• Japan F4, Singles
    Fujii, Shinta 1 3 6 6 1 1 Takeuchi, Kento 2 6 3 7 2 2
  • Indonesia F1, Doubles
    Hamzah E / Wijaya I 0 0 Seeberger M / Tearney F 0 0
  • China F1, Singles
    Feng, HE 0 2 0 Peng, Changwei 0 2 0
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Wongteanchai, Varatchaya 2 6 6 2 2 De Bernardi, Clothilde 0 2 2 0 0
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Maheta, Eetee 0 3 5 0 Hsu, Ching Wen 1 6 5 1
  • Japan F4, Doubles
    ITO Y / Onozawa A 0 4 4 0 Longhi T / Sasai M 1 6 4 1
  • Indonesia F1, Doubles
    Castro M / Descotte M F 0 6 0 0 Brechemier T / Cortes Alcaraz A 1 7 2 1
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Iska, Akshara 0 3 0 0 Sharma, Nandini 1 6 1 1
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Ozeki, Michika 0 1 0 0 Sema, Erika 1 6 2 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Zimmermann, Kimberley 1 6 2 1 LI, Yuenu 0 0 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Spigarelli, Martina 0 2 0 Giovine, Claudia 1 6 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Bara, Irina Maria 1 6 1 1 Natali, Marianna 0 1 1 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Brescia, Georgia 0 1 0 0 Dabija, Elora 1 6 1 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Peoni, Giulia 1 6 1 Leduc, Marie-Alexandre 0 3 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Temin, Marie 0 2 0 Grage, Mai 1 6 1
  • Japan F4, Doubles
    Shiga M / Uesugi K 0 3 0 Nakagawa N / Santillan A 0 4 0
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Momkoonthod T / Thamchaiwat B 0 3 0 Hibino N / Kato M 0 4 0
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Chilumula, Nidhi 1 7 5 1 Bhatia, Riya 0 5 5 0
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Andrady A / Shlomo K 09:55 Sawhney V / Yadlapalli P
  • Croatia F7, Singles
    Ignatik, Uladzimir 0 4 0 Kralj, Kevin 0 0 0
  • Croatia F7, Singles
    Bjelica, Ivan 0 1 0 Sachko, Vitaliy 0 0 0
  • Croatia F7, Singles
    Ofner, Patrick 0 0 0 Razborsek, Nik 0 2 0
  • Raanana, Israel
    Przysiezny, Michal 0 1 0 Marchenko, Illya 0 1 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lazareva, Margarita 0 1 0 Kolesnikova, Yulia 0 1 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Filinskaya, Vlada 0 0 0 Konotoptseva, Danielle 0 4 0
  • Raanana, Israel
    Millman, John 0 0 0 Basilashvili, Nikoloz 0 1 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Maggen, India 0 0 0 Pradova, Martina 0 3 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yashina, Ekaterina 0 4 0 Kalinina, Viktoriia 0 0 0
  • Raanana, Israel
    Broady, Liam 0 2 0 Delic, Mate 0 1 0
  • Egypt F12, Singles
    Salaba, Libor 0 0 0 Trubrig, Christian 0 2 0
  • Egypt F12, Singles
    Nedelko, Ivan 0 1 0 Schutt, Leon 0 2 0
  • Egypt F12, Singles
    AL Taweel, Issam 0 2 0 Hossam, Karim 0 2 0
  • Egypt F12, Singles
    Garzelli, Francesco 0 1 0 Fatic, Nerman 0 0 0
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Damayanti A-F / Tananta L 0 1 0 Dangwal V / Padamata S 0 1 0
  • Japan F4, Doubles
    Kobori R / Sakai Y 0 3 0 Nagao K / Oku H 0 0 0
  • Japan F4, Doubles
    Ehara H / Sekiguchi S 0 1 0 Katayama S / Sato B 0 2 0
  • Croatia F7, Singles
    Apostol, Bogdan Ionut 0 0 0 Urbanija, Mike 0 1 0
  • Japan F4, Doubles
    Kikuchi G / Takeshima S 0 0 0 Imai S / Niki T 0 1 0
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Rungtein N / Sankaew N 10:20 Jang S J / Sharipova S
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Kontaveit, Anett 10:30 Linette, Magda
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Arcangioli, Manon 10:30 Foretz, Stephanie
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Kulichkova, Elizaveta 10:30 Broady, Naomi
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Sae-Eung J / Wang D N 10:55 Jandakate C / Silakul C
