• Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Takahata, Kotomi 1 5 6 3 1 1 Okamura, Kyoka 2 7 4 6 2 2
  • Romania F8, Singles Qualifying
    Grandon Diaz, Cristobal 0 6 5 0 Protopopescu, Vlad 1 7 4 1
  • Romania F8, Singles Qualifying
    Orno, Philip 1 1 6 0 1 Bragusi, Darius Florin 1 6 3 0 1
  • Czech Republic F6, Singles
    Ignatik, Uladzimir 1 6 5 1 Michnev, Petr 0 3 2 0
  • Czech Republic F6, Singles
    Kuncik, Jan 1 6 5 1 Skacel, Dan 0 3 2 0
  • Czech Republic F6, Singles
    Masar, Juraj 1 6 3 1 Chadaj, Adam 0 4 2 0
  • Czech Republic F6, Singles
    Krstev, Ondrej 0 3 0 0 Vajda, Peter 1 6 1 1
  • Bursa, Singles Qualifying W-C5...
    Gjorcheska, Lina 1 3 6 1 1 Dascalu, Nicoleta 1 6 4 0 1
  • Bursa, Singles Qualifying W-C5...
    Herdzelas, Dea 1 6 1 1 1 Poznikhirenko, Ganna 1 3 6 3 1
  • Bursa, Singles Qualifying W-C5...
    Sarkisova, Karine 0 1 3 0 Serban, Raluca Georgiana 1 6 5 1
  • Spain F20, Singles
    Lizen, Aswin 0 1 1 0 0 Nava, Eduardo 2 6 6 2 2
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Serrano Garcia, Natalia 0 1 1 0 0 Perez-Somarriba, Estela 2 6 6 2 2
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Homutova, Anastasija 0 1 0 0 0 Roman Dominguez, Ana 2 6 6 2 2
  • France F13, Singles Qualifying
    Bourbon, Morgan 0 4 1 0 Nicoud, Florian 1 6 5 1
  • France F13, Singles Qualifying
    Le Boulch, Thomas 1 6 1 1 Bittoun Kouzmine, Constantin 0 4 0 0
  • France F13, Singles Qualifying
    Parada, Bastian 0 2 3 0 Blanchet, Ugo 1 6 5 1
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    Omae A / Sema E 1 6 4 1 Okuno A / Thombare P G 0 2 4 0
  • Spain F20, Singles
    Dowson, Dan 0 5 3 0 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 1 7 1 1
  • Serbia F4, Singles Qualifying
    Radinski, Aljaz 2 6 6 2 2 Vidak, Antun 0 2 3 0 0
  • Belgium F5, Singles
    Salman, Omar 0 4 3 0 Merckx, Jonas 1 6 5 1
  • Serbia F4, Singles Qualifying
    Barclay, David 0 3 1 0 Rakic, Strahinja 1 6 2 1
  • Serbia F4, Singles Qualifying
    Puttergill, Calum 1 6 1 1 Milicevic, Stefan 0 4 1 0
  • Romania F8, Singles Qualifying
    Tarpov, Danail 0 1 1 0 Carpen, Alexandru-Daniel 1 6 3 1
  • Torino, Singles Qualifying W-C...
    Moser, Lisa Maria 0 5 0 Rubini, Stefania 0 5 0
  • Torino, Singles Qualifying W-C...
    Brescia, Georgia 0 5 0 Simic, Jelena 0 2 0
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Garcia Gausi, Marta 1 6 0 1 Canero Perez, Maria Del Rosario 0 1 0 0
  • Romania F8, Singles Qualifying
    Petit, Gabriel 0 2 0 Ricca, Giorgio 0 5 0
  • Torino, Singles Qualifying W-C...
    VON Deichmann, Kathinka 0 4 0 Palmigiano, Francesca 0 4 0
  • Spain F20, Singles
    Mesquida Berg, Oscar 0 1 0 Toledo Bague, Pol 0 1 0
  • Austria F3, Singles
    Weis, Alexander 0 0 0 Windahl, Daniel 0 4 0
  • Austria F3, Singles
    Reissig, Nicolas 0 2 0 Ghedin, Nicola 0 0 0
  • Austria F3, Singles
    Simon, Tobias 0 1 0 Arvidsson, Isak 0 3 0
  • Austria F3, Doubles
    Veldheer L / Veldheer M 0 2 0 Hampel L / Pichler D 0 3 0
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Sanesi, Gaia 0 2 0 Armitano, Mathilde 0 0 0
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Fernandez-Rabener, Arabela 0 1 0 Garcia Perez, Georgina 0 1 0
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Ionescu, Simona 0 1 0 Mihaila, Ana Bianca 0 1 0
  • Bangkok, Singles W-C25-THA-01A
    Kato, Miyu 0 1 0 Miyamura, Miki 0 0 0
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Bolsova Zadoinov, Aliona 0 0 0 Marti Riembau, Ariadna 0 0 0
  • Spain F20, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 11:25 MAS Mascolo, Adria
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Rosatello, Camilla 11:25 Vives Joan, Judit
  • Serbia F4, Singles Qualifying
