• Changwon, Singles Qualifying W...
    Han, Sung-Hee 2 6 6 2 2 Kim, Sun-Jung 0 4 4 0 0
  • Korea F2, Singles
    Uchida, Kaichi 1 6 6 1 1 Jasika, Omar 1 7 2 2 1
  • China F6, Singles
    Giraldi Requena, Marcos 0 3 2 0 Bai, Yan 1 6 3 1
  • China F6, Singles
    Lee, Duck Hee 0 6 0 Geerts, Michael 0 5 0
  • China F6, Singles
    Huang, Liang-Chi 1 6 5 1 Tan, Li-Wie 0 1 2 0
  • China F6, Singles
    Feng, HE 0 4 0 Zhu, Zhicheng 1 6 1
  • China F6, Singles
    Onishi, Ken 0 3 1 0 Kim, Young Seok 1 6 2 1
  • Guam F1, Singles
    Ushida, Atsushi 0 0 4 0 Kikuchi, Gengo 1 6 5 1
  • Xuzhou, Singles W-C50-CHN-09A
    Lao, Danielle 1 6 1 1 Bouzkova, Marie 0 1 0 0
  • Xuzhou, Singles W-C50-CHN-09A
    Zhao, DI 0 0 2 0 Lertcheewakarn, Noppawan 1 6 3 1
  • Xuzhou, Singles W-C50-CHN-09A
    Bai, Alison 0 1 1 0 Han, Xinyun 1 6 5 1
  • Changwon, Singles W-C25-KOR-01...
    YU, Min-Hwa 3 0 Ahn, Kristie 6 1
  • Changwon, Singles Qualifying W...
    Hanatani, Nagi 0 5 0 Lee, SE Jin 0 4 0
  • Xuzhou, Singles W-C50-CHN-09A
    Gao, Xinyu 1 6 4 1 YE, Qiu YU 0 3 0 0
  • Changwon, Singles Qualifying W...
    Osaka, Mari 1 6 1 Nor, Hoyeon 0 2 0
  • Guam F1, Singles
    Stevenson, Kelsey 0 2 0 Oljaca, Mark 0 4 0
  • Bangkok, Singles W-C10-THA-02A
    Buayam, Kamonwan 0 2 0 Yamamoto, Midori 0 3 0
  • Korea F2, Doubles
    JUN W-S / Kim H D 0 4 0 Ehara H / Watanuki Y 0 3 0
  • Changwon, Singles W-C25-KOR-01...
    Morgina, Anna 0 1 0 Choi, Ji-Hee 0 2 0
  • Changwon, Singles Qualifying W...
    Kim, DA Hye 0 1 0 Yea, Hyojung 0 0 0
  • Bangkok, Singles W-C10-THA-02A
    Jandakate, Chompoothip 0 0 0 Wannasuk, Nungnadda 0 4 0
  • Bangkok, Singles W-C10-THA-02A
    De Cesare, Helen 0 1 0 Zhang, Yukun 0 3 0
  • Balikpapan, Singles W-C25-INA-...
    Kirihata, Waka 0 2 0 Gravitas Putri, Oxi 0 0 0
  • Balikpapan, Singles W-C25-INA-...
    Tsuji, Kanami 0 3 0 Wang, Dan NI 0 1 0
  • Balikpapan, Singles W-C25-INA-...
    Totka, Naomi 0 5 0 Herlina, Efriliya 0 0 0
  • Balikpapan, Singles W-C25-INA-...
    Dart, Harriet 0 2 0 Tananta, Lavinia 0 2 0
  • Korea F2, Singles
    Nam, Hyun Woo 05:40 Choi, Jong-Min
  • China F6, Singles
    LI, Zhe 05:50 Wang, Aoxiong
  • China F6, Singles
    Sun, Fajing 05:50 LU, Yang
  • Guam F1, Singles
    Descotte, Matias Franco 05:50 Sano, Koichi
  • China F6, Singles
    Wang, Ruikai 05:55 YU, Cheng-Yu
  • China F6, Singles
    HE, Yecong 05:55 Liu, Shao-Fan
  • China F6, Singles
    Zeng, Shi Hong 05:55 Takeuchi, Kento
  • India F6, Singles
    Bisht, Ronit Singh 06:00 Kaza, Vinayak Sharma
  • India F6, Singles
    Bendre, Anvit 06:00 Choudhary, Sandeep
  • India F6, Singles
    Wagh, Akash 06:00 Singh, Karunuday
  • Xuzhou, Doubles W-C50-CHN-09A
    LIU C / Tian R 06:00 Kang J Q / LI Y
  • Xuzhou, Doubles W-C50-CHN-09A
    KIM N R / LI Y 06:00 CAO S / Mingjun Z
  • Guam F1, Doubles
    Cepeda J / Tuncap JR B 0 0 1 0 Nagao K / Oku H 1 6 3 1
  • Xuzhou, Doubles W-C50-CHN-09A
    Chen S / Xin Y 06:05 SUN X L / Zhao Q
  • Changwon, Doubles W-C25-KOR-01...
    Hong S-Y / Kang S-K 06:05 HAN N-L / Yoo M
  • Xuzhou, Doubles W-C50-CHN-09A
    Chen C / Liu S Q 06:10 Chen J / Zhu A W
  • Changwon, Doubles W-C25-KOR-01...
    Jang S J / Lukic V 06:15 Hibino N / Sawayanagi R
  • Bangkok, Singles W-C10-THA-02A
    Stojanovic, Jelena 06:40 WU, HO Ching
  • Bangkok, Singles W-C10-THA-02A
    Thamchaiwat, Bunyawi 06:40 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi
  • Bangkok, Singles W-C10-THA-02A
    Sankaew, Napatsakorn 06:40 Collie, Nicole
  • Balikpapan, Singles W-C25-INA-...
