• Australia F5, Singles
    De Waard, Steven 2 6 6 6 2 2 Lombe, Harrison 1 4 7 4 1 1
  • Melbourne, Singles W-C15-AUS-0...
    Fourlis, Jaimee 2 6 4 6 2 2 Okadaue, Chiaki 1 2 6 3 1 1
  • Melbourne, Singles W-C15-AUS-0...
    Aiava, Destanee 2 4 7 6 2 2 Jovanovic, Masa 1 6 5 1 1 1
  • Melbourne, Doubles W-C15-AUS-0...
    Baranska A / Zaniewska S 2 4 6 10 2 2 Ruhrig G / Ryan K 1 6 1 6 1 1
  • Melbourne, Singles W-C15-AUS-0...
    Patterson, Tammi 1 7 1 Elie, Jennifer 0 6 0
  • Australia F5, Doubles
    Beale J / Kaldawi S 0 6 1 0 Banes M / Van Peperzeel G 1 7 2 1
  • Australia F5, Singles
    Guccione, Daniel 0 4 1 0 Crivoi, Victor 1 6 2 1
  • Japan F4, Singles
    Shiga, Masato 0 4 0 Tanuma, Ryota 0 3 0
  • Japan F4, Singles
    Santillan, Akira 0 4 0 Watanuki, Yusuke 0 5 0
  • Miami, USA
    Halep, Simona 1 6 1 Pennetta, Flavia 0 3 0
  • Australia F5, Singles
    Fancutt, Thomas 1 6 1 Rikalo, Simo 0 4 0
  • Japan F4, Singles
    Lim, Yong-Kyu 1 6 1 Imai, Shintaro 0 3 0
  • Japan F4, Singles
    Saito, Takashi 0 5 0 Niki, Takuto 0 4 0
  • Melbourne, Doubles W-C15-AUS-0...
    AH San N / Beck S 0 0 0 Peers S / Sumner A 0 2 0
  • Melbourne, Doubles W-C15-AUS-0...
    Bozovic A / Rajagopalan S 03:50 DAW L / Ley O
  • Australia F5, Doubles
    MA W / Thiessen J 03:55 Maher J / Nolan D
  • Melbourne, Singles W-C15-AUS-0...
    Kafedjiyska, Ivana 03:55 Parnaby, Alana
  • China F1, Singles
    Wang, Huixin 04:00 Xia, Haitong
  • China F1, Singles
    Kim, Cheong-Eui 04:00 Wang, Ruixuan
  • China F1, Singles
    QI, XI 04:00 Zhu, Zhicheng
  • China F1, Singles
    Tao, Jun Nan 04:00 LU, Yang
  • China F1, Singles
    Zheng, Zuxin 04:00 Wang, Ruikai
  • Melbourne, Doubles W-C15-AUS-0...
    Hives Z / Smith A 04:20 Collie N / Munozova A
  • Australia F5, Doubles
    Fitzgerald P / Nickels D 04:25 O'Connell C / Silcock A
  • Australia F5, Doubles
    Barton M / Torebko P 04:30 Jaede J / Puttergill C
  • Japan F4, Singles
    Uchiyama, Yasutaka 04:40 Mclachlan, Ben
  • Japan F4, Singles
    Katayama, Sho 04:40 Gao, Xin
  • Japan F4, Singles
    Sasai, Masaki 04:40 Matsumura, Ryotaro
  • Japan F4, Singles
    Oku, Hiromasa 04:40 Kuribayashi, Souma
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Webley-Smith, Emily 05:00 Silakul, Chanikarn
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Momkoonthod, Tamachan 05:00 Kato, Miyu
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Fridman, Olga 05:00 Hibino, Nao
  • Melbourne, Doubles W-C15-AUS-0...
    Jovanovic M / Stojanovic J 05:10 Ayukawa M / Koshino Y
  • Australia F5, Doubles
    Addison A / Sookton-Eng C 05:25 De Waard S / Polmans M
  • Melbourne, Doubles W-C15-AUS-0...
    Cabrera L / Tjandramulia O 05:25 Minokoshi M / Okadaue C
  • China F1, Singles
    Zhou, Sheng Hao 05:30 HE, Yecong
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Kotade, Kirandeep Kaur 05:30 Dangwal, Vaniya
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Rana, Shweta 05:30 Shlomo, Keren
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Burgula, Tanya Amala 05:30 Tananta, Lavinia
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Bhambri, Prerna 05:30 Padamata, Sneha
  • China F1, Singles
    Ouyang, Bowen 05:30 Duan, Jia QI
  • China F1, Singles
    Wang, Aoxiong 05:30 Liang, Wen-Chun
  • China F1, Singles
    Chen, Long 05:30 Bai, Yan
  • China F1, Singles
    Chetty, Joshua 05:30 Westerhof, Boy
  • Indonesia F1, Singles
    Bezuri, Ahmad Maulana 05:30 Brechemier, Thomas
  • Indonesia F1, Singles
    YU, Cheng-Yu 05:30 Radulovic, Luka
  • Indonesia F1, Singles
    Cortes Alcaraz, Aaron 05:30 Navasirisomboon, Jirat
  • Indonesia F1, Singles
    Tierro, Patrick-John 05:30 Wattanakul, Singekrawee
  • Melbourne, Doubles W-C15-AUS-0...
    Elie J / Reix S 05:50 HON P / Patterson T
  • Australia F5, Doubles
    Fancutt T / Puodziunas S 05:55 Taylor A / Taylor J
  • Australia F5, Doubles
    Ball C / Whittington A 06:00 Crivoi V-V / Levin J
  • Japan F4, Singles
    Fujii, Shinta 06:10 Takeuchi, Kento
  • Japan F4, Singles
    WU, DI 06:10 Toyono, Junya
  • Japan F4, Singles
    LI, Zhe 06:10 Kita, Motoaki
  • Japan F4, Singles
    Hong, Seong Chan 06:10 Wachiramanowong, Kittipong
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Palha, Natasha 06:30 Chang, Kai-Chen
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Christie, Freya 06:30 Golubic, Viktorija
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Raina, Ankita 06:30 Jang, SU Jeong
