• Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Stoll, Tatjana 14:00 Fuentes, Camila
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Rittberger, Sabrina 14:00 Primorac, Iva
  • Kitzbuhel, Austria
    Novak, Dennis 2 6 6 6 2 2 Bedene, Aljaz 1 7 4 1 1 1
  • Italy F21, Singles
    Leite, Wilson 2 3 6 6 2 2 Stefanini, Jacopo 1 6 3 4 1 1
  • Italy F21, Singles
    Dalla Valle, Enrico 1 4 6 3 1 1 Ciurletti, Andres Gabriel 2 6 1 6 2 2
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Cechova K / Horakova N 1 3 6 5 1 1 Mihaila A B / Rauta V O 2 6 3 10 2 2
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Mertens, Elise 2 7 6 2 2 Lemoine, Quirine 0 5 2 0 0
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Lipovsek Puches, Tomas 1 4 7 1 1 Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 1 6 6 2 1
  • Cortina, Italy, Doubles
    Lorenzi P / Viola M 2 6 7 2 2 Turchetti N / Vavassori A 0 4 6 0 0
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Lodzki S / Stresnakova K 2 7 6 2 2 Kaineder R / Kollarova B 0 6 3 0 0
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Farfan D / Pairone G 2 6 6 2 2 Ciufrila R / Rosca I L 0 4 4 0 0
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Jurikova, Lenka 1 6 5 1 Kremer, Dana 0 1 2 0
  • Belgium F9, Singles
    Hoyt, Evan 0 1 4 0 0 Geerts, Michael 2 6 6 2 2
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Schmidt, Lara 0 2 1 0 0 Fridman, Olga 2 6 6 2 2
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Cheli, Camille 0 1 3 0 Spigarelli, Martina 1 6 2 1
  • Belgium F9, Singles
    Plotniy, Andrei 2 6 6 2 2 Geens, Clement 0 2 2 0 0
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    De La Torre-Sanchez R / Naydenova A 2 6 3 10 2 2 Fayol C / Van Cauter A 1 1 6 6 1 1
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Kawa, Katarzyna 1 1 6 0 1 Hon, Priscilla 1 6 3 0 1
  • Liberec, Czech Republic
    Olivo, Renzo 0 2 5 0 Stanek, Robin 1 6 2 1
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Garbino, Jimena Paula 0 1 1 0 0 Tomita, Giovanna 2 6 6 2 2
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Arafa, Aida 0 2 0 0 Bouzgarrou, Mouna 1 6 4 1
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    De Carli, Maria Agustina 0 2 0 0 Rossi, Nathalia 1 6 1 1
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Luini, Sofia 1 7 0 1 Davesne, Kassandra 0 5 0 0
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Giger, Samira 0 1 1 0 Finck, Sarah 1 6 1 1
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Martinez Pastur, Corina 0 0 0 0 Capurro Taborda, Martina 1 6 5 1
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Jebavy R / Satral J 1 6 3 1 Bednarek T / Peralta J 0 3 2 0
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Sexmilo Pascual, Marta 0 4 0 Martinez Regalado, Eva 0 4 0
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Zidansek, Tamara 1 6 1 1 Fossa Huergo, Nicole 0 2 0 0
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Baric, Nives 1 6 0 1 Chernetsova, Darya 0 1 2 0
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Jebawy J / Kyrpot O 1 6 3 1 Handous A / Turki M 0 2 1 0
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Hofbauer, Lisa 0 0 1 0 Vlkovska, Veronika 1 6 2 1
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Palhoto, Maria 0 5 0 Elmi, Yosr 0 2 0
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Tumosa, Camila 0 2 1 0 Carle, Maria Lourdes 1 6 0 1
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukta A / Toljan J 0 4 0 Houbova A / Vojcinakova I 0 2 0
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Kovalets, Sofiya 0 3 0 Uebelhoer, Caroline 0 0 0
  • Kitzbuhel, Austria
    Giraldo, Santiago 0 2 0 Dutra Silva, Rogerio 0 0 0
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Minnen G / Oyen S 0 1 0 Georges M / Ghesquiere C 0 2 0
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Alhussein Abdel Aziz, Lamis 0 4 0 Umanskaya, Arina 0 0 0
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Reimchen, Anastasia 0 2 0 Talcott, Shelby 0 1 0
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Skidanova, Angelina 0 1 0 Burillo Escorihuela, Irene 0 2 0
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Eltony, Mayar 0 0 0 Sliusar, Kateryna 0 2 0
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bejenaru K P / Ghioca M 0 2 0 Benackova K / Tutunaru L 0 1 0
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Tomova, Viktoriya 0 0 0 Stokke, Melanie 0 0 0
  • Kitzbuhel, Austria
    Monaco, Juan 17:00 Haase, Robin
