• Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 2 6 6 6 2 2 Pinto, Giorgia 1 4 7 3 1 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Rose, Malika 1 6 0 3 1 1 Han, Sung-Hee 2 4 6 6 2 2
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Oyen, Sofie 2 6 6 6 2 2 Boulter, Katie 1 7 4 4 1 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Hering, Katharina 2 7 6 2 2 Svinos, Angelique 0 6 4 0 0
  • Tunisia F9, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 1 2 7 0 1 Perez Sanz, David 1 6 6 3 1
  • Turkey F42, Singles
    Ilkel, Cem 1 6 6 1 1 Altmaier, Daniel 1 7 4 1 1
  • Cyprus F3, Singles
    Serdarusic, Nino 0 5 3 0 0 Djere, Laslo 2 7 6 2 2
  • Egypt F34, Singles
    Jakob, Florian 0 3 2 0 0 Uzhylovsky, Vladimir 2 6 6 2 2
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Salimova S / Vaynberg S 0 4 4 0 Bryzgalova Y / Lazareva M 1 6 5 1
  • Egypt F34, Singles
    Jomby, Tom 2 6 6 2 2 Jankovic, Miki 0 3 4 0 0
  • Egypt F34, Singles
    Sabry, Sherif 1 3 6 2 1 Maamoun, Karim-Mohamed 1 6 3 1 1
  • Egypt F34, Singles
    Garzelli, Francesco 0 5 5 0 Gille, Sander 1 7 5 1
  • Cyprus F3, Singles
    Bulis, Mor 0 2 1 0 0 Ruppli, Andrew 2 6 6 2 2
  • Cyprus F3, Doubles
    Mihaylov K / Neykov T 2 7 6 2 2 Dyakonov S / Miki P 0 6 4 0 0
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Orlova, Natalia 1 6 5 1 Quattrone, Chiara 0 1 1 0
  • Tunisia F9, Singles
    Mladenov, Vasko 1 6 3 1 Grenier, Hugo 0 0 3 0
  • Cyprus F3, Doubles
    Bortolotti M / Crepaldi E 2 6 6 2 2 Asvestas M / Christoforou C 0 1 0 0 0
  • Cyprus F3, Singles
    Ioannides, Constantinos 2 0 Dubail, Julien 6 3
  • Iran F11, Doubles
    Lizariturry J / Vervoort M 12:30 Hossein Zade M / Mohazebnia M
  • Iran F11, Doubles
    Esmail Yazdi H / Esmail Yazdi H 12:30 Fornell-Mestres M / Neubau M
  • Iran F11, Doubles
    Dabiri A / Nadaf H R 12:30 Muller A / Rakotomalala M
  • Turkey F42, Singles
    Celikbilek, Altug 0 2 0 0 0 Karlovskiy, Evgeny 2 6 6 2 2
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Gorgodze, Ekaterine 1 6 2 1 Daniel, Jaeda 0 0 2 0
  • Turkey F42, Singles
    Mylokostov, Denys 0 5 0 Basic, Mirza 0 3 0
  • Tunisia F9, Singles
    Jankovits, Yannick 0 4 0 Escoffier, Antoine 0 3 0
  • Kuwait F3, Doubles
    Haenle P / Pulgar-Garcia J 0 3 0 Gohlke D / Trubrig C 0 5 0
  • Kuwait F3, Doubles
    Cappeau G / Portales N 0 1 0 Neuchrist M / Wirlend D 1 6 1
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zakarlyuk, Marianna 0 2 0 Jaeger, Corina 0 4 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 0 5 0 Alves Valle, Marcela 0 2 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Wikkerink, Janneke 0 1 0 Fomina, Alona 0 3 0
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Husaric, Anita 0 1 0 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 0 3 0
  • Turkey F42, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 0 2 0 Lootsma, Niels 0 2 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Nina 0 1 0 Kocher, Imane 0 2 0
  • Egypt F34, Singles
    Ridout, Robbie 0 1 0 Schonenberg, Tom 0 2 0
  • Kuwait F3, Doubles
    Kaelin Y / Stucker R 0 4 0 Al-Qallaf A / Hallak T 0 2 0
  • Kuwait F3, Doubles
    Giacomelli L / Tabrizi K 0 2 0 Hemery C / Vanneste J 0 1 0
  • Cyprus F3, Doubles
    Hovhannisyan M / Jecan M-A 13:30 Kyratzis S / Popovic B
  • Cyprus F3, Doubles
    Chrysochos P / Serdarusic N 13:30 Carpen A-D / Chadaj A
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Ciraolo, Vincenza 0 0 Haas, Sina 0 0
  • Cyprus F3, Doubles
    Campbell N / Efstathiou M 0 0 Barry S / O'Hare D 0 0
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Horvat I / Raszkiewicz E 13:35 Fedosenkova G / Franze C
  • Cyprus F3, Doubles
    Bois M / Glancy D 13:40 Mihailovski A / Pervolarakis M
  • Cyprus F3, Doubles
    Barraco N / Rizzuti G 13:40 Baghdatis P / Hadjistyllis S
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Arsova S / Georgieva N 13:40 Gjorcheska L / Konig P
  • Turkey F42, Singles
    Yalcinkale, Barkin 13:45 Liniger, Jannis
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli M / Partaud M 13:55 D'Oliveira E / Parrizas-Diaz N
  • Tunisia F9, Doubles
    BEN Hassen A / Ghorbel A 13:55 Ribeiro Navarrete S / Vivero Gonzalez P
  • Chile F8, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 14:00 Makiguchi, Ryusei
  • Chile F8, Singles
    Saez, Juan Carlos 14:00 Garces, Felipe
  • Chile F8, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 14:00 Villanueva, Gonzalo
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Jani R-L / Stamatova J 14:15 Lavrikova E / Prati F
  • Tunisia F9, Doubles
    Giacalone O / Gjomarkaj M 14:25 Marcan D / Onishi K
