• Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Wang, Qiang 05:00 Plipuech, Peangtarn
  • Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Zlochova, Zuzana 05:00 Omae, Akiko
  • Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Sawayanagi, Riko 05:00 Minokoshi, Mai
  • Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Nunome, Chihiro 06:30 Thamchaiwat, Bunyawi
  • Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Abduraimova, Nigina 06:30 Okuno, Ayaka
  • Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Takahata, Kotomi 06:30 Okamura, Kyoka
  • Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Kato, Miyu 08:00 Miyamura, Miki
  • Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Hives, Zoe 08:00 Namigata, Junri
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    Jandakate C / Sae-Eung J 08:00 Inoue M / Zhang L
  • Romania F8, Singles Qualifying
    Cozbinov, Alexander 08:30 Khaledan, Shahin
  • Romania F8, Singles Qualifying
    Mikos, Konstantinos 08:30 Bobleaga, Razvan
  • Romania F8, Singles Qualifying
    Grandon Diaz, Cristobal 08:30 Protopopescu, Vlad
  • Romania F8, Singles Qualifying
    Filip, Vladimir 08:30 Manda, Calin
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Crespo Azconzabal, Ailen 09:00 Szatmari, Agnes
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Vdovenco, Anastasia 09:00 Eftenoiu, Patricia
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    Omae A / Sema E 09:30 Okuno A / Thombare P G
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    Ninomiya M / Sawayanagi R 09:30 Chilumula N / Lee P-C
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    BAI A / Hsu C-W 09:30 Buayam K / Okamura K
  • Braunschweig, Germany
    Daniel, Taro 10:00 Kamke, Tobias
  • Braunschweig, Germany
    Krajinovic, Filip 10:00 Riba, Pere
  • Braunschweig, Germany
    Ghem, Andre 10:00 Granollers, Marcel
  • Braunschweig, Germany
    Kudryavtsev, Alexander 10:00 Souza, Joao Olavo
  • Braunschweig, Germany
    Albot, Radu 10:00 Struff, Jan-Lennard
  • Braunschweig, Germany
    Carreno-Busta, Pablo 10:00 Mayer, Florian
  • Braunschweig, Germany
    Ymer, Elias 10:00 Langer, Nils
  • Braunschweig, Germany
    Zverev, Mischa 10:00 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Braunschweig, Germany
    Zeballos, Horacio 10:00 Marterer, Maximilian
  • Todi, Italy
    Coppejans, Kimmer 10:00 Martin, Andrej
  • Todi, Italy
    Fabbiano, Thomas 10:00 Cecchinato, Marco
  • Todi, Italy
    Mager, Gianluca 10:00 Gonzalez, Maximo
  • Todi, Italy
    Desein, Niels 10:00 Bourgue, Mathias
  • Todi, Italy
    Hanescu, Victor 10:00 Arnaboldi, Andrea
  • Todi, Italy
    Djere, Laslo 10:00 Montanes, Albert
  • Todi, Italy
    Gonzalez, Alejandro 10:00 Zopp, Jurgen
  • Todi, Italy
    Rola, Blaz 10:00 Lindell, Christian
  • Todi, Italy
    Gigounon, Germain 10:00 Gojowczyk, Peter
  • Todi, Italy
    Kicker, Nicolas 10:00 Lajovic, Dusan
  • Todi, Italy
    Bedene, Aljaz 10:00 Melzer, Gerald
  • Todi, Italy
    Gaio, Federico 10:00 Beck, Andreas
  • Czech Republic F6, Singles
    Ignatik, Uladzimir 10:00 Michnev, Petr
  • Czech Republic F6, Singles
    Kuncik, Jan 10:00 Skacel, Dan
  • Czech Republic F6, Singles
    Masar, Juraj 10:00 Chadaj, Adam
  • Czech Republic F6, Singles
    Krstev, Ondrej 10:00 Vajda, Peter
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Knowle J / Oswald P 10:00 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Dzumhur D / Skugor F 10:00 Koolhof W / Middelkoop M
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Langer N / Marterer M 10:00 Kretschmer G / Satschko A
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Betov S / Elgin M 10:00 Albot R / Junaid R
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 10:00 Gonzalez S / Shamasdin A
  • Bursa, Singles Qualifying W-C5...
