• Damehandboldligaen, Playoffs
    Team Tvis Holstebro 15:10 Silkeborg-Voel Kfum Promene rezultata
  • Handboldligaen Qualification R...
    GOG Handbold 17:10 Aalborg Handbold Promene rezultata
  • Elitserien, Women Promotion/Re...
    IF Hellton 19:00 Skanela IF Promene rezultata
  • Bundesliga
    TSV Hannover Burgdorf 19:00 VfL Gummersbach Promene rezultata
  • Handboldligaen Qualification R...
    HC Midtjylland 19:30 Bjerringbro/Silkeborg Promene rezultata
  • Damehandboldligaen, Relegation...
    Skive FH 20:00 Vendsyssel Handball Promene rezultata
  • Australia F5, Singles
    Bourchier, Harry 1 6 6 3 1 1 Torebko, Peter 2 7 4 6 2 2
  • Australia F5, Singles
    Whittington, Andrew 2 5 6 6 2 2 O'Connell, Christopher 1 7 3 4 1 1
  • Miami, USA
    Berdych, Tomas 2 6 6 2 2 Monaco, Juan 0 3 4 0 0
  • Melbourne, Singles W-C15-AUS-0...
    Minokoshi, Mai 1 4 6 2 1 1 Hives, Zoe 2 6 0 6 2 2
  • Japan F4, Singles
    Ehara, Hiroyasu 2 6 2 6 2 2 Watanuki, Yusuke 1 3 6 2 1 1
  • Japan F4, Singles
    LI, Zhe 1 6 2 1 1 Sekiguchi, Shuichi 1 4 6 0 1
  • Melbourne, Singles W-C15-AUS-0...
    Elie, Jennifer 1 6 2 1 Fourlis, Jaimee 0 4 4 0
  • Australia F5, Singles
    Jaede, Jack 0 3 2 0 0 Saville, Luke 2 6 6 2 2
  • China F1, Singles
    Lopez-Perez, Enrique 1 6 3 1 Xia, Haitong 0 3 2 0
  • China F1, Singles
    Yang, Tsung-Hua 1 6 3 1 Feng, HE 0 4 1 0
  • China F1, Singles
    Wang, Ruikai 0 0 1 0 Bai, Yan 1 6 5 1
  • Melbourne, Singles W-C15-AUS-0...
    Mendez, Seone 0 4 0 Birrell, Kimberly 0 5 0
  • Melbourne, Doubles W-C15-AUS-0...
    BAI A / Myers A 0 0 0 Baranska A / Zaniewska S 0 3 0
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Inoue, Miyabi 05:00 Vankova, Katerina
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Wongteanchai, Varatchaya 05:00 Hibino, Nao
  • Australia F5, Singles
    Maher, Jarryd 05:05 Crivoi, Victor
  • Australia F5, Doubles
    De Waard S / Polmans M 05:05 Beale J / Kaldawi S
  • Australia F5, Singles
    Banes, Maverick 05:10 Statham, Jose
  • Melbourne, Doubles W-C15-AUS-0...
    HON P / Patterson T 05:10 Peers S / Sumner A
  • Japan F4, Singles
    Uchiyama, Yasutaka 05:20 Takeuchi, Kento
  • Japan F4, Singles
    Lim, Yong-Kyu 05:20 Niki, Takuto
  • China F1, Singles
    Zhou, Sheng Hao 05:30 Tao, Jun Nan
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Chilumula, Nidhi 05:30 Tananta, Lavinia
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Klaffner, Melanie 05:30 Wannasuk, Nungnadda
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Thombare, Prarthana G 05:30 Tatachar Venugopal, Dhruthi
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Yadlapalli, Pranjala 05:30 Hsu, Ching Wen
  • Indonesia F1, Singles
    Patrombon, Jeson 05:30 Kim, Jae Hwan
  • Indonesia F1, Singles
    Castro, Matias 05:30 Tearney, Finn
  • Indonesia F1, Singles
    YU, Cheng-Yu 05:30 Sasongko, Aditya Hari
  • Indonesia F1, Singles
    Susanto, David Agung 05:30 Rungkat, Christopher
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Simmonds, Chanel 06:30 Sema, Erika
  • Australia F5, Doubles
    Ball C / Whittington A 06:35 Barton M / Torebko P
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Zhang, Ling 06:40 Webley-Smith, Emily
  • Japan F4, Doubles
    Kobori R / Sakai Y 06:50 Chaplin J / Mclachlan B
  • Indonesia F1, Singles
    Polkinghorne, Darren 07:00 Seeberger, Matt
  • Indonesia F1, Singles
    Bodhidatta, Punn 07:00 Brechemier, Thomas
  • Indonesia F1, Singles
    Navasirisomboon, Jirat 07:00 Hobbs, Roy
  • Indonesia F1, Singles
    Stevenson, Kelsey 07:00 LY, Nam Hoang
  • China F1, Doubles
    Huang L-C / Lopez-Perez E 07:30 Feng H / Ouyang B
  • China F1, Doubles
    Gong P-X / Gong X 07:30 BAI Y / Yang T-H
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Maheta E / Teltumbde R 07:30 Bhambri P / Sunkara R
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Hibino N / Kato M 08:00 Choi J-H / Kim N R
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Jang S J / Sharipova S 08:10 Inoue M / Omae A
  • Japan F4, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 08:20 Imai S / Niki T
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Thombare P G / Wannasuk N 08:30 Reddy S S / Tatachar Venugopal D
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Zaja, Anna 09:00 Hrabalova, Kristyna
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Rohde-Moe, Caroline 09:00 Papamichail, Despina
  • Greece F2, Singles
    Martin, Toby 09:00 Manafov, Vladyslav
  • Greece F2, Singles
