• Chinese Taipei F2, Doubles
    LIN W-D / Trongcharoenchaikul W 05:50 Hsieh C-P / Yang T-H
  • Chinese Taipei F2, Doubles
    Centenari A / Halebian A 06:50 Crowley K-P / Hach Verdugo H
  • Korea F5, Doubles
    NAM J S / Noh S-W 2 6 3 10 2 2 Nagao K / Oku H 1 4 6 3 1 1
  • India F11, Doubles
    Nedunchezhiyan J / Prashanth N V S 09:30 Jayaprakash M M / Kaza V S
  • Belgium F12, Singles
    Netuschil, Marvin 10:00 Taberner, Carlos
  • Netherlands F6, Singles
    Barry, Sam 10:00 Lootsma, Niels
  • Netherlands F6, Singles
    DEN Heijer, Guy 10:00 Huta Galung, Jesse
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-02A
    Shapatava, Sofia 10:00 Dascalu, Nicoleta
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-02A
    Marfutina, Maria 10:00 Sadikovic, Amra
  • Serbia F10, Singles
    Bortolotti, Marco 10:00 Katic, Dejan
  • Serbia F10, Singles
    Petrovic, Danilo 10:00 Brtnicky, Filip
  • Austria F9, Singles
    Popko, Dmitry 10:00 Krawietz, Kevin
  • Austria F9, Singles
    Dmitriev, Kirill 10:00 Miedler, Lucas
  • Poertschach, Singles W-C10-AUT...
    Cuk, Pia 10:00 Vajdova, Natalia
  • Poertschach, Singles W-C10-AUT...
    Grabher, Julia 10:00 Rebersak, Polona
  • Netherlands F6, Singles
    Choinski, Jan 10:00 Maden, Yannick
  • Romania F14, Singles
    Dima, Dragos 10:00 Petit, Gabriel
  • Romania F14, Singles
    Boluda-Purkiss, Carlos 10:00 Antonescu, Vasile
  • Tunisia F20, Singles
    Kuzmanov, Dimitar 10:30 Negritu, Christoph
  • Tunisia F20, Singles
    Dougaz, Aziz 10:30 Marfia, Matteo
  • Tunisia F20, Singles
    Mladenov, Vasko 10:30 Perez Sanz, David
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    AL Nabhani, Fatma 10:30 Honcova, Michaela
  • Cakovec, Singles W-C10-CRO-09A
    Pantuckova, Gabriela 11:00 Bukta, Agnes
  • Gabon F1, Singles
    Vorster, Tucker 11:00 Silverman, Cameron
  • Gabon F1, Singles
    Escoffier, Antoine 11:00 Surreaux, Arthur
  • Koper, Singles W-C10-SLO-02A
    Bondar, Anna 11:00 Radanovic, Dejana
  • Koper, Singles W-C10-SLO-02A
    Estable, Julieta 11:00 Stolmar, Rebeka
  • Rotterdam, Doubles W-C10-NED-0...
    Hering K / Kennel K 11:30 Luttikhuis N / Scandalis Z G
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-02A
    Bogdan, Ana 11:30 Cadantu, Alexandra
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-02A
    Buzean, Diana 11:30 Dinu, Cristina
  • Serbia F10, Singles
    Luncanu, Petru-Alexandru 11:30 Safranek, Vaclav
  • Serbia F10, Singles
    Silva, Caio 11:30 Jankovic, Miki
  • Austria F9, Singles
    Brunner, Pascal 11:30 Ofner, Sebastian
  • Poertschach, Singles W-C10-AUT...
    Bouzkova, Marie 11:30 Neuwirth, Yvonne
  • Poertschach, Singles W-C10-AUT...
    Muchova, Karolina 11:30 Jurikova, Lenka
  • Austria F9, Singles
    Goldsteiner, Peter 11:30 Trinker, Bastian
  • Netherlands F6, Singles
    Lestienne, Constant 11:30 Quinzi, Gianluigi
  • Netherlands F6, Singles
    Sakharov, Gleb 11:30 Vatutin, Alexey
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Oyen, Sofie 11:30 Geukens, Britt
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Lamens, Suzan 11:30 Grammatikopoulou, Valentini
  • Poland F3, Singles
    Basso, Andrea 11:30 Michon, Axel
  • Poland F3, Singles
    Kolar, Zdenek 11:30 Cias, Pawel
  • Manerbio, Italy
    Munoz-De La Nava, Daniel 12:00 Gaio, Federico
  • Israel F10, Singles
    Patael, Ben 12:00 Johnson, Eric
  • Israel F10, Singles
    Elia, Alon 12:00 Bulis, Mor
  • Israel F10, Singles
    Botzer, Bar Tzuf 12:00 Song, Evan
  • Israel F10, Singles
    Bar, Dekel 12:00 Kobelt, Peter
  • Manerbio, Italy
    Giustino, Lorenzo 12:00 De Schepper, Kenny
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Borecka, Martina 12:00 Kawa, Katarzyna
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Lukacs, Vanda 12:00 Wacanno, Eva
  • Romania F14, Singles
    Leonardi, Filippo 12:00 Frunza, Nicolae
  • Romania F14, Singles
