• Nanning, Singles Qualifying W-...
    Pribylova, Anastasia 0 3 1 0 0 You, Xiaodi 2 6 6 2 2
  • Nanning, Singles Qualifying W-...
    Guarachi, Alexa 2 7 6 2 2 Pribylova, Anna 0 5 4 0 0
  • Nanning, Singles Qualifying W-...
    Lykina, Ksenia 2 6 6 2 2 Zhao, DI 0 1 3 0 0
  • Nanning, Singles Qualifying W-...
    Hong, Hyun-Hui 1 7 2 1 Sun, XU Liu 0 6 1 0
  • Gifu, Singles Qualifying W-C75...
    Kinard, Tori 0 4 3 0 0 Sema, Erika 2 6 6 2 2
  • An-Ning, China, Doubles
    Folie A / Prashanth N V S 0 4 2 0 Androic T / Skugor F 1 6 4 1
  • Taipei City, Taiwan
    HO, Chih-Jen 0 2 0 0 Soeda, GO 2 6 6 2
  • Taipei City, Taiwan
    Ebden, Matthew 1 6 1 1 Corrie, Edward 0 4 0 0
  • An-Ning, China
    Banes, Maverick 0 2 2 0 WU, DI 1 6 4 1
  • An-Ning, China
    Duckworth, James 1 6 4 1 LI, Zhe 0 3 2 0
  • Thailand F2, Singles
    Sarmiento, Raymond 0 4 1 0 Song, Min-Kyu 1 6 1 1
  • Thailand F2, Singles
    Jayaprakash, Mohit Mayur 0 4 0 Isarow, Pruchya 0 5 0
  • Thailand F2, Singles
    Kikuchi, Gengo 1 6 1 1 Nam, JI Sung 0 4 1 0
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    YE, Qiu YU 05:20 Yuan, Chengyiyi
  • Nanning, Singles Qualifying W-...
    Lee, Ye-Ra 05:50 Hong, Seung-Yeon
  • Nanning, Singles Qualifying W-...
    Tian, Ran 05:50 Gao, Xinyu
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Benoit, Marie 05:55 Jang, SU Jeong
  • Nanning, Singles Qualifying W-...
    Xun, Fang Ying 06:10 Zhang, Yukun
  • Taipei City, Taiwan
    Ito, Tatsuma 06:20 Nielsen, Frederik
  • Taipei City, Taiwan
    Udomchoke, Danai 06:20 Marchenko, Illya
  • An-Ning, China
    Ning, Yuqing 06:20 Whittington, Andrew
  • An-Ning, China, Doubles
    Sharan D / Westerhof B 06:20 Saito T / Watanuki Y
  • An-Ning, China, Doubles
    Hong S C / Lee H-T 06:20 Saville L / Thompson J
  • Thailand F2, Singles
    Kadchapanan, Nutthanon 06:40 Congcar, Congsup
  • Thailand F2, Doubles
    Nalamphun J / Tanasugarn C 06:40 Burapharitta P / Kaewsuto C
  • Thailand F2, Doubles
    Nagao K / Oku H 06:40 Onoda K / Shiga M
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    LU, Jia-Jing 06:50 Zhang, Kai Lin
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-06A
    HAN N-L / Hong H-H 07:20 Pribylova A / Sharipova S
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Wang, Yan 07:25 Simmonds, Chanel
  • Taipei City, Taiwan
    Myneni, Saketh 07:40 Moriya, Hiroki
  • Taipei City, Taiwan
    Kibi, Yuuya 07:40 Bhambri, Yuki
  • An-Ning, China, Doubles
    Sato B / Yang T-H 07:40 GAO X / Ouyang B
  • Thailand F2, Doubles
    Grills J / O'Connell C 08:10 Jayaprakash M M / Patrombon J
  • Thailand F2, Doubles
    Kikuchi G / Takeshima S 08:10 Dome A / Tearney F
  • Thailand F2, Doubles
    Benjasupawan N / Kerdlaphee K 08:10 ITO Y / Katayama S
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-06A
    Jang S J / Lee S-R 08:20 Embree L / Guarachi A
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-06A
    HAN S-H / Lee Y-R 08:50 Zhang Y / Zhao D
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-06A
    Benoit M / Chilumula N 08:55 Chen S / Sun X L
  • Taipei City, Taiwan, Doubles
    Barton M / Giron M 09:00 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Altuna T / Basilashvili N 09:00 Guccione C / SA A
  • An-Ning, China
    Wang, Chuhan 09:00 Huang, Liang-Chi
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Rentouli, Anastasia 09:00 Gaydarzhi, Ksenia
