• Australian Open, Melbourne, Au...
    Wawrinka, Stanislas 3 6 6 7 3 3 Nishikori, Kei 0 3 4 6 0 0
  • Kazakhstan F2, Singles
    Popko, Dmitry 0 4 1 0 0 Tyurnev, Evgeny 2 6 6 2 2
  • Kazakhstan F2, Singles
    Shyla, Yaraslau 1 7 3 1 Duldaev, Daniyar 0 6 4 0
  • Hong Kong, Hong Kong
    Petzschner, Philipp 1 6 1 1 Yang, Tsung-Hua 0 3 0 0
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Palkina, Ksenia 0 2 0 Paigina, Marta 0 2 0
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Sabalenka, Aryna 0 2 0 Wacanno, Eva 0 3 0
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Klyueva, Ekaterina 0 0 0 Shlomo, Keren 1 6 1
  • Hong Kong, Hong Kong
    Ramanathan, Ramkumar 0 2 0 Bai, Yan 0 2 0
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Daniell M / Sitak A 0 2 0 Eysseric J / Sandgren T 0 3 0
  • Kazakhstan F2, Singles
    Fayziev, Sanjar 07:25 Ratniuk, Maxim
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Myneni S / Singh S 07:30 Martin F / Raja P
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Albot R / Thompson J 07:30 Devvarman S / WU D
  • Kazakhstan F2, Singles
    Ivashka, Ilya 07:40 Badanov, Dmytro
  • Iran F3, Singles
    Raspudic, Franjo 07:45 Antonescu, Vasile
  • Iran F3, Singles
    Mardones, Bruno 07:45 Alekseenko, Vadim
  • Iran F3, Singles
    Borsos, Gabor 07:45 Musialek, Alexis
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    LEE H-H / Yang T-H 07:50 Chen T / Matsui T
  • Hong Kong, Hong Kong
    LI, Hei Yin Andrew 07:55 Ito, Tatsuma
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    LEE H-H / Yang T-H 08:00 Chen T / Matsui T
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Myneni S / Singh S 08:00 Martin F / Raja P
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Albot R / Thompson J 08:05 Devvarman S / WU D
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Gorgodze, Ekaterine 08:30 Zhang, Ying
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Stolmar, Rebeka 08:30 Muntean, Victoria
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Kawasaki, Yoshimi 08:30 Dmitrieva, Sofia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Stamenkovic, Dunja 08:30 Kremer, Dana
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Ponomar, Lisa 08:30 Toljan, Janina
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Nazarova, Gyulnara 08:30 Khabibulina, Albina
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Chikalkina, Anastasia 08:30 Yashina, Ekaterina
  • Turkey F4, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 08:30 Erguden, Baris
  • Turkey F4, Singles
    Leite, Wilson 08:30 Roelofse, Ruan
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Grinchishina, Alexandra 08:40 Rudakova, Anastasia
  • Kazakhstan F2, Singles
    Shofayziyev, Shonigmatjon 08:55 Matsukevitch, Denis
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Papamichail, Despina 09:00 Drew, Jazzamay
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bruzzone, Giulia 09:00 Rosatello, Camilla
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Klaffner, Melanie 09:00 Geukens, Britt
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Michiels, Morgane 09:00 Chernetsova, Darya
  • Egypt F3, Singles
    Safwat, Mohamed 09:00 Vucic, Ilija
  • Egypt F3, Singles
    Konecny, Michal 09:00 Majchrzak, Kamil
  • Egypt F3, Singles
    Sabry, Sherif 09:00 Serdarusic, Nino
  • Egypt F3, Singles
    Durguti, Besir 09:00 Djere, Laslo
  • Kazakhstan F2, Singles
    Elgin, Michail 09:10 Zaitcev, Anton
  • Iran F3, Singles
    Vaisse, Martin 09:15 Kushakov, Alexandr
  • Iran F3, Singles
    Faber, Mateo 09:15 Semmler, Miguel
  • Iran F3, Singles
    Boluda-Purkiss, Carlos 09:15 Linzer, Michael
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Badanov D / Ratniuk M 09:30 Elistratov E / Muzaev R
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Bolkvadze, Mariam 09:30 Benoit, Marie
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kerfs, Deborah 09:30 Ozeki, Michika
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Fernandes, Mafalda 09:30 Shinikova, Isabella