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Gaydarzhi K / Skamlova C 14:40 Buzean D / Gulman Y
  • Turkey F42, Singles
    Griekspoor, Scott 14:45 Obert, Adrian
  • Domincan Republic F1, Singles
    Bernardi, Pedro 15:00 Escobar, Felipe
  • Domincan Republic F1, Singles
    Kohen, Alan 15:00 Echazu, Mauricio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Monteiro, Thiago Moura 15:00 Miro, Antonio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Moutet, Corentin 15:00 De Paula, Fabiano
  • Brazil F15, Singles
    Neis, Fabricio 15:00 Severino, Carlos Eduardo
  • Brazil F15, Singles
    Dias, Marcos Vinicius DA Silva 15:00 Doria, Luciano
  • Brazil F15, Singles
    Romboli, Fernando 15:00 Vilella Martinez, Mario
  • Brazil F15, Singles
    Casanova, Hernan 15:00 Kicker, Nicolas
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Intert A / Verster N 15:05 Boulter K / Simpson J
  • Cyprus F3, Doubles
    Cuzdriorean R / Koutrouzas C 15:10 Milushev P / Neykov A
  • Turkey F42, Doubles
    Barbosa R / Silva F F 15:15 Dmitriev K / Plotniy A
  • Tunisia F9, Doubles
    Gooch D / Marsalek J 15:20 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Chile F8, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 15:30 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Chile F8, Singles
    Paz, Juan Pablo 15:30 Sanchez, Rodrigo
  • Chile F8, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 15:30 Aguilar, Jorge
  • Tunisia F9, Doubles
    Munoz-Abreu J / Perez Sanz D 15:55 Cooper J / Merunka S
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 16:00 Quiceno, Valerie
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Brogan, Anna 16:00 Perez-Garcia, Paula Andrea
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Guimaraes Bueno, Flavia 16:00 Lucero, Carla
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Morozova, Alexandra 16:00 Ferrero, Melina
  • Domincan Republic F1, Singles
    Van Der Duim, Antal 16:30 Vasilyev, Ilya
  • Domincan Republic F1, Singles
    Lazov, Alexander 16:30 Galarza, Juan Ignacio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Beretta, Duilio 16:30 Kirkman, William
  • Domincan Republic F1, Singles
    Felix, Jesus Francisco 16:30 Smith, Connor
  • Brazil F15, Singles
    Behar, Ariel 16:30 Buchhass, Matias Rodolfo
  • Brazil F15, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 16:30 Civita-Telles, Leonardo
  • Brazil F15, Singles
    Brandao, Filipe 16:30 Sorgi, Joao Pedro
  • Chile F8, Singles
    Matute, Juan Manuel 17:00 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Chile F8, Singles
    Sborowitz, Matias 17:00 Malla, Bastian
  • Chile F8, Doubles
    Bruna E / Stuardo F 17:00 Dischinger E / Guerses G
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Zeballos, Noelia 17:30 Monroy, Yuliana
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Rizzolo, Kayla 17:30 Bosio, Victoria
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Ferrero M / Lucero C 18:00 Becerra A M / Silva Aragon C M
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Mina B / Morozova A 18:00 Guarachi A / Neffa De Los Rios A P
  • Brazil F15, Doubles
    Neis F / Romboli F 18:00 Dias M / Severino C
  • Chile F8, Doubles
    Kestelboim M / Ugarte B 19:00 Ameal J I / Sanchez R
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Koch-Benvenuto, Andrea 19:00 Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Aguirri, Camila 19:00 Perez Garcia, Maria Paulina
  • Chile F8, Doubles
    Gennaro D / Navarro S 19:00 PAZ J P / Portmann L
  • Chile F8, Doubles
    Torre E A / Villanueva G 19:00 Lipovsek Puches T / Makiguchi R
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Brogan A / Herazo Gonzalez M F 19:30 Rescaldani F / Zeballos Melgar N
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Arciniegas L D / Monsalve D 19:30 Bosio V / Roldan D
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Groen S / Van Der Duim A 19:30 Gandini K M / Gastien E G
  • Domincan Republic F1, Doubles
    De Paula F / Monteiro T 19:30 Lazov A / Sillanpaa H
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Alcaraz Ivorra A / Miro A 19:30 Bernardi P / Smith C
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Sendegeya A / Vasilyev I 19:30 Echazu M / Surreaux A
  • Brazil F15, Doubles
    Dutra DA Silva D / Sorgi J P 19:30 Gutierrez O J / Kicker N
  • Brazil F15, Doubles
    Buchhass M R / Iriarte T 20:00 Barroetavena M / Doria L
  • Brazil F15, Doubles
    Civita-Telles L / Vilella Martinez M 20:00 Casanova H / Ficovich J P
  • Brazil F15, Singles
    Matos, Rafael 22:00 Oliveira, Marlon