    Gjorcheska, Lina 10:00 Dascalu, Nicoleta
  • Bursa, Singles Qualifying W-C5...
    Herdzelas, Dea 10:00 Poznikhirenko, Ganna
  • Bursa, Singles Qualifying W-C5...
    Sarkisova, Karine 10:00 Serban, Raluca Georgiana
  • Spain F20, Singles
    Lizen, Aswin 10:00 Nava, Eduardo
  • Spain F20, Singles
    Dowson, Dan 10:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Garcia Gausi, Marta 10:00 Canero Perez, Maria Del Rosario
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Serrano Garcia, Natalia 10:00 Perez-Somarriba, Estela
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Homutova, Anastasija 10:00 Roman Dominguez, Ana
  • Romania F8, Singles Qualifying
    Cociasu, Andrei 10:00 Dancu, Vlad Andrei
  • Romania F8, Singles Qualifying
    Petit, Gabriel 10:00 Ricca, Giorgio
  • Romania F8, Singles Qualifying
    Tarpov, Danail 10:00 Carpen, Alexandru-Daniel
  • Romania F8, Singles Qualifying
    Orno, Philip 10:00 Bragusi, Darius Florin
  • Serbia F4, Singles Qualifying
    Barclay, David 10:00 Rakic, Strahinja
  • Serbia F4, Singles Qualifying
    Radinski, Aljaz 10:00 Vidak, Antun
  • Serbia F4, Singles Qualifying
    Puttergill, Calum 10:00 Milicevic, Stefan
  • France F13, Singles Qualifying
    Bourbon, Morgan 10:00 Nicoud, Florian
  • France F13, Singles Qualifying
    Le Boulch, Thomas 10:00 Bittoun Kouzmine, Constantin
  • France F13, Singles Qualifying
    Parada, Bastian 10:00 Blanchet, Ugo
  • Belgium F5, Singles
    Salman, Omar 10:00 Merckx, Jonas
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Ionescu, Simona 10:30 Mihaila, Ana Bianca
  • Spain F20, Singles
    Mesquida Berg, Oscar 10:30 Toledo Bague, Pol
  • Torino, Singles Qualifying W-C...
    Moser, Lisa Maria 10:30 Rubini, Stefania
  • Torino, Singles Qualifying W-C...
    VON Deichmann, Kathinka 10:30 Palmigiano, Francesca
  • Torino, Singles Qualifying W-C...
    Brescia, Georgia 10:30 Simic, Jelena
  • Austria F3, Singles
    Weis, Alexander 11:00 Windahl, Daniel
  • Austria F3, Singles
    Reissig, Nicolas 11:00 Ghedin, Nicola
  • Austria F3, Singles
    Simon, Tobias 11:00 Arvidsson, Isak
  • Austria F3, Doubles
    Veldheer L / Veldheer M 11:00 Hampel L / Pichler D
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Sanesi, Gaia 11:00 Armitano, Mathilde
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Fernandez-Rabener, Arabela 11:00 Garcia Perez, Georgina
  • Czech Republic F6, Singles
    Rehacek, Marek 11:30 Kopriva, Vit
  • Czech Republic F6, Singles
    Wawrzyczek, Andrej 11:30 Satral, Jan
  • Czech Republic F6, Singles
    Pazicky, Michal 11:30 Mertl, Jan
  • Czech Republic F6, Doubles
    Recek D / Zeleny L 11:30 Partl A / Suc D
  • Bursa, Singles Qualifying W-C5...
