• Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Jang, SU Jeong 1 3 6 4 1 1 Inoue, Miyabi 2 6 4 6 2 2
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Bavisetti, Sowjanya 0 5 3 0 0 Tatachar Venugopal, Dhruthi 2 7 6 2 2
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Chilumula, Nidhi 1 7 3 2 1 Shlomo, Keren 1 6 6 2 1
  • Australia F5, Doubles
    MA W / Thiessen J 1 7 1 6 1 1 De Waard S / Polmans M 2 6 6 10 2 2
  • China F1, Singles
    Wang, Aoxiong 0 6 3 0 0 Westerhof, Boy 2 7 6 2 2
  • Melbourne, Singles W-C15-AUS-0...
    Minokoshi, Mai 1 7 5 1 Westbury, Katherine 0 5 3 0
  • Japan F4, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 06:15 Ehara H / Sekiguchi S
  • Japan F4, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 06:20 Nakagawa N / Santillan A
  • Japan F4, Doubles
    Kobori R / Sakai Y 06:20 Saito T / Watanuki Y
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Webley-Smith, Emily 1 6 2 1 Golubic, Viktorija 0 2 3 0
  • Japan F4, Doubles
    Longhi T / Sasai M 06:35 Imai S / Niki T
  • Australia F5, Doubles
    Ball C / Whittington A 2 6 6 2 2 Bourchier H / Davidson P 0 4 3 0 0
  • Melbourne, Doubles W-C15-AUS-0...
    Peers S / Sumner A 1 7 1 1 Cabrera L / Tjandramulia O 0 5 2 0
  • Melbourne, Doubles W-C15-AUS-0...
    HON P / Patterson T 1 7 2 1 Ayukawa M / Koshino Y 0 5 2 0
  • Australia F5, Doubles
    O'Connell C / Silcock A 0 3 3 0 Beale J / Kaldawi S 1 6 1 1
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Kumkhum, Luksika 0 3 0 Simmonds, Chanel 0 5 0
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Thombare, Prarthana G 6 6 Sharma, Nandini 1 1
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Tananta, Lavinia 0 2 0 Sunkara, Rishika 0 1 0
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Stefkova, Barbora 0 0 Vankova, Katerina 0 0
  • China F1, Doubles
    Huang L-C / Lopez-Perez E 07:40 LI Z-T / Wang R
  • Melbourne, Doubles W-C15-AUS-0...
    Baranska A / Zaniewska S 07:45 Collie N / Munozova A
  • China F1, Doubles
    Completo A / Sualehe D 07:45 Gong P-X / Gong X
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Bhambri, Prerna 07:45 Hsu, Ching Wen
  • Melbourne, Doubles W-C15-AUS-0...
    BAI A / Myers A 07:50 DAW L / Ley O
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Klaffner, Melanie 07:50 Dangwal, Vaniya
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Zhang, Ling 08:00 Tanaka, Yuuki
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Ostlund F / Rohde-Moe C 08:30 Bonic B / Curovic T
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Malikova, Tereza 08:30 Piskun, Oleksandra
  • Turkey F13, Singles
    Sproch, Dominik 08:30 Janvier, Maxime
  • Turkey F13, Singles
    Plotniy, Andrei 08:30 Wunner, Matthias
  • Turkey F13, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 08:30 Pazicky, Michal
  • Turkey F13, Singles
    Yurtacan, Efe 08:30 Yuksel, Anil
  • Turkey F13, Singles
    Erguden, Baris 08:30 Manafli, Aykhan
  • Turkey F13, Singles
    Suluoglu, Sefa 08:30 Celikbilek, Altug
  • China F1, Doubles
    Chen L / Sun F 08:30 Feng H / Ouyang B
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Sema, Erika 08:30 Palha, Natasha
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Valenstein, Alexandra 08:30 Sterenbach, Saray
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Zlatanova, Vivian 08:30 Polic, Ema
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kairi, Angeliki 08:30 Grammatikopoulou, Valentini
  • Greece F2, Singles
    Jaloviec, Marek 08:30 Manafov, Vladyslav
  • Greece F2, Singles
    Safranek, Vaclav 08:30 Moraing, Mats
  • Indonesia F1, Singles
    Matsui, Toshihide 0 5 0 Patrombon, Jeson 0 4 0
  • Indonesia F1, Singles
    Castro, Matias 1 6 0 1 Syahputra, Yoga Argi 0 4 1 0
  • Indonesia F1, Singles
    Bodhidatta, Punn 0 0 Sofaer, David 0 0
  • Indonesia F1, Singles
    Sasongko, Aditya Hari 0 3 0 Abdul Razak, Ahmed Deedat 0 2 0
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Thombare P G / Wannasuk N 09:00 Sawhney V / Yadlapalli P