    Watanabe, Hirono 06:40 Myers, Abbie
  • Balikpapan, Singles W-C25-INA-...
    YU, Yuanyi 06:40 Zahiroh, Septiana
  • Changwon, Singles W-C25-KOR-01...
    Kinard, Tori 06:50 Lee, So-Ra
  • Korea F2, Doubles
    NAM J S / Song M-K 07:00 NA J-W / Yun J W
  • Changwon, Doubles W-C25-KOR-01...
    Jeong S / Lee S J 07:00 Jung S H / Lee J
  • Guam F1, Singles
    Nedunchezhiyan, Jeevan 07:00 Tamura, Kazuya
  • Korea F2, Doubles
    Jasika O / Mott B 07:10 Kang K K / Kwon O-H
  • China F6, Singles
    Onozawa, Arata 07:20 Gong, Peng-Xiang
  • China F6, Singles
    Nakamura, Ren 07:20 Gao, Xin
  • China F6, Singles
    Huang, Jia QI 07:25 Cao, Zhaoyi
  • China F6, Singles
    Ouyang, Bowen 07:25 WU, DI
  • China F6, Singles
    YI, Chu-Huan 07:25 Ning, Yuqing
  • India F6, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 07:30 Deswal, Aditya
  • India F6, Singles
    Virali Murugesan, Ranjeet 07:30 Sood, Chandril
  • India F6, Singles
    Vardhan, Vishnu 07:30 Pungliya, Jayesh
  • Xuzhou, Doubles W-C50-CHN-09A
    Chang K-C / Han X 07:30 BAI A / Kumkhum L
  • Xuzhou, Doubles W-C50-CHN-09A
    XUN F Y / You X 07:30 YE Q Y / Zhang L
  • Guam F1, Doubles
    Ishizaka T / Zhang Z 07:30 Barclay D / Kikuchi G
  • Guam F1, Doubles
    Noguchi M / Sasai M 07:30 Onoda K / Suzuki K
  • Xuzhou, Doubles W-C50-CHN-09A
    Pivovarova A / Stojanovic N 07:35 Jebawy J / Raina A
  • Changwon, Doubles W-C25-KOR-01...
    Morgina A / Okamura K 07:35 KIM S H / Lee J-H
  • Xuzhou, Doubles W-C50-CHN-09A
    GAO X / Zhao D 07:40 LAO D / Lertcheewakarn N
  • Changwon, Doubles W-C25-KOR-01...
    Choi J-H / Lee Y-H 07:45 HAN S-H / Lee Y-R
  • Russia F1, Singles
    Ovcharov, Alexander 08:00 Miller, Alexei
  • Russia F1, Singles
    Perfilov, Alexander 08:00 Dzhanashia, Shalva
  • Russia F1, Singles
    Khaldeev, Mihail 08:00 Medvedev, Daniil
  • Russia F1, Singles
    Galkin, Anton 08:00 Saplin, Kirill
  • Georgia F3, Singles
    Nowak, Maciej 08:00 Cias, Pawel
  • Georgia F3, Singles
    Drzewiecki, Karol 08:00 Meparidze, Shota
  • Georgia F3, Singles
    Reichelt, Timon 08:00 Schutt, Leon
  • Bangkok, Singles W-C10-THA-02A
    Svinos, Angelique 08:10 Sheng, Yuqi
  • Bangkok, Singles W-C10-THA-02A
    Yang, ZI 08:10 Sukkanha, Priyachanok
  • Bangkok, Singles W-C10-THA-02A
    Donaldson, Annie 08:10 Sawangkaew, Napharat
  • Korea F2, Doubles
    O'Connell C / Statham J 08:30 Kang H-M / Lee S-J
  • Balikpapan, Doubles W-C25-INA-...
    Lertpitaksinchai N / Luangnam N 08:30 Damayanti A-F / Tananta L
  • Balikpapan, Doubles W-C25-INA-...
    Kahfiani R / Taher V 08:30 Kirihata W / Pang S
  • Balikpapan, Doubles W-C25-INA-...
    Darlina V / Herlina E 08:30 Kato M / Okuno A
  • Balikpapan, Doubles W-C25-INA-...
