• Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Luini, Sofia 10:30 Giger, Samira
  • Slovakia F3, Singles
    Jaloviec, Marek 2 3 6 7 2 2 Poljak, David 1 6 1 6 1 1
  • Biella, Italy
    Caruso, Salvatore 2 7 6 2 2 Bellotti, Riccardo 0 6 3 0 0
  • Slovakia F3, Singles
    Colella, Alessandro 2 6 3 6 2 2 Fabian, Patrik 1 2 6 1 1 1
  • Serbia F7, Singles
    Kushakov, Alexandr 1 7 6 1 Bellier, Antoine 0 6 6 0
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Hogenkamp, Richel 2 7 7 2 2 Cirstea, Sorana 0 6 5 0 0
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Noel, Mallaurie 1 6 4 1 1 1 Scholsen, Helene 2 3 6 6 2 2
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Mishina, Daria 1 6 1 1 Denisenko, Valeriya 0 2 0 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Aksu, Ayla 0 5 0 Esen, Hulya 0 2 0
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Konig, Pia 1 6 2 4 1 Daniilidou, Eleni 1 1 6 5 1
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Shinikova, Isabella 0 6 0 0 0 Bouzkova, Marie 2 7 6 2 2
  • Austria F6, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 1 2 6 2 1 1 Kocevar-Desman, Tom 2 6 3 6 2 2
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Canero Perez, Maria Del Rosario 1 6 6 1 Carrillo Marin, Alba 0 3 5 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Luque Moreno, Maria Jose 2 6 7 2 2 Ottomano, Sara 0 4 5 0 0
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Fett, Jana 2 7 6 2 2 Perrin, Conny 0 6 1 0 0
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Komardina, Anastasiya 0 3 2 0 0 Caregaro, Martina 2 6 6 2 2
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Pribylova, Anastasia 1 6 6 1 Kvatsabaia, Sofia 0 3 6 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Marti Riembau, Ariadna 2 6 6 2 2 Sexmilo Pascual, Marta 0 4 3 0 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Martinez Martinez, Maria 2 6 7 2 2 Proese, Natalie 0 3 6 0 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Van Cauter, Anais 0 3 4 0 0 Boualem, Josephine 2 6 6 2 2
  • Turkey F30, Singles
    Altuna, Tuna 1 6 2 1 1 Yuksel, Anil 1 3 6 2 1
  • Gstaad, Switzerland
    Delbonis, Federico 0 3 4 0 0 Thiem, Dominic 2 6 6 2 2
  • Biella, Italy
    Brkic, Tomislav 1 3 6 3 1 De Bakker, Thiemo 1 6 2 3 1
  • Portugal F11, Singles
    Gomez-Herrera, Carlos 1 6 5 1 Cembellin Prieto, Antonio 0 4 0 0
  • Portugal F11, Singles
    Bolla, Andrea 0 2 6 0 0 Berrettini, Matteo 2 6 7 2 2
  • Turkey F30, Singles
    Mousley, Bradley 2 6 6 2 2 Turker, Mert Naci 0 2 4 0 0
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Karatantcheva, Sesil 1 0 6 2 1 Borecka, Martina 1 6 2 2 1
  • Tunisia F16, Singles
    Thivant, Yannick 0 6 0 Merzetti, Sasha 0 6 0
  • Nanchang, China, Doubles
    Chan C-W / Wang Y 0 5 0 HAN N-L / Jang S J 0 2 0
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Marach O / Qureshi A U H 1 6 3 1 Laaksonen H / Margaroli L 0 3 2 0
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Klizan M / Rosol L 0 3 3 0 Peya A / Soares B 1 6 3 1
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Herdzelas, Dea 2 6 6 2 2 Humaloja, Lila 0 0 0 0 0
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Kruzhkova, Daria 1 6 0 1 Vostrikova, Aleksandra 0 4 1 0
  • Nanchang, China, Doubles
    GAO X / You X 13:10 HAN X / Zhang K-L
  • Italy F20, Singles
    WU, DI 0 4 2 0 Banes, Maverick 1 6 0 1
  • Nanchang, China
    Jankovic, Jelena 0 5 0 Liu, Chang 0 3 0
  • Tunisia F16, Singles
    Diep, Florent 0 3 0 0 Urzua-Rivera, Ricardo 1 6 0 1
  • Serbia F7, Singles
    Walendowsky, Joao 0 4 0 Katic, Dejan 0 3 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Tomic, Sara 0 0 0 Sezer, Melis 0 3 0
  • Gstaad, Switzerland
    Istomin, Denis 0 0 0 Sousa, Joao (POR) 0 0 0
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Bonaventure Y / Husarova J 13:50 Bertens K / Hogenkamp R
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Serban, Raluca Georgiana 0 1 0 Trevisan, Martina 0 0 0
  • Hamburg, Germany
    Seppi, Andreas 14:00 Mayer, Florian
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Mishina D / Vasilyeva L 14:00 Bukhanko A / Prozorova E
  • Slovakia F3, Doubles
    Drzewiecki K / Lomacki P 14:00 Kellovsky D / Staubert P
  • Austria F6, Singles
    Nagy, Peter 0 0 0 Ofner, Sebastian 0 0 0
  • Biella, Italy, Doubles
    Ramirez C / Reyes-Varela M-A 14:00 Bozoljac I / Napolitano S