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Gay, Haley 09:00 Morderger, Tayisiya
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Smith, Kristina N 09:00 Curovic, Tamara
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Ghinda, Iancu-Lustinian 09:00 Zeleny, Ladislav
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Jandric, Darko 09:00 Barbosa, Brunno
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Goncalves Lima, Vitor 09:00 Frljanic, Stefan
  • An-Ning, China, Doubles
    Kawachi K / Takeuchi K 09:00 Duckworth J / Perez Sanz D
  • An-Ning, China, Doubles
    LI Z / Roelofse R 09:00 BAI Y / WU D
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Martin F / Raja P 09:00 Bury A / Gabashvili T
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Lindstedt R / Melzer J 09:00 Darcis S / Paire B
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Kavcic B / Schwartzman D 09:00 Daniell M / Giraldo S
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Golubev A / Istomin D 09:00 Kukushkin M / Nedovyesov A
  • Italy F7, Singles
    Martos Gornes, Sergio 09:30 Mazzella, Manuel
  • Italy F7, Singles
    Bortolotti, Marco 09:30 Ghedin, Nicola
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Shamayko, Marina 09:30 Remondina, Anna-Giulia
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dinu, Cristina 09:30 Kennel, Karin
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Klasen, Anna 09:30 Klasen, Charlotte
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Teichmann, Jil Belen 09:30 Korzeniak, Anna
  • Thailand F2, Doubles
    Sornbutnark W / Wachiramanowong K 09:40 Hochwalt T / Sarmiento R
  • Thailand F2, Doubles
    Isarow P / Kadchapanan N 09:40 NAM J S / Song M-K
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Konjuh, Ana 10:00 Putintseva, Yulia
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Hradecka, Lucie 10:00 Karatantcheva, Sesil
  • Ostrava, Czech Republic
    Kellovsky, Dominik 10:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Ostrava, Czech Republic
    Ramirez Hidalgo, Ruben 10:00 Mecir, Miloslav
  • Ostrava, Czech Republic
    Kovalik, Jozef 10:00 Fabbiano, Thomas
  • Ostrava, Czech Republic
    Martin, Andrej 10:00 Mertl, Jan
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Kokkinakis, Thanasi 10:00 Giustino, Lorenzo
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Chuang C-J / Liang C 10:00 Krunic A / Martic P
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Bogdan E / Chan C-W 10:00 Kichenok L / Kichenok N
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Kalashnikova O / Kovinic D 10:00 Bencic B / Siniakova K
  • Ostrava, Czech Republic, Quali...
    Michalicka, Marek 10:00 Stanek, Robin
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Nedovyesov, Oleksandr 10:00 Donskoy, Evgeny
  • Munich, Germany, Doubles
    Klaasen R / Rosol L 10:00 Murray A / Rojer J-J
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Osama, Mazen 10:00 Pashayan, Daniel
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Feler, Melik 10:00 Milovic, Zeljko
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Mick, Peter 10:00 Andrzejczuk, Adrian
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Segal, Lloyd 10:00 Gadjiev, Alan
  • Munich, Germany
    Tipsarevic, Janko 10:00 Tomic, Bernard
  • Munich, Germany
    Kohlschreiber, Philipp 10:00 Vesely, Jiri
