• Netanya, Singles W-C10-ISR-03A
    Khazaniuk, Deniz 2 3 6 7 2 2 Shlomo, Keren 1 6 2 5 1 1
  • Ukraine F2, Singles
    Smirnov, Artem 2 7 6 2 2 Janvier, Maxime 0 6 2 0 0
  • Ukraine F2, Singles
    Uzhylovsky, Vladimir 1 3 7 2 1 Laurent, Yanais 1 6 5 2 1
  • India F5, Singles
    Escoffier, Antoine 1 6 0 1 Vardhan, Vishnu 0 4 1 0
  • Tarakan, Doubles W-C10-INA-01A
    LEE P-C / Watanabe H 09:50 LU J / Wang D N
  • Bosnia & Herzegovina F2, Singl...
    Puc, Borut 6 0 Kekez, Duje 7 3
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Daniel, Taro 1 7 2 0 1 Guez, David 1 5 6 1 1
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Nishioka, Yoshihito 2 6 6 2 2 Clezar, Guilherme 0 2 1 0 0
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Lindell, Christian 1 3 6 6 1 Hernych, Jan 1 6 4 4 1
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Donskoy, Evgeny 1 7 5 1 Marchenko, Illya 0 6 4 0
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Berrer, Michael 2 6 6 2 2 Cecchinato, Marco 0 4 2 0 0
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Gasparyan, Margarita 1 6 6 1 Zanevska, Maryna 0 3 6 0
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Haddad Maia, Beatriz 1 6 6 1 Rogowska, Olivia 1 3 7 1
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Bondarenko, Kateryna 1 2 6 3 1 1 Glatch, Alexa 2 6 3 6 2 2
  • Sibiu, Singles W-C10-ROU-01A
    Fetecau, Irina 0 4 2 0 0 Dascalu, Nicoleta 2 6 6 2 2
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Geukens, Britt 1 6 4 4 1 Cadar, Elena Teodora 1 1 6 4 1
  • Szczawno-Zdroj, Singles W-C10-...
    Lehnert, Katharina 0 6 3 0 Maleckova, Jesika 1 7 4 1
  • Tarakan, Doubles W-C10-INA-01A
    Kirihata W / Pang S 10:20 Easwaramurthi A / YU Y
  • Korea F1, Doubles
    Hong S C / Lee H-T 2 4 6 10 2 2 Choi J-W / Kim H-J 1 6 3 5 1 1
  • Romania F3, Singles
    Crivoi, Victor 0 4 5 0 Tatomir, Luca Georg 1 6 3 1
  • Egypt F19, Singles
    Harris, Lloyd George Muirhead 1 7 4 1 Salisbury, Joe 0 5 5 0
  • Velenje, Singles W-C10-SLO-01A
    Zagorac, Eva 1 7 1 1 Sipek, Natalija 0 6 1 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-20A
    Bara, Irina Maria 1 7 2 1 Palmigiano, Francesca 0 5 2 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-20A
    Morderger, Tayisiya 0 6 0 0 Alvarez Teran, Maria Fernanda 1 7 1 1
  • Egypt F19, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 2 6 6 2 2 Lescure, Mick 0 2 4 0 0
  • Velenje, Singles W-C10-SLO-01A
    Papamichail, Despina 0 6 2 0 Kramperova, Katerina 1 7 1 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-20A
    Brogan, Anna 1 6 3 1 Sezer, Melis 0 4 0 0
  • Georgia F2, Singles
    Bortolotti, Marco 0 6 0 Monteiro, Thiago Moura 0 6 0
  • Eskisehir, Turkey
    Bossel, Adrien 0 2 3 0 Cervantes Huegun, Inigo 1 6 2 1
  • Eskisehir, Turkey
    Jankovits, Yannick 1 6 0 1 Chiudinelli, Marco 0 2 1 0
  • Sibiu, Singles W-C10-ROU-01A
    Kuzmova, Viktoria 1 6 1 1 Bondar, Anna 0 3 1 0
  • Czech Republic F2, Singles
    Safranek, Vaclav 1 7 3 1 Satral, Jan 0 5 3 0
  • Czech Republic F2, Singles
    Choinski, Jan 0 4 0 Michalicka, Marek 1 6 1
  • Georgia F2, Singles
    Panfil, Grzegorz 1 6 2 1 Javakhishvili, Giorgi 0 4 1 0
  • Spain F14, Singles
    Musialek, Alexis 0 4 0 Rybakov, Alex 0 4 0
  • Spain F14, Singles
    Ward, Alexander 0 4 0 Tabatruong, Maxime 0 5 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-20A
    Bacquie, Alice 1 6 1 Aksu, Ayla 0 3 0
  • Algeria F3, Singles
    Doumbia, Sadio 11:30 Vilella Martinez, Mario
  • Bosnia & Herzegovina F2, Singl...
    Masar, Juraj 11:30 Conkic, Boris
  • Bosnia & Herzegovina F2, Singl...
    Ilic, Luka 11:30 Cagnina, Julien
  • Bosnia & Herzegovina F2, Singl...
    Ternar, Tomislav 0 0 0 Serdarusic, Nino 0 1 0
  • India F5, Doubles
    Hung J-C / Mukund S K 0 4 0 Bendre A / Wagh A 0 2 0
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Karatantcheva, Sesil 0 2 0 Paszek, Tamira 0 0 0
  • Sibiu, Singles W-C10-ROU-01A
    Craciun, Georgia Andreea 0 1 0 Gojnea, Madalina Victorita 0 0 0
  • Algeria F3, Singles
    Perez Sanz, David 0 1 0 Diep, Florent 0 1 0
