• Hong Kong, Hong Kong
    Chung, Hyeon 2 6 6 2 2 Kavcic, Blaz 0 4 1 0 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Hingis M / Paes L 0 6 0 Hsieh S-W / Cuevas P 0 5 0
  • Maui, USA, Doubles
    Odesnik W / Shabaz M 1 6 2 1 Kutrovsky D / Novikov D 0 4 0 0
  • Hong Kong, Hong Kong
    Myneni, Saketh 0 1 0 Edmund, Kyle 0 1 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Mattek-Sands B / Safarova L 06:00 Chan Y J / Zheng J
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Mirza S / Soares B 06:00 Mladenovic K / Nestor D
  • Hong Kong, Hong Kong
    Nishioka, Yoshihito 06:00 Desein, Niels
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Vinogradova, Polina 07:00 Paigina, Marta
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Shlomo, Keren 07:00 Urzhumova, Valeriya
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Palkina K / Wacanno E 07:00 Khabibulina A / Merenkova P
  • Kazakhstan F2, Singles
    Matsukevitch, Denis 07:00 Elgin, Michail
  • Hong Kong, Hong Kong
    Devvarman, Somdev 07:05 Ito, Tatsuma
  • Turkey F4, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 08:00 Mclachlan, Ben
  • Turkey F4, Singles
    Kryvonos, Nikita 08:00 Vasilenko, Alexander
  • Turkey F4, Singles
    Sakharov, Gleb 08:00 Leite, Wilson
  • Turkey F4, Singles
    Miedler, Lucas 08:00 Pereira, Jose
  • Iran F3, Singles
    Antonescu, Vasile 08:00 Alekseenko, Vadim
  • Iran F3, Singles
    Boluda-Purkiss, Carlos 08:00 Musialek, Alexis
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Myneni S / Singh S 08:25 Desein N / Ebden M
  • Kazakhstan F2, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 08:30 Fayziev, Sanjar
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Gorgodze, Ekaterine 08:30 Wienerova, Lenka
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Dinu, Cristina 08:30 Arshinkova, Petia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Kvatsabaia, Sofia 08:30 Carreras, Amanda
  • Egypt F3, Singles
    Safwat, Mohamed 09:00 Majchrzak, Kamil
  • Egypt F3, Singles
    Novak, Dennis 09:00 Maamoun, Karim-Mohamed
  • Egypt F3, Singles
    Lojda, Dusan 09:00 Klec, Ivo
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Djokovic, Novak 09:30 Wawrinka, Stanislas
  • Turkey F4, Singles
    Ivanov, Vladimir 09:30 Urbanija, Mike
  • Turkey F4, Singles
    Fournerie, Theo 09:30 Milojevic, Nikola
  • Turkey F4, Singles
    Kim, Cheong-Eui 09:30 Neuchrist, Maximilian
  • Turkey F4, Singles
    Bellotti, Riccardo 09:30 Krawietz, Kevin
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sevastova, Anastasija 09:30 Hasegawa, Mami
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Michiels, Morgane 09:30 Gaydarzhi, Ksenia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Flood, Emma 09:30 Tanaka, Yuuki
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stadler, Nina 09:30 Rinaldo Persson, Kajsa
  • Iran F3, Doubles
    Bortolotti M / Kocyla A 09:30 Apostol A S / Jecan M-A
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Herdzelas, Dea 09:30 Nakano, Yumi
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Zerbone, Jennifer 09:30 Shinikova, Isabella
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Ferrando, Cristiana 09:30 Evtimova, Dia
  • Tunisia F3, Singles
    Massara, Antonio 09:30 Caruso, Salvatore
  • Tunisia F3, Singles
    Rondoni, Pietro 09:30 Nastasi, Ugo
  • Tunisia F3, Singles
    Watanuki, Yusuke 09:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Barzo L / Stolmar R 10:00 Kawasaki Y / Nunome C
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Belovukovic M / Selakovic N 10:00 Chen S / LI Y
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Tyurnev E / Zaitcev A 10:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • Turkey F4, Doubles
    Rodrigues J / Vacchi R 11:00 Miedler L / Neuchrist M
  • Turkey F4, Doubles
    BAR D / Erguden U B 11:00 Evangelisti A / Zecchinelli E
  • Turkey F4, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 11:00 AL Mousa H / Sayed Hashim D
  • Turkey F4, Doubles
    CAI Z / WU Y 11:00 Kryvonos N / Uzhylovsky V
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Kania, Paula 11:00 Kostova, Elitsa
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Bolkvadze M / Szlavikovics S 11:00 Njiric S / Parres Azcoitia O
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Ferrando C / Grymalska A 11:00 Kairi A / Tanielian C
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Miyahara M / Yokota N 11:00 Herdzelas D / Kerfs D
  • France F3, Singles
    Grigelis, Laurynas 11:00 Van Der Duim, Antal
  • Tunisia F3, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 11:00 Grazioso A / Mikos K
  • Tunisia F3, Doubles
    Mugevicius L / Nastasi U 11:00 Saito T / Watanuki Y
  • Tunisia F3, Doubles
    Lazov A / Medvedev D 11:00 Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 12:00 Husak R / Stamenkovic D
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Arshinkova P / Zheleva V 12:00 Baranska A / Muntean V
  • Egypt F3, Singles
    Serdarusic, Nino 12:00 Djere, Laslo
  • Egypt F3, Doubles
    Vucic I / Wang T K 12:00 Maamoun K-M / Taweel I H
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Liebens, Klaartje 12:00 Borecka, Martina
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Bowtell, Amy 12:00 Mendesova, Pernilla
  • Great Britain F2, Doubles
    Arvidsson I / Kontinen M 12:00 Burton L / Willis M
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Paquet, Chloe 12:30 Gasparyan, Margarita
  • France F3, Singles
    Barrere, Gregoire 12:30 Peliwo, Filip
  • Spain F1, Singles
    Granollers-Pujol, Gerard 12:30 Toledo Bague, Pol
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Papamichail D / Rosatello C 13:00 Rohde-Moe C / Yamamoto M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Klaffner M / Sevastova A 13:00 Komardina A / Naydenova A
  • Great Britain F2, Singles
    Ward, Alexander 13:00 Roy, Matthieu
  • Germany F4, Singles
    Bemelmans, Ruben 13:00 Haerteis, Johannes
  • Great Britain F2, Singles
    Cox, Daniel 13:30 Marsalek, James
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Sirotkina, Marta 13:30 Sugnaux, Tess
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Maleckova, Jesika 13:30 Whybourn, Lisa
  • Spain F1, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 13:30 Panfil, Grzegorz
  • France F3, Singles
    Boltz, Sebastien 14:00 Lamasine, Tristan
  • Germany F4, Singles
    Marterer, Maximilian 15:00 Torebko, Peter
  • Sunderland, Doubles W-C10-GBR-...
    RAE J / Smith A 15:00 Mendesova P / Pirazhenka S
  • Sunderland, Doubles W-C10-GBR-...
    Wachaczyk J / Zander N 15:00 Jegiolka J / Lister C
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Zanevska, Maryna 15:00 Vrljic, Ana
  • Spain F1, Singles
    Ramirez Hidalgo, Ruben 15:00 Ouahab, Lamine
  • Germany F4, Doubles
    Mies A / Otte O 15:00 Arends S / Majchrowicz A
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Kalinskaya A / Stewart K 16:00 Lizarazo Y / Sakkari M
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    AHN K / Halbauer E 16:00 Goncalves P C / Haddad Maia B
  • Germany F4, Singles
    Michalicka, Marek 16:30 Masur, Daniel
  • Spain F1, Singles
    Hamou, Maxime 16:30 Giustino, Lorenzo
  • Spain F1, Doubles
    Eames J / Oliveira G 16:45 Martos Gornes S / Toledo Bague P
  • France F3, Singles
    Guez, David 17:00 Jacq, Gregoire
  • USA F6, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 17:00 Paul, Tommy
  • USA F6, Singles
    Heras, Patricio 17:00 Quinzi, Gianluigi
  • USA F6, Singles
    Tiafoe, Francis 17:00 Balleret, Benjamin
  • Bucaramanga, Colombia
    Gimeno-Traver, Daniel 17:30 Estrella Burgos, Victor
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Kasatkina, Darya 17:30 Gallovits-Hall, Edina
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Soylu, Ipek 17:30 Sorribes Tormo, Sara
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Cuevas M / Pella G 17:30 Duran G / Molteni A
  • Germany F4, Singles
    Fallert, Florian 18:00 Laaksonen, Henri
  • Germany F4, Doubles
    Kapric D / Ruepke L 18:00 Haerteis J / Marterer M
  • USA F6, Singles
    Opelka, Reilly 18:30 Smith, Connor
  • Bucaramanga, Colombia
    Bagnis, Facundo 18:50 Haider-Maurer, Andreas
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Kerkhove L / Vrljic A 19:00 Barbieri G / Ostapenko J
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Vikhlyantseva, Natalia 19:00 Sanchez, Maria
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Vickery, Sachia 19:00 Pous Tio, Laura
  • Bucaramanga, Colombia
    Melzer, Gerald 21:00 Elias, Gastao
  • Maui, USA
    Donaldson, Jared 21:00 Novikov, Dennis
  • Maui, USA
    Garanganga, Takanyi 21:00 Meister, Nicolas
  • Maui, USA
    Ehrat, Sandro 21:00 Klahn, Bradley
  • Maui, USA
    Kozlov, Stefan 21:00 Mcgee, James
  • Maui, USA, Doubles
    Meister N / Nguyen D 21:00 Buchanan C / Williams R
  • USA F6, Doubles
    Arneodo R / Balleret B 21:30 Eriksson M / Rosenholm P
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Kretschmer G / Satschko A 22:30 Barrientos N / Struvay E