    Zelba, Marious 11:25 Krivokuca, Neven
  • Czech Republic F6, Singles
    Rehacek, Marek 11:30 Kopriva, Vit
  • Czech Republic F6, Singles
    Wawrzyczek, Andrej 11:30 Satral, Jan
  • Czech Republic F6, Singles
    Pazicky, Michal 11:30 Mertl, Jan
  • Bursa, Singles Qualifying W-C5...
    Palkina, Ksenia 11:30 Romeo, Caroline
  • Romania F8, Singles Qualifying
    Cociasu, Andrei 11:30 Dancu, Vlad Andrei
  • Romania F8, Singles
    Luncanu, Petru-Alexandru 11:30 Borza, Bogdan
  • France F13, Singles Qualifying
    Girat Magin, Victor 11:30 Libaud, Arthur
  • France F13, Singles Qualifying
    Bouquet, Lucas 11:30 Suillerot, Vincent
  • Spain F20, Singles
    Igoshin, Alexander 11:40 Zapata Miralles, Bernabe
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    Ninomiya M / Sawayanagi R 11:45 Chilumula N / Lee P-C
  • Serbia F4, Singles Qualifying
    Markovic, Goran 11:45 Fong, Blade
  • Serbia F4, Singles Qualifying
    Saveljic, Ivan 11:45 Radenkovic, Milos
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Testa, Giorgia 12:00 Dubrovina, Alexandra
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Njuki, Brenda 12:00 Lidkovskaya, Irina
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Zabirova, Adeliya 12:00 Bryzgalova, Yulia
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Vasilyeva, Liubov 12:00 Piskun, Oleksandra
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Sharifova, Ksenija 12:00 Argyelan, Csilla
  • Czech Republic F6, Doubles
    Frelich P / Nejedly P 12:00 Majchrzak K / Zielinski J
  • France F13, Singles Qualifying
    Massa, Alexandre 12:00 Wojcik, Yann
  • France F13, Singles Qualifying
    Quilichini, Paul-Antoine 12:00 Gombocz, Adrien
  • Torino, Singles Qualifying W-C...
    Giovine, Claudia 12:00 Turati, Anna
  • Torino, Singles Qualifying W-C...
    Shamayko, Marina 12:00 Balducci, Alice
  • Belgium F5, Singles
    Verboven, Laurens 12:00 Geens, Clement
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Herrero Linana, Alicia 12:10 Finck, Sarah
  • Romania F8, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 12:10 Fortuna, Claudio
  • Romania F8, Singles
    Garzelli, Francesco 12:10 Nagy, Peter
  • Torino, Singles Qualifying W-C...
    Uberalova, Petra 12:20 Lister, Cornelia
  • Spain F20, Singles
    Cembellin Prieto, Antonio 12:25 Romero De Avila Senise, Alberto
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Chan H-C / Van Uytvanck A 12:30 Kops-Jones R / Spears A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Gasquet, Richard 12:30 Kyrgios, Nick
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bopanna R / Mergea F 12:30 Kubot L / Mirnyi M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Vandeweghe, Coco 12:30 Safarova, Lucie
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Hingis M / Mirza S 12:30 Medina Garrigues A / Parra Santonja A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Govortsova, Olga 12:30 Keys, Madison
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Pospisil, Vasek 12:30 Troicki, Viktor
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rojer J-J / Tecau H 12:30 Hewitt L / Kokkinakis T
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Dellacqua C / Shvedova Y 12:30 Knapp K / Vinci R
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Srebotnik K / Tecau H 12:30 Kops-Jones R / Klaasen R
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Konjuh A / Draganja M 12:30 Mirza S / Soares B
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rodionova AN / Sitak A 12:30 Hingis M / Paes L
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    BAI A / Hsu C-W 12:30 Buayam K / Okamura K
  • Austria F3, Singles
    Hoiss, Stephan 12:30 Agar, Ryan