  • Munich, Germany
    Mayer, Florian 10:00 Klizan, Martin
  • Prague, Czech Republic
    Smitkova, Tereza 10:00 Safarova, Lucie
  • Turin, Italy
    Jaziri, Malek 10:00 Volandri, Filippo
  • Prague, Czech Republic
    Brengle, Madison 10:00 Strycova, Barbora
  • Munich, Germany
    Souza, Joao Olavo 10:00 Andujar, Pablo
  • Prague, Czech Republic
    Goerges, Julia 10:00 Koukalova, Klara
  • Turin, Italy
    Roca Batalla, Oriol 10:00 Cecchinato, Marco
  • Turin, Italy
    Donati, Matteo 10:00 Huta Galung, Jesse
  • Munich, Germany, Doubles
    Brown D / Petzschner P 10:00 Zverev A / Zverev M
  • Munich, Germany, Doubles
    Fleming C / Marray J 10:00 Junaid R / Shamasdin A
  • Munich, Germany
    Rosol, Lukas 10:00 Bolelli, Simone
  • Munich, Germany, Doubles
    Struff J-L / Thiem D 10:00 Paes L / Stepanek R
  • Turin, Italy
    Viola, Matteo 10:00 Ungur, Adrian
  • Munich, Germany, Doubles
    Peya A / Soares B 10:00 Stakhovsky S / Troicki V
  • Munich, Germany
    Pospisil, Vasek 10:00 Thiem, Dominic
  • Munich, Germany, Doubles
    Cermak F / Vesely J 10:00 Begemann A / Knowle J
  • Turin, Italy
    Krstin, Pedja 10:00 Quinzi, Gianluigi
  • Turin, Italy
    Brkic, Tomislav 10:00 Sijsling, Igor
  • Turin, Italy
    Guez, David 10:00 Napolitano, Stefano
  • Turin, Italy
    Roger-Vasselin, Edouard 10:00 Trungelliti, Marco
  • Prague, Czech Republic
    Pliskova, Karolina 10:00 Beck, Annika
  • Turin, Italy
    Veic, Antonio 10:00 Bedene, Aljaz
  • Munich, Germany, Doubles
    Mayer F / Moser F 10:00 Becker B / Meffert D
  • Munich, Germany, Doubles
    Estrella V / Souza J 10:00 Murray J / Peers J
  • Turin, Italy, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 10:00 Borgo F / Naso G
  • Turin, Italy, Doubles
    Cecchinato M / Rondoni P 10:00 Giorgini D / Ungur A
  • Turin, Italy, Doubles
    Basic M / Brkic T 10:00 Bozoljac I / Jaziri M
  • Turin, Italy, Doubles
    Khachanov K / Ymer E 10:00 Roca Batalla O / Trungelliti M
  • Turin, Italy, Doubles
    Coppejans K / Lamasine T 10:00 Eremin E / Sonego L
  • Turin, Italy, Doubles
    Arnaboldi A / Viola M 10:00 Motti A / Thornley S
  • Ostrava, Czech Republic, Quali...
    Lojda, Dusan 10:00 Partl, Adrian
  • Istanbul, Turkey
    Gimeno-Traver, Daniel 10:00 Ilkel, Cem
  • Istanbul, Turkey
    Melzer, Jurgen 10:00 Darcis, Steve
  • Istanbul, Turkey
    Dzumhur, Damir 10:00 Rublev, Andrey
  • Istanbul, Turkey
    Ilhan, Marsel 10:00 Nieminen, Jarkko
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Govortsova, Olga 10:00 Ostapenko, Jelena
  • Istanbul, Turkey
    Istomin, Denis 10:00 Paire, Benoit
  • Istanbul, Turkey
    Haider-Maurer, Andreas 10:00 Dodig, Ivan
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Walsh D 10:00 Mertl J / Pavlasek A
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Krajicek M / Pliskova K 10:00 Lucic-Baroni M / Vandeweghe C
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Delic M / Panfil G 10:00 Cachin P / Cervantes I
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Ignatik U / Michalicka M 10:00 Kellovsky D / Pospisil J
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Djere L / Lojda D 10:00 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Kolar Z / Poljak D 10:00 Kovalik J / Torebko P
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Authom M / Mertens Y 10:00 Elgin M / Molchanov D
  • Ostrava, Czech Republic, Quali...