    Galovic, Viktor 12:00 Vilella Martinez, Mario
  • Belgium F12, Singles
    Hoang, Antoine 12:00 Harris, Billy
  • Cakovec, Singles W-C10-CRO-09A
    Lekaj, Adrijana 12:30 Coopersmith, Nicole
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Alexandrova, Ekaterina 12:30 Benoit, Marie
  • Netherlands F6, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 13:00 Choinski J / Oliveira G
  • Rotterdam, Doubles W-C10-NED-0...
    Van Der Hoek R / Versteeg K 13:00 Grammatikopoulou V / Oyen S
  • Netherlands F6, Doubles
    Otte O / Wunner M 13:00 De Valk R S / Frantzen R
  • Austria F9, Doubles
    Krawietz K / Margaroli L 13:00 Dmitriev K / Miedler L
  • Poertschach, Doubles W-C10-AUT...
    Kolarova V / Krejsova P 13:00 Antonitsch M / Grabher J
  • Poertschach, Doubles W-C10-AUT...
    Hofer V / Ladurner J 13:00 Primorac I / Toljan J
  • Poland F3, Singles
    Lojda, Dusan 13:00 Kapas, Andriej
  • Poland F3, Doubles
    Majchrowicz A / Zielinski J 13:00 Walkow S / Zawisza P
  • Germany F13, Singles
    Simon, Tobias 13:00 Jahn, Jeremy
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Klaffner, Melanie 13:00 Grymalska, Anastasia
  • Manerbio, Italy
    Saez, Juan Carlos 13:20 Kuznetsov, Andrey
  • Woking, Doubles W-C25-GBR-01A
    Jegiolka J / Marcinkevica D 13:30 Arbuthnott E / Christie F
  • Israel F10, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 13:30 BAR D / Song E
  • Israel F10, Doubles
    Johnson E J / Kobelt P 13:30 Kanar J / Rousset E
  • Gabon F1, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 13:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Romania F14, Doubles
    Cornea V V / Fransen S 13:30 Borza B / Tatomir L G
  • Woking, Singles W-C25-GBR-01A
    Ozgen, Pemra 13:30 Golubic, Viktorija
  • Switzerland F4, Singles
    Diez, Steven 13:30 Nys, Hugo
  • Serbia F10, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 14:00 Bortolotti M / Rondoni P
  • Cakovec, Doubles W-C10-CRO-09A
    Bukta A / Juhaszova V 14:00 Holanova N / Stresnakova K
  • Germany F13, Singles
    Obert, Adrian 14:00 Urrutia Fuentes, Laslo
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Pipa S-D / Rosnowska A 14:00 Ayukawa M / Sanesi G
  • Belgium F12, Singles
    Diep, Florent 14:00 Lama, Gonzalo
  • Koper, Doubles W-C10-SLO-02A
    Estable J L / Kotelesova B 14:00 Jablonovska J / Pislak M
  • Poland F3, Doubles
    Eriksson M / Windahl D 14:30 Gajewski K / Lomacki P
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Pieri, Jessica 14:30 Reix, Sherazad
  • Germany F13, Singles
    Masur, Daniel 15:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Gabon F1, Singles
    Grant, Michael 15:00 Scholtz, Nicolaas
  • Manerbio, Italy, Doubles
    Cipolla F / Munoz-De La Nava D 15:00 Marcan D / Sancic A
  • Woking, Doubles W-C25-GBR-01A
    Geuer N / Golubic V 15:00 Dart H / Dunne K
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Brouleau, Lou 15:00 LI, Yuenu
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Gaydarzhi, Ksenia 15:00 Shlomo, Keren
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Aponasenko, Vasilisa 15:00 Stamatova, Julia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Kerfs, Deborah 15:00 Sezer, Melis
  • Turkey F34, Singles
    Ilkel, Cem 15:00 Celikbilek, Altug
  • Turkey F34, Singles
    Niesten, Miliaan 15:00 Montero, Jorge
  • Switzerland F4, Singles
    Coria, Federico 15:00 Bensoussan, Samuel
  • Poland F3, Singles
    Gawron, Marcin 15:30 Michalicka, Marek
  • Italy F24, Singles
    Eremin, Edoardo 15:30 Bega, Alessandro
  • Argentina F10, Singles
    Makiguchi, Ryusei 15:30 Heras, Patricio
  • Argentina F10, Doubles
    Ameal J I / Pini S E 15:30 Gutierrez O J / Hidalgo G A
  • Belgium F12, Singles
    De Loore, Joris 16:00 Geens, Clement
  • Brazil F5, Singles
    Neis, Fabricio 16:00 Severino, Carlos Eduardo
  • Brazil F5, Singles
    Pereira, Jose 16:00 Turini, Thales
  • Mamaia, Doubles W-C25-ROU-02A