    Palkina, Ksenia 11:30 Romeo, Caroline
  • Spain F20, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 11:30 MAS Mascolo, Adria
  • Spain F20, Singles
    Igoshin, Alexander 11:30 Zapata Miralles, Bernabe
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Rosatello, Camilla 11:30 Vives Joan, Judit
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Bolsova Zadoinov, Aliona 11:30 Marti Riembau, Ariadna
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Herrero Linana, Alicia 11:30 Finck, Sarah
  • Romania F8, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 11:30 Fortuna, Claudio
  • Romania F8, Singles
    Luncanu, Petru-Alexandru 11:30 Borza, Bogdan
  • Romania F8, Singles
    Garzelli, Francesco 11:30 Nagy, Peter
  • Romania F8, Singles
    Stanca, Toni 11:30 Tatomir, Luca Georg
  • Serbia F4, Singles Qualifying
    Markovic, Goran 11:30 Fong, Blade
  • Serbia F4, Singles Qualifying
    Saveljic, Ivan 11:30 Radenkovic, Milos
  • Serbia F4, Singles Qualifying
    Zelba, Marious 11:30 Krivokuca, Neven
  • France F13, Singles Qualifying
    Girat Magin, Victor 11:30 Libaud, Arthur
  • France F13, Singles Qualifying
    Bouquet, Lucas 11:30 Suillerot, Vincent
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Testa, Giorgia 12:00 Dubrovina, Alexandra
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Njuki, Brenda 12:00 Lidkovskaya, Irina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Zabirova, Adeliya 12:00 Bryzgalova, Yulia
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Vasilyeva, Liubov 12:00 Piskun, Oleksandra
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Sharifova, Ksenija 12:00 Argyelan, Csilla
  • Spain F20, Singles
    Cembellin Prieto, Antonio 12:00 Romero De Avila Senise, Alberto
  • France F13, Singles Qualifying
    Massa, Alexandre 12:00 Wojcik, Yann
  • France F13, Singles Qualifying
    Quilichini, Paul-Antoine 12:00 Gombocz, Adrien
  • Torino, Singles Qualifying W-C...
    Giovine, Claudia 12:00 Turati, Anna
  • Torino, Singles Qualifying W-C...
    Shamayko, Marina 12:00 Balducci, Alice
  • Torino, Singles Qualifying W-C...
    Uberalova, Petra 12:00 Lister, Cornelia
  • Belgium F5, Singles
    Verboven, Laurens 12:00 Geens, Clement
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Chan H-C / Van Uytvanck A 12:30 Kops-Jones R / Spears A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Gasquet, Richard 12:30 Kyrgios, Nick
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bopanna R / Mergea F 12:30 Kubot L / Mirnyi M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Vandeweghe, Coco 12:30 Safarova, Lucie
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Hingis M / Mirza S 12:30 Medina Garrigues A / Parra Santonja A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Govortsova, Olga 12:30 Keys, Madison
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Pospisil, Vasek 12:30 Troicki, Viktor
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rojer J-J / Tecau H 12:30 Hewitt L / Kokkinakis T
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Dellacqua C / Shvedova Y 12:30 Knapp K / Vinci R
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Srebotnik K / Tecau H 12:30 Kops-Jones R / Klaasen R
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Konjuh A / Draganja M 12:30 Mirza S / Soares B
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rodionova AN / Sitak A 12:30 Hingis M / Paes L
  • Austria F3, Singles
    Hoiss, Stephan 12:30 Agar, Ryan
  • Austria F3, Singles
    Stanek, Robin 12:30 Tepavac, Marko
  • Austria F3, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 12:30 Johansson D / Schueller F
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Vikhlyantseva, Natalia 12:30 Kalashnikova, Oksana
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Boualem, Josephine 12:30 Reix, Sherazad
  • Braunschweig, Germany
    Arguello, Facundo 13:00 Mathieu, Paul-Henri
  • Braunschweig, Germany
    Elias, Gastao 13:00 Dzumhur, Damir
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Rosca I L / Simion O G 13:00 Birnbaumer H / Zeballos Melgar N
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Marculescu M L / Stinga T 13:00 Bonic B / Gobbi Monllau A V
  • Austria F3, Singles
    Haim, Matthias 13:00 Trinker, Bastian
  • Czech Republic F6, Doubles
    Frelich P / Nejedly P 13:00 Majchrzak K / Zielinski J
  • Versmold, Singles Qualifying W...