    LEE P-C / Ozeki M 08:30 LU J / Wang D N
  • Korea F2, Doubles
    Chung H / Kim S-K 08:40 Kwon S W / Lee J M
  • China F6, Singles
    Gong, Xiao 08:55 Niki, Takuto
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Vinogradova, Polina 09:00 Lazareva, Margarita
  • India F6, Singles
    Sood, Lakshit 09:00 Tewari, Aaditya
  • India F6, Doubles
    Bava H / Khan S 09:00 Hung J-C / Mukund S K
  • India F6, Doubles
    DEV S D P / Prabodh S R 09:00 Jayaprakash M M / Kaza V S
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Martinov, Alisa 09:00 Fetecau, Irina
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Helbet, Julia 09:00 Gavrila, Oana
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Peckl, Kerstin 09:00 Romeo, Caroline
  • Romania F4, Singles
    Mmoh, Michael 09:00 Manda, Calin
  • Romania F4, Singles
    Mugevicius, Lukas 09:00 Heras, Patricio
  • Turkey F21, Singles
    Bar, Dekel 09:00 Heyman, Christopher
  • Romania F4, Singles
    Saez, Juan Carlos 09:00 Bucur, Sergiu Ioan
  • Turkey F21, Singles
    Anguelov, Chris 09:00 Chanakira, Tinotenda
  • Turkey F21, Singles
    Erun, Fatih Taha 09:00 Vorster, Tucker
  • Romania F4, Singles
    Vega Hernandez, David 09:00 Carpen, Alexandru-Daniel
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Conejero Gutierrez, Alba 09:00 Kalkenova, Karina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Serrano Garcia, Natalia 09:00 Radosavljevic, Teodora
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Morderger, Yana 09:00 Bara, Irina Maria
  • Ukraine F3, Singles
    Lestienne, Constant 09:00 Grinberg, Thomas
  • Ukraine F3, Singles
    Poplavskyy, Stanislav 09:00 Mashtakov, Mykyta
  • Ukraine F3, Singles
    Kolisnyk, Olexiy 09:00 Shcherba, Vitalii
  • Russia F1, Singles
    Elistratov, Evgeny 09:30 Ivanov, Vladimir
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Sotnikova, Alyona 09:30 Ianchuk, Olga
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Ianchuk, Elizaveta 09:30 Saidova, Shakhlo
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Daniels, Carolin 09:30 Kamenskaya, Viktoria
  • Georgia F3, Singles
    Van Der Linden, Lennert 09:30 Gigolaev, Roman
  • Georgia F3, Singles
    Ioannides, Constantinos 09:30 Sakamoto, Pedro
  • Georgia F3, Singles
    Javakhishvili, Giorgi 09:30 Khachatryan, Mikayel
  • Bangkok, Doubles W-C10-THA-02A
    Jandakate C / Zolotareva A 09:40 Yamamoto M / Zhang Y
  • Bangkok, Doubles W-C10-THA-02A
    Sawasdee W / WU H C 09:40 Peddi Reddy S V / Reddy S S
  • Bangkok, Singles W-C10-THA-02A
    Parnaby, Alana 09:40 Cabrera, Lizette
  • Roland Garros, Paris, France
    Stepanek, Radek 10:00 Berdych, Tomas
  • Roland Garros, Paris, France
    Jovanovski, Bojana 10:00 Vekic, Donna
  • Croatia F11, Singles
    Simonsson, Fred 10:00 Moutet, Corentin
  • Roland Garros, Paris, France
    Ivanovic, Ana 10:00 Doi, Misaki
  • Croatia F11, Singles
    Kekez, Duje 10:00 Bradaric, Marin
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Basic, Martina 10:00 Shakovets, Christina
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Peers, Sally 10:00 Klymenko, Anastasiya
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Smirnova, Anastasia 10:00 Alves, Maria Fernanda
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Ottomano, Sara 10:00 Primorac, Iva
  • Roland Garros, Paris, France
    Baghdatis, Marcos 10:00 Dzumhur, Damir
  • Roland Garros, Paris, France
    Cornet, Alize 10:00 Dulgheru, Alexandra
  • Roland Garros, Paris, France
    Stosur, Samantha 10:00 Hesse, Amandine
  • Roland Garros, Paris, France
    Gulbis, Ernests 10:00 Mahut, Nicolas
  • Vicenza, Italy, Doubles
    Duran G / Maytin R 10:00 Buchanan C / Fratangelo B
  • Roland Garros, Paris, France
    Pereira, Teliana 10:00 Makarova, Ekaterina
  • Vicenza, Italy, Doubles
    Donati M / Napolitano S 10:00 Cervantes Hueguin I / Riba P
  • Maribor, Singles W-C25-SLO-01A
    Peterson, Rebecca 10:00 Mendesova, Pernilla
  • Vicenza, Italy, Doubles
    Bagnis F / Pella G 10:00 Ghedin N / Viola M
  • Maribor, Singles W-C25-SLO-01A
    Gorgodze, Ekaterine 10:00 Michel, Lara
  • Vicenza, Italy, Doubles
    Galdos S / Olivo R 10:00 Bozoljac I / Dancevic F
  • Vicenza, Italy
    Cervantes Huegun, Inigo 10:00 Fabbiano, Thomas
  • Roland Garros, Paris, France
    Beck, Annika 10:00 Kania, Paula
  • Roland Garros, Paris, France
    Rybarikova, Magdalena 10:00 Pennetta, Flavia
  • Roland Garros, Paris, France
    Bautista-Agut, Roberto 10:00 Rosol, Lukas
  • Bosnia & Herzegovina F3, Singl...
    Sabanov, Matej 10:00 Fabian, Patrik
  • Roland Garros, Paris, France
    Lucic-Baroni, Mirjana 10:00 Halep, Simona
  • Bosnia & Herzegovina F3, Singl...
    Milushev, Plamen 10:00 Matic, Nico
  • Bosnia & Herzegovina F3, Singl...
    Jotovski, Tomislav 10:00 Borsos, Gabor
  • Roland Garros, Paris, France
    Safarova, Lucie 10:00 Nara, Kurumi
  • Roland Garros, Paris, France
    Tsonga, Jo-Wilfried 10:00 Sela, Dudi
  • Roland Garros, Paris, France
    Wawrinka, Stanislas 10:00 Lajovic, Dusan
  • Roland Garros, Paris, France
    Tomljanovic, Ajla 10:00 Kerber, Angelique
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Prosperi, Valeria 10:00 Marcinkevica, Diana
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Schmiedlova, Kristina 10:00 Ormaechea, Paula
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Golubic, Viktorija 10:00 Evtimova, Dia
  • Roland Garros, Paris, France
    Nishikori, Kei 10:00 Bellucci, Thomaz
  • Roland Garros, Paris, France
    Suarez Navarro, Carla 10:00 Razzano, Virginie
  • Roland Garros, Paris, France
    Andujar, Pablo 10:00 Kohlschreiber, Philipp
  • Spain F15, Singles
    Uchiyama, Yasutaka 10:00 Levendale, Brandon
  • Spain F15, Singles
    Patael, Ben 10:00 Videla, Leonel
  • Spain F15, Singles
    Lizen, Aswin 10:00 Fago, Matteo
  • Spain F15, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 10:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Roland Garros, Paris, France
    Stakhovsky, Sergiy 10:00 Johnson, Steve
  • Roland Garros, Paris, France
    Monaco, Juan 10:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Roland Garros, Paris, France
    Becker, Benjamin 10:00 Verdasco, Fernando
  • Roland Garros, Paris, France
    Fognini, Fabio 10:00 Paire, Benoit
  • Roland Garros, Paris, France
    Klizan, Martin 10:00 Simon, Gilles
  • Roland Garros, Paris, France
    Muguruza, Garbine 10:00 Giorgi, Camila
  • Balikpapan, Doubles W-C25-INA-...
