• Kolkata, India
    Duckworth, James 1 2 6 6 1 Bemelmans, Ruben 1 6 3 1 1
  • Kolkata, India
    Chen, TI 1 4 6 1 Albot, Radu 1 6 2 1
  • Aurangabad, Singles W-C25-IND-...
    Han, Xinyun 2 6 7 2 2 Naydenova, Aleksandrina 0 1 5 0 0
  • Iran F5, Singles
    Dubinski, Artur 0 3 0 0 Marie, Jules 1 6 2 1
  • Acapulco, Mexico
    Tomic, Bernard 0 4 2 0 Ferrer, David 1 6 1 1
  • Clare, Doubles W-C15-AUS-03A
    Elie J / Moore J 1 6 2 1 Ayukawa M / Takahata K 0 3 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Dinu, Cristina 1 1 7 3 1 Matviyenko, Lisa 1 6 5 0 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Lemmens, Elke 0 2 2 0 0 Gjorcheska, Lina 2 6 6 2 2
  • Turkey F8, Singles
    Mridha, Jonathan 0 2 0 Erun, Fatih Taha 0 2 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Piskun, Oleksandra 08:00 Shymanovich, Iryna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Rosca, Ioana Loredana 08:00 Wienerova, Lenka
  • Kyoto, Japan, Doubles
    Soeda G / Uchiyama Y 0 0 Singh K / Whittington A 0 0
  • Turkey F8, Singles
    Stebe, Cedrik-Marcel 0 1 0 Tybar, Maxim 0 0 0
  • Turkey F8, Singles
    Woerner, Paul 0 0 0 Konecny, Michal 0 1 0
  • Turkey F8, Singles
    Vorster, Tucker 0 2 0 Agabigun, Sarp 0 1 0
  • Turkey F8, Singles
    Ratniuk, Maxim 0 1 0 Deviatiarov, Marat 0 0 0
  • Turkey F8, Singles
    Chanakira, Tinotenda 0 0 0 EL Mihdawy, Adam 0 1 0
  • Aurangabad, Singles W-C25-IND-...
    Jakupovic, Dalila 08:25 Benoit, Marie
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Evtimova, Dia 08:25 Cheli, Camille
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Sezer, Melis 08:30 Rinaldo Persson, Kajsa
  • Kolkata, India, Doubles
    Bemelmans R / Bozoljac I 08:50 Devvarman S / Nedunchezhiyan J
  • Kolkata, India, Doubles
    Duckworth J / Saville L 08:50 Chen T / Lopez-Perez E
  • Egypt F7, Singles
    Pospisil, Jaroslav 09:00 Sabry, Sherif
  • Egypt F7, Singles
    Tepavac, Marko 09:00 Neuchrist, Maximilian
  • Egypt F7, Singles
    Maamoun, Karim-Mohamed 09:00 Brunner, Pascal
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kairi, Angeliki 09:00 Kushkhova, Aminat
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Terziyska, Julia 09:00 Aksu, Ayla
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Luangnam, Nudnida 09:00 Hruba, Marina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sun, XU Liu 09:00 Cadar, Elena Teodora
  • Saint-Petersburg, Singles W-C5...
    Saidova, Shakhlo 09:00 Dolonc, Vesna
  • Saint-Petersburg, Singles W-C5...
    Burger, Cindy 09:00 Sasnovich, Aliaksandra
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Vajdova, Nikola 09:30 Hattingh, Ilze
  • Tunisia F7, Singles
    Bauvy, Romain 09:30 Solberg, Christoffer
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Malikova, Tereza 09:30 Koehler, Maria Joao
  • Tunisia F7, Singles
    Tabatruong, Maxime 09:30 Jankovits, Yannick
  • Iran F5, Singles
    Ivashka, Ilya 09:30 Zemlja, Grega
  • Turkey F8, Singles
    Baltensperger, Raphael 09:30 Haerteis, Johannes
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Cengiz, Berfu 09:30 Eraydin, Basak
  • Turkey F8, Singles
    Kobelt, Peter 09:40 Kirche, Leonardo
  • Kyoto, Japan, Doubles
    Mitchell B / Thompson J 10:00 Katayama S / Sato B
  • Palmanova (Mallorca), Singles...
    Bukta, Agnes 10:00 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Egypt F7, Singles
    Sillanpaa, Henrik 10:30 Gabb, Richard
  • Egypt F7, Doubles
    Badanov D / Surchenko D 10:30 Liniger J / Von Massow G
  • Saint-Petersburg, Singles W-C5...
    Tig, Patricia Maria 10:30 Vrljic, Ana
  • Saint-Petersburg, Singles W-C5...
    Jorovic, Ivana 10:30 Ostapenko, Jelena