  • Belgium F9, Singles
    Saive, Thibault 17:00 Dubail, Julien
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Buzarnescu, Mihaela 0 0 0 Lister, Cornelia 0 0 0
  • Segovia, Spain, Doubles
    Basic M / WU D 0 0 0 Bachinger M / Gojowczyk P 0 0 0
  • USA F24, Singles Qualifying
    Goldin, Grayson M. 0 0 0 Schneider, Ronnie 0 0 0
  • USA F24, Singles Qualifying
    Kohen, Alan 17:00 Chappell, Nick
  • USA F24, Singles Qualifying
    Lopez Villasenor, Gerardo 17:00 Catanzariti, A J
  • USA F24, Singles Qualifying
    Grant, Michael 17:00 Monaghan, Quentin
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Ramirez Utermann, Carlos 17:00 Bernal, Joseph
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Olivares, Jose 17:00 Marino, Juan Sebastian
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Ruiz Naranjo, Pedro Pablo 17:00 Bendeck, Jose Daniel
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Carvajal Torres, Jose Fernando 17:00 Oliveira, Allan Gomes
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukhanko A / Prozorova E 17:05 Kaminkova K / Machalova S
  • Belgium F9, Doubles
    Bensoussan S / Lestienne C 17:05 Forchap D C / Lanckohr B
  • Cortina, Italy
    Marti, Javier 17:10 Gaio, Federico
  • Italy F21, Doubles
    Merone R / Spinnato D 17:10 Altamirano C / Rodriguez-Pace R
  • Italy F21, Doubles
    Luisi A / Massara A 17:10 Giacalone O / Rondoni P
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Askew S B / Deigman L 17:10 Mechaala Gordillo N / Mechaala Gordillo S
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ivascu I M / Minca I 17:20 Rizea C P / Tupan A G
  • Belgium F9, Singles
    Cuypers, Seppe 17:30 De Loore, Joris
  • Cortina, Italy, Doubles
    Moser F / Satschko A 17:35 Quinzi G / Virgili A
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    EL Fahimi A / Lippe A 17:40 Guttormsen K / Mercier M
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Ferrero M / Herazo Gonzalez M F 17:40 Naya G / Zamprogno A
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Atik R / Fendri S 17:45 Bechri C / Verster N
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Macri R / Vaz Teixeira M B 17:45 Kurata N / Piai E
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Bacquie A / Saucedo V 17:50 Drew J / Eklund M N
  • Segovia, Spain
    Chiudinelli, Marco 18:00 Blanco Paris, Francisco Adolfo
  • Spain F24, Singles
    Martin, Toby 18:00 Miro, Antonio
  • Spain F24, Singles
    Amantegui, Javier 18:00 Cacao, Tiago
  • Spain F24, Doubles
    Bauvy R / Tchoutakian M 18:00 Aranda Peidro B / De Leon Elias D
  • Spain F24, Doubles
    Addison A / Ilett M 18:00 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Lioi E / Todaro E 18:00 Brescia G / Fusinato F
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Remondina A-G / Scala C 18:00 Samsonova L / Stefanini L
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Mertens E / Schuurs D 18:00 Distelmans S / Wikkerink J
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Raina A / Weijers B 18:00 Lemoine Q / Pous-Tio L
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Montero M / Verbauwen G 18:00 Chlpac A / Glorioso D
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Haider-Maurer A / Junaid R 18:10 Begemann A / Kubot L
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Tonoyan, Anna 18:20 Manchanda, Shivani
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Jegiolka, Justyna 18:20 Benoit, Marie
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Boeykens, Elyne 18:30 Negreanu, Daiana
  • USA F24, Singles Qualifying
    Stein, Will E 18:30 Krainik, Pavel
  • USA F24, Singles Qualifying
    Bushamuka, William 18:30 Pasha, Nathan
  • USA F24, Singles Qualifying
    Corwin, Felix 18:30 Kirchheimer, Strong
  • USA F24, Singles Qualifying
    Cotrone, Dominic 18:30 Fawcett, Tom
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Barros, Manuel 18:30 Maresca, Santiago
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Mora, Daniel 18:30 Sepulveda Navarro, Carlos Andres
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Erazo, Camilo Andres 18:30 DO Porto, Enzo
  • Belgium F9, Doubles
    Ramiaramanana L / Veremeychuk D 18:35 Harris B / Hoyt E
  • Italy F21, Doubles
    Kekez D / Vidak A 18:40 DI Maro L / Weis A
  • Italy F21, Doubles
    Marterer M / Masur D 18:40 Bonuccelli F / Lamberti E
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Lacalle, Eduardo 18:40 Cordonnier, Gregorio
  • Stanford, USA