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Ostlund, Fanny 11:00 Bonic, Barbara
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Cabaj Awad, Jacqueline 11:00 Primorac, Iva
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Rentouli, Anastasia 11:00 Rohde-Moe, Caroline
  • Greece F2, Singles
    Surreaux, Arthur 11:00 Paval, Costin
  • Greece F2, Singles
    Dima, Dragos 11:00 Kaczynski, Kevin
  • Greece F2, Singles
    Ymer, Mikael 11:00 Geerts, Michael
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Spremo, Milana 11:00 Kuzmova, Viktoria
  • Greece F2, Singles
    Hampel, Lenny 11:00 Bejtulahi, Denis
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Van Dijkman, Inger 11:00 Kyrpot, Olena
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Drew, Jazzamay 11:00 Buzarnescu, Mihaela
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Sipek, Natalija 11:00 Van Der Meij, Charlotte
  • Tunisia F12, Singles
    Wallart, Enzo 11:00 Durasovic, Viktor
  • Tunisia F12, Singles
    Medvedev, Daniil 11:00 Bothwell, Peter
  • Tunisia F12, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 11:00 Frigerio, Lorenzo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Corning, Veronica M 11:00 Shkudun, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Malikova, Tereza 11:00 Piskun, Oleksandra
  • Turkey F13, Singles
    Sproch, Dominik 11:00 Janvier, Maxime
  • Turkey F13, Singles
    Plotniy, Andrei 11:00 Wunner, Matthias
  • Turkey F13, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 11:00 Pazicky, Michal
  • Turkey F13, Singles
    Yurtacan, Efe 11:00 Yuksel, Anil
  • Turkey F13, Singles
    Erguden, Baris 11:00 Manafli, Aykhan
  • Turkey F13, Singles
    Suluoglu, Sefa 11:00 Celikbilek, Altug
  • Spain F7, Singles
    Calvo Milla, Ignacio 11:00 Pulgar-Garcia, Javier
  • Spain F7, Singles
    Oliveira, Goncalo 11:00 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Italy F3, Singles
    Colella, Alessandro 11:00 Bonadio, Riccardo
  • Italy F3, Singles
    Fallert, Florian 11:00 Lamberti, Edoardo
  • Italy F3, Singles
    Raab, Demian 11:00 Mager, Gianluca
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sharifova, Ksenija 11:00 Barzo, Lilla
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Neuwirth, Yvonne 11:10 Clerici, Giada
  • Italy F3, Singles
    Bortolotti, Marco 11:10 Maden, Yannick
  • Raanana, Israel
    Guez, David 11:15 Pouille, Lucas
  • Raanana, Israel
    Desein, Niels 11:15 Molchanov, Denys
  • Raanana, Israel
    Ungur, Adrian 11:15 Goldengoren, Tal
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Reddy S S / Tatachar Venugopal D 11:25 Peng S / Shetty S
  • Croatia F7, Singles
    Serdarusic, Nino 11:30 Suc, Dominik
  • Croatia F7, Singles
    Link, Joel Vincent 11:30 Kalenichenko, Danylo
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bizhukova F / Lidkovskaya I 11:30 Chikalkina A / Pogrebnyak V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bolkvadze M / Bryzgalova Y 11:30 Izuogu C N / Suhail U
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Mikheeva A / Njuki B 11:30 Gjorcheska L / Terziyska J
  • Egypt F12, Doubles
    Peters F / Ruppli A 11:30 Perunov I / Polonskiy I
  • Egypt F12, Doubles
    Segal L / Vorster T 11:30 Konecny M / Maamoun K-M
  • Egypt F12, Doubles
    Nedelko I / Sobolta I 11:30 Builes T / Escobar F
  • Egypt F12, Doubles
    Mohamed Hatem M / Taweel I H 11:30 Petrovic D / Vucic I
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Maheta E / Teltumbde R 11:35 Bavisetti S / Chilumula N
  • Croatia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 11:40 Brtnicky F / Zeleny L
  • Croatia F7, Doubles
    Simonovic T / Sudic P 11:40 Kolar Z / Poljak D
  • Morocco F3, Singles
    Jdi, Mehdi 12:00 Alekseenko, Gleb
  • Morocco F3, Singles
    Adnaoui, Mohamed 12:00 Chazal, Maxime
  • Morocco F3, Singles