    Bisko, Michal 10:00 Brunner, Pascal
  • Sweden F1, Singles
    Johansson, Morgan 10:15 Hawken, Sebastian
  • Sweden F1, Singles
    Stenberg, Jonathan 10:15 Adaktusson, Jacob
  • Sweden F1, Singles
    Sekulic, Milos 10:15 Solberg, Christoffer
  • Sweden F1, Singles
    Taylor, Sam 10:15 De Goeijen, Bobbie
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Zgombic, Fran Zvonimir 10:30 Stylianou, Andreas
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Centenari, Alexander 10:30 Kapiris, Stamatis
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kokkinaki, Evaggelia 10:30 De Cesare, Helen
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Kekercheni, Filipp 10:30 Vespan, Lucian
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Schinas, Stephanos 10:30 Ono, Masayoshi
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Riondy, Mikael 10:30 DU Toit, Riaan
  • Munich, Germany, Qualifying
    Stepanek, Radek 11:00 Trinker, Bastian
  • Marrakech, Morocco
    Witthoeft, Carina 11:00 Maria, Tatjana
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Lopez M / Marrero D 11:00 Machado R / Silva F F
  • Marrakech, Morocco
    Rodina, Evgeniya 11:00 Bacsinszky, Timea
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 11:00 Monroe N / Sitak A
  • Marrakech, Morocco
    Buyukakcay, Cagla 11:00 Knapp, Karin
  • Marrakech, Morocco
    Babos, Timea 11:00 Barthel, Mona
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Fyrstenberg M / Mirnyi M 11:00 Kretschmer G / Satschko A
  • Marrakech, Morocco
    Vekic, Donna 11:00 Svitolina, Elina
  • Marrakech, Morocco
    Muguruza, Garbine 11:00 Kasatkina, Darya
  • Marrakech, Morocco
    Erakovic, Marina 11:00 Mladenovic, Kristina
  • Marrakech, Morocco
    Mchale, Christina 11:00 Hantuchova, Daniela
  • Marrakech, Morocco
    Pennetta, Flavia 11:00 Jovanovski, Bojana
  • Munich, Germany, Qualifying
    Brown, Dustin 11:00 Langer, Nils
  • Estoril, Portugal
    Ramos, Albert 11:00 Kyrgios, Nick
  • Estoril, Portugal
    Robert, Stephane 11:00 Almagro, Nicholas
  • Estoril, Portugal
    Machado, Rui 11:00 Sousa, Joao (POR)
  • Estoril, Portugal
    Gasquet, Richard 11:00 Matosevic, Marinko
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Pirazhenka, Sviatlana 11:00 Uebelhoer, Caroline
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Janis, Grace 11:00 Kerfs, Deborah
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Terziyska, Julia 11:00 Hobgarski, Katharina
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Ahrend, Franziska-Marie 11:00 Malikova, Tereza
  • Turin, Italy
    Eremin, Edoardo 11:00 Hamou, Maxime
  • Turin, Italy
    Edmund, Kyle 11:00 Lamasine, Tristan
  • Prague, Czech Republic
    Krunic, Aleksandra 11:00 Lucic-Baroni, Mirjana
  • Prague, Czech Republic
    Cepelova, Jana 11:00 Vesnina, Elena
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Mayer L / Ramos-Vinolas A 11:00 Almagro N / Garcia-Lopez G
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Kowalczyk M / Zelenay I 11:00 Elias G / Sousa J
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Muller G / Qureshi A-U-h 11:00 Gong M-X / Peng H-Y
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Carreno Busta P / Gonzalez A 11:00 Berankis R / Matosevic M
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Arruabarrena L / Irigoyen M 11:00 Siegemund L / Zanevska M
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Domingues J / Sousa P 11:00 Huey T C / Lipsky S
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Barthel M / Minella M 11:00 Olaru R / Soler Espinosa S
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Riske A / Van Uytvanck A 11:00 Jurak D / Parra Santonja A
  • Italy F7, Singles
    Yamasaki, Jumpei 11:00 Maccari, Federico
  • Nigeria F1, Singles
    Michael, Moses 11:00 Missodey, Kokou
  • Nigeria F1, Singles
    Atseye, Henry 11:00 Borges Pereira, Kevin
  • Italy F7, Singles
    Toledo Bague, Pol 11:00 Griekspoor, Scott
  • Nigeria F1, Singles
    Omang, Thomas Otu 11:00 Merunka, Stefan
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Bara, Irina Maria 11:00 DI Giuseppe, Martina
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cavalle-Reimers, Yvonne 11:00 Suvrijn, Jade
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 11:00 Balducci, Alice
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Giovine, Claudia 11:00 Marfutina, Maria
  • Istanbul, Turkey
    Golubev, Andrey 11:00 Basilashvili, Nikoloz
  • Thailand F2, Doubles
    Congcar C / Waewboot R 11:10 Kondo H / Onozawa A
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Vondrousova, Marketa 11:15 Kovinic, Danka
  • Ostrava, Czech Republic
    De Greef, Arthur 11:20 Pospisil, Jaroslav
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Gabashvili, Teimuraz 11:20 Albot, Radu
  • Ostrava, Czech Republic
    Couacaud, Enzo 11:20 Molchanov, Denys
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Kavcic, Blaz 11:20 Fucsovics, Marton
  • Ostrava, Czech Republic, Quali...
