• Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Okuno, Ayaka 1 6 2 1 Chiang, Yuki Kristina 0 0 3 0
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    NG, Kwan Yau 0 2 1 0 Sunkara, Rishika 1 6 2 1
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Ishizu, Sachie 04:00 Ozeki, Michika
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Hanatani, Nagi 0 2 3 0 Ozeki, Michika 1 6 4 1
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Lee, Pei-Chi 0 4 0 0 Okadaue, Chiaki 1 6 1 1
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Miyamura, Miki 05:30 Higuchi, Yuka
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Zakarlyuk, Marianna 05:30 Gai, AO
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Bhambri, Prerna 05:40 XU, Shilin
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Abou Zekry, Ola 05:40 Palha, Natasha
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Watanabe, Hirono 05:40 Gai, AO
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Saigo, Yukina 05:40 Higuchi, Yuka
  • Astana, Kazakhstan
    Fayziev, Sanjar 06:00 Chen, TI
  • Astana, Kazakhstan, Doubles
    Fayziev S / Kalovelonis M 06:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • Astana, Kazakhstan
    Khachanov, Karen 06:00 Weintraub, Amir
  • Astana, Kazakhstan
    Boltz, Sebastien 06:00 Popko, Dmitry
  • Astana, Kazakhstan
    Smith, Connor 06:00 Dubarenco, Maxim
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Kudermetova, Veronika 06:00 Ekshibarova, Vlada
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Dzalamidze, Natela 06:00 Malykh, Polina
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Grajdek, Kim-Alice 06:00 Eraydin, Basak
  • Astana, Kazakhstan, Doubles
    Chen T / Skugor F 06:00 Musialek A / Weintraub A
  • Baku, Azerbaijan
    Kovinic, Danka 07:00 Rodina, Evgeniya
  • Baku, Azerbaijan
    Hlavackova, Andrea 07:00 Panova, Alexandra
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Eguchi M / Tig P M 07:00 Beygelzimer Y / Buyukakcay C
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Yang Z / Zhu L 07:00 Ianchuk O / Korashvili O
  • Baku, Azerbaijan
    Voegele, Stefanie 07:00 Knapp, Karin
  • Astana, Kazakhstan
    Mertens, Yannick 07:20 Perez Sanz, David
  • Astana, Kazakhstan
    Kukushkin, Mikhail 07:20 Chung, Yunseong
  • Astana, Kazakhstan
    Ivashka, Ilya 07:20 Skugor, Franko
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    Hsieh S-Y / Ozeki M 07:30 Koshino Y / Nunome C
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    Chiang Y K / Hanatani N 07:30 KI Y-T / NG M Y M
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    Sher C-W / WU H C 07:30 Choi J-H / Lee S-R
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    Gumulya B / Lertcheewakarn N 07:30 Ogata H / Yamamoto M
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Stakhanova, Aleksandra 07:30 Honcova, Michaela
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Tarasova, Alena 07:30 Kalkenova, Karina
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Skidanova, Angelina 07:30 Majeric, Tadeja
  • Baku, Azerbaijan
    Beygelzimer, Yuliya 08:00 Yang, Zhaoxuan
  • Astana, Kazakhstan
    Karimov, Djurabeck 08:00 Khabibulin, Timur
  • Astana, Kazakhstan
    Lopez-Perez, Enrique 08:00 Molchanov, Denys
  • Astana, Kazakhstan
    Kalovelonis, Markos 08:00 Milton, Joshua
  • Baku, Azerbaijan
    Abduraimova, Nigina 08:00 Diatchenko, Vitalia
  • Baku, Azerbaijan
    Bondarenko, Kateryna 08:00 Ivakhnenko, Valentyna
  • France F16, Singles
    Tchoutakian, Maxime 09:00 Crepatte, Baptiste
  • France F16, Singles
    Soler, Joan 09:00 Sansonetti, Valentin
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Vasilyeva, Liubov 09:00 Kruzhkova, Daria
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Van Der Hoek, Rosalie 09:00 Noel, Mallaurie
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Merenkova, Polina 09:00 Palkina, Ksenia
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Bolkvadze, Mariam 09:00 Khabibulina, Albina
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Klyueva, Ekaterina 09:00 Pervak, Ksenia
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Partaud, Marine 09:00 Gobbi Monllau, Ana Victoria
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Ioana Loredana 09:00 Arcidiacono, Federica
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Szlavikovics, Szabina 09:00 Farfan, Daniela
  • Belgium F8, Singles
    Dischinger, Eduardo 09:00 Lestienne, Constant
  • Belgium F8, Singles
    Gille, Sander 09:00 Nickels, Christophe
  • Belgium F8, Singles
    Laurent, Yanais 09:00 Arends, Sander
  • Baku, Azerbaijan
    Pliskova, Kristyna 09:15 Zhu, Lin
  • Baku, Azerbaijan
    Ianchuk, Olga 09:15 Tig, Patricia Maria
  • Baku, Azerbaijan
    Nara, Kurumi 09:15 Savchuk, Olga
  • Astana, Kazakhstan
    Khassanov, Roman 09:20 Moriya, Hiroki
  • Astana, Kazakhstan
    Zhyrmont, Dzmitry 09:20 Kravchuk, Konstantin
  • Astana, Kazakhstan
    Vasilevski, Andrei 09:20 Lee, Duck Hee
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Flood, Emma 09:30 Peckl, Kerstin
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Dmitrieva, Ksenia 09:30 Parish, Helen
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Londol, Teresia 09:30 Maggen, India
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Wacanno, Eva 09:30 Horackova, Gabriela
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Sarrazin, Laetitia 09:30 Kolesnikova, Ksenia
  • Estonia F1, Singles
    Vervoort, Mark 09:30 Kozyukov, Vitaly
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Duran G / Zeballos H 10:00 Lajovic D / Sousa J