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Skamlova, Chantal 09:30 Sanchez-Quintanar, Cristina
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Wessel, Alina 09:30 Njoze, Mirabelle
  • Tunisia F3, Singles
    Bejtulahi, Denis 09:30 Gresk, Phillip
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Djokovic, Novak 09:35 Raonic, Milos
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Wienerova, Lenka 10:00 Savoretti, Alice
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Dinu, Cristina 10:00 Zhu, Amy
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Selakovic, Nevena 10:00 Arshinkova, Petia
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Gorbachkova N / Novikova P 10:00 Salimova S / Vaynberg S
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Tarasova, Alena 10:00 Urzhumova, Valeriya
  • Turkey F4, Singles
    Cai, Zhao 10:00 Pereira, Jose
  • Turkey F4, Singles
    Ivanov, Vladimir 10:00 Diarra, Gibril
  • Turkey F4, Singles
    Neuchrist, Maximilian 10:00 Reinwein, Sami
  • Turkey F4, Singles
    Urbanija, Mike 10:00 Bar, Dekel
  • Germany F4, Singles
    Blecha, Jan 10:00 Peters, Flemming
  • Germany F4, Singles
    Brinkman, Nils 10:00 Ehara, Hiroyasu
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Vinogradova, Polina 10:10 Novoselova, Polina
  • Kazakhstan F2, Singles
    Dubarenco, Maxim 10:25 Mamyr, Bolat
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rinaldo Persson, Kajsa 10:30 Naydenova, Aleksandrina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Flood, Emma 10:30 Van Der Sypt, Elena
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Gaydarzhi, Ksenia 10:30 Hsu, Ching Wen
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hasegawa, Risa 10:30 Piskun, Oleksandra
  • Egypt F3, Singles
    Novak, Dennis 10:30 Wang, Tak Khunn
  • Egypt F3, Singles
    Maamoun, Karim-Mohamed 10:30 Zaninovic, Luka
  • Egypt F3, Singles
    Garzelli, Francesco 10:30 AL Taweel, Issam
  • Egypt F3, Singles
    Mounir, Ahmed 10:30 Yatsyk, Yahor
  • Kazakhstan F2, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 10:40 Jomby, Tom
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Georges, Myrtille 11:00 Tig, Patricia Maria
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Perrin, Conny 11:00 Broady, Naomi
  • France F3, Singles
    Fortuna, Claudio 11:00 Boltz, Sebastien
  • France F3, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 11:00 Lamasine, Tristan
  • France F3, Singles
    Peliwo, Filip 11:00 Nys, Hugo
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Tyurnev E / Zaitcev A 11:00 Maizels K / Maizels M
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Grymalska, Anastasia 11:00 Stamatova, Julia
  • Tunisia F3, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 11:00 Barbosa, Romain
  • Tunisia F3, Singles
    DU, Shibo 11:00 Tepavac, Marko
  • Tunisia F3, Singles
    Venturino, Thibault 11:00 Caruso, Salvatore
  • Tunisia F3, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 11:00 Deari, Shendrit
  • Tunisia F3, Singles
    Grassi, Claudio 11:00 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Spain F1, Singles
    Checa-Calvo, Jose 11:00 Munoz-Abreu, Jordi
  • Spain F1, Singles
    Giner, Marc 11:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F1, Singles
    Raab, Demian 11:00 Tavares, Leonardo
  • Spain F1, Singles
    Toledo Bague, Pol 11:00 Chazal, Maxime
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Niedmers, Nora 11:00 Ene, Cristina
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Pirazhenka, Sviatlana 11:00 Horsfall, Holly
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Kocher, Imane 11:00 Maleckova, Jesika
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Griffin, Alannah 11:00 Whybourn, Lisa
  • Great Britain F2, Singles
    Milton, Joshua 11:00 Wunner, Matthias
  • Great Britain F2, Singles
    Kontinen, Micke 11:00 Smethurst, Daniel
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Hingis M / Paes L 11:05 Hlavackova A / Peya A
  • Turkey F4, Singles
    Azkara, Ege Melih 11:30 Mclachlan, Ben