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Falla, Alejandro 0 1 0 Gigounon, Germain 0 1 0
  • Ukraine F2, Singles
    Wang, Tak Khunn 0 0 Nedelko, Ivan 0 0
  • Strasbourg, France, Doubles
    RAE J / Smith A 12:00 Kichenok N / Zheng S
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Elias, Gastao 12:00 Arguello, Facundo
  • Netanya, Doubles W-C10-ISR-03A
    Lankri O / Pushkarevsky A 12:00 Ekshibarova V / Khazaniuk D
  • Geneva, Switzerland
    Bellucci, Thomaz 12:00 Giraldo, Santiago
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Vanni, Luca 12:05 Golubev, Andrey
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Ymer, Elias 12:05 Carballes Baena, Roberto
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Pegula, Jessica 12:10 Kania, Paula
  • Romania F3, Singles
    Popko, Dmitry 12:10 Fortuna, Claudio
  • Ukraine F2, Singles
    Alekseenko, Vadim 12:10 Kamynin, Dmytro
  • Szczawno-Zdroj, Singles W-C10-...
    Vlkovska, Veronika 12:10 Borecka, Martina
  • Velenje, Singles W-C10-SLO-01A
    Rubini, Stefania 12:10 Klasen, Anna
  • Velenje, Singles W-C10-SLO-01A
    Eric, Doroteja 12:10 Njiric, Silvia
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Sijsling, Igor 12:15 Copil, Marius
  • Nice, France, Doubles
    Pavic M / Venus M 12:20 Emmrich M / Siljestrom A
  • Eskisehir, Turkey
    Krstin, Pedja 12:20 Boutillier, Remi
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Robert, Stephane 12:25 Ghem, Andre
  • Georgia F2, Doubles
    Balleret B / Bortolotti M 12:30 Van Beem C / Van Der Linden L
  • Georgia F2, Doubles
    Cias P / Panfil G 12:30 Bernardi P / Sakamoto P
  • Czech Republic F2, Singles
    Ignatik, Uladzimir 12:30 Nejedly, Pavel
  • Czech Republic F2, Singles
    Salaba, Libor 12:30 Stanek, Robin
  • Bhopal, Singles W-C10-IND-03A
    Reddy, Snehadevi S 12:30 Bavisetti, Sowjanya
  • Bhopal, Singles W-C10-IND-03A
    Baluu, Sharrmadaa 12:30 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi
  • Turkey F20, Doubles
    Belot C / Rosenzweig N 12:30 Frigerio L / Vilardo F
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Cirstea, Sorana 12:35 Cepede Royg, Veronica
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Puetz, Tim 12:35 Bachinger, Matthias
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Menendez-Maceiras, Adrian 12:35 Edmund, Kyle
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Pereira, Teliana 12:40 Pous Tio, Laura
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Donaldson, Jared 12:40 Basilashvili, Nikoloz
  • Spain F14, Singles
    Paul, Tommy 12:40 Granollers-Pujol, Gerard
  • Spain F14, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 12:40 Chazal, Maxime
  • Turkey F20, Doubles
    Fynn M / Surreaux A 12:40 Tverijonas J / Zeballos F
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Dominguez Lino, Lourdes 12:40 Peer, Shahar
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Coppejans, Kimmer 12:40 Hemery, Calvin
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Trungelliti, Marco 12:50 Arnaboldi, Andrea
  • Bol, Singles W-C10-CRO-04A
    Lukas, Tena 13:00 Gjorcheska, Lina
  • Portugal F6, Singles
    Ortega-Olmedo, Roberto 13:00 Domingues, Joao
  • Portugal F6, Singles
    Rumenov Payakov, Georgi 13:00 Arenas-Gualda, Ivan
  • Sibiu, Singles W-C10-ROU-01A
    Stollar, Fanny 13:10 Ionescu, Simona
  • Ukraine F2, Doubles
    Manafov V / Uzhylovsky V 13:20 Deviatiarov M / Janvier M
  • Nuremberg, Germany
    Vinci, Roberta 13:30 Kerber, Angelique
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Rodionova, Anastasia 13:50 Hlavackova, Andrea
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Dushevina, Vera 13:55 Pfizenmaier, Dinah
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Martic, Petra 13:55 Mrdeza, Tereza
  • Eskisehir, Turkey
    Lorenzi, Paolo 14:00 Ebden, Matthew
  • Strasbourg, France
    Stosur, Samantha 14:00 Stephens, Sloane
  • Eskisehir, Turkey, Doubles
    Chen T / Roelofse R 14:00 Bossel A / Chiudinelli M
  • Croatia F10, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 14:00 Otte, Oscar