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Marach O / Qureshi A U H 10:00 Haase R / Youzhny M
  • Gstaad, Switzerland
    Goffin, David 10:00 Zeballos, Horacio
  • Biella, Italy
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 10:00 Kicker, Nicolas
  • Biella, Italy
    Marcora, Roberto 10:00 Hernandez-Fernandez, Jose
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar Alba, Pablo 10:00 Lajovic, Dusan
  • Biella, Italy
    Ouahab, Lamine 10:00 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Gstaad, Switzerland
    Delbonis, Federico 10:00 Thiem, Dominic
  • Slovakia F3, Singles
    Drzewiecki, Karol 10:00 Simcak, Juraj
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Munozova, Anette 10:00 Adamescu, Cristina
  • Slovakia F3, Singles
    Beran, Martin 10:00 Fabian, Patrik
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Williams, Claudia 10:00 Stamatova, Julia
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Yazgan, Ebru Zeynep 10:00 Pera, Costanza
  • Slovakia F3, Singles
    Lomacki, Piotr 10:00 Kalenichenko, Danylo
  • Slovakia F3, Singles
    Borsos, Gabor 10:00 Staubert, Pavel
  • Biella, Italy, Doubles
    Naso G / Volante M 10:00 Cerretani J / Paval C
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Kohlschreiber P / Petzschner P 10:00 Cabal J S / Farah R
  • Nanchang, China
    Wang, Yafan 10:00 Okamura, Kyoka
  • Turkey F30, Singles
    Igoshin, Alexander 10:00 Cooper, Joe
  • Turkey F30, Singles
    Barkai, Yannai 10:00 Elia, Alon
  • Turkey F30, Singles
    Pallares-Gonzalez, Michael-Ray 10:00 Yuksel, Anil
  • Biella, Italy, Doubles
    Bozoljac I / Napolitano S 10:00 Neis F / Sousa P
  • Biella, Italy, Doubles
    Bellotti R / Novak D 10:00 Carpen A-D / Marcan D
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Kuzovkova, Jana 10:00 Paalma, Eva
  • Nanchang, China
    Zhang, Kai Lin 10:00 Bychkova, Ekaterina
  • Nanchang, China
    Chang, Kai-Chen 10:00 Hsieh, Su-Wei
  • Nanchang, China
    Raina, Ankita 10:00 Liu, Chang
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 10:00 Klizan M / Rosol L
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Almagro N / Schwartzman D S 10:00 Cuevas P / Marrero D
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Gonzalez M / SA A 10:00 Bednarek T / Junaid R
  • Baku, Azerbaijan
    Kontaveit, Anett 10:30 Eguchi, Misa
  • France F16, Singles
    Nys, Hugo 10:30 Bourbon, Morgan
  • France F16, Singles
    Folliot, Quentin 10:30 Inzerillo, Jerome
  • Gstaad, Switzerland
    Robert, Stephane 10:30 Souza, Joao Olavo
  • Serbia F7, Singles
    Trendafilov, Petar 10:30 Bellier, Antoine
  • Serbia F7, Singles
    Rakic, Strahinja 10:30 Tabatruong, Maxime
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Fomina A / Vankova K 10:30 Kuwata H / Schuurs D
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Fridman O / Ianchuk E 10:30 Hrdinova E / Rodina E
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Guimaraes Bueno, Flavia 10:30 Niedmers, Nora
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Lyukshinova, Elisabeth 10:30 Parviainen, Kristina
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Riley, Alexandra 10:30 Pirazhenka, Sviatlana
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Kunina E / Zabirova A 10:30 Turarbek Z / Zhamiyeva D
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Ekshibarova V / Grajdek K-A 10:30 Honcova M / Majeric T
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Radosavljevic, Teodora 10:30 Ciobanu, Daniela
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Duca, Gabriela 10:30 Garcia Gausi, Marta
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Nagymihaly, Luca 10:30 Cakarevic, Sara
  • Belgium F8, Singles
    Goluza, Ivan 10:30 Roy, Matthieu
  • Belgium F8, Singles
    Folie, Alexandre 10:30 Shropshire, Samuel
  • Belgium F8, Singles
    Oliveira, Goncalo 10:30 Jankovits, Yannick
  • Gstaad, Switzerland
    Kavcic, Blaz 10:30 Reister, Julian
  • Astana, Kazakhstan, Doubles
    Lopez-Perez E / Mertens Y 11:00 Chung Y / Karimov D
  • Astana, Kazakhstan, Doubles
    Ismailov T / Shofayziyev S 11:00 Deviatiarov M / Kuzmanov D
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Buzarnescu, Mihaela 11:00 Eric, Doroteja
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Fett, Jana 11:00 Sotnikova, Alyona
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Barbieri, Gioia 11:00 Jakupovic, Dalila
  • Biella, Italy
    Panfil, Grzegorz 11:00 Samper-Montana, Jordi
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Paquet, Chloe 11:00 Jani, Reka-Luca
  • Germany F9, Singles
    Rice, David 11:00 Prechtel, Sebastian
  • Germany F9, Doubles
    Freimuth J T / Kruchen D 11:00 Gerlakh K / Korshunov S
  • Germany F9, Doubles
    Karwasz P-A / Strunk B 11:00 PEL D / Van Scheppingen D
  • Tunisia F16, Singles
    Ouakaa, Aziz 11:00 Mansouri, Skander
  • Tunisia F16, Singles
    Merino, Alexander 11:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Tunisia F16, Singles
    Alvarez-Guzman, Mauricio 11:00 Echargui, Moez
  • Tunisia F16, Singles
    BEN Abdallah, Skander 11:00 Kilani, Majed
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Arafa, Aida 11:00 Wessel, Alina
  • Hamburg, Germany
    Bedene, Aljaz 11:00 Gimeno-Traver, Daniel
  • Hamburg, Germany
    Seppi, Andreas 11:00 Klizan, Martin
  • Hamburg, Germany
    Monaco, Juan 11:00 Gulbis, Ernests
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Bonaventure, Ysaline 11:00 Bertens, Kiki
  • Italy F20, Singles
    Lakat, Florian 11:00 Basso, Andrea