  • Australia F5, Doubles
    Djurovic B N / Guccione D 06:55 Bourchier H / Davidson P
  • Melbourne, Doubles W-C15-AUS-0...
    BAI A / Myers A 06:55 Parnaby A / Walters A
  • Indonesia F1, Doubles
    Hamzah E / Wijaya I 07:00 Seeberger M / Tearney F
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Teltumbde, Rashmi 07:00 Wannasuk, Nungnadda
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Thombare, Prarthana G 07:00 Ram, Moulika
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Shinde, Vasanti 07:00 Sunkara, Rishika
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Yadlapalli, Pranjala 07:00 Reddy, Snehadevi S
  • China F1, Singles
    Yang, Tsung-Hua 07:00 Cai, Zhao
  • China F1, Singles
    Feng, HE 07:00 Peng, Changwei
  • China F1, Doubles
    LIN K-J / Xia H 07:00 LI Z-T / Wang R
  • China F1, Doubles
    Huang L-C / Lopez-Perez E 07:00 Huang J W / QI X
  • Indonesia F1, Doubles
    Rahman A / Setiabudi R C 07:00 Bodhidatta P / Tanthaseraneewat S
  • Indonesia F1, Doubles
    Nahor J / Widianto M R 07:00 Hung J-C / Stevenson K
  • Japan F4, Doubles
    Shiga M / Uesugi K 07:40 Nakagawa N / Santillan A
  • Japan F4, Doubles
    Kikuchi G / Takeshima S 07:40 Imai S / Niki T
  • Japan F4, Doubles
    Kobori R / Sakai Y 07:40 Nagao K / Oku H
  • Japan F4, Doubles
    Ehara H / Sekiguchi S 07:40 Katayama S / Sato B
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Ozeki, Michika 08:00 Sema, Erika
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Luangnam, Nudnida 08:00 Inoue, Miyabi
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Wongteanchai, Varatchaya 08:00 De Bernardi, Clothilde
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Hrabalova, Kristyna 08:30 Rohanova, Petra
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Ostlund, Fanny 08:30 Bonic, Barbara
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Cabaj Awad, Jacqueline 08:30 Primorac, Iva
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Rentouli, Anastasia 08:30 Rohde-Moe, Caroline
  • Greece F2, Singles
    Surreaux, Arthur 08:30 Paval, Costin
  • Greece F2, Singles
    Dima, Dragos 08:30 Kaczynski, Kevin
  • Greece F2, Singles
    Ymer, Mikael 08:30 Geerts, Michael
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Burman, Shivika 08:30 Belwal, Sachi
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 08:30 Peng, Suqing
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Maheta, Eetee 08:30 Hsu, Ching Wen
  • Raanana, Israel
    Donskoy, Evgeny 09:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Raanana, Israel
    Kavcic, Blaz 09:00 Sijsling, Igor
  • Raanana, Israel
    Copil, Marius 09:00 Albot, Radu
  • Raanana, Israel
    Rola, Blaz 09:00 Botzer, Bar Tzuf
  • Raanana, Israel
    Sela, Dudi 09:00 Weintraub, Amir
  • Raanana, Israel
    Nedovyesov, Oleksandr 09:00 Djere, Laslo
  • Indonesia F1, Doubles
    Matsui T / Rungkat C 09:00 LY N H / Navasirisomboon J
  • Indonesia F1, Doubles
    Bezuri A M / Trijati S-W 09:00 Cooper J / Sofaer D
  • Indonesia F1, Doubles
    Patrombon J / YU C-Y 09:00 KIM J H / Susanto A
  • Indonesia F1, Doubles
    Sasongko A H / Susanto D A 09:00 Hobbs R / Radulovic L
  • Japan F4, Doubles
    ITO Y / Onozawa A 09:10 Longhi T / Sasai M
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Rungtein N / Sankaew N 09:30 Jang S J / Sharipova S
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Sae-Eung J / Wang D N 09:30 Jandakate C / Silakul C
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Momkoonthod T / Thamchaiwat B 09:30 Hibino N / Kato M
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Zimmermann, Kimberley 09:30 LI, Yuenu
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Spigarelli, Martina 09:30 Giovine, Claudia
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Bara, Irina Maria 09:30 Natali, Marianna
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Brescia, Georgia 09:30 Dabija, Elora
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Temin, Marie 09:30 Grage, Mai
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Peoni, Giulia 09:30 Leduc, Marie-Alexandre
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Zaja, Anna 10:00 Huber, Luisa Marie
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Spremo, Milana 10:00 Kuzmova, Viktoria
  • Greece F2, Singles
    Papik, Tomas 10:00 Dubarenco, Maxim
  • Greece F2, Singles
    Leite, Wilson 10:00 Inzerillo, Jerome
  • Greece F2, Singles