EP u Estoniji

Orlići poslednji na tabeli, izgubili i od Hrvata

Fudbal

Autor:

Mladi fudbaleri Srbije završili su takmičenje na EP bez ijedne pobede, a u ovom meču propustili su šansu da pobedom i osvajanjem trećeg mesta u grupi obezbede plasman na naredno Svetsko prvenstvo

Orlićima počupana krila: Uros Spajić

Orlićima počupana krila: Uroš Spajić

BEOGRAD - Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je u Rakvereu od Hrvatske sa 3:0, u trećem kolu takmičenja u Grupi B na Evropskom prvenstvu za igrače do 19 godina u Estoniji. Golove za Hrvatsku postigli su Domagoj Pavičić u drugom i Mihael Pongračić u 49. i 57. minutu.

Mladi fudbaleri Srbije završili su takmičenje na EP bez ijedne pobede, a u ovom meču propustili su šansu da pobedom i osvajanjem trećeg mesta u grupi obezbede plasman na naredno Svetsko prvenstvo. U drugom meču Engleska je savladala Francusku sa 2:1.

Prvo mesto u Grupi B pripalo je Engleskoj sa sedam bodova, druga je Francuska sa šest, Hrvatska je treća sa četiri, a poslednja je Srbija - bez bodova

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

U ovo vreme zahteva se pažljiva vožnja jer je put klizaviji. Zato je bitno da vozač ima zimsku opremu Milan Vujanić profesor Saobraćajnog fakulteta

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!