• Hamburg, Germany, Doubles
    Bolelli S / Fognini F 10:00 Garcia-Lopez G / Verdasco F
  • Tunisia F16, Singles
    Urzua-Rivera, Ricardo 0 4 4 0 0 Jotovski, Tomislav 2 6 6 2 2
  • Tunisia F16, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 1 3 6 3 1 Wang, Tak Khunn 1 6 3 1 1
  • Nanchang, China
    Han, Xinyun 2 5 6 6 2 2 Liu, Fangzhou 1 7 2 1 1 1
  • Nanchang, China
    Wang, Yafan 1 3 6 4 1 Chang, Kai-Chen 1 6 1 5 1
  • Turkey F30, Singles
    Chervyakov, Fedor 1 6 3 0 1 Celikbilek, Altug 1 4 6 1 1
  • Portugal F11, Singles
    Barbosa, Romain 1 5 6 4 1 Berrettini, Matteo 1 7 3 1 1
  • Slovakia F3, Singles
    Arvidsson, Isak 0 6 2 0 0 Horansky, Filip 2 7 6 2 2
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roman Dominguez, Ana 0 3 4 0 0 Martinez Martinez, Maria 2 6 6 2 2
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Canero Perez, Maria Del Rosario 1 6 2 0 1 Luque Moreno, Maria Jose 1 4 6 1 1
  • Baku, Azerbaijan
    Pavlyuchenkova, Anastasia 2 6 6 2 2 Flipkens, Kirsten 0 1 3 0 0
  • Turkey F30, Singles
    Mousley, Bradley 1 6 1 1 Yuksel, Anil 0 3 1 0
  • Biella, Italy
    Podlipnik-Castillo, Hans 0 3 2 0 Kicker, Nicolas 1 6 1 1
  • Biella, Italy
    Martin, Andrej 0 4 3 0 Fabbiano, Thomas 1 6 1 1
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Sabino, Lisa 1 6 5 1 Fett, Jana 0 1 1 0
  • Belgium F8, Singles
    Vliegen, Joran 1 6 3 1 Cunha, Henrique 0 3 2 0
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Kalashnikova O / Kovinic D 12:30 Yang Z / Zhu L
  • Gstaad, Switzerland
    Carreno-Busta, Pablo 0 3 0 Thiem, Dominic 0 5 0
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Humaloja L / Nylund N 0 0 2 0 Niedmers N / Scholsen H 1 6 3 1
  • Slovakia F3, Singles
    Safranek, Vaclav 0 3 0 Ternar, Tomislav 0 3 0
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Herdzelas D / Van Der Hoek R 12:50 Mishina D / Vasilyeva L
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Jabeur, Ons 0 1 0 Ostapenko, Jelena 0 2 0
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Krejcikova, Barbora 0 1 0 Bertens, Kiki 0 1 0
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Cabal J S / Farah R 0 0 0 Peya A / Soares B 0 0 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Partaud, Marine 13:00 Arcidiacono, Federica
  • Serbia F7, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 13:00 Sorgi, Joao Pedro
  • Serbia F7, Singles
    Petrovic, Danilo 13:00 Jankovic, Miki
  • Austria F6, Singles
    Chazal, Maxime 0 1 0 Ghedin, Nicola 0 0 0
  • Italy F20, Doubles
    Basso A / Ceppellini A 0 1 0 Leite W / Sant'Anna B 0 2 0
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Konig, Pia 0 1 0 Ene, Cristina 0 1 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Andrianjafitrimo, Tessah 0 1 0 Marti Riembau, Ariadna 0 0 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Deigman, Laura 13:20 Boualem, Josephine
  • Portugal F11, Singles
    Gomez-Herrera, Carlos 13:20 Alvarez Llamas, Axel
  • Nanchang, China
    Han, Na-Lae 13:25 LU, Jia-Jing
  • Hamburg, Germany
    Fognini, Fabio 13:30 Bedene, Aljaz
  • Nanchang, China
    Jankovic, Jelena 13:30 Duan, Ying-Ying
  • Biella, Italy
    Naso, Gianluca 13:35 Ouahab, Lamine
  • Biella, Italy
    Caruso, Salvatore 13:35 Brkic, Tomislav
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Caregaro, Martina 13:40 Trevisan, Martina
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Munozova A / Stamatova J 14:00 Luttikhuis N / Williams C
  • Germany F9, Singles
    Geens, Clement 14:00 Heyman, Christopher
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Reuter, Yannik
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Knowle J / Oswald P 14:00 Bury A / Istomin D
  • Turkey F30, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 14:15 Frost, Isaac
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Szlavikovics, Szabina 14:30 Spremo, Milana
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Bouzkova, Marie 14:30 Daniels, Carolin
  • Austria F6, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 14:30 Ofner, Sebastian
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Hogenkamp, Richel 14:40 Cetkovska, Petra
  • Nanchang, China, Doubles
    Chang K-C / Zheng S 14:45 HAN X / Zhang K-L
  • Hamburg, Germany
    Nadal, Rafael 14:50 Cuevas, Pablo
  • Biella, Italy, Doubles
    Bozoljac I / Napolitano S 14:55 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Biella, Italy, Doubles
