• UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Ordebasy Shymkent 0 Beitar Jerusalem 0 Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Shirak Gyumri 15:30 Zrinjski Mostar Promene rezultata
  • Indonesia Super League
    Arema Indonesia 16:00 Gresik United Promene rezultata
  • Indonesia Super League
    Persela Lamongan 16:00 Persebaya Surabaya Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    Metallurg Zaporizhya 16:00 FC Gelios Kharkiv Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    FK Mladost Lucani 16:00 OFK Beograd Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Kruoja Pakruojis 17:00 Jagiellonia Bialystok Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Alashkert FC 17:00 ST Johnstone Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    KF Laci 17:30 Inter Baku Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    Shakhtar Donetsk 18:00 Eintracht Braunschweig Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Lusitanos 18:00 West Ham United Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    VPS Vaasan Palloseura 18:00 AIK Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Seinaejoen JK 18:00 FH Hafnarfjordur Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Partizani Tirana 18:00 Stromsgodset IF Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Lahti 18:00 IF Elfsborg Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    UE Sant Julia 18:00 Randers FC Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    NSI Runavik 18:00 Linfield Belfast Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Atlantas Klaipeda 18:00 Beroe Stara Zagora Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Dinamo Tbilisi 18:00 FK Gabala Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Aktobe 18:00 Nomme Kalju FC Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    KS Kukesi 18:00 Torpedo Zhodino Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Flora Tallinn 18:00 FK Rabotnicki Skopje Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Skonto Riga 18:00 ST Patricks Athletic Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Jelgava 18:00 PFC Litex Lovech Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Mladost Podgorica 18:00 Neftchi Baku Pfc Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Dinamo Batumi 18:00 AC Omonia Nicosia Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Olimpic Sarajevo 18:00 FC Spartak Trnava Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Neftchi Baku Pfc 18:00 FK Mladost Podgorica Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Spartaks Jurmala 18:00 FK Buducnost Podgorica Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    Dinamo Kiev 18:30 CS Universitatea Craiova Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    1. FC Kaiserslautern 18:30 Offenbacher Kickers Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    VfL Osnabrück 18:30 FC Viktoria Köln Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Debreceni VSC 18:30 FK Sutjeska Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    JK Sillamae Kalev 18:30 HNK Hajduk Split Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    ROT Weiss Oberhausen 19:00 Fortuna Cologne Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    TSV Zusmarshausen 19:00 FC Augsburg Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Sheriff Tiraspol 19:00 Odds BK Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Brøndby IF 19:00 AC Juvenes/Dogana Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Differdange FC 03 19:00 Bala Town Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Trakai 19:00 HB Torshavn Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Saxan 19:00 Apollon Limassol Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FC Botosani 19:00 FC Tskhinvali Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Stromsgodset IF 19:00 FK Partizani Tirana Promene rezultata
  • Club Friendly Games
    SV Oberwart 19:00 1. FC Köln Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    College Europa FC 19:30 SK Slovan Bratislava Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Airbus UK Broughton 19:45 NK Lokomotiva Zagreb Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    NK Celje 20:00 Slask Wroclaw Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    GO Ahead Eagles 20:00 Ferencvarosi TC Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Vikingur Gota 20:00 Rosenborg Trondheim Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    NK Domzale 20:00 FK Cukaricki Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Newtown AFC 20:15 Valletta FC Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    MTK Budapest FC 20:30 Vojvodina Novi Sad Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    La Fiorita 20:30 FC Vaduz Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Buducnost Podgorica 20:30 FK Spartaks Jurmala Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Birkirkara FC 20:45 FC Ulisses Yerevan Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Glenavon Lurgan 20:45 Shakhter Soligorsk Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    University College Dublin 20:45 F91 Dudelange Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Crvena Zvezda 20:45 FC Kairat Almaty Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Cork City 20:45 KR Reykjavik Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    West Ham United 20:45 FC Lusitanos Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Linfield Belfast 20:45 NSI Runavik Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Glentoran FC 21:00 MSK Zilina Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    FK Skendija 79 Tetovo 21:05 Aberdeen FC Promene rezultata
  • UEFA Europa League, Qualificat...