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Tanielian, Clara 11:00 Klasen, Anna
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    De Bernardi, Clothilde 11:00 Vajdova, Natalia
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Stephenson, Francesca 11:00 Belenova, Elena
  • Egypt F7, Doubles
    Cagnina J / Maamoun K-M 11:00 Miedler L / Neuchrist M
  • Macon, Singles W-C10-FRA-06A
    Oyen, Sofie 11:00 Partaud, Marine
  • Iran F5, Doubles
    Munoz-Abreu J / Vervoort M 11:30 Inzerillo J / Marie J
  • Palmanova (Mallorca), Singles...
    Boualem, Josephine 11:30 Samir, Sandra
  • Dubai, UAE, Doubles
    Bopanna R / Nestor D 11:30 Rojer J-J / Tecau H
  • Turkey F8, Doubles
    Assuncao Garla F / Ergeneman G 12:00 GAO X / Ouyang B
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Dmitrieva K / Zubkova A 12:00 Cheli C / Pinto G
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C5...
    Ozgen P / Pirazhenka S 12:00 Foretz S / Vrljic A
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C5...
    Golubic V / Sasnovich A 12:00 Gasparyan M / Tarasova A
  • Turkey F8, Doubles
    EL Mihdawy A / Voinea C F 12:00 Anguelov C / Jhun A
  • Turkey F8, Doubles
    Haerteis J / Wagner H 12:00 Kirche L / Wolmarans F
  • Turkey F8, Doubles
    Agabigun S / Erun F T 12:00 Sentay A / Yalcinkale B
  • Turkey F8, Doubles
    Fayziev S / Metreveli A 12:00 Kiuamov T / Ratniuk M
  • Beinasco, Singles W-C25-ITA-01...
    Knoll, Xenia 12:00 Kucova, Kristina
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Sezer M / Wienerova L 12:00 Eraydin B / Poikajarvi R
  • Portugal F1, Singles
    Vega Hernandez, David 12:00 Boutillier, Remi
  • Aurangabad, Doubles W-C25-IND-...
    LEE Y-H / Wongteanchai V 12:30 HSU C-W / Lee P-C
  • Cherbourg, France
    Gombos, Norbert 12:30 Teixeira, Maxime
  • Macon, Singles W-C10-FRA-06A
    Laisne, Kinnie 12:30 Hobgarski, Katharina
  • Spain F5, Singles
    Kontinen, Micke 12:30 Chazal, Maxime
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Novoselova P / Shymanovich I 13:00 Folts A / Lister C
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Matviyenko L / Piskun O 13:00 Kajevic E / Tomey E
  • Palmanova (Mallorca), Doubles...
    Grajdek K-A / Parazinskaite A 13:00 Bara I M / Bukta A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Terziyska J 13:00 Cheapchandej P / Luangnam N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Aksu A / Topsel M 13:00 Koek M / Wikkerink J
  • Portugal F1, Singles
    Ubiergo, Jordan 13:00 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Ostlund F / Rinaldo Persson K 13:30 Lemmens E / Tiel E
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Buzean D / Gulman Y 13:30 Gjorcheska L / Kawasaki Y
  • Cherbourg, France
    Kravchuk, Konstantin 13:50 Authom, Maxime
  • Dubai, UAE
    Coric, Borna 14:00 Federer, Roger
  • Macon, Singles W-C10-FRA-06A
    Wacanno, Eva 14:00 Fridman, Olga
  • Spain F5, Singles
    Ramirez Hidalgo, Ruben 14:00 Granollers-Pujol, Gerard
  • Beinasco, Singles W-C25-ITA-01...
    Caregaro, Martina 14:00 Krejcikova, Barbora
  • Italy F2, Singles
    Halys, Quentin 14:00 Barry, Sam
  • Italy F2, Singles
    Galovic, Viktor 14:00 Frigerio, Lorenzo
  • Portugal F1, Singles
    Machado, Rui 14:00 Masur, Daniel
  • Tunisia F7, Doubles
    Fortuna C / Giacalone O 14:30 Solberg C / Solberg R
  • Tunisia F7, Doubles
    Milovic Z / Vellodi K 14:30 Bellier A / Kanar J
  • Tunisia F7, Doubles
    Caruso S / Massara A 14:30 Sabanov I / Sabanov M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Dinu C / Rosca I L 14:30 Kotelesova B / Zimmermann K
  • Doha, Qatar