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Hogenkamp, Richel 11:00 Schaefer, Anne
  • Italy F20, Singles
    Stefanini, Jacopo 11:00 Ornago, Fabrizio
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Cirstea, Sorana 11:00 Siedliska, Natalia
  • Italy F20, Singles
    Sinicropi, Riccardo 11:00 Banes, Maverick
  • Italy F20, Singles
    Capecchi, Daniele 11:00 Luisi, Alessandro
  • Austria F6, Singles
    Hampel, Lenny 11:00 Reissig, Nicolas
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Kaufinger, Ina 11:00 Shevchenko, Diana
  • Austria F6, Singles
    Krawcewicz, Kris 11:00 Dittmer, Philipp
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Burk, Birgit 11:00 Emulina, Darta-Elizabete
  • Austria F6, Singles
    Nagy, Peter 11:00 Dankl, Tobias-Maximilian
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Lodikova, Daria 11:00 Zarytska, Anastasia
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Eidukonyte, Joana 11:00 Alay, Ekaterina
  • Estonia F1, Singles
    Polyakov, Vladimir 11:00 Martos Gornes, Sergio
  • Estonia F1, Singles
    Mugevicius, Lukas 11:00 Lebedev, Ilya
  • Nanchang, China
    Sema, Erika 11:15 Gao, Xinyu
  • Nanchang, China
    Bai, Alison 11:15 Duan, Ying-Ying
  • Nanchang, China
    Ninomiya, Makoto 11:15 Zhang, Ling
  • Biella, Italy
    Gigounon, Germain 11:20 Velotti, Agustin
  • Biella, Italy
    Podlipnik-Castillo, Hans 11:20 Malla, Bastian
  • Biella, Italy
    Naso, Gianluca 11:20 Roca Batalla, Oriol
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Kajevic, Ena 11:30 Ghitescu, Andreea
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Alvarez Teran, Maria Fernanda 11:30 Patiuk, Valeria
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Tomic, Sara 11:30 Jovanovic, Masa
  • Slovakia F3, Singles
    Blasko, Martin 11:30 Vajda, Peter
  • Slovakia F3, Singles
    Nejedly, Pavel 11:30 Jaloviec, Marek
  • Slovakia F3, Singles
    Pazicky, Michal 11:30 Semjan, Marek
  • Portugal F11, Singles
    Deus, Nuno 11:30 Hess-Olesen, Soren
  • Portugal F11, Singles
    Hoang, Antoine 11:30 Reinwein, Sami
  • Portugal F11, Singles
    Lourenco, Diogo 11:30 Cacao, Tiago
  • Germany F9, Singles
    Werner, Jean-Marc 11:30 Jahn, Jeremy
  • Germany F9, Singles
    Schutt, Leon 11:30 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Hamburg, Germany
    Coric, Borna 11:30 Bautista-Agut, Roberto
  • Turkey F30, Singles
    Haylaz, Muhammet 11:30 Erdurak, Ege
  • Turkey F30, Singles
    Harajchi, Aria 11:30 Sentay, Alp
  • Turkey F30, Singles
    Altuna, Tuna 11:30 Azkara, Ege Melih
  • Estonia F1, Singles
    Liutarevich, Ivan 11:30 Kononov, Jaan
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Andrianjafitrimo, Tessah 11:30 Martin Tena, Leire
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Parres Azcoitia, Olga 11:30 Canero Perez, Maria Del Rosario
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Luque Moreno, Maria Jose 11:30 Atucha Gomez, Ainhoa
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Codino, Fiona 11:30 Ottomano, Sara
  • Baku, Azerbaijan
    Buyukakcay, Cagla 11:45 Flipkens, Kirsten
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Kalashnikova O / Kovinic D 11:45 Ivakhnenko V / Morgina A
  • Gstaad, Switzerland
    Coppejans, Kimmer 11:50 Bellucci, Thomaz
  • Gstaad, Switzerland
    Giraldo, Santiago 11:50 Lorenzi, Paolo
  • Belgium F8, Singles
    Nastasi, Ugo 12:00 Cunha, Henrique
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Vostrikova, Aleksandra 12:00 Minetti, Mariella
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Suomalainen, Piia 12:00 Nikolaeva, Tatiana
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Bukhanko A / Prozorova E 12:00 Homutova A / Novcic A
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Vogelsang, Erika 12:00 Pella, Catalina
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Cvackova, Natalie 12:00 Prenkovic, Linda
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Bukta, Agnes 12:00 Kairi, Angeliki
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Schaeder, Laura 12:00 Primorac, Iva
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Dzalamidze N / Tarasova A 12:00 Ainitdinova G / Taluenko A
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Eraydin B / Palkina K 12:00 Laskutova K / Malykh P
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Skidanova A / Stakhanova A 12:00 Klyueva E / Smagina S
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Grinchishina A / Mun V 12:00 Khabibulina A / Merenkova P
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Dascalu, Nicoleta 12:00 Mihaila, Ana Bianca
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Cechova, Karolina 12:00 Vdovenco, Anastasia
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Andreea Amalia 12:00 Spigarelli, Martina
  • Belgium F8, Singles
    Mitjana, Leny 12:00 Reuter, Yannik
  • Biella, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 12:20 Sousa, Pedro
  • Hamburg, Germany
    Rosol, Lukas 12:20 Bolelli, Simone
  • Hamburg, Germany
    Fognini, Fabio 12:20 Chardy, Jeremy
  • Hamburg, Germany
    Munar Clar, Jaume Antoni 12:20 Garcia-Lopez, Guillermo
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Rubini, Stefania 12:30 Moser, Lisa Maria
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Komardina, Anastasiya 12:30 Moore, Tara
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Caregaro, Martina 12:30 Papamichail, Despina
  • Germany F9, Singles
    Niesten, Miliaan 12:30 Netuschil, Marvin
  • Germany F9, Singles
    Schonenberg, Tom 12:30 Koch, Niklas