  • Belgium F8, Singles
    Roy, Matthieu 14:00 Lestienne, Constant
  • Belgium F8, Singles
    Laurent, Yanais 14:00 Griekspoor, Tallon
  • Turkey F30, Doubles
    Glancy D / Igoshin A 14:05 Arreche N A / Madanchi A
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Lekaj A / Njiric S 14:05 Giovine C / Papamichail D
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Suomalainen, Piia 14:10 Lyukshinova, Elisabeth
  • Slovakia F3, Singles
    Kalenichenko, Danylo 14:10 Ternar, Tomislav
  • Germany F9, Singles
    Netuschil, Marvin 14:10 Geens, Clement
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Pella, Catalina 14:15 Maleckova, Jesika
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Peers, Sally 14:20 Reix, Sherazad
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Daniels, Carolin 14:20 Dunne, Katy
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Granollers M / Lopez M 14:30 Delbonis F / Lorenzi P
  • Biella, Italy, Doubles
    Dellien H / Hernandez J 14:30 Carpen A-D / Marcan D
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Cabal J S / Farah R 14:30 Cuevas P / Marrero D
  • Austria F6, Doubles
    Hampel L / Pichler D 14:30 Brunstrom J / Solberg C
  • Germany F9, Singles
    Schonenberg, Tom 14:30 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Makhorkina, Anna 14:40 Belova, Natalia
  • Italy F20, Singles
    Lama, Gonzalo 14:40 Trungelliti, Marco
  • Nanchang, China, Doubles
    Ayukawa M / Okamura K 14:45 Chang K-C / Zheng S
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Mihaila A B / Pairone G 15:00 Szatmari A / Szlavikovics S
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Gavrila O / Rosca A A 15:00 Ciufrila R / Rosca I L
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Wacanno, Eva 15:00 Sizikova, Yana
  • Serbia F7, Singles
    Ilic, Luka 15:00 Biro, Andre
  • Serbia F7, Singles
    Zgombic, Fran Zvonimir 15:00 Rakic, Strahinja
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Eidukonyte, Joana 15:00 Tolibova, Sadafmoh
  • Estonia F1, Singles
    MAS Mascolo, Adria 15:00 Ivanov, Vladimir
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Flood, Emma 15:00 Maggen, India
  • Italy F20, Doubles
    Leite W / Sant'Anna B 15:00 Licciardi P / Rondoni P
  • Hamburg, Germany
    Nadal, Rafael 15:20 Vesely, Jiri
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Humaloja L / Nylund N 15:30 Lyukshinova E / Makhorkina A
  • Florianopolis, Brazil
    CE, Gabriela 15:30 Beck, Annika
  • Belgium F8, Singles
    Harris, Billy 15:30 Jankovits, Yannick
  • Belgium F8, Singles
    Vatutin, Alexey 15:30 Merckx, Jonas
  • USA F23, Singles
    Escobar, Gonzalo 15:30 Gabb, Richard
  • USA F23, Singles
    Lopez Villasenor, Gerardo 15:30 King, Evan
  • USA F23, Singles
    Mclachlan, Ben 15:30 Santiago, Mico
  • USA F23, Singles
    Agar, Ryan 15:30 Meister, Nicolas
  • Turkey F30, Doubles
    Celikbilek A / Yuksel A 15:35 Altuna T / Mousley B
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Parviainen K / Suomalainen P 15:40 Niedmers N / Scholsen H
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bednarek T / Junaid R 15:50 Bury A / Istomin D
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Schaeder, Laura 15:50 Ene, Cristina
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Murray J / Peers J 15:50 Moser F / Struff J-L
  • Lexington, USA, Doubles
    Ball C / Klein B 16:00 Broady L / Ward J
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Elbaba, Julia 16:00 Brady, Jennifer
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Vaidisova, Nicole 16:00 Vogt, Stephanie
  • Slovakia F3, Doubles
    Horansky F / Zelenay I 16:00 Blasko M / Fabian P
  • Slovakia F3, Doubles
    Cammarata A / Colella A 16:00 Jaloviec M / Safranek V
  • Slovakia F3, Doubles
    Bulant R / Srkala T 16:00 Arvidsson I / Borsos G
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Munozova A / Stamatova J 16:00 Patiuk V / Sterenbach S
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Luttikhuis N / Williams C 16:00 Esen H / Esen L
  • Germany F9, Doubles
    PEL D / Van Scheppingen D 16:00 Pauffley N / Rice D
  • Germany F9, Singles
    Nekic, Tim 16:00 Heyman, Christopher
  • Serbia F7, Doubles
    Romboli F / Silva C 16:00 Fatic N / Jankovic M
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Andrianjafitrimo, Tessah 16:00 Gutierrez Carrasco, Maria