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Inoue M / Omae A 09:05 Raina A / Zlochova Z
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Bhatia R / Paul S S 09:15 Maheta E / Teltumbde R
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Reddy S S / Tatachar Venugopal D 09:20 Rana S / Shinde V
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Wongteanchai V / Wongteanchai V 09:30 Jang S J / Sharipova S
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Gorgodze, Ekaterine 09:30 Marti Riembau, Ariadna
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Noe, Julie 09:30 Arcidiacono, Federica
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Simic, Jelena 09:30 Balducci, Alice
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sartori, Carlotta 09:30 Moratelli, Angelica
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rubini, Stefania 09:30 Proese, Natalie
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Remy, Vinciane 09:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Raanana, Israel
    Donskoy, Evgeny 10:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Raanana, Israel
    Nedovyesov, Oleksandr 10:00 Djere, Laslo
  • Raanana, Israel
    Khachanov, Karen 10:00 Lacko, Lukas
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ozgen, Pemra 10:00 Bogoslavets, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Vajdova, Natalia 10:00 Arshinkova, Petia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ishizu, Sachie 10:00 Stolmar, Rebeka
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Szlavikovics, Szabina 10:00 Sotnikova, Alyona
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Lukacs, Vanda 10:00 Oral, Seven
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Juhaszova, Vivien 10:00 LU, Jia-Jing
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Buayam K / Kumkhum L 10:00 Choi J-H / Kim N R
  • Egypt F12, Singles
    Petrovic, Danilo 10:00 Polonskiy, Ilya
  • Egypt F12, Singles
    Giannuzzi, Alessio 10:00 Sobolta, Igor
  • Egypt F12, Singles
    Liniger, Jannis 10:00 Nastasi, Ugo
  • Egypt F12, Singles
    Miedler, Lucas 10:00 Maamoun, Karim-Mohamed
  • Croatia F7, Singles
    Puc, Borut 10:00 Partl, Adrian
  • Croatia F7, Singles
    Maruscak, Matej 10:00 Bellotti, Riccardo
  • Croatia F7, Singles
    Meis, Pascal 10:00 Lojda, Dusan
  • Croatia F7, Singles
    Brtnicky, Filip 10:00 Sabanov, Ivan
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bredl, Natasha 10:00 Fernandez-Rabener, Arabela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 10:00 Lysakova, Antonina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Geiss, Janina 10:00 Lidkovskaya, Irina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Suhail, Ushna 10:00 Lekaj, Adrijana
  • Turkey F13, Singles
    Yalcinkale, Barkin 10:00 Jankovic, Miki
  • Turkey F13, Singles
    Fortuna, Claudio 10:00 Bois, Michael
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Sakkari, Maria 10:00 Basic, Martina
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Selakovic N / Spremo M 10:00 Huber L M / Marinkovic B
  • Greece F2, Singles
    Krstin, Pedja 10:00 Mridha, Jonathan
  • Greece F2, Singles
    Masur, Daniel 10:00 Tsitsipas, Stefanos
  • Greece F2, Singles
    Grant, Michael 10:00 Mikos, Konstantinos
  • Greece F2, Singles
    Economidis, Konstantinos 10:00 Stanek, Robin
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Jandakate C / Silakul C 10:35 Hibino N / Kato M
  • Italy F3, Singles
    Naso, Gianluca 11:00 Capecchi, Daniele
  • Italy F3, Singles
    Fallert, Florian 11:00 Vavassori, Andrea
  • Italy F3, Singles
    Hoyt, Evan 11:00 Lizariturry, Juan
  • Italy F3, Singles
    Sinicropi, Riccardo 11:00 Maccari, Federico
  • Italy F3, Singles
    Cociasu, Andrei 11:00 Mager, Gianluca
  • Italy F3, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 11:00 Giacalone, Omar
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Wacanno, Eva 11:00 Atucha Gomez, Ainhoa