    Grant, Michael 09:00 Moraing, Mats
  • Greece F2, Singles
    Bisko, Michal 09:00 Dubarenco, Maxim
  • Greece F2, Singles
    Inzerillo, Jerome 09:00 Ymer, Mikael
  • Indonesia F1, Doubles
    Matsui T / Rungkat C 09:30 Cooper J / Sofaer D
  • Indonesia F1, Doubles
    Castro M / Descotte M F 09:30 KIM J H / Susanto A
  • Indonesia F1, Doubles
    Bodhidatta P / Tanthaseraneewat S 09:30 Hung J-C / Stevenson K
  • Indonesia F1, Doubles
    Sasongko A H / Susanto D A 09:30 Seeberger M / Tearney F
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Gorgodze, Ekaterine 09:30 Barzo, Lilla
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Zimmermann, Kimberley 09:30 Spigarelli, Martina
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Bara, Irina Maria 09:30 Noe, Julie
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Yerolymos, Margot 09:30 Balducci, Alice
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Brescia, Georgia 09:30 Grage, Mai
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Leduc, Marie-Alexandre 09:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Raanana, Israel
    Albot, Radu 10:00 Guez, David
  • Egypt F12, Singles
    Petrovic, Danilo 10:00 Giannuzzi, Alessio
  • Egypt F12, Singles
    Nastasi, Ugo 10:00 Maamoun, Karim-Mohamed
  • Egypt F12, Singles
    Reichelt, Timon 10:00 Salaba, Libor
  • Egypt F12, Singles
    Jebavy, Roman 10:00 Vucic, Ilija
  • Raanana, Israel
    Broady, Liam 10:00 Ilhan, Marsel
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ozgen, Pemra 10:00 Tsuji, Kanami
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Heinrichs, Laura 10:00 Shkudun, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Romeo, Caroline 10:00 Kalinskaya, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Masini, Maria 10:00 Kachar, Marina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Malikova, Tereza 10:00 Vajdova, Natalia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Stolmar, Rebeka 10:00 Sotnikova, Alyona
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Lukacs, Vanda 10:00 Caciotti, Martina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Engelmann, Jil Nora 10:00 Juhaszova, Vivien
  • Raanana, Israel
    Przysiezny, Michal 10:30 Donskoy, Evgeny
  • Croatia F7, Singles
    Ignatik, Uladzimir 10:30 Urbanija, Mike
  • Croatia F7, Singles
    Jotovski, Tomislav 10:30 Puc, Borut
  • Croatia F7, Singles
    Bjelica, Ivan 10:30 Ofner, Patrick
  • Croatia F7, Singles
    Sabanov, Matej 10:30 Lojda, Dusan
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kaminkova, Katerina 10:30 Bonic, Barbara
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kuzmova, Viktoria 10:30 Cabaj Awad, Jacqueline
  • Greece F2, Singles
    Krstin, Pedja 10:30 Paval, Costin
  • Greece F2, Singles
    Tsitsipas, Stefanos 10:30 Kapogiannis, Charalampos
  • Greece F2, Singles
    Dima, Dragos 10:30 Stanek, Robin
  • Greece F2, Singles
    Hampel, Lenny 10:30 Milojevic, Nikola
  • Italy F3, Singles
    Naso, Gianluca 11:00 Colella, Alessandro
  • Italy F3, Singles
    Fallert, Florian 11:00 Lizariturry, Juan
  • Italy F3, Singles
    Sinicropi, Riccardo 11:00 Mager, Gianluca
  • Italy F3, Singles
    Moutet, Corentin 11:00 Giacalone, Omar
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Neuwirth, Yvonne 11:00 Sartori, Carlotta
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rubini, Stefania 11:00 Daniilidou, Eleni
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Buzarnescu, Mihaela 11:00 Prenkovic, Linda
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kerfs, Deborah 11:00 Murta, Ines
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Sipek, Natalija 11:00 Parrizas-Diaz, Nuria
  • Tunisia F12, Singles
    Chala, Remy 11:00 Durasovic, Viktor
  • Tunisia F12, Singles
    Medvedev, Daniil 11:00 Frigerio, Lorenzo
  • Tunisia F12, Singles
    Igoshin, Alexander 11:00 Perez Sanz, David
  • Spain F7, Singles
    Deus, Nuno 11:00 Rumenov Payakov, Georgi
  • Spain F7, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 11:00 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Raanana, Israel
    Djere, Laslo 11:20 Molchanov, Denys
  • Raanana, Israel
    Rola, Blaz 11:20 Kravchuk, Konstantin
  • Egypt F12, Singles
    Sabry, Sherif 11:30 Elistratov, Evgeny
  • Egypt F12, Singles
    Tashi, Vullnet 11:30 Konecny, Michal
  • Egypt F12, Singles
    Schutt, Leon 11:30 Hossam, Karim
  • Egypt F12, Singles
    Fatic, Nerman 11:30 Vorster, Tucker
  • Turkey F13, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 11:30 Dankl, Tobias-Maximilian