    Vikingur Reykjavik 21:15 FC Luka Koper Promene rezultata
  • Premier League
    Al-Ahly Cairo 22:00 Wadi Degla SC Promene rezultata
  • Premier League
    Misr Lel Makasa 22:00 Al-Zamalek Promene rezultata
  • Premier League
    Ismaily SC 22:00 Smouha SC Promene rezultata
  • Premier League
    Alaab Damanhour 22:00 Talaea EL Gaish Promene rezultata
  • Zimbabwe F3, Singles
    King, Evan 11:00 Song, Evan
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Matteucci, Alice 2 7 7 2 2 Matviyenko, Lisa 0 6 6 0 0
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Cadantu, Alexandra 0 2 4 0 0 Ozaki, Risa 2 6 6 2 2
  • Netherlands F3, Singles
    Huta Galung, Jesse 1 6 6 0 1 Prashanth, N. Vijay Sundar 1 4 7 0 1
  • Austria F2, Singles
    Trinker, Bastian 0 4 6 0 Basso, Andrea 1 6 6 1
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Hewitt L / Kokkinakis T 0 6 2 0 Draganja M / Kontinen H 1 7 2 1
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Muller G / Qureshi A-U-h 2 6 6 2 2 Becker B / Maytin R 0 3 3 1 0
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Albot R / Kukushkin M 0 4 2 0 Fyrstenberg M / Gonzalez S 1 6 5 1
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Inglot D / Roger-Vasselin E 1 7 3 1 Junaid R / Shamasdin A 0 6 2 0
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Jovanovski B / Kichenok N 0 4 3 0 Erakovic M / Watson H 1 6 5 1
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Dushevina V / Martinez Sanchez M J 2 6 6 2 2 Koukalova K / Pironkova T 0 2 4 0 0
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Paire, Benoit 2 6 6 1 2 Bautista-Agut, Roberto 0 2 4 2 0
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Pavlyuchenkova, Anastasia 0 5 2 0 0 Kerber, Angelique 2 7 6 2 2
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Muguruza, Garbine 1 6 2 1 Lucic-Baroni, Mirjana 0 3 5 0
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Groth, Samuel 1 7 5 1 Duckworth, James 0 5 3 0
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Wozniacki, Caroline 1 6 5 1 Allertova, Denisa 0 1 6 0
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Arruabarrena-Vecino, Lara 0 0 5 0 Giorgi, Camila 1 6 6 1
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Govortsova, Olga 1 7 0 1 Cornet, Alize 0 6 0 0
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Makarova, Ekaterina 0 2 5 0 Rybarikova, Magdalena 1 6 6 1
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Ward, James 1 6 5 1 Vesely, Jiri 0 2 4 0
  • Romania F7, Singles
    Majchrzak, Kamil 1 6 1 3 1 Kestelboim, Mariano 1 1 6 5 1
  • Romania F7, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 0 3 5 0 Zekic, Miljan 1 6 5 1
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Shapatava, Sofia 1 6 6 1 Sramkova, Rebecca 0 1 6 0
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Martincova, Tereza 7 3 Maciejewska, Zuzanna 6 3
  • Italy F16, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 1 6 4 1 Lipovsek Puches, Tomas 0 4 2 0
  • Italy F16, Singles
    Bonadio, Riccardo 1 6 4 2 1 Klec, Ivo 1 4 6 2 1
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Kucova, Kristina 2 6 6 2 2 Dinu, Cristina 0 1 1 0 0
  • Germany F5, Singles
    Simunek, David 0 3 4 0 Rousset, Elie 1 6 5 1
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-03A
    Bryzgalova Y / Kushkhova A 2 6 6 2 2 Anshba A / Novikova P 0 3 2 0 0
  • Germany F5, Singles
    Bensoussan, Samuel 2 6 6 2 2 Reichelt, Timon 0 1 0 0 0
  • Czech Republic F5, Singles
    Michalicka, Marek 1 6 5 1 Lojda, Dusan 0 1 3 0
  • Spain F19, Singles
    Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 0 2 4 0 Rumenov Payakov, Georgi 1 6 3 1
  • Prokuplje, Singles W-C10-SRB-0...