    Falcao, Goncalo 12:00 Luisi, Alessandro
  • Morocco F3, Singles
    Solberg, Christoffer 12:00 Rachidi, Younes
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Peddi Reddy S V / Rohira T 12:00 Bhatia R / Paul S S
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Bychkova, Ekaterina 12:00 Lim, Alize
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Brianti, Alberta 12:00 Eguchi, Misa
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Doi, Misaki 12:00 Beygelzimer, Yuliya
  • Spain F7, Singles
    Bonzi, Benjamin 12:00 Ribeiro Navarrete, Samuel
  • Spain F7, Singles
    Gomez Mantilla, Ivan 12:00 Chavez Villalpando, Luis Diego
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Hrabalova, Kristyna 12:30 Rohanova, Petra
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Zaja, Anna 12:30 Huber, Luisa Marie
  • Greece F2, Singles
    Papik, Tomas 12:30 Dubarenco, Maxim
  • Greece F2, Singles
    Leite, Wilson 12:30 Inzerillo, Jerome
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kaminkova, Katerina 12:30 Marinkovic, Bojana
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Pinto, Giorgia 12:30 Papamichail, Despina
  • Greece F2, Singles
    Bisko, Michal 12:30 Dunlap, Dane
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Jamrichova, Sandra 12:30 Claffey, Jennifer
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Wulcan, Paulina 12:30 Daniels, Carolin
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kerfs, Deborah 12:30 Stoilkovska, Magdalena
  • Tunisia F12, Singles
    Salman, Omar 12:30 Jaensch-Mueller, Vincent
  • Tunisia F12, Singles
    Khotkov, Oleg 12:30 Joncour, Ronan
  • Tunisia F12, Singles
    Ouvrard, Victor 12:30 Geens, Clement
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Sakkari, Maria 12:30 Komardina, Anastasiya
  • Raanana, Israel, Doubles
    Betov S / Przysiezny M 12:30 Cukierman D / Kapach R
  • Raanana, Israel, Doubles
    Pavic M / Venus M 12:30 Lacko L / Marchenko I
  • Raanana, Israel, Doubles
    Bury A / Kudryavtsev A 12:30 Junaid R / Shamasdin A
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ozgen, Pemra 12:30 Bogoslavets, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Vajdova, Natalia 12:30 Arshinkova, Petia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ishizu, Sachie 12:30 Stolmar, Rebeka
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Szlavikovics, Szabina 12:30 Sotnikova, Alyona
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Lukacs, Vanda 12:30 Oral, Seven
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Juhaszova, Vivien 12:30 LU, Jia-Jing
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Kalinskaya A / Vdovenco A 12:30 Mikhaylova M / Schmitz A-K
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Engelmann J N / Thiem J 12:30 Hristea C-E / Negreanu D
  • Italy F3, Singles
    Naso, Gianluca 12:30 Stefanini, Jacopo
  • Italy F3, Singles
    Cociasu, Andrei 12:30 Tomasetto, Luca
  • Italy F3, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 12:30 Galoppini, Davide
  • Spain F7, Singles
    Caceres Casas, Alberto 12:30 Deus, Nuno
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Cucca M / Natali M 12:30 Cascapera G / Mone M
  • Spain F7, Singles
    Checa-Calvo, Jose 12:30 Gomez-Herrera, Carlos
  • Italy F3, Doubles
    Chiurulli D / Mazzella M 12:40 Hoyt E / Rizzuti G
  • Italy F3, Doubles
    Civarolo M / Melchiorre D 12:40 Altmaier D / Zimmermann L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Maggen I / Shakovets C 13:00 Maciejewska Z / Siedliska N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kolesnikova Y / Malykh P 13:00 Kulik W / Silwanowicz K
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bulatova D / Kalinina V 13:00 Fernandez Rabener A / Lekaj A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Konotoptseva D / Pradova M 13:00 Filinskaya V / Uzhylovska O