  • Austria F3, Singles
    Stanek, Robin 12:30 Tepavac, Marko
  • Austria F3, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 12:30 Johansson D / Schueller F
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Vikhlyantseva, Natalia 12:30 Kalashnikova, Oksana
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Boualem, Josephine 12:40 Reix, Sherazad
  • Braunschweig, Germany
    Arguello, Facundo 13:00 Mathieu, Paul-Henri
  • Braunschweig, Germany
    Elias, Gastao 13:00 Dzumhur, Damir
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Rosca I L / Simion O G 13:00 Birnbaumer H / Zeballos Melgar N
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Marculescu M L / Stinga T 13:00 Bonic B / Gobbi Monllau A V
  • Austria F3, Singles
    Haim, Matthias 13:00 Trinker, Bastian
  • Versmold, Singles Qualifying W...
    Pantuckova, Gabriela 13:00 Zaja, Anna
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Coppola, Claudia 13:00 Michiels, Morgane
  • Czech Republic F6, Doubles
    Kellovsky D / Poljak D 13:00 Chadaj A / Kurka J
  • Romania F8, Singles
    Stanca, Toni 13:00 Tatomir, Luca Georg
  • Versmold, Singles Qualifying W...
    Rohanova, Petra 13:00 Negreanu, Daiana
  • France F13, Doubles
    Fuenzalida B / Parada B 13:00 Giraudeau T / Puget A
  • Versmold, Singles Qualifying W...
    Kovalets, Sofiya 13:00 Malikova, Tereza
  • Versmold, Singles Qualifying W...
    Burnett, Nastassya 13:00 Daniels, Carolin
  • Spain F20, Singles
    Chavez Villalpando, Luis Diego 13:10 Garcia Cuervo-Arango, Daniel
  • Serbia F4, Singles Qualifying
    Kiuamov, Timur 13:15 Pjevcevic, Petar
  • Serbia F4, Singles Qualifying
    Completo, Artur 13:15 Jakovljevic, Srdjan
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Helbet, Julia 13:30 Gasanova, Anastasia
  • France F13, Singles Qualifying
    Portales, Nino 13:30 Coulaud, Quentin
  • France F13, Doubles
    Groll T / Le Boulch T 13:30 Medvedev D / Zhang Z
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Barthel M / Kichenok L 13:50 Makarova E / Vesnina E
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Black C / Raymond L 13:50 Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Peya A / Soares B 13:50 Nestor D / Paes L
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bacsinszky, Timea 13:50 Niculescu, Monica
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Krajicek M / Strycova B 13:50 Babos T / Mladenovic K
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Radwanska, Agnieszka 13:50 Jankovic, Jelena
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Herbert P-H / Mahut N 13:50 Matkowski M / Zimonjic N
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Azarenka, Victoria 14:00 Bencic, Belinda
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Sharapova, Maria 14:00 Diyas, Zarina
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Williams, Serena 14:00 Williams, Venus
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Wozniacki, Caroline 14:00 Muguruza, Garbine
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Piskun O / Sterenbach S 14:00 Kalkenova K / Sumbadze T
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Bert V / Priuli C 14:00 Stoilkovska M / Vaynberg S
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Amiraghyan A / Chen C 14:00 Chikalkina A / Rudenko A
  • Austria F3, Doubles
    Bortolotti M / Ghedin N 14:00 Mozgovoy A / Wagner S
  • Austria F3, Doubles
    Bader S / Kahoun J 14:00 Arvidsson I / Windahl D
  • Spain F20, Singles
    Ortega-Olmedo, Roberto 14:00 Taberner, Carlos
  • Spain F20, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 14:00 Ward, Alexander
  • Spain F20, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Santos-Fernandez I 14:00 Feler M / Lizen A