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Murta, Ines 11:00 D Oliveira, Eden
  • Tunisia F12, Singles
    Cagnina, Julien 11:00 Mladenov, Vasko
  • Tunisia F12, Singles
    Fournerie, Theo 11:00 Oradini, Giacomo
  • Tunisia F12, Singles
    Merino, Alexander 11:00 Nava, Eduardo
  • Tunisia F12, Singles
    Dzhavakian, Yurii 11:00 Mertens, Yannick
  • Raanana, Israel
    Kavcic, Blaz 11:20 Sijsling, Igor
  • Raanana, Israel
    Copil, Marius 11:20 Albot, Radu
  • Raanana, Israel
    Kravchuk, Konstantin 11:20 Viola, Matteo
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Georges, Myrtille 11:30 Hogenkamp, Richel
  • Indonesia F1, Singles
    Hung, Jui-Chen 11:30 Polkinghorne, Darren
  • Indonesia F1, Singles
    Hobbs, Roy 11:30 Descotte, Matias Franco
  • Indonesia F1, Singles
    LY, Nam Hoang 11:30 Susanto, Anthony
  • Indonesia F1, Singles
    Untung Setiawan, Panji 11:30 Rungkat, Christopher
  • Egypt F12, Singles
    Sabry, Sherif 11:30 Perunov, Igor
  • Egypt F12, Singles
    Ruppli, Andrew 11:30 Elistratov, Evgeny
  • Egypt F12, Singles
    Reichelt, Timon 11:30 Escobar, Felipe
  • Egypt F12, Singles
    Jebavy, Roman 11:30 Davydov, Ivan
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Beygelzimer, Yuliya 11:30 Martic, Petra
  • Croatia F7, Singles
    Jotovski, Tomislav 11:30 Steficar, Edi
  • Croatia F7, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 11:30 Semjan, Marek
  • Croatia F7, Singles
    Sabanov, Matej 11:30 Rozic, Goran
  • Croatia F7, Singles
    Kolar, Zdenek 11:30 Gaio, Federico
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Maciejewska, Zuzanna 11:30 Bryzgalova, Yulia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bizhukova, Fatima 11:30 Siedliska, Natalia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Michiels, Morgane 11:30 Gjorcheska, Lina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Terziyska, Julia 11:30 Mikheeva, Alina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Negreanu, Daiana 11:30 Romeo, Caroline
  • Turkey F13, Singles
    Mozgovoy, Alexander 11:30 Sonego, Lorenzo
  • Turkey F13, Singles
    Silverman, Cameron 11:30 Novak, Dennis
  • Greece F2, Doubles
    Bellier A / Hampel L 12:00 Jaloviec M / Safranek V
  • Greece F2, Singles
    Martin, Toby 12:00 Netuschil, Marvin
  • Greece F2, Singles
    Glancy, Daniel 12:00 Kapogiannis, Charalampos
  • Greece F2, Singles
    Jakupovic, Alexandros 12:00 Milojevic, Nikola
  • Greece F2, Doubles
    Kaczynski K / Moraing M 12:00 Dunlap D / Inzerillo J
  • Morocco F3, Singles
    Jdi, Mehdi 12:00 Chazal, Maxime
  • Morocco F3, Singles
    Diep, Florent 12:00 Vatutin, Alexey
  • Morocco F3, Singles
    Werner, Jean-Marc 12:00 Kontinen, Micke
  • Morocco F3, Singles
    Allouch, Khalid 12:00 Giner, Marc
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Gasparyan, Margarita 12:00 Kostova, Elitsa
  • Spain F7, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 12:00 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Spain F7, Singles
    Gomez Mantilla, Ivan 12:00 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Italy F3, Singles
    Colella, Alessandro 12:30 Maden, Yannick
  • Italy F3, Singles
    Reissig, Nicolas 12:30 Moutet, Corentin
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Liang, Gloria 12:30 Yerolymos, Margot
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Catini, Chiara 12:30 Daniilidou, Eleni
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Moratelli A / Rubini S 12:30 Bara I M / Barzo L
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Dabija E / Simic J 12:30 Sharifova K / Shepita A
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Stokke, Melanie 12:30 Geukens, Britt
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Pitisci, Fabiana 12:30 Zhupanska, Valeriya
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Ciufrila, Raluca 12:30 Brouleau, Lou
  • Tunisia F12, Singles
    Chala, Remy 12:30 BEN Hassen, Ameur
  • Tunisia F12, Singles
    Carnello, Elliot 12:30 Marfia, Matteo