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Deigman, Laura 16:00 Perera Ros, Meritxell
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Sabino, Lisa 16:00 Fusinato, Francesca
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Moore T / Perrin C 16:00 Komardina A / Sotnikova A
  • Florianopolis, Brazil
    Torro-Flor, Maria-Teresa 16:00 Sevastova, Anastasija
  • Tunisia F16, Singles
    Torre, Eduardo Agustin 16:00 Echargui, Moez
  • Tunisia F16, Singles
    Fong, Blade 16:00 Khaddari, Hicham
  • Tunisia F16, Singles
    Kilani, Majed 16:00 Jotovski, Tomislav
  • Tunisia F16, Doubles
    Apellaniz Napal J / Buehler S 16:00 Alvarez-Guzman M / Dyke J
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-16A
    Wessel A / Wienerova L 16:00 Kyrpot O / Marfutina M
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-16A
    Baric N / Moroi C 16:00 Luini S / Simic J
  • Portugal F11, Singles
    Baldi, Filippo 16:00 Hess-Olesen, Soren
  • Portugal F11, Doubles
    Falcao G / Pereira G 16:00 Saraiva B / Skajaa N
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Brito, Fernanda 16:00 Vega, Maria Constanza
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Kurata, Nathaly 16:00 Seguel, Daniela
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Lucero, Carla 16:00 Piai, Eduarda
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Rossi, Nathalia 16:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Totka, Naomi 16:00 Eikeri, Ulrikke
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Boren, Brynn 16:00 DI Lorenzo, Francesca
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Coppoc, Morgan 16:00 Altick, Frances
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 16:00 Carruthers, Steffi
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Arcangioli, Manon 16:00 Plipuech, Peangtarn
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Sanchez, Maria 16:00 Crawford, Samantha
  • Hamburg, Germany
    Bolelli, Simone 16:30 Munar Clar, Jaume Antoni
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Teichmann J / Von Deichmann K 16:30 Pella C / Perez Rojas G
  • Austria F6, Doubles
    Jastraunig L / Weissborn T-S 16:30 Borgo F / Ghedin N
  • Serbia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 16:30 Milushev P / Trendafilov P
  • Estonia F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 16:30 Picco, Francesco
  • Estonia F1, Singles
    Raisma, Kenneth 16:30 Elistratov, Evgeny
  • Estonia F1, Singles
    Granollers-Pujol, Gerard 16:30 Polyakov, Vladimir
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Sarrazin, Laetitia 16:30 Gulbe, Laura
  • Egypt F24, Singles
    Tepavac, Marko 16:30 AL Taweel, Issam
  • Egypt F24, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 16:30 Kolisnyk, Olexiy
  • Egypt F24, Singles
    Lago, Tommaso 16:30 Bonadio, Riccardo
  • Egypt F24, Singles
    Richard, Antoine 16:30 Ioannides, Constantinos
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 16:30 Zotova, Maria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sliusar, Kateryna 16:30 Jebawy, Jasmin
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Samir, Sandra 16:30 Miyazaki, Yuriko Lily
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pinto, Giorgia 16:30 Lazareva, Margarita
  • Florianopolis, Brazil
    Pereira, Teliana 16:45 Siegemund, Laura
  • Lexington, USA
    Couacaud, Enzo 17:00 Millman, John
  • Lexington, USA
    Clezar, Guilherme 17:00 Dancevic, Frank
  • Austria F6, Singles
    Chazal, Maxime 17:00 Reissig, Nicolas
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Luknarova Z / Primorac I 17:00 Maleckova J / Shinikova I
  • Spain F23, Doubles
    Blasco Hervas A / Sanchez Herrero D 17:00 Diez S / Mardones B
  • Spain F23, Doubles
    Elangovan N / Kaliyanda Poonacha N 17:00 Esteve Lobato E / Martinez Portero P
  • Spain F23, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 17:00 Lopez Perez Fuster, Jorge
  • Spain F23, Singles
    Diez, Steven 17:00 Martinez Portero, Pedro
  • Belgium F8, Doubles
    Arends S / Behar A 17:00 Johnson H / Johnson Y
  • USA F23, Singles
    Pavic, Ante 17:00 Kohen, Alan
  • France F16, Singles
    Nys, Hugo 17:00 Inzerillo, Jerome
  • France F16, Singles
    Soler, Joan 17:00 Sidorenko, Alexandre
  • Colombia F6, Singles
    Pereira, Jose 17:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Colombia F6, Singles