    Carpen A-D / Marcan D 14:55 Cerretani J / Paval C
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar Alba, Pablo 15:00 Bellucci, Thomaz
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Wacanno, Eva 15:00 Sizikova, Yana
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Eidukonyte, Joana 15:00 Tolibova, Sadafmoh
  • Estonia F1, Singles
    MAS Mascolo, Adria 15:00 Ivanov, Vladimir
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Flood, Emma 15:00 Maggen, India
  • Serbia F7, Singles
    Bellier, Antoine 15:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Singles
    Ilic, Luka 15:00 Rakic, Strahinja
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Zimmermann, Kimberley 15:00 Maleckova, Jesika
  • Florianopolis, Brazil
    Sevastova, Anastasija 15:30 Pereira, Teliana
  • USA F23, Singles
    Escobar, Gonzalo 15:30 King, Evan
  • USA F23, Singles
    Santiago, Mico 15:30 Bourchier, Harry
  • USA F23, Singles
    Corwin, Felix 15:30 Thompson, Clay
  • USA F23, Singles
    Pavic, Ante 15:30 Meister, Nicolas
  • Slovakia F3, Doubles
    Horansky F / Zelenay I 16:00 Kellovsky D / Staubert P
  • Slovakia F3, Doubles
    Jaloviec M / Safranek V 16:00 Arvidsson I / Borsos G
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Mihaila A B / Pairone G 16:00 Ciufrila R / Rosca I L
  • Germany F9, Singles
    VON Massow, George 16:00 Schonenberg, Tom
  • Belgium F8, Singles
    Laurent, Yanais 16:00 Jankovits, Yannick
  • Turkey F30, Doubles
    Glancy D / Igoshin A 16:00 Altuna T / Mousley B
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    DI Lorenzo, Francesca 16:00 Coppoc, Morgan
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Carruthers, Steffi 16:00 Graham, Alexa
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Borecka, Martina 16:10 Vaidisova, Nicole
  • Estonia F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 16:30 Picco, Francesco
  • Estonia F1, Singles
    Raisma, Kenneth 16:30 Elistratov, Evgeny
  • Estonia F1, Singles
    Granollers-Pujol, Gerard 16:30 Polyakov, Vladimir
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Sarrazin, Laetitia 16:30 Gulbe, Laura
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 16:30 Ferrero M / Herazo Gonzalez M F
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Gatica B / Petit S M 16:30 Kurata N / Piai E
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Pribylova, Anastasia 16:30 Reix, Sherazad
  • Austria F6, Doubles
    Hampel L / Pichler D 16:30 Borgo F / Ghedin N
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Pella C / Perez Rojas G 16:30 Dunne K / Ulvefeldt M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 16:30 Sliusar, Kateryna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Muntean, Victoria 16:30 Nepliy, Elina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Samir, Sandra 16:30 Bekker, Kseniia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Clerici, Giada 16:30 Lazareva, Margarita
  • Portugal F11, Doubles
    Gomez-Herrera C / Short M 16:30 Falcao G / Pereira G
  • Egypt F24, Singles
    Tepavac, Marko 16:30 Brtnicky, Filip
  • Egypt F24, Singles
    Kolisnyk, Olexiy 16:30 Bonadio, Riccardo
  • Egypt F24, Singles
    Hossam, Karim 16:30 Ward, Alexander
  • Egypt F24, Singles
    Richard, Antoine 16:30 Bega, Alessandro
  • Hamburg, Germany
    Seppi, Andreas 16:45 Bolelli, Simone
  • Florianopolis, Brazil
    Beck, Annika 16:45 Mattek-Sands, Bethanie
  • Gstaad, Switzerland
    Goffin, David 17:00 Sousa, Joao (POR)
  • Serbia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 17:00 Fatic N / Jankovic M
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Moore T / Perrin C 17:00 Giovine C / Papamichail D
  • Tunisia F16, Singles
    Merzetti, Sasha 17:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Tunisia F16, Singles
    Echargui, Moez 17:00 Khaddari, Hicham
  • Tunisia F16, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:00 Diep F / Wang T K
  • Tunisia F16, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Dyke J 17:00 Ghorbel A / Mansouri S
  • Portugal F11, Singles
    Cacao, Tiago 17:00 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Spain F23, Singles
    Giner, Marc 17:00 Toledo Bague, Pol
  • Spain F23, Singles
    Checa-Calvo, Jose 17:00 Martinez Portero, Pedro
  • France F16, Singles
    Guez, David 17:00 Arneodo, Romain
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 17:00 Janvier, Maxime