    Hampel, Lenny 10:00 Bejtulahi, Denis
  • Croatia F7, Singles
    Ignatik, Uladzimir 10:00 Kralj, Kevin
  • Croatia F7, Singles
    Apostol, Bogdan Ionut 10:00 Urbanija, Mike
  • Croatia F7, Singles
    Bjelica, Ivan 10:00 Sachko, Vitaliy
  • Croatia F7, Singles
    Ofner, Patrick 10:00 Razborsek, Nik
  • Raanana, Israel
    Przysiezny, Michal 10:00 Marchenko, Illya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lazareva, Margarita 10:00 Kolesnikova, Yulia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Filinskaya, Vlada 10:00 Konotoptseva, Danielle
  • Raanana, Israel
    Millman, John 10:00 Basilashvili, Nikoloz
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Maggen, India 10:00 Pradova, Martina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yashina, Ekaterina 10:00 Kalinina, Viktoriia
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Iska, Akshara 10:00 Sharma, Nandini
  • Raanana, Israel
    Broady, Liam 10:00 Delic, Mate
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Sakkari, Maria 10:00 Komardina, Anastasiya
  • Egypt F12, Singles
    Salaba, Libor 10:00 Trubrig, Christian
  • Egypt F12, Singles
    Nedelko, Ivan 10:00 Schutt, Leon
  • Egypt F12, Singles
    AL Taweel, Issam 10:00 Hossam, Karim
  • Egypt F12, Singles
    Garzelli, Francesco 10:00 Fatic, Nerman
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Damayanti A-F / Tananta L 10:00 Dangwal V / Padamata S
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Andrady A / Shlomo K 10:00 Sawhney V / Yadlapalli P
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Kontaveit, Anett 10:30 Linette, Magda
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Arcangioli, Manon 10:30 Foretz, Stephanie
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Kulichkova, Elizaveta 10:30 Broady, Naomi
  • Indonesia F1, Doubles
    Castro M / Descotte M F 10:30 Brechemier T / Cortes Alcaraz A
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Neuwirth, Yvonne 11:00 Clerici, Giada
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Van Dijkman, Inger 11:00 Kyrpot, Olena
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Drew, Jazzamay 11:00 Buzarnescu, Mihaela
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Sipek, Natalija 11:00 Van Der Meij, Charlotte
  • Tunisia F12, Singles
    Wallart, Enzo 11:00 Durasovic, Viktor
  • Tunisia F12, Singles
    Medvedev, Daniil 11:00 Bothwell, Peter
  • Tunisia F12, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 11:00 Frigerio, Lorenzo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Corning, Veronica M 11:00 Shkudun, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Malikova, Tereza 11:00 Piskun, Oleksandra
  • Turkey F13, Singles
    Sproch, Dominik 11:00 Janvier, Maxime
  • Turkey F13, Singles
    Plotniy, Andrei 11:00 Wunner, Matthias
  • Turkey F13, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 11:00 Pazicky, Michal
  • Turkey F13, Singles
    Yurtacan, Efe 11:00 Yuksel, Anil
  • Turkey F13, Singles
    Erguden, Baris 11:00 Manafli, Aykhan
  • Turkey F13, Singles
    Suluoglu, Sefa 11:00 Celikbilek, Altug
  • Spain F7, Singles
    Calvo Milla, Ignacio 11:00 Pulgar-Garcia, Javier
  • Spain F7, Singles
    Oliveira, Goncalo 11:00 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Italy F3, Singles
    Colella, Alessandro 11:00 Bonadio, Riccardo
  • Italy F3, Singles
    Bortolotti, Marco 11:00 Maden, Yannick
  • Italy F3, Singles
    Fallert, Florian 11:00 Lamberti, Edoardo
  • Italy F3, Singles
    Raab, Demian 11:00 Mager, Gianluca
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sharifova, Ksenija 11:00 Barzo, Lilla
  • Raanana, Israel
    Guez, David 11:15 Pouille, Lucas
  • Raanana, Israel
    Desein, Niels 11:15 Molchanov, Denys
  • Raanana, Israel
    Ungur, Adrian 11:15 Goldengoren, Tal
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kaminkova, Katerina 11:30 Marinkovic, Bojana
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Pinto, Giorgia 11:30 Papamichail, Despina
  • Greece F2, Singles
    Bisko, Michal 11:30 Dunlap, Dane
  • Greece F2, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 11:30 Chavez T / Ghinda I-L
  • Greece F2, Doubles
    Economidis K / Tsitsipas S 11:30 Dima D / Geerts M
  • Croatia F7, Singles
    Serdarusic, Nino 11:30 Suc, Dominik
  • Greece F2, Doubles
    Masur D / Netuschil M 11:30 Jakupovic A / Kalovelonis M
  • Croatia F7, Singles
    Link, Joel Vincent 11:30 Kalenichenko, Danylo