  • Germany F9, Singles
    Mantilla, Felipe 12:30 Lootsma, Niels
  • Tunisia F16, Singles
    Thivant, Yannick 12:30 Miccini, Giacomo
  • Tunisia F16, Singles
    Diep, Florent 12:30 Apellaniz Napal, Javier
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Lippe, Andrea 12:30 Guttormsen, Karyn
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Mahbouli, Feriel 12:30 Kyrpot, Olena
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Chernetsova, Darya 12:30 Saikai, Yui
  • Nanchang, China, Doubles
    Chan C-W / Wang Y 12:30 Rodionova AR / Sharipova S
  • Nanchang, China, Doubles
    XUN F Y / Zhang YI 12:30 HAN X / Zhang K-L
  • Italy F20, Singles
    Lulli, Gregorio 12:30 Petrone, Alessandro
  • Italy F20, Singles
    Giustino, Lorenzo 12:30 De Vroome, Max
  • Italy F20, Singles
    Maccari, Federico 12:30 LO Priore, Pierdanio
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Suk, Natalie 12:30 Ostapenko, Jelena
  • Italy F20, Singles
    Lama, Gonzalo 12:30 Rondoni, Pietro
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Krejcikova, Barbora 12:30 Vrljic, Ana
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Vogt, Stephanie 12:30 Kucova, Kristina
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Jabeur, Ons 12:30 Molinero, Florencia
  • Austria F6, Singles
    Mays, Morgan 12:30 Solberg, Christoffer
  • Austria F6, Singles
    Pichler, David 12:30 Wirlend, Dominik
  • Austria F6, Singles
    Woerner, Paul 12:30 Ghedin, Nicola
  • Estonia F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 12:30 Tamm, Kristjan
  • Estonia F1, Singles
    Butler, Samm 12:30 Sabanin, Yan
  • Estonia F1, Singles
    Chadaj, Adam 12:30 Picco, Francesco
  • Estonia F1, Singles
    Dubinski, Artur 12:30 MAS Mascolo, Adria
  • Estonia F1, Singles
    Libietis, Mikelis 12:30 Pollanen, Herkko
  • Estonia F1, Doubles
    Mesquida Berg O / Renard L 12:30 Moyna A / Volfson D
  • Biella, Italy
    Fucsovics, Marton 12:40 Giannessi, Alessandro
  • Biella, Italy
    Martin, Andrej 12:40 Krstin, Pedja
  • Gstaad, Switzerland
    Haase, Robin 13:00 Granollers, Marcel
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Cengiz, Berfu 13:00 Sterenbach, Saray
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Aksu, Ayla 13:00 Yastremska, Dayana
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Sener A / Tari B 13:00 Demirci M / Takunyaci D S
  • Turkey F30, Singles
    Madanchi, Amirvala 13:00 Glancy, Daniel
  • Turkey F30, Singles
    Mousley, Bradley 13:00 Adanali, Mert
  • Turkey F30, Singles
    Elbaz, Shahar 13:00 Turker, Mert Naci
  • Estonia F1, Singles
    Ricca, Giorgio 13:00 Raisma, Kenneth
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roemer, Charlotte 13:00 Martinez Martinez, Maria
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    De La Puerta Uribe, Lucia 13:00 Proese, Natalie
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Smallbone A / Weymouth K 13:00 Cortina Pou A / Herrero Garcia Honorato C
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Deigman L / Rohira T 13:00 Natal Gomez L / Suarez Alonso M
  • Nanchang, China
    Wang, Qiang 13:00 Jang, SU Jeong
  • Gstaad, Switzerland
    Carreno-Busta, Pablo 13:10 Youzhny, Mikhail
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Ulvefeldt, Malin 13:30 Zaja, Anna
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Hobgarski, Katharina 13:30 Stemmer, Stefanie
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Herdzelas, Dea 13:30 Eklund, Mia
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Belova, Natalia 13:30 Saitova, Anastasiya
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Mironova, Daria 13:30 Orpana, Oona
  • Hamburg, Germany
    Paire, Benoit 13:30 Kohlschreiber, Philipp
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Marozava, Lidziya 13:30 Zimmermann, Kimberley
  • Horb, Singles Qualifying W-C15...
    Peers, Sally 13:30 Klasen, Charlotte
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Bolkvadze M / Riley A 13:30 Kudermetova V / Puchkova O
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Simion, Oana Georgeta 13:30 Fetecau, Irina
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Horakova, Nikola 13:30 Romeo, Caroline
  • Hamburg, Germany
    Schwartzman, Diego Sebastian 13:40 Cuevas, Pablo
  • Hamburg, Germany
    Vesely, Jiri 13:40 Haider-Maurer, Andreas
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Moser F / Struff J-L 13:40 Ramos-Vinolas A / Seppi A
  • Biella, Italy
    Quinzi, Gianluigi 14:00 Brkic, Tomislav
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Sakkari, Maria 14:00 Alexandrova, Ekaterina
  • Slovakia F3, Singles
    Colella, Alessandro 14:00 Shcherba, Vitalii
  • Germany F9, Singles
    Onken, Julian 14:00 Plotniy, Andrei
  • Germany F9, Singles
    Sels, Jelle 14:00 Scholz, Philipp
  • Germany F9, Singles
    Heyman, Christopher 14:00 Sakamoto, Pedro
  • Germany F9, Singles
    Sergiienko, Sergiy 14:00 VON Massow, George
  • Germany F9, Singles
    Charlos, Tomas 14:00 Loccisano, Benjamin
  • Italy F20, Singles
    Mager, Gianluca 14:00 Sant'Anna, Bruno
  • Italy F20, Singles
    Tsitsipas, Stefanos 14:00 Leite, Wilson
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Brianti, Alberta 14:00 Mrdeza, Tereza
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Cetkovska, Petra 14:00 Shapatava, Sofia
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Frech, Magdalena 14:00 Oprandi, Romina
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Flood E / Wacanno E 14:00 Kuzovkova J / Pihlak L