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Homutova A / Novcic A 14:00 Martinez Martinez M / Parres Azcoitia O
  • Romania F8, Doubles
    Manda C / Voinea C F 14:00 Portmann L / Zukas M
  • Romania F8, Doubles
    Manafov V / Ursu V 14:00 Alekseenko V / Cozbinov A
  • Romania F8, Doubles
    Khaledan S / Shahgholi A 14:00 Apostol B I / Frunza N
  • Belgium F5, Singles
    Moraing, Mats 14:00 Heyman, Christopher
  • Netherlands F4, Singles Qualif...
    Sels, Jelle 14:00 Roberts, Justin
  • Netherlands F4, Singles Qualif...
    Arends, Sander 14:00 Adriaansen, Wouter
  • Netherlands F4, Singles Qualif...
    Stewart, Mitchell 14:00 Peters, Flemming
  • Netherlands F4, Singles Qualif...
    Van Der Horst, Tim 14:00 Van Der Velden, Sjors
  • Netherlands F4, Singles Qualif...
    Douglas, Jake 14:00 Van Terheijden, Tim
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Zander, Nina 14:00 Perez Rojas, Guadalupe
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Touly, Carla 14:10 Garcia Vidagany, Beatriz
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Strakhova V / Vdovenco A 14:30 Beberechi A / Grigoriu M
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Ciufrila R / Ghioca M 14:30 Fetecau I / Tatarus G N
  • Czech Republic F6, Doubles
    Lojda D / Safranek V 14:30 Schiel J / Skacel D
  • Czech Republic F6, Doubles
    Jaloviec M / Rumler R 14:30 Kekercheni F / Masar J
  • Versmold, Singles Qualifying W...
    Korpatsch, Tamara 14:30 Scholl, Chiara
  • Versmold, Singles Qualifying W...
    Smirnova, Victoria 14:30 Grammatikopoulou, Valentini
  • Versmold, Singles Qualifying W...
    Borecka, Martina 14:30 Lehnert, Katharina
  • Versmold, Singles Qualifying W...
    Stuchla, Karolina 14:30 Schaeder, Laura
  • Braunschweig, Germany
    Brands, Daniel 15:00 Gombos, Norbert
  • Austria F3, Singles
    Wagner, Hannes 15:00 Fornell-Mestres, Marc
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Kerfs, Deborah 15:00 Daniilidou, Eleni
  • Knokke, Doubles W-C10-BEL-02A
    De Sutter J / Oyen S 15:00 Brabant M / Harris S
  • Braunschweig, Germany
    De Bakker, Thiemo 15:00 Kubler, Jason
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Stefkova, Barbora 15:00 Caregaro, Martina
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Georges, Myrtille 15:00 De Bernardi, Clothilde
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Keys M / Kyrgios N 15:10 Hlavackova A / Kubot L
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bryan B / Bryan M 15:10 Pavic M / Venus M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Hsieh S-W / Pennetta F 15:10 Groenefeld A-L / Vandeweghe C
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Cilic, Marin 15:10 Kudla, Denis
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Mattek-Sands B / Safarova L 15:10 Gajdosova J / Tomljanovic A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Savchuck O / Marach O 15:10 Parra Santonja A / Marrero D
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Wawrinka, Stanislas 15:20 Goffin, David
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Murray J / Peers J 15:20 Pospisil V / Sock J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Karlovic, Ivo 15:20 Murray, Andy
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Berdych, Tomas 15:20 Simon, Gilles
  • Austria F3, Doubles
    Bega A / Vilardo F 15:30 Haim M / Oliveira G
  • Austria F3, Doubles
    Reissig N / Schroll P 15:30 Gawron M / Panfil G
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Canero Perez M D R / Sexmilo Pascual M 15:30 Acero Garcia B / Uriarte Morillas N
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Cheli C / Marti Riembau A 15:30 Roman Dominguez A / Serrano Garcia N