    Panfil, Grzegorz 11:20 Michnev, Petr
  • France F9, Singles
    Moutet, Corentin 11:30 Meis, Pascal
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Portales, Nino 11:30 Mise, Marin
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Dankl, Tobias-Maximilian 11:30 Zednik, Jan
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Bessire, Francesco 11:30 Dobek, Mitchell
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Jhun, Alexander 11:30 Kossov, Oleg
  • Sweden F1, Singles
    Eriksson, Markus 11:45 Soendergaard, Simon Friis
  • Sweden F1, Singles
    Ymer, Mikael 11:45 Brydolf, Patrik
  • Sweden F1, Singles
    Sporken, Moos 11:45 Onken, Julian
  • Sweden F1, Singles
    Simonsson, Fred 11:45 Moebius, Philip
  • Taipei City, Taiwan
    LU, Yen-Hsun 12:00 Chen, TI
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Van Uytvanck, Alison 12:00 Rogowska, Olivia
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Pereira, Teliana 12:00 Radwanska, Urszula
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Babos T / Mladenovic K 12:00 Atik R / EL Houari Z
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Tsuji, Kanami 12:00 Zovincova, Vendula
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    AL Nabhani, Fatma 12:00 Sokiran, Anna
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Kawasaki Y / Negreanu D 12:00 Fafaliou S / Xie C
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Chen C / Chimura N 12:00 Kolarova V / Stamatova J
  • Prague, Czech Republic
    Schmiedlova, Kristina 12:15 Cornet, Alize
  • Prague, Czech Republic
    Hercog, Polona 12:15 Watson, Heather
  • Munich, Germany, Qualifying
    Ledovskikh, Mikhail 12:20 Melzer, Gerald
  • Turin, Italy
    Kamke, Tobias 12:20 Khachanov, Karen
  • Turin, Italy
    Ymer, Elias 12:20 Coppejans, Kimmer
  • Munich, Germany, Qualifying
    Gombos, Norbert 12:20 Zverev, Mischa
  • Istanbul, Turkey
    Youzhny, Mikhail 12:20 Bellucci, Thomaz
  • France F9, Doubles
    Hemery C / Rochette L 12:30 Laurent Y / Le Boulch T
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Sevastova, Anastasija 12:30 Stoll, Tatjana
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Janis, Michelle 12:30 Doroshina, Olga
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Grammatikopoulou, Valentini 12:30 Fourouclas, Natasha
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Baluu, Sharrmadaa 12:30 Daniels, Carolin
  • Prague, Czech Republic
    Allertova, Denisa 12:30 Vandeweghe, Coco
  • Nigeria F1, Singles
    Kamal, Kshitij 12:30 Bikom, Albert Bisong
  • Italy F7, Singles
    Celebic, Ljubomir 12:30 Griekspoor, Tallon
  • Nigeria F1, Singles
    Ubon, Joseph Imeh 12:30 Baughman, Deiton
  • Nigeria F1, Singles
    Cortes Alcaraz, Aaron 12:30 Micheal, Okechukw
  • Italy F7, Singles
    Merone, Riccardo 12:30 Huesler, Marc-Andrea
  • Italy F7, Singles
    MAS Mascolo, Adria 12:30 Giraldi Requena, Marcos
  • Italy F7, Singles
    Bonadio, Riccardo 12:30 Pancaldi, Luca
  • Italy F7, Doubles
    Baldi F / Turchetti N 12:30 Fago M / Mazzella M
  • Ostrava, Czech Republic
    Pouille, Lucas 12:40 Kolar, Zdenek
  • Ostrava, Czech Republic
    Podlipnik-Castillo, Hans 12:40 Ignatik, Uladzimir
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Brunstrom J / Erlich J 12:40 Marach O / Oswald P
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Pavic M / Venus M 12:40 Betov S / Kuznetsov A
  • France F9, Singles
    Bourbon, Morgan 13:00 Chazal, Maxime
  • Marrakech, Morocco
    Schmiedlova, Anna-Karolina 13:15 Soler-Espinosa, Silvia
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Brianti, Alberta 13:15 Irigoyen, Maria
  • Sweden F1, Doubles
    Samuelsson C / Taylor S 13:15 Bojadjieva S / Johansson M
  • Sweden F1, Doubles
    Reichelt T / Von Massow G 13:15 Hyrkkonen P / Sillanpaa H
  • Sweden F1, Doubles
    Sels J / Van Beem C 13:15 Adaktusson J / Blomgren T
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Siegemund, Laura 13:15 Glatch, Alexa