  • Turkey F13, Singles
    Janvier, Maxime 11:30 Plotniy, Andrei
  • Turkey F13, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 11:30 Yuksel, Anil
  • Turkey F13, Singles
    Zynga, Lennart 11:30 Brkic, Tomislav
  • Turkey F13, Singles
    Erguden, Baris 11:30 Kamynin, Dmytro
  • Turkey F13, Singles
    Celikbilek, Altug 11:30 Jankovic, Miki
  • Turkey F13, Singles
    Fortuna, Claudio 11:30 Sonego, Lorenzo
  • Turkey F13, Singles
    Brinkman, Nils 11:30 Novak, Dennis
  • Raanana, Israel, Doubles
    Albot R / Nedovyesov O 11:50 Betov S / Przysiezny M
  • Croatia F7, Singles
    Serdarusic, Nino 12:00 Bellotti, Riccardo
  • Croatia F7, Singles
    Brunner, Pascal 12:00 Sabanov, Ivan
  • Croatia F7, Singles
    Kalenichenko, Danylo 12:00 Gaio, Federico
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Papamichail D / Zaja A 12:00 Kobelt M / Zlatanova V
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Grammatikopoulou V / Komardina A 12:00 Ciobanu D / Pinto G
  • Greece F2, Doubles
    Dubarenco M / Manafov V 12:00 Dunlap D / Inzerillo J
  • Greece F2, Doubles
    Bisko M / Papik T 12:00 Jakupovic A / Kalovelonis M
  • Morocco F3, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 12:00 Chazal, Maxime
  • Morocco F3, Singles
    Sousa, Pedro 12:00 Kontinen, Micke
  • Morocco F3, Singles
    Domingues, Joao 12:00 Giner, Marc
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Schaffner Riera, Aina 12:30 Claffey, Jennifer
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Geukens, Britt 12:30 Sarrazin, Laetitia
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Atucha Gomez, Ainhoa 12:30 Pitisci, Fabiana
  • Tunisia F12, Singles
    Cagnina, Julien 12:30 Salman, Omar
  • Tunisia F12, Singles
    Geens, Clement 12:30 Marfia, Matteo
  • Tunisia F12, Singles
    Catarina, Lucas 12:30 Nava, Eduardo
  • Spain F7, Singles
    Checa-Calvo, Jose 12:30 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Spain F7, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 12:30 Semmler, Miguel
  • Raanana, Israel
    Goldengoren, Tal 12:40 Lacko, Lukas
  • Raanana, Israel
    Kavcic, Blaz 12:40 Basilashvili, Nikoloz
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Pliskova, Kristyna 13:00 Gasparyan, Margarita
  • Egypt F12, Doubles
    Jebavy R / Salaba L 13:00 Nedelko I / Sobolta I
  • Egypt F12, Doubles
    Peters F / Ruppli A 13:00 Petrovic D / Vucic I
  • Egypt F12, Doubles
    Liniger J / Miedler L 13:00 Schutt L / Tashi V
  • Egypt F12, Doubles
    Fatic N / Nastasi U 13:00 Konecny M / Maamoun K-M
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    RAE J / Smith A 13:00 Broady N / Pliskova K
  • Turkey F13, Doubles
    Adanali M / Suluoglu S 13:00 Silverman C / Smith R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Kalinskaya A / Vdovenco A 13:00 Ishizu S / Tsuji K
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    LU J-J / Sotnikova A 13:00 Anil C / Bogoslavets A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Manekina E / Shkudun A 13:00 Hristea C-E / Negreanu D
  • Greece F2, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 13:30 Glancy D / Martin T
  • Greece F2, Doubles
    Economidis K / Tsitsipas S 13:30 Bader S / Stanek R
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Giovine C / Zimmermann K 13:30 Remy V / Temin M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Leduc M-A / Yerolymos M 13:30 Cascapera G / Mone M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Grage M / Noe J 13:30 Bara I M / Barzo L
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Dabija E / Simic J 13:30 Balducci A / Brescia G
  • Morocco F3, Singles
    Ouahab, Lamine 13:30 Vatutin, Alexey
  • Morocco F3, Doubles
    Falcao G / Gil F 13:30 Sporken M / Van Den Honert V
  • Morocco F3, Doubles
    Giner M / Surchenko D 13:30 Chazal M / Diep F
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Van Dijkman, Inger 14:00 Daniels, Carolin
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Lampla, Louise 14:00 Brouleau, Lou
  • Tunisia F12, Singles
    Kanar, Jonathan 14:00 Mertens, Yannick
  • Tunisia F12, Doubles
    Perez Sanz D / Pla Malfeito J 14:00 Bothwell P / Bothwell S
  • Spain F7, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Pulgar-Garcia J 14:00 Alcaraz Ivorra A / Vega Hernandez D
  • Spain F7, Doubles
    Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R 14:00 Arenas-Gualda I / Ortega-Olmedo R
  • Croatia F7, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 14:30 Ghedin, Nicola