    Crespo Azconzabal, Ailen 0 2 0 0 0 Simion, Oana Georgeta 2 6 6 2 2
  • Stuttgart-Vaihingen, Doubles W...
    Kuncikova L / Stuchla K 1 4 6 0 1 Fomina A / Shkudun A 1 6 1 0 1
  • Czech Republic F5, Singles
    Partl, Adrian 0 2 1 0 Escobar, Gonzalo 1 6 2 1
  • Spain F19, Singles
    Kobelt, Peter 0 4 4 0 Hernando Ruano, Jorge 1 6 1 1
  • Turkey F26, Doubles
    Botzer B T / Martin T 2 6 6 2 2 Celikbilek A / Yuksel A 0 2 1 0 0
  • Zimbabwe F3, Singles
    Vorster, Tucker 1 6 3 1 Grant, Michael 0 2 2 0
  • Turkey F26, Doubles
    Agabigun S / Haylaz M 0 6 0 Altuna T / Kalovelonis M 0 6 0
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Burger, Cindy 1 6 2 1 Laisne, Kinnie 0 0 3 0
  • Turkey F26, Doubles
    Jankovits Y / Nys H 0 5 3 0 Khabibulin T / Metreveli A 1 7 0 1
  • Zimbabwe F3, Singles
    Bushamuka, William 0 2 0 Joncour, Ronan 0 5 0
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Daniels, Carolin 0 1 0 0 Melnikova, Marina 1 6 0 1
  • Padova, Italy
    Dellien, Hugo 0 2 0 Ramirez Hidalgo, Ruben 0 1 0
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Haase, Robin 0 1 0 Murray, Andy 0 4 0
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Mchale, Christina 0 3 0 Lisicki, Sabine 0 2 0
  • Marburg, Germany
    Satral, Jan 0 3 0 Cervantes Huegun, Inigo 0 1 0
  • La Possession (Reunion), Doubl...
    Bamburac S / Vangelova A 14:00 Hattingh I / Payet P
  • Austria F2, Doubles
    Arvidsson I / Windahl D 0 4 0 Bodmer A / Kahoun J 0 2 0
  • Belgium F4, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Merckx, Jonas
  • Netherlands F3, Singles
    Tchoutakian, Maxime 14:10 Neis, Fabricio
  • Sakarya, Doubles W-C10-TUR-26A
    Eraydin B / Lazareva M 0 2 0 Adamescu C / Anil C 0 2 0
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Buyukakcay, Cagla 0 1 0 Jani, Reka-Luca 0 0 0
  • Germany F5, Singles
    Meyer, Jan 14:25 Haenle, Pirmin
  • Zeeland, Singles W-C15-NED-03A
    Kerkhove, Lesley 14:25 Pera, Bernarda
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Mayer L / Schwartzman D S 14:30 Dodig I / Melo M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bacsinszky, Timea 14:30 Soler-Espinosa, Silvia
  • Prokuplje, Doubles W-C10-SRB-0...