  • Egypt F12, Doubles
    Jebavy R / Salaba L 13:00 Elistratov E / Kozyukov V
  • Egypt F12, Doubles
    Hossam K / Reichelt T 13:00 Liniger J / Miedler L
  • Egypt F12, Doubles
    Jakob F / Novotny D 13:00 Schutt L / Tashi V
  • Egypt F12, Doubles
    Davydov I / Dyakonov S 13:00 Fatic N / Nastasi U
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Govortsova, Olga 13:30 Bonaventure, Ysaline
  • Morocco F3, Singles
    Jastraunig, Lukas 13:30 Diallo, Seydou
  • Morocco F3, Singles
    Ouahab, Lamine 13:30 Matic, Nico
  • Morocco F3, Singles
    Gil, Frederico 13:30 Sousa, Pedro
  • Morocco F3, Singles
    Kushakov, Alexandr 13:30 Tifnouti, Taha
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Dodin, Oceane 13:30 Hozumi, Eri
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Kostova, Elitsa 13:30 Mestach, AN Sophie
  • Raanana, Israel, Doubles
    Monroe N / Sitak A 13:50 Albot R / Nedovyesov O
  • Raanana, Israel, Doubles
    Erlich J / Sijsling I 13:50 Kravchuk K / Molchanov D
  • Raanana, Israel, Doubles
    Delic M / Kavcic B 13:50 Fleming C / Marray J
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Selakovic N / Spremo M 14:00 Cabaj Awad J / Sussarello G
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Ostlund F / Rohde-Moe C 14:00 Bonic B / Curovic T
  • Greece F2, Doubles
    Glancy D / Martin T 14:00 Kapogiannis C / Mikos K
  • Greece F2, Doubles
    Bellier A / Hampel L 14:00 Jaloviec M / Safranek V
  • Greece F2, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 14:00 Chavez T / Ghinda I-L
  • Greece F2, Doubles
    Economidis K / Tsitsipas S 14:00 Dima D / Geerts M
  • Greece F2, Doubles
    Masur D / Netuschil M 14:00 Jakupovic A / Kalovelonis M
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Hering, Katharina 14:00 Vangelova, Ani
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Rabines, Luciana 14:00 Easwaramurthi, Ashmitha
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Pradip, Kalpaka 14:00 Fafaliou, Stamatia
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Jones, Meredith G 14:00 Fuentes, Camila
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    VON Deichmann, Kathinka 14:00 Schaffner Riera, Aina
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Cortina Pou, Alba 14:00 Parrizas-Diaz, Nuria
  • Tunisia F12, Singles
    Vanneste, Jeroen 14:00 Igoshin, Alexander
  • Tunisia F12, Singles
    Kanar, Jonathan 14:00 Masar, Juraj
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Gaydarzhi K / Piskun O 14:00 Caciotti M / Masini M
  • Turkey F13, Doubles
    Erguden U B / Ramanathan R 14:00 Kosonen M / Virtanen P
  • Turkey F13, Doubles
    Yalcinkale B / Yuksel A 14:00 Himpe W / Schyvinck C
  • Turkey F13, Doubles
    Mozgovoy A / Plotniy A 14:00 Dankl T-M / Erun F T
  • Turkey F13, Doubles
    Silverman C / Smith R 14:00 Fortuna C / Jandric D
  • Qatar F1, Singles
    Tepavac, Marko 14:00 Deswal, Aditya
  • Qatar F1, Singles
    De Goeijen, Bobbie 14:00 Kellovsky, Dominik
  • Qatar F1, Singles
    Kleman, Miroslav 14:00 AL Awadhi, Omar
  • Qatar F1, Singles
    AL Zeyara, Jassem 14:00 Marsalek, James
  • Qatar F1, Singles
    Abdo, Amer Mohamed 14:00 Pospisil, Jaroslav
  • Italy F3, Doubles
    Bonadio R / Maccari F 14:00 Mager G / Sinicropi R
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Leduc M-A / Yerolymos M 14:00 Arcidiacono F / Verpelli M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    FUX M / Proese N 14:00 Grage M / Noe J
  • Italy F3, Singles
    Leonardi, Filippo 14:10 Lizariturry, Juan
  • Croatia F7, Singles
    Brunner, Pascal 14:30 Ternar, Tomislav
  • Croatia F7, Doubles
    Kapric D / Meis P 14:30 Curavic L / Puc B
  • Croatia F7, Doubles
    Marsoun L / Suc D 15:00 Maruscak M / Sachko V
  • Croatia F7, Doubles
    Apostol B I / Serdarusic N 15:00 Razborsek N / Stosic M