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Caciotti M / Masini M 14:30 Stolmar R / Szlavikovics S
  • Turkey F13, Doubles
    Erguden U B / Ramanathan R 14:30 Pazicky M / Sproch D
  • Turkey F13, Doubles
    Agabigun S / Yurtacan E 14:30 Yalcinkale B / Yuksel A
  • Qatar F1, Singles
    Machado, Rui 14:30 Merckx, Jonas
  • Qatar F1, Singles
    Tepavac, Marko 14:30 Dmitriev, Kirill
  • Qatar F1, Singles
    Griekspoor, Scott 14:30 Marsalek, James
  • Qatar F1, Singles
    Rice, David 14:30 Pospisil, Jaroslav
  • Turkey F13, Doubles
    Mozgovoy A / Plotniy A 14:30 Wagner S / Wunner M
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Johansson, Mathilde 15:00 Georges, Myrtille
  • Croatia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:00 Kolar Z / Poljak D
  • Croatia F7, Doubles
    Razborsek N / Stosic M 15:00 Bjelica I / Jotovski T
  • Croatia F7, Doubles
    Ternar T / Urbanija M 15:00 Carpen A-D / Draganja T
  • Italy F3, Doubles
    Bortolotti M / Lizariturry J 15:00 Borgo F / Naso G
  • Italy F3, Doubles
    Fallert F / Raab D 15:00 Giacalone O / Volante M
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Coin J / Johansson M 15:00 Foretz S / Vrljic A
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Drew J / Prenkovic L 15:00 Jamrichova S / Sipek N
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Atucha Gomez A / Schaffner Riera A 15:00 Murta I / Stokke M
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Heisen, Vivian 15:00 Hering, Katharina
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Jebawy, Jasmin 15:00 Tehrani, Tina
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Deigman, Laura 15:00 Fuentes, Camila
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Tolibova, Sadafmoh 15:00 AL Nabhani, Fatma
  • Raanana, Israel, Doubles
    Junaid R / Shamasdin A 15:20 Kowalczyk M / Zelenay I
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Ciufrila R / Mokrousova G 15:30 Geukens B / Sarrazin L
  • Tunisia F12, Doubles
    Frigerio L / Oradini G 15:30 Bhullar R-R / Durasovic V
  • Tunisia F12, Doubles
    Fournerie T / Gresk P 15:30 Cagnina J / Vanneste J
  • Tunisia F12, Doubles
    Longo M / Marfia M 15:30 Igoshin A / Medvedev D
  • Miami, USA, Doubles
    Hingis M / Mirza S 16:00 Babos T / Mladenovic K
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Cerretani J / Van Der Duim A 16:00 Andujar P / Romboli F
  • Qatar F1, Doubles
    Fabian P / Merckx J 16:00 Kellovsky D / Pospisil J
  • Qatar F1, Doubles
    Simon T / Vibert F-A 16:00 Marsalek J / Rice D
  • Miami, USA, Doubles
    Hlavackova A / Hradecka L 16:00 Makarova E / Vesnina E
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Govortsova, Olga 17:00 Linette, Magda
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    AL Nabhani F / Fuentes C 18:00 Heisen V / Hering K
  • Miami, USA
    Suarez Navarro, Carla 19:00 Petkovic, Andrea
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Beygelzimer, Yuliya 19:00 Razzano, Virginie
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Edmund, Kyle 20:00 De Schepper, Kenny
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Bemelmans, Ruben 20:00 Rochette, Laurent
  • San Luis Potosi, Mexico
    Pella, Guido 20:00 Krajicek, Austin
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Ghem, Andre 20:00 Gonzalez, Maximo
  • San Luis Potosi, Mexico
    Lapentti, Giovanni 20:00 Molteni, Andres
  • San Luis Potosi, Mexico
    Gabashvili, Teimuraz 20:00 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Miami, USA
    Nishikori, Kei 21:00 Isner, John
  • San Luis Potosi, Mexico
    Londero, Juan Ignacio 21:20 Zampieri, Caio
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Gombos, Norbert 21:20 Smith, John-Patrick
  • San Luis Potosi, Mexico
    Clezar, Guilherme 21:20 Mcgee, James
  • San Luis Potosi, Mexico
    Melzer, Gerald 21:30 Lorenzi, Paolo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Paire, Benoit 22:20 Hernych, Jan
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Cunha, Henrique 22:40 Klec, Ivo
  • Miami, USA, Doubles
    Melo M / Soares B 22:45 Pospisil V / Sock J
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Fyrstenberg M / Qureshi A-U-h 23:00 Galdos S / Pella G
  • San Luis Potosi, Mexico
    Duckworth, James 23:00 Endara, Ivan
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Behar A / Olivo R 23:00 Garza D / Patino L
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Baghdatis, Marcos 23:40 Roger-Vasselin, Edouard