  • Croatia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 11:30 Brtnicky F / Zeleny L
  • Croatia F7, Doubles
    Simonovic T / Sudic P 11:30 Kolar Z / Poljak D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bizhukova F / Lidkovskaya I 11:30 Chikalkina A / Pogrebnyak V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bolkvadze M / Bryzgalova Y 11:30 Izuogu C N / Suhail U
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Mikheeva A / Njuki B 11:30 Gjorcheska L / Terziyska J
  • Egypt F12, Doubles
    Peters F / Ruppli A 11:30 Perunov I / Polonskiy I
  • Egypt F12, Doubles
    Segal L / Vorster T 11:30 Konecny M / Maamoun K-M
  • Egypt F12, Doubles
    Nedelko I / Sobolta I 11:30 Builes T / Escobar F
  • Egypt F12, Doubles
    Mohamed Hatem M / Taweel I H 11:30 Petrovic D / Vucic I
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Reddy S S / Tatachar Venugopal D 11:30 Peng S / Shetty S
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Maheta E / Teltumbde R 11:30 Bavisetti S / Chilumula N
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Peddi Reddy S V / Rohira T 11:30 Bhatia R / Paul S S
  • Morocco F3, Singles
    Jdi, Mehdi 12:00 Alekseenko, Gleb
  • Morocco F3, Singles
    Adnaoui, Mohamed 12:00 Chazal, Maxime
  • Morocco F3, Singles
    Falcao, Goncalo 12:00 Luisi, Alessandro
  • Morocco F3, Singles
    Solberg, Christoffer 12:00 Rachidi, Younes
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Bychkova, Ekaterina 12:00 Lim, Alize
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Brianti, Alberta 12:00 Eguchi, Misa
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Doi, Misaki 12:00 Beygelzimer, Yuliya
  • Spain F7, Singles
    Bonzi, Benjamin 12:00 Ribeiro Navarrete, Samuel
  • Spain F7, Singles
    Gomez Mantilla, Ivan 12:00 Chavez Villalpando, Luis Diego
  • Italy F3, Doubles
    Chiurulli D / Mazzella M 12:30 Hoyt E / Rizzuti G
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Jamrichova, Sandra 12:30 Claffey, Jennifer
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Wulcan, Paulina 12:30 Daniels, Carolin
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kerfs, Deborah 12:30 Stoilkovska, Magdalena
  • Tunisia F12, Singles
    Salman, Omar 12:30 Jaensch-Mueller, Vincent
  • Tunisia F12, Singles
    Khotkov, Oleg 12:30 Joncour, Ronan
  • Tunisia F12, Singles
    Ouvrard, Victor 12:30 Geens, Clement
  • Raanana, Israel, Doubles
    Betov S / Przysiezny M 12:30 Cukierman D / Kapach R
  • Raanana, Israel, Doubles
    Pavic M / Venus M 12:30 Lacko L / Marchenko I
  • Raanana, Israel, Doubles
    Bury A / Kudryavtsev A 12:30 Junaid R / Shamasdin A
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ozgen, Pemra 12:30 Bogoslavets, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Vajdova, Natalia 12:30 Arshinkova, Petia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ishizu, Sachie 12:30 Stolmar, Rebeka
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Szlavikovics, Szabina 12:30 Sotnikova, Alyona
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Lukacs, Vanda 12:30 Oral, Seven
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Juhaszova, Vivien 12:30 LU, Jia-Jing
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Kalinskaya A / Vdovenco A 12:30 Mikhaylova M / Schmitz A-K
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Engelmann J N / Thiem J 12:30 Hristea C-E / Negreanu D
  • Italy F3, Singles
    Naso, Gianluca 12:30 Stefanini, Jacopo
  • Italy F3, Singles
    Cociasu, Andrei 12:30 Tomasetto, Luca
  • Italy F3, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 12:30 Galoppini, Davide
  • Italy F3, Doubles
    Civarolo M / Melchiorre D 12:30 Altmaier D / Zimmermann L
  • Spain F7, Singles
    Caceres Casas, Alberto 12:30 Deus, Nuno
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Cucca M / Natali M 12:30 Cascapera G / Mone M
  • Spain F7, Singles
    Checa-Calvo, Jose 12:30 Gomez-Herrera, Carlos
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Grammatikopoulou V / Komardina A 13:00 Anghelescu A / Valenstein A
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Selakovic N / Spremo M 13:00 Cabaj Awad J / Sussarello G
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Ostlund F / Rohde-Moe C 13:00 Bonic B / Curovic T
  • Greece F2, Doubles
    Glancy D / Martin T 13:00 Kapogiannis C / Mikos K
  • Greece F2, Doubles