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Palkina K / Wacanno E 11:30 Kalimullina A / Sabalenka A
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Cheli C / Shlomo K 11:30 Khabibulina A / Merenkova P
  • Turkey F4, Singles
    Durmus, Durukan 11:30 Kryvonos, Nikita
  • Turkey F4, Singles
    Kim, Cheong-Eui 11:30 Prader, Patrick
  • Turkey F4, Doubles
    LI Z / Roelofse R 11:30 Leite W / Severino C E
  • Germany F4, Singles
    Kobelt, Peter 11:30 Mies, Andreas
  • Germany F4, Singles
    Kahlke, Jannis 11:30 Masur, Daniel
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Chikalkina A / Shaydullina S 11:40 Grinchishina A / Klyueva E
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Elgin M / Matsukevitch D 11:55 Khabibulin T / Khassanov R
  • Egypt F3, Singles
    Kaczynski, Kevin 12:00 Klec, Ivo
  • Egypt F3, Singles
    Markovic, Goran 12:00 Surchenko, Dmitry
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Igamberdyev T / Petrov P 12:10 Shyla Y / Vasilevski A
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Gasparyan, Margarita 12:30 Pliskova, Kristyna
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Kania, Paula 12:30 Barbieri, Gioia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Versteeg, Kelly 12:30 Stadler, Nina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Komardina, Anastasiya 12:30 Stresnakova, Katarina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Akita, Shiho 12:30 Prati, Federica
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Wikkerink, Janneke 12:30 Tanaka, Yuuki
  • France F3, Singles
    Guez, David 12:30 Barry, Sam
  • Iran F3, Doubles
    Inzerillo J / Vaisse M 12:30 Musialek A / Shahgholi A
  • Iran F3, Doubles
    Bortolotti M / Kocyla A 12:30 Borsos G / Kellner A
  • Iran F3, Doubles
    Apostol A S / Jecan M-A 12:30 Boluda-Purkiss C / Semmler M
  • Egypt F3, Doubles
    Vucic I / Wang T K 12:30 Janvier M / Majchrzak K
  • Egypt F3, Doubles
    Konecny M / Partl A 12:30 EL Sallaly A / Hossam Y
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Herdzelas, Dea 12:30 Sosnovschi, Adriana
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Njiric, Silvia 12:30 Pillot, Carolina
  • Tunisia F3, Singles
    Sinicropi, Riccardo 12:30 Massara, Antonio
  • Tunisia F3, Singles
    Kishi, Ryota 12:30 Petrovic, Danilo
  • Spain F1, Singles
    Ramirez Hidalgo, Ruben 12:30 Werner, Jean-Marc
  • Spain F1, Doubles
    Alcaraz Ivorra A / Jimenez-Letrado M 12:30 Castellon Guasch S / Zapata Miralles B
  • France F3, Singles
    Marti, Yann 12:30 Lestienne, Constant
  • France F3, Doubles
    Barrere G / Peliwo F 12:30 Authom M / Mertens Y
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Bowtell, Amy 12:30 Ruse, Elena Gabriela
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Christie, Freya 12:30 Lister, Cornelia
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Lankri, Ofri 12:30 Mendesova, Pernilla
  • Great Britain F2, Singles
    Corrie, Edward 12:30 Halys, Quentin
  • Great Britain F2, Singles
    Grant, Michael 12:30 Haenle, Pirmin
  • Great Britain F2, Singles
    Salisbury, Joe 12:30 Marsalek, James
  • Turkey F4, Doubles
    Bellotti R / Urbanija M 13:00 Beran M / Reinwein S
  • Turkey F4, Doubles
    Sucevic L / Zgombic F Z 13:00 Ivanov V / Vasilenko A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 13:00 Erkens M / Landener H
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Boentgen P / Scholten N-I 13:00 Husak R / Stamenkovic D
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Mekovec I / Toljan J 13:00 Barzo L / Stolmar R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Kawasaki Y / Nunome C 13:00 Dmitrieva S / Helgo M
  • Germany F4, Singles
    Majchrowicz, Adam 13:00 Baumann, Moritz
  • Egypt F3, Doubles
    Filin P / Yatsyk Y 13:30 NA J-W / Yun J W
  • Egypt F3, Doubles
    Durguti B / Serdarusic N 13:30 Maamoun K-M / Taweel I H
  • Germany F4, Singles
    Netuschil, Marvin 14:00 Koniusz, Blazej
  • France F3, Singles
    Guillin, Joseph 14:00 Le Boulch, Thomas
  • France F3, Singles
    King, Kevin 14:00 Ouanna, Josselin