Portugalska veza

Murinjo: Zlatnu loptu mora da dobije Ronaldo, a ne Mesi

Fudbal

Autor:

Mesi je prošle sezone bio najbolji strelac Primere sa 50 golova, ali je titulu osvojio Real

Žoze Murinjo, Kristijan Ronaldo,

Murinjo i Ronaldo

Trener fudbalera Reala iz Madrida Žoze Murinjo rekao je danas da Lionel Mesi nije zaslužio "Zlatnu loptu", već da bi ta nagrada ove godine trebalo da pripadne igraču njegovog tima Kristijanu Ronaldu.

"Smatram da ta nagrada mora da ode u ruke najboljem igraču sezone. Ronaldo je pomogao Realu da osvoji šampionsku titulu. Do sada se Zlatna lopta nije dodeljivala igraču koji nije osvojio neki ozbiljan trofej. Mesi prošle sezone nije osvojio ni Ligu šampiona, ni Primeru", rekao je Murinjo za američki ESPN.

Trofej "Zlatna lopta" tradicionalno se dodeljuje igraču koji je obeležio sezonu.

Večite rivale, Barselonu i Real, očekuje dvomeč u Superkupu Španije. Utakmice se igraju 23. i 29. avgusta.

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Moralna je i odgovorna odluka da država ne hapsi na prepad Vojislava Šešelja, kao što se to nekad radilo Dragomir Anđelković politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!