    Esen H / Esen L 14:30 Kolb M / Kolb N
  • Romania F7, Doubles
    Antonescu V / Dima D 14:30 Fortuna C / Grigelis L
  • Romania F7, Doubles
    Dubarenco M / Manafov V 14:30 Granollers-Pujol G / Vervoort M
  • Italy F16, Singles
    Razborsek, Nik 14:30 Petrone, Alessandro
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Gatto-Monticone, Giulia 14:30 Frech, Magdalena
  • Germany F5, Singles
    Krawietz, Kevin 14:30 Lomacki, Piotr
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Pospisil, Vasek 14:35 Fognini, Fabio
  • Austria F2, Singles
    Dmitriev, Kirill 14:35 Gawron, Marcin
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Lopez, Feliciano 14:40 Basilashvili, Nikoloz
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Betov S / Bury A 14:45 Corrie E / Edmund K
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Kavcic, Blaz 14:45 Simon, Gilles
  • Sakarya, Doubles W-C10-TUR-26A
    Munozova A / Topsel M 14:45 Curovic T / Yashina E
  • Czech Republic F5, Doubles
    Miedler L / Neuchrist M 14:45 Kuncik J / Schmid M
  • Spain F19, Singles
    Toledo Bague, Pol 14:45 Fournerie, Theo
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Keys, Madison 14:55 Kulichkova, Elizaveta
  • Zimbabwe F3, Doubles
    King E / Reed A 14:55 Chetty J / Forchap D C
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Liang C / Olaru R 15:00 Bencic B / Siniakova K
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Radwanska, Agnieszka 15:00 Tomljanovic, Ajla
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Seppi, Andreas 15:00 Coric, Borna
  • Marburg, Germany
    Basic, Mirza 15:00 Khachanov, Karen
  • Czech Republic F5, Doubles
    Blasko M / Zielinski J 15:00 Cias P / Majchrowicz A
  • Italy F16, Singles
    Marcora, Roberto 15:00 Licciardi, Pietro
  • Torun, Doubles W-C25-POL-01A
    Borecka M / Vankova K 15:00 Domagala V / Wlodarczak K
  • Denain, Doubles W-C25-FRA-17A
    Knoll X / Molinero F 15:00 Rodriguez V / Zacarias M
  • Zeeland, Singles W-C15-NED-03A
    Sotnikova, Alyona 15:00 Maleckova, Jesika
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Giraldo S / Sousa J 15:05 Pavic M / Venus M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Dellacqua, Casey 15:05 Svitolina, Elina
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Remondina, Anna-Giulia 15:05 Lim, Alize
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Cabal J S / Farah R 15:10 Guccione C / SA A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Murray J / Peers J 15:10 Bambridge L / Broady L
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Maria, Tatjana 15:10 Duan, Ying-Ying
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Querrey, Sam 15:15 Federer, Roger
  • Zimbabwe F3, Doubles
    Surreaux A / Tashi V 15:15 Lock B / Lock C J
  • Padova, Italy
    Cachin, Pedro 15:20 Hemery, Calvin
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Nara, Kurumi 15:30 Kvitova, Petra
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Hobgarski, Katharina 15:30 Amanmuradova, Akgul
  • USA F21, Singles
    King, Darian 15:30 Thompson, Clay
  • USA F21, Singles
    Hiltzik, Jared 15:30 Aubone, Jean-Yves
  • USA F21, Singles
    Krueger, Mitchell 15:30 Santiago, Mico
  • USA F21, Singles
    Austin, Gonzales 15:30 Meister, Nicolas
  • USA F21, Singles
    Singh, Sanam 15:30 Chappell, Nick
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Jankovic, Jelena 15:45 Rodina, Evgeniya
  • Germany F5, Singles
    Fanselow, Sebastian 15:55 Ehrat, Sandro
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Hsieh S-W / Pennetta F 16:00 Bogdan E / Halep S
  • La Possession (Reunion), Singl...