    Souto, David 17:00 Struvay, Eduardo
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Stefkova, Barbora 17:00 Andreescu, Bianca Vanessa
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Mueller, Alexandra 17:00 Aoyama, Shuko
  • Gstaad, Switzerland
    Goffin, David 17:10 Zeballos, Horacio
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Duran G / Zeballos H 17:10 Knowle J / Oswald P
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Melnikova M / Pous-Tio L 17:15 Irigoyen M / Kania P
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Zimmermann, Kimberley 17:20 Gabric, Anna
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Embree L / Loeb J 17:30 Brady J / Muhammad A
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Parres Azcoitia O / Paredes Roemer L C 17:30 Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Martinez Martinez M / Ottomano S 17:30 Boualem J / Marti Riembau A
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Lister C / Ostapenko J 17:30 BUA T / Garcia-Perez G
  • Tunisia F16, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:30 Allaf K / Merzetti S
  • Tunisia F16, Doubles
    Diep F / Wang T K 17:30 Babelis T / Garcia-Roman M
  • Tunisia F16, Doubles
    Ghorbel A / Mansouri S 17:30 Girat Magin V / Thivant Y
  • Germany F9, Doubles
    Mantilla F / Sakamoto P 17:30 Netuschil M / Scholz P
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Pegula, Jessica 17:30 Hibino, Nao
  • Portugal F11, Doubles
    Gomez-Herrera C / Short M 17:30 Addison A / Cooprider C
  • Italy F20, Singles
    Giustino, Lorenzo 17:30 Tsitsipas, Stefanos
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Kratzer, Ashley 17:30 Smith, Kristina N
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Weinhold, Ashley 17:30 Miroshnichenko, Veronica
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Herring, Lauren 17:30 Failla, Jessica
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Noi, Yukako 17:30 Graham, Alexa
  • USA F23, Singles
    Goldhoff, George 17:30 Bourchier, Harry
  • USA F23, Singles
    Estevez, Maximiliano 17:30 Corwin, Felix
  • USA F23, Singles
    Chappell, Nick 17:30 Thompson, Clay
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Horackova G / Sizikova Y 18:00 Eidukonyte J / Parish H
  • Estonia F1, Doubles
    Ivanov V / Kerner M 18:00 Libietis M / Reese H
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Flood E / Wacanno E 18:00 Grzywocz S / Zarytska A
  • Florianopolis, Brazil
    Mattek-Sands, Bethanie 18:00 Martincova, Tereza
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roman Dominguez, Ana 18:00 Herrero Garcia Honorato, Claudia
  • Germany F9, Singles
    Okala, Jules 18:00 VON Massow, George
  • Egypt F24, Singles
    Kadry, Karim 18:00 Brtnicky, Filip
  • Egypt F24, Singles
    Hossam, Karim 18:00 Petersen, Bjoern
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Korzhova, Ekaterina 18:00 Nepliy, Elina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Burillo Escorihuela, Irene 18:00 Clerici, Giada
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sipek, Natalija 18:00 Muntean, Victoria
  • Egypt F24, Singles
    Filenkov, Alexei 18:00 Ward, Alexander
  • Egypt F24, Singles
    Schott, Hugo 18:00 Bega, Alessandro
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kuznetsova, Varvara 18:00 Bekker, Kseniia
  • Canada F6, Singles
    Giron, Marcos 18:00 Tearney, Finn
  • Canada F6, Singles
    Dome, Andre 18:00 Shapovalov, Denis
  • Canada F6, Singles
    Vukic, Aleksandar 18:00 Gosea, Farris Fathi
  • Lexington, USA
    Klein, Brydan 18:20 Bhambri, Yuki
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Daniels C / Marozava L 18:30 Sanchez-Quintanar C / Schaeder L
  • Spain F23, Singles
    Barranco Cosano, Javier 18:30 Martin, Toby
  • Spain F23, Singles
    Giner, Marc 18:30 Mangaloglu, Halit Berke
  • Belgium F8, Doubles
    Ramiaramanana L / Shropshire S 18:30 Gille S / Vliegen J
  • France F16, Doubles
    Jacq G / Sansonetti V 18:30 Janvier M / Reboul F
  • Colombia F6, Singles
    Heras, Patricio 18:30 Dutra DA Silva, Daniel
  • Colombia F6, Doubles
    Mena F / Montero J 18:30 Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Rodriguez, Victoria 18:30 Sanders, Storm
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Hobgarski K / Rueffer L 18:50 Dunne K / Ulvefeldt M
  • Italy F20, Doubles