    Pantuckova, Gabriela 13:00 Zaja, Anna
  • Spain F20, Singles
    Chavez Villalpando, Luis Diego 13:00 Garcia Cuervo-Arango, Daniel
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Coppola, Claudia 13:00 Michiels, Morgane
  • Czech Republic F6, Doubles
    Kellovsky D / Poljak D 13:00 Chadaj A / Kurka J
  • Versmold, Singles Qualifying W...
    Rohanova, Petra 13:00 Negreanu, Daiana
  • Serbia F4, Singles Qualifying
    Kiuamov, Timur 13:00 Pjevcevic, Petar
  • Serbia F4, Singles Qualifying
    Completo, Artur 13:00 Jakovljevic, Srdjan
  • France F13, Doubles
    Fuenzalida B / Parada B 13:00 Giraudeau T / Puget A
  • Versmold, Singles Qualifying W...
    Kovalets, Sofiya 13:00 Malikova, Tereza
  • Versmold, Singles Qualifying W...
    Burnett, Nastassya 13:00 Daniels, Carolin
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Helbet, Julia 13:30 Gasanova, Anastasia
  • France F13, Singles Qualifying
    Portales, Nino 13:30 Coulaud, Quentin
  • France F13, Doubles
    Groll T / Le Boulch T 13:30 Medvedev D / Zhang Z
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Barthel M / Kichenok L 13:50 Makarova E / Vesnina E
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Black C / Raymond L 13:50 Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Peya A / Soares B 13:50 Nestor D / Paes L
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bacsinszky, Timea 13:50 Niculescu, Monica
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Krajicek M / Strycova B 13:50 Babos T / Mladenovic K
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Radwanska, Agnieszka 13:50 Jankovic, Jelena
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Herbert P-H / Mahut N 13:50 Matkowski M / Zimonjic N
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Azarenka, Victoria 14:00 Bencic, Belinda
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Sharapova, Maria 14:00 Diyas, Zarina
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Williams, Serena 14:00 Williams, Venus
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Wozniacki, Caroline 14:00 Muguruza, Garbine
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Piskun O / Sterenbach S 14:00 Kalkenova K / Sumbadze T
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Bert V / Priuli C 14:00 Stoilkovska M / Vaynberg S
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Amiraghyan A / Chen C 14:00 Chikalkina A / Rudenko A
  • Austria F3, Doubles
    Bortolotti M / Ghedin N 14:00 Mozgovoy A / Wagner S
  • Austria F3, Doubles
    Bader S / Kahoun J 14:00 Arvidsson I / Windahl D
  • Spain F20, Singles
    Ortega-Olmedo, Roberto 14:00 Taberner, Carlos
  • Spain F20, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 14:00 Ward, Alexander
  • Spain F20, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Santos-Fernandez I 14:00 Feler M / Lizen A
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Homutova A / Novcic A 14:00 Martinez Martinez M / Parres Azcoitia O
  • Romania F8, Doubles
    Manda C / Voinea C F 14:00 Portmann L / Zukas M
  • Romania F8, Doubles
    Manafov V / Ursu V 14:00 Alekseenko V / Cozbinov A
  • Romania F8, Doubles
    Khaledan S / Shahgholi A 14:00 Apostol B I / Frunza N
  • Belgium F5, Singles
    Moraing, Mats 14:00 Heyman, Christopher
  • Netherlands F4, Singles Qualif...