  • Tunisia F12, Singles
    Ghorbel, Anis 12:30 Perez Sanz, David
  • Raanana, Israel
    Rola, Blaz 12:40 Botzer, Bar Tzuf
  • Raanana, Israel
    Cervantes Huegun, Inigo 12:40 Berrer, Michael
  • Raanana, Israel
    Arnaboldi, Andrea 12:40 Ilhan, Marsel
  • Egypt F12, Singles
    Vucic, Ilija 13:00 Kozyukov, Vitaly
  • Egypt F12, Singles
    Ratniuk, Maxim 13:00 Tashi, Vullnet
  • Egypt F12, Singles
    Kovalev, Alexey 13:00 Konecny, Michal
  • Egypt F12, Singles
    Schott, Hugo 13:00 Vorster, Tucker
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Fedorova, Angelina 13:00 Bolkvadze, Mariam
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Malykh, Polina 13:00 Silwanowicz, Karolina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kulik, Wiktoria 13:00 Chikalkina, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Shakovets, Christina 13:00 Pogrebnyak, Valeriya
  • Croatia F7, Doubles
    Marsoun L / Suc D 13:00 Kapric D / Meis P
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Pliskova, Kristyna 13:00 Dodin, Oceane
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Johansson, Mathilde 13:00 Kulichkova, Elizaveta
  • Greece F2, Doubles
    Economidis K / Tsitsipas S 13:30 Dima D / Geerts M
  • Greece F2, Doubles
    Bismpikos N / Iakovides C-M 13:30 Bader S / Stanek R
  • Morocco F3, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 13:30 Diallo, Seydou
  • Morocco F3, Singles
    Ouahab, Lamine 13:30 Falcao, Goncalo
  • Morocco F3, Singles
    Sousa, Pedro 13:30 Kushakov, Alexandr
  • Morocco F3, Singles
    Domingues, Joao 13:30 Solberg, Christoffer
  • Greece F2, Doubles
    Dubarenco M / Manafov V 13:30 Mridha J / Ymer M
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    RAE J / Smith A 13:30 Hozumi E / Ninomiya M
  • Spain F7, Singles
    Roca Batalla, Oriol 13:30 Checa-Calvo, Jose
  • Spain F7, Singles
    Semmler, Miguel 13:30 Arenas-Gualda, Ivan
  • Italy F3, Doubles
    Bortolotti M / Lizariturry J 14:00 Chiurulli D / Mazzella M
  • Italy F3, Doubles
    Borgo F / Naso G 14:00 Civarolo M / Melchiorre D
  • Italy F3, Doubles
    Fallert F / Raab D 14:00 Bonadio R / Maccari F
  • Italy F3, Doubles
    Galoppini D / Rakotomalala M 14:00 Giacalone O / Volante M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    LI Y / Marti Riembau A 14:00 Remy V / Temin M
  • Raanana, Israel, Doubles
    Albot R / Nedovyesov O 14:00 Betov S / Przysiezny M
  • Raanana, Israel, Doubles
    Kowalczyk M / Zelenay I 14:00 Fleming C / Marray J
  • Raanana, Israel, Doubles
    Pavic M / Venus M 14:00 Kravchuk K / Molchanov D
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Bojanic, Tamara 14:00 Sarrazin, Laetitia
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Elmi, Yosr 14:00 Prenkovic, Linda
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Lampla, Louise 14:00 Van Der Zwaan, Roos
  • Tunisia F12, Singles
    Vilella Martinez, Mario 14:00 Catarina, Lucas
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Tehrani, Tina 14:00 Scholsen, Helene
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Deigman, Laura 14:00 Rabines, Luciana
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Fafaliou, Stamatia 14:00 Fuentes, Camila
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Tolibova, Sadafmoh 14:00 Fareh, Areej
  • Spain F7, Singles
    Bonzi, Benjamin 14:00 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Spain F7, Singles
    Folie, Alexandre 14:00 Deus, Nuno
  • Croatia F7, Singles
    Ghedin, Nicola 14:30 Kekez, Duje
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Bychkova, Ekaterina 14:30 Linette, Magda
  • Qatar F1, Singles
    Machado, Rui 14:30 Vibert, Francois Arthur
  • Qatar F1, Singles
    Tepavac, Marko 14:30 Djokovic, Djordje
  • Qatar F1, Singles
    Rice, David 14:30 Simon, Tobias
  • Qatar F1, Singles
    Sebaoun, Leo Julien 14:30 Pospisil, Jaroslav
  • Croatia F7, Doubles
    Link J V / Ofner P 15:00 Bjelica I / Jotovski T
  • Croatia F7, Doubles
