• Turkey F9, Doubles
    Fayziev S / Metreveli A 12:00 Jastraunig L / Reissig N
  • France F4, Singles
    Belot, Constantin 13:00 Grabul, Dimitar
  • France F4, Singles
    Bonzi, Benjamin 0 1 1 0 Grenier, Hugo 1 6 1 1
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Toljan, Janina 2 6 1 6 2 2 Pieri, Jessica 1 3 6 3 1 1
  • Quimper, France
    Marcora, Roberto 1 6 6 1 1 Hemery, Calvin 1 7 4 0 1
  • Portugal F2, Doubles
    Ojeda Lara R / Taberner C 1 7 5 1 1 1 Barbosa R / Tavares L 2 5 7 10 2 2
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Kawa, Katarzyna 0 2 2 0 0 Peterson, Rebecca 2 6 6 2 2
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Silva, Eden 2 6 7 2 2 Rosatello, Camilla 0 2 6 0 0
  • Tunisia F8, Singles
    Roncalli, Simone 0 3 2 0 0 Bejtulahi, Denis 2 6 6 2 2
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Pigossi, Laura 0 3 5 0 Allgurin, Ellen 1 6 3 1
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Ciraolo V / Eklund M N 1 7 3 1 Lauri E / Tassotti E 0 6 0 0
  • Quimper, France
    Torebko, Peter 0 3 3 0 0 Beck, Andreas 2 6 6 2 2
  • Tunisia F8, Doubles
    Grassi C / Rice D 2 6 6 2 2 Hoang A / Vanneste J 0 2 2 0 0
  • Tunisia F8, Doubles
    Feler M / Lizen A 2 6 6 2 2 Carnello E / Davids C 0 2 3 0 0
  • France F4, Singles
    Westerhof, Boy 14:40 Denolly, Corentin
  • Portugal F2, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 1 6 2 1 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 0 4 2 0
  • Portugal F2, Singles
    Chettar, Medy 0 4 2 0 Gomez-Herrera, Carlos 1 6 1 1
  • Tunisia F8, Doubles
    Milovic Z / Vellodi K 0 4 1 0 Mannapov A / Zynga L 1 6 5 1
  • France F4, Singles
    Nicolas, Scott 14:55 Khachanov, Karen
  • Croatia F3, Doubles
    Ilic L / Vidak A 0 2 1 0 Celebic L / Melchiorre D 1 6 3 1
  • Croatia F3, Doubles
    Biljesko D / Ritz K 0 3 0 0 Gawron M / Panfil G 1 6 1 1
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Bhunu V / Geiss J 1 6 1 1 Chen C / Fedosenkova G 0 1 2 0
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Alves, Carolina 0 1 0 Garcia Vidagany, Beatriz 0 2 0
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Tona, Miriana 0 1 0 Caregaro, Martina 0 1 0
  • Croatia F3, Doubles
    Schmid M / Suc D 0 5 0 Campo A / Naso G 0 0 0
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Rogowska, Olivia 0 1 0 Kostova, Elitsa 0 1 0
  • France F4, Singles
    Ejupovic, Elmar 0 0 Champion, Gauthier 0 0
  • Portugal F2, Doubles
    Pulgar-Garcia Jai / Vivero Gonzalez P 15:50 Giraldi Requena M / Gomez Mantilla I
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Pitisci F / Stoilkovska M 0 0 Chantraine C / Van Der Meij C 0 0
  • Quimper, France, Doubles
    Arnaboldi A / Viola M 16:00 Michon A / Teixeira M
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Occhipinti E / Vitale B 16:00 Rubini S / Spigarelli M
  • Croatia F3, Doubles
    De Jager A / Simonsson F 16:00 Maruscak M / Rumler R
  • Canada F1, Singles
    King, Kevin 16:00 Beran, Martin
  • Canada F1, Singles
    Reinwein, Sami 16:00 Shane, Justin
  • Canada F1, Singles
    Sigouin, Benjamin 16:00 Nguyen, Daniel
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Pous Tio, Laura 16:10 Cabeza-Candela, Estrella
  • Portugal F2, Singles
    Boutillier, Remi 16:15 Oliveira, Goncalo
  • Portugal F2, Singles
    Masur, Daniel 16:25 Kylar, Kevin
  • Quimper, France
    Lokoli, Laurent 16:30 Boltz, Sebastien
  • Portugal F2, Doubles
    Ferreiro Nunes J-R / Sousa P 16:30 Pulgar-Garcia Jav / Villacorta-Alonso R
  • Croatia F3, Doubles
    Antonescu V / Patrui A 16:45 Draganja T / Sancic A
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Babos T / Mladenovic K 17:00 Arruabarrena L / Olaru R
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Bertens K / Larsson J 17:00 Mattek Sands B / Puig M
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Rodriguez V / Zacarias M 17:00 Bacsinszky T / Zvonareva V
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Soler-Espinosa S / Torro-Flor M T 17:00 Rodionova AN / Rodionova AR
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Babos, Timea 17:00 Bondarenko, Kateryna
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Hogenkamp, Richel 17:00 Radwanska, Urszula
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Vaidisova, Nicole 17:00 Rodionova, Arina
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Mattek-Sands, Bethanie 17:00 Falconi, Irina
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Gamiz, Andrea 17:00 Dominguez Lino, Lourdes
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Babos, Timea 17:00 Bondarenko, Kateryna
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Hogenkamp, Richel 17:00 Radwanska, Urszula
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Vaidisova, Nicole 17:00 Rodionova, Arina
  • Quimper, France, Doubles
    Corrie E / Thornley S 17:10 Cipolla F / Meffert D
  • France F4, Singles
    Netuschil, Marvin 17:15 Jacq, Gregoire
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Molinero, Florencia 17:15 Brito, Fernanda
  • Portugal F2, Doubles
    Banzer V / Martin Adalia P 17:20 Graça J / Machado T
  • Canada F1, Singles
    Quigley, Eric 17:30 Sandgren, Tennys
  • Canada F1, Singles
    Grant, Michael 17:30 Roy, Matthieu
  • Canada F1, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 17:30 Ghinda, Iancu-Lustinian
  • Nicaragua F1, Singles
    Reyes, Nicholas Alexander 17:30 Merino, Alexander
  • Nicaragua F1, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 17:30 Mora, Daniel
  • Nicaragua F1, Singles
    Dill, Morgan 17:30 Panta Herreros, Jorge Brian
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Hsu, Chieh-Yu 17:40 Goncalves, Paula Cristina
  • Monterrey, Mexico
    Jaksic, Jovana 18:00 Rybarikova, Magdalena
  • Monterrey, Mexico
    Tsurenko, Lesia 18:00 Rogers, Shelby
  • Monterrey, Mexico
    Wickmayer, Yanina 18:00 Bacsinszky, Timea
  • Monterrey, Mexico
    Krunic, Aleksandra 18:00 Parmentier, Pauline
  • Quimper, France
    Paire, Benoit 18:30 Fischer, Martin
  • France F4, Singles
    Olivier, Maxence 18:30 Coco, Rudy
  • France F4, Doubles
    Mertens Y / Westerhof B 18:45 Denolly C / Grenier H
  • Canada F1, Singles
    Jenkins, Jarmere 19:00 Scott, Harrison
  • Canada F1, Singles
    Tabilo, Alejandro 19:00 Meister, Nicolas
  • Nicaragua F1, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 19:00 Barros, Manuel
  • Nicaragua F1, Singles
    Alvarez Cerdan, Andres 19:00 Johns, Collin
  • Nicaragua F1, Singles
    Cordonnier, Gregorio 19:00 Descotte, Matias Franco
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Bonaventure Y / Peterson R 19:10 Perez Rojas G / Podoroska N
  • Monterrey, Mexico
    Davis, Lauren 19:15 Errani, Sara
  • Monterrey, Mexico
    Larsson, Johanna 19:15 Bertens, Kiki
  • Monterrey, Mexico
    Sanchez, Ana Sofia 19:15 Hercog, Polona
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    RAE J / Smith A 19:15 Hlavackova A / Hradecka L
  • Quimper, France
    Authom, Maxime 20:00 Zopp, Jurgen
  • Monterrey, Mexico
    Garcia, Caroline 20:30 Knapp, Karin
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Mitu, Cristina-Andreea 20:30 Stefani, Luisa
  • Canada F1, Doubles
    Frljanic S / Shrom S 20:30 Donati M / Mager G
  • Canada F1, Doubles
    ROY M / Veger F 20:30 Gigounon G / Smethurst D
  • Nicaragua F1, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 20:30 Escobar, Felipe
  • Nicaragua F1, Singles
    Rojas, Felipe 20:30 Montes, Juan
  • Nicaragua F1, Singles
    Busch, Julian 20:30 Endara, Ivan
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Sakkari, Maria 20:40 Glushko, Julia
  • Monterrey, Mexico
    Zvonareva, Vera 21:45 Riske, Alison
  • Monterrey, Mexico
    Mladenovic, Kristina 21:45 Smitkova, Tereza
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Bogdan E / Melichar N 21:45 Chuang C J / Parmentier P
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Gamarra Martins I / Stefani L 22:00 CE G / Pigossi L
  • Canada F1, Doubles
    Scott H / Tabilo A 22:00 Quigley E / Reed A
  • Canada F1, Doubles
    Krainik P / Mylnikov T 22:00 Gosea F F / Kutrovsky D
  • Nicaragua F1, Doubles
    Crowley K-P / Hach Verdugo H 22:00 Andrade Y / Pini S E
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Kurata, Nathaly 22:10 Pereira, Teliana
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Dabrowski G / Rosolska A 23:00 Irigoyen M / Krunic A
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Hrdinova E / Kania P 23:00 Chan C-W / Thorpe L