    Sels, Jelle 14:00 Roberts, Justin
  • Netherlands F4, Singles Qualif...
    Arends, Sander 14:00 Adriaansen, Wouter
  • Netherlands F4, Singles Qualif...
    Stewart, Mitchell 14:00 Peters, Flemming
  • Netherlands F4, Singles Qualif...
    Van Der Horst, Tim 14:00 Van Der Velden, Sjors
  • Netherlands F4, Singles Qualif...
    Douglas, Jake 14:00 Van Terheijden, Tim
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Zander, Nina 14:00 Perez Rojas, Guadalupe
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Touly, Carla 14:00 Garcia Vidagany, Beatriz
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Strakhova V / Vdovenco A 14:30 Beberechi A / Grigoriu M
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Ciufrila R / Ghioca M 14:30 Fetecau I / Tatarus G N
  • Czech Republic F6, Doubles
    Lojda D / Safranek V 14:30 Schiel J / Skacel D
  • Czech Republic F6, Doubles
    Jaloviec M / Rumler R 14:30 Kekercheni F / Masar J
  • Versmold, Singles Qualifying W...
    Korpatsch, Tamara 14:30 Scholl, Chiara
  • Versmold, Singles Qualifying W...
    Smirnova, Victoria 14:30 Grammatikopoulou, Valentini
  • Versmold, Singles Qualifying W...
    Borecka, Martina 14:30 Lehnert, Katharina
  • Versmold, Singles Qualifying W...
    Stuchla, Karolina 14:30 Schaeder, Laura
  • Braunschweig, Germany
    Brands, Daniel 15:00 Gombos, Norbert
  • Austria F3, Singles
    Wagner, Hannes 15:00 Fornell-Mestres, Marc
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Kerfs, Deborah 15:00 Daniilidou, Eleni
  • Knokke, Doubles W-C10-BEL-02A
    De Sutter J / Oyen S 15:00 Brabant M / Harris S
  • Braunschweig, Germany
    De Bakker, Thiemo 15:00 Kubler, Jason
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Stefkova, Barbora 15:00 Caregaro, Martina
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Georges, Myrtille 15:00 De Bernardi, Clothilde
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Keys M / Kyrgios N 15:10 Hlavackova A / Kubot L
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bryan B / Bryan M 15:10 Pavic M / Venus M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Hsieh S-W / Pennetta F 15:10 Groenefeld A-L / Vandeweghe C
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Cilic, Marin 15:10 Kudla, Denis
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Mattek-Sands B / Safarova L 15:10 Gajdosova J / Tomljanovic A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Savchuck O / Marach O 15:10 Parra Santonja A / Marrero D
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Wawrinka, Stanislas 15:20 Goffin, David
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Murray J / Peers J 15:20 Pospisil V / Sock J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Karlovic, Ivo 15:20 Murray, Andy
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Berdych, Tomas 15:20 Simon, Gilles
  • Austria F3, Doubles
    Bega A / Vilardo F 15:30 Haim M / Oliveira G
  • Austria F3, Doubles
    Reissig N / Schroll P 15:30 Gawron M / Panfil G
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Canero Perez M D R / Sexmilo Pascual M 15:30 Acero Garcia B / Uriarte Morillas N
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Cheli C / Marti Riembau A 15:30 Roman Dominguez A / Serrano Garcia N
  • Romania F8, Doubles
    Borza B / Tatomir L G 15:30 Bonadio R / Torroni G
  • Netherlands F4, Singles Qualif...
    Monteban, Paul 15:30 Wessels, Louis
  • Netherlands F4, Singles Qualif...
    Dankl, Tobias-Maximilian 15:30 Willems, Johann
  • Netherlands F4, Singles Qualif...