    Lucic-Baroni, Mirjana 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Stanford, USA
    Diatchenko, Vitalia 19:00 Tomljanovic, Ajla
  • Stanford, USA
    Kerber, Angelique 19:00 Gavrilova, Daria
  • Stanford, USA
    Zheng, Saisai 19:00 Konjuh, Ana
  • Stanford, USA, Doubles
    Bellis C / Cako J 19:00 Medina Garrigues A / Parra Santonja A
  • Stanford, USA, Doubles
    Krunic A / Petkovic A 19:00 Dabrowski G / Rosolska A
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Sanchez M 19:00 Barthel M / Lisicki S
  • Stanford, USA, Doubles
    Jans-Ignacik K / Lucic-Baroni M 19:00 XU Y F / Zheng S
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan C-W / Jurak D 19:00 Diatchenko V / Tatishvili A
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Rescaldani F / Tomita G 19:10 Petit S M / Rossi N
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 19:15 Capurro Taborda M / Gatica B
  • Spain F24, Doubles
    Mazon-Hernandez R / Vidal Azorin J F 19:30 Petrone A / Rodriguez Manzano B
  • Spain F24, Doubles
    Manrique-Velazquez D-J / Ribeiro Navarrete S 19:30 Falcao G / Ojeda Lara R
  • Spain F24, Doubles
    Giraldi Requena M / Guaita-Pais E 19:30 Morillo Diaz L / Mosquera-Perez P
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Garcia Vazquez F / Tumosa C 19:30 Surraco J / Vazquez M D R
  • Washington, USA
    Brengle, Madison 19:50 Begu, Irina-Camelia
  • Washington, USA
    Chirico, Louisa 19:50 Watson, Heather
  • Stanford, USA
    Riske, Alison 20:00 Maria, Tatjana
  • Spain F24, Doubles
    Ardanza-Trevijano R / Carroza O 20:00 Amantegui J / Miro A
  • Colombia F7, Singles
    Gomez, Alejandro 20:00 Mena, Facundo
  • Colombia F7, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 20:00 Heras, Patricio
  • Stanford, USA
    Doi, Misaki 20:00 Bellis, Catherine Cartan
  • Italy F21, Doubles
    Ciurletti A G / Dalla Valle E 20:10 Kirche L / Leite W
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    De Carli M A / Estable J L 20:45 Jofre J / Reis De Campos L
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Bosch M V / Garbino J P 21:00 Baranano P / Carle M L
  • Colombia F7, Doubles
    Mendoza A / Ramirez Utermann C 21:00 Gomez J S / Sanchez Montemayor M
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Chan Y-J 21:30 Date-Krumm K / Minella M
  • Colombia F7, Singles
    Endara, Ivan 21:30 Escobar, Felipe
  • Colombia F7, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C 21:30 Ruiz Naranjo M A / Ruiz Naranjo P P
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 22:00 Jarry, Nicolas
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 22:00 Chung, Hyeon
  • Washington, USA
    Nara, Kurumi 22:00 Putintseva, Yulia
  • Washington, USA
    Niculescu, Monica 22:00 Arruabarrena-Vecino, Lara
  • Washington, USA
    Duckworth, James 22:00 Harrison, Ryan
  • Stanford, USA
    Garcia, Caroline 22:00 Gibbs, Nicole
  • Stanford, USA, Doubles
    Muhammad A / Tomjanovic A 22:45 Irigoyen M / Kania P
  • Washington, USA, Doubles
    Dimitrov G / Fish M 23:00 Pospisil V / Sock J
  • Colombia F7, Doubles
    Souto D / Torres O 23:00 Oliveira A G / Pereira J
  • Stanford, USA
    Witthoeft, Carina 23:15 Petkovic, Andrea
  • Washington, USA
    Matosevic, Marinko 23:20 Bemelmans, Ruben
  • Washington, USA
    King, Darian 23:20 Soeda, GO
  • Washington, USA
    Nishioka, Yoshihito 23:30 Zverev, Alexander
  • Washington, USA, Doubles
    Bencic B / Mladenovic K 23:30 Begu I-C / Vandeweghe C
  • Colombia F7, Singles
    Montes, Juan 23:30 Salamanca Caicedo, Carlos

Virdžinija nastavlja sa prognozom

PORNO DIVA VOLI AZURE: Italija pobeđuje Meksiko s 2:1

Fudbal

Autor:

Francuskinja je omanula u prognozi meča Brazil - Japan

Virdžinija Kapris

PARIZ - Francuska porno glumica Virdžinija Kapris tvrdi da će fudbaleri Italije da pobede Meksiko s 2:1 u prvom kolu grupe A na Kupu konfederacija u Brazilu.

Francuskinja je prognozirala da će Brazil da savlada Japan s 3:1, ali je zamalo pogrešila, pošto su "karioke" u subotu u prvom meču grupe A slavile s 3:0. Utakmica između Italije i Meksika biće odigrana večeras od 21,00 sat.

Porno diva je često umela da pogodi tačan rezultat, ali joj se dešavalo i da omaši u svojoj prognozi.

U grupi B Kupa konfederacija nalaze se Španija, Tahiti, Urugvaj i Nigerija.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ovakvi slučajevi mogu da naprave veliku štetu našoj diplomatiji Branko Radun, politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!