  • Romania F8, Doubles
    Borza B / Tatomir L G 15:30 Bonadio R / Torroni G
  • Netherlands F4, Singles Qualif...
    Monteban, Paul 15:30 Wessels, Louis
  • Netherlands F4, Singles Qualif...
    Dankl, Tobias-Maximilian 15:30 Willems, Johann
  • Netherlands F4, Singles Qualif...
    Anderson, Oliver 15:30 Jaede, Jack
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Sramkova, Rebecca 15:30 Talaba, Gabriela
  • Czech Republic F6, Doubles
    Recek D / Zeleny L 16:00 Partl A / Suc D
  • Spain F20, Singles
    Plaza, Santiago 16:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Winnetka, USA
    Tiafoe, Francis 16:00 Devvarman, Somdev
  • Winnetka, USA
    Krueger, Mitchell 16:00 Bolt, Alex
  • Winnetka, USA
    Nguyen, Daniel 16:00 Cunha, Henrique
  • Winnetka, USA
    Bossel, Adrien 16:00 Kuznetsov, Alex
  • Winnetka, USA
    Kavcic, Blaz 16:00 Sarkissian, Alexander
  • Winnetka, USA
    Kozlov, Stefan 16:00 Harrison, Ryan
  • Belgium F5, Singles
    Sekulic, Milos 16:00 Geerts, Michael
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Marray J / Nielsen F 16:30 Dodig I / Melo M
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Chantraine, Catherine 16:30 Scholsen, Helene
  • Knokke, Doubles W-C10-BEL-02A
    Caramaro F / Vanlangendonck E 16:30 DOM E / Michiels M
  • Torino, Doubles W-C25-ITA-08A
    DI Giuseppe M / Shamayko M 16:30 DI Sarra F / Grymalska A
  • Torino, Doubles W-C25-ITA-08A
    Turati A / Turati B 16:30 Caciotti M / Masini M
  • Colombia F5, Singles Qualifyin...
    Erazo, Camilo Andres 16:30 Garcia, Kevin
  • Colombia F5, Singles Qualifyin...
    Sierra, Juan Carlos 16:30 DO Porto, Enzo
  • Colombia F5, Singles Qualifyin...
    Barrios, Geronimo 16:30 Gastien, Eugenio Gaston
  • Colombia F5, Singles Qualifyin...
    Perafan, Francisco 16:30 Torres, Andres
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Konta J / Skupski K 16:40 Mladenovic K / Nestor D
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Djokovic, Novak 16:50 Anderson, Kevin
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bautista-Agut, Roberto 16:50 Federer, Roger
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Krajicek M / Mergea F 17:00 Medina Garrigues A / Lindstedt R
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Black C / Cabal J S 17:00 Dellacqua C / Hewitt L
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Venus M / Olaru R 17:00 Zheng J / Kontinen H
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Prisacariu A / Zmau M A 17:00 Hristea C-E / Mihaila A B
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Guna I / Rosca A A 17:00 Eftenoiu P / Eftenoiu T
  • Austria F3, Doubles
    Agar R / Koncilia L 17:00 Lagos V / Moral F
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Duran G / Zeballos H 17:00 Carreno-Busta P / Munoz-De La Nava D
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Stadler S / Struff J-L 17:00 Zverev A / Zverev M
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Moser F / Siljestrom A 17:00 Granollers M / Riba P
  • France F13, Doubles
    Bittoun Kouzmine C / Ramiaramanana L 17:00 Bourbon M / Massa A
  • France F13, Doubles
    Lestienne C / Rodrigues M 17:00 Chettar M / Musialek A
  • Netherlands F4, Doubles
    Arends S / Lootsma N 17:00 Sels J / Van De Honert V
  • Netherlands F4, Doubles
    Altimires L / Lizariturry J 17:00 Ellis B / Harper M
  • Netherlands F4, Doubles
    Groen S / Lazov A 17:00 Gille S / Pel D
  • Netherlands F4, Doubles
    De Valk R S / Willekes Macdonald R 17:00 De Goeijen B / Griekspoor T
  • Spain F20, Doubles
    Taberner C / Zapata Miralles B 17:30 MAS Mascolo A / Mesquida Berg O