    Easwaramurthi A / YU Y 10:00 Inoue M / Omae A
  • Roland Garros, Paris, France
    Hercog, Polona 10:00 Vesnina, Elena
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Kasatkina, Darya 10:30 Monova, Polina
  • India F6, Doubles
    Ramanathan R / Virali-Murugesan R 10:30 Goto S / Kawachi K
  • India F6, Doubles
    Bendre A / Wagh A 10:30 Gour B / Rawat S
  • India F6, Doubles
    Pungliya J / Sinha N K 10:30 Gaware S / Vazirani K
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Ene, Cristina 10:30 Ciutescu, Francesca Dorothea
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Ghioroaie, Ilona Georgiana 10:30 Gulman, Yasmin
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Grigoriu, Madalina 10:30 Van De Graaf, Gabriela
  • Romania F4, Singles
    Waite, Richard 10:30 Thompson, Jordan
  • Romania F4, Singles
    Giner, Marc 10:30 Ignat, Dragos Constantin
  • Romania F4, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 10:30 Dima, Dragos
  • Ukraine F3, Singles
    Sobolta, Igor 10:30 Didenko, Bogdan
  • Ukraine F3, Singles
    Dzhavakian, Yurii 10:30 Nedelko, Ivan
  • Ukraine F3, Singles
    Malyshev, Maksim 10:30 Uzhylovsky, Vladimir
  • Russia F1, Singles
    Polonskiy, Ilya 11:00 Inzerillo, Jerome
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Poznikhirenko, Ganna 11:00 Ivakhnenko, Valentyna
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Marfutina, Maria 11:00 Kulikova, Valentina
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Kawa, Katarzyna 11:00 Burger, Cindy
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Struff J-L / Thiem D 11:00 Carreno-Busta P / Gimeno-Traver D
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Pavic M / Venus M 11:00 Andujar P / Marach O
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Rojer J-J / Tecau H 11:00 Junaid R / Shamasdin A
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Serra F / Teixeira M 11:00 Krajicek A / Young D
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Krajinovic F / Troicki V 11:00 Bopanna R / Mergea F
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Estrella V / Souza J 11:00 Pospisil V / Sock J
  • Roland Garros, Paris, France
    Bertens, Kiki 11:00 Kuznetsova, Svetlana
  • Roland Garros, Paris, France
    Kavcic, Blaz 11:00 LU, Yen-Hsun
  • Vicenza, Italy
    Bagnis, Facundo 11:00 Caruso, Salvatore
  • Vicenza, Italy
    Gaio, Federico 11:00 Mcgee, James
  • Turkey F21, Singles
    Roelofse, Ruan 11:00 Yuksel, Anil
  • Romania F4, Singles
    Luncanu, Petru-Alexandru 11:00 Jecan, Mircea-Alexandru
  • Vicenza, Italy, Doubles
    LEE H-H / Motti A 11:00 Emmrich M / Siljestrom A
  • Turkey F21, Singles
    Celikbilek, Altug 11:00 Campo, Antonio
  • Vicenza, Italy
    Andreozzi, Guido 11:00 Khachanov, Karen
  • Turkey F21, Singles
    Suluoglu, Sefa 11:00 Rodriguez-Pace, Ricardo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Palmigiano, Francesca 11:00 Kang, Sarina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Dancenco, Valentina 11:00 Martinovic, Anabel
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Bunea, Nicole 11:00 Bruehwiler, Jessica
  • Maribor, Doubles W-C25-SLO-01A
    Fett J / Lekaj A 11:00 Kramperova K / Wienerova L
  • Portugal F7, Singles
    Reinwein, Sami 11:00 Sant'Anna, Bruno
  • Portugal F7, Singles
    Vidal Azorin, Jose Fco 11:00 Ortega Palacios, Alejandro
  • Portugal F7, Singles
    Bonzi, Benjamin 11:00 Sousa, Henrique
  • Roland Garros, Paris, France
    Vesely, Jiri 11:00 Mayer, Leonardo
  • Roland Garros, Paris, France
    Lacko, Lukas 11:00 Ferrer, David
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Bryan B / Bryan M 11:00 Klaasen R / LU Y-H
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Huey T C / Lipsky S 11:00 Draganja M / Kontinen H
  • Roland Garros, Paris, France
    Granollers, Marcel 11:00 Federer, Roger
  • Czech Republic F3, Singles
    Weinhandl, Lukas 11:00 Kuncik, Jan
  • Czech Republic F3, Singles
    Hajek, Petr 11:00 Choinski, Jan
  • Czech Republic F3, Singles
    Marterer, Maximilian 11:00 Lomacki, Piotr
  • Czech Republic F3, Singles
    Haerteis, Johannes 11:00 Stanek, Robin
  • Roland Garros, Paris, France
    Cilic, Marin 11:00 Haase, Robin
  • Roland Garros, Paris, France
    Pospisil, Vasek 11:00 Sousa, Joao (POR)
  • Roland Garros, Paris, France
    Janowicz, Jerzy 11:00 Hamou, Maxime
  • Roland Garros, Paris, France
    Smitkova, Tereza 11:00 Townsend, Taylor
  • Roland Garros, Paris, France
    Gimeno-Traver, Daniel 11:00 Souza, Joao Olavo
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Peya A / Soares B 11:00 Seppi A / Stakhovsky S
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Berlocq C / Mayer L 11:00 Janowicz J / Nieminen J
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Mayer F / Moser F 11:00 Muller G / Qureshi A-U-h
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Murray J / Peers J 11:00 Bellucci T / Sousa J