    Nanda Kumar, Asha 16:00 Bouzkova, Marie
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Oprandi, Romina 16:00 Vajdova, Natalia
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Fett, Jana 16:00 Shymanovich, Iryna
  • Padova, Italy, Doubles
    Martin A / Podlipnik-Castillo H 16:00 Giacalone O / Napolitano S
  • Marburg, Germany
    Langer, Nils 16:00 De Greef, Arthur
  • Belgium F4, Doubles
    Arneodo R / Barry S 16:00 Gonzalez Carrasco J M / Kelly D
  • Germany F5, Singles
    Marterer, Maximilian 16:00 Otte, Oscar
  • Zeeland, Singles W-C15-NED-03A
    Sanchez, Ana Sofia 16:00 Lemoine, Quirine
  • Zeeland, Singles W-C15-NED-03A
    Rus, Arantxa 16:00 Santamaria, Sabrina
  • USA F20, Singles
    Gomez, Emilio 16:00 Callahan, Hunter
  • USA F20, Singles
    Kamynin, Dmytro 16:00 HU, Nicholas S
  • USA F20, Singles
    Kryvonos, Nikita 16:00 Troy, Caleb
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Troicki, Viktor 16:05 Bedene, Aljaz
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bryan B / Bryan M 16:10 Kretschmer G / Satschko A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Skupski K / Skupski N 16:10 Matkowski M / Zimonjic N
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rosol, Lukas 16:10 Andujar, Pablo
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Linette M / Minella M 16:15 Babos T / Mladenovic K
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Lindstedt R / Melzer J 16:15 Bhupathi M / Tipsarevic J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Monfils, Gael 16:15 Mannarino, Adrian
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Berdych, Tomas 16:15 Mahut, Nicolas
  • Netherlands F3, Doubles
    Dankl T-M / Novak D 16:15 Banes M / Neis F
  • Zeeland, Doubles W-C15-NED-03A
    Van De Velde B / Van Der Meet A 16:15 Perrin C / Sotnikova A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Niculescu, Monica 16:25 Cepelova, Jana
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Kuznetsova, Svetlana 16:30 Pliskova, Kristyna
  • Italy F16, Doubles
    Borgo F / Volante M 16:30 Bonadio R / Della Tommasina D
  • Torun, Doubles W-C25-POL-01A
    Gorgodze E / Shapatava S 16:30 Dinu C / Kvatsabaia S
  • Torun, Singles W-C25-POL-01A
    Klaffner, Melanie 16:30 Piter, Katarzyna
  • Denain, Doubles W-C25-FRA-17A
    Gamiz A / Garcia-Vidagany B 16:30 Mertens E / Soylu I
  • Netherlands F3, Doubles
    Lootsma N / Westerhof B 16:30 Prashanth N V S / Zednik J
  • Zeeland, Doubles W-C15-NED-03A
    Pigossi L / Pirazhenka S 16:30 Kerkhove L / Lemoine Q
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Petkovic A / Rybarikova M 16:35 Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Cornet A / Krunic A 16:40 Hlavackova A / Hradecka L
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Lepchenko V / Mchale C 16:40 Arruabarrena L / Begu I-C
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Brown, Dustin 16:45 Nadal, Rafael
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Tsonga, Jo-Wilfried 16:45 Ramos Vinolas, Albert
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Dolgopolov, Alexandr 17:00 Karlovic, Ivo
  • Germany F5, Doubles
    Polonskiy I / Sabanin Y 17:00 Glancy D / Haenle P
  • France F12, Singles
    Zhang, Zhizhen 17:00 Sakharov, Gleb
  • Marburg, Germany, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 17:00 Hanfmann Y / Lenz J
  • Colombia F4, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 17:00 Mena, Facundo
  • Colombia F4, Singles
    Olivares, Jose 17:00 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • USA F21, Singles
    Carter, Andrew 17:00 Sandgren, Tennys
  • USA F21, Singles
    Mcdonald, Mackenzie 17:00 Clark, Zeke
  • USA F21, Singles
    Rubin, Noah 17:00 Cunha, Henrique
  • USA F20, Singles
    Catanzariti, A J 17:00 Mcnally, John
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Erlich J / Petzschner P 17:15 Huey T C / Lipsky S
  • Germany F5, Singles
    Trongcharoenchaikul, Wishaya 17:25 Fallert, Florian
  • Spain F19, Doubles
    Eros T / Kobelt P 17:30 Diez S / Mardones B
  • Padova, Italy
    Volandri, Filippo 17:30 Gaio, Federico
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Parazinskaite, Akvile 17:30 Geukens, Britt
  • Brussels, Doubles W-C10-BEL-01...
    Smirnova A / Smirnova V 17:30 Wagemaker M / Wikkerink J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Garcia-Lopez G / Jaziri M 17:30 Daniell M / Demoliner M
  • Brussels, Singles W-C10-BEL-01...
    Daniel, Jaeda 17:30 Oyen, Sofie
  • Brussels, Doubles W-C10-BEL-01...