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Glatch, Alexa 17:00 Abanda, Francoise
  • USA F23, Doubles
    Clayton S / Gabb R 17:30 Lopez Villasenor G / Uchida K
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Totka, Naomi 17:30 Kratzer, Ashley
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Weinhold, Ashley 17:30 Herring, Lauren
  • Atlanta, USA, Doubles
    Eubanks C / Young D 18:00 Krajicek A / Monroe N
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Daniels C / Marozava L 18:00 Luknarova Z / Primorac I
  • Germany F9, Doubles
    Netuschil M / Scholz P 18:00 Pauffley N / Rice D
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Bertens K / Hogenkamp R 18:00 Lister C / Ostapenko J
  • Belgium F8, Doubles
    Arends S / Behar A 18:00 Gille S / Vliegen J
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Flood E / Wacanno E 18:00 Eidukonyte J / Parish H
  • Spain F23, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 18:00 Martin, Toby
  • Lexington, USA, Doubles
    Kutrovsky D / Myneni S 18:00 Ball C / Klein B
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Arcangioli, Manon 18:00 Coin, Julie
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Frenkel, Nicole 18:00 Hibino, Nao
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Beck A / Siegemund L 18:00 Irigoyen M / Kania P
  • Egypt F24, Doubles
    Dowson D / Ward A 18:00 Pulgar-Garcia J / Tepavac M
  • Egypt F24, Doubles
    Kolisnyk O / Petrenko A 18:00 Richard A / Taweel I H
  • Estonia F1, Doubles
    Lebedev I / Sabanin Y 18:00 Ivanov V / Kerner M
  • Colombia F6, Singles
    Struvay, Eduardo 18:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-16A
    Wessel A / Wienerova L 18:30 Luini S / Simic J
  • USA F23, Doubles
    Escobar G / Krainik P 18:30 Kohen A / Lamble J
  • Spain F23, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 18:30 Boluda-Purkiss, Carlos
  • France F16, Singles
    Inzerillo, Jerome 18:30 Lokoli, Laurent
  • France F16, Singles
    Eremin, Edoardo 18:30 Sidorenko, Alexandre
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lazareva M / Strakhova V 18:30 Kuznetsova V / Sipek N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ostlund F / Rohde-Moe C 18:30 Bekker K / Nepliy E
  • Spain F23, Doubles
    Blasco Hervas A / Sanchez Herrero D 18:30 Elangovan N / Kaliyanda Poonacha N
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Zhao, Carol 18:30 Albanese, Lauren
  • Portugal F11, Singles
    Hess-Olesen, Soren 19:00 Hernando Ruano, Jorge
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Collie N / Kopinski M 19:00 Dvorak S / Kiro L
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Ouellet-Pizer C M / Smith G 19:00 Golovin J / Wacnik J
  • Italy F20, Singles
    Banes, Maverick 19:00 Mager, Gianluca
  • Canada F6, Singles
    Giron, Marcos 19:00 Nevolo, Dennis
  • Canada F6, Singles
    Dome, Andre 19:00 Vukic, Aleksandar
  • Lexington, USA
    Uchiyama, Yasutaka 19:20 Nishioka, Yoshihito
  • Lexington, USA
    Clezar, Guilherme 19:20 Millman, John
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 19:30 Martinez Martinez M / Ottomano S
  • Colombia F6, Singles
    Pereira, Jose 19:30 Gomez, Juan Sebastian
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hesse, Amandine 19:30 Kalinina, Anhelina
  • Atlanta, USA
    Kudla, Denis 20:00 Sela, Dudi
  • France F16, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 20:00 Inzerillo J / Tchoutakian M
  • France F16, Doubles
    Janvier M / Reboul F 20:00 Arneodo R / Nys H
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Rodriguez, Victoria 20:00 Zacarias, Marcela
  • Canada F6, Singles
    Sarmiento, Raymond 20:30 Reid, Matt
  • Lexington, USA
    Fratangelo, Bjorn 20:40 Bhambri, Yuki
  • Colombia F6, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 21:00 Mena F / Montero J
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Hibino N / Webley-Smith E 21:00 Chang S / Simmonds C
  • Atlanta, USA
    Isner, John 21:20 Berankis, Ricardas
  • Italy F20, Singles
    Giustino, Lorenzo 21:30 Trungelliti, Marco
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Leduc M-A / Robillard-Millette C 22:00 Moore J / Zhao C
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Cavaday N / Glatch A 22:00 Rodriguez V / Zacarias M
  • Canada F6, Doubles
    Giron M / Gosea F F 23:00 Haddad V / Stafford J
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Andreescu, Bianca Vanessa 23:30 Aoyama, Shuko