  • Romania F3, Doubles
    Anagnastopol V-M / Luncanu P-A 14:00 Dmitriev K / Waite R
  • Czech Republic F2, Doubles
    Jebavy R / Satral J 14:00 Altmaier D / Woerner P
  • Czech Republic F2, Doubles
    Michalicka M / Suc D 14:00 Kowalczyk M / Majchrowicz A
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Konta, Johanna 14:00 De Bernardi, Clothilde
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-20A
    Aksu A / Sezer M 14:00 Palmigiano F / Zimmermann K
  • Szczawno-Zdroj, Doubles W-C10-...
    Frech M / Kawa K 14:00 Borecka M / Maleckova J
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-20A
    Morderger T / Morderger Y 14:15 Gutierrez M / Martinez Martinez M
  • Nice, France
    Thiem, Dominic 14:30 Isner, John
  • Bol, Singles W-C10-CRO-04A
    Zidansek, Tamara 14:30 Komardina, Anastasiya
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Malmqvist L / Shroff K 14:30 Cadar E-T / Geukens B
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cavaday N / Stephenson F 14:30 Mikheeva A / Williams C
  • Bhopal, Doubles W-C10-IND-03A
    Baluu S / Hsu C-W 14:30 Reddy S S / Tatachar Venugopal D
  • Egypt F19, Doubles
    Smethurst D / Willis M 14:30 Bellier A / Guerses G
  • Egypt F19, Doubles
    Pulgar-Garcia Jav / Vivero Gonzalez P 14:30 Maamoun K-M / Taweel I H
  • Italy F10, Singles
    Pereira, Jose 14:30 Gaio, Federico
  • Nuremberg, Germany
    Knapp, Karin 14:45 Arruabarrena-Vecino, Lara
  • Caserta, Singles W-C25-ITA-13A
    Jani, Reka-Luca 15:00 Soylu, Ipek
  • Portugal F6, Singles
    Boluda-Purkiss, Carlos 15:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Strasbourg, France
    Mladenovic, Kristina 15:15 Razzano, Virginie
  • Croatia F10, Singles
    Masur, Daniel 15:30 Androic, Toni
  • Nice, France
    Coric, Borna 15:50 Mayer, Leonardo
  • Nuremberg, Germany, Doubles
    Bogdan E / Hrdinova E 16:00 Arruabarrena L / Olaru R
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-04A
    Gjorcheska L / Shakovets C 16:00 Kennel K / Primorac I
  • Sibiu, Doubles W-C10-ROU-01A
    Ghioca M / Oante I 16:00 Bondar A / Mihaila A B
  • Italy F10, Singles
    Giacalone, Omar 16:00 Trevisan, Matteo
  • Velenje, Doubles W-C10-SLO-01A
    Potocnik N / Sipek N 16:00 Klasen A / Neuwirth Y
  • Portugal F6, Singles
    Gil, Frederico 16:00 Garanganga, Takanyi
  • Geneva, Switzerland
    Delbonis, Federico 16:00 Sousa, Joao (POR)
  • Argentina F6, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 16:00 Egea, Franco Emanuel
  • Bosnia & Herzegovina F2, Doubl...
    Sabanov I / Sabanov M 16:20 Jandric D / Kapric D
  • Caserta, Singles W-C25-ITA-13A
    Shinikova, Isabella 16:30 Kasatkina, Darya
  • Algeria F3, Doubles
    Camilo R / Mas Mascolo A 16:30 Doumbia S / Reboul F
  • Croatia F10, Doubles
    Banes M / Van Peperzeel G 17:00 Dischinger E / Neis F
  • Geneva, Switzerland, Doubles
    Bury A / Istomin D 17:20 Cabal J S / Farah R
  • Argentina F6, Singles
    Coria, Federico 17:30 Vellbach, Gustavo
  • Colombia F2, Singles
    Hocevar, Ricardo 17:30 Salamanca Caicedo, Carlos
  • Bosnia & Herzegovina F2, Doubl...
    Fatic N / Jotovski T 17:50 Kalenichenko D / Masar J
  • Spain F14, Doubles
    Martos Gornes S / Toledo Bague P 18:00 PEL D / Tabatruong M
  • Italy F10, Doubles
    Oliveira G / Sidorenko A 18:00 Bonadio R / Rondoni P
  • Portugal F6, Doubles
    Arenas-Gualda I / Villacorta-Alonso R 18:00 Falcao G / Sant'Anna B
  • Portugal F6, Doubles
    Boluda-Purkiss C / Ortega-Olmedo R 18:00 Deus N / Domingues J
  • Caserta, Doubles W-C25-ITA-13A
    Matteucci A / Soylu I 18:30 Gorgodze E / Shapatava S
  • Colombia F2, Singles
    Mena, Facundo 19:00 Lopes, Tiago
  • Mexico F4, Singles
    King, Darian 19:00 Kozlov, Stefan
  • Mexico F4, Doubles
    Crowley K-P / Hach Verdugo H 19:30 Diaz-Barriga L / Palencia C
  • Argentina F6, Doubles
    Casanova H / Torre E A 20:00 Galarza J I / Kestelboim M
  • Colombia F2, Doubles
    Romboli F / Zampieri C 20:30 Leite W / Sorgi J P
  • Mexico F4, Doubles
    Endara I / Martinez L D 21:00 King D / Reed A

