Doubles
    Mies A / Otte O 17:00 Fallert F / Torebko P
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Doroshina O / Perrin C 18:00 Kerkhove L / Vrljic A
  • Germany F4, Singles
    Kobelt, Peter 18:00 Masur, Daniel
  • Germany F4, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 18:30 Arends S / Majchrowicz A
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Ramialison, Irina 19:00 Foretz, Stephanie
  • Germany F4, Doubles
    Koniusz B / Kowalczyk M 19:30 Kapric D / Ruepke L
  • Maui, USA
    Buchanan, Chase 21:00 Donaldson, Jared
  • Maui, USA
    Mcgee, James 21:00 Odesnik, Wayne
  • Maui, USA, Doubles
    Kudla D / Uchiyama Y 21:00 Donaldson J / Kozlov S
  • Maui, USA
    Kudla, Denis 21:00 Garanganga, Takanyi
  • Maui, USA
    Nielsen, Frederik 21:00 Klahn, Bradley
  • Maui, USA
    Meister, Nicolas 21:00 Niki, Takuto
  • Maui, USA
    Russell, Michael 21:00 Kozlov, Stefan
  • Maui, USA, Doubles
    O'Brien D / Spir J-C 21:00 Buchanan C / Williams R
  • Maui, USA
    King, Darian 21:00 Novikov, Dennis
  • Maui, USA, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 21:00 Meister N / Nguyen D
  • Maui, USA, Doubles
    Odesnik W / Shabaz M 21:00 Kutrovsky D / Novikov D

Šampionka stigla u Pariz

Monika Seleš dodeljuje pehar na Garosu

Tenis

- I sada kada se osvrnem na svoju karijeru, Rolan Garos i mojih 16 i po godina kada sam ga osvojila biće uvek posebni za mene, izjavila je Monika u Parizu

monika seleš, knjige,

Nekada najbolja jugoslovenska i svetska teniserka Monika Seleš stigla je u Pariz gde će učestvovati na ceremoniji dodele pehara pobednicima.

Još uvek najmlađa pobednica Grend Slem turnira u Parizu, koji je osvojila kada je imala tek nešto više od 16 godina, Monika izgleda bolje nego ikad.


- I sada kada se osvrnem na svoju karijeru, Rolan Garos i mojih 16 i po godina kada sam ga osvojila biće uvek posebni za mene, izjavila je Monika u Parizu.

Uz mnogo problema koje je imala sa fizičkim i psihičkim zdravljem tokom karijere, Selešova kaže da je ipak zadovoljna svime što je postigla.

- Svi koji uspevaju da urade velike stvari nisu uvek izbalansirane ličnosti. Kao dete, ja to svakako nisam bila, a ipak sam ostvarila veliku karijeru. Nakon toga uspela sam i da preuzmem kontrolu nad svojim životom i da vremenom vratim sve stvari na mesto, dodala je Monika.

Selešova je osvajala Rolan Garos tri puta (1990, 1991. i 1992. godine), a ukupno devet puta trijumfovala je na Grend Slem turnirima.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

U ovo vreme zahteva se pažljiva vožnja jer je put klizaviji. Zato je bitno da vozač ima zimsku opremu Milan Vujanić profesor Saobraćajnog fakulteta

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!