    Bellier A / Hampel L 13:00 Jaloviec M / Safranek V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Maggen I / Shakovets C 13:00 Maciejewska Z / Siedliska N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kolesnikova Y / Malykh P 13:00 Kulik W / Silwanowicz K
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bulatova D / Kalinina V 13:00 Fernandez Rabener A / Lekaj A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Konotoptseva D / Pradova M 13:00 Filinskaya V / Uzhylovska O
  • Egypt F12, Doubles
    Jebavy R / Salaba L 13:00 Elistratov E / Kozyukov V
  • Egypt F12, Doubles
    Hossam K / Reichelt T 13:00 Liniger J / Miedler L
  • Egypt F12, Doubles
    Jakob F / Novotny D 13:00 Schutt L / Tashi V
  • Egypt F12, Doubles
    Davydov I / Dyakonov S 13:00 Fatic N / Nastasi U
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Govortsova, Olga 13:30 Bonaventure, Ysaline
  • Morocco F3, Singles
    Jastraunig, Lukas 13:30 Diallo, Seydou
  • Morocco F3, Singles
    Ouahab, Lamine 13:30 Matic, Nico
  • Morocco F3, Singles
    Gil, Frederico 13:30 Sousa, Pedro
  • Morocco F3, Singles
    Kushakov, Alexandr 13:30 Tifnouti, Taha
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Dodin, Oceane 13:30 Hozumi, Eri
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Kostova, Elitsa 13:30 Mestach, AN Sophie
  • Raanana, Israel, Doubles
    Monroe N / Sitak A 13:50 Albot R / Nedovyesov O
  • Raanana, Israel, Doubles
    Erlich J / Sijsling I 13:50 Kravchuk K / Molchanov D
  • Raanana, Israel, Doubles
    Delic M / Kavcic B 13:50 Fleming C / Marray J
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Hering, Katharina 14:00 Vangelova, Ani
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Rabines, Luciana 14:00 Easwaramurthi, Ashmitha
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Pradip, Kalpaka 14:00 Fafaliou, Stamatia
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Jones, Meredith G 14:00 Fuentes, Camila
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    VON Deichmann, Kathinka 14:00 Schaffner Riera, Aina
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Cortina Pou, Alba 14:00 Parrizas-Diaz, Nuria
  • Tunisia F12, Singles
    Vanneste, Jeroen 14:00 Igoshin, Alexander
  • Tunisia F12, Singles
    Kanar, Jonathan 14:00 Masar, Juraj
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Gaydarzhi K / Piskun O 14:00 Caciotti M / Masini M
  • Turkey F13, Doubles
    Erguden U B / Ramanathan R 14:00 Kosonen M / Virtanen P
  • Turkey F13, Doubles
    Yalcinkale B / Yuksel A 14:00 Himpe W / Schyvinck C
  • Turkey F13, Doubles
    Mozgovoy A / Plotniy A 14:00 Dankl T-M / Erun F T
  • Turkey F13, Doubles
    Silverman C / Smith R 14:00 Fortuna C / Jandric D
  • Qatar F1, Singles
    Tepavac, Marko 14:00 Deswal, Aditya
  • Qatar F1, Singles
    De Goeijen, Bobbie 14:00 Kellovsky, Dominik
  • Qatar F1, Singles
    Kleman, Miroslav 14:00 AL Awadhi, Omar
  • Qatar F1, Singles
    AL Zeyara, Jassem 14:00 Marsalek, James
  • Qatar F1, Singles
    Abdo, Amer Mohamed 14:00 Pospisil, Jaroslav
  • Italy F3, Singles
    Leonardi, Filippo 14:00 Lizariturry, Juan
  • Italy F3, Doubles
    Bonadio R / Maccari F 14:00 Mager G / Sinicropi R
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Leduc M-A / Yerolymos M 14:00 Arcidiacono F / Verpelli M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    FUX M / Proese N 14:00 Grage M / Noe J
  • Croatia F7, Singles
    Brunner, Pascal 14:30 Ternar, Tomislav
  • Croatia F7, Doubles
    Kapric D / Meis P 14:30 Curavic L / Puc B
  • Croatia F7, Doubles
    Marsoun L / Suc D 15:00 Maruscak M / Sachko V
  • Croatia F7, Doubles
    Apostol B I / Serdarusic N 15:00 Razborsek N / Stosic M
  • Morocco F3, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 15:00 Bensoussan, Samuel
  • Morocco F3, Singles
    Belcora, Mustapha 15:00 Vatutin, Alexey
  • Morocco F3, Singles
    Werner, Jean-Marc 15:00 Djurdjevic, Bogdan
  • Morocco F3, Singles
    Cammarata, Alberto 15:00 Giner, Marc
  • Tunisia F12, Doubles
    Ghorbel A / Mladenov V 15:00 Frigerio L / Oradini G
  • Tunisia F12, Doubles
    Desyatnik A / Gorodetsky V 15:00 Bhullar R-R / Durasovic V
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Pliskova, Kristyna 15:00 Kuwata, Hiroko
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Jorovic, Ivana 15:00 Gasparyan, Margarita
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Melnikova, Marina 15:00 Razzano, Virginie
  • Raanana, Israel, Doubles