    Komardina A / Shapatava S 16:00 Knoll X / Sadikovic A
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Teichmann, Jil Belen 16:00 Klasen, Charlotte
  • Tunisia F20, Singles
    Testoni, Cesar 16:00 Kilani, Majed
  • Tunisia F20, Doubles
    Kuzmanov D / Perez Sanz D 16:00 Ghorbel A / Mladenov V
  • Tunisia F20, Doubles
    Marfia M / Negritu C 16:00 Dyke J / Torre E A
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Finck, Sarah 16:00 Kazionova, Ekaterina
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Lazareva M / Luini S 16:00 AL Nabhani F / Honcova M
  • Gabon F1, Doubles
    Pulgar-Garcia J / Silverman C 16:30 Escoffier A / Pulgar-Garcia J
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Brescia, Georgia 16:30 Proese, Natalie
  • Turkey F34, Singles
    Alekseenko, Vadim 16:30 Konecny, Michal
  • Turkey F34, Singles
    Vajda, Peter 16:30 Ocleppo, Julian
  • Egypt F28, Singles
    Jankovits, Yannick 16:30 Nastasi, Ugo
  • Egypt F28, Singles
    AL Taweel, Issam 16:30 Bonzi, Benjamin
  • Egypt F28, Singles
    Erguden, Baris 16:30 Jacq, Gregoire
  • Egypt F28, Singles
    Salaba, Libor 16:30 Milton, Joshua
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Kichenok, Lyudmyla 17:00 Ahn, Kristie
  • Germany F13, Singles
    Granollers-Pujol, Gerard 17:00 Sieber, Marc
  • Manerbio, Italy
    Caruso, Salvatore 17:00 Volandri, Filippo
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Ymer, Elias 17:00 Montanes, Albert
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kravchuk, Konstantin 17:00 Gonzalez, Maximo
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Ostapenko, Jelena 17:00 Bellis, Catherine Cartan
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Abou Zekry, Ola 17:00 Hancharova, Lizaveta
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Buayam, Kamonwan 17:00 Pradova, Martina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ottomano, Sara 17:00 Muntean, Victoria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zavatska, Katarina 17:00 LU, Jiaxi
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Karatsev, Aslan 17:00 Berrer, Michael
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Mathieu, Paul-Henri 17:00 Falla, Alejandro
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Liu, Claire 17:00 Panova, Alexandra
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Pella, Guido 17:00 Bourgue, Mathias
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hibi, Mayo 17:00 Cirstea, Sorana
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kudryavtseva, Alla 17:00 Rogers, Shelby
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Eric, Doroteja 17:00 Schaefer, Anne
  • Italy F24, Singles
    Halys, Quentin 17:00 Boltz, Sebastien
  • Argentina F10, Singles
    Vernier, Michel 17:00 Casanova, Hernan
  • Canada F7, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 17:00 Peliwo, Filip
  • Germany F13, Doubles
    Jahn J / Schonenberg T 17:30 Fallert F / Obert A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Fomina A / Wessel A 17:30 Kerfs D / Morderger Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Gaydarzhi K / Stamatova J 17:30 Grajdek K-A / Shlomo K
  • Switzerland F4, Doubles
    NYS H / Wang T K 17:30 Coria F / Rossier S
  • Turkey F34, Doubles
    Altuna T / Ilkel C 17:30 Konecny M / Vajda P
  • Brazil F5, Doubles
    Neis F / Sorgi J P 17:30 Maresca S / Oliveira A G
  • Brazil F5, Doubles
    Estevez M / Gomez E 17:30 Miele A / Tsuchiya A
  • Belgium F12, Doubles
    Hoang A / Vliegen J 18:00 Benning K / Merckx J
  • Turkey F34, Doubles
    Alekseenko V / Niesten M 18:00 Denolly C / Ocleppo J
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Webley-Smith, Emily 18:00 Fichman, Sharon
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Pegula, Jessica 18:15 Oudin, Melanie
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Chiudinelli, Marco 18:15 Paul, Tommy