Partizan na Tromso bez kapitena

Fudbal

Bez Ilića i Vukića trener Vermezović nema puno izbora u veznom redu

Saša Ilić

Saša Ilić

Kapiten Partizana Saša Ilić odsustvovaće sa terena tri sedmice, što znači da će propustiti prvi duel plej-ofa za Ligu Evrope protiv Tromsa a da je neizvestan i za revanš u Humskoj 30. avgusta.
Vladimir Vermezović će imati pravu glavobolju, kada je u pitanju kreativni deo veznog reda. Zvonimir Vukić je odstranjen iz ekipe, pa treneru Partizana ostaju dve opcije. Prva je da ulogu plejmejkera zauzme mladi Nikola Ninković, ali je pitanje šta može da se očekuje od 18-godišnjeg dečaka u veoma bitnim mečevima protiv norveške ekipe. Druga opcija je da Stefan Babović zauzme tu poziciju. Baboviću to ne bi bila nepoznata uloga, ali je veći problem njegov odnos sa navijačima i dekoncentrisanost.
Partizan je inače postao prava ambulanta, pošto duele sa Tromsom propuštaju Pauljević, Marko Šćepović, Eduardo, Ostojić...

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Sve pretnje, pa makar one bile i šala, treba shvatiti ozbiljno dok se ne utvrdi o čemu je reč Dobrivoje Radovanović kriminolog

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!