  • Morocco F3, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 15:00 Bensoussan, Samuel
  • Morocco F3, Singles
    Belcora, Mustapha 15:00 Vatutin, Alexey
  • Morocco F3, Singles
    Werner, Jean-Marc 15:00 Djurdjevic, Bogdan
  • Morocco F3, Singles
    Cammarata, Alberto 15:00 Giner, Marc
  • Tunisia F12, Doubles
    Ghorbel A / Mladenov V 15:00 Frigerio L / Oradini G
  • Tunisia F12, Doubles
    Desyatnik A / Gorodetsky V 15:00 Bhullar R-R / Durasovic V
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Pliskova, Kristyna 15:00 Kuwata, Hiroko
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Jorovic, Ivana 15:00 Gasparyan, Margarita
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Melnikova, Marina 15:00 Razzano, Virginie
  • Raanana, Israel, Doubles
    Elgin M / Weintraub A 15:10 Kretschmer G / Satschko A
  • Raanana, Israel, Doubles
    Botzer B / Patael B 15:10 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Grammatikopoulou V / Komardina A 15:30 Anghelescu A / Valenstein A
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Totka, Naomi 15:30 Heisen, Vivian
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Faber, Tea 15:30 Morvayova, Viktoria
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Kokni, Mahrukh 15:30 Ugarkovic, Frana
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Schwarte, Emelie Luisa 15:30 Mdlulwa, Warona
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Buzarnescu M / Kyrpot O 15:30 BEN Abdallah Y / Zhupanska V
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Claffey J / Lampla L 15:30 Jamrichova S / Sipek N
  • Tunisia F12, Doubles
    Perez Sanz D / Pla Malfeito J 15:30 Harper-Griffith L / Leduc A
  • Tunisia F12, Doubles
    Ouvrard V / Wallart E 15:30 Bothwell P / Bothwell S
  • Qatar F1, Singles
    Machado, Rui 15:30 Shannan Alharrasi, Abdullah
  • Qatar F1, Singles
    Djokovic, Djordje 15:30 Margaroli, Luca
  • Qatar F1, Singles
    Bava, Haadin 15:30 Dmitriev, Kirill
  • Qatar F1, Singles
    Rice, David 15:30 Al-Saygh, Ali
  • Qatar F1, Singles
    Zayed, Mousa Shanan 15:30 Sebaoun, Leo Julien
  • Spain F7, Singles
    Folie, Alexandre 15:30 Grenier, Hugo
  • Spain F7, Singles
    Rumenov Payakov, Georgi 15:30 Roy, Matthieu
  • Miami, USA
    Suarez Navarro, Carla 16:00 Williams, Venus
  • Spain F7, Doubles
    Pulgar-Garcia Jav / Vivero Gonzalez P 16:00 Deus N / Sousa H
  • Spain F7, Doubles
    Gomez-Herrera C / Short M 16:00 Cuypers B / Manrique-Velazquez D-J
  • Miami, USA, Doubles
    Garcia C / Srebotnik K 16:00 Makarova E / Vesnina E
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Kalinina, Anhelina 16:00 Osaka, Naomi
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Bondarenko, Kateryna 16:00 Rus, Arantxa
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Goncalves, Paula Cristina 16:00 Soylu, Ipek
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Irigoyen, Maria 16:00 Pegula, Jessica
  • Miami, USA
    Williams, Serena 16:00 Lisicki, Sabine
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Elias, Gastao 16:00 Trungelliti, Marco
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Baghdatis, Marcos 16:00 King, Darian
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Van Der Duim, Antal 16:00 Smith, John-Patrick
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Horansky, Filip 16:00 Ghem, Andre
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Klec, Ivo 16:00 Andujar, Pablo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Fratangelo, Bjorn 16:00 Gonzalez, Maximo
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Martin F / Raja P 16:00 Fratangelo B / Krueger M
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Brunstrom J / Hernych J 16:00 Horansky F / King D
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Cluskey J / Smith J-P 16:00 Marie J / Rochette L