  • Taipei City, Taiwan, Doubles
    Groth S / Harrison R 13:20 LIN L Y R / WU T-L
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Brengle M / Husarova J 13:30 Kania P / Krejcikova B
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Sousa, Pedro 13:30 Lestienne, Constant
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    De Schepper, Kenny 13:30 Vega Hernandez, David
  • Prague, Czech Republic
    Wickmayer, Yanina 13:30 Giorgi, Camila
  • Estoril, Portugal
    Berankis, Ricardas 13:30 Haase, Robin
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Boren B / Smith K N 13:30 Gevel A / Lyuksheva P
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Mihaylova G / Rentouli A 13:30 Birrell K / Cadar E-T
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Morderger T / Morderger Y 13:30 GAY H / Mackey A
  • Munich, Germany
    Troicki, Viktor 13:40 Estrella Burgos, Victor
  • Turin, Italy
    Karatsev, Aslan 13:40 Arnaboldi, Andrea
  • Turin, Italy, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 13:40 Bedene A / Rice D
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Albot R / Lajovic D 13:40 Ilhan M / Ilkel C
  • Prague, Czech Republic
    Begu, Irina-Camelia 13:45 Siniakova, Katerina
  • France F9, Doubles
    Hoang A / Huber J 14:00 Reinwein S / Wang T K
  • Ostrava, Czech Republic
    Torebko, Peter 14:00 Authom, Maxime
  • Ostrava, Czech Republic
    Rikl, Patrik 14:00 Pavlasek, Adam
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Kan, Victoria 14:00 Engelmann, Jil Nora
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Inwang, Andiyo 14:00 Barbat, Karen
  • Nigeria F1, Singles
    Quigley, Eric 14:00 Hounkpevi, Felix
  • Italy F7, Doubles
    Bensoussan S / Gillet J 14:00 Galoppini D / Maccari F
  • Nigeria F1, Singles
    Mugabe, Duncan 14:00 Enosoregbe, Clifford
  • Nigeria F1, Doubles
    Chetty J / Forchap D C 14:00 Michael M / Omang T O
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Salaba L / Stanek R 14:00 Mecir M / Suc D
  • France F9, Singles
    Halys, Quentin 14:30 Diep, Florent
  • Marrakech, Morocco
    Arruabarrena-Vecino, Lara 14:30 Nara, Kurumi
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Klemenschits S / Maria T 14:30 BUA T / Seguel D
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    RAE J / Smith A 14:30 Bonaventure Y / Schuurs D
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Bondarenko K / Hrdinova E 14:45 Vankova K / Vondrousova M
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Carballes Baena, Roberto 14:50 Granollers-Pujol, Gerard
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Kicker N / Lindell C 15:00 Buchanan C / Rola B
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Demoliner M / Reyes-Varela M A 15:00 Dutra Silva R / Ghem A
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Cagnina J / Gigounon G 15:00 Carvalho R / Padilha D
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Michon A / Mina G 15:00 Carvalho F / Lopes T
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Jarry N / Lama G 15:00 Andreozzi G / Galdos S
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Marie J / Musialek A 15:00 Garin C / Saez J C
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Clezar G / De Paula F 15:00 Molteni A / Pella G
  • Sao Paulo, Brazil
    Garin, Christian 15:00 Mina, Gianni
  • Sao Paulo, Brazil
    Pella, Guido 15:00 Molteni, Andres
  • Sao Paulo, Brazil
    Gonzalez, Maximo 15:00 Gigounon, Germain
  • Sao Paulo, Brazil
    Cunha, Henrique 15:00 Rola, Blaz
  • Sao Paulo, Brazil
    Musialek, Alexis 15:00 Ghem, Andre
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Daniilidou, Eleni 15:00 Rueffer, Lena
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Voll, Sofia 15:00 Fridman, Olga
  • Prague, Czech Republic
    Kuznetsova, Svetlana 15:00 Zhang, Shuai
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Gil, Frederico 15:00 Fischer, Martin
  • Italy F7, Doubles