    Ternar T / Urbanija M 15:00 Kalenichenko D / Partl A
  • Croatia F7, Doubles
    Bellotti R / Brunner P 15:00 Carpen A-D / Draganja T
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Govortsova, Olga 15:00 Foretz, Stephanie
  • Morocco F3, Doubles
    Vatutin A / Werner J-M 15:00 Sporken M / Van Den Honert V
  • Morocco F3, Doubles
    JDI M / Rachidi Y 15:00 Giner M / Surchenko D
  • Morocco F3, Doubles
    Chazal M / Diep F 15:00 Jastraunig L / Waloch M
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Atucha Gomez A / Schaffner Riera A 15:00 D'Oliveira E / Pitisci F
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Cortina Pou A / Jebri M 15:00 Ciufrila R / Mokrousova G
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Amanmuradova A / Kichenok N 15:00 Broady N / Pliskova K
  • Tunisia F12, Doubles
    Geens C / Salman O 15:30 Fournerie T / Gresk P
  • Tunisia F12, Doubles
    Dzhavakian Y / Khotkov O 15:30 Cagnina J / Vanneste J
  • Tunisia F12, Doubles
    Longo M / Marfia M 15:30 Chala R / Joncour R
  • Tunisia F12, Doubles
    Dyke J / Merino A 15:30 Igoshin A / Medvedev D
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Heisen, Vivian 15:30 Faber, Tea
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Ugarkovic, Frana 15:30 Hering, Katharina
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Jebawy, Jasmin 15:30 Schwarte, Emelie Luisa
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Bekker, Kseniia 15:30 AL Nabhani, Fatma
  • Spain F7, Singles
    Vega Hernandez, David 15:30 Pulgar-Garcia, Javier
  • Spain F7, Singles
    Rumenov Payakov, Georgi 15:30 Villacorta-Alonso, Ricardo
  • Raanana, Israel
    Sela, Dudi 16:00 Weintraub, Amir
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kucova, Kristina 16:00 Zhu, Lin
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Vickery, Sachia 16:00 Rodina, Evgeniya
  • Qatar F1, Singles
    Fabian, Patrik 16:00 Merckx, Jonas
  • Qatar F1, Singles
    Kellovsky, Dominik 16:00 Dmitriev, Kirill
  • Qatar F1, Singles
    Marsalek, James 16:00 Milton, Joshua
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Coin J / Johansson M 16:00 BUA T / Seguel D
  • Qatar F1, Singles
    Griekspoor, Scott 16:00 Kleman, Miroslav
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Soylu, Ipek 16:00 Kasatkina, Darya
  • Miami, USA, Doubles
    Hingis M / Mirza S 16:00 Babos T / Mladenovic K
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kalinina, Anhelina 16:00 Jaksic, Jovana
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Razzano, Virginie 16:30 Brianti, Alberta
  • Miami, USA, Doubles
    Garcia C / Srebotnik K 16:50 Makarova E / Vesnina E
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    AL Nabhani F / Fuentes C 17:00 Scholsen H / Tolibova S
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Bekker K / Faber T 17:00 Heisen V / Hering K
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Fafaliou S / Jebawy J 17:00 Easwaramurthi A / Tehrani T
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Codino F / Morvayova V 17:00 Deigman L / Totka N
  • Spain F7, Doubles
    Gomez-Herrera C / Short M 17:00 Arenas-Gualda I / Ortega-Olmedo R
  • Raanana, Israel, Doubles
    Elgin M / Weintraub A 17:20 Junaid R / Shamasdin A
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Rogers, Shelby 17:30 Karatantcheva, Sesil
  • Qatar F1, Doubles
    Marsalek J / Rice D 17:30 Djokovic D / Tepavac M
  • Qatar F1, Doubles
    De Valk R S / Sebaoun L J 17:30 Kellovsky D / Pospisil J
  • Qatar F1, Doubles
    AL Alawi S K / El-Bayoumy A 17:30 Simon T / Vibert F-A
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Min, Grace 17:30 Irigoyen, Maria
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Osaka, Naomi 17:30 Cepede Royg, Veronica
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Crawford, Samantha 17:30 Rus, Arantxa
  • San Luis Potosi, Mexico
    Pella, Guido 18:30 Garza, Daniel
  • San Luis Potosi, Mexico
    Mcgee, James 18:30 Dzumhur, Damir