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Grzywocz S / Zarytska A 14:00 Kolesnikova K / Londol T
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Horackova G / Sizikova Y 14:00 Cepelyte A / Ladurner J
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Eidukonyte J / Parish H 14:00 Lodikova D / Maggen I
  • Estonia F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 14:00 Smola, Maciej
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Jdi, Mehdi
  • Belgium F8, Singles
    Johnson, Hunter 14:00 Harris, Billy
  • Nanchang, China, Doubles
    LIU C / LU J-J 14:15 Chang K-C / Zheng S
  • Gstaad, Switzerland
    Ilhan, Marsel 14:20 Kuznetsov, Andrey
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Njiric, Silvia 14:30 De Vroome, Indy
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Georges M / Marchetti G 14:30 Tehrani T / Testa G
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Grymalska A / Ivankovic P 14:30 Carreras A / Savoretti A
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Munozova A / Stamatova J 14:30 Boru Y A / Quagliardi B
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Badem C / Cevik I 14:30 Donaldson A / Yusupova G
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Olcay D / Yazgan E Z 14:30 Esen H / Esen L
  • Turkey F30, Doubles
    Cooper J / Pallares-Gonzalez M-R 14:30 Harcila C / Siciliano R
  • Turkey F30, Doubles
    Chervyakov F / Muller A 14:30 Bakshi E / Elia A
  • Austria F6, Singles
    Chazal, Maxime 14:30 Hirschmueller, Christian
  • Austria F6, Singles
    Vibert, Francois Arthur 14:30 Schmidt, Gabriel
  • Austria F6, Singles
    Dolezel, Filip 14:30 Kossler, Bernd
  • Estonia F1, Singles
    Kerner, Markus 14:30 Ivanov, Vladimir
  • Hamburg, Germany
    Nadal, Rafael 14:50 Verdasco, Fernando
  • Biella, Italy
    Neis, Fabricio 15:00 De Bakker, Thiemo
  • Biella, Italy
    Kovalik, Jozef 15:00 Caruso, Salvatore
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Brito, Fernanda 15:00 Chlpac, Agustina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Teodoro De Oliveira, Lara Isis 15:00 Ramalle, Lourdes
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Garavani, Ornella 15:00 Vega, Maria Constanza
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Glorioso, Delfina 15:00 Seguel, Daniela
  • Serbia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:00 Krnjetin M / Roganovic S
  • Serbia F7, Doubles
    De Paula P / Henrique Hooper C 15:00 Gasperini L / Walendowsky J
  • Serbia F7, Doubles
    Martinski A / Tarpov D 15:00 Ilic L / Premovic B
  • Slovakia F3, Doubles
    Marko M / Novak J 15:00 Arvidsson I / Borsos G
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Konig, Pia 15:00 VON Deichmann, Kathinka
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Intert, Amelie 15:00 Dunne, Katy
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Murray J / Peers J 15:00 Mayer F / Vesely J
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Johnson S / Orellana S 15:00 Doboara S / Nagymihaly L
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Prati F / Verpelli M 15:00 Ciufrila R / Rosca I L
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Chardy J / Kubot L 15:00 Peya A / Soares B
  • Biella, Italy, Doubles
    Ramirez C / Reyes-Varela M-A 15:20 Fransen S / Kicker N
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Borecka, Martina 15:30 Ozgen, Pemra
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Bonaventure Y / Husarova J 15:30 Baluu S / Siedliska N
  • Germany F9, Singles
    Doumbia, Sadio 15:30 Van Den Honert, Vincent
  • Germany F9, Singles
    Nekic, Tim 15:30 Peters, Flemming
  • Germany F9, Singles
    Kern, Jan Lukas 15:30 Okala, Jules
  • Germany F9, Singles
    Daljev, Pavle 15:30 Choinski, Jan
  • Germany F9, Doubles
    Netuschil M / Scholz P 15:30 Charlos T / Peters F
  • Florianopolis, Brazil
    Peterson, Rebecca 15:30 Torro-Flor, Maria-Teresa
  • Florianopolis, Brazil
    Cepede Royg, Veronica 15:30 Goncalves, Paula Cristina
  • Florianopolis, Brazil
    Melnikova, Marina 15:30 Siegemund, Laura
  • USA F23, Singles
    Escobar, Gonzalo 15:30 Austin, Gonzales
  • USA F23, Singles
    Gabb, Richard 15:30 Grant, Michael
  • USA F23, Singles
    Uchida, Kaichi 15:30 Mclachlan, Ben
  • USA F23, Singles
    Krainik, Pavel 15:30 Santiago, Mico
  • Italy F20, Singles
    WU, DI 15:30 Paz, Juan Pablo
  • Italy F20, Singles
    Bahamonde, Francisco 15:30 Marti, Javier
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Bouzkova, Marie 15:30 Rueffer, Lena
  • Belgium F8, Singles
    Neveux, Arnaud 15:30 Merckx, Jonas
  • Florianopolis, Brazil
    Pivovarova, Anastasia 15:30 Kostova, Elitsa
  • Belgium F8, Singles
    Cannell, Joel 15:30 Vliegen, Joran
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bury A / Istomin D 15:30 Fyrstenberg M / Gonzalez S
  • Lexington, USA
    Corrie, Edward 16:00 Zhang, ZE
  • Lexington, USA
    Krueger, Mitchell 16:00 Ito, Tatsuma
  • Lexington, USA
    Donati, Matteo 16:00 Novikov, Dennis
  • Lexington, USA
    Saville, Luke 16:00 Nguyen, Daniel
  • Lexington, USA
    Jarry, Nicolas 16:00 Nishioka, Yoshihito
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Glatch, Alexa 16:00 Segarelli, Francesca
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Voracova, Renata 16:00 Kotlica, Boba
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Guarachi Mathison, Alexa 16:00 Moore, Jessica
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Chypyha, Lauren 16:00 Zacarias, Marcela
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Komardina A / Sotnikova A 16:00 DI Sarra F / Rubini S