    Anderson, Oliver 15:30 Jaede, Jack
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Sramkova, Rebecca 15:30 Talaba, Gabriela
  • Spain F20, Singles
    Plaza, Santiago 16:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Winnetka, USA
    Tiafoe, Francis 16:00 Devvarman, Somdev
  • Winnetka, USA
    Krueger, Mitchell 16:00 Bolt, Alex
  • Winnetka, USA
    Nguyen, Daniel 16:00 Cunha, Henrique
  • Winnetka, USA
    Bossel, Adrien 16:00 Kuznetsov, Alex
  • Winnetka, USA
    Kavcic, Blaz 16:00 Sarkissian, Alexander
  • Winnetka, USA
    Kozlov, Stefan 16:00 Harrison, Ryan
  • Belgium F5, Singles
    Sekulic, Milos 16:00 Geerts, Michael
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Marray J / Nielsen F 16:30 Dodig I / Melo M
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Chantraine, Catherine 16:30 Scholsen, Helene
  • Knokke, Doubles W-C10-BEL-02A
    Caramaro F / Vanlangendonck E 16:30 DOM E / Michiels M
  • Torino, Doubles W-C25-ITA-08A
    DI Giuseppe M / Shamayko M 16:30 DI Sarra F / Grymalska A
  • Torino, Doubles W-C25-ITA-08A
    Turati A / Turati B 16:30 Caciotti M / Masini M
  • Colombia F5, Singles Qualifyin...
    Erazo, Camilo Andres 16:30 Garcia, Kevin
  • Colombia F5, Singles Qualifyin...
    Sierra, Juan Carlos 16:30 DO Porto, Enzo
  • Colombia F5, Singles Qualifyin...
    Barrios, Geronimo 16:30 Gastien, Eugenio Gaston
  • Colombia F5, Singles Qualifyin...
    Perafan, Francisco 16:30 Torres, Andres
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Konta J / Skupski K 16:40 Mladenovic K / Nestor D
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Djokovic, Novak 16:50 Anderson, Kevin
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bautista-Agut, Roberto 16:50 Federer, Roger
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Krajicek M / Mergea F 17:00 Medina Garrigues A / Lindstedt R
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Black C / Cabal J S 17:00 Dellacqua C / Hewitt L
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Venus M / Olaru R 17:00 Zheng J / Kontinen H
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Prisacariu A / Zmau M A 17:00 Hristea C-E / Mihaila A B
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Guna I / Rosca A A 17:00 Eftenoiu P / Eftenoiu T
  • Austria F3, Doubles
    Agar R / Koncilia L 17:00 Lagos V / Moral F
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Duran G / Zeballos H 17:00 Carreno-Busta P / Munoz-De La Nava D
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Stadler S / Struff J-L 17:00 Zverev A / Zverev M
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Moser F / Siljestrom A 17:00 Granollers M / Riba P
  • France F13, Doubles
    Bittoun Kouzmine C / Ramiaramanana L 17:00 Bourbon M / Massa A
  • France F13, Doubles
    Lestienne C / Rodrigues M 17:00 Chettar M / Musialek A
  • Netherlands F4, Doubles
    Arends S / Lootsma N 17:00 Sels J / Van De Honert V
  • Netherlands F4, Doubles
    Altimires L / Lizariturry J 17:00 Ellis B / Harper M
  • Netherlands F4, Doubles
    Groen S / Lazov A 17:00 Gille S / Pel D
  • Netherlands F4, Doubles
    De Valk R S / Willekes Macdonald R 17:00 De Goeijen B / Griekspoor T
  • Spain F20, Doubles
    Taberner C / Zapata Miralles B 17:30 MAS Mascolo A / Mesquida Berg O
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Aizpurua Bernabe C / Blanco Andrade S 17:30 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Aristegui M / Emma V 17:30 Burillo Escorihuela I / Lizariturry S
  • Belgium F5, Doubles
    Dustmann K / Strunk B 17:30 Geens C / Salman O
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Cervera-Vazquez, Lucia 18:00 Bucsa, Cristina
  • Torino, Doubles W-C25-ITA-08A
    Balducci A / Caregaro M 18:00 Georges M / Marchetti G
  • Torino, Doubles W-C25-ITA-08A
    Giovine C / Stefkova B 18:00 Dzeubou D / Ragona S
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Melichar, Nicole 18:00 Michel, Lara
  • Colombia F5, Singles Qualifyin...