Portugalska veza

Murinjo: Zlatnu loptu mora da dobije Ronaldo, a ne Mesi

Fudbal

Autor:

Mesi je prošle sezone bio najbolji strelac Primere sa 50 golova, ali je titulu osvojio Real

Žoze Murinjo, Kristijan Ronaldo,

Murinjo i Ronaldo

Trener fudbalera Reala iz Madrida Žoze Murinjo rekao je danas da Lionel Mesi nije zaslužio "Zlatnu loptu", već da bi ta nagrada ove godine trebalo da pripadne igraču njegovog tima Kristijanu Ronaldu.

"Smatram da ta nagrada mora da ode u ruke najboljem igraču sezone. Ronaldo je pomogao Realu da osvoji šampionsku titulu. Do sada se Zlatna lopta nije dodeljivala igraču koji nije osvojio neki ozbiljan trofej. Mesi prošle sezone nije osvojio ni Ligu šampiona, ni Primeru", rekao je Murinjo za američki ESPN.

Trofej "Zlatna lopta" tradicionalno se dodeljuje igraču koji je obeležio sezonu.

Večite rivale, Barselonu i Real, očekuje dvomeč u Superkupu Španije. Utakmice se igraju 23. i 29. avgusta.

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Šešelj je prilika da se Srbija obračuna s prošlošću Bakir Izetbegović, član Predsedništva BiH

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!