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Buzarnescu M / Fett J 16:00 Jakupovic D / Negreanu D
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Vaidisova, Nicole 16:00 Dinu, Cristina
  • Slovakia F3, Doubles
    Horansky F / Zelenay I 16:00 Simcak J / Sproch D
  • Slovakia F3, Doubles
    Drzewiecki K / Lomacki P 16:00 Capkovic K / Kalenichenko D
  • Slovakia F3, Doubles
    Kellovsky D / Staubert P 16:00 Beran M / Beran M
  • Tunisia F16, Singles
    Gennaro, Dante 16:00 Wang, Tak Khunn
  • Tunisia F16, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 16:00 Fong B / Street M
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Bechri, Chiraz 16:00 Giger, Samira
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Atik, Rita 16:00 Verster, Nelise
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Stanikova, Monika 16:00 Turki, Meriem
  • Atlanta, USA
    Eubanks, Christopher 16:00 Stepanek, Radek
  • Atlanta, USA
    Berankis, Ricardas 16:00 Smyczek, Tim
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 16:00 Pospisil, Vasek
  • Atlanta, USA, Doubles
    Huey T C / Johnson S 16:00 Martin F / Raja P
  • Atlanta, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Groth S / Guccione C
  • Lexington, USA, Doubles
    Ball C / Klein B 16:00 Broady L / Ward J
  • Lexington, USA, Doubles
    Fratangelo B / Jarry N 16:00 Gonzales R / Walsh D
  • Atlanta, USA, Doubles
    Daniell M / Demoliner M 16:00 Krajicek A / Monroe N
  • Atlanta, USA, Doubles
    Becker B / Lacko L 16:00 Baghdatis M / Jaziri M
  • Atlanta, USA, Doubles
    LU Y H / Marray J 16:00 Fish M / Roddick A
  • Estonia F1, Doubles
    Granollers-Pujol G / Vervoort M 16:00 Klettenberg C R / Randpere M V
  • Atlanta, USA, Qualifying
    Kudla, Denis 16:00 Donaldson, Jared
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Gutierrez Carrasco, Maria 16:00 Drew, Jazzamay
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Fayol C / Van Cauter A 16:00 Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Boualem J / Marti Riembau A 16:00 Atucha Gomez A / D'Oliveira E
  • Hamburg, Germany
    Zverev, Alexander 16:10 Robredo, Tommy
  • Biella, Italy
    Bortolotti, Marco 16:20 Bellotti, Riccardo
  • Biella, Italy
    Fabbiano, Thomas 16:20 Ghem, Andre
  • Serbia F7, Doubles
    Celebic L / Jandric D 16:30 Milushev P / Trendafilov P
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Carle, Maria Lourdes 16:30 Isaeva, Anhzelika
  • Serbia F7, Doubles
    Jovanovic M / Petrovic D 16:30 Panic S / Vlaovic A
  • Serbia F7, Doubles
    Osmakcic M / Osmakcic M 16:30 Romboli F / Silva C
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Ferrero, Melina 16:30 Rescaldani, Francesca
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Zehnder, Maria Jose 16:30 Sanchez, Ana Sofia
  • Slovakia F3, Doubles
    Habrman M / Poljak D 16:30 Jaloviec M / Safranek V
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Khazaniuk, Deniz 16:30 Pribylova, Anastasia
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Gabric, Anna 16:30 Teichmann, Jil Belen
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Klasen A / Klasen C 16:30 Luknarova Z / Primorac I
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sliusar, Kateryna 16:30 Ostlund, Fanny
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Muntean, Victoria 16:30 Kislyak, Kristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Samir, Sandra 16:30 Tinjic, Jasmina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Franze, Claudia 16:30 Lazareva, Margarita
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Szatmari A / Szlavikovics S 16:30 Danescu O / Grigoriu M
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Duca G / Ghioca M 16:30 Crespo Azconzabal A / Gobbi Monllau A V
  • Egypt F24, Singles
    AL Taweel, Issam 16:30 Farinola, Damian
  • Egypt F24, Singles
    Petrenko, Anatoliy 16:30 Kolisnyk, Olexiy
  • Egypt F24, Singles
    Allemby, James 16:30 Petersen, Bjoern
  • Egypt F24, Singles
    Vilardo, Francesco 16:30 Richard, Antoine
  • Florianopolis, Brazil
    Sevastova, Anastasija 16:45 Chirico, Louisa
  • Florianopolis, Brazil
    Alves, Carolina 16:45 Beck, Annika
  • Florianopolis, Brazil
    Lemoine, Quirine 16:45 Martincova, Tereza
  • Florianopolis, Brazil
    Burger, Cindy 16:45 CE, Gabriela
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Delbonis F / Lorenzi P 16:50 Carreno Busta P / Molteni A
  • Colombia F6, Singles
    Pereira, Jose 17:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Mendoza, Alejandro 17:00 Zornosa, Steffen
  • Colombia F6, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 17:00 Mora, Daniel
  • Colombia F6, Singles
    Ruiz Naranjo, Mateo Andres 17:00 Diaz-Figueroa, Christopher
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Kuncikova L / Stuchla K 17:00 Molinero F / Vogt S
  • Spain F23, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 17:00 Vidal Azorin, Jose Fco
  • Spain F23, Singles
    Kaliyanda Poonacha, Niki 17:00 Dominguez Alonso, Pedro
  • Spain F23, Singles
    Toledo Bague, Pol 17:00 Brancaccio, Raul
  • Spain F23, Singles
    Lopez Perez Fuster, Jorge 17:00 Mardones, Bruno
  • Gstaad, Switzerland
    Laaksonen, Henri 17:00 Sousa, Joao (POR)
  • Spain F23, Doubles
    Fornell-Mestres M / Neubau M 17:00 Blasco Hervas A / Sanchez Herrero D
  • Germany F9, Singles
    Constantinovici, Robert 17:00 Geens, Clement
  • Germany F9, Doubles
    Niesten M / Schonenberg T 17:00 Forchap D C / Kranz A
  • Germany F9, Doubles
    Smith M / Solanki A 17:00 Loccisano B / Oetzbach A