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Paire, Benoit 16:00 Middelkoop, Matwe
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Jasika, Omar 16:00 Chung, Hyeon
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Cunha, Henrique 16:00 Mina, Gianni
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    RAE J / Smith A 16:30 Bonaventure Y / Schuurs D
  • Miami, USA
    Mannarino, Adrian 16:50 Thiem, Dominic
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Jebawy, Jasmin 17:00 Codino, Fiona
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Bekker, Kseniia 17:00 Nilsson, Ann-Christin
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Chipan, Nency 17:00 AL Nabhani, Fatma
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Peer, Shahar 17:00 Johansson, Mathilde
  • Qatar F1, Singles
    Hochwalt, Tyler 17:00 Vibert, Francois Arthur
  • Qatar F1, Singles
    Faber, Mateo 17:00 Fabian, Patrik
  • Qatar F1, Singles
    Merckx, Jonas 17:00 Popko, Dmitry
  • Qatar F1, Singles
    Weidinger, Dominic 17:00 Milton, Joshua
  • Qatar F1, Singles
    Simon, Tobias 17:00 Griekspoor, Tallon
  • Miami, USA
    Berdych, Tomas 17:00 Monfils, Gael
  • Spain F7, Singles
    Cembellin Prieto, Antonio 17:30 Arenas-Gualda, Ivan
  • Spain F7, Singles
    Villacorta-Alonso, Ricardo 17:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Spain F7, Singles
    Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 17:30 Hernando Ruano, Jorge
  • Spain F7, Doubles
    Checa-Calvo J / Roca Batalla O 17:30 Cruz A / Plaza S
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kovinic, Danka 17:30 Cirstea, Sorana
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kramperova, Katerina 17:30 Larcher De Brito, Michelle
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Buyukakcay, Cagla 17:30 Mayr-Achleitner, Patricia
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Siegemund, Laura 17:30 Cepelova, Jana
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Daniell M / Sharan D 18:00 Langer N / Vanni L
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Hank T / Sanchez M 18:00 Duran G / Zeballos H
  • San Luis Potosi, Mexico
    Gabashvili, Teimuraz 18:00 Astorga, Mauricio
  • San Luis Potosi, Mexico
    Pella, Guido 18:00 Garza, Daniel
  • San Luis Potosi, Mexico
    Hank, Tigre 18:00 Melzer, Gerald
  • San Luis Potosi, Mexico
    Novikov, Dennis 18:00 Lorenzi, Paolo
  • San Luis Potosi, Mexico
    Smith, Connor 18:00 Clezar, Guilherme
  • San Luis Potosi, Mexico
    Mcgee, James 18:00 Dzumhur, Damir
  • San Luis Potosi, Mexico
    Olivo, Renzo 18:00 Molteni, Andres
  • San Luis Potosi, Mexico
    Duckworth, James 18:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • San Luis Potosi, Mexico
    De Paula, Fabiano 18:00 Menendez-Maceiras, Adrian
  • Miami, USA, Doubles
    Dushevina V / Martinez Sanchez M J 18:00 Babos T / Mladenovic K
  • Miami, USA
    Monaco, Juan 18:10 Verdasco, Fernando
  • Qatar F1, Singles
    Griekspoor, Scott 18:30 Chanakira, Tinotenda
  • Qatar F1, Doubles
    Dmitriev K / Margaroli L 18:30 AL Alawi S K / El-Bayoumy A
  • Qatar F1, Doubles
    Djokovic D / Tepavac M 18:30 AL Zeyara J / Shannan Alharrasi A
  • Qatar F1, Doubles
    Al-Saygh A / Zayed M S 18:30 De Valk R S / Sebaoun L J
  • Qatar F1, Doubles
    Deswal A / Kleman M 18:30 Kellovsky D / Pospisil J
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Cako J / Vickery S 19:00 Januskova P / Schmidt M
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Krejsova P / Rodina E 19:00 Kuncikova L / Stuchla K
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Chirico, Louisa 19:00 Mitu, Cristina-Andreea
  • Miami, USA
    Petkovic, Andrea 19:00 Pliskova, Karolina
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Dominguez Lino, Lourdes 19:00 Glatch, Alexa
  • Miami, USA, Doubles