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Aizpurua Bernabe C / Blanco Andrade S 17:30 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Aristegui M / Emma V 17:30 Burillo Escorihuela I / Lizariturry S
  • Belgium F5, Doubles
    Dustmann K / Strunk B 17:30 Geens C / Salman O
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Cervera-Vazquez, Lucia 18:00 Bucsa, Cristina
  • Torino, Doubles W-C25-ITA-08A
    Balducci A / Caregaro M 18:00 Georges M / Marchetti G
  • Torino, Doubles W-C25-ITA-08A
    Giovine C / Stefkova B 18:00 Dzeubou D / Ragona S
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Melichar, Nicole 18:00 Michel, Lara
  • Winnetka, USA, Qualifying
    Meister, Nicolas 18:00 Escobedo, Ernesto
  • Colombia F5, Singles Qualifyin...
    Builes, Tomas 18:00 Mateus Rubiano, Juan Jose
  • Colombia F5, Singles Qualifyin...
    Bendeck, Jose Daniel 18:00 Pabon Cuesta, Ricardo
  • Colombia F5, Singles Qualifyin...
    Guerrero, Juan Camilo 18:00 Rengifo, Frazier
  • Colombia F5, Singles Qualifyin...
    Espricigo, Renan Conti 18:00 Nunez, Javier
  • Winnetka, USA, Qualifying
    Haviland, Ryan 18:00 Whittington, Andrew
  • France F13, Doubles
    Mina G / Rousset E 18:30 Grinberg T / Suillerot V
  • France F13, Doubles
    Belberka T / Lafleche T 18:30 Clemares F / Gombocz A
  • Spain F20, Doubles
    Artunedo Martinavarr A / Ribeiro Navarrete S 19:00 Korovin M / Voronin D
  • Spain F20, Doubles
    Mendieta J / Perez Allica B 19:00 Gakhov I / Igoshin A
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Cortina Pou A / Herrero Garcia Honorato C 19:00 De La Puerta Uribe L / Moreno Arias L
  • Belgium F5, Doubles
    Kelly D / Verboven L 19:00 Lynch K / Menichella S
  • Spain F20, Singles
    Innerarity Abascal, Pablo 19:15 Esteve Lobato, Eduard
  • Winnetka, USA, Qualifying
    Giron, Marcos 19:20 Gosea, Farris Fathi
  • Winnetka, USA, Qualifying
    Carter, Andrew 19:20 Nevolo, Dennis
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Zerulo, Martina 19:30 Singh, Ojasvinee
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Sakchatchawan, Chatchaya 19:30 Prozorova, Ekaterina
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Kuznetsova, Varvara 19:30 Squarcialupi, Gaia
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Geiss, Janina 19:30 Gardella, Federica Joe
  • Colombia F5, Singles
    Hank, Tigre 19:30 Olivares, Jose
  • Colombia F5, Singles
    Mora, Daniel 19:30 Ruiz Naranjo, Pedro Pablo
  • Colombia F5, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 19:30 Escobar, Felipe
  • Colombia F5, Singles
    Montes, Juan 19:30 Endara, Ivan
  • Spain F20, Doubles
    Arenas-Gualda I / Ward A 20:30 Estruch-Mano D / Rodriguez Manzano B
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Paperini, Diletta 21:00 Zotova, Maria
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Procacci, Anna Maria 21:00 Franze, Claudia
  • Winnetka, USA
    Mitchell, Benjamin 21:00 Marchenko, Illya
  • Winnetka, USA
    Sugita, Yuichi 21:00 Mcdonald, Mackenzie
  • Colombia F5, Singles
    Hoyos Franco, Alejandro 21:00 Perez Cortez, Alexander
  • Colombia F5, Singles
    Gomez, Alejandro 21:00 Zornosa, Steffen
  • Colombia F5, Doubles
    Felix J F / Trujillo C E 21:00 Carvajal Torres J F / Sierra J C
  • Colombia F5, Doubles
    Erazo C A / Perafan F 21:00 Galan Riveros D E / Gomez J S
  • Winnetka, USA
    Pecotic, Matija 21:30 Kutrovsky, Dimitar
  • Colombia F5, Doubles
    Mena F / Montero J 22:30 Barrios G / Olivares J
  • Colombia F5, Doubles
    Montes J / Torres O 22:30 Guerrero J C / Rengifo F
  • Colombia F5, Doubles
    Builes T / Endara I 22:30 Makiguchi R / Varillas Patino-Samudio J P
  • Winnetka, USA
    Crepaldi, Erik 23:00 Krajicek, Austin