    Builes, Tomas 18:00 Mateus Rubiano, Juan Jose
  • Colombia F5, Singles Qualifyin...
    Bendeck, Jose Daniel 18:00 Pabon Cuesta, Ricardo
  • Colombia F5, Singles Qualifyin...
    Guerrero, Juan Camilo 18:00 Rengifo, Frazier
  • Colombia F5, Singles Qualifyin...
    Espricigo, Renan Conti 18:00 Nunez, Javier
  • France F13, Doubles
    Mina G / Rousset E 18:30 Grinberg T / Suillerot V
  • France F13, Doubles
    Belberka T / Lafleche T 18:30 Clemares F / Gombocz A
  • Spain F20, Doubles
    Artunedo Martinavarr A / Ribeiro Navarrete S 19:00 Korovin M / Voronin D
  • Spain F20, Doubles
    Mendieta J / Perez Allica B 19:00 Gakhov I / Igoshin A
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Cortina Pou A / Herrero Garcia Honorato C 19:00 De La Puerta Uribe L / Moreno Arias L
  • Belgium F5, Doubles
    Kelly D / Verboven L 19:00 Lynch K / Menichella S
  • Spain F20, Singles
    Innerarity Abascal, Pablo 19:15 Esteve Lobato, Eduard
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Zerulo, Martina 19:30 Singh, Ojasvinee
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Sakchatchawan, Chatchaya 19:30 Prozorova, Ekaterina
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Kuznetsova, Varvara 19:30 Squarcialupi, Gaia
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Geiss, Janina 19:30 Gardella, Federica Joe
  • Colombia F5, Singles
    Hank, Tigre 19:30 Olivares, Jose
  • Colombia F5, Singles
    Mora, Daniel 19:30 Ruiz Naranjo, Pedro Pablo
  • Colombia F5, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 19:30 Escobar, Felipe
  • Colombia F5, Singles
    Montes, Juan 19:30 Endara, Ivan
  • Spain F20, Doubles
    Arenas-Gualda I / Ward A 20:30 Estruch-Mano D / Rodriguez Manzano B
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Paperini, Diletta 21:00 Zotova, Maria
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Procacci, Anna Maria 21:00 Franze, Claudia
  • Winnetka, USA
    Mitchell, Benjamin 21:00 Marchenko, Illya
  • Winnetka, USA
    Sugita, Yuichi 21:00 Mcdonald, Mackenzie
  • Colombia F5, Singles
    Hoyos Franco, Alejandro 21:00 Perez Cortez, Alexander
  • Colombia F5, Singles
    Gomez, Alejandro 21:00 Zornosa, Steffen
  • Colombia F5, Doubles
    Felix J F / Trujillo C E 21:00 Carvajal Torres J F / Sierra J C
  • Colombia F5, Doubles
    Erazo C A / Perafan F 21:00 Galan Riveros D E / Gomez J S
  • Winnetka, USA
    Pecotic, Matija 21:30 Kutrovsky, Dimitar
  • Colombia F5, Doubles
    Mena F / Montero J 22:30 Barrios G / Olivares J
  • Colombia F5, Doubles
    Montes J / Torres O 22:30 Guerrero J C / Rengifo F
  • Colombia F5, Doubles
    Builes T / Endara I 22:30 Makiguchi R / Varillas Patino-Samudio J P
  • Winnetka, USA
    Crepaldi, Erik 23:00 Krajicek, Austin

Noletov trofej!

Sport

Autor:

Novak Đoković osvojio je bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Pekingu i mada u sportu nije uzeo glavni trofej, u...