    Boeykens E / Michiels M 17:30 Distelmans S / Scholsen H
  • France F12, Doubles
    Lamasine T / Teixeira M 17:30 Lozano D / Musialek A
  • France F12, Doubles
    Doumbia S / Reboul F 17:30 Laurent Y / Lestienne C
  • USA F20, Singles
    Halebian, Alexios 17:30 DI Feo, Hugo
  • USA F20, Singles
    Volfson, David 17:30 Torpegaard, Mikael
  • USA F20, Singles
    Silverman, Cameron 17:30 Juneau, Isade
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Groenefeld A-L / Vandeweghe C 17:40 Brengle M / Maria T
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Ebden M / Ward J 17:45 Gabashvili T / LU Y H
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Jurak D / Konjuh A 18:00 Kops-Jones R / Spears A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rodionova AN / Rodionova AR 18:00 Barthel M / Kichenok L
  • Marburg, Germany
    Brands, Daniel 18:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Konta J / Sanchez M 18:00 Chan H-C / Van Uytvanck A
  • Stuttgart-Vaihingen, Doubles W...
    Daniels C / Klemenschits S 18:00 Schaefer A / Zimmermann K
  • Belgium F4, Doubles
    Johnson H / Johnson Y 18:00 Gille S / Merckx J
  • Stuttgart-Vaihingen, Singles W...
    Lottner, Antonia 18:00 Grabher, Julia
  • Torun, Doubles W-C25-POL-01A
    Kennel K / Kolar N 18:00 Frech M / Lehnert K M
  • Italy F16, Doubles
    Licciardi P / Maccari F 18:00 Lipovsek Puches T / Martinez M N
  • Germany F5, Singles
    Raspudic, Franjo 18:00 Mijic, Ivo
  • El Paso, Singles W-C25-USA-11A
    Sanders, Storm 18:00 Simmonds, Chanel
  • El Paso, Singles W-C25-USA-11A
    Townsend, Taylor 18:00 Loeb, Jamie
  • El Paso, Singles W-C25-USA-11A
    Halbauer, Ellie 18:00 Marand, Sanaz
  • El Paso, Singles W-C25-USA-11A
    Mckenzie, Kylie 18:00 Anderson, Robin
  • Marburg, Germany, Doubles
    Kamke T / Stadler S 18:20 Jebavy R / Satral J
  • Denain, Singles W-C25-FRA-17A
    Zaniewska, Sandra 18:30 Badosa Gibert, Paula
  • Colombia F4, Singles
    Struvay, Eduardo 18:30 Gomez, Juan Sebastian
  • Colombia F4, Singles
    Zornosa, Steffen 18:30 Gomez, Alejandro
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Davis L / Nara K 19:00 Wang Y / Zhang K-L
  • France F12, Singles
    Guez, David 19:00 Cayre, Paul
  • USA F20, Singles
    Uspensky, Dennis 19:00 Rybakov, Alex
  • USA F20, Doubles
    Callahan H / Pollanen H 19:00 Harrington H / Pasha N
  • Canada F4, Singles
    Sarmiento, Raymond 19:00 Reid, Matt
  • Canada F4, Singles
    Johnson, Eric 19:00 Hach Verdugo, Hans
  • Canada F4, Singles
    Hobbs, Roy 19:00 Bester, Philip
  • El Paso, Singles W-C25-USA-11A
    Manasse, Maegan 19:30 Gilchrist, Nadja
  • El Paso, Singles W-C25-USA-11A
    Guarachi Mathison, Alexa 19:30 Brady, Jennifer
  • El Paso, Singles W-C25-USA-11A
    Elie, Jennifer 19:30 Zhao, Carol
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Momkoonthod, Tamachan 19:30 Gibson, Aimee
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kuznetsova, Varvara 19:30 Zhuravleva, Angelina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Malykh, Polina 19:30 Malikova, Katya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Huber, Luisa Marie 19:30 Sharma, Astra
  • El Paso, Singles W-C25-USA-11A
    Hibi, Mayo 19:30 Albanese, Lauren
  • Colombia F4, Doubles
    Olivares J / Varillas Patino-Samudio J P 20:00 Mena F / Montero J