    Suarez Navarro, Carla 14:30 Safarova, Lucie
  • Chile F2, Singles
    Malla, Bastian 15:00 Beretta, Duilio
  • Campinas, Singles W-C25-BRA-02...
    Cepede Royg, Veronica 15:00 Dominguez Lino, Lourdes
  • Cherbourg, France, Doubles
    Michon A / Teixeira M 15:10 Skupski K / Skupski N
  • Doha, Qatar, Doubles
    Kops-Jones R / Spears A 15:30 Makarova E / Vesnina E
  • Italy F2, Singles
    Trevisan, Matteo 15:30 Bester, Philip
  • Doha, Qatar
    Williams, Venus 15:45 Azarenka, Victoria
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Andrianjafitrimo T / Salas E 16:00 Kuzmova V / Schmiedlova K
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Van Der Meij C / Vogelsang E 16:00 Scholsen H / Tanielian C
  • Dubai, UAE
    Djokovic, Novak 16:00 Berdych, Tomas
  • Macon, Singles W-C10-FRA-06A
    Ghesquiere, Celine 16:00 Haas, Sina
  • Portugal F1, Singles
    Ward, Alexander 16:00 Pavic, Mate
  • Portugal F1, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 16:00 Deus N / Sousa P
  • USA F9, Singles
    Smith, Connor 16:00 Maden, Yannick
  • Chile F2, Singles
    Marti, Javier 16:30 Samper-Montana, Jordi
  • USA F9, Singles
    Van Der Duim, Antal 16:30 Mena, Facundo
  • USA F9, Singles
    Turini, Thales 16:30 Folie, Alexandre
  • Doha, Qatar, Doubles
    Hsieh S-W / Mirza S 17:00 Chan H-C / Dellacqua C
  • Spain F5, Doubles
    Esteve Lobato E / Werner J-M 17:00 Igoshin A / Martos Gornes S
  • Beinasco, Doubles W-C25-ITA-01...
    Knoll X / Matteucci A 17:00 Schuurs D / Seguel D
  • Campinas, Singles W-C25-BRA-02...
    Kovinic, Danka 17:00 Mitu, Cristina-Andreea
  • Italy F2, Singles
    Barrere, Gregoire 17:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Italy F2, Doubles
    Arends S / Lootsma N 17:00 Barry S / Galovic V
  • Cherbourg, France
    De Schepper, Kenny 17:00 Paire, Benoit
  • Dubai, UAE, Doubles
    Inglot D / Mergea F 17:20 Qureshi A U H / Zimonjic N
  • Macon, Doubles W-C10-FRA-06A
    Shinikova I / Wacanno E 17:30 Laisne K / Partaud M
  • Portugal F1, Doubles
    Geerts M / Masur D 17:30 Barbosa R / Tavares L
  • Buenos Aires, Argentina
    Monaco, Juan 17:50 Cuevas, Pablo
  • Chile F2, Doubles
    Aguilar J / Podlipnik-Castillo H 18:00 Cuevas M / Kicker N
  • USA F9, Singles
    Uspensky, Dennis 18:00 Aubone, Jean-Yves
  • Campinas, Singles W-C25-BRA-02...
    Rogowska, Olivia 19:00 Sakkari, Maria
  • Cherbourg, France
    Arnaboldi, Andrea 19:00 Couacaud, Enzo
  • Rancho Santa Fe, Singles W-C25...
    De Vroome, Indy 19:00 Soylu, Ipek
  • Rancho Santa Fe, Singles W-C25...
    Hibi, Mayo 19:00 Sanchez, Maria
  • Panama F1, Singles
    Endara, Ivan 20:00 Trinker, Bastian
  • Buenos Aires, Argentina
    Almagro, Nicholas 20:00 Robredo, Tommy
  • Cherbourg, France, Doubles
    Junaid R / Shamasdin A 20:20 Daniell M / De Schepper K
  • Campinas, Singles W-C25-BRA-02...
    Pereira, Teliana 20:30 Goncalves, Paula Cristina
  • Rancho Santa Fe, Singles W-C25...
    Konta, Johanna 20:30 Bellis, Catherine Cartan
  • Rancho Santa Fe, Singles W-C25...
    Marand, Sanaz 20:30 Pera, Bernarda
  • USA F9, Doubles
    Matos R / Magalhaes Hueb De Menezes J L 21:00 Sant'Anna B / Turini T
  • Panama F1, Singles
    King, Darian 22:00 Peralta, Julio
  • Campinas, Doubles W-C25-BRA-02...
    Gamiz A / Goncalves P C 22:00 Parmentier P / Rogowska O
  • Rancho Santa Fe, Doubles W-C25...
    Crawford S / Muhammad A 22:00 Harman E J / Pegula J
  • Rancho Santa Fe, Doubles W-C25...
    Soylu I / Stojanovic N 22:00 LAO D / Wong K
  • Buenos Aires, Argentina
    Berlocq, Carlos 22:45 Rola, Blaz
  • Acapulco, Mexico
    Bacsinszky, Timea 23:00 Karatantcheva, Sesil