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Shvedova, Yaroslava 18:15 Mrdeza, Tereza
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Marchenko, Illya 18:15 Menendez-Maceiras, Adrian
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Tatishvili, Anna 18:15 Bonaventure, Ysaline
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Klein, Brydan 18:20 Ebden, Matthew
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Daniel, Taro 18:20 Donskoy, Evgeny
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sasnovich, Aliaksandra 18:20 Eguchi, Misa
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Konta, Johanna 18:20 Paszek, Tamira
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Broady, Naomi 18:20 Kontaveit, Anett
  • Caslano, Doubles W-C10-SUI-01A
    Touly C / Wacanno E 18:30 Grimm C / Stadler N
  • Egypt F28, Doubles
    Jankovits Y / Nastasi U 18:30 Bonzi B / Jacq G
  • Egypt F28, Doubles
    Salaba L / Sekulic M 18:30 Ramirez L F / Zeballos F
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Buayam K / Muntean V 18:30 Bhunu V / Hancharova L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Wang D N / YU Y 18:30 Bryzgalova Y / Kharchenko A
  • Argentina F10, Doubles
    Agamenone F / Heras P 18:30 Gennaro D / Paz J P
  • Canada F7, Singles
    Santiago, Mico 18:30 Rybakov, Alex
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Wozniak, Aleksandra 18:30 Krajicek, Michaella
  • Bagnatica, Doubles W-C15-ITA-0...
    Grymalska A / Kremen I 19:00 Balducci A / Reix S
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Edmund, Kyle 19:30 Nishioka, Yoshihito
  • Canada F7, Singles
    Hank, Tigre 19:30 Wolmarans, Fritz
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Clezar, Guilherme 19:30 Smith, John-Patrick
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Rublev, Andrey 19:30 Gojowczyk, Peter
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kulichkova, Elizaveta 19:35 Kasatkina, Darya
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bertens, Kiki 19:35 Voracova, Renata
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gonzalez, Alejandro 19:35 Bagnis, Facundo
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Basilashvili, Nikoloz 19:35 Fabbiano, Thomas
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Zverev, Alexander 19:35 Dodig, Ivan
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sakkari, Maria 19:40 Martic, Petra
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Lim, Alize 19:40 Siegemund, Laura
  • Canada F7, Singles
    Nevolo, Dennis 20:00 Escobar, Gonzalo
  • San Luis Potosi, Singles W-C15...
    Jones, Julia 20:00 Urbina, Nazari
  • San Luis Potosi, Singles W-C15...
    Herring, Lauren 20:00 Gonzalez, Montserrat
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Jaksic, Jovana 20:00 Frech, Magdalena
  • New Haven, USA, Doubles
    Goerges J / Hradecka L 20:15 Kops-Jones R / Spears A
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Zidansek, Tamara 20:30 Tarasova, Alena
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Coppejans, Kimmer 20:50 Melzer, Jurgen
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bondarenko, Kateryna 20:55 Hibino, Nao
  • Italy F24, Doubles
    Vervoort M / Vucic I 21:00 Stefanini J / Vavassori A
  • Winston-Salem, USA
    Herbert, Pierre Hugues 21:00 Johnson, Steve
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Fichman S / Jaksic J 21:00 Kopinski M / Tjandramulia O
  • New Haven, USA, Doubles
    Chuang C-J / Liang C 21:30 Groenefeld A-L / Larsson J
  • San Luis Potosi, Singles W-C15...
    Rodriguez, Victoria 21:30 Gorches, Constanza
  • San Luis Potosi, Singles W-C15...
    Alvarez Teran, Maria Fernanda 21:30 Hsu, Chieh-Yu
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    AHN K / Guillermo L M 22:00 Neel I / Stollar F
  • Winston-Salem, USA, Doubles
    Kubot L / Nestor D 22:20 Butorac E / Lipsky S