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Wachaczyk, Julia 14:00 Askew, Sarah Beth
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Liebens, Klaartje 14:00 Uebelhoer, Caroline
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Foster, Manisha 14:00 Moore, Tara
  • Great Britain F2, Singles
    Griekspoor, Scott 14:00 Ward, Alexander
  • Great Britain F2, Singles
    Roy, Matthieu 14:00 Rice, David
  • Great Britain F2, Singles
    Gabb, Richard 14:00 Cox, Daniel
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Dolonc, Vesna 15:00 Ramialison, Irina
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Arcangioli, Manon 15:00 Vasylyeva, Anastasiya
  • Germany F4, Singles
    Haerteis, Johannes 15:00 Kuncik, Jan
  • Spain F1, Singles
    Closa-Puncernau, Guillem 15:00 Ouahab, Lamine
  • Spain F1, Doubles
    Esteve Lobato E / Roca Batalla O 15:00 Checa-Calvo J / Lizariturry J
  • Germany F4, Singles
    Bemelmans, Ruben 15:30 Mannapov, Alexander
  • France F3, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 15:30 Artunedo Martinavarr A / Barry S
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Sirotkina, Marta 15:30 Asghar, Jasmine Amber
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Cazeaux, Amandine 15:30 Matteucci, Alice
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Sugnaux, Tess 15:30 Zander, Nina
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Dixon, Grace 15:30 Jegiolka, Justyna
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Brogan, Anna 15:30 Borecka, Martina
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Schaeder, Laura 15:30 Walker, Alexandra
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Rus, Arantxa 16:00 Khromacheva, Irina
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Hibino, Nao 16:00 Botto, Bianca
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Kasatkina, Darya 16:00 Jani, Reka-Luca
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Maria, Tatjana 16:00 Bellis, Catherine Cartan
  • USA F6, Singles
    Arneodo, Romain 16:00 Quigley, Eric
  • USA F6, Singles
    Garza, Daniel 16:00 Gard, Catalin-Ionut
  • USA F6, Singles
    Tiafoe, Francis 16:00 Halebian, Alexios
  • USA F6, Singles
    Surreaux, Arthur 16:00 Balleret, Benjamin
  • USA F6, Singles
    Spencer, Wil 16:00 Rosenholm, Patrik
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Kerkhove L / Vrljic A 16:30 Bara I M / Buzean D
  • Germany F4, Doubles
    Kern R / Wagner S 16:30 Brinkman N / Negritu C
  • Spain F1, Singles
    Munar Clar, Jaume Antoni 16:30 Zhang, Zhizhen
  • Spain F1, Singles
    Granollers-Pujol, Gerard 16:45 De Sousa, Gilles
  • Bucaramanga, Colombia
    Kim, Kevin 17:00 Samper-Montana, Jordi
  • Bucaramanga, Colombia
    Carballes Baena, Roberto 17:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Foretz, Stephanie 17:00 Feuerstein, Claire
  • Bucaramanga, Colombia
    Hernandez, Jose 17:00 Melzer, Gerald
  • Bucaramanga, Colombia
    Menendez-Maceiras, Adrian 17:00 Dellien, Hugo
  • France F3, Singles
    Sidorenko, Alexandre 17:00 Van Der Duim, Antal
  • Great Britain F2, Doubles
    Arvidsson I / Kontinen M 17:00 Glancy D / Haenle P
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Garcia Vidagany, Beatriz 17:30 Tatishvili, Anna
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Larcher De Brito, Michelle 17:30 Kenin, Sofia
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Gallovits-Hall, Edina 17:30 Kalinskaya, Anna
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Goncalves, Paula Cristina 17:30 Lukas, Tena
  • USA F6, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 17:30 PLA Malfeito, Jaume
  • USA F6, Singles
    Bensoussan, Samuel 17:30 Krainik, Pavel
  • USA F6, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 17:30 Ponwith, Nathan
  • USA F6, Singles
    Vega Hernandez, David 17:30 Mena, Facundo
  • USA F6, Singles
    Kim, Young Seok 17:30 Tanuma, Ryota
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Marozava L / Shkudun A 18:00 Barbieri G / Ostapenko J
  • Germany F4, Doubles
    Becker R / Kuerschner A 18:00 Mies A / Otte O