Novak Đoković osvojio je bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Pekingu i mada u sportu nije uzeo glavni trofej, u Olimpijskom selu isti mu nije izmakao. Naime, poslednjih dana dana Selom intenzivno kruže priče da se najbolji srpski teniser zbližio sa atraktivnom Paragvajkom Lerin Franko. A, šta bi drugo i pomislili kad vidite dvoje kako se drže za ruku? Ona je, uzgred, atletičarka (bacačica koplja), ali je mnogo poznatija kao manekenka i fotomodel.

Mladi Srbin je stigao u Peking dan pre svečanog otvaranja (7. avgust), ali su se pet godina starija crnka i on vrlo brzo upoznali i našli zajednički jezik. Da među njima dvoma ima nečega, potkrepljuje i činjenica da je Lerin Franko netremice gledala svih šest Novakovih olimpijskih mečeva. Ni manje ni više nego iz lože srpske ekspedicije. Ko bi rekao da između Srbije i Paragvaja vladaju takvi bratski odnosi... Tokom polufinalnog meča protiv Rafaela Nadala, koji je trajao do duboko u noć, Lerin Franko su u loži pravili društvo i poznati argentinski košarkaši Luis Skola i Karlos Delfino. Novinari nisu odoleli a da paragvajskoj atletičarki ne postave pitanje da li ima nešto više od čiste slučajnosti u toj poseti srpskoj svečanoj loži, i to baš samo na Đokovićevim mečevima. Frankova je nespretno pokušala da se izvuče izgovorom da ne zna engleski. Sva sreća pa je naš Novak poliglota.

I dok je Đoković svoj turnir završio u subotu, za Lerin takmičenje tek počinje. Kvalifikacije u bacanju diska startuju u utorak, ali Novak neće moći da uzvrati zahvalnost za borednje s tribina, s obzirom na to da mora u Njujork, gde ga od 25. avgusta očekuje Ju-Es open. Ipak, niko ne sumnja da je Nole fino vaspitan momak i da je uspeo da se na adekvatan način zahvali Lerin Franko. Uostalom, Paragvajka će verovatno brzo završiti svoje učešće na OI, ako je suditi po rezultatu iz Atine 2004, kad je bila plasirana na 42. mestu. S obzirom na to da je njen najbolji rezultat 55,38 metara, Frankova definitivno nema šanse za medalju. Ali, ona je svoj trofej u Pekingu već osvojila. Treći teniser sveta. Nije mala stvar.

Nekoliko svetskih medija, među kojima prvi argentinski Nasion, počeli su da izveštavaju o još jednoj olimpijskoj romansi. Kako i gde su se upoznali lepa Paragvajka i uspešni Srbin, novinari u Pekingu još uvek nisu uspeli da iščačkaju, ali polako.... Igre traju još nedelju dana.[ antrfile ]
ZVANIČNO JE S JELENOM

Zvanično, Novak Đoković je u trogodišnjoj vezi s Jelenom Ristić, studentkinjom iz Milana, koju je upoznao još u gimnaziji. U poslednjih godinu dana su sve češća govorkanja o Noletovim romansama, ali i pored toga Đoković i Ristićeva su nedavno bili na zajedničkom odmoru u Italiji.
Tokom prošlogodišnjeg Ju-Es opena i pojavljivanja Marije Šarapove u Novakovoj loži, te njihova česta „druženja“ kad se nađu zajedno na turnirima, potkrepili su sumnje o tome da bi njih dvoje mogli da budu u šemi. A, interesantno je da nijedno od njih dvoje nije eksplicitno demantovalo ove priče. Nedavno se pojavila i izvesna Novosađanka Slađana Damjanović, koja je novinarima ispričala detalje iz njihove navodne romanse od prošlog proleća.
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Kako tako nešto čovek može da uradi? Nikad mi nije palo na pamet da tako nešto može da se desi Veroljub Arsić, potpredsednik Skupštine

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!