  • San Luis Potosi, Mexico
    Klein, Brydan 18:30 Zampieri, Caio
  • Spain F7, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Pulgar-Garcia J 18:30 Folie A / Yevseyev D
  • Spain F7, Doubles
    Checa-Calvo J / Roca Batalla O 18:30 Alcaraz Ivorra A / Vega Hernandez D
  • Spain F7, Doubles
    Deus N / Sousa H 18:30 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Brengle, Madison 19:00 Krejcikova, Barbora
  • Miami, USA
    Williams, Serena 19:00 Lisicki, Sabine
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Buyukakcay C / Cepelova J 19:00 Mrdeza T / Piter K
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    CE G / Goncalves P 19:00 Moore T / Slater N
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Kalinina A / Korashvili O 19:00 HAN X / Kramperova K
  • San Luis Potosi, Mexico
    Hank, Tigre 19:50 Melzer, Gerald
  • San Luis Potosi, Mexico
    Olivo, Renzo 19:50 Molteni, Andres
  • San Luis Potosi, Mexico
    De Paula, Fabiano 19:50 Menendez-Maceiras, Adrian
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Gonzalez M / Haddad Maia B 20:30 Kerkhove L / Rus A
  • San Luis Potosi, Mexico
    Gabashvili, Teimuraz 21:00 Astorga, Mauricio
  • San Luis Potosi, Mexico
    Smith, Connor 21:00 Clezar, Guilherme
  • San Luis Potosi, Mexico
    Duckworth, James 21:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Baghdatis, Marcos 21:00 King, Darian
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Horansky, Filip 21:00 Ghem, Andre
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Fratangelo, Bjorn 21:00 Gonzalez, Maximo
  • Miami, USA, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 22:15 Isner J / Querrey S
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Van Der Duim, Antal 22:20 Smith, John-Patrick
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Klec, Ivo 22:20 Andujar, Pablo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Cunha, Henrique 22:20 Mina, Gianni
  • San Luis Potosi, Mexico
    Podlipnik-Castillo, Hans 22:20 Struvay, Eduardo
  • San Luis Potosi, Mexico
    Endara, Ivan 22:20 Gomez, Juan Sebastian
  • Miami, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 23:00 Anderson K / Chardy J
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Elias, Gastao 23:40 Trungelliti, Marco
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Paire, Benoit 23:40 Middelkoop, Matwe
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Jasika, Omar 23:40 Chung, Hyeon
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Daniell M / Sharan D 23:40 Behar A / Olivo R

Olimpijda 2012.

Pogledajte, zamotane muslimanske olimpijke

Ostali sportovi

Sportistiknje Saudijske Arabije Katara i Bruneja, prvi put se takmiče na Olimpijskim igrama, pošto su Olimpijski komiteti tih zemalja odlučili da uz sportiste i na najveću smotru svetskog sporta pošalju i žene

Sportistiknje Saudijske Arabije Katara i Bruneja, prvi put se takmiče na Olimpijskim igrama, pošto su Olimpijski komiteti tih zemalja odlučili da uz sportiste i na najveću smotru svetskog sporta pošalju i žene.

Jedini zahtev koji su imali bio je da se žene nadmeću odevene u msulimanske marame. Većina federacija čiji se sportovi nalaze u programu tridesetih letnjih Olimpijskih igara, to je prihvatila.  Problem je bio sa džudoom jer je zbog zahvata u tom sportu i bezbednosti boraca na tatamiju predsednik Svetske džudo federacije Marijus Vizner rekao da sportistkinjama iz muslimanskih zemalja verovatno neće biti dovoljeno da se nadmeću sa maramama.

Četvrtog dana nadmetanja u Londonu saopšteno je da se dve džudistiknje iz Saudijske Arabije mogu takmičiti sa nekom vrstom "marame za glavu".

Pogledajte kako izgledaju olimpijke, koje, ako ne rezultatima u Londonu pažnju privlače opremom u kojoj se nadmeću.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Moralna je i odgovorna odluka da država ne hapsi na prepad Vojislava Šešelja, kao što se to nekad radilo Dragomir Anđelković politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!