    Hingis M / Mirza S 19:15 Rodionova AN / Rodionova AR
  • San Luis Potosi, Mexico
    Langer, Nils 20:00 Krajicek, Austin
  • San Luis Potosi, Mexico
    Vanni, Luca 20:00 Buchanan, Chase
  • Miami, USA
    Anderson, Kevin 20:15 Murray, Andy
  • Miami, USA
    Simon, Gilles 20:30 Ferrer, David
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Cepede Royg V / Irigoyen M 20:30 Brengle M / Rogers S
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Mayr-Achleitner P / Ormaechea P 20:30 Lashway B / Proctor L
  • Miami, USA, Doubles
    Niculescu M / Panova A 21:00 Hsieh S-W / Pennetta F
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Edmund, Kyle 21:00 Martin, Fabrice
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Mahut, Nicolas 21:00 Bemelmans, Ruben
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Koolhof, Wesley 21:00 Hernych, Jan
  • San Luis Potosi, Mexico
    Zeballos, Horacio 21:20 Londero, Juan Ignacio
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Galdos S / Pella G 21:30 Clezar G / De Paula F
  • Miami, USA
    Djokovic, Novak 21:35 Dolgopolov, Alexandr
  • Miami, USA, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 22:15 Pospisil V / Sock J
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Marie, Jules 22:20 Roger-Vasselin, Edouard
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Krueger, Mitchell 22:20 De Schepper, Kenny
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Andujar P / Romboli F 22:20 Elias G / Ghem A
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    King K / O'Brien D 22:50 Barrientos N / Struvay E
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Fyrstenberg M / Qureshi A-U-h 23:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez C
  • Miami, USA
    Nishikori, Kei 23:00 Goffin, David
  • Miami, USA, Doubles
    Harrison R / Ram R 23:35 Melo M / Soares B
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Rochette, Laurent 23:40 Hemery, Calvin
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Gombos, Norbert 23:40 Barrere, Gregoire
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Klec I / Paire B 23:40 Gonzalez M / Maytin R

Nema granica

Pistorijus sa protezama stigao u polufinale

Ostali sportovi

Iako od prve godine hoda pomoću proteza atletičar iz Južne Afrike posle medalja na Paraolimpijskim igrama, čuda pravi i na Olimpijskim igrama u Londonu

atletika, oskar pistorijus, olimpijske igre 2012

Oskar Pistorijus se plasirao u polufinale Olimpijskih igara u atletskoj trci na 400 metara. To možda i ne bi bilo čudno da se ne radi o Južnoafrikancu koji je i pre prvog rođendana ostao bez obe noge.

Iako su mu još pre prvog rođrndana odsečene obe noge do ispod kolena, zbog čega se danas kreće pomoću proteza Oskar je probao mnogo sportova, a potom se posle ragbija, fudbala, vaterpola, oprobao u atletici.  Trčanje je isprva bila njegova rehabilitacija. U nju je zatim ugradio svu svoju veru.

Kao 18-godišnjak stigao je u paraolimpijsku reprezentaciju Južne Afrike. Na Paraolimpijskim igrama u Atini, u kvalifikacijama na 200 metara - pao je. Usred trke. Ali je ustao, kao što je ustajao od kad zna za sebe zbog pada koji mu se desio u 11. mesecu života, i nastavio trku. Prošao dalje. Stigao u finale, i uzeo zlato.

Oskar Pistorijus je četiri godine kasnije, na Paraolimpijskim igrama u Pekingu zlato osvojio na 100, 200 i 400 metara. Ove subote, 4. avgusta, postao je prvi atletičar koji je objedinio nastupe na Paraolimpijskim i Olimpijskim igrama.  U kvalifikacijama na 400 metara, njegove proteze nosile su ga do cilja za 45,44 sekunde. Sasvim dovoljno za drugo mesto u trci. A za trojicu je bilo mesta u polufinalu.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Nema mogućnosti da se ospori odluka žalbenog veća da se Šešelj vrati u Hag Milan Antonijević Jukom

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!