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Chardy J / Kubot L 11:00 Cabal J S / Farah R
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Albot R / Rosol L 11:00 Michon A / Mina G
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Nestor D / Paes L 11:00 Duckworth J / Guccione C
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Butorac E / Groth S 11:00 Begemann A / Knowle J
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Gonzalez S /reyes Varela MA 11:00 Gonzalez M / SA A
  • Roland Garros, Paris, France
    Vandeweghe, Coco 11:00 Goerges, Julia
  • Roland Garros, Paris, France
    Kvitova, Petra 11:00 Erakovic, Marina
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Cermak F / Vesely J 11:00 Bedene A / Ramos Vinolas A
  • Georgia F3, Singles
    Panfil, Grzegorz 11:00 Zecevic, Edin
  • Georgia F3, Singles
    Baryshev, Sergey 11:00 Bernardi, Pedro
  • Georgia F3, Singles
    Sporken, Moos 11:00 Linzer, Michael
  • Croatia F11, Singles
    Kirche, Leonardo 11:30 Androic, Toni
  • Croatia F11, Singles
    Miccini, Giacomo 11:30 Pauffley, Neil
  • Croatia F11, Singles
    Krivokuca, Neven 11:30 Rosenholm, Patrik
  • Croatia F11, Singles
    Otte, Oscar 11:30 Betella, Luciano
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Barrere, Eleonore 11:30 Siljic, Miriam
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Capurro Taborda, Martina 11:30 Farfan, Daniela
  • Bosnia & Herzegovina F3, Singl...
    Nikic, Martin 11:30 Trendafilov, Petar
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Gaydarzhi, Ksenia 11:30 Lombardo, Beatrice
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Schaefer, Anne 11:30 Brescia, Georgia
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Lukacs, Vanda 11:30 Haddad Maia, Beatriz
  • Spain F15, Singles
    Rakotondramanga, Antso 11:30 Toledo Bague, Pol
  • Spain F15, Singles
    Biosca Girvent, David 11:30 Mesquida Berg, Oscar
  • Italy F11, Singles
    Arneodo, Romain 11:30 Martinez, Mateo Nicolas
  • Italy F11, Singles
    Giacalone, Omar 11:30 Rondoni, Pietro
  • Spain F15, Singles
    Cancel, Thibault 11:30 Vervoort, Mark
  • Italy F11, Singles
    Fallert, Florian 11:30 Rybakov, Alex
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Mironova, Daria 12:00 Dzalamidze, Natela
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Talaba, Gabriela 12:00 Cula, Andreea
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Vdovenco, Anastasia 12:00 Oante, Iuliana
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Tholey, Lea 12:00 Ciobanu, Daniela
  • Romania F4, Singles
    Cociasu, Andrei 12:00 Leahu, Teodor
  • Ukraine F3, Singles
    Kalambay, Jessy 12:00 Wang, Tak Khunn
  • Ukraine F3, Singles
    Janvier, Maxime 12:00 Kamynin, Dmytro
  • Ukraine F3, Singles
    Glancy, Daniel 12:00 Perret, Loic
  • Roland Garros, Paris, France
    Diyas, Zarina 12:15 Pfizenmaier, Dinah
  • Roland Garros, Paris, France
    Duckworth, James 12:15 Arnaboldi, Andrea
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Lopez F / Mirnyi M 12:20 Fleming C / Marray J
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Becker B / Satschko A 12:20 Dodig I / Melo M
  • Roland Garros, Paris, France
    Bacsinszky, Timea 12:20 Arruabarrena-Vecino, Lara
  • Roland Garros, Paris, France
    Wang, Qiang 12:20 Schiavone, Francesca
  • Roland Garros, Paris, France
    Schmiedlova, Anna-Karolina 12:20 Van Uytvanck, Alison
  • Vicenza, Italy
    Rublev, Andrey 12:20 Millman, John
  • Roland Garros, Paris, France
    Smyczek, Tim 12:20 Anderson, Kevin
  • Vicenza, Italy
    Napolitano, Stefano 12:20 De Bakker, Thiemo
  • Vicenza, Italy
    Fratangelo, Bjorn 12:20 Marcora, Roberto
  • Roland Garros, Paris, France
    Almagro, Nicholas 12:20 Dolgopolov, Alexandr
  • Roland Garros, Paris, France
    Soler-Espinosa, Silvia 12:20 Parmentier, Pauline
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Giraldo S / Lajovic D 12:20 Lamasine T / Tatlot J S
  • Roland Garros, Paris, France
    Knapp, Karin 12:20 Wozniacki, Caroline
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Lyukshinova, Elisabeth 12:30 Konig, Pia
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Vasylyeva, Anastasiya 12:30 Leykina, Polina
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Kudermetova, Veronika 12:30 Kushkhova, Aminat
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Fridman, Olga 12:30 Khromacheva, Irina
  • Romania F4, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 12:30 Tatomir, Luca Georg
  • Portugal F7, Singles
    Rumenov Payakov, Georgi 12:30 Molina Rodriguez, Alejandro
  • Portugal F7, Singles
    Pedrosa, Bruno 12:30 Cayre, Paul
  • Portugal F7, Singles
    Rodriguez Manzano, Borja 12:30 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Czech Republic F3, Singles
    Mertl, Jan 12:30 Kolar, Zdenek
  • Czech Republic F3, Singles
    Nejedly, Pavel 12:30 Boehler, Dominik
  • Czech Republic F3, Singles
    Suc, Dominik 12:30 Vocel, Matej
  • Bosnia & Herzegovina F3, Singl...