Medalje

Olimpijsko zlato pravljeno od srebra

Ostali sportovi

Zlatna medalja, koju dobijaju pobednici na igrama u Londonu, sastoji sa 92,5 odsto od srebra, sadrži 6,16 procenata bakra i svega 1,34 odsto zlata, prenosi portal Finmarket, uz napomenu da je cena takvog odličja 500 dolara

Na sigurnom: Olimpijske medalje

Olimpijske medalje koje dobijaju sportisti u Londonu su po obimu najveće u modernoj istoriji tih igara, ali su po sadržaju zlata siromašnije nego na prehodnoj najvećoj smotri svetskog sporta u Pekingu.

Zlatna medalja, koju dobijaju pobednici na igrama u Londonu, sastoji sa 92,5 odsto od srebra, sadrži 6,16 procenata bakra i svega 1,34 odsto zlata, prenosi portal Finmarket, uz napomenu da je cena takvog odličja 500 dolara.
Vrednost srebrene medalje, koju dobijaju osvajači drugog mesta na Igrama, je 260 dolara. To je bezmalo upola manje nego što vredi najsjanije odličje, dok je vrednost brozane medalje procenjena na svega tri dolara.

Stručnjaci, medjutim, upozoravaju da je tržišna vrednost olimpijskih medalja drastično veća i kao primer navode "astronomsku" cenu koju je za vlastito zlatno odličje dobio američki hokejaš Marke Velš. Zlatna medalja koju je Velš " zaradio" kao član američkog hokejaškog tima prodata je, naime, na jednoj aukciji za 310.700 dolara.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Bilo bi fenomenalno kad bi se bar 35% duga naplatilo, ali struktura dužnika je takva da je i to skoro nemoguće Branko Pavlović ekonomista

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!