  • Germany F4, Singles
    Celebic, Ljubomir 18:00 Torebko, Peter
  • Bucaramanga, Colombia
    Kubler, Jason 18:20 Haider-Maurer, Andreas
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Bendeck J D / Cordonnier G 18:20 Kretschmer G / Satschko A
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Bagnis F / Collarini A 18:20 Barrientos N / Struvay E
  • Bucaramanga, Colombia
    Cuevas, Martin 18:20 Souza, Joao Olavo
  • Sunderland, Doubles W-C10-GBR-...
    Niedmers N / Uebelhoer C 18:30 Wachaczyk J / Zander N
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Kostova, Elitsa 19:00 Touly, Carla
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Vickery, Sachia 19:00 Celik, Susanne
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Soylu, Ipek 19:00 Mertens, Elise
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Chirico, Louisa 19:00 Vikhlyantseva, Natalia
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Pous Tio, Laura 19:00 Saez Larra, Olga
  • USA F6, Singles
    Opelka, Reilly 19:00 Diep, Florent
  • Germany F4, Singles
    Marterer, Maximilian 19:30 Galovic, Viktor
  • Germany F4, Doubles
    Gast J / Gehrlein M 19:30 Arends S / Majchrowicz A
  • Bucaramanga, Colombia
    Lorenzi, Paolo 20:00 Lama, Gonzalo
  • USA F6, Doubles
    Garza D / Reed A 20:00 Kandath M / Vega Q
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Arconada, Usue Maitane 20:00 Homutova, Anastasija
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Alvarez Teran, Maria Fernanda 20:00 Daniel, Jaeda
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Morozova, Alexandra 20:00 Reix, Sherazad
  • USA F6, Doubles
    Arneodo R / Balleret B 20:30 Polonskiy I / Vasilyev I
  • USA F6, Doubles
    Spencer W / Sun F 20:30 Eriksson M / Rosenholm P
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Bogdan E / Melichar N 20:30 Chang S / Daniell A K
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Bondar A / Jani R-L 20:30 Kalinskaya A / Stewart K
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Hibino N / Sawayanagi R 20:30 Lukas T / Pera B
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Ciobanu D / Perper A 20:30 Garcia-Vidagany B / Pfizenmaier D
  • Maui, USA
    Jenkins, Jarmere 21:00 Ehrat, Sandro
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Dellien H / Londero J I 21:00 Barnett S / Kim K
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Duran G / Molteni A 21:00 Ghem A / Melzer G
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Carballes Baena R / Montanes A 21:00 Galdos S / Maytin R
  • Maui, USA, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 21:00 Bangoura S / Jung J
  • Maui, USA, Doubles
    Jobe I / Lajola D 21:00 Meister N / Nguyen D
  • Maui, USA, Doubles
    Peralta J / Seeberger M 21:00 Buchanan C / Williams R
  • Maui, USA, Doubles
    Cunha H / Garanganga T 21:00 Odesnik W / Shabaz M
  • Maui, USA
    Garanganga, Takanyi 21:00 Wang, Chuhan
  • Maui, USA
    Meister, Nicolas 21:00 Sweeting, Ryan
  • Maui, USA
    Buchanan, Chase 21:00 Donaldson, Jared
  • Maui, USA
    Mcgee, James 21:00 Odesnik, Wayne
  • USA F6, Doubles
    Halebian A / Krainik P 21:30 Groen S / Vega Hernandez D
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Boccard A / Uzcategui A 21:30 Guarachi A / Riley A
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Mina B / Partaud M 22:00 Broomfield A / Leduc M-A
  • Maui, USA
    Niki, Takuto 22:20 Molchanov, Denys
  • Maui, USA
    Kudla, Denis 22:20 Reid, Matt
  • Maui, USA
    Bangoura, Sekou 22:20 Kozlov, Stefan
  • Bucaramanga, Colombia
    Falla, Alejandro 23:00 De Paula, Fabiano
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Bosio, Victoria 23:30 Cline, Paige
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Alvarez-Teran M-F / Pigossi L 23:30 Ivanova D / Morozova A
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Johanson R / Liang G 23:30 Arconada U M / Frenkel N
  • Maui, USA
    Kutrovsky, Dimitar 23:40 King, Darian
  • Maui, USA
    Russell, Michael 23:40 Krueger, Mitchell
  • Maui, USA
    Fratangelo, Bjorn 23:40 Klahn, Bradley