  • USA F23, Singles
    Clayton, Scott 17:00 King, Evan
  • USA F23, Singles
    Thompson, Clay 17:00 Garza, Daniel
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Perez Rojas, Guadalupe 17:00 Daniilidou, Eleni
  • Belgium F8, Doubles
    Laurent Y / Lestienne C 17:00 Johnson H / Johnson Y
  • Belgium F8, Doubles
    Ramiaramanana L / Shropshire S 17:00 Jankovits Y / Roy M
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Cavaday, Naomi 17:30 Albanese, Lauren
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Broomfield, Ayan 17:30 Inoue, Miyabi
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Shamayko M / Touly C 17:30 Giovine C / Papamichail D
  • France F16, Singles
    Le Boulch, Thomas 17:30 Kekez, Duje
  • France F16, Doubles
    Inzerillo J / Tchoutakian M 17:30 Levy G / Tomi A
  • Portugal F11, Doubles
    Deus M / Deus N 17:30 Falcao G / Pereira G
  • Portugal F11, Doubles
    GIL F / Sousa Coutinho D 17:30 Alvarez Llamas A / Hess-Olesen S
  • Portugal F11, Doubles
    Lourenco D / Mazon-Hernandez R 17:30 Barbosa R / Bonzi B
  • USA F23, Doubles
    Kohen A / Lamble J 17:30 BAR D / Johns C
  • USA F23, Doubles
    Corwin F / Koch K 17:30 Meister N / Pavic A
  • Tunisia F16, Doubles
    Allaf K / Merzetti S 17:30 Merino A / Pla Malfeito J
  • Tunisia F16, Doubles
    BEN Hassen A / Dougaz A 17:30 Babelis T / Garcia-Roman M
  • Tunisia F16, Doubles
    Adnaoui M / Khaddari H 17:30 Alvarez-Guzman M / Dyke J
  • Tunisia F16, Doubles
    Kilani F / Kilani M 17:30 Ghorbel A / Mansouri S
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Karatantcheva, Sesil 17:30 Piter, Katarzyna
  • Austria F6, Singles
    Trinker, Bastian 17:30 Brunstrom, Jesper
  • Austria F6, Singles
    Goldsteiner, Peter 17:30 Kocevar-Desman, Tom
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Jomby T 17:30 O'Brien D / Roelofse R
  • Florianopolis, Brazil
    Pereira, Teliana 18:00 Irigoyen, Maria
  • Biella, Italy
    Napolitano, Stefano 18:00 Novak, Dennis
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Jacobo, Sheila 18:00 Monzon, Edith Ayelen
  • Serbia F7, Doubles
    Bellier A / Grenier H 18:00 Lovrinovic M / Zgombic F Z
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Surraco, Josefina 18:00 Ganga, Eugenia
  • Serbia F7, Doubles
    Fatic N / Jankovic M 18:00 Haenle P / Van Peperzeel G
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    De Carli, Maria Agustina 18:00 Piai, Eduarda
  • Florianopolis, Brazil
    Bogdan, Ana 18:00 Stefani, Luisa
  • Florianopolis, Brazil
    Mattek-Sands, Bethanie 18:00 Minella, Mandy
  • Atlanta, USA
    Lacko, Lukas 18:00 Johnson, Steve
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Aleshcheva V / Zotova M 18:00 Gardella F J / Pinto G
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Sipek N 18:00 Eltony M / Korzhova E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Haakansson E / Melsted C L 18:00 Burillo Escorihuela I / Wallace I
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Carrillo Marin, Alba 18:00 Cortez Llorca, Lucia
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    De La Puerta Uribe L / Falceto Font L 18:00 Roman Dominguez A / Serrano Garcia N
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Cabrera Lafuente L / Martin Tena L 18:00 Martinez Martinez M / Ottomano S
  • Florianopolis, Brazil
    Ozaki, Risa 18:00 Gamiz, Andrea
  • Egypt F24, Doubles
    Pulgar-Garcia J / Tepavac M 18:00 Canter A / Ioannides C
  • Egypt F24, Doubles
    Chetty J / Mugabe D 18:00 Nagyi N / Naqvi M
  • Egypt F24, Doubles
    Carli C / Lago T 18:00 Bonadio R / Sulea T C
  • Egypt F24, Doubles
    Farinola D / Lynch K 18:00 Feitt F / Moyano A
  • Atlanta, USA
    Baghdatis, Marcos 18:00 Krajicek, Austin
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Granollers M / Lopez M 18:20 Bossel A / Chiudinelli M
  • Colombia F6, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 18:30 Endara, Ivan
  • Colombia F6, Singles
    Quintero, Michael 18:30 Sanchez Montemayor, Manuel
  • Colombia F6, Singles
    Mena, Facundo 18:30 Bendeck, Jose Daniel
  • Colombia F6, Singles
    Builes, Tomas 18:30 Oliveira, Allan Gomes
  • Spain F23, Singles
    Checa-Calvo, Jose 18:30 Amantegui, Javier
  • Spain F23, Singles
    Ciotti, Valentino 18:30 Diez, Steven
  • Spain F23, Singles
    Martin, Toby 18:30 Ojeda Lara, Ricardo
  • Germany F9, Doubles
    Mantilla F / Sakamoto P 18:30 Janzon K M / Mannheims B
  • Germany F9, Doubles
    De Boer S / Lootsma N 18:30 Elliott E / Genovese N
  • Germany F9, Doubles
    Andres M-F / Martin L 18:30 Pauffley N / Rice D
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Daniels C / Marozava L 18:30 ENE C / Reix S
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Sanchez-Quintanar C / Schaeder L 18:30 Fernandez Rabener A / Vogelsang E
  • Belgium F8, Doubles
    Nastasi U / Oliveira G 18:30 De Weerdt O / Meulemans S
  • Belgium F8, Doubles
    Hill T / Menichella S 18:30 Dischinger E / Vatutin A
  • Lexington, USA
    Jung, Jason 18:40 Millman, John
  • Lexington, USA
    Broady, Liam 18:50 Myneni, Saketh
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Sebov, Katherine 19:00 Jeukeng, Anne-Liz
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Mueller, Alexandra 19:00 Koch-Benvenuto, Andrea
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    De Bernardi, Clothilde 19:00 Aoyama, Shuko
  • France F16, Singles
    Scaglia, Mathieu 19:00 Lokoli, Laurent
  • France F16, Doubles
    Eremin E / Mazzella M 19:00 Bezert G / Sola M A
  • Spain F23, Doubles