    Brkic, Tomislav 12:30 Ilic, Luka
  • Bosnia & Herzegovina F3, Singl...
    Bojanovic, Darko 12:30 Marinkovic, Dusan
  • Roland Garros, Paris, France
    Halys, Quentin 12:30 Nadal, Rafael
  • Georgia F3, Doubles
    Baluda V / Kalinin I 12:30 Drzewiecki K / Wojcik Y
  • Georgia F3, Doubles
    Cias P / Nowak M 12:30 Guerrero J / Guliyev A
  • Georgia F3, Doubles
    Gurevich V / Tsivadze G 12:30 Meparidze S / Meulemans S
  • Roland Garros, Paris, France
    Chardy, Jeremy 12:40 Berrer, Michael
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Klizan M / Oswald P 13:00 Johnson S / Querrey S
  • Turkey F21, Singles
    Supruniuk, Sasha 13:00 Grynkowski, Piotr
  • Turkey F21, Singles
    Trinker, Bastian 13:00 Adanali, Mert
  • Turkey F21, Singles
    Rossier, Simeon 13:00 Surreaux, Arthur
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Yussupova, Mukadas 13:00 Yurtkuran, Dilara
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Rink, Jennifer 13:00 Feng, Qian Nan
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-21A
    Matviyenko, Lisa 13:00 Morderger, Tayisiya
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Irigoyen, Maria 13:00 Saez Larra, Olga
  • Grado, Singles W-C25-ITA-14A
    Gonzalez, Montserrat 13:00 Podoroska, Nadia
  • Spain F15, Singles
    MAS Mascolo, Adria 13:00 Zapata Miralles, Bernabe
  • Italy F11, Singles
    Giannessi, Alessandro 13:00 Tabatruong, Maxime
  • Spain F15, Singles
    Koncilia, Lukas 13:00 Fontcuberta, Sergi
  • Italy F11, Singles
    Groll, Teri 13:00 Bensoussan, Samuel
  • Italy F11, Singles
    Paul, Tommy 13:00 Balleret, Benjamin
  • Spain F15, Singles
    Paris, Joshua 13:00 Calvo Milla, Ignacio
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Sarkisova, Karine 13:30 Njiric, Silvia
  • Croatia F11, Singles
    Licciardi, Pietro 13:30 Anderson, Oliver
  • Roland Garros, Paris, France
    Marchenko, Illya 13:30 Berlocq, Carlos
  • Croatia F11, Singles
    Celebic, Ljubomir 13:30 Masur, Daniel
  • Croatia F11, Singles
    Fournerie, Theo 13:30 Urbanija, Mike
  • Croatia F11, Singles
    Djokovic, Djordje 13:30 Van Peperzeel, Gavin
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Huber, Luisa Marie 13:30 Sunjic, Margita
  • Bol, Singles W-C10-CRO-05A
    Kremer, Dana 13:30 Korashvili, Oleksandra
  • Bosnia & Herzegovina F3, Doubl...
    Markovic A / Tomas I 13:30 Deari S / Milivojevic I
  • Ukraine F3, Singles
    Smirnov, Artem 13:30 Ursu, Vadym
  • Ukraine F3, Singles
    Milchenko, Denis 13:30 Mladenov, Vasko
  • Ukraine F3, Singles
    Khotkov, Oleg 13:30 Deviatiarov, Marat
  • Roland Garros, Paris, France
    Petkovic, Andrea 13:35 Rogers, Shelby
  • Roland Garros, Paris, France
    Friedsam, Anna-Lena 13:35 Glatch, Alexa
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Herbert P-H / Mahut N 13:35 Delbonis F / Schwartzman D S
  • Roland Garros, Paris, France
    Gasquet, Richard 13:35 Gigounon, Germain
  • Roland Garros, Paris, France
    Muller, Gilles 13:35 Lorenzi, Paolo
  • Roland Garros, Paris, France
    Seppi, Andreas 13:35 Isner, John
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Kokkinakis T / Pouille L 13:35 Bhupathi M / Kyrgios N
  • Roland Garros, Paris, France
    Jankovic, Jelena 13:40 Karatantcheva, Sesil
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Garcia Lopez G /roger Vasselin E 13:40 De Schepper K / Paire B
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Lindstedt R / Melzer J 13:40 Monfils G / Ouanna J
  • Vicenza, Italy
    Cachin, Pedro 13:40 Boutillier, Remi
  • Vicenza, Italy
    Pereira, Jose 13:40 Donati, Matteo
  • Vicenza, Italy
    Montanes, Albert 13:40 Hernandez-Fernandez, Jose
  • Roland Garros, Paris, France,...
    RAM R / Zeballos H 13:40 Cuevas P / Marrero D
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Daniell M / Darcis S 13:40 Matkowski M / Zimonjic N
  • Roland Garros, Paris, France
    Djokovic, Novak 13:50 Nieminen, Jarkko
  • Russia F1, Singles
    Kalyuzhny, Dmitry 14:00 Davydov, Ivan
  • Russia F1, Doubles
    Galkin A / Lebedev I 14:00 Evloev T / Marfinsky D
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Mertens, Elise 14:00 Vikhlyantseva, Natalia
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-02A
    Heisen, Vivian 14:00 Ozgen, Pemra
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Stollar, Fanny 14:00 Perper, Alexandra
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Tatarus, Gabriela Nicole 14:00 Klasen, Charlotte
  • Galati, Singles W-C10-ROU-02A
    Duca, Gabriela 14:00 Craciun, Georgia Andreea
  • Romania F4, Singles
    Antonescu, Vasile 14:00 Reuter, Yannik
  • Vicenza, Italy, Doubles
    Clezar G / Ramirez C 14:00 Cerretani J / Krueger M
  • Romania F4, Singles
    Avram, Matei Adrian 14:00 Dubarenco, Maxim
  • Maribor, Singles W-C25-SLO-01A
    Sipek, Natalija 14:00 Liebens, Klaartje
  • Maribor, Doubles W-C25-SLO-01A
    Kvatsabaia S / Perebiynis T 14:00 Klasen A / Luknarova Z
  • Portugal F7, Singles
    Boltz, Sebastien 14:00 Riondy, Mikael
  • Portugal F7, Singles
    Boluda-Purkiss, Carlos 14:00 Shane, Justin
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa R / Silva F F 14:00 Gleeson A / Pearson K
  • Bosnia & Herzegovina F3, Doubl...