Rukomet

Pobeda rukometaša, sa Mađarima za četvrtfinale

Ostali sportovi

Posle pobede nad Južnom Korejom, Srbija bi pobedom nad Mađarskom izborila mesto u četvrtfinalu

Ivan Stanković, rukomet OI

Rukometna reprezentacija Srbije zabeležila je prvu ponedu na Olimpijskim igrama, pošto je savladala  selekciju Južne Koreje 28:22 (12:10) u prvoj  od dve odlučujuće utakmice preliminarne faze turnira u Londonu. Da bi se plasirali u četcvrtfinale rukometaši za dva dana od 10.30 moraju savladati Mađarsku.

Drugo poluvreme

Srpski rukometaši odlično su počeli drugo poluvreme. Posle deset minuta igre imali smo pet golova prednosti 19:14, ali je ponovo došlo do pada u igri. Odbrana nikako da jedan napad odigra bez isključenja, pa je Srbija veći deo nastavka primorana da igra sa čovekom manje u polju.

Korejci to koriste i prilaze na 20:18 u devetnaestom minutu nastavka. Nikčević je na krilu iznudio sedmerac i isključenje. Vujin pogađa 21:18. Deset minuta do kraja. Odbrana je pokretna, što je donelo rezultat i novi napad sa igračem više. Opet Vujin 22:18.

Stanić je 16 put odbranio udarac Korejaca, a Nikčević pogodio u kontri 23:18. Prva pobeda je blizu. Pogađaju i Korejci 23:19. Novi gol, za sada sve ide kako treba 24:20 sedam minuta do kraja.  Vujin de razigrao u nastavku 25:20.

Korejci su u nekoliko navrata pokušali da u napad krenu bez golmana, a sa igračem koji će imati makrker, ali ni to nije donelo rezultat, pošto je prednost našeg tima rasla iz minuta u minut, do konačnih 28:22 (12:10)

Prvo poluvreme

Za razliku od tih duela, napad je odlično počeo utakmicu, no dva gola Toskića i uvodni Prodanovića nisu bili dovoljni za vođstvo sve dok Ilić nije zatresao mrežu rivala za 4:3 u 6. minutu. Hitronogi rukometaši iz Južne Koreje, koji nisu mnogo vremena trošili na svoje napade, olakšavali su potom posao golmanu Staniću da zaustavi njihove udarce koji nisu dolazili iz izglednih pozicija, a kako ih je na to naterala odbrana naše selekcije, "orlovi" su počeli da grade prednost kažnjavajući tu brzopletost.

Dva gola levorukog Stankovića, te novi Toskića i Prodanovića, doneli su Srbiji velikih 8:4 u 13. minutu. Ulazak u igru prvog čuvara mreže Južne Koreje, Čanjunga Parka, u mnogome je otežao posao ekipi iz Srbije, ne samo zbog dva odbranjena zicera i jednog sedmerca, već zbog samopouzdanja koje je ulio sopstvenom timu.

Momci sa Dalekog istoka počeli su da smanjuju zaostatak, a ne samo da su prišli na 9:6 već su i osam minuta sačuvali svoju mrežu. Činilo se da će se lakše disati posle Nikčeviće majstorije sa krila, ali isključenje Prodanovića sve je poremetilo. Ne zbog pukog igrača manje, već zato što je dosuđeno kada je rival postigao gol. A dok su bili brojčano jači, Korejanci su dali još dva i prišli na 10:9. Ipak, Nikčević i Stanković pobrinuli su se da se na poluvreme ode sa "+2",

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Država neće tolerisati kriminal i korupciju, koju god funkciju da obavlja onaj koji prekrši zakon Nebojša Stefanović Ministar policije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!