    Torregrosa Velilla A / Vidal Azorin J F 19:00 Esteve Lobato E / Martinez Portero P
  • Portugal F11, Singles
    Gomez, Ibai 19:00 Cooprider, Chris
  • Portugal F11, Doubles
    Andrews M / Milovic Z 19:00 Completo A / Salgado A
  • Portugal F11, Doubles
    Marques J / Ramos F 19:00 Baldi F / Berrettini M
  • USA F23, Doubles
    Lopez Villasenor G / Uchida K 19:00 Austin G / Hiltzik J
  • USA F23, Doubles
    Jesse A A / Kopinski T 19:00 Cotrone D / Goldin G M
  • USA F23, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 19:00 Grant M / Surreaux A
  • USA F23, Doubles
    Daciek P / Fawcett T 19:00 Escobar G / Krainik P
  • Italy F20, Singles
    Licciardi, Pietro 19:00 Trungelliti, Marco
  • Spain F23, Doubles
    Elangovan N / Kaliyanda Poonacha N 19:00 Giraldi Requena M / Russi E
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Melnikova M / Pous-Tio L 19:15 Cepede Royg V / Peterson R
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Ormaechea P / Pivovarova A 19:15 LIM A / Sevastova A
  • Atlanta, USA
    Kudla, Denis 19:20 Harrison, Ryan
  • Atlanta, USA
    Berrer, Michael 19:20 Becker, Benjamin
  • Egypt F24, Doubles
    Dowson D / Ward A 19:30 Petersen B / Schott H
  • Egypt F24, Doubles
    Kolisnyk O / Petrenko A 19:30 Brtnicky F / Guerses G
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Kurata, Nathaly 19:30 Zamprogno, Agostina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Beccio, Victoria Ariadna 19:30 Naya, Guillermina
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Miyazaki Y L / Walters A 19:30 Kislyak K / Tonoyan A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Samir S / Tinjic J 19:30 Ostlund F / Rohde-Moe C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Franze C / Reimchen A 19:30 Bekker K / Nepliy E
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 19:30 Baranano P / Carle M L
  • Egypt F24, Doubles
    Bega A / Vilardo F 19:30 Hossam K / Hossam Y
  • Lexington, USA
    Fratangelo, Bjorn 20:00 Bangoura, Sekou
  • Colombia F6, Singles
    Souto, David 20:00 Valero, Luis
  • Colombia F6, Singles
    Heras, Patricio 20:00 Rojas, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 20:00 Ruiz Naranjo, Pedro Pablo
  • Italy F20, Doubles
    Della Tommasina D / Sinicropi R 20:00 Basso A / Ceppellini A
  • France F16, Singles
    Guez, David 20:30 Emery, David
  • France F16, Singles
    Arneodo, Romain 20:30 Reboul, Fabien
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Andreescu, Bianca Vanessa 20:30 Halbauer, Ellie
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Moore J / Zhao C 20:30 Boulais I / Wong V
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Stefkova, Barbora 20:30 Robson, Laura
  • USA F23, Doubles
    Clayton S / Gabb R 20:30 Catanzariti A / Hiltzik A
  • USA F23, Doubles
    Estevez M / Garza D 20:30 Agar R / Bader S
  • Atlanta, USA
    Devvarman, Somdev 20:40 Donaldson, Jared
  • Atlanta, USA
    Groth, Samuel 20:40 Tiafoe, Francis
  • Egypt F24, Doubles
    Kadry K / Mohamed Hatem M 21:00 Richard A / Taweel I H
  • Lexington, USA
    Ramanathan, Ramkumar 21:20 Klein, Brydan
  • Italy F20, Doubles
    Luisi A / Massara A 21:30 Bahamonde F / Tsitsipas S
  • Italy F20, Singles
    DI Nicola, Gianluca 21:30 Vavassori, Andrea
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Hsu, Chieh-Yu 22:00 Rodriguez, Victoria
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Jeukeng-Nkamgouo A-L / Leon S 22:00 Broomfield A / Januskova P
  • Colombia F6, Singles
    Salamanca Caicedo, Carlos 22:00 Struvay, Eduardo
  • Atlanta, USA, Doubles
    Fleming C / Muller G 22:00 Pospisil V / Sock J
  • Colombia F6, Doubles
    Barros M / Mendoza A 22:30 Oliveira A G / Pereira J
  • Colombia F6, Doubles
    Mora D / Olivares J 22:30 Bendeck J D / Gomez A
  • Colombia F6, Doubles
    Sanchez Montemayor M / Zornosa S 22:30 Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C
  • Canada F6, Doubles
    ONO M / Tanaka-Tamaki K 22:30 Bulis M / Cukierman D
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / Mannarino A 23:20 Butorac E / Sitak A
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Sanders, Storm 23:30 Robillard-Millette, Charlotte

Navijači Spartaka napali Despotovića

Fudbal

Popularni Marinci teraju fudbalera iz tima jer se pojavio u TV emisiji u Zvezdinoj majici

Đorđe Despotović

Đorđe Despotović ne sme da izlazi iz stana

Skandal u Subotici!
Mladi fudbaler Spartak Zlatibor vode Đorđe Despotović navukao je na sebe bes navijača kluba u čijem dresu nastupa jer se u emisiji SOS kanala „Total soker“ pojavio u prepoznatljivoj majici Crvene zvezde sa natpisom „Naša linija života“.

Najvatreniji simpatizeri Spartaka, popularni Marinci, oštro su osudili ovakav postupak Despotovića, pa su ga napali i poručili mu da za njih više ne postoji i da klub može odmah da napusti.

Despotović je gostujući u emisiji prokomentarisao kako veruje da mu pojava u Zvezdinoj majici neće stvarati probleme u klubu i da mu navijači to neće zameriti. Mladi napadač Subotičana očigledno je pogrešno procenio reakciju navijača.

Đorđe, koji je i napadač mlade reprezentacije Srbije, poznat je kao Zvezdino dete, a klub iz Ljutice Bogdana napustio je zbog nesuglasica s tadašnjim rukovodstvom. On je i ranije pokazivao otvorenu ljubav prema beogradskom klubu i izjavljivao kako bi se rado vratio na Marakanu.

(A. V.)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ovaj zakon možda neće sprečiti sve malverzacije, ali će svakako otežati krađu javne imovine Branko Radun, analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!