    Bakovic A / Candic E 14:00 Lazarevic L / Sarenac N
  • Czech Republic F3, Singles
    Staubert, Pavel 14:00 Sikora, Adrian
  • Czech Republic F3, Doubles
    Dolezel F / Safranek V 14:00 Filipsky J / Hajek P
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Golubev A / Istomin D 14:20 Brunstrom J / Kukushkin M
  • Turkey F21, Doubles
    Rodriguez-Pace R / Roelofse R 14:30 Durmus D / Erun F T
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-21A
    Kalkenova K / Sakchatchawan C 14:30 Ainitdinova G / Terteac O
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-21A
    Alvarez-Teran M-F / Simmonds C 14:30 HE J / Kang S
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-21A
    Bruehwiler J / Martinovic A 14:30 Fernandes M / Shimizu S
  • Spain F15, Singles
    Checa-Calvo, Jose 14:30 Gadjiev, Alan
  • Italy F11, Singles
    Sonego, Lorenzo 14:30 DI Nicola, Gianluca
  • Spain F15, Doubles
    Mcnicol E / Perez Esteve M 14:30 Granollers-Pujol G / Ventura Perez R
  • Roland Garros, Paris, France
    Koukalova, Klara 14:50 Kovinic, Danka
  • Roland Garros, Paris, France
    Carreno-Busta, Pablo 14:50 Estrella Burgos, Victor
  • Roland Garros, Paris, France
    Dominguez Lino, Lourdes 14:55 Mchale, Christina
  • Roland Garros, Paris, France
    Lepchenko, Varvara 14:55 Keys, Madison
  • Roland Garros, Paris, France
    Falconi, Irina 14:55 Arcangioli, Manon
  • Roland Garros, Paris, France
    Mladenovic, Kristina 14:55 Bouchard, Eugenie
  • Roland Garros, Paris, France
    Williams, Serena 14:55 Hlavackova, Andrea
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Couacaud E / Halys Q 14:55 Bolelli S / Fognini F
  • Roland Garros, Paris, France
    Bencic, Belinda 15:00 Hantuchova, Daniela
  • Croatia F11, Singles
    Portmann, Leandro 15:00 Dischinger, Eduardo
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Ianchuk E / Tarasova A 15:00 Kawa K / Lazareva M
  • Croatia F11, Singles
    Neis, Fabricio 15:00 Bejtulahi, Denis
  • Croatia F11, Doubles
    Eriksson M / Rosenholm P 15:00 Kahoun J / Peters F
  • Croatia F11, Doubles
    Betella L / Rizzuti G 15:00 Samuelsson C / Solberg C
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-05A
    Drazic M / Kleinsteuber T 15:00 Stolmar R / Szlavikovics S
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-05A
    Smirnova A / Smirnova V 15:00 Ottomano S / Peers S
  • Vicenza, Italy
    Viola, Matteo 15:00 Pella, Guido
  • Vicenza, Italy, Doubles
    Caruso S / Gaio F 15:00 Thornley S / Walsh D
  • Vicenza, Italy, Doubles
    Andreozzi G / Jarry N 15:00 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Vicenza, Italy
    Riba, Pere 15:00 Gombos, Norbert
  • Bosnia & Herzegovina F3, Doubl...
    Biro A / Maruscak M 15:00 Borsos G / Filipenko V
  • Bosnia & Herzegovina F3, Doubl...
    Fatic N / Jotovski T 15:00 Tarpov D / Trendafilov P
  • Argentina F7, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 15:00 Casanova, Hernan
  • Ukraine F3, Singles
    Yanchenko, Vladyslav 15:00 Manafov, Vladyslav
  • Grado, Doubles W-C25-ITA-14A
    Golubic V / Haddad Maia B 15:00 Shamayko M / Shapatava S
  • Grado, Doubles W-C25-ITA-14A
    Carreras A / Savoretti A 15:00 Lombardo B / Prosperi V
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Monroe N / Sitak A 15:00 Brown D / Haider Maurer A
  • Roland Garros, Paris, France,...