Četiri srpske ekipe bore se za trofej

NAJBOLJI U REGIONU: Srpski Fajnal for ABA lige

Košarka

Autor:

Na F4 u Laktašima učestvovaće Igokea, Zvezda, Radnički i Partizan

Partizan - Igokea 2013

Partizan i Igoeka igraće u polufinalu ABA lige

BEOGRAD - Košarkaši Igokee, Crvene zvezde, Radničkog iz Kragujevca i Partizana igraće na završnom turniru regionalne ABA lige.

Posle odigranog poslednjeg, 26. kola poznati su parovi polufinala. Igokea će igrati protiv Partizana, a Zvezda protiv Radničkog. Ovo je prvi put od osnivanja regionalnog takmičenja da će se za titulu boriti samo srpski klubovi.

Prema dogovoru čelnika ABA i Evrolige plasman u najkvalitetnije evropsko klupsko takmičenje obezbediće finalisti ABA lige.

Završni turnir na programu je u Laktašima od 25. do 27. aprila.

Rezultati, 26. kolo

subota
Cibona - Igokea 78:87
Radnički - C. zvezda 80:75
Partizan - Solnok 83:69
Budućnost - Olimpija 79:75
Široki - Cedevita 75:77
Krka - MZT Skoplje 68:80

nedelja,
Zadar - Split 17,00

Tabela: Igokea 20/6, C. zvezda 18/8, Radnički 17/9, Partizan 16/10, Budućnost 16/10, Cedevita 15/11, MZT 14/12, Olimpija 13/13, Cibona 9/17, Široki 9/17, Krka 9/17, Solnok 9/17, Zadar 8/17, Split 8/17.

Foto: Nemanja Pančić zoom Foto: Nemanja Pančić

Lorbek konačno objasnio

Direktor ABA lige Radovan Lorbek napokon je razrešio sve dileme u vezi s tim ko će iz ABA lige, i na koji način, moći da dođe do Evrolige.
- Direktan plasman u Evroligu u sezoni 2013-2014. obezbediće šampion ABA lige (osvajač fajnal-for turnira) i finalista fajnal-fora, dok će pravo u kvalifikacijama ostvariti onaj poraženi polufinalista F4 turnira koji je bolje plasiran u ligaškom delu takmičenja.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Sud treba doneti na osnovu projekta, a ne ko je čiji sin ili supruga Dragomir Anđelković, analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!