Susret Đokovića i Vujičića

Novak: Nik vrati nam snagu, veru i ljubav

Tenis

Autor:

Veliki broj ljudi u Srbiji izgubio je veru i ovo je pravi trenutak da te čuju i pronađu snagu u tebi, poručio je drugi teniser sveta, svetski poznatom govorniku

Novak Đoković i Nik Vujičić

Novak Đoković i Nik Vujičić

Najbolji srpski teniser Novak Đoković i najpoznatiji motivacioni govornik Nik Vujičić, sreli su se u hotelu "Hajat" odmah pošto je Vujičić završio posetu Patrijaršiji. Srdačan susret dvojice prijatelja, na koji je Novak došao sa roditeljima.

"Mnogo mi je drago da si došao i da te vidim! Veliki broj ljudi u Srbiji izgubio je veru i ovo je pravi trenutak da te čuju i pronađu snagu u tebi. Tvoja snaga, vera u ljude, život i ljubav kojom zračiš su prosto neverovatni i zaista mi je drago da te poznajem i da si tu s nama", rekao je Novak

On je dodao da se nada da će veliki broj ljudi doći da čuje Nikovo predavanje (ulaznica – 500 dinara) koje će biti održanu sutra u 19 sati u Centru “Sava”.

Vujičić, svetski poznati motivacioni govornik srpskog porekla koji je rođen bez udova, istakao je da mu je veoma drago što je u Srbiji, a da mu je posebno drago što ima priliku da vidi Novaka.  Nik je pre susreta s Novakom iskoristio vreme da poseti Patrijaršiju i da ode do crkve, što je Novaka posebno oduševilo:

"Drago mi je da si bio tamo, nadam se da ti se svidelo", dodao je Đoković.

Dok je Nik bio u poseti Patrijaršiji, njegovi roditelji Duška i Borislav proveli su vreme u Belom dvoru, gde su ih dočekali princ Aleksandar i princeza Katarina, sa kojima će se Nik susresti sutra.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Opcija „ne“ garantuje nadu da će Grci sami kontrolisati svoju sudbinu Džozef Stiglic, dobitnik Nobelove nagrade

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!