    Granollers M / Lopez M 15:00 Haase R / Youzhny M
  • Roland Garros, Paris, France
    Dimitrov, Grigor 15:15 Sock, Jack
  • Russia F1, Doubles
    Elistratov E / Polyakov V 15:30 Korolev V / Tarpischev P
  • Russia F1, Doubles
    Muzaev R / Polonskiy I 15:30 Levine A / Zaitcev A
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Palkina K / Saidova S 15:30 Daniels C / Sotnikova A
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Ivakhnenko V / Monova P 15:30 Katsitadze M / Kulikova V
  • Maribor, Doubles W-C25-SLO-01A
    Bazhanova V / Potrc M 15:30 Bonic B / Hattingh I
  • Romania F4, Singles
    Manole, Alexandru Vasile 15:30 Samper-Montana, Jordi
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa M / Semedo M 15:30 Campos J / Laderas Torres J A
  • Portugal F7, Doubles
    Ferreiro Nunes J-R / Sousa H 15:30 Falcao G / Sant'Anna B
  • Portugal F7, Doubles
    Alaix A / Ortega Palacios A 15:30 Deus N / Domingues J
  • Czech Republic F3, Doubles
    Brtnicky F / Zeleny L 15:30 Sachko V / Suc D
  • Czech Republic F3, Doubles
    Gajewski K / Walkow S 15:30 Kolar Z / Poljak D
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-02A
    ENE C / Talaba G 16:00 Martinov A / Martinov M
  • Romania F4, Doubles
    Borza B / Jecan M-A 16:00 Carpen A-D / Vucic I
  • Maribor, Singles W-C25-SLO-01A
    Alexandrova, Ekaterina 16:00 Potocnik, Nina
  • Italy F11, Singles
    Polmans, Marc 16:00 Trevisan, Matteo
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Bekker K / Yashina E 16:30 Njiric S / Poznikhirenko G
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cabaj Awad, Jacqueline 16:30 Hegab, Dina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ryskova, Lujza 16:30 Kordolaimi, Eleni
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 16:30 Radovcic, Phenomena
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Spiteri, Dalila 16:30 Gulnova, Sofya
  • Bosnia & Herzegovina F3, Doubl...
    Sabanov I / Sabanov M 16:30 Grbic F / Roganovic S
  • Bosnia & Herzegovina F3, Doubl...
    Ilic L / Markovic G 16:30 Cornea V V / Sulea T C
  • Egypt F20, Singles
    Ridout, Robbie 16:30 Harajchi, Aria
  • Egypt F20, Singles
    Sabanin, Yan 16:30 Dankl, Tobias-Maximilian
  • Egypt F20, Singles
    Gonzalez Carrasco, Juan Matias 16:30 Merunka, Stefan
  • Egypt F20, Singles
    Brechemier, Thomas 16:30 Power, Luke
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Doroshina O / Marozava L 17:00 Khromacheva I / Lyukshinova E
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Bryzgalova Y / Kalinskaya A 17:00 Mironova D / Pogrebnyak V
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Konig P / Kushkhova A 17:00 Leykina P / Vasylyeva A
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-02A
    Ianchuk O / Kasatkina D 17:00 Dzalamidze N / Kudermetova V
  • Maribor, Doubles W-C25-SLO-01A
    Brglez P / Klanecek S 17:00 Krejsova P / Vankova K
  • Italy F11, Singles
    Puget, Adrien 17:00 Vilardo, Francesco
  • Maribor, Doubles W-C25-SLO-01A
    Pribylova A / Pribylova A 17:30 Sipek N / Zagorac E
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ladurner, Jasmin 18:00 Zelaya, Zulema
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ostlund, Fanny 18:00 Matteucci, Alice
  • Egypt F20, Doubles
    Moriones J / Vecchia E F 18:00 Dankl T-M / Mick P
  • Egypt F20, Doubles
    Lescure M / Thivant Y 18:00 Becuzzi E / Naser J
  • Egypt F20, Doubles
    Agar R / Pervolarakis M 18:00 Choudhary A / Tringali T
  • Egypt F20, Doubles
    Miccini G / Stancati M 18:00 Hossam K / Taweel I H
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kaufinger I / Zotova M 18:30 Hegab D / Malmqvist L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Gulnova S / Khabarova E 18:30 Radovcic L / Radovcic P
  • Italy F11, Singles
    Vitari, Jonata 19:00 Bega, Alessandro
  • Egypt F20, Doubles
    Gonzalez Carrasco J M / Guerses G 19:30 Ezaka K / Wakita S
  • Egypt F20, Doubles
    Andrade Y / Pasutti A I 19:30 Ridout C / Ridout R
  • Egypt F20, Doubles
    Eischen K / Santomenna U 19:30 Brechemier T / Lago T
  • Italy F11, Singles
    Travaglia, Stefano 20:30 Oradini, Giacomo

OI

Novaković sedmi u finalu

Ostali sportovi

Novaković je stazu prešao u vremenu 37,094 sekundi i nije uspeo da ponovi rezultat iz polufinala, kada je zauzeo treće mesto

Marko Novaković

LONDON - Reprezentativac Srbije Marko Novaković osvojio je danas sedmo mesto u olimpijskom finalu trke kajaka jednoseda na 200 metara.

Zlatnu medalju osvojio je britanski veslač Ed Mekiver sa vremenom 36,246 sekundi, srebro je pripalo Saulu Kraviotu iz Španije - 36,540, a bronza Marku de Jongu iz Kanade (36,657).

Marko Novaković je rekao da je sedmo mesto na Olimpijskim igrama u Londonu njegov trenutni maksimum.

"Ovo je moj maksimum u ovom trenutku. Sam plasman u finale je bilo nešto što smo zacrtali kada smo došli ovde. Želeo sam naravno i više od toga, ali nije išlo. Zadovoljan sam, borio sam se do poslednjeg metra. Momci su bili brži od mene i ja im na tome čestitam", rekao je Novaković, koji je finalnu trku završio u vremenu 37,094 sekundi.

Srpski kajakaš je dobro izašao iz startnog bloka, ali je kasnio za vodećim čim je počeo da vesla.

"Bilo je pre početka malo treme. Međutim, kada sam izašao na startni blok sve to sam zaboravio. Dobro sam krenuo, ali sam imao jedan mali kiks. Loše sam uhvatio vodu. To se naravno ne vidi u toku trke, međutim ja sam osetio. Možda bih bio jedno mesto bolje plasiran", dodao je Novaković.

On je istakao da je kao debitant došao u London da uživa i da će se maksimalno spremati za ono štoo predstoji.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Te devojke nemaju izgrađene moralne vrednosti. Ne može niko za ovakve stvari da optužuje bez dokaza Aleksandra Janković, psiholog

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!