    Griekspoor K / Griekspoor S 15:00 Bortolotti M / Moncagatto F
  • Italy F7, Doubles
    Giraldi Requena M / Mas Mascolo A 15:00 Martos Gornes S / Toledo Bague P
  • Ostrava, Czech Republic
    Mertens, Yannick 15:20 Cachin, Pedro
  • Ostrava, Czech Republic
    Poljak, David 15:20 Delic, Mate
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Melichar N / Muhammad A 15:30 Cepelova J / Skamlova C
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Lekaj, Adrijana 15:30 Van Lier, Michelle
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Bosnjak, Madeline 15:30 Fomina, Alona
  • Turin, Italy, Doubles
    Donati M / Napolitano S 15:30 Marcan D / Sancic A
  • Nigeria F1, Doubles
    Cooper J / Vorster T 15:30 Iloputa I / Micheal O
  • Nigeria F1, Doubles
    Mohammed M / Ubon J I 15:30 Crowley K-P / Song E
  • Nigeria F1, Doubles
    Borges Pereira K / Mufumbila P 15:30 Nedunchezhiyan J / Pecotic M
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Panova A / Voracova R 15:45 Foretz S / Parmentier P
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Benhadi G / Hattingh I 15:45 Savchuk O / Svitolina E
  • France F9, Singles
    Massa, Alexandre 16:00 Reboul, Fabien
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Coria, Federico 16:00 Zormann DA Silva, Marcelo
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Pereira, Jose 16:00 Lopes, Tiago
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Hocevar, Ricardo 16:00 Walendowsky, Joao
  • Estoril, Portugal
    Chardy, Jeremy 16:00 Coric, Borna
  • Estoril, Portugal
    Krajinovic, Filip 16:00 Gonzalez, Alejandro
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Ball C / Reid M 16:00 Bangoura S / Statham J
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Lock B / Nunez M A 16:00 Novikov D / Peralta J
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Duran G / Olivo R 16:00 Cerretani J / Dancevic F
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Devvarman S / Singh S 16:00 King K / O Brien D
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Jebavy R / Satral J 16:00 Dolezel F / Michnev P
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Koukalova K / Smitkova T 16:15 Dushevina V / Hlavackova A
  • Munich, Germany
    Zverev, Alexander 16:30 Becker, Benjamin
  • France F9, Doubles
    De Schepper J / Puget A 17:00 Bourbon M / Fournerie T
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Lipovsek Puches, Tomas 17:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Brinkmann, Lisa 17:00 Simion, Oana Georgeta
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Moore, Tara 17:00 Piontek, Theresa
  • Turin, Italy
    Sonego, Lorenzo 17:00 Laaksonen, Henri
  • Estoril, Portugal
    Silva, Frederico Ferreira 17:20 Muller, Gilles
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Whitehurst T / Whitehurst T 17:20 King D / Seeberger M
  • Tallahassee, USA
    Broady, Liam 17:20 Bangoura, Sekou
  • Tallahassee, USA
    Arguello, Facundo 17:20 Kozlov, Stefan
  • Sao Paulo, Brazil
    Hernandez-Fernandez, Jose 17:30 Sakamoto, Pedro
  • Sao Paulo, Brazil
    Buchanan, Chase 17:30 Lindell, Christian
  • Sao Paulo, Brazil
    Kicker, Nicolas 17:30 Jarry, Nicolas
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Brito, Fernanda 17:30 Giangreco Campiz, Camila
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Kurata, Nathaly 17:30 Martinich, Ivania
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Svinos, Angelique 17:30 De Carli, Maria Agustina
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Bonardi, Berta 17:30 Ganga, Eugenia
  • Mexico F1, Singles
    Boutillier, Remi 18:00 Bakalov, Boris Nicola
  • Mexico F1, Singles
    Astorga, Mauricio 18:00 Sarkissian, Alexander
  • Mexico F1, Singles
    Echazu, Mauricio 18:00 Alvarez Cerdan, Andres
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Kubler J / Ward A 18:40 Kuznetsov A / Sandgren T
  • Tallahassee, USA
    Statham, Jose 18:40 Aubone, Jean-Yves
  • Sao Paulo, Brazil
    Marie, Jules 18:50 De Paula, Fabiano
  • Sao Paulo, Brazil
    Leite, Wilson 18:50 Andreozzi, Guido
  • Sao Paulo, Brazil
    Saez, Juan Carlos 18:50 Dutra Silva, Rogerio
  • Spain F11, Doubles
    Arrogante-De Lanuza F / Llaneza Alcala P 19:00 Checa-Calvo J / Willis M
  • Spain F11, Doubles
    Amantegui J / Paccini Sancho M 19:00 Manrique-Velazquez D-J / Ribeiro Navarrete S
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Pereira A R E / Tomita G 19:00 Petit S M / Rescaldani F
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Capato Camargo I / Silva M 19:00 Gobbi Monllau A / Vega M C
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Dveksler Celin M / Ramalle L 19:00 Crespo Azconzabal A / Estable J L
  • Mexico F1, Singles
    Ortiz Sanchez, Patricio 19:30 Alcantara Rangel, Orlando
  • Mexico F1, Singles
    Gomez, Lucas 19:30 Matthews, Oscar Fabian
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Kozlov S / Williams R 20:00 Arguello F / Collarini A
  • Mexico F1, Doubles
    Alvarez Cerdan A / Mendoza A 20:30 Carpenter K J / Nunez Aguilera A
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Brito F / Giangreco Campiz C 20:30 Farfan D / Gimenez S
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Ferrero M / Lucero C 20:30 Bonardi B / Rossi N
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Naya G / Verbauwen G 20:30 Kurata N / Piai E
  • Mexico F1, Doubles
    Krainik P / Sarkissian A 21:00 Barrientos N / Trevino Andrade F
  • Mexico F1, Doubles
    Bakalov B N / Ramirez Utermann C 21:00 Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Gonzalez M / Maytin R 22:00 Cluskey J / O'Hare D
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Luini S / Perez Rojas G 22:00 Svinos A / Vaz Teixeira M B
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Ganga E / Nicolini S H 22:00 Gatica B / Mercier M
  • Mexico F1, Doubles
    Rodriguez Billerbeck B / Ruiz-Rosales A 22:30 Matthews O F / Nicholas J H
  • Mexico F1, Doubles
    Mandujano R / Ortiz Sanchez P 22:30 Astorga M / Rojas-Maldonado A
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Skupski K / Skupski N 23:30 Bambridge L / Broady L

Susret Đokovića i Vujičića

Novak: Nik vrati nam snagu, veru i ljubav

Tenis

Autor:

Veliki broj ljudi u Srbiji izgubio je veru i ovo je pravi trenutak da te čuju i pronađu snagu u tebi, poručio je drugi teniser sveta, svetski poznatom govorniku

Novak Đoković i Nik Vujičić

Novak Đoković i Nik Vujičić

Najbolji srpski teniser Novak Đoković i najpoznatiji motivacioni govornik Nik Vujičić, sreli su se u hotelu "Hajat" odmah pošto je Vujičić završio posetu Patrijaršiji. Srdačan susret dvojice prijatelja, na koji je Novak došao sa roditeljima.

"Mnogo mi je drago da si došao i da te vidim! Veliki broj ljudi u Srbiji izgubio je veru i ovo je pravi trenutak da te čuju i pronađu snagu u tebi. Tvoja snaga, vera u ljude, život i ljubav kojom zračiš su prosto neverovatni i zaista mi je drago da te poznajem i da si tu s nama", rekao je Novak

On je dodao da se nada da će veliki broj ljudi doći da čuje Nikovo predavanje (ulaznica – 500 dinara) koje će biti održanu sutra u 19 sati u Centru “Sava”.

Vujičić, svetski poznati motivacioni govornik srpskog porekla koji je rođen bez udova, istakao je da mu je veoma drago što je u Srbiji, a da mu je posebno drago što ima priliku da vidi Novaka.  Nik je pre susreta s Novakom iskoristio vreme da poseti Patrijaršiju i da ode do crkve, što je Novaka posebno oduševilo:

"Drago mi je da si bio tamo, nadam se da ti se svidelo", dodao je Đoković.

Dok je Nik bio u poseti Patrijaršiji, njegovi roditelji Duška i Borislav proveli su vreme u Belom dvoru, gde su ih dočekali princ Aleksandar i princeza Katarina, sa kojima će se Nik susresti sutra.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ne bi bilo iznenađenje i ne bi bilo prvi put da neko vrati mandat narodu Zoran Stojiljković, profesor na FPN

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!