• Euroleague, Group F
    Ea7-Emporio Armani Milano 74 Olympiacos Piraeus 83 Promene rezultata
  • Euroleague, Group F
    Unicaja Malaga 76 Anadolu Efes Istanbul 75 Promene rezultata
  • Davis Cup Single Matches
    Cuevas, Martin 1 6 6 3 3 1 1 Giraldo, Santiago 3 7 3 6 6 3 3
  • Davis Cup Single Matches
    Vesely, Jiri 0 4 3 6 0 0 Tomic, Bernard 3 6 6 7 3 3
  • Davis Cup Single Matches
    Mayer, Leonardo 2 6 6 1 2 Bellucci, Thomaz 0 4 3 5 0
  • Davis Cup Single Matches
    Glancy, Daniel 0 2 3 2 0 Gerasimov, Egor 2 6 6 4 2
  • Quimper, France, Doubles
    Beck A / Fischer M 2 7 4 10 2 2 Barrere G / Obry J 1 6 6 5 1 1
  • Davis Cup Single Matches
    Jarry, Nicolas 1 6 5 1 Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 0 2 2 0
  • Davis Cup Single Matches
    Garza, Daniel 2 6 6 5 2 Zeballos, Federico 0 2 2 0 0
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Mitu, Cristina-Andreea 1 6 2 1 Goncalves, Paula Cristina 0 4 5 0
  • Davis Cup Single Matches
    Souto, David 1 6 2 1 Saborio, Julian 0 3 3 0
  • Davis Cup Single Matches
    Llompart, Alex 1 6 1 Orantes, Rafa 0 2 0
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Arruabarrena L / Olaru R 0 0 0 Bertens K / Larsson J 0 5 0
  • Monterrey, Mexico
    Radwanska, Urszula 0 2 0 Bacsinszky, Timea 0 0 0
  • Canada F1, Doubles
    King K / O'Brien D 0 3 0 Jenkins J / Shane J S 0 3 0
  • Davis Cup Single Matches
    Hank, Tigre 22:40 Dellien, Hugo
  • Davis Cup Single Matches
    Raonic, Milos 23:00 Ito, Tatsuma
  • Nicaragua F1, Singles
    Panta Herreros, Jorge Brian 23:00 Hach Verdugo, Hans
  • Davis Cup Single Matches
    Rodriguez-Pace, Ricardo 23:15 Roca, Ignaci
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Rodionova AN / Rodionova AR 23:15 Hlavackova A / Hradecka L
  • Canada F1, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 23:30 Nguyen, Daniel

Četiri srpske ekipe bore se za trofej

NAJBOLJI U REGIONU: Srpski Fajnal for ABA lige

Košarka

Autor:

Na F4 u Laktašima učestvovaće Igokea, Zvezda, Radnički i Partizan

Partizan - Igokea 2013

Partizan i Igoeka igraće u polufinalu ABA lige

BEOGRAD - Košarkaši Igokee, Crvene zvezde, Radničkog iz Kragujevca i Partizana igraće na završnom turniru regionalne ABA lige.

Posle odigranog poslednjeg, 26. kola poznati su parovi polufinala. Igokea će igrati protiv Partizana, a Zvezda protiv Radničkog. Ovo je prvi put od osnivanja regionalnog takmičenja da će se za titulu boriti samo srpski klubovi.

Prema dogovoru čelnika ABA i Evrolige plasman u najkvalitetnije evropsko klupsko takmičenje obezbediće finalisti ABA lige.

Završni turnir na programu je u Laktašima od 25. do 27. aprila.

Rezultati, 26. kolo

subota
Cibona - Igokea 78:87
Radnički - C. zvezda 80:75
Partizan - Solnok 83:69
Budućnost - Olimpija 79:75
Široki - Cedevita 75:77
Krka - MZT Skoplje 68:80

nedelja,
Zadar - Split 17,00

Tabela: Igokea 20/6, C. zvezda 18/8, Radnički 17/9, Partizan 16/10, Budućnost 16/10, Cedevita 15/11, MZT 14/12, Olimpija 13/13, Cibona 9/17, Široki 9/17, Krka 9/17, Solnok 9/17, Zadar 8/17, Split 8/17.

Foto: Nemanja Pančić zoom Foto: Nemanja Pančić

Lorbek konačno objasnio

Direktor ABA lige Radovan Lorbek napokon je razrešio sve dileme u vezi s tim ko će iz ABA lige, i na koji način, moći da dođe do Evrolige.
- Direktan plasman u Evroligu u sezoni 2013-2014. obezbediće šampion ABA lige (osvajač fajnal-for turnira) i finalista fajnal-fora, dok će pravo u kvalifikacijama ostvariti onaj poraženi polufinalista F4 turnira koji je bolje plasiran u ligaškom delu takmičenja.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

To će negativno uticati na karijeru tih socijalista, kao i na sam SPS Marko Nicović policijski ekspert

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!