  • Padova, Italy
    Cecchinato, Marco 20:30 Lee, Duck Hee
  • USA F20, Doubles
    Juneau I / Monette S 20:30 Halebian A / Vinsant S
  • USA F20, Doubles
    Arconada J / Catanzariti A 20:30 Kamynin D / Kryvonos N
  • Canada F4, Singles
    Seeberger, Matt 20:30 Schnur, Brayden
  • Canada F4, Singles
    Wang, Johnny 20:30 Quigley, Eric
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hofer, Verena 21:00 Sizikova, Yana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Guttormsen, Karyn 21:00 Cho, I-Hsuan
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stotyka, Veronika 21:00 Singh, Ojasvinee
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sakchatchawan, Chatchaya 21:00 Intert, Amelie
  • El Paso, Doubles W-C25-USA-11A
    Moore J / Simmonds C 21:00 Carruthers S / Fuentes C
  • El Paso, Doubles W-C25-USA-11A
    Sanders S / Weinhold A 21:00 Loeb J / Marand S
  • Colombia F4, Doubles
    Bendeck J D / Gomez A 21:30 Sanchez Montemayor M / Zornosa S
  • Canada F4, Singles
    Wolmarans, Fritz 22:00 Kryvchun, Kyryll
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Abou Zekry O / Kordolaimi E 22:30 Dixon G / Gibson A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Momkoonthod T / Plipuech P 22:30 Malykh P / Sharma A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Malikova K 22:30 Peddi Reddy S V / Sizikova Y
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Costa Melgar C / Zhuravleva A 22:30 Huber L M / Intert A
  • El Paso, Doubles W-C25-USA-11A
    Muhammad A / Townsend T 22:30 Anderson R / Manasse M
  • El Paso, Doubles W-C25-USA-11A
    Morozova A / Totka N 22:30 Brady J / Guarachi Mathison A
  • Canada F4, Doubles
    Nicholas H / Sarmiento R 23:00 Crowley K-P / Hach Verdugo H

Šorka u Pireju

Potukli se Panta i Diogo!

Fudbal

Autor:

Brazilac tvrdi da ga Srbin redovno provocira i da ga je zato namerno pogodio loptom na treningu, posle čega je došlo do tuče

Marko Pantelić, Dioga, svađa, tuča, Olimpijakos,

Pantela izvukao tanji kraj

Brazilska plačipi..a!
Srpski internacionalac Marko Pantelić i Diogo potukli su se na treningu u petak, nakon što je Brazilac namerno loptom pogodio u glavu centarfora Olimpijakosa! Odmah nakon tuče Diogo je suspendovan iz ekipe, a u subotu je preko Tvitera kukao kako nije više mogao da podnese konstantne provokacije povremenog reprezentativca „orlova“.

Tuča Pantelića i Dioga je bila drugi obračun između igrača Olimpijakosa prošle nedelje. Prethodno su, nakon poraza od Šalkea u utorak u Ligi šampiona, udarce razmenili Đebur i Fuster. Taman kad su se smirile strasti povodom tog incidenta, usledio je novi, čini se, mnogo ozbiljniji.

- Nadam se da će čelnici Olimpijakosa saopštiti pravu istinu javnosti. U ovom incidentu ja sam žrtva. Jednostavno, izgubio sam strpljenje. Osoba koja igra sa mnom u klubu me redovno provocira i ponaša se kao da ne postojim. Svi znaju ko je ta osoba, dok sa ostatkom ekipe imam fantastične odnose - komentarisao je Diogo na Tviteru.

Međutim, Diogova objašnjenja nisu zadovoljila navijače Olimpijakosa, a nekoliko njih je Brazilcu putem društvenih mreža poručilo da se gubi iz kluba.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ova rezolucija apsolutno ne treba nikome osim članicama SB UN da bi se međusobno sporile Dušan Janjić, politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!