    Elgin M / Weintraub A 15:10 Kretschmer G / Satschko A
  • Raanana, Israel, Doubles
    Botzer B / Patael B 15:10 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Totka, Naomi 15:30 Heisen, Vivian
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Faber, Tea 15:30 Morvayova, Viktoria
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Kokni, Mahrukh 15:30 Ugarkovic, Frana
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Schwarte, Emelie Luisa 15:30 Mdlulwa, Warona
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Buzarnescu M / Kyrpot O 15:30 BEN Abdallah Y / Zhupanska V
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Claffey J / Lampla L 15:30 Jamrichova S / Sipek N
  • Tunisia F12, Doubles
    Perez Sanz D / Pla Malfeito J 15:30 Harper-Griffith L / Leduc A
  • Tunisia F12, Doubles
    Ouvrard V / Wallart E 15:30 Bothwell P / Bothwell S
  • Qatar F1, Singles
    Machado, Rui 15:30 Shannan Alharrasi, Abdullah
  • Qatar F1, Singles
    Djokovic, Djordje 15:30 Margaroli, Luca
  • Qatar F1, Singles
    Bava, Haadin 15:30 Dmitriev, Kirill
  • Qatar F1, Singles
    Rice, David 15:30 Al-Saygh, Ali
  • Qatar F1, Singles
    Zayed, Mousa Shanan 15:30 Sebaoun, Leo Julien
  • Spain F7, Singles
    Folie, Alexandre 15:30 Grenier, Hugo
  • Spain F7, Singles
    Rumenov Payakov, Georgi 15:30 Roy, Matthieu
  • Miami, USA
    Suarez Navarro, Carla 16:00 Williams, Venus
  • Spain F7, Doubles
    Pulgar-Garcia Jav / Vivero Gonzalez P 16:00 Deus N / Sousa H
  • Spain F7, Doubles
    Gomez-Herrera C / Short M 16:00 Cuypers B / Manrique-Velazquez D-J
  • Miami, USA, Doubles
    Garcia C / Srebotnik K 16:00 Makarova E / Vesnina E
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Kalinina, Anhelina 16:00 Osaka, Naomi
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Bondarenko, Kateryna 16:00 Rus, Arantxa
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Goncalves, Paula Cristina 16:00 Soylu, Ipek
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Irigoyen, Maria 16:00 Pegula, Jessica
  • Miami, USA
    Williams, Serena 16:00 Lisicki, Sabine
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Elias, Gastao 16:00 Trungelliti, Marco
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Baghdatis, Marcos 16:00 King, Darian
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Van Der Duim, Antal 16:00 Smith, John-Patrick
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Horansky, Filip 16:00 Ghem, Andre
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Klec, Ivo 16:00 Andujar, Pablo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Fratangelo, Bjorn 16:00 Gonzalez, Maximo
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Martin F / Raja P 16:00 Fratangelo B / Krueger M
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Brunstrom J / Hernych J 16:00 Horansky F / King D
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Cluskey J / Smith J-P 16:00 Marie J / Rochette L
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Paire, Benoit 16:00 Middelkoop, Matwe
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Jasika, Omar 16:00 Chung, Hyeon
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Cunha, Henrique 16:00 Mina, Gianni
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    RAE J / Smith A 16:30 Bonaventure Y / Schuurs D
  • Miami, USA
    Mannarino, Adrian 16:50 Thiem, Dominic
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Jebawy, Jasmin 17:00 Codino, Fiona
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Bekker, Kseniia 17:00 Nilsson, Ann-Christin
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Chipan, Nency 17:00 AL Nabhani, Fatma
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Peer, Shahar 17:00 Johansson, Mathilde
  • Qatar F1, Singles
    Hochwalt, Tyler 17:00 Vibert, Francois Arthur
  • Qatar F1, Singles
    Faber, Mateo 17:00 Fabian, Patrik
  • Qatar F1, Singles
    Merckx, Jonas 17:00 Popko, Dmitry
  • Qatar F1, Singles
    Weidinger, Dominic 17:00 Milton, Joshua
  • Qatar F1, Singles
    Simon, Tobias 17:00 Griekspoor, Tallon
  • Miami, USA
    Berdych, Tomas 17:00 Monfils, Gael
  • Spain F7, Singles
    Cembellin Prieto, Antonio 17:30 Arenas-Gualda, Ivan
  • Spain F7, Singles
    Villacorta-Alonso, Ricardo 17:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Spain F7, Singles
    Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 17:30 Hernando Ruano, Jorge
  • Spain F7, Doubles
    Checa-Calvo J / Roca Batalla O 17:30 Cruz A / Plaza S