Teniska legenda sahranjena u Aleji velikana

OPROŠTAJ: Jelena Genčić sada uči anđele tenisu

Tenis

Autor:

Od teniske legende oprostio se i princ Aleksandar Karađorđević sa suprugom

sahranjena Jelena Genčić, Novo groblje, oproštaj, porodica Đoković, Radmilo Arme

Otišla je među anđele.
Srpska teniska legenda Jelena Genčić sahranjena je uče u Aleji velikana na Novom groblju u Beogradu. Od Jelene su se oprostili rodbina, prijatelji, a sahrani su prisustvovali i prestolonaslednik Aleksandar Karađorđević sa suprugom, porodica našeg najboljeg tenisera Novaka Đokovića, majka Dijana, otac Srđan i brat Đorđe, kao i Boba Živojinović i Radmilo Armenulić.

- Nikada te nećemo zaboraviti, tvoj lik i delo ostaće zauvek u našim srcima - rekao je potpredsednik TSS Radmilo Armenulić, podsećajući na sve što je ova sjajna žena postigla za života.

Pročitan je i dirljiv pismeni rad jedanaestogodišnjeg tenisera koji je bio Jelenin učenik.
- Roditelji imaju jedno, dvoje dece, a Jelena nas je imala sve. Uvek nas je bodrila, a kada bismo izgubili, pričala nam je da je to tenis i da moramo da nastavimo dalje, Ne znam kako ću sad bez nje, ali setiću se njenih reči i svaki put kada uzmem reket, znaću da je sa mnom - napisao je ovaj dečak.

(P. G.)

Dijana, Đorđe i Srđan Đoković zoom Dijana, Đorđe i Srđan Đoković
 Živojinović i Armenulić zoom Živojinović i Armenulić
Prestolonaslednik sa suprugom Katarinom zoom Prestolonaslednik sa suprugom Katarinom
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Nije loto više ono što je bio. Vratite nam Suzanu Mančić Aleksandar Šapić, predsednik opštine Novi Beograd

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!