Užas: Srpski odbojkaš ostao bez najstarijeg deteta

PORODIČNA TRAGEDIJA: Goranu Vujeviću preminuo sin Stefan (5)

Ostali sportovi

Autor:

Maleni Stefan Vujević izdahnuo u Italiji u noći između nedelje i ponedeljka zbog problema sa srcem

Goran Vujević, Stefan Vujević, porodica

Neutešni... Goran Vujević sa suprugom i decom (Stefan je u sredini)

Tuga.
Proslavljeni odbojkaš Goran Vujević doživeo je tešku porodičnu tragediju - izgubio je petogodišnjeg sina Stefana. Mališan je umro u Italiji u noći između nedelje i ponedeljka usled problema sa srcem.

Vest o nesreći asa Peruđe objavljena je na zvaničnom sajtu kluba uz saučešće predsednika i kompletne uprave kapitenu ekipe i njegovoj porodici. Opelo će se održati danas u 15.00 časova u crkvi Betona u Peruđi.

Vujević je u braku s bivšom italijanskom odbojkašicom Frančeskom Lolji, s kojom ima sina i ćerku. Iako u poznim igračkim godinama, i dalje sa uspehom igra za Peruđu, u kojoj pored njega nastupaju srpski reprezentativci Atanasijević, Petrić, Mitić i Čupković, dok je trener Slobodan Kovač.

Generalni sekretar Odbojkaškog saveza Srbije Slobodan Milošević bio je utučen zbog tužne vesti iz Italije.
- Tragedija! Kvisko je veliki odbojkaš i još veći čovek. Nema ko od naših asova nije zvao i tražio broj da dođe do njega. Njegov bol je neizmeran. Odbojkaški savez je uz njega - rekao je Milošević.

Tragedije srpskih sportista

Dejan Brđović (47)

Nekadašnjem odbojkaškom reprezentativcu 1996. godine tokom OI u Atlanti u bolnici je preminuo devetomesečni sin. Brđović je skrhan bolom napustio OI, a saigrači su osvojenu bronzanu medalju posvetili njegovom sinu. Dejan ima sina Aleksu i ćerku Aleksandru.

Dalibor Čutura (38)

Prošle godine rukometnom reprezentativcu Srbije nastradao je devetogodišnji sin Stefan. Dečak je umro od izliva krvi u mozak kad ga je jedan dečak u parku posle tuče pogodio kamenom u glavu. Dalibor Čutura sa suprugom
Marijom ima sina Davida.

Predrag Mijatović (44)

Fudbalskom asu 2009. godine preminuo je 14-godišnji sin Andreja. Dečak koji je rođen sa cerebralnom paralizom izgubio je bitku s retkom bolešću hidrocefalijom. Iz braka sa Elenom Karić Mijatović još ima sina Luku, a ima i ćerke Nadu, Ninu i Lolu sa Anetom Milićević.

>> Pratite KURIR na VIBERU: http://chats.viber.com/kurir <<
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Dobro se snalazimo s velikim prilivom izbeglica, mi smo najorganizovanija država na njihovom putu Aleksandar Vulin, ministar za rad i socijalna pitanja

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!