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kovinic, Danka 17:30 Cirstea, Sorana
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kramperova, Katerina 17:30 Larcher De Brito, Michelle
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Buyukakcay, Cagla 17:30 Mayr-Achleitner, Patricia
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Siegemund, Laura 17:30 Cepelova, Jana
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Daniell M / Sharan D 18:00 Langer N / Vanni L
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Hank T / Sanchez M 18:00 Duran G / Zeballos H
  • San Luis Potosi, Mexico
    Gabashvili, Teimuraz 18:00 Astorga, Mauricio
  • San Luis Potosi, Mexico
    Pella, Guido 18:00 Garza, Daniel
  • San Luis Potosi, Mexico
    Hank, Tigre 18:00 Melzer, Gerald
  • San Luis Potosi, Mexico
    Novikov, Dennis 18:00 Lorenzi, Paolo
  • San Luis Potosi, Mexico
    Smith, Connor 18:00 Clezar, Guilherme
  • San Luis Potosi, Mexico
    Mcgee, James 18:00 Dzumhur, Damir
  • San Luis Potosi, Mexico
    Olivo, Renzo 18:00 Molteni, Andres
  • San Luis Potosi, Mexico
    Duckworth, James 18:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • San Luis Potosi, Mexico
    De Paula, Fabiano 18:00 Menendez-Maceiras, Adrian
  • Miami, USA, Doubles
    Dushevina V / Martinez Sanchez M J 18:00 Babos T / Mladenovic K
  • Miami, USA
    Monaco, Juan 18:10 Verdasco, Fernando
  • Qatar F1, Singles
    Griekspoor, Scott 18:30 Chanakira, Tinotenda
  • Qatar F1, Doubles
    Dmitriev K / Margaroli L 18:30 AL Alawi S K / El-Bayoumy A
  • Qatar F1, Doubles
    Djokovic D / Tepavac M 18:30 AL Zeyara J / Shannan Alharrasi A
  • Qatar F1, Doubles
    Al-Saygh A / Zayed M S 18:30 De Valk R S / Sebaoun L J
  • Qatar F1, Doubles
    Deswal A / Kleman M 18:30 Kellovsky D / Pospisil J
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Cako J / Vickery S 19:00 Januskova P / Schmidt M
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Krejsova P / Rodina E 19:00 Kuncikova L / Stuchla K
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Chirico, Louisa 19:00 Mitu, Cristina-Andreea
  • Miami, USA
    Petkovic, Andrea 19:00 Pliskova, Karolina
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Dominguez Lino, Lourdes 19:00 Glatch, Alexa
  • Miami, USA, Doubles
    Hingis M / Mirza S 19:15 Rodionova AN / Rodionova AR
  • San Luis Potosi, Mexico
    Langer, Nils 20:00 Krajicek, Austin
  • San Luis Potosi, Mexico
    Vanni, Luca 20:00 Buchanan, Chase
  • Miami, USA
    Anderson, Kevin 20:15 Murray, Andy
  • Miami, USA
    Simon, Gilles 20:30 Ferrer, David
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Cepede Royg V / Irigoyen M 20:30 Brengle M / Rogers S
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Mayr-Achleitner P / Ormaechea P 20:30 Lashway B / Proctor L
  • Miami, USA, Doubles
    Niculescu M / Panova A 21:00 Hsieh S-W / Pennetta F
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Edmund, Kyle 21:00 Martin, Fabrice
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Mahut, Nicolas 21:00 Bemelmans, Ruben
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Koolhof, Wesley 21:00 Hernych, Jan
  • San Luis Potosi, Mexico
    Zeballos, Horacio 21:20 Londero, Juan Ignacio
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Galdos S / Pella G 21:30 Clezar G / De Paula F
  • Miami, USA
    Djokovic, Novak 21:35 Dolgopolov, Alexandr
  • Miami, USA, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 22:15 Pospisil V / Sock J
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Marie, Jules 22:20 Roger-Vasselin, Edouard
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Krueger, Mitchell 22:20 De Schepper, Kenny
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Andujar P / Romboli F 22:20 Elias G / Ghem A
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    King K / O'Brien D 22:50 Barrientos N / Struvay E
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Fyrstenberg M / Qureshi A-U-h 23:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez C
  • Miami, USA
    Nishikori, Kei 23:00 Goffin, David
  • Miami, USA, Doubles
    Harrison R / Ram R 23:35 Melo M / Soares B
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Rochette, Laurent 23:40 Hemery, Calvin
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Gombos, Norbert 23:40 Barrere, Gregoire
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Klec I / Paire B 23:40 Gonzalez M / Maytin R