    Banes M / Lama G 19:00 Basso A / Ceppellini A
  • Portugal F11, Singles
    Hoang, Antoine 19:00 Cacao, Tiago
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Collie N / Kopinski M 19:00 Czarniak Rego S / Maltby F
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Dvorak S / Kiro L 19:00 Boren B / Zhu A
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Ouellet-Pizer C M / Smith G 19:00 Eikeri U / Ivanova D
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Dewar T Z. / Koroleva Y 19:00 Golovin J / Wacnik J
  • USA F23, Doubles
    Clayton S / Gabb R 19:00 Agar R / Bader S
  • USA F23, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 19:00 Lopez Villasenor G / Uchida K
  • USA F23, Doubles
    Cotrone D / Goldin G M 19:00 Escobar G / Krainik P
  • France F16, Singles
    Tchoutakian, Maxime 19:00 Lokoli, Laurent
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Chang, Sophie 19:00 Frenkel, Nicole
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Simmonds, Chanel 19:00 Coin, Julie
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Minella M / Torro Flor T 19:15 Beck A / Siegemund L
  • Estonia F1, Doubles
    MAS Mascolo A / Picco F 19:30 Lebedev I / Sabanin Y
  • Estonia F1, Doubles
    Elistratov E / Kozyukov V 19:30 Mugevicius L / Vasilenko A
  • Estonia F1, Doubles
    Granollers-Pujol G / Vervoort M 19:30 Mesquida Berg O / Renard L
  • Egypt F24, Doubles
    Hossam K / Hossam Y 19:30 Dowson D / Ward A
  • Egypt F24, Doubles
    Pulgar-Garcia J / Tepavac M 19:30 Chetty J / Mugabe D
  • Egypt F24, Doubles
    Farinola D / Lynch K 19:30 Kolisnyk O / Petrenko A
  • Egypt F24, Doubles
    Richard A / Taweel I H 19:30 Bonadio R / Sulea T C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lazareva M / Strakhova V 19:30 Gardella F J / Pinto G
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Sipek N 19:30 Miyazaki Y L / Walters A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Burillo Escorihuela I / Wallace I 19:30 Ostlund F / Rohde-Moe C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bekker K / Nepliy E 19:30 Sliusar K / Tatachar Venugopal D
  • Portugal F11, Doubles
    Completo A / Salgado A 19:30 Baldi F / Berrettini M
  • Portugal F11, Doubles
    Alvarez Llamas A / Hess-Olesen S 19:30 Barbosa R / Bonzi B
  • Canada F6, Singles
    Mccourt, Zachary 19:30 Polansky, Peter
  • Canada F6, Singles
    Schnur, Brayden 19:30 Sarmiento, Raymond
  • Canada F6, Singles
    Kylar, Kevin 19:30 Reid, Matt
  • Lexington, USA, Doubles
    Krueger M / Nielsen F 19:40 O'Brien D / Roelofse R
  • Lexington, USA, Doubles
    Kutrovsky D / Myneni S 19:40 Bangoura S / Dancevic F
  • Atlanta, USA
    Sock, Jack 20:00 Kudla, Denis
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 20:00 Ferrero M / Herazo Gonzalez M F
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Gatica B / Petit S M 20:00 Kurata N / Piai E
  • USA F23, Doubles
    Kohen A / Lamble J 20:00 Meister N / Pavic A
  • Colombia F6, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 20:00 Quintero, Michael
  • France F16, Singles
    Eremin, Edoardo 20:30 Groll, Teri
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Foretz, Stephanie 20:30 Hesse, Amandine
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    RAE J / Smith A 20:30 Hibino N / Webley-Smith E
  • Atlanta, USA
    Sela, Dudi 21:00 Becker, Benjamin
  • Canada F6, Singles
    Tamir, Daniel 21:00 Nevolo, Dennis
  • Canada F6, Doubles
    Nicholas H / Schnur M J 21:00 Bulis M / Cukierman D
  • Italy F20, Singles
    Mager, Gianluca 21:30 Giorgini, Daniele
  • Colombia F6, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 21:30 Galarza J I / Heras P
  • Atlanta, USA
    Berankis, Ricardas 22:00 Johnson, Steve
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Moore J / Zhao C 22:00 Jeukeng-Nkamgouo A-L / Leon S
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Chang S / Simmonds C 22:00 Chumney M / Lewis K
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Adachi M / Hozumi E 22:00 Lertpitaksinchai N / Plipuech P
  • Atlanta, USA, Doubles
    Baghdatis M / Jaziri M 22:20 Fleming C / Muller G
  • Canada F6, Doubles
    Haddad V / Stafford J 22:30 Dome A / Tearney F
  • Canada F6, Doubles
    Reyes N / Silverman C 22:30 Giron M / Gosea F F
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Sebov, Katherine 23:30 Zacarias, Marcela

OI

Novaković sedmi u finalu

Ostali sportovi

Novaković je stazu prešao u vremenu 37,094 sekundi i nije uspeo da ponovi rezultat iz polufinala, kada je zauzeo treće mesto

Marko Novaković

LONDON - Reprezentativac Srbije Marko Novaković osvojio je danas sedmo mesto u olimpijskom finalu trke kajaka jednoseda na 200 metara.

Zlatnu medalju osvojio je britanski veslač Ed Mekiver sa vremenom 36,246 sekundi, srebro je pripalo Saulu Kraviotu iz Španije - 36,540, a bronza Marku de Jongu iz Kanade (36,657).

Marko Novaković je rekao da je sedmo mesto na Olimpijskim igrama u Londonu njegov trenutni maksimum.

"Ovo je moj maksimum u ovom trenutku. Sam plasman u finale je bilo nešto što smo zacrtali kada smo došli ovde. Želeo sam naravno i više od toga, ali nije išlo. Zadovoljan sam, borio sam se do poslednjeg metra. Momci su bili brži od mene i ja im na tome čestitam", rekao je Novaković, koji je finalnu trku završio u vremenu 37,094 sekundi.

Srpski kajakaš je dobro izašao iz startnog bloka, ali je kasnio za vodećim čim je počeo da vesla.

"Bilo je pre početka malo treme. Međutim, kada sam izašao na startni blok sve to sam zaboravio. Dobro sam krenuo, ali sam imao jedan mali kiks. Loše sam uhvatio vodu. To se naravno ne vidi u toku trke, međutim ja sam osetio. Možda bih bio jedno mesto bolje plasiran", dodao je Novaković.

On je istakao da je kao debitant došao u London da uživa i da će se maksimalno spremati za ono štoo predstoji.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Jeste, dogodila se greška u grafici, ali ona ne utiče na ispravnost izvlačenja brojeva Aleksandar Vulović, direktor Državne lutrije Srbije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!