Kup Konfedarcija

VIRDŽINIJA KAPRIS POGODILA: Italija - Meksiko 2:1

Fudbal

Autor:

Golove postigli Pirlo i Baloteli za Italiju, odnosno Ćićarito iz penala za Meksiko

Baloteli, Italija - Meksiko

Italija je sigurnom igrom savladala Meksiko na "Marakani" (2:1, i tako na najbolji način otpočela svoje učešće na fiudbalskom Kupu konfederacija, a interesantno je da je porno diva Virdžinija Kapris, koja je na startu omašila rekavši da će Brazil savladati Japan sa 3:1 (bilo je 3:0), ovog puta pogodila tačan rezultat.

Što se tiče utakmice, posle početnog odmeravanja snaga, Italijani prvi stižu u vođstvo. Pirlo je sjajnim udarcem iz slobodnog udarca u 27. minutu, doneo veliku radost svojoj ekipi i vođstvo od 1:0.

Meksiko je u 34. minutu izjednačio iz penala. Sudija Enrike Roberto Ostes je pokazao na belu tačku, a sigurni realizator najstrože kazne bio je Havijer Ernandez Ćićarito. Na poluvreme se otišlo nerešenim rezultatom 1:1.

U drugom poluvremenu Italijani su strpljivo gradili mrežu oko gola Meksika, a kada se šansa ukazala znali su da je iskoriste. Baloteli je u 78. minutu doneo pobedu svojoj ekipi.

Italijani se posle prvog kola nalaze na drugom mestu grupe A sa tri boda, koliko ima i prvoplasirani Brazil.

http://www.youtube.com/watch?v=snpRWLrgRY8



Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

U situaciji u kojoj se nalazi Srbija, to me podseća na Marka Miloševića i gradnju Bambilenda